intymnosc.pl
W Twoim Koszyku: 0 szt. Suma zakupów: 0,00zł
Jestes tutaj: » » » 1X29099109
Jes-Extender - Gold

JES-EXTENDER - GOLD

NUMER KATALOGU 1x29099109
DOSTEPNOŚĆ WYSYLKA 24H
KOSZT DOSTAWY od 9,90zl
ŚREDNIA OCENA
   (40)
   (1)
   (0)
   (0)
   (0)
WSZYSTKICH OPINII 41 (zobacz wszystkie)
1099,90zł
799,90zł


wysylka-24h

opis

Jes-Extender - Gold

Jes-Extender wykorzystuje siłę trakcji, aby wspomóc naturalną zdolność ludzkiego ciała do zmian pod wpływem zewnętrznych czynników. Jeżeli wybrana część ludzkiego ciała poddawana jest ciągłemu i stałemu rozciąganiu, zawarte w niej komórki dzielą się i mnożą, co prowadzi do zwiększenia masy tkanki.
Dzięki wykorzystaniu siły trakcji, użytkownicy produktu Jes-Extender obserwują zwiększenie długości i grubości penisa.
 
Siła trakcji jest wykorzystywana przez ludzkość od wielu wieków w celu zwiększenia rozmiaru wybranych części ciała. Ta sama zasada stosowana jest także w medycynie w celu wydłużenia palców lub nóg pacjentów. Jes-Extender to nie tylko wydłużanie penisa, ale również redukcja jego krzywizny!

Jes-Extender Gold

Jes-Extender Gold to najwyższej jakości produkt, którego główne części zostały wykonane z tytanu o dużej wytrzymałości. Całość zapakowana jest w eleganckim i dyskretnym, drewnianym opakowaniu.

Bezoperacyjny sposób na zwiększenie rozmiaru penisa

Jes-Extender wykorzystuje siłę trakcji, aby w naturalny sposób zwiększyć długość i grubość penisa. Skuteczność zastosowania trakcji potwierdzają badania kliniczne, które dowodzą, że ludzkie ciało potrafi się zmieniać i dostosowywać do nowych warunkach pod wpływem zewnętrznego nacisku. Jeżeli jakakolwiek część ludzkiego ciała poddawana jest stałemu rozciąganiu, zawarte w niej komórki dzielą się zwiększając masę tkanki.
 
 

Więc co to jest trakcja penisa?

Trakcja penisa to bezpieczna i bezbolesna metoda, która powoduje trwały przyrost penisa. W wielu przypadkach, mężczyźni używający extendery zwiększają rozmiar swojego penisa. Trakcja działa na zasadzie powolnego rozciągania trzonu penisa. To powoduje podział i mnożenie się komórek – znany proces zwany cytokinezą. Z czasem następuje wzrost nowej tkanki na całej długości penisa. Twój penis jest dłuższy i grubszy - jest to kwestia miesięcy.

Łatwość użycia, bezbolesność i dyskrecja

Jes-Extender jest bardzo łatwy w użyciu. Jego stosowanie jest w pełni bezbolesne. Nikt nie zauważy, że korzystasz z produktu Jes-Extender – nie jest on nawet widoczny przez spodnie!
Na wynik kuracji wpływa ilość czasu przez jaką nosisz Jes-Extender i siła trakcji jaką zastosujesz. Każdy mężczyzna stosujący prawidłowo Jes-Extender odnotuje zwiększenie rozmiaru prącia.
Wystarczy, że zastosujesz się do naszych instrukcji, a Twój penis zwiększy się o kilka centymetrów w przeciągu paru miesięcy.
 

Bezpieczna i naturalna metoda

Bezpieczną i naturalną alternatywą dla operacji jest urządzenie do powiększania penisa Jes-extender. Z Jes-extender możesz zyskać dodatkowe centymetry, których pragniesz oraz pewność siebie, na którą zasługujesz. Mężczyźni używający Jes-extender powiększają rozmiar swojego penisa - w długości i szerokości. Każdy przyrost penisa, który zawdzięczasz Jes-extender będzie trwały, ponieważ urządzenie to powoduje mikroskopijne i makroskopijne zmiany w penisie. Kiedy powiększysz swojego penisa za pomocą Jes-extender, nowy rozmiar pozostanie już na zawsze.
 
Pamiętaj! Jeżeli chcesz osiągnąć maksymalne efekty, korzystaj z jes-extenderów zgodnie z poniższym harmonogramem.

Sprawdź dostępne modele:

Sprawdź, który z czterech różnych modeli odpowiada najbardziej Twoim potrzebom. Wg badań i klientów najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest JES-EXTENDER GOLD, który charakteryzuje się najwyższą oceną skuteczności i dożywotnią gwarancją.

Testy medyczne

Jes-extendery posiadają testy medyczne, które potwierdzają ich skuteczność. Sprawdź:

*Aby powiększyć kliknij w link powyżej.

