intymnosc.pl
W Twoim Koszyku: 0 szt. Suma zakupów: 0,00zł
Jestes tutaj: » » » 1X20011189
Penis Complete - 60 tab. - Jedyny tak skuteczny środek!

PENIS COMPLETE - 60 TAB. - JEDYNY TAK SKUTECZNY śRODEK!

NUMER KATALOGU 1x20011189
DOSTEPNOŚĆ WYSYLKA 24H
KOSZT DOSTAWY od 9,90zl
ŚREDNIA OCENA
   (20)
   (10)
   (1)
   (0)
   (0)
WSZYSTKICH OPINII 31 (zobacz wszystkie)
299,90zł
199,90zł


wysylka-24h

opis

      

Zbyt mały rozmiar penisa,słaba erekcja i przedwczesny wytrysk to największe wyzwania seksualne stojące przed każdym mężczyzną i to bez względu na wiek. Każde z nich potrafi bardzo skutecznie zrujnować życie intymne. 

Pamiętaj! Nie jesteś sam z tymi problemami, na całym świecie mają go miliony mężczyzn. Dlatego tak wielu lekarzy i ekspertów pracowało nad przygotowaniem specjalnego suplementu diety. Zespół doświadczonych naukowców stworzył w laboratorium niezwykły i w pełni naturalny suplement diety zwalczający każdy z tych trzech największych problemów – Penis Complete!

Czytaj więcej o rozwiązaniu męskich problemów!Czytaj dalej

Naukowo udowodniono, że każdy mężczyzna ma bezpośredni wpływ na to jakim jest kochankiem! Jeśli myślisz, że Twoja kobieta przyzna Ci, że coś poszło nie tak - to jesteś w błędzie! Ona nie chce Cię zranić! Ale na szczęście skonstruowano specjalistyczny środek, który sprawi, że staniesz się idealnym kochankiem. Naukowo udowodniono, że zarówno rozmiar penisa jak i czas odbywania stosunków można zmienić na stałe. Teraz jest to niezwykle proste - wystarczy Penis Complete. Ma on również ogromny wpływ na erekcję, zwiększa ją o ponad 100%!

Teraz pomyśl, jak zareagowała by Twoja kobieta gdyby dowiedziała się, że za 3 msc-e w pełni ją zadowolisz? Że Twój członek będzie większy niż kiedykolwiek, że odbędziecie swój najdłuższy stosunek podczas, którego erekcja osiągnie poziom jakiego wcześniej nie zaznaliście! A to oznacza, że będziesz w stanie wznieść się na seksualne wyżyny. W końcu zyskasz pewność siebie na takim poziomie na jaki zasługujesz!

Penis Complete - działanie jakiego jeszcze nie znałeś!      

Penis Complete to jedyny tak kompleksowo stworzony środek, który wpływa na trzy największe wyzwania męskich problemów seksualnych jakimi są:

 • rozmiar penisa
 • przedwczesny wytrysk
 • niepełna erekcja

Odstaw wszystkie nieskuteczne środki i sięgnij po jeden sprawdzony - Penis Complete.

Wyjątkowy suplement diety na rynku - jedyny tak skuteczny!

 

Penis Complete to unikalny środek na rynku, nie znajdziesz innego tak skutecznego! Jako jedyny posiada 2x większą ilość składników od pozostałych na rynku. W efekcie kilkuletnich badań naukowców dobrano składniki, które w połączeniu dają niesamowite efekty! Penis Complete działa na trzy największe wyzwania seksualne w świecie mężczyzn!

  

 

Stworzono go w ten sposób aby działał na każdą z tych płaszczyzn z większą mocą niż dedykowane suplementy diety, co sprawia, że Penis Complete stał się prawdziwym hitem wśród klientów! Poniżej przedstawimy wyjaśnienie jak na poszczególne płaszczyzny działa Penis Complete:

Penis Complete a POWIĘKSZENIE PENISA:

Penis Complete ma ogromny wpływ na powiększenie penisa dzięki temu, że zespół naukowców skupił się nad tym jak rozbudować wielkość członka nie tylko podczas wzwodu ale również w czasie spoczynku! Penis składa się z ciał jamistych, którymi podczas wzwodu transportowana jest krew do żołędzia prącia w wyniku czego rozszerzają się one i powiększają penisa. Penis Complete zawiera w swoim składzie substancje, które wspomagają naturalny rozrost ciał jamistych poprzez ich podzielenie i rozmnożenie! W wyniku tego penis powiększa się również w stanie spoczynku!

