Obniżka! We-Vibe 4 Plus App Pink Zobacz większe

We-Vibe 4 Plus App Pink


Wysyłka za:

WSZYSTKICH OPINII: 0 (Napisz opinię)
549,90 zł 649,90 zł

We-Vibe 4 Plus App Pink

We-Vibe 4 to miękkie, elastyczne, wygodne , nowoczesne, sterowane z aplikacji urządzenie

Urządzenie We-Vibe 4, przeznaczone do wewnętrznej i zewnętrznej stymulacji oraz zabawy w pojedynkę lub z partnerem, jest gładkie i miłe w dotyku, bezprzewodowe, bez zamocowań i wygodne w użyciu! Po jego założeniu nie trzeba już używać rąk – urządzenie We-Vibe pracuje samo!

We-Vibe 4 dzięki wyjątkowemu, cienkiemu i elastycznemu ramieniu (długo ściśle tajnemu, ale ostatecznie będącemu patentem zgłoszonym na całym świecie), które przylega do Twojego ciała, delikatnie dopasowuje się do intymnych części ciała każdej kobiety. Anatomiczny kształt We-Vibe 4 sprawia, że w trakcie jego noszenia Twoje ciało jest w naturalny sposób pieszczone. Ponadto urządzenie pozostaje w tym samym miejscu podczas Twoich ulubionych pozycji seksualnych.

Kobiety wciąż powtarzają, ”Nigdy nie zdawałam sobie sprawy, że urządzenie We-Vibe 4 będzie tak małe i elastyczne!” Mężczyźni cieszą się dobrymi wibracjami, które otrzymują zarówno od swoich partnerek jak i samego We-Vibe 4, nawet jeżeli mają założoną prezerwatywę. (Używając silikonowych zabawek stosuj tylko żele nawilżające wyprodukowane na bazie wody!)

Wewnętrzne i zewnętrzne ramiona, wyposażone w dwa cicho pracujące i mocne silniczki znajdujące się na ich obu końcach, mają zdolność pobudzania, a jest to możliwe dzięki naturalnemu wygięciu w kształcie litery ”L” oraz projektowi technologii na miarę XXI wieku. Urządzenie We-Vibe 4 jest tak zaprojektowane, aby mogło służyć do kochania się z partnerem lub do zabawy w pojedynkę przez długie lata. 

Jak Używać We-Vibe 4

We-Vibe dzięki anatomicznemu kształtowi w naturalny oraz łatwy sposób dopasowuje się do intymnych części ciała kobiety i stymuluje punkt G. Elastyczność urządzenia umożliwia jego dopasowanie się do kształtu pochwy podczas kochania się w rożnych pozycjach.

Po umieszczeniu mniejszego ramienia stymulatora punktu G w pochwie, większe ramię ”Stymulatora Łechtaczki” odgina się i delikatnie pieści łechtaczkę. Wargi sromowe okalają urządzenie We-Vibe i przylegają do niego. Mocne, Harmoniczne Drgania™ wydobywające się z silniczka umieszczonego wewnątrz wibratora pobudzają łechtaczkę niesamowitymi wibracjami doprowadzającymi do orgazmu. Fale przyjemności zapewniają dodatkową stymulację łechtaczki, gdy ramię stymulatora łechtaczki masuje Cię podczas stosunku.

Mocne Wibracje i Bateria Nadająca się do Ponownego Ładowania

Kiedy skończysz ”bawić się” urządzeniem We-Vibe, umyj je mydłem i wodą, a następnie podłącz do ładowarki. Tuż pod przyciskiem włączania znajduje się otwór, do którego wkładana jest końcówka ładowarki, co umożliwia proste ładowanie. Możesz pozostawić swoje urządzenie We-Vibe 4 podłączone do ładowarki na tak długo jak tylko chcesz, ponieważ wysokiej jakości bateria nigdy się nie przeładuje ani nie utraci swojej zdolności ładowania. (Nigdy nie używaj We-Vibe, gdy jest podłączone do ładowarki. Ładowarkę zawsze trzymaj z dala od wody)

Urządzenie We-Vibