intymnosc.pl
W Twoim Koszyku: 0 szt. Suma zakupów: 0,00zł
Jestes tutaj: » » 1X20100777
minimum 150 zł Sexual Attraction Pheromones - Man Formula 5-alph

MINIMUM 150 Zł SEXUAL ATTRACTION PHEROMONES - MAN FORMULA 5-ALPH

NUMER KATALOGU 1x20100777
DOSTEPNOŚĆ WYSYLKA 24H
KOSZT DOSTAWY od 9,90zl
ŚREDNIA OCENA
   (69)
   (3)
   (4)
   (2)
   (0)
WSZYSTKICH OPINII 78 (zobacz wszystkie)
0,00zł

UWAGA: Produkt dostępny wyłącznie drogą wysyłkową.wysylka-24h

szczerze mowiąc nie spodziewałam się jakiegos super zapachu i jestem bardzo mile zaskoczona, zapach rzeski, lekki i idealny nawet na upał bo nie jest mdły działanie feromonów jest mi nieznane :)) nie mialam gdzie ich przetestowac, bo autobus to raczej kiepskie miejsce na letni podryw i wiadomo dlaczego =] Marzenka
generalnie preparat jest OK, ale moglby troche lepiej pachniec, wedlug mnie ten zapach jest troche kiczowaty....


* Przedstawione opinie klientów Intymnosc.pl są subiektywne. Intymnosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

** Opisane rezultaty stosowania suplementów oraz kosmetyków intymnych mogą się różnia w zależności od indywidualnych uwarunkowań. Producent nie gwarantuje powtarzalności efektów.

opis

Sexual Attraction for Men – wyjątkowa formuła feromonów

feromony

UWAGA: Promocje nie łączą się. Należy zatem wybrać jedną z dostępnych opcji: darmowa wysyłka lub produkt gratis.

 

Czy feromony Sexual Attraction są dla Ciebie? Tak, jeśli chcesz:

feromony męskie

 • mieć cechy przywódcy i dominatora
 • nabrać większej pewności siebie w kontaktach z płcią piękną
 • podnieść swoje dobre samopoczucie i wzrost samooceny
 • podkreślić swoją atrakcyjność
 • poprawić jakość swojego życia seksualnego

Wyobraź sobie, że działasz na płeć przeciwną jak magnes. Co z tym zrobisz? Niezobowiązujący nowy flirt? A może wzmocnienie wrażeń w stałym związku?

Jeśli w rzeczywistości jest inaczej i wydaje Ci, że jesteś nieśmiały, nie dla Ciebie uwodzenie albo po prostu nie masz doświadczenia z kobietami, to koniecznie czytaj dalej. Bo na wszystkie te pytania najlepszą odpowiedzią są: feromony.

Czy wiesz, jak działają feromony?

Dowiedz się, jaką moc ma każdy z nas. Feromony to naturalna siła przyciągania, odpowiadająca za relacje między ludźmi. Dzięki wzajemnemu oddziaływaniu feromonów jedni ludzie się przyciągają, a inni zostają w stosunku do siebie neutralni. Coś, co jest dla jednej osoby atrakcyjne, dla drugiej może być nawet niezauważalne. Dlaczego? Otóż z powodu feromonów. Feromony to naturalnie występujące w organizmie substancje lotne, które przesyłają niewidzialną informację o nas samych: o naszej gotowości na poznanie kogoś, o otwartości, zaufaniu, a nawet płodności czy ochocie na seks.

feromony

Działanie feromonów zostało naukowo udowodnione. Chemicznie zestawiane ze sobą feromony zostały poddane wielu eksperymentom w laboratoriach na całym świecie. Efekty badań przerosły oczekiwania samych ekspertów. Od tego czasu feromony są produkowane na skalę światową i z powodzeniem służą milionom ludzi na całej kuli ziemskiej.

mężczyzna

 

Teraz, kiedy już wiesz, czym są i jak działają feromony, pewnie bez trudu odpowiesz sobie na pytanie, dlaczego jeden mężczyzna budzi pożądanie kobiet i na każdej imprezie kręci się wokół niego mnóstwo pięknych adoratorek, a inny, wcale nie mniej przebojowy czy przystojny, wyjada z nudów miskę chipsów i znów wraca do domu sam, niepewny swoich sił?
Oczywiście – feromony!

