intymnosc.pl
W Twoim Koszyku: 0 szt. Suma zakupów: 0,00zł
Jestes tutaj: » » » 1X29099106
Jes-Extender - Titanium

JES-EXTENDER - TITANIUM

NUMER KATALOGU 1x29099106
DOSTEPNOŚĆ WYSYLKA 24H
KOSZT DOSTAWY od 9,90zl
ŚREDNIA OCENA
   (38)
   (0)
   (1)
   (0)
   (0)
WSZYSTKICH OPINII 39 (zobacz wszystkie)
949,90zł
699,90zł


wysylka-24h

Bardzo dobrze trzyma się na penisie, łatwy w założeniu i użytkowaniu, nie mam żadnych zastrzeżeń. To co widzę, że się zmieniło to na pewno naprostowanie penisa i lekkie wydłużenie. Ale stosuję go wraz z Penilarge, wiec cieżko powiedzieć które z nich daje ten efekt
Nie wiem czy to działa, bo nie mam kiedy tego nosić. Przecież do pracy nie założę...


* Przedstawione opinie klientów Intymnosc.pl są subiektywne. Intymnosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

** Opisane rezultaty stosowania suplementów oraz kosmetyków intymnych mogą się różnia w zależności od indywidualnych uwarunkowań. Producent nie gwarantuje powtarzalności efektów.

opis

Jes-Extender - Titanium

Jes-Extender wykorzystuje siłę trakcji, aby wspomóc naturalną zdolność ludzkiego ciała do zmian pod wpływem zewnętrznych czynników. Jeżeli wybrana część ludzkiego ciała poddawana jest ciągłemu i stałemu rozciąganiu, zawarte w niej komórki dzielą się i mnożą, co prowadzi do zwiększenia masy tkanki.
Dzięki wykorzystaniu siły trakcji, użytkownicy produktu Jes-Extender obserwują zwiększenie długości i grubości penisa.
 
Siła trakcji jest wykorzystywana przez ludzkość od wielu wieków w celu zwiększenia rozmiaru wybranych części ciała. Ta sama zasada stosowana jest także w medycynie w celu wydłużenia palców lub nóg pacjentów. Jes-Extender to nie tylko wydłużanie penisa, ale również redukcja jego krzywizny!

Jes-Extender Titanium

Jes-Extender Titanium to najwyższej jakości produkt, którego główne części zostały wykonane z tytanu o dużej wytrzymałości. Całość zapakowana jest w eleganckim i dyskretnym, metalowym opakowaniu.

Bezoperacyjny sposób na zwiększenie rozmiaru penisa

Jes-Extender wykorzystuje siłę trakcji, aby w naturalny sposób zwiększyć długość i grubość penisa. Skuteczność zastosowania trakcji potwierdzają badania kliniczne, które dowodzą, że ludzkie ciało potrafi się zmieniać i dostosowywać do nowych warunkach pod wpływem zewnętrznego nacisku. Jeżeli jakakolwiek część ludzkiego ciała poddawana jest stałemu rozciąganiu, zawarte w niej komórki dzielą się zwiększając masę tkanki.
 
 

Więc co to jest trakcja penisa?

Trakcja penisa to bezpieczna i bezbolesna metoda, która powoduje trwały przyrost penisa. W wielu przypadkach, mężczyźni używający extendery zwiększają rozmiar swojego penisa. Trakcja działa na zasadzie powolnego rozciągania trzonu penisa. To powoduje podział i mnożenie się komórek – znany proces zwany cytokinezą. Z czasem następuje wzrost nowej tkanki na całej długości penisa. Twój penis jest dłuższy i grubszy - jest to kwestia miesięcy.

Łatwość użycia, bezbolesność i dyskrecja

Jes-Extender jest bardzo łatwy w użyciu. Jego stosowanie jest w pełni bezbolesne. Nikt nie zauważy, że korzystasz z produktu Jes-Extender – nie jest on nawet widoczny przez spodnie!
Na wynik kuracji wpływa ilość czasu przez jaką nosisz Jes-Extender i siła trakcji jaką zastosujesz. Każdy mężczyzna stosujący prawidłowo Jes-Extender odnotuje zwiększenie rozmiaru prącia.
Wystarczy, że zastosujesz się do naszych instrukcji, a Twój penis zwiększy się o kilka centymetrów w przeciągu paru miesięcy.
 

Bezpieczna i naturalna metoda

Bezpieczną i naturalną alternatywą dla operacji jest urządzenie do powiększania penisa Jes-extender. Z Jes-extender możesz zyskać dodatkowe centymetry, których pragniesz oraz pewność siebie, na którą zasługujesz. Mężczyźni używający Jes-extender powiększają rozmiar swojego penisa - w długości i szerokości. Każdy przyrost penisa, który zawdzięczasz Jes-extender będzie trwały, ponieważ urządzenie to powoduje mikroskopijne i makroskopijne zmiany w penisie. Kiedy powiększysz swojego penisa za pomocą Jes-extender, nowy rozmiar pozostanie już na zawsze.
 
