Obniżka! Blakoe Ring - Elektromagnetyczna Erekcja - REKOMENDUJEMY! Zobacz większe

Blakoe Ring - Elektromagnetyczna Erekcja - REKOMENDUJEMY!


Wysyłka za:

ŚREDNIA OCEN:
(4)
(5)
(1)
(0)
(0)
WSZYSTKICH OPINII: 10 (zobacz wszystkie)
399,90 zł 500,00 zł

Pierścień Blakoe RingElektroniczna erekcja

potencja

Najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy sposób na poprawę wszystkich funkcji seksualnych wg klientów Intymnosc.pl

Elektrodynamiczne działanie Blakoe Ring stymuluje pracę jąder co powoduje wzmożoną produkcję hormonów zwiększających popęd i energię życiową.

Inne, chemiczne środki nie tylko niosą ryzyko nieprzyjemnych skutków ubocznych ale przy dłuższym używaniu, mogą okazać się również szkodliwe dla zdrowia.

Pierścień Blakoe Ring jest wykonany z niebrudzacego się białego materiału, łatwo go nałożyć i wygodnie nosić. Używanie naszego pierścienia energetycznego jeszcze nigdy nie było tak proste, skuteczne i dyskretne. Nikt nie musi wiedzieć skąd czerpiesz energię oraz żywotność.

potencji

Najnowsze odkrycia technologiczne pozwoliły na stworzenie niezwykle skutecznego Mark III Blakoe Ring z materiałów wcześniej nieznanych nauce. Naszym głównym osiągnięciem jest fakt, że pomimo wcześniejszej sławy wśród tysięcy zadowolonych pacjentów teraz pierścieńjest nawet lepszy niż był wcześniej.

Mark III Blakoe Ring przewyższa wszystkie inne urządzenia, które pojawiły się przed nim. Pierścień jest produkowany z najnowocześniejszych materiałów. Jest gładki, niebrudzący, lekki i w sterylnym białym kolorze. Jeden rozmiar pasuje dla każdego, obejdzie się więc bez mierzenia i zamawiania w ciemno. Jego wygląd nie wzbudza skojarzeń, jest funkcjonalny i medycznie profesjonalny. Nasz pierścień jest niewidoczny pod ubraniem a używając go szybko zapomnisz, że w ogóle masz go na sobie. Twój odzyskany wigor i ochota do życia będą dla wszystkich tajemnicą i tylko Ty będziesz wiedział gdzie tkwi jego źródło.

Siła elektrodynamiki

Różne formy elektryczności są powszechnie wykorzystywane w medycynie. Od skanowania wnętrza ciała i wspomaganiu wzrostu kości aż po regenerację tkanek i wzmacnianie mięśni. Siła ta może odświeżyć umysł oraz ciało oraz stymulować krążenie krwi, co prawdopodobnie jest jej największą zaletą. Pierścień Blakoe Ring działa właśnie na zasadzie stymulacji elektro-dynamicznej.

Sukces na Antypodach

To właśnie w Australii po raz pierwszy doceniono i zarejestrowano nasz pierścień jako skuteczne urządzenie terapeutyczne. Zakończono właśnie rejestrację urządzenia w Unii Europejskiej więc wkrótce będzie ono docenione na całym świecie.

Sposób na impotencję!

Pierścień Blakoe został stworzony by pomóc wszystkim cierpiącym na nietrzymanie moczu, jednak jego niespodziewane i cudowne działanie uboczne szybko wyszło na jaw.

Pierścień w niewiarygodny wręcz sposób poprawił życie seksualne wszystkim pacjentom Dr Blakoe.

Dowiedz się więcej

To nie powinno nikogo dziwić. Jednym z podstawowych problemów związanych ze starzeniem się jest fakt, że arterie tracą swoją elastyczność a ich ścianki robią się grubsze. Rezultatem tego jest pogorszenie krążenia krwi. To oznacza, że wszelkie tkanki cierpią na niedożywienie i braki tlenu, ponieważ to właśnie arterie dostarczają tlen i składniki odżywcze do organów ciała. Jednym słowem, tkanki nie pracują dobrze.

Organy, które produkują niezbędne dla organizmu substancje chemiczne także gorzej pracują na przykład jądra (odpowiedzialne za produkcję testosteronu).
Kiedy produkcja pewnych substancji chemicznych dramatycznie spada objawia się to pogorszeniem działania mechanizmów odpowiedzialnych za zdrowie fizyczne, psychiczne i seksualne.

Dzięki Blakoe Ring twój penis może już na stałe osiągnąć swój maksymalny potencjał.

Tysiące mężczyzn na całym świecie już skorzystało z pomocy tego narzędzia medycznego a teraz jest ono dostępne w internecie. Blakoe Ring to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż inne droższe, alternatywne metody.

Pierścień Blakoe pomaga elimimnować: impotencję, zmniejszony popęd płciowy i przedwczesny wytrysk.