 

 

Mężczyźni wydzielający feromony o mocnym natężeniu działają silniej na kobiety, budząc respekt, otwartość i pociąg seksualny.

Teraz, dzięki połączeniu syntetycznych feromonów z interesującym świeżym zapachem, możesz wypróbować oryginalne feromony w sprayu Sexual Attraction. Mieszanka silnie podkreśli Twoje zdolności przywódcze i odczuwanie pociągu seksualnego przez osoby przebywające w Twoim towarzystwie.

Nie wierzysz? Poeksperymentuj sam! Możesz też przeczytać opinie naszych klientów i dowiedzieć się, jak oni zmienili swoje życie dzięki feromonom.

Tło seksualne

feromon

Specjaliści pracujący nad mieszanką Sexual Attraction skupili się głównie na tym, aby specyfik powodował instynktowne działania seksualne wśród ludzi.

Jak pokazały badania, odnieśli zamierzony efekt i feromony wkroczyły na rynek.

Po krótkim czasie stały się przebojem i wielkim sukcesem ich twórców. Teraz te same feromony są w naszym sklepie i – w Twoim zasięgu.

Jakie feromony wchodzą w skład Sexual Attraction?

Sexual Attraction Pheromones Man to silne feromony, które uczynią z Ciebie mężczyznę pożądanego wśród kobiet i dominującego wśród mężczyzn.

Możliwe jest to dzięki feromonom zawartym w naszych perfumach: Alfa Androstenolowi (5α-androst-16-en-3α-ol), Beta-Androstenolowi, Alfa androstenonowi (5a-androstanu-3a-ol, 17-one) oraz Androstadienonowi (Androsta-4-16-dien-3-on). To właśnie za sprawą tych związków chemicznych możesz poprawić swoje życie w sposób, o jakim wcześniej nawet nie marzyłeś.

 • Alfa Androstenol (5α-androst-16-en-3α-ol)feromon popularności
  Jest odpowiedzialny za charyzmę i popularność. To właśnie on tworzy wokół Ciebie przyjazną aurę. Wysyła także sygnały chemiczne oznajmujące Twój dobry stan zdrowia, płodność i atrakcyjność seksualną. Dzięki niemu inni ludzie będą odbierać Cię jako bardziej atrakcyjnego i otwartego.
 • Beta-Androstenolferomon przyciągania
  Chemicznie jest to związek niemalże identyczny jak Alfa-Androstenol, ale ma nieco inne działanie: sprzyja komunikacji na głębszym poziomie. Ułatwia przyciąganie się osób płci przeciwnej, a niezależnie od płci wywołuje uczucie głębokiej życzliwości i sympatii. To właśnie on sprawia, że ma się wrażenie, że dopiero co poznaną osobę zna się od wielu lat. Dzięki niemu kobieta poczuje się przy Tobie bezpiecznie.
 • Androstenon (5a-androstanu-3a-ol-17-one) – feromon przywódcy
  To feromon występujący zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Mężczyźni, którzy w organizmie mają wysokie stężenie owego feromonu, zawsze znajdują się w centrum zainteresowania, odbierani są jako osoby przywódcze, budzące podziw, szacunek i uwagę otoczenia – tak zwani samce alfa. Feromon ten tworzy wibracje wpływające na wzrost napięcia seksualnego. Często powiązany jest z pożądaniem i brany pod uwagę przy wyborze partnera. Ten związek chemiczny tworzy także aurę bezpieczeństwa i niezawodności.
 • Androstadienon (Androsta-4-16-dien-3-on) – feromon miłości
  Androstadienon to feromon, który ma wpływ na aktywność mózgu kobiet. Może być stosowany przez mężczyzn, aby zachęcać kobiety do poznania lub nawiązać dobry kontakt z osobą tej samej płci. Jedną z jego bardziej niezwykłych właściwości jest poprawa nastroju osób przebywających w Twoim towarzystwie, a wśród kobiet zmniejszenie objawów napięcia przedmiesiączkowego (!). Jego działanie przejawia się we wzroście uczucia intymności i komfortu, a także zwiększa poczucie opiekuńczości. Nazwany jest „feromonem miłości” ze względu na uczucia i reakcje, jakie wywołuje wśród kobiet.

