Obniżka! Pasante Glow - 4 sztuki - Świecące w Ciemności! Zobacz większe

Pasante Glow - 4 sztuki - Świecące w Ciemności!


Wysyłka za:

ŚREDNIA OCEN:
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
WSZYSTKICH OPINII: 1 (zobacz wszystkie)
9,90 zł 12,90 zł

Pasante Glow

Świecące w ciemności, dla zabawy w nocy.

Prezerwatywy Glow in the Dark posiadają anatomiczny kształt dopasowujący się do członka i pozwalający na wygodne jej założenie. Dzięki temu, że wykonane są z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu rygorystycznej technologii produkcji prezerwatywy te są bardzo bezpieczne zarówno przy seksie oralnym, waginalnym jak i analnym. Pasante Glow są wykonane z najwyższej jakości lateksu. Dodatkowo nawilżone są lubrykantem na bazie wody. Po wystawieniu na światło (przez ok. 15 sek.) prezerwatywy świecą!!!

Prezerwatywy marki Pasante posiadają orginalne certyfikaty CE i brytyjski Kitemark oznaczające, że spełniają one standardy europejskie, jak i brytyjskie.

Dane:

Ilość: 4

Długość: 180 mm
Szerokość: 54 mm
Grubość: 65 mikronów

Tworzywo: Latex

Lubrykant: Na bazie wody

Faktura: Gładka


Pasante Heathcare to brytyjski lider w produkcji najwyższej jakości prezerwatyw i lubrykantów. Wszystkie prezerwatywy produkowane są w Wielkiej Brytanii z surowców najwyższej jakości.

Ocena 

super pomysl! prezerwatywa ufo! jak tylko to zobaczylem, to od razu zamowilem opakowanie. nie rozczarowalem sie, one faktycznie fluoryzuja!! niesamowita sprawa do sypialni :)

Napisz opinię!

Napisz opinię

Pasante Glow - 4 sztuki - Świecące w Ciemności!

Pasante Glow - 4 sztuki - Świecące w Ciemności!

Pasante Glow