Pamiętaj! Jeżeli chcesz osiągnąć maksymalne efekty, korzystaj z jes-extenderów zgodnie z poniższym harmonogramem.

Sprawdź dostępne modele:

Sprawdź, który z czterech różnych modeli odpowiada najbardziej Twoim potrzebom. Wg badań i klientów najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest JES-EXTENDER GOLD, który charakteryzuje się najwyższą oceną skuteczności i dożywotnią gwarancją.

Testy medyczne

Jes-extendery posiadają testy medyczne, które potwierdzają ich skuteczność. Sprawdź:

*Aby powiększyć kliknij w link powyżej.

Badania kliniczne

Niezależne badania kliniczne wykazały, że mężczyźni korzystający z Jes-Extender odnotowali średni wzrost rozmiaru penisa o 24%. W niektórych przypadkach odnotowano wzrost aż o 40%! Wyniki badań zostały zaprezentowane na Międzynarodowym Sympozjum Na Temat Operacji Rekonstrucyjnych Nardządzów Płciowych.

Szczegóły dotyczące badań:

Liczba pacjentów: 18 mężczyzn w wieku 23-47 lat. Osoby biorące udział w badaniu nie miały żadnych problemów z erekcją i nie przechodziły wcześniej operacji narządów płciowych.
 
Zastosowana siła pociągowa: 900-1000 g (1-2 tydzień), 1000-1200 g (2-24 tydzień).
 
Czas stosowania przyrządu Jes-Extender: 12 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu, 8 do 24 tygodni.
 
Pacjenci byli poddawani pomiarom w odstępach 2-tygodniowych.
 

Wyniki badań:

Producent

DanaMedic została założona w 1994 roku przez grupę chirurgów plastycznych, którą dowodził Dr. Finn W. Knudsen.
Powodem stworzenia przyrządu były częste komplikacje występujące po operacji powiększania penisa, polegające na cofnięciu rezultatów operacji i nadbudowie tkanki skórnej. Jes-Extender okazał się skuteczny w zwalczaniu tych efektów ubocznych, a dodatkowo samodzielnie wykazał właściwości zwiększające rozmiar penisa, które okazały się być lepsze od tych osiągniętych w trakcie operacji.
Produkcja przyrządu ma od tego czasu miejsce w Danii. W 1997 roku Jes Bach Muller nabył prawa do produkcji Jes-Extender i rozpoczął produkcję. 
 
Produkt objęty jest dwu letnią gwarancją!
 

Szybsze i większe efekty powiększania z Penilarge

Jeśli zależy Ci na optymalnej skuteczności tego urządzenia do powiększania penisa polecamy jednoczesne stosowanie 2 metod: ekstendera oraz zestawu tabletek i kremu Penilarge. Dzięki połączeniu tabletek naturalnie wpływających na wzrost penisa oraz kremu działającego bezpośrednio na skórę penisa pierwsze efekty mogą być widoczne niespodziewanie szybko. 

 