Idealne połączenie – mieszanka najwyższej jakości feromonów

feromon

Dynamiczne połączenie feromonów z unikalnym zapachem perfum zapewni Ci pełen sukces w życiu osobistym oraz zwiększy szanse na gorący romans. Sexual Attraction Pheromones zawierają feromony najwyższej jakości. Dzięki ich bardzo intensywnemu stężeniu i starannie dobranemu składowi silnie wabią seksualnie.

Zapach utrzymuje się na skórze prawie tak samo długo jak zawarte w nim feromony. Jest bardzo wydajny. Wystarczy, że użyjesz niewielkiej ilości Attraction, a poczujesz ogromną różnicę. Będziesz bardziej pewny siebie i zaczniesz przyciągać ludzi niczym magnes.

Jak pachnie Sexual Attraction Pheromones?

feromon

To intrygujący, świeży męski zapach z charakterystyczną sportową nutą. Przywodzi na myśl ruch, sprawność fizyczną i seksualną. Tworzy wokół Ciebie aurę męskiej siły, zaciekawia i intryguje, sprawiając, że osoby wyczuwające Twój zapach mają ochotę się do Ciebie zbliżyć. Feromony Sexual Attraction pomogą Ci stać się obiektem pożądania i pobudzić seksualnie interesujące Cię kobiety.

Idealne zestawienie feromonów zostało tak skomponowane, by zwiększyć Twoje szanse na oddziaływanie na ludzi. Jak już wiesz, jednych ludzi ten sam feromon może przyciągać, a na innych w ogóle nie zadziała. Dlatego naszą mieszankę skomponowaliśmy z 4 składników, które działają niezawodnie, na wszystkich i w każdej sytuacji. Używając feromonów Sexual Attraction, znacznie podnosisz swoje szanse na sukces zawodowy i intymny.

Wyróżnij się z tłumu

Sexual Attraction Pheromones doskonale sprawdza się w miejscach tłocznych, klubach, na imprezach, gdzie przebywa dużo osób. Z powodu ciepła jego działanie jest wtedy zintensyfikowane, a zapach utrzymuje się dłużej.

impreza

Dlatego polecany jest dla osób chcących zaistnieć w tłumie, np. na imprezie. Możesz w ten sposób szybko stać się tak zwanym samcem alfa – mężczyzną atrakcyjnym dla każdej kobiety.

Dzięki temu, że feromony zamknięte są w niewielkich, dyskretnych i poręcznych buteleczkach, możesz zawsze mieć je przy sobie i używać, kiedy tylko będziesz miał potrzebę!

Doskonała mieszanka feromonów pobudzających sferę seksualną i podkreślającą zdolności przywódcze sprawi, że już żadna impreza nie będzie taka jak kiedyś.

Stosowanie

Feromonów Sexual Attraction używaj tak jak swoich ulubionych perfum. Po prostu rozpyl je w miejscach takich jak nadgarstki, zagłębienie szyi lub tam, gdzie lubisz.

Sexual Attraction to feromony do zadań specjalnych. Są najsilniej skoncentrowanymi feromonami, zaprojektowanymi i przygotowanymi w laboratoriach na terenie Unii Europejskiej.