Rezultaty jakie daje Blakoe Ring wydają się cudem dla stosujących go pacjentów. Dawno temu działanie elektromagnetyzmu uważano za magię. Dziś lepiej rozumiemy prawa fizyki i potrafimy wykorzystać dla na naszą korzyść.

Sposób na nietrzymanie moczu

Pierścień Blakoe Ring jest niezwykle skuteczny w przynoszeniu ulgi wszystkim cierpiącym na nietrzymanie moczu oraz inne schorzenia pęcherza lub zwieracza.

Dowiedz się więcej

Dzięki elektrodynamice pierścień może wyleczyć nietrzymanie moczu poprzez wzmocnienie osłabionych mięśni zwieracza. Pierwotnie, Dr. Robert Blakoe konstruował oryginalny pierścień Blakoe Ring jako cudowny środek dla wszystkich mężczyzn cierpiących na nietrzymanie moczu.


Pierwsze rezultaty utrzymały go w przekonaniu, że jego wynalazek działa i dalej konstruował prototypowe wersje dla swoich pacjentów. Wkrótce potem wieści o cudownych właściwościach pierścienia zaczęły opuszczać jego laboratorium. Tradycyjni lekarze wyśmiewali ten pomysł, nie mogąc uwierzyć, że coś tak prostego może rzeczywiście działać. Dzisiaj, kiedy wiadomo o wiele więcej o prawach natury, ci sami lekarze wykorzystują ten pomysł w leczeniu swoich pacjentów.

Sposób na niepełne erekcje

Energia elektryczna oraz delikatny ucisk jaki wywołuje pierścień stymulują krążenie krwi w narządach płciowych. To ułatwia i poprawia erekcję. Płytki dynamiczne zostały przebadane przez naukowców, którzy potwierdzili, że podczas noszenia pierścienia wytwarza się ciągły przepływ prądu.

Warto zaznaczyć, że to nie sam przepływ prądu powoduje erekcję ale raczej pomaga twojemu ciału odzyskać swoje naturalne możliwości seksualne. Z tego właśnie powodu pierścień Blakoe jest całkowicie bezpieczny i może być noszony tak często i tak długo jak chcesz, bez żadnych skutków ubocznych. Uwalniasz się w ten sposób również od zakłopotania w sypialni!

Sposób na bezpłodność!Czytaj dalej

Bezdzietne pary także mogą odnieść niesamowite korzyści z pierścienia Blakoe Ring. Dzięki temu, że jądra znajdują się dalej od powierzchni ciała są one lepiej chłodzone a to zwiększa produkcję spermy. Tak działa pierścień Blakoe Ring!

Sposób na przedwczesny wytrysk!Czytaj dalej

Mężczyźni, którzy cierpieli na tę bardzo powszechną i niezwykle deprymującą dolegliwość twierdzą, że po użyciu pierścienia Blakoe Ring uzyskali zaskakująco pozytywne rezultaty.

Sposób na powiększenie penisa!Czytaj dalej

Dwa niezależne badania potwierdzają dodatkową korzyść ze stosowania pierścienia Bloake Ring, szczególnie istotną dla wszystkich panów z kompleksem małego penisa. Podczas noszenia urządzenia penis osiąga swoje maksymalne wymiary.

Sposób noszenia pierścienia BlakoeCzytaj dalej

Blakoe Ring może być noszony według indywidualnych potrzeb. Dla niektórych mężczyzn jest tak wygodny i bezproblemowy, że noszą go codziennie. Inni natomiast, noszą go po kilka godzin dziennie. Niektórzy wolą nosić pierścień tylko podczas stosunków. Wybór należy do Ciebie.

Pierścień wygodnie dopasowuje się do narządów płciowych każdego mężczyzny. Przylega do podstawy penisa za moszną i jądrami. Może być zdejmowany podczas stosunków, jednak wielu mężczyzn nosi go 24 godziny na dobę. Podczas uprawiania seksu jego dotyk niezwykle stymuluje wrażliwe organy partnerki co znacznie zwiększa odczuwaną przez nią przyjemność.

Raporty medyczne Czytaj dalej

Raport doktora Alana J. Coopera, chirurga i ginekologa na temat oryginalnego pierścienia energetyzujacego Blakoe Ring, opublikowany w „Call Magazine”:
zaburzenia wzwodu

Odnośnie produkcji spermy oraz tworzenia komórek reprodukcyjnych udowodniono, że łagodny prąd elektryczny powoduje zwiększoną produkcję silniejszych, bardziej żywotnych i wytrzymalszych plemników. Co więcej, pozytywnym efektem jest również polepszenie i wydłużenie erekcji, co uwalnia pacjenta od impotencji i pozwala mu odzyskać utracone możliwości seksualne.

Od lat 30 dwudziestego wieku, kiedy to pierścień Blakoe wszedł na rynek, został on sprzedany tysiącom mężczyzn na całym świecie. Chociaż wielu seksuologów leczy pacjentów z problemami seksualnymi środkami doustnymi jak i zastrzykami z substancji aktywnych to wygląda na to, że połączenie tej terapii z noszeniem pierścienia nie jest w jakikolwiek szkodliwe. Efekty używania naszego pierścienia są raczej uzupełnieniem terapii hormonalnej powodując efekt synergii. Oznacza to, że obydwie terapie wzmacniają wzajemnie swoje działanie.

