intymnosc.pl
W Twoim Koszyku: 0 szt. Suma zakupów: 0,00zł
Jestes tutaj: » » 1X202002611
Pure Power - 10 kapsułek NA SILNĄ EREKCJE !

PURE POWER - 10 KAPSUłEK NA SILNĄ EREKCJE !

NUMER KATALOGU 1x202002611
DOSTEPNOŚĆ WYSYLKA 24H
KOSZT DOSTAWY od 9,90zl
ŚREDNIA OCENA
   (14)
   (11)
   (1)
   (1)
   (1)
WSZYSTKICH OPINII 28 (zobacz wszystkie)
200,00zł
149,00zł

Wybierz Zestaw

niebieskie tabletki = istny odlot, zażywam od 2 miesięcy i nie ubocznych efektów, Wiktor
kupiłem, łyknąłem i mogłoby się wydawać że 0 reakcji. Ale jak już zacząłem figlować z moją dziewczyną to nie mogłem przestać... w życiu bym nie przypuszczał że po 3 razach mój "mały" może nie mieć dość...


* Przedstawione opinie klientów Intymnosc.pl sš subiektywne. Intymnosc.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za ich treœć.

** Opisane rezultaty stosowania suplementów oraz kosmetyków intymnych mogš się różnia w zależnoœci od indywidualnych uwarunkowań. Producent nie gwarantuje powtarzalnoœci efektów.

opis

Pure Power 10 kapsułek - bez recepty!

Popularny środek na erekcję dostępny na rynku bez recepty

potencja

Pure Power jest już dość znanym i bardzo efektywnym środkiem na potencję dostępnym bez recepty. Wzmaga podniecenie i zdolność nagłej erekcji. Został stworzony tak, aby działać natychmiastowo - wystarczy jedna tabletka na godzinę przed stosunkiem. Pure Power podtrzymuje erekcję nawet kilka godzin od zastosowania. Pozwala odzyskać sprawność i spontaniczność w seksualnych relacjach. Regularne stosowanie pomaga w długoterminowej poprawę Twoich seksualnych osiągnięć. Suplement diety sprzyja sprawnemu przepływowi krwi do penisa i pozwala cieszyć się szybką i mocną erekcją. Dzięki suplementowi będziesz cieszył się niezwykle udanym życiem seksualnym!

Działanie:

Składniki zawarte w pure power to znane od wieków ziołowe afrodyzjaki, które zwiększają poziom libido i przywracają siły witalne. Pure Power przyczynia się do łatwiejszych i szybszych erekcji w niedługim czasie od spożycia. Efekt ten utrzymuje się przez kilka godzin. Pomaga mężczyznom ponownie odzyskać spontaniczność we współżyciu seksualnym.

Pure Power to najnowszej generacji preparat na potencje wykorzystujący odkrycia współczesnej medycyny!

Kompleks składników zawartych w Pure Power przyczynia się do silniejszych erekcji poprzez blokowanie enzymu Phosphodiesterase-5 (PDE-5). Pomaga to mięśniom gładkim w penisie odprężać się i poszerzać. Krew do penisa napływa znacznie szybciej. Efektem tego jest silna potencja i niebywale szybka erekcja. Po dłuższym okresie przyjmowania suplementu Pure Power wzrasta ogólna sprawność seksualna oraz następuje intensyfikacja doznań. Odpowiednio dobrana mieszkanka ziół zawarta w suplemencie podnosi poziom testosteronu, jak również zwiększenie produkcji nasienia.

Możesz zatrzymać fizjologiczny wyłącznik wzwodu!

erekcja

Tlenek azotu jest podstawą prawidłowych reakcji seksualnych. Działa rozkurczająco na naczynia krwionośne, zwiększa napływ krwi do penisa tym samym nasilając erekcję. Jest jednym z najważniejszych neuroprzekaźników odpowiadających za zachowania seksualne. Za badania nad nim w 1998 roku trzech amerykańskich naukowców Robert Furchgott, Louis Ignarro i Ferid Murad otrzymało Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny. Odkryli oni, że komórki wyścielające naczynia krwionośne pod wpływem różnych bodźców wytwarzają cząsteczki tlenku azotu.