Jes-extender Light
Jes-extender Original
Jes-extender Gold

opinie

Srednia ocena z opinii
(39 Opinii klientow)
Napisz Recenzję
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Cudowny sprzęcik, po pierwsze powiększył mi penisa a dzięki temu zyskałem pewność siebie, polecam.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Skończyłem niedawno kuracje tym oto sprzętem, i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z efektów, mój penis wyprostował się, jest grubszy no i co najważniejsze dłuższy.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Fajny sprzęcik idealnie trzyma się ciała, na początku trochę mnie irytował ale po kilku godzinach się przyzwyczaiłem i jest ok.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
No nareszcie coś co mi pomogło, już zaczynałem tracić nadzieję, że cokolwiek może się zmienić a tu proszę wystarczyło kilka tygodni ponosić kawałek żelastwa w spodniach ; D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Działa skutecznie, jest naprawdę wygodny i dyskretny można spokojnie chodzić z nim np. do pracy.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
To naprawdę działa, polecam serdecznie moje kompleksy zniknęły.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Rewelacyjny wynalazek, nie spodziewałem się aż takich efektów, super jest.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Już dawno myślałem nad zrobieniem czegoś z moją wielkością, ale żadne operacje nie wchodziły w grę a do toaletek jestem średnio przekonany, więc jak natrafiłem na coś takiego, postanowiłem to wypróbować i faktycznie działa, kilka centymetrów poszło do przodu, dla mnie zdecydowanie wystarczy.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Rewelacyjnie rozwiązanie dla posiadaczy zbyt małego przyrodzenia.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Świetny jest, kilka centymetrów więcej i świat jest piękniejszy ; D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
W stu procentach godny polecenia, wyciągnął mnie z seksualnej rozpaczy xd
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Działa dokładnie jak w opisie, polecam nie zawiedziecie się.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Fenomenalny produkt, działa świetnie, próbowałem wielu sposobów ale extender pomógł mi na stałe.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Produkt godny polecenia, mam penisa większego o 4 centymetry, bez bólu itd, rewelacja.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Wygląda to może dziwnie ale działa niesamowicie, mi pomogło bardzo, moja żona jest bardzo zadowolona z mojego nowego oblicza ; D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
No w końcu coś na moje problemy, miałem dość tego malutkiego penisa.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Wczoraj zakończyłem kurację tym extenderem, jestem bardzo mile zaskoczony mój penis jest większy o 4 centymetry i prosty jak drucik, super
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Super produkt, działa cuda, w końcu nie muszę się wstydzić rozmiaru mojego penisa.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Stosuję go razem z penilarge, efekty są niesamowite jestem w połowie kuracji a mój penis stał się całkiem sporawy ; D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
po kuracji tym sprzętem jestem dłuższy o kilka centymetrów, świetne uczucie polecam
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Dzięki emu małemu urządzeniu pozbyłem się moich kompleksów i nabrałem pewności siebie.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Skuteczny i bardzo dyskretny, chodzę w nim do pracy itp. i wszystko jest ok jeszcze nikt nie zauważył.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Jak dla mnie najlepszy na ryku, próbowałem kilka różnych modeli, różnych producentów ale ten zadziałał na mnie najlepiej.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Produkt rewelacja, moje przyrodzenie stało się mega wielkim przyrodzeniem, dosłownie, jest super polecam, spróbujcie ;)
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Kupiłem go prawie pół roku temu, stosowałem go w miarę regularnie, zgodnie z zaleceniami i, i mój penis jest większy o kilka centymetrów w każdą stronę, a co najlepsze efekt utrzymuje się po zaprzestaniu użytkowanie extendera.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Moje problemy skończyły się w raz zakupem tego oto cudownego sprzętu, mój penis uprzejmie dziękuje.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Wygodny, dyskretny i skuteczny, wszystko czego wymagam od takiego urządzenia i to wszystkie te cechy posiada.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Jak dla mnie 5/5 jest świetny, sprawił, że moje życie łóżkowe przybrało nowy rozmiar XD
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Wygodny w noszeniu, działa bardzo efektywnie, jestem zadowolony z zakupu.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Ten sprzęt jest mega skuteczny, polecam nie zawiedziecie się.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
super działa!!! kupiłem od razu z penilargem i kilka cm pszybyło!!!
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Kupiłem go pół roku temu i mogę śmiało teraz napisać recenzję. Wyniki używania są bardzo zadowalające. Extender jest łatwy do założenia i dobrze dopasowuje się do ciała. Jakość materiałów wysoka. Zdecydowanie polecam :-)
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
polecam stosować z jakimiś tabsami na powiększanie! wtedy efekt jest znacznie lepszy!
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Kiedyś widziałem taki w sklepie za granicą- dobrze że takie gadżety wchodzą również i u nas. Jes-extendera używam od dłuższego czasu i jestem niesamowicie zadowolony! Polecam Wam wszystkim. Darek
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Kilka cm mi przybyło,co jest dla mnie ogromną radością. Natomiast warto nastawić się, że jest to długi proces i trzeba uzbroić się w cierpliwość :)
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Bardzo dobrze trzyma się na penisie, łatwy w założeniu i użytkowaniu, nie mam żadnych zastrzeżeń. To co widzę, że się zmieniło to na pewno naprostowanie penisa i lekkie wydłużenie. Ale stosuję go wraz z Penilarge, wiec cieżko powiedzieć które z nich daje ten efekt
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Bardzo dobrze trzyma się na penisie, łatwy w założeniu i użytkowaniu, nie mam żadnych zastrzeżeń. To co widzę, że się zmieniło to na pewno naprostowanie penisa i lekkie wydłużenie. Ale stosuję go wraz z Penilarge, wiec cieżko powiedzieć które z nich daje ten efekt
Ocena: 3 z 5 Gwiazdek!
Nie wiem czy to działa, bo nie mam kiedy tego nosić. Przecież do pracy nie założę...
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Kupiłem kilka miesięcy temu, wydaję mi się że już jest widoczna różnica. Nie jest to super wygodne, ale przecież cel uświęca środki :D
Napisz Recenzję

JES-EXTENDER - TITANIUM

949,90zł
699,90zł
   

Twój koszyk

Koszyk więcej
...jest pusty

Centrum zamówien

zamówienia SMS/mobile:
512 10 98 07

tel. stacjonarny:
(22) 304 71 13

email: zamowienia@intymnosc.pl
GG: 3280078

pon-pt: 09:00-22:00
sob-niedz: 10:00-18:00

Centrum zamówien

CENTRUM
Sexshop w Warszawie
Galeria Pólnocna Dworca Centralnego
Aleje Jerozolimskie 54, lokal 55
pon-sob: 12:00-20:00
 
KABATY
Sexshop na Kabatach
ul. Kabacki Dukt 2
pon-pt: 09:00-22:00
sob-niedz: 10:00-18:00

Newsletter

Wlasnie zapisales sie do Newslettera Intymnosc.pl.
Juz tylko kilka klikniec dzieli Cie od dolaczenia
do elitarnego grona naszych czytelników. Sprawdz email i potwierdz
aktywacje Newslettera.
Twój email istnieje juz w naszej bazie.