Ostrzeżenie

Jest to produkt przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Przechowuj w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci.

--------------------

Zobacz, co o działaniu feromonów mówi naukowiec, który poświęcił temu zagadnieniu 20 lat życia.

Poniżej przedstawiamy fragmenty obszernego wywiadu, jakiego James V. Kohl udzielił dziennikarzowi Bobowi Hughesowi.

czytaj wywiad

James V. Kohl to naukowiec i wykładowca. Od 1992 roku publikuje opracowania naukowe na temat feromonów i ich działania w świecie ludzi i zwierząt. Z jego badań i publikacji korzysta m.in. światowe stowarzyszenie Mensa. Kohl opracował słynną mieszankę feromonów, opartą na androstenolu i androsteronie. Zafascynowany wynikami swoich prac, zaczął prowadzić bloga pheromones.com, który z czasem stał się bardzo poczytnym miejscem w sieci.

Z Jamesem V. Kohlem rozmawiał Bob Hughes.

 • Bob Hughes: Co wynika z Twoich badań?
 • James V. Kohl: Moje badania pokazują, że mieszanka dwóch wyselekcjonowanych feromonów ma wpływ na wzrost atrakcyjności kobiet w oczach mężczyzn. Przeprowadziliśmy takie doświadczenie: zaaplikowaliśmy kobietom wybrane przez nas feromony. W ciągu 15 minut okazało się, że kobiety te dużo silniej przyciągały wzrok mężczyzn i czuły się bardziej atrakcyjne. Doświadczenie pokazało, że działanie feromonów ma wpływ na zjawiska zachodzące w mózgu, w tym także na nastrój, po prostu na zachowanie danego człowieka. Potwierdziły się nasze przypuszczenia. Dzięki tym obserwacjom mogliśmy opracować idealną mieszankę feromonów.
 • Wobec tego nasuwa się pytanie: czy kompleks składników, prosta mieszanka chemiczna może zmieniać zachowania ludzi? W trakcie życia napotykamy różne feromony, zapachy, składniki, które mają wpływ na nasze zachowania. Wpływ ten zależy także od powtarzalności, w jakiej pojawiają się one w naszym życiu. Wywołują pewne skojarzenia.
  Zaobserwowanie zmian zachowań nie jest trudne do wychwycenia. Przykładem są choćby nasze nawyki żywieniowe. One też są oparte na pewnym doświadczeniu i powtarzalności. Pojawiają się jakieś preferencje, wyraźnie widzimy, co nam smakuje, a co nie.
 • Pierwszym przykładem działania feromonów w naszym życiu jest kontakt matki i dziecka podczas karmienia piersią. Feromony matki inaczej wpływają na synów, a inaczej na córki. Mógłbyś to rozwinąć? Zgadza się. Już podczas tego pierwszego fizjologicznego doświadczenia możemy wyraźnie stwierdzić, że dzięki feromonom matki chłopcy od razu wyczuwają różnicę płci. Dziewczynki nie wychwytują tej różnicy, co potwierdza, że feromony oddziałują na przeciwną płeć.
 • W takim razie jak dokładnie działają feromony? I które działają, a które nie?
  Co to znaczy działają? Jeśli chodzi Ci o to, że zmieniają zachowanie, to taka jest właśnie definicja feromonów – one zmieniają zachowanie i wpływają na fizjologię.
 • Chodzi mi o te najważniejsze, których działanie zostało udowodnione.
  Udowodniliśmy działanie adrostenolu i androsteronu. (…)
 • Co byś powiedział ludziom, którzy kupują atrakcyjność seksualną w butelce? Tym, którzy kupują feromony, by wydawać się bardziej atrakcyjnymi.
  Feromony działają tak jak makijaż w przypadku kobiet lub jak opalenizna u facetów. Kobiety malują się, żeby lepiej wyglądać, ale i żeby lepiej czuć się same ze sobą. Faceci z kolei czują się bardziej atrakcyjnie, gdy są opaleni, przez co stają się bardziej pewni siebie i rzeczywiście dzięki temu odbierani są jako bardziej atrakcyjni. Feromony dają to, co daje ładny wygląd. Gdy ładniej pachniesz, ładniej wyglądasz, lepiej się czujesz, a przez to wydajesz się bardziej atrakcyjny/-a dla innych.
 • Czyżbyśmy byli bardziej prostymi istotami niż sami o sobie sądzimy? Czy Twoje badania to potwierdzają?
  Wiele jesteśmy w stanie powiedzieć o człowieku, ale nie wszystko jest zbadane, np. nie wiemy, co ma wpływ na nasze wzrokowe postrzeganie atrakcyjności drugiego człowieka. W tym sensie jesteśmy na wyższym poziomie niż zwierzęta, u których przyciąganie jest mniej złożone (…) Często ludzie myślą, że jak coś widzą, to mogą powiedzieć, że to im się podoba i tego właśnie chcą. A nie zdają sobie sprawy z tego, że działa na nich coś jeszcze – zapach, feromony. I dopiero połączenie tych wszystkich bodźców sprawia, że czujemy do kogoś pociąg. (…)