Statystyki dotyczące tematu potencji

 • Dysfunkcja erekcji (ED erectile dysfunction) dotyka w różnym stopniu ok. 80% mężczyzn po 40-tce!
 • Problemy z potencją niezależnie od wieku ma prawie 50% mężczyzn.
 • Czy powinni godzić się na swój los i pozwolić narastać frustracjom? Zdecydowanie nie! Nie ważny jest wiek, istotne jest to jak szybko zareagujemy na zmiany w organizmie. Wielu tym problemom jest w stanie zaradzić Pure Power.

Dawkowanie

 • 1-2 tabletki 3-4 godziny przed stosunkiem
 • 1 tabletka dziennie dla wzmocnienia ogólnej kondycji seksualnej

potencja

Produkt najwyższej jakości wytworzony zgodnie z restrykcyjnymi zasadami GMP, przy pełnej kontroli nad wysoką jakością zawartych składników. Całkowity proces wytwórczy ściśle kontrolowany i zgodny z normatywami prawnymi.

Testowany dermatologicznie. Nie jest to lek, a naturalny suplement diety o działaniu zachowawczym.

Ostrzeżenie

Jeśli masz poważne choroby związane z układem krążenia, przed użyciem zasięgnij porady lekarza. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Stosowany zgodnie z zaleceniami nie powoduje skutków ubocznych.
Zapoznaj się ze składnikami preparatu i ich skutkami ubocznymi.

Składniki:

 • Fenugreek (Kozieradka)rozwiń opis
  występuje w rejonach morza Śródziemnego i Azji i jest jednym z najstarszych, wykorzystywanych w medycynie ziołach. Badania wykazują, że Fenugreek może pomóc w redukcji cholesterolu, pomaga w leczeniu cukrzycy u dorosłych, może być stosowana jako lek pomocny w zmniejszaniu symptomów menopauzy i zespołu napięcia przedmiesiączkowego (PMS). Jest stosowany także przy utracie apetytu i anoreksji, poprawia trawienie, nieświeży oddech, zapobiega biegunkom i niewielkim bólom brzucha. Znany jest jako składnik stosowany w ziołowych tabletkach powiększających piersi, gdyż nasiona zawierają fito-estrogeny, bywa także stosowany w przypadku niewystarczającej laktacji kobiet karmiących w celu zwiększenia produkcji mleka. Kozieradka od wieków jest uznawana za afrodyzjak zwiększający pożądanie seksualne zarówno kobiet jak i mężczyzn. Jest też stosowana w przypadku przedwczesnego wytrysku. Nasiona zawierają cholinę, która może spowolić proces starzenia się ipomaga w przypadku utraty pamięci. Jest stosowana także w przypadku zapalenia oskrzeli i astmy, bólu gardła i kaszlu. Wpływa na lepszy porost włosów zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Stosowana jest także na podrażnienia skóry, wrzody, czyraki, egzemy, łupież i cellulit. Możliwe skutki uboczne: reakcje alergiczne, w tym także opuchnięcia gardła i języka. Kozieradka może zmieniać kolor i zapach moczu, jednak jest to niegroźne. Kobiety w ciąży nie powinny przyjmować kozieradki w jakiejkolwiek formie. Ze względu na wysoką zawartość błonnika, należy stosować ją ostrożnie w przypadku stosowania jakichkolwiek leków, gdyż może wpływać ona na wchłanianie innych leków.
 • Maca - wytrzymałość i energiarozwiń opis
  dostarcza organizmowi niezbędnych aminokwasów. Zawiera fitohormony, minerały i witaminy. Zalecana dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Maca stosowana od dawna przez peruwiańskich Indian jako środek wzmacniający organizm. Swoje zastosowanie znajduje w stanach osłabienia, wycieńczenia i niedożywienia organizmu. Jest uważana za preparat poprawiający pamięć i zdolność przyswajania wiedzy oraz energizujący. Działa pozytywnie na układ rozrodczy, reguluje gospodarkę hormonalną. U kobiet łagodzi dyskomfort okresu przekwitania, u mężczyzn wspomaga leczenie impotencji i bezpłodności, może zwiększyć liczbę plemników w spermie. Składnik ten stosowany jest jako afrodyzjak. Możliwe skutki uboczne: Przy dłuższym stosowaniu zbyt dużych dawek może doprowadzić do hiper aktywności seksualnej mężczyzn, gdyż może znacznie podnieść poziom testosteronu w organizmie.
 • Avena Sativa - bogactwo minerałówrozwiń opis
  Trawa Owsa - ta znana wszystkim bylina obfituje w saponiny, flawonidy, minerały oraz alkaloidy niezbędne do prawidłowej pracy systemu hormonalnego. Możliwe skutki uboczne: nie są znane.
 • Asparagus rozwiń opis
  występuje naturalnie w obszarze śródziemnomorskim i na terenach przyległych. Jest jedynym jadalnym przedstawicielem rodzaju szparag (Asparagus) i jako roślina uprawna rozpowszechniony został na całym świecie, z największym obecnie ośrodkiem produkcji w Chinach. Współczesne badania potwierdziły jego działanie hipotensyjne (tj. obniżające nadciśnienie tętnicze – dzięki poprawie stosunku jonów potasu do sodu), a także dużą zawartość witamin, soli mineralnych i przeciwutleniaczy.
 • ekstrakt z Sarsparilla (Smilaxofficinalis)rozwiń opis
  roślina występująca głównie w Meksyku, gdzie jest stosowana na reumatyzm, raka i choroby skóry. Jest naturalnym źródłem męskich hormonów - zawiera sarsapogeniny, które imitują działanie testosteronu i DHEA oraz beta-sitosterol, który ma działanie przeciwzapalne i ochronne na wątrobę. Jest źródłem witamin A, C, D i B, a także żelaza, manganu, sodu, krzemu, siarki, miedzi, cynku i jodu. Ma dzialanie moczopędne i powodujące pocenie. Jest także uznawana za silny afrodyzjak. Kolonizatorzy hiszpańscy stosowali ją jako lek na impotencję i oziębłość seksualną. Nie zanotowano żadnych skutków ubocznych.
 • Ginseng - siła i młodość rozwiń opis
  Żeńszeń to zioło znane jako wzmacniające ciało i zapobiegające wielu chorobom. Oświeca umysł i ułatwia myślenie. Pomaga w leczeniu impotencji, zmęczenia, zapalenia stawów, objawów demencji starczej, obniżenia cholesterolu, zwiększenia energii, wydolności i wytrzymałości organizmu, zmniejsza skutki zmęczenia i stresu, zapobiega zakażeniom. Badania w Toronto (2000r.) wskazują, że żeńszeń może mieć pozytywny wpływ przy leczeniu cukrzycy - obniża poziom cukru we krwi o 20% więcej niż placebo. Jest jednym z najbardziej znanych i skutecznych suplementów długowieczności. Łagodzi wiele poważnych skutków starzenia się takich, jak zwyrodnienie układu krwionośnego, zwiększa możliwości fizyczne i psychiczne. Zwrócono także uwagę na jego pozytywne skutki w leczeniu raka i poprawie wyników sportowców.