Badania kliniczne

Niezależne badania kliniczne wykazały, że mężczyźni korzystający z Jes-Extender odnotowali średni wzrost rozmiaru penisa o 24%. W niektórych przypadkach odnotowano wzrost aż o 40%! Wyniki badań zostały zaprezentowane na Międzynarodowym Sympozjum Na Temat Operacji Rekonstrucyjnych Nardządzów Płciowych.

Szczegóły dotyczące badań:

Liczba pacjentów: 18 mężczyzn w wieku 23-47 lat. Osoby biorące udział w badaniu nie miały żadnych problemów z erekcją i nie przechodziły wcześniej operacji narządów płciowych.
Zastosowana siła pociągowa: 900-1000 g (1-2 tydzień), 1000-1200 g (2-24 tydzień).
Czas stosowania przyrządu Jes-Extender: 12 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu, 8 do 24 tygodni.
Pacjenci byli poddawani pomiarom w odstępach 2-tygodniowych.

Wyniki badań:

Producent

DanaMedic została założona w 1994 roku przez grupę chirurgów plastycznych, którą dowodził Dr. Finn W. Knudsen.
Powodem stworzenia przyrządu były częste komplikacje występujące po operacji powiększania penisa, polegające na cofnięciu rezultatów operacji i nadbudowie tkanki skórnej. Jes-Extender okazał się skuteczny w zwalczaniu tych efektów ubocznych, a dodatkowo samodzielnie wykazał właściwości zwiększające rozmiar penisa, które okazały się być lepsze od tych osiągniętych w trakcie operacji.
Produkcja przyrządu ma od tego czasu miejsce w Danii. W 1997 roku Jes Bach Muller nabył prawa do produkcji Jes-Extender i rozpoczął produkcję. 
 
Produkt objęty jest dwu letnią gwarancją!
 

Szybsze i większe efekty powiększania z Penilarge

Jeśli zależy Ci na optymalnej skuteczności tego urządzenia do powiększania penisa polecamy jednoczesne stosowanie 2 metod: ekstendera oraz zestawu tabletek i kremu Penilarge. Dzięki połączeniu tabletek naturalnie wpływających na wzrost penisa oraz kremu działającego bezpośrednio na skórę penisa pierwsze efekty mogą być widoczne niespodziewanie szybko. 

 