Istnieją oczywiste chorobowe przyczyny impotencji spowodowane na przykład chorobami narządów płciowych lub układu wydalniczego. Jednak to stopniowy i jak do tej pory uważano nieunikniony spadek produkcji testosteronu jest najważniejszym winowajcą. Założenie, że podawanie pacjentowi testosteronu rozwiąże problem jest logiczne. Jednak z doświadczenia wiem, że to wcale nie rozwiązuje problemu. Tylko w przypadkach kiedy w surowicy krwi jest niezwykle niski poziom testosteronu jego suplementacja częściowo pomaga rozwiązać problem.

Istnieją trzy możliwe wytłumaczenia dlaczego pierścień tak skutecznie działa. Po pierwsze, samorzutny prąd elektryczny generowany między płytkami a wilgotną skórą może powodować zwiększanie przepływu krwi w narządach płciowych.

Po drugie, niezaprzeczalny efekt uciskowy opaski urządzenia może powodować zatrzymanie większej ilości krwi w komorach penisa, co pomaga w osiąganiu i dłuższym utrzymywaniu erekcji.

Po trzecie sam pierścień podczas stosunku może zapewniać dodatkowe doznania obojgu partnerom. Partnerzy potwierdzali ten efekt podczas zdawania relacji z działania pierścienia. Co interesujące, większość kobiet twierdziło, że pierścień zapewniał przyjemną stymulację mechaniczną warg sromowych oraz łechtaczki. Ten przyjemny efekt pozwolił im kontynuować badania, gdyż na początku cześć pacjentów odnosiło się niechętnie do noszenia pierścienia.

Podsumowując, nie ma najmniejszych wątpliwości, że pierścień Blakoe może przynieść ulgę większości mężczyznom dotkniętym problemem impotencji. Urządzenie może być stosowane na własną rękę lub jako metoda wspomagająca leczenie farmakologiczne.

Ocena 

ja najbardziej cenie w tym urządzeniu jego dyskrecje. nałożyłem, spróbowałem i partnerka nic a nic się nie zorientowała. chyba nei powinienem miec wyrzutow sumienia, nie? ;)

Ocena 

do pana na dole: urządzenie jest chińskie, jak większość rzeczy na naszym rynku, takie czasy ;) moje sie nei rozlecialo do teraz, a kupiłem w zeszły roku i bardzo sobie cenię. pozdrowienia z gliwic

Ocena 

Zajebiste urządzenie polecam wszystkim, którzy mają problem z erekcją!!

Ocena 

pewnei nie pomoge ci zbytnio, bo nie uzywam tego zbyt dlugo, jesli jakos ulatwi ci sprawe to napisze ze jestem zadowolony, bo teraz nie mam roblemu z tym zeby mi stanal, nie mam probelemu ze mi w trakcie sie cos popsuje z niemocy, szaleje jak mlody bog, to w sumie tyle .. Robert29

Ocena 

no i super. i po co sie szprycowac jakimis chemikaliami jak mozna wykorzystac naturalne wlasciwosci fizyki:_ niech ktos kto stosuje to juz dlugo opisze jakies sa efekty?! plis, Kamil

Ocena 

kupilam wujkowi na nietrzymanie moczu a tu sie okaze za miesiac ze harcuje jak najtolatek ;P

Ocena 

dla mnie jedynym minusem jest to ze trzeba to bardzo ostrożnie nakladac zeby sie nie "przyszczypnac" :/ poza tym działa tak ze mam dłuższą erekcję i wiekszy popęd. Nosze go codzinnie, i nie widac go spod ubrania. no takze działanie wygrywa z obawa przyszczypniecia tak czy siak ;)

Ocena 

ja zanim zamowilem to zorientowalem sie w temacie, oczywiscie obawy mialem jak chyba kazdy, ale... kto nie ryzykuje ten szampana nie pije, uczucie podczas noszenia sprzetu jest mile:) nie jest to zaden prąd który "kopie" ;) absolutnie:) rzeczywiscie pobudza i stymuluje czlonka. czekam na opisywane dlugotrwale efekty

Ocena 

kurcze, caly czas sie waham, przeczytalemo tym pobudzaniu naczyn pradem :_ mieszane mam uczycia...

Ocena 

Swietne! ilosc spermy sie powiekszyla i mam intynsywniejsza erekcje, a w sumie na ten efekt jakos specjalnie dlugo czekac nie musialem, moze troche ponad dwa tygodnie i jest juz swietnie Patryk

Napisz opinię!

Napisz opinię

Blakoe Ring - Elektromagnetyczna Erekcja - REKOMENDUJEMY!

Blakoe Ring - Elektromagnetyczna Erekcja - REKOMENDUJEMY!

Pierścień Blakoe RingElektroniczna erekcja