 

Sexual Attraction Damskie
Sexual Attraction Meskie

opinie

Srednia ocena z opinii
(78 Opinii klientow)
Napisz Recenzję
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Super zapach, rozpala moją żonę i ma dużą ochotę na seks. SUPER
Ocena: 3 z 5 Gwiazdek!
Zapach taki sobie. Dziewczynie w ogóle się nie podobał i musiałem od razu iść się umyć. Rzecz gustu.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Cudowna rzecz, już nie wyobrażam sobie wyjścia do klubu bez spryskania się nimi, po prostu cudowna.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Działają na facetów, że aż chce mi się śmiać gdy siadam przy barze, nie mam chwili spokoju XD
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Co tu się rozpisywać one po prostu pomagają w życiu i tyle w temacie.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Serdecznie polecam, mi bardzo pomogły w kontaktach z facetami, jestem pewna, że tak samo będzie z wami.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez spryskania się tymi feromonami, tylko ta buteleczka trochę mała :D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Używam ich nawet idąc do sklepu, zawsze mi pomaga, to jakiś kabacik, to przepuści ktoś w drzwiach,
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Używam go zarówno na imprezy jak i do pracy i jestem w 100% zadowolona z rezultatów to naprawdę działa, polecam
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Fenomenalna sprawa, działa niesamowicie a dom tego ta śmiesznie niska cena, jest świetny.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Bardzo pomaga w pracy w biurze, moja praca jest teraz o wiele łatwiejsza.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
To naprawdę działa, nie ma co się zastanawiać tylko trzeba brać do puki jest promocja.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Przyjaciółki nie chcą chodzić ze mną na imprezy bo faceci chcą tańczyć tylko ze mną hihi
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Wszystkie moje koleżanki wciąż pytają jak to robię, że mam takie powodzenie, ale to moja słodka tajemnica.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Od czasu stosowania tych feromonów chodzenie do klubów stał się ogromną przyjemnością.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Sexual Attraction to coś co każda kobieta powinna mieć w zasięgu ręki, z nim żyje się łatwiej.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Nie służą mi one do podrywu tylko do opanowania mojego męskiego zespołu w pracy, i tu sprawdzają się świetnie.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Odkąd ich używam nie siedzę sama na imprezach czy domówkach, zawsze jakiś koleś podejdzie pogadać ;D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Przydają się gdy muszę użyć swojej kobiecej siły przekonywania, bardzo w tym pomagają.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Te feromony bardzo skutecznie ułatwiają życie kobiety. Polecam
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Mam pracę, w której cały czas spotykam się z różnymi ludźmi i coś z nimi załatwiam, feromony sprawiają, negocjacje idą szybciej.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Te feromony pomogły mi zjednać i przekonać do siebie wielu klientów, to naprawdę pomaga.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Stosuję zawsze przed wyjściem na imprezę i zawsze świetnie się bawię, w towarzystwie mężczyzn oczywiście.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Byłam pełna obaw czy to przypadkiem nie jest wyrzucanie pieniędzy w błoto, ale w końcu się zdecydowałam i dobrze zrobiłam, bo to naprawdę pobudza facetów.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Awansowałam i dostałam podwyżkę, jestem pewna, że to dzięki tym feromonom, dziewczyny naprawdę warto.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Fajna sprawa dla singielek, które czasami chcą się zabawić ;D Ania