 • Chinese dodder (cuscuta chinensis)rozwiń opis
  jest stosowany w leczeniu układu moczowego, śledziony oraz zaburzeń czynności wątroby. Możliwe skutki uboczne: w nielicznych przypadkach może powodować bóle brzucha.
 • Chinese Raspberry (Rubus chingii fructus) rozwiń opis
  w tradycyjnej medycynie chińskiej stosowane w celu normowania pracy nerek, poprawy energii życiowej, w przypadku schorzeń wątroby i nerek. Możliwe skutki uboczne: nie są znane.
 • Broomrape (cistanche salsa)rozwiń opis
  Afrodyzjak. Lek stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej na niepłodność i zaparcia. W tradycji chińskiej był stosowany jako tonik na problemy miesiączkowe, jako lekarstwo na impotencję, dla mężczyzn, a także rzeżączkę. Obecnie stosowane jest do poprawy funkcjonowania nerek, jako łagodny środek przeczyszczający w leczeniu zaparć u osób starszych, a także jako zioło przeciwko starzeniu. Możliwe skutki uboczne: należy unikać zioła w przypadku nadpobudliwości, luźnego stolca, problemów ze śledzioną.
 • Cola nut (Cola acuminata)rozwiń opis
  przynosi krótkotrwałą ulgę w przypadku zmęczenia, depresji, zespołu przewlekłego zmęczenia, melancholii, atonii, biegunce, utracie masy ciała i migrenowych bólach głowy. Możliwe skutki uboczne: Kofeina zawarta w orzechach coli może powodować bezsenność, podrażenie żołądka, nudności i wymioty, przyspieszony rytm serca. Duże ilości mogą wywołać rozdrażnienie, bóle głowy, dźwięczenie w uszach, nieregularny rytm serca.
 • Stinging nettle (Urtica dioica) - korzeń pokrzywy rozwiń opis
  stosowany przy problemach z oddawaniem moczu związanych z przerostem prostaty. Ma właściwości moczopędne, więc wykorzystywana jest w przypadku wszelkich problemów związanych z dolnymi drogami moczowymi. poprawia trawienie i przyswajanie pokarmów - jest znana jako zioło poprawiające przemianę materii. Środek moczopędny - zwiększa wydalanie moczu a z nim szkodliwych produktów przemiany materii - przede wszystkim mocznika. Stosuje się ją przy leczeniu przewlekłych zakażeń i kamicy moczowej. Pokrzywa znosi stany zapalne w przewodzie pokarmowym a także hamuje małe krwawienia. Może okazać się skuteczna w zaburzeniach czynności przewodu pokarmowego a nawet biegunkach. Korzenie stosowane także przeciwko przerostowi prostaty. Zawarte w pokrzywie związki obniżają poziom cukru we krwi - dlatego pokrzywa bywa stosowana jako lek uzupełniający działanie leków przeciwcukrzycowych. Związki czynne pokrzywy zapobiegają nadmiernemu poceniu się.
 • Cassia Bark (Cinnamomum cassia cortex)rozwiń opis
  Cynamon może regulować poziom cukru we krwi, cynamon ma też właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Możliwe skutki uboczne: w wysokich dawkach może uszkodzić wątrobę. Ma także właściwości rozrzedzające krew, więc nie powinien być przepisywany razem z lekami przeciwzakrzepowymi i zażywany przez osoby z chorobami krwi.
 • Ox knee root (Achyranthes bidentata radix)rozwiń opis
  stosowany dla równowagi hormonalnej, przy łagodnych zmianach nastroju, bólach i obrzękach związane z cyklem miesiączkowym, uderzenia gorąca przy menopauzie. Niektóre badania sugerują, że może powodować rozszerzenie szyjki macicy, dlatego nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i w czasie menstruacji. Należy również unikać w przypadku chorób nerek i śledziony.
 • Chinese yam (Dioscorea oppositifolia)rozwiń opis
  stosowany w przypadku astmy i kaszlu, niewydolności oddechowej, płuc, w przypadku utraty apetytu i anoreksji, a także luźnego stolca. Obniża poziom cukru, łagodzi ból w okolicach talii i brzucha. Możliwe skutki uboczne: nie są znane.
 • Liquorice root (Korzeń lukrecji)rozwiń opis
  stosowane w przypadku astmy, grzybicy, łysienia, nieprzyjemnego zapachu ciała, owrzodzeń, zapaleń dziąseł, przewlekłego zmęczenia, depresji, grypy i przeziębienia, kaszlu, łupieżu, rozedmy płuc, zapalenia dziąseł i próchnicy, dny moczanowej, zgagi, HIV, infekcji wirusowych, zakażeń grzybiczych, wrzodów, chorób wątroby, łagodzenia skutków menopauzy, łuszczycy, półpaścca, zapaleń gardła, zapaleń ścięgien, gruźlicy, wrzodów, infekcji drożdży, powiększenia gruczołu krokowego i zapalenia stawów. Możliwe skutki uboczne: zatrzymanie płynów, wysokie ciśnienie krwi, W przypadku przedawkowania niedobory potasu, bóle głowy, obrzęk twarzy, obrzęk stawu skokowego, osłabienie, senność.
 

środki na potencję

Pure Power jest oryginalnym produktem BioNordica Cosmetic & Supplements
AB P.O.Box 20100 161 02 Bromma, Szwecja

Posiadamy w ofercie opakowania różnych ilości, wybierz odpowiadającą Tobie:

 

Viamax PurePower 2 tabletki
Viamax PurePower 20 tabletek

opinie

Srednia ocena z opinii
(28 Opinii klientow)
Napisz Recenzję
Ocena: 3 z 5 Gwiazdek!
Daję średnią ocenę. Tabletki działają, erekcja jest silna i przedłuża stosunek. Ale skutki uboczne jakie mam są bardzo męczące- mega zgaga, niestrawność, brak możliwości zaśnięcia. Szkoda że tak oddziałuje negatywnie na mój organizm.
Ocena: 2 z 5 Gwiazdek!
Na poczatku przyjmowania bylem zachwycony, ale po ok 1,5 roku ( ok 10-15 tab w miesiacu, przyjmowalem zawsze po 1 tab. i pozniej robilem miesiac przerwy) przestaly te tabletki na mnie kompletnie dzialac. Dzisiaj nawet nie pomagaja 2 szt.!!!!!!!!!! Nie wiem czy zmieniony zostal sklad czy moze bylo to zwykle placebo!!!! Ta zmiana nastapila nagle po kolejnym zamowieniu, czyli nowej paczce, dlatego mam dziwne podejrzenia co do skladu tego specyfiku. Chociaz daje rade i bez tych tabletek to nie ukrywam, ze z tabletkami bylo o niebo lepiej, bo moglem uprawiac sex po kilka razy dziennie a erekcje mialem taka, ze kobiety uciekaly!!! Wiek 40 lat.
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Bóle głowy następnego dnia i uczucie jak by się miało kaca mimo że się nie piło. Faktem jest, że tabletka działa, trzeba wziąć ją min 4h przed. U mnie później cały dzień następny brakuje miejsca w spodniach:)
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Jedyna z "magicznych pigułek" w tym sklepie, która rzeczywiście działa. Co prawda brakuje dużo do prawdziwych "magicznych pigułek", jednakże skuteczność już jakąś ma.
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
kupilam swojemy facetowi bo jak dla mnie byl troche za "miekki" :_ ale to dziala jak viagra wiec juz nie moge na nic narzekac- mala
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Nareszcie bezproblemowa erekcja i orgazm, przyjemność mojej dziewczyny jest moją przyjemnością Kacper
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
viamax uratował mnie przed rozwodem tak mogę powiedzieć, od dawna już nie mogłem współżyć z żoną, a wiedziałem że tego potrzebuje, ciesze się że natknąłem się na te tabletki Janek
Ocena: 1 z 5 Gwiazdek!
mle sprostowanko po dluzszym stosowaniu zero reakcji te tabletki to sciema pozdrawiam
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
male sprostowanko z chlopakiem czyli penisem pozdro he
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
zakupiłem te tabletki z ciekawości i przyznaje ze nigdy nie mialem problemow z moim chlopakiem i moglem przez dwie godziny spokojnie lecz po nich takiego wzwodu jescze nie mialem pozdrawiam
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
mocne, tyle przychodzi mi do głowy, jednej nocy 4 razy przeżyłem orgazm wiec ogromny sukces! Paweł
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
niebieskie tabletki = istny odlot, zażywam od 2 miesięcy i nie ubocznych efektów, Wiktor
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
dziewczyna wniebowzięta, ja mogę to robić na okrągło - cud Paweł
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Kupiłem ten specifik choc jestem w 100% facetem....Rewelacja!!!!Nie mogłem mieć długo orgazmu ale moja laska była w siódmym niebie....POLECAm w 100%
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
no dobre sa kupilismy z kumplami przed wyjazdem w gory ze swoimi dziewczynami i dla wszystkich byl to bardzo udany wyjazd.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Mam już prawie 60 lat i jak to bywa organizm już nie ten a przecież jeszcze by sie chciało.... próbowałem rożnych środków, żeli, kremów, tabletek, w tym viagry i środki te albo działały słabo, albo wcale albo tak jak viagra powodowały nieprzyjemne skutki uboczne. Natomiast te tabletki są bardzo dobre, działają długo a nawet bardzo długo i po zażyciu nie mam wrażenia jakbym zaraz miał dostać zawału
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
kupiłem, łyknąłem i mogłoby się wydawać że 0 reakcji. Ale jak już zacząłem figlować z moją dziewczyną to nie mogłem przestać... w życiu bym nie przypuszczał że po 3 razach mój "mały" może nie mieć dość...