  

Penis Complete a OPÓŹNIENIE WYTRYSKU:

Penis Complete dzięki niezwykłej kombinacji ziół zawartych w swoim składzie, która sprawia, że regularne przyjmowanie suplementu doprowadza do wspomagania regulatorów ośrodkowego układu nerwowego, który wspomaga wydolność psychiczną i fizyczną sfer intymnych - jest to najważniejszy aspekt odpowiedzialny za przedwczesny wytrysk u mężczyzn. Prawidłowa regulacja sprawia, że nie będziesz miał problemu z utrzymaniem wytrysku! Nie działa to również w ten sposób, że nie będziesz w stanie dojść do orgazmu i mieć pełny wytrysk, wręcz przeciwnie. Twoje orgazmy będą jeszcze silniejsze a wytryski obfitsze. Od teraz to Ty będziesz decydował kiedy chcesz mieć wytrysk - przejmiesz nad nim pełną kontrolę!

  

Penis Complete a MOCNIEJSZA EREKCJA:

W przypadku stosowania Penis Complete i jego wpływu na erekcję jest on mocno związany z wcześniej opisywanym procesem czyli powiększeniem penisa. Zwiększając objętość i przepuszczalność ciał jamistych w penisie, zwiększa się ciśnienie krwi z jakim przepływa ona penisem przez co sama erekcja z powodu dużego ukrwienia jest bardzo silna a członek sztywny jak nigdy dotąd! Z powodu zwiększenia przepustowości krwi erekcja utrzymuje się zdecydowanie dłużej! Przez co masz gwarancję silnej i długiej erekcji!

  

Efekt ponad 3 lat badań naukowych!

Penis Complete to efekt wielu badań laboratoryjnych nad działaniem w pełni naturalnych składników uprawianych w certyfikowanych gospodarstwach. Ponad 40-osobowy zespół przez 3 lata prowadził badania nad skomponowaniem środka, który wyleczy u mężczyzn trzy największe kompleksy seksualne, tak właśnie powstał Penis Complete. Stworzony w ten sposób, że działa jeszcze precyzyjniej niż suplementy dedykowane na każdy z tych problemów. Naukowcy dobrali odpowiednie składniki dające niemal 100% gwarancję osiągnięcia sukcesu! Poniżej opisujemy wpływ każdego z pojedynczych składników znajdujących się w Penis Complete i mających zastosowanie potwierdzone nie tylko laboratoryjnie ale również przez pacjentów stosujących ten środek!

Penis Complete w służbie męskościCzytajdalej

Z najnowszych badań naukowych wynika, że długość prącia nie jest wyłącznie dziedziczona, ale jest również modyfikowana przez czynniki środowiskowe. Czynniki, które mogą w znacznym stopniu zaburzać gospodarkę hormonalną:
 • dieta
 • uwarunkowania kulturowe
 • zanieczyszczenia środowiska
 • ekspozycja na związki chemiczne
 • stres
Niedobór testosteronu i towarzyszące temu zaburzenia potencji dotykają coraz większą grupę mężczyzn. Kliniczne objawy obserwowane w takich wypadkach skutkują deformacjami narządów płciowych, w tym problemów ze wzwodem i wielkością członka.
Do niedawna kosztowne terapie, czy zabiegi chirurgiczne były dostępne tylko dla najzamożniejszych. Mężczyźni, którzy nie byli zadowoleni z wielkości swoich narządów, musieli się borykać z kompleksami, brakiem satysfakcji seksualnej i depresją.Niepełna męskość była źródłem głębokiego nieszczęścia. A przecież rozwiązanie może okazać się proste, w pełni naturalne i przynoszące efekty w niedługim czasie.
Na funkcjonowanie członka ma wpływ wiele powiązanych elementów. Dlatego najlepsze skutki daje kompleksowa kuracja. 
Wzwód zaczyna się po aktywacji ośrodka erekcji w rdzeniu kręgowym, który wysyła impuls do narządów płciowych.  Penis jest zbudowany z pary równoległych ciał jamistych, ciała gąbczastego tworzącego żołądź prącia oraz opuszki. Impuls z rdzenia powoduje wydzielanie tlenku azotu przez komórki śródbłonka i przez zakończenia nerwowe w ciałach jamistych prącia. Tętnice rozszerzają się. Ciśnienie w ciałach jamistych rośnie pod wpływem pompowanej do nich krwi, w spoczynku jamki są puste.
Jednocześnie w miarę wzrostu ciśnienia krwi w ciałach jamistych następuje stopniowe zaciskanie naczyń żylnych, co skutkuje zmniejszeniem odpływu krwi. Rezultatem tych zmian jest powiększenie i sztywność prącia.