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Feromony to jest to czego potrzebowałam, dzięki nim moje kontakty z mężczyznami bardzo się poprawiły.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Daję pięć na pięć, w stu procentach godny polecenia produkt.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
To działaaaaaa, polecam, to najlepszy zakup jakiego dokonałem w życiu.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Oczywiscie feromony nie zrobią całej roboty ale znacznie ją ułatwiają.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Obowiązkowa rzecz dla każdego faceta, który wybiera się na podryw.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Bardziej niż do podrywania używam ich do zjednywania sobie ludzi i to działa.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Moja praca polega na stałym kontakcie z ludźmi, dzięki feromonom stała się dużo łatwiejsza.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Mam podobnie dzięki tym feromonom awansowałem i dostałem podwyżkę.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Powiem tyle opłacało się moja szefowa dała mi podwyżkę .
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Na każdą imprezę na jaka idę zabieram je ze sobą nigdy nie wiadomo kiedy się przydadzą.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Ej chłopaki to naprawdę działa, to nie żadna ściema tak jak na początku myślałem, te feromony naprawdę przyciągają kobiety.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Po spryskaniu się tym specyfikiem nie muszę się nawet specjalnie wysilać na imprezkach laki i tak do mnie lgną.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Od pewnego czasu jestem królem imprez wszystko dzięki Sexual Attraction
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Odkąd ich używam nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez spryskania się nimi.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Cudowny wynalazek, w imieniu wszystkich mężczyzn dziękuję.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Pomagają mi zapanować nad podwładnymi, zwłaszcza kobietami.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Dzięki tym feromonom polepszyły się moje kontakty z kobietami zarówno towarzyskie jak i zawodowe.
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Działanie fajne tylko mały flakonik i trzeba często dokupywać ale warto.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Myślałem, że to ściema ale dostałem je od kumpla i postanowiłem spróbować no i takim oto sposobem kupuję już trzeci flakonik.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Bardzo fajna rzecz działają i są stosunkowo tanie.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Idealne rozwiązanie dla żyjących intensywnie mężczyzn.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Może twierdzenie, że kobiety zbiegają się do ciebie hordami to przesada ale feromony naprawdę pomagają w kontaktach z kobietami.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Mały flakonik zmienił moje życie dzięki niemu mówiąc kolokwialnie mam branie.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Nie ma co się za bardzo rozwodzić te feromony naprawdę działają.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Działanie nie za mocne anie nie za słabe jednym słowem działa tak jak trzeba.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
To sprawia, że kobiety szaleją na moim punkcie i to jest warte wszystkich pieniędzy.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Super zapach, i wysokie stezenie feromonow to czego szukalam
