Obniżka! Jou Jou Massage Oil - 120 ml - Cytrusowy Zobacz większe

Jou Jou Massage Oil - 120 ml - Cytrusowy


Wysyłka za:

WSZYSTKICH OPINII: 0 (Napisz opinię)
29,90 zł 34,90 zł

Jou Jou Massage Oil – Erotyczne olejki do masażu

 

Rekomendujemy!

 

 

Olejki do Masażu erotycznego Jou Jou rozgrzeją atmosferę w Waszym łóżku!

 

Styl, w jakim powstał JouJou Massage Oil nawiązuje do czasów, kiedy erotyka była obleczona w koronki i satyny. Burleska przybyła do USA z Francji przez Anglię w 1868 wraz z tancerzami Hootchy-Cootchy i Can Cana. Śliczne tancerki były ubrane w kuszące, czarne satynowe, koronkowe i jedwabne kostiumy. Wiele znanych nocnych klubów, które wystawiały piękne spektakle na swoich scenach, pokazywały często nagie nogi sławnych tancerek, a czasem o wiele więcej. Były one prekursorami pierwszego stripteasu i występów topless. W stylu tych podniecających wieczorów powstał właśnie Jou Jou.

 

 

 

Te erotyczne olejki do masażu są jedwabiście gładkie przy każdym dotyku. Jou Jou powstał na bazie wody dla intensywnego, zmysłowo śliskiego efektu. Można go bezpiecznie używać w połączeniu z prezerwatywą i lateksem. Dodatkowo ich zniewalający zapach pobudzi twoje zmysły i zachęci do erotycznego masażu, który może okazać się świetną grą wstępną!

 

 

Bezpieczny i sprawdzony.

 

Jou Jou jest olejkiem przebadanym dermatologicznie. Jest w pełni bezpieczny i naturalny dla Twojej skóry. Pomoże Ci dokładnie nawilżyć skórę i odzyskać jej naturalną sprężystość i miękkość.

 

 

 

Ten luksusowy olejek do masażu nie zawiera żadnych składników zwierzęcego pochodzenia ani nie był testowany na zwierzętach!


 

Jou Jou Massage Oil dostępny jest w wygodnym, seksownym opakowaniu, które umożliwi Ci łatwą i czystą aplikację. Dzięki temu, będziecie mogli zabrać go ze sobą wszędzie!Jou Jou Massage Oil dostępny jest w dwóch aromatycznych zapachach:

 

- Cytrusowy

- Waniliowy

 

Do tego Polecamy zapachowy lubrykant Jou Jou Lubricant, który świetnie skomponuje się z olejkiem do masażu i razem zapewnią Ci całą noc pełną atrakcji!

 

- owoce leśne

- czekolada

- truskawka

- mięta

- wanilia


 

 

 

Napisz opinię

Jou Jou Massage Oil - 120 ml - Cytrusowy

Jou Jou Massage Oil - 120 ml - Cytrusowy

Jou Jou Massage Oil – Erotyczne olejki do masażu