Penis Complete – skład.

Formuła Penis Complete to lata pracy całego zespołu naukowców. Skład stworzono w ten sposób aby był jak najskuteczniejszy zachowując przy tym maksymalną naturalność co zwiększa przyswajalność składników! Aby poznać szczegółowe działanie składników Penis Complete rozwiń ich opis, klikając w nazwę składnika:

 • Tribulus terrestris
  znany również pod nazwą Buzdyganek ziemny. Jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Tribulus wspomaga zwiększać produkcję testosteonu u mężczyzn poprzez stymulację przysadki mózgowej do wydajniejszej produkcji hormonu letenizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu powoduje zwiększenie popędu seksualnego, zwiększenie wielkości i objętości ciał jamistych, które przyczyniają się do zwiększenia objętości światła ciał jamistych, którymi przepływa krew powodując powiększenie penisa i silną erekcją. Uwaga: przedawkowanie może powodować kłopoty ze snem.
 • Muira puama
  nazywane “drzewem potencji”, pochodzi z dorzecza Amazonki. Muira puama przez rdzennych mieszkańców Brazylii jest używana już od wieków. Stosowali ją przy leczeniu obniżonej potencji jako silny afrodyzjak. Roślina jest znana z tego, że dodaje energii i poprawia kondycję seksualną. Muira puama zawiera: sterole roślinne, olejki eteryczne, triterpeny, seskwiterpeny, monoterpeny, alkaloidy oraz muirapuamine. Ostatni element reguluje napięcie mięśni gładkich w ciałach jamistych, jest kluczowym alkaloidem. Badania wykazały, że wyciąg z kory Muiry puamy ma większą skuteczność niż Johimba! Dodatkowo Muira puama działa kojąco na stres, zmniejsza wypadanie włosów oraz zapobiega także osłabieniu organizmu.
 • Saw Palmetto 
  inaczej nazywana Palmą Sabałową, jest to składnik, który wykazuje działanie antyandrogenne oraz powoduje unieczynnienie 5-alfa reduktazy, która katalizuje przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu oraz hamuje aktywności biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu aromatazy. Preparat ten posiada również właściwości przeciwzapalne oraz przeciwwysiękowe. Cechuje się też tym, że obniża napięcie mięśni gładkich dróg moczowych – za pomocą zmniejszenia obrzęków, przekrwienia szyi pęcherza moczowego. Dzięki temu poprawione jest elastyczność tkanki gruczołu krokowego i drożność pęcherza. Ma właściwości odmładzające. Palma Sabalowa działa również wykrztuśnie i moczopędnie. Nie są znane skutki uboczne.
 • Panax Ginseng
  inaczej zwany żeńszeniem koreańskim. Jego cenne składniki aktywne, tzw. ginsenozydy w organizmie przetwarzane są w zależności od potrzeby, w sytuacjach stresowych wspomagają działanie uspokajające, a kiedy potrzeba zwiększyć wydajność organizmu wzmagają działanie stymulujące.
  Żeń-szeń wspiera układ odpornościowy, funkcje poznawcze, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz wzmacnia sprawność fizyczną i umysłową. Często stosuję się go na problemy z przedwczesnym wytryskiem.
  Regularne przyjmowanie żeń-szenia może być pożyteczne dla każdego, kto przechodzi trudny okres, pełen napięcia umysłowego lub wzmożonego wysiłku fizycznego. Żeń-szeń przyczynia się także do zachowania prawidłowego metabolizmu glukozy i insuliny,pomaga zachować zdrowe życie seksualne, a także wykazuje działanie antyoksydacyjne.
 • L-arginina 