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
trochę z obawą bo fachowcy farmaceuci ostrzegają przed tym lekiem że niby za dużo modyfikowanej viagry zażyłem i... rewelka dwa dni pełnej erekcji na życzenie a w spoczynku członek rozlużniony . Jedna uwaga należy wziąść dużo wcześniej bo przez dwie godziny byłem różowiótki jak przyrumieniony prosiaczek przeszło dopiero po 4 godzinach. lat 53
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
trochę z obawą bo fachowcy farmaceuci ostrzegają przed tym lekiem że niby za dużo modyfikowanej viagry zażyłem i... rewelka dwa dni pełnej erekcji na życzenie a w spoczynku członek rozlużniony . Jedna uwaga należy wziąść dużo wcześniej bo przez dwie godziny byłem różowiótki jak przyrumieniony prosiaczek przeszło dopiero po 4 godzinach. lat 53
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
kupiłem, łyknąłem i mogłoby się wydawać że 0 reakcji. Ale jak już zacząłem figlować z moją dziewczyną to nie mogłem przestać... w życiu bym nie przypuszczał że po 3 razach mój "mały" może nie mieć dość...
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Mam już prawie 60 lat i jak to bywa organizm już nie ten a przecież jeszcze by sie chciało.... próbowałem rożnych środków, żeli, kremów, tabletek, w tym viagry i środki te albo działały słabo, albo wcale albo tak jak viagra powodowały nieprzyjemne skutki uboczne. Natomiast te tabletki są bardzo dobre, działają długo a nawet bardzo długo i po zażyciu nie mam wrażenia jakbym zaraz miał dostać zawału
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
no dobre sa kupilismy z kumplami przed wyjazdem w gory ze swoimi dziewczynami i dla wszystkich byl to bardzo udany wyjazd.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Kupiłem ten specifik choc jestem w 100% facetem....Rewelacja!!!!Nie mogłem mieć długo orgazmu ale moja laska była w siódmym niebie....POLECAm w 100%
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Kupiłem ten specifik choc jestem w 100% facetem....Rewelacja!!!!Nie mogłem mieć długo orgazmu ale moja laska była w siódmym niebie....POLECAm w 100%
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
no dobre sa kupilismy z kumplami przed wyjazdem w gory ze swoimi dziewczynami i dla wszystkich byl to bardzo udany wyjazd.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Mam już prawie 60 lat i jak to bywa organizm już nie ten a przecież jeszcze by sie chciało.... próbowałem rożnych środków, żeli, kremów, tabletek, w tym viagry i środki te albo działały słabo, albo wcale albo tak jak viagra powodowały nieprzyjemne skutki uboczne. Natomiast te tabletki są bardzo dobre, działają długo a nawet bardzo długo i po zażyciu nie mam wrażenia jakbym zaraz miał dostać zawału
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
kupiłem, łyknąłem i mogłoby się wydawać że 0 reakcji. Ale jak już zacząłem figlować z moją dziewczyną to nie mogłem przestać... w życiu bym nie przypuszczał że po 3 razach mój "mały" może nie mieć dość...
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
trochę z obawą bo fachowcy farmaceuci ostrzegają przed tym lekiem że niby za dużo modyfikowanej viagry zażyłem i... rewelka dwa dni pełnej erekcji na życzenie a w spoczynku członek rozlużniony . Jedna uwaga należy wziąść dużo wcześniej bo przez dwie godziny byłem różowiótki jak przyrumieniony prosiaczek przeszło dopiero po 4 godzinach. lat 53
Napisz Recenzję

PURE POWER - 10 KAPSUłEK NA SILNĄ EREKCJE !

200,00zł
149,00zł
   

Twój koszyk

Koszyk więcej
...jest pusty

Centrum zamówien

zamówienia SMS/mobile:
512 10 98 07

tel. stacjonarny:
(22) 304 71 13

email: zamowienia@intymnosc.pl
GG: 3280078

pon-pt: 09:00-22:00
sob-niedz: 10:00-18:00

Centrum zamówien

CENTRUM
Sexshop w Warszawie
Galeria Pólnocna Dworca Centralnego
Aleje Jerozolimskie 54, lokal 55
pon-sob: 12:00-20:00
 
KABATY
Sexshop na Kabatach
ul. Kabacki Dukt 2
pon-pt: 09:00-22:00
sob-niedz: 10:00-18:00

Newsletter

Wlasnie zapisales sie do Newslettera Intymnosc.pl.
Juz tylko kilka klikniec dzieli Cie od dolaczenia
do elitarnego grona naszych czytelników. Sprawdz email i potwierdz
aktywacje Newslettera.
Twój email istnieje juz w naszej bazie.