Jes-extender Light

Jes-extender Titanium

Jes-extender Original

opinie

Srednia ocena z opinii
(41 Opinii klientow)
Napisz Recenzję
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Cacuszko, działa fenomenalnie, mój penis jest większy o 4 centymetry, super.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Koniec z kompleksami i wstydem, nareszcie mam penisa do którego nie mam zastrzeżeń.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Ten złoty jest świetny, czyni cuda, przez co i ja mogę je czynić ; D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Zaczynałem już myśleć o operacji na szczęście znajomy powiedziała, że miał podobne problemy ale użył tego i teraz jest ok, więc i ja spróbowałem i faktycznie jest ok, żadna operacja nie potrzebna.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
polecam ten zestaw, jest super, działa rewelacyjnie no i ta gwarancja, polecam jeszcze raz.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
To urządzono czyni czyni cuda, nareszcie mam penisa z którego jestem dumny.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Działa świetnie, mój penis jest teraz prościutki długi i gruby czyli mam wszystko czego chciałem.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Dzięki temu extenderowi wyleczyłem się w końcu ze swoich kompleksów, co bardzo mnie cieszy ; D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Coś niesamowitego, produkt polecam każdemu kto tak jak ja miałem, ma problemy z wielkością penisa, nie zawiedziecie się, gwarantuję.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Kocham go odmienił i życie, dosłownie i w przenośni, fenomenalny produkt, wart każdych pieniędzy, polecam z ręką na sercu.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Wyjechałem na kilka miesięcy za granice do pracy, przez ten czas nie widziałem się z żoną a stosowałem extender, gdy wróciłem była w szoku, myślała, że to od postu XD
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
ten extender polecam KAŻDEMU, nie zawiedziecie się, działa mega skutecznie
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Coś niesamowitego, w życiu bym nie pomyślał, że kawałek żelastwa odmieni tak bardzo moje życie, pozbyłem się kompleksów i nabrałem pewności siebie, to jest to.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Mam go kilka miesięcy, dokładnie nie pamiętam, efekty widać są bardzo zadowalające, ale trzeba się dokładnie stosować do zaleceń bo inaczej będziecie po kilka razy zaczynać jak ja ; D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Jest wygodny, nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego sprzętu, nosi się go bardzo dobrze, dobrze trzyma się ciała.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Bardzo łatwy w noszeniu, zakładaniu i zdejmowaniu, do tego co chyba najważniejsze skuteczny.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
No w końcu mam dużego, już powoli zaczynałem się załamywać, wiem to tylko penis, ale dla mnie to aż penis, dość miałem tego wstydu i niepewności przed każdym seksem, teraz jest zupełnie inaczej.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Super zestaw, te dodatkowe gazy, mocowania itp. bardzo się przydały a do tego dożywotnia gwarancja dopełnia całości.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego urządzenia, teraz wiem, że niepotrzebnie, bo to naprawdę działa, nic nie boli a powiększa, super jest, a namówiła mnie moja żona ; D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
mega skuteczny, moją wdzięczność ciężko wyrazić słowami, działa rewelacyjnie a do tego dożywotnia gwarancja, super zestaw.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Dzięki temu sprzętowi, moja żona jest zadowolona z naszego seksu jak nigdy wcześniej, warte każdych pieniędzy.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Niedawno zakończyłem stosowanie tego sprzętu i muszę przyznać, że trochę się bałem, że mój mały powróci do swoich pierwotnych rozmiarów, tak się na szczęście nie stało i w końcu mam dużego, polecam każdemu ; D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Myślałem, że to będzie bardziej uciążliwe w użytkowaniu, ale nie jest tak źle, oczywiście czuję, że mam cos na penisie, ale to jakimś czasie przestałem to zauważać, a co najważniejsze z zewnątrz nic nie widać, jestem w połowie zalecanej kuracji i już widzę efekty
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Ten złoty jest super, mój członek jest teraz wielki jak stąd do Nowego Jorku, świetna sprawa.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Aż trudno uwierzyć, że takie małe urządzono tak odmieniło moje życie, super jest polecam, działa bardzo skutecznie i dyskretnie.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Coś w sam raz dla mnie nie mam ochoty na operacje ani na łykanie tabletek, a to jest bardzo skuteczne i dyskretne.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Moje przyrodzenie powiększyło się o 4 centymetry, uważam, że to świetny wynik, a co najlepsze nie stosuję już extendera od roku a nowe parametry pozostały =D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Świetny zestaw, gold jest gold, polecam działa cuda.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Cudowne urządzenie w końcu mam tyle centymetrów w spodniach ile zawsze chciałem.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Super, mam większego penisa bez żadnych operacji i tym podobnych, świetny produkt, działa rewelacyjnie, polecam wszystkim.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Extender odmienił moje intymne życie, na reszcie mogę bez obaw umawiać się z kobietami bo wiem, że to co mam w spodniach jest w stanie zadowolić każda, dziękuję!
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Działa super trzeba tylko być wytrwałym i stosować się do zaleceń a nagroda przyjdzie.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Na początku nie mogłem się przyzwyczaić,że mam coś na penisie cały czas, ale po jakimś czasie to mija a efekty zniewalające,
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Świetny sprzęcik w wypasionym zestawie, nic tylko brać.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Nareszcie coś co mi pomogło, ten extender wydłużył mi penisa, na prawdę .
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Urządzenie jest skuteczne, wygodne i bardzo dyskretne, w ogóle nie widać, że go noszę, jedyny minus jak dla mnie to czas, niestety trzeba trochę to ponosić, żeby było widać efekty.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Noszę go od miesiąca, zauważyłem już pierwsze efekty, penis jest dłuższy i grubszy, noszę go dalej, już nie mogę się doczekać ;D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Świetny, działa bardzo skutecznie, i stosunkowo szybko, jest bardzo dyskretny i wygodny.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Ej to działa, co prawda trzeba trochę poczekać na efekty, ale działa, mój penis urósł o 4 centymetry, i jest prosty jak przysłowiowy drut, polecam.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
To urządzenie nie od razu mnie porwało, na początku wydawało mi się po prostu śmieszne, ale po zasięgnięciu języka okazało się, że to bardzo skuteczny sprzęt, więc i ja spróbowałem, teraz już się z tego nie śmieję . ;D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Fajny, mam taki tylko w wersji tytanowej, ale złoto to jednak jest coś bardziej luksusowego. Ehhh może kiedyś :D
Napisz Recenzję

JES-EXTENDER - GOLD

1099,90zł
799,90zł
   

Twój koszyk

Koszyk więcej
...jest pusty

Centrum zamówien

zamówienia SMS/mobile:
512 10 98 07

tel. stacjonarny:
(22) 304 71 13

email: zamowienia@intymnosc.pl
GG: 3280078

pon-pt: 09:00-22:00
sob-niedz: 10:00-18:00

Centrum zamówien

CENTRUM
Sexshop w Warszawie
Galeria Pólnocna Dworca Centralnego
Aleje Jerozolimskie 54, lokal 55
pon-sob: 12:00-20:00
 
KABATY
Sexshop na Kabatach
ul. Kabacki Dukt 2
pon-pt: 09:00-22:00
sob-niedz: 10:00-18:00

Newsletter

Wlasnie zapisales sie do Newslettera Intymnosc.pl.
Juz tylko kilka klikniec dzieli Cie od dolaczenia
do elitarnego grona naszych czytelników. Sprawdz email i potwierdz
aktywacje Newslettera.
Twój email istnieje juz w naszej bazie.