  to roślina z rodziny parolistowatych. Zawiera m.in. saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. L-arginina przez stymulację przysadki mózgowej do lepszej produkcji hormonu letenizującego (LH) zwiększa produkcję testosteonu u mężczyzn. Wysoki poziom hormonu sprawia, że mężczyzna odczuwa zwiększenie popędu seksualnego. Testosteron oznacza też zwiększenie wielkości i objętości ciał jamistych. Należy pamiętać o tym, że przedawkowanie tego składnika może powodować kłopoty ze snem.
 • Lepidium meyenii 
  Maca jest rośliną która pochodzi z peruwiańskich Andów i rośnie na wysokości od około 3500 m. To sprawia że jest najwyżej uprawianą rośliną przeznaczoną do spożycia na świecie. Maca rośnie w skalistych glebach niegościnnych dla większości innych roślin i rozwija się w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Maca wypuszcza liście i korzeń, o wielkości rzodkwi. Ten właśnie korzeń jest ceniony od tysięcy lat ze względu na swoje właściwości, zwiększające energie, wytrzymałość i płodność u ludzi i zwierząt. Nie ulega wątpliwości że korzeń Maca zapewniał produktywne życie na bardzo dużych wysokościach całym pokoleniom miejscowej ludności. Jego nadzwyczajny wpływ na ludzi organizm sprawia, że Maca stosowana regularnie zwiększa Twoją erekcję, powodując, że nie będziesz musiał przyjmować żadnych doraźnych środków.
 • Sarsaparilla 
  Występuje powszechnie w Ameryce Środkowej i Południowej. Jest pnączem dorastającym nawet do 30 m długości. Posiada zdrewniałe pędy, jajowate lub sercowate liści, drobne, pachnące, o zielonym zabarwieniu kwiatki. Owoc to czerwona kulista jagoda. Jest to jedyna z istniejących roślin powodująca wzrost tkanki mięśniowej. Przyspiesza zatem mozolny proces formowania wyrzeźbionej, sportowej sylwetki. Nie powoduje żadnych objawów ubocznych. Sarsaparilla to prawdziwy „samiec” w świecie flory. Zawiera zaskakująco dużą ilość hormonów męskich- androgenów pod postacią roślinnego odpowiednika, tj. sarsapogenin. Związki te doskonale imitują działanie testosteronu i wzmagają syntezę dihydroergotestosteronu. Jest to doskonała wiadomość dla panów, którzy stracili radość z pożycia seksualnego. Sarsaparilla jest silnym afrodyzjakiem. Skutecznie wzmaga apetyt na miłość i pokonuje impotencję.
 • Pestki dyni 
  Dynia to warzywo bogate w wiele cennych składników odżywczych, m.in. w kwasy tłuszczowe. Pestki dyni w dużej części zawierają zdrowe kwasy tłuszczowe, tzw. kwasy wielokrotnie nienasycone. Stanowią one niezbędne dla organizmu elementy, wykorzystywane do budowy witaminy D, hormonów, a także ścian komórkowych. Kwasy tłuszczowe spełniają również w organizmie funkcje transportowe – biorą udział w przenoszeniu enzymów w ludzkim ciele, przez co suplement diety wchłania się bardzo szybko i jest w pełni pzyjmowany przez organizm.
 • Pokrzywa
   Pokrzywa to środek silnie podniecający oraz poprawiający potencję (zwiększa poziom testosteronu). Substancje w niej zawarte przeciwdziałają infekcjom układu moczowego i przerostowi prostaty, co zmniejsza ryzyko wystąpienia gorszej erekcji.
 • Lukrecja
  Lukrecja gładka od wielu lat była używana jako słodzik, ponieważ zawiera wiele słodkich związków. Korzeń lukrecji spichrza witaminy E, B, biotynę, PP, kwas pantotenowy, cenne minerały, oraz lecytynę. Są to cenne substancje, których dostarczanie jest konieczne, aby nasz organizm działał poprawnie, wpływają one znacząco na przemianę materii. paleta witamin obecna w lukrecji przeciwdziała utracie odporności fizycznej i psychicznej, pozwala niwelować skutki stresu, na który współczesny człowiek jest narażony.

Penis Complete w oczach specjalistów:

Poza członkami zespołu zajmującym się pracami nad stworzeniem Penis Complete swoją opinię na temat tego środka wydali również specjaliści z dziedziny seksuologii, którzy jednoznacznie stwierdzili, że Penis Complete to jedyny taki środek wpływający na tak szeroki zakres męskich spraw związanych z seksualnością!

Penis Complete w oczach pacjentów:

Ten suplement diety został zauważony nie tylko przez specjalistów ale również został doceniony przez pacjentów otrzymując nagrodę Laur Konsumenta oraz wiele pochlebnych opinii od klientów z całego świata. Ponadto badanie przeprowadzone na mężczyznach stosujących Penis Complete regularnie od minimum 10 dni potwierdza niesamowitą skuteczność. Poniżej wyniki badania:

  

Gwarancja wydłużona do 30 dni!

Nie mamy żadnych wątpliwości co do skuteczności Penis Complete w każdej z wymienionych płaszczyzn, dlatego otrzymujesz dłuższą bo aż 30-dniową gwarancję skuteczności produktu! Jeśli nie będziesz zadowolony z rezultatów możesz w przeciągu 30 dni zwrócić produkt bez zbędnych pytań i formalności!

  

StosowanieCzytaj dalej

Stosuj 1-2 tabletki dziennie po pierwszym posiłku, popijając wodą. Nie przekraczaj zalecanej dawki dziennej.
Penis Complete to produkt ziołowy, suplement diety i nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Penis Complete nie jest zalecany dla osób chorych na wątrobę i cukrzyków (ze względu na zawartość L-Argininy) , przy wyraźnych zmianach miażdzycowych naczyń serca i mózgu oraz osób przejawiających stany lękowe (ze względu na zawartość żeń-szenia).
Osoby z nadciśnieniem, nieregularnym rytmem serca przed zastosowaniem Penis Complete powinny skonsultować się z lekarzem, ze względu na ogólne właściwości tego suplementu.

Sposób przechowywaniaCzytaj dalej

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Możliwe skutki uboczneCzytaj dalej

Penis Complete to gwarancja naturalności i jakości działania. Jeśli cenisz bezpieczeństwo i skuteczność, wybierz Penis Complete.
Nie należy stosować suplementu diety Penis Complete w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, u osób poniżej 18 roku życia, a także kobiet w ciąży i karmiących piersią, w przypadku cukrzycy i chorób wątroby.
Jeśli cierpisz na nadciśnienie, masz nieregularny rytm serca lub jakiekolwiek zmiany miażdżycowe przed zażyciem Penis Complete skonsultuj się z lekarzem.


       

