wibratory

Pokazuje 1 - 15 z 136 elementów

Wibratory erotyczne dla kobiet

Szukasz sposobu na ożywienie samotnego wieczoru? A może chcesz dodać nieco więcej pikanterii do Waszej gry wstępnej? W takim razie sięgnij po wibrator. To zdecydowanie najpowszechniej używany sex gadżet, zarówno przez singli, jak i w parach. Uprzyjemnia chwile sam na sam oraz może stać się atrakcyjnym dodatkiem do łóżkowych igraszek. W prezentowanym asortymencie znajdziesz najróżniejsze wibratory erotyczne dla kobiet, mężczyzn i par. Szeroki wybór rodzajów i modeli sprawia, że z pewnością odszukasz tu idealną zabawkę dla siebie.

Bezpieczne zabawy z wibratorem

Nasz sklep proponuje wyłącznie akcesoria renomowanych producentów, takich jak LELO, Feelz Toys czy Ovo. Sięgając po nie, masz pewność, że są to akcesoria wyzbyte niebezpiecznych dla zdrowia ftalanów czy ołowiu. Stawiamy bowiem wyłącznie na produkty wykonane z materiałów nieszkodliwych dla zdrowia. Jaka zaś jest cena za taki gadżet? Wszystko zależy od modelu – przejrzyj więc dostępne warianty, a na pewno odszukasz tu zabawkę dla siebie.

Bogaty wybór wibratorów

Mnogość rodzajów wibratorów dla pań i par zaś sprawia, że Wasze chwile zapomnienia nabiorą zupełnie nowego wymiaru. W katalogu znajdziesz najprostsze masażery, które rozpalą Cię od środka. Nie brak tu również modeli ze specjalnymi wypustkami rozpalającymi określone strefy Twojego ciała. Jaki damski wibrator będzie idealny dla Ciebie? Niewielki bullet, mieszczący się do torebki? Wariant z zakrzywieniem u szczytu do stymulacji punktu G? Sympatyczny króliczek do masażu łechtaczki? A może specjalny model do pieszczot analnych? Wszystko to dostępne jest w przedstawionym katalogu! Ponadto ciekawą propozycję stanowią akcesoria przeznaczone dla par. Ich specjalna konstrukcja nie tylko umożliwia penetrację, ale zapewnia doznania zarówno Tobie, jak i Twojemu partnerowi.

Zabawki nie tylko dla pań...

Pamiętaj, że wibrator to gadżet przeznaczony nie tylko dla pań, ale także wielu panów może czerpać przyjemność z korzystania z niego. Wystarczy wybrać konstrukcję dedykowaną mężczyznom. W prezentowanej ofercie znajdziesz też specjalne masażery prostaty. Dzięki nim masz szansę odkryć nowy wymiar rozrywki. Choć ten rodzaj stymulacji wymaga przełamania, to kiedy już to zrobisz – nie będziesz tego żałował.

W drogerii erotycznej Intymnosc.pl dostępne są najróżniejsze akcesoria, które uprzyjemnią Wasze zabawy. Chwila sam na sam z wibratorem lub seks urozmaicony tym gadżetem na długo zapadnie w pamięci.