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Powiem tyle..nie wierzylem w te cale feromony. Niestety musze przyznac sie do bledu...dzialaja i to jak! JEDNAK z jednym wielkim zastrzezeniem. Musi byc dosc bliski kontakt plci przeciwnej z osoba wypskana. Nie zauwazylem nic jak przechodzilem blisko kobiet za to gdy moja dziewczyna przytulila sie do mojej szyi mimo zlego dnia zamienila sie w demona...masakra..wdychala jak narkoma,calowala,slinila sie..mowila ze ten zapach ja tak podnieca ze musi sie ze mna kocha..kilku minut nie pamieta nawet tak sie podniecila dzikuska:) polecam jak jest sie z kims juz troche blizej
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
powiem tylko tyle... DZIAŁAJĄ!!! wierzcie lub nie?! jak sie popryskacie kobiety sie nie zbiegna i nie będą was lizały coś od siebie dać musicie... ten zapach budzi wydaje mi sie zaufanie u płci przeciwnej;) zapach pierwsza klasa...lubi go ze mnie zlizywać;)
Ocena: 2 z 5 Gwiazdek!
działanie spoko, ale może to autosugestia. zapach średni. cena dość wysoka jak na taka mala pojemnosc fiolki. nie wiem jak na tle innych feromonów, ale raczej średnio...
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
odpowiedz dla kolegi, co pytal o skutecznosc na imprezach: otóż w moim przekonaniu te feromony działają. Oczywiście nie jest to "stuprocentowa akcja" typu: popsikasz sie tym i od razu zaczną się do Ciebie lepić kobiety, a Ty będziesz je poniżał, a one w dalszym ciągu będą na Ciebie patrzyć jak zahipnotyzowane - nie. Tu chodzi bardziej o to, że jak idziesz z kimś na randkę, lub rozmawiasz z kimś na imprezie i jesteś blisko tej osoby, ona o wiele bardziej pozytywnie rozpatruje Twoją osobę, wydajesz się jej kimś bliższym. w tym tkwi przewaga osob korzystających z feromonów
Ocena: 3 z 5 Gwiazdek!
jasne, ze można, do tego nawet nie są potrzebne feromony ;)
Ocena: 3 z 5 Gwiazdek!
hej panowie jestem tutaj zeby zapytac czy ta zabawka jest skuteczna? czy faktycnzie mozna sie tym wypsikac i pojsc na impreze do klubu i wrocic do domu z jakas dziewczyna?
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
ojjj, nie wiem czy znajdziesz w tej cenie cos rownie skutecznego stary...
Ocena: 2 z 5 Gwiazdek!
minus za cene.. jak taka mala buteleczka moze tyle kosztowac.... to jest troche chore, jak by nie bylo. producent sie chyba neizle bogaci.
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
nie wiem o co Ci chodzi zupelnie z tym zapachem... jeden z lepszych jakie w ogole sie pojawily na rynku feromonow... wiele juz probowalem a te wlasnie wg mnie sa najbardziej takie... hmmm... awangardowe i eleganckie zarazm..
Ocena: 3 z 5 Gwiazdek!
generalnie preparat jest OK, ale moglby troche lepiej pachniec, wedlug mnie ten zapach jest troche kiczowaty....
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
do tej pory zawsze w perfumach coś mi przeszkadzało,nie czułam się w żadnym zapachu-jestem mile zaskoczona,kupiłam w ciemno,mysląc że i tak bedzie zapach do bani.jakże się myliłam!!!!!!jest rewelacyjny,podejrzewam,że każda kobieta bedzie zadowolona!!!!mam nadzieję,że zadziała
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Witam serdecznie, zapach przepiękny, kupowałąm w "ślepo" ale nie żałuję, polecam :) jesli chodzi o działanie to dziu się we mnie lwica :P zobaczymy co na to pleć przeciwna powie ;)
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
kupilem od razu dwie w tym sklepie bo tak mi sie spodobaly, byly jeszcze jedne dobre zapachowo, nie wiem jak sie nazywaly, srebrne opakowanie, ale byly za drogie, tak czy siak duzy nawet tam wybór tych zapachów jest, tak trzymac i pozdrowienai dla pan wsprzedających:)
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