opinie

Srednia ocena z opinii
(31 Opinii klientow)
Napisz Recenzję
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Lata doświadczenia z różnymi powiększającymi specyfikami udowodniły, że te tabletki są jednymi z najskuteczniejszych. Ostatnie 3 rodzaje tabletek na powiększenie penisa jakie przetestowałem dawały marne efekty, nawet w połączenie dodatkowo z pompką. W przypadku tych tabletek efekt jest o wiele bardziej widoczny. Dodatkowo sprawiają, że mam o wiele większe ochotę na seks i po prostu nie jestem w stanie oderwać rąk od mojej żony. Cena nie jest niska ale jeśli chce się kupić coś naprawdę skutecznego to warto.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Jedyne tabletki powiększające penisa, które u mnie podziałały. Super!
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Słabe efekty jak na ta cenę. Lekki wzrost libido i na razie tyle. powiększenia nie zaobserwowałem :( może jednak pojawi się z czasem.
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Najlepszy suplement tego typu jaki brałem. Ma tyle benefitów, ze trudno jest mi tutaj napisać co jest lepsze. Nie dość,że rzeczywiście pozytywnie wpływa na wielkość oraz grubość penisa to jeszcze zwiększa wytrzymałość, sprawia,że erekcje są mocniejsze i penis praktycznie od razu staje do pionu. Czuję się po nich taki jakiś nabuzowany testosteronem.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
panowie jeśli wcześniej testowaliście inne środki i nie działały to spróbujcie te. w składzie maja najwięcej aktywnych składników, które działają na powiększenie penisa tak więc inne tabletki się do nich nie umywają. plusem dodatkowo jest lepsza erekcja, dłuższy stosunek chociaż to akurat nie było dla mnie najważiejsze. ważnijjsze było powiększenie penisa. od zawsze miałem wielkie kompleksy na tle swojej męskości ( niby dziewczyny nie dawały po sobie znacze penis jest niewielki ale jednak siedziało mi to w głowie cały czas). probowałem wielu sposobów na powiekszanie. ćwiczeń ( nawet raz zapłaciłem za zestaw), ekspanderów, róznych tabletek. brałem pod uwagę również operację, aczkolwiek wstrzymała mnie tutaj informacja o efektach ubocznych.Niby jest możliwość powiekszenia kwasem hialuronowym ale to jedynie na jakiś czas ( konsultowałem się z lekarzem i powiedział,że efekt utrzymuje się od pół roku do roku). Penis complete natomiast faktycznie dały efekty.Nie od razu rzecz jasna ale po jakimś czasie. Penis jest jednak dłuższy, grubszy. Orientuje się ktoś czy efekt trzyma sie długo czy po jakimś czasie zanika?
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Great pills! Love how thick im getting. Being more thick makes me a lot more sensual in bedroom. My women loves that effect !
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Polecam. Biorę te tabletki. Brak efektów ubocznych. Działają tak jak w opisie.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Dobre. Miałem lekkie bóle głowy na początku ale potem to mineło. Działanie jest i to najważniejsze.
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Nie cieszyłem się z seksu od bardzo długiego czasu. Stres, zabieganie. Problemy z erekcją. Wszystko sprawiło,ze postawiłem sięgnać po te tabletki. I jestem bardzo zadowolony. Przywróciły u mnie przyjemność z powrotem. Czuję się po nich jak nastolatek. Minus jest ten, ze nie zauważyłem jakiegoś wielkiego powiększenia. Penis jest trochę szerszy oczywiście ale nie wiem czy jest to skutek powiększenia z tabletek czy po prostu większej ilości krwi napływającej do penisa. Za to odejmuję jedna gwiazdke.
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Jakiegoś wielkiego powie penisa nie zobaczyłem (trochę na grubość i trochę na długość), ale rewelacyjnie podziałało na moją wewnętrzną seksualną energię, oraz na erekcje i dlatego daję mocne 4 gwiazdki!
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
DZIALA TAK JAK POWINNO. DAJE WIEKSZA DLUGOSC PENISA, NA GRUBOSC TEZ. WCZESNIEJ MYSLALEM ZE TAKIE POWIEKSZENIE TABLETKAMI NIE JEST MOZLIWE I ZE TRZEBA ISC POD NOZ JESLI CHCE SIE POWIEKSZYC , ALE TERAZ WIDZE ZE TO NIE SCIEMA
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Na plus: mogę dłużej erekcje są mocniejsze w trakcie drugiego opakowania zauważyłem,że penis się powiększa na minus: cena No i na początku rosły mi po tym jajka. Teraz jednak jest już ok.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Biorę od 3 tygodni ale już czuje różnice. Czuje się większy i mocniejszy w spodniach. Biorę tabletki dwa razy dziennie. Z rana i wieczorem po siłowni. Poczatkowo tylko w okresie brania tabltek bolało mnie glowa ale teraz jest juz ok. Po wzieciu tabletki po ok 20 minutach robie sie bardzo podniecony tak wiec najlepiej jest brac jak macie laske przy sobie. Moja dziewczyna wczesniej narzekala na brak seksu, teraz to czasami nie moze sie ode mnie odpedzic.
Ocena: 3 z 5 Gwiazdek!
Z początku działały, teraz już nie :( nie wiem czy to wina tabletek czy ja się przyzwyczaiłem.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Dobry skład. Wszystko na plus. Powiększenie penisa, zwiększenie energii. Dłuższy stosunek. Moja żona jest nawet bardziej zadowolona niż sam jestem.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Tabletki kupiłem dla wypróbowania wraz z innymi tabletkami z innego sklepu Te drugie brałem jako pierwsze i byłem totalnie zawiedziony ponieważ działania nie było. Ale sobie pomyślałem, że skoro już kupiłem również Penis complete to wypróbuję również. I działają zdecydowanie lepiej. Zaczynając od działania po skład, który zawiera wiele składników, poprawiających energię. Tabletki bardziej działania na powiekszenie w obwodzie ale jesem teraz pod koniec opakowania i zacząłem widzieć, że powiększa się również i długość penisa.Od kiedy również je biorę mam o wiele więcej energii i w dzień i w nocy. Moje możliwości w łóżku nigdy nie były tak dobre jak teraz.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
It works very well. My erections are bigger and more sensitive. Sex is a lot better than before. i see also difference in size. But not 8 cm - ,,only" 4 cm. But that is very good ! Another product didnt work. That works !!!!!!!!!!!
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Mam 49 lat i tabletki zamówiłem ponieważ widziałem u siebie spadek formy w ostatnim czasie. Tak wiec postanowiłem się ratować. Biorę je od 2 tygodni tak więc wiele o powiększeniu nie mogę napisać (ponoć trzeba brać je przez miesiąc dwa aby coś zobaczyć). Jednak widzę,ze moje erekcje są mocniejsze, szybsze i o wiele łatwiejsze w osiągnięciu. Poprawiła się ochota na seks i mam ochotę jakieś 2-3 razy na dzień. Żona wcześniej narzekała na brak seksu, teraz narzeka, że jest go za dużo ( i jak tutaj babie dogodzić). Tak więc dzięki za super środek. Postaram się uaktualnić recenzję za jakiś czasu i napisać czy była jakaś zmiana.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Świetne i działają! Mam wrażenie jakby z każdym dniem coraz bardziej mój fiut się napełniał. Nie ma takiej dużej różnicy w spoczynku jednak we wzwodzie jest i nawet zauważyła to moja laska. Sex jest lepszy. No i o wiele więcej spermy
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
W porównaniu do innych tabletek z jakimi miałem do czynienia to te są najlepsze jeśli chodzi o efekty działania no i efekty uboczne. Przy innych tabletkach miałem bóle głowy, zdarzały się również bóle brzucha. W przypadku tych niczego takiego nie odczuwam. Co nie znaczy również oczywiście,że tabletki nie działaja. Bo działają i to całkiem super. Lepiej niż myslalem na początku. Mam potężne erekcje i moja wytrzymałość zwiększyła się o jakie 200%. poza tym penis sporo się powieksz6yl. Zrrobiłem sobie nawet zdjęcia na pozcatku kuracji i jak teraz sobie je porównam to gołym okiem widać róznicę.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
This has been working great for me! Thank you for amazing product!
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
This has been working great for me! Thank you for amazing product!
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Byłem bardzo sceptyczny na temat tych wszystkich tabletek powiekszających penisa. Szczególnie z racji moich poprzednich doświadczeń. Kiedyś, dobre kilka lat temu zamówiłem sobie tabletki tego typu i to wcale nie takie tanie. Niestety efektu nie było ządnego. Jednak tabletki te bardzo polecał mi mój kumpel tak weić pomysląłem sobike że co stracę. Zamówię. No i w przypadku tych tabletek zdecydowanie widzę różnicę. na początku w moich mocniejszych erekcjach i wiekszej ochocie. Potem róweiż w wielkosci penisa. zamówiłem już trzecie opakowanie
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
I dont see big gain in my size. ( maybe 2 cm) Bus i see that i can have sex longer and with more pleasure. My potency is bigger. Great product !
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Są dobre. Efekty są. Zauwazyłem pierwsze po kilku tygodniach brania tabletek. Aczkolwiek przyznam,ze spodziewałem się troche lepszych ;) Będe jednak kontynuował ich branie ponieważ jest to jeden z tych niewielku środków, które na mnie działaja.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
widze duza roznice w swojej energii i mozliwosciach. moge dluzej, jest przyjemniej. poza tym od czasu od kiedy je biorę moge o wiele dluzej. powiekszenie rowniez jest. no nie takie jak w reklamie 8 cm ale jakies 2-3 spokojie. nie oczekiwalem nawet tych 8 cm bo wiadomo ze tabletki tak duzo nie powieksza ( chociaz kto wie???). ale i tak ne zaluje
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Tabletki są dobre jeśli chcecie zwiększyć przepływ krwi w Wasszych dolnych okolicach i zwiększyc swoja energię. Biore i nie wiem kiedy przestanę bo moj związek przechodzi dzieki nim naprawde dobre chwile. Byly momenty kikedy zdradzałem go na rzecz innych tabletek jednak wracam do tych. Najlepsze.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Aktualnie jestem w trakcie konczenia pierwszego opakowania ale już czeka drugie. Na początku nie widziałem rezultatów ale pod koniec drugiego tygodnia zaczeły się pojawiać. Teraz penis powiekszył sie już o 4 cm na dlugości a to nawet więcej niż się spodziewałem ponieaż testowałem również inne tabltki i one nie miały na mnie takiego działania. Tak więc jeśli uważacie że to nie jest dla Was to proponuję sobie spróbować. Na pewno się nie zawiedziecie
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Postanowilem ostatnio troche zaeksperymentowac i zamuwilem dwa opakowania tabletek powiekszajcych penisa. te i jeszcze inne tansze. no wiec te tansze nie dzialaly wcale. nie szkodzily ale efektuw rownie znie bylo.te sa o wiele lepsze tyle ze na poczatku miewalem czete niekontrolowane erekcje co czasami bylo zenujace jak pala staje przy lasce albo znajomych.ale teraz nie mam a penis jest wikeszy no i lepiej stoi podczas seksu. wczesniej nie moglem kilka razy pod zad teraz moge
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
po dwoch miesiacach brania tabletek rezultaty sa dobre. lepsze niz sie spodziewalem. jedyna zla strona brania tabletek jest to ze trzeba je popic duza iloscia wody ponieważ tabletki sa duze. dodatkowo nie za bardzo modne je rozgryzc bo sa niesmaczne i gorzkie. ale biorac pod uwage to co robia to jest to pierdola. ZA\ TO EFEKTY ZAJEBISTE I ZERO NEGATYWNYCH. Jesli mam odpowiedziec na pytanie czy polecam to zdecydowanie tak. Nalepsze jakie bralem ( a troche tego przetestowalem).
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Wszytko co pisze się na temat tych tabletek jest prawdą. Działają na mnie we wszystkich aspektach opisanych na stronie. Aktuanie jestem w trakcie brania drugiego opakowania tabletek. Penis powiekszył się polepszyła się równiez jakość mojej erekcji. Efekt jest nawet lepszy niż wcześniej sądziłem,ze będzie. Mam tylko nadzieję,ze pod koniec kuracji wszystko nie wróci do poprzednich rozmiarów bo już się jednak przyzwyzaiłem do mojego,,większego" przyjaciela hehe
Napisz Recenzję

PENIS COMPLETE - 60 TAB. - JEDYNY TAK SKUTECZNY śRODEK!

299,90zł
199,90zł
   

Twój koszyk

Koszyk więcej
...jest pusty

Centrum zamówien

zamówienia SMS/mobile:
512 10 98 07

tel. stacjonarny:
(22) 304 71 13

email: zamowienia@intymnosc.pl
GG: 3280078

pon-pt: 09:00-22:00
sob-niedz: 10:00-18:00

Centrum zamówien

CENTRUM
Sexshop w Warszawie
Galeria Pólnocna Dworca Centralnego
Aleje Jerozolimskie 54, lokal 55
pon-sob: 12:00-20:00
 
KABATY
Sexshop na Kabatach
ul. Kabacki Dukt 2
pon-pt: 09:00-22:00
sob-niedz: 10:00-18:00

Newsletter

Wlasnie zapisales sie do Newslettera Intymnosc.pl.
Juz tylko kilka klikniec dzieli Cie od dolaczenia
do elitarnego grona naszych czytelników. Sprawdz email i potwierdz
aktywacje Newslettera.
Twój email istnieje juz w naszej bazie.