super pachną, fajna cena, bardzo podniecają dziewczyny, to taki zapach ze kazda samiczka sie polasi, bardzo mi przypomina jakis znany zapach ale nie wiem ,az tak sie nie znam, fajny fakup, szkoda ze nie ma wiekszych, ale i tak sie warto na nie pokusic
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
super cena i super zapach, ja kupowalem w sklepie na kabatach wwiec odpadl mi koszt przesylki, jestem barzo zadowolony
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
zapach świetny i bardzo męski i bardzo dobry na dzień i orginalny, do tego kosmetyk dosc tani wiec na każdą kieszeń, atomizer wygodny butelka mala wszedzie sie miesci, polecam Tom
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
tak, cena swietna szczegolnie jak dla licealisty jakim jestem, kolezanki sikaja po majtach jak mnie widza - proponuje procz tych feromonow zainwestowac w wyglaad :D!
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
wszsytki laski moje=] zapach jest rewelacyjny bardzo bardzo męski i wsszystkie laski na niego lecą i nei wiem czy na te foromony czy na sam zapach, ale w sumie co mnie to obchodzi wazne ze dziala :P
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
szczerze mowiąc nie spodziewałam się jakiegos super zapachu i jestem bardzo mile zaskoczona, zapach rzeski, lekki i idealny nawet na upał bo nie jest mdły działanie feromonów jest mi nieznane :)) nie mialam gdzie ich przetestowac, bo autobus to raczej kiepskie miejsce na letni podryw i wiadomo dlaczego =] Marzenka
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
to fakt ze zapcha nie urzymuje sie tak dlugo jak dzialanie tych feromonów, ale nei narzekam , zawsze mam je ze soba bo są malutkie i nawet do kieszenie wchodzą :) Patrycja
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
ładne ale bez przesady, to nie jest coco! zreszta cena za niska jak na super marke, ale jak ktos oszczedza to nie sa najgorsze
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
mała poręczna buteleczka wiec fajnie bo nie wazy duzo i można użyć zawsze, zapach utrzymuje sie dość długo ale chyba nie tak dlugo jak feromon bo nawet gdy ja nie czuje zapachu to mężczyźni i tak się wciąz kolo mnie kręcą i to zdecydowanie bardziej od kiedy tego używam - nawet w sklepie! szałowe są te feromony:)))!!!
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
bardzo ładny zapach, świeży i bardzo kobiecy, orginalny, używam od tygodnia i jeśli chodzi o działanie to - ja czuję się z nimi zdecydowamnie lepiej i pewniej wiec chyba wlasnie o to chodzi, dzięki
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
dopiero co dostałam, są śliczne XXX polecam na lato, pięknie pachną, jeśli chozi o działanie to dopiero zaczny łowy
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
OMG!!! Zamawiam to lwasnie w tym momencie - przeczytalem opis i mam nadzieje, że to prawda, bardzo odpowiada mi cena :) ocenę działania wystawię w pozniejszym okreezie - Piotrek
Napisz Recenzję

MINIMUM 150 Zł SEXUAL ATTRACTION PHEROMONES - MAN FORMULA 5-ALPH

0,00zł
   

Twój koszyk

Koszyk więcej
...jest pusty

Centrum zamówien

zamówienia SMS/mobile:
512 10 98 07

tel. stacjonarny:
(22) 304 71 13

email: zamowienia@intymnosc.pl
GG: 3280078

pon-pt: 09:00-22:00
sob-niedz: 10:00-18:00

Centrum zamówien

CENTRUM
Sexshop w Warszawie
Galeria Pólnocna Dworca Centralnego
Aleje Jerozolimskie 54, lokal 55
pon-sob: 12:00-20:00
 
KABATY
Sexshop na Kabatach
ul. Kabacki Dukt 2
pon-pt: 09:00-22:00
sob-niedz: 10:00-18:00

Newsletter

Wlasnie zapisales sie do Newslettera Intymnosc.pl.
Juz tylko kilka klikniec dzieli Cie od dolaczenia
do elitarnego grona naszych czytelników. Sprawdz email i potwierdz
aktywacje Newslettera.
Twój email istnieje juz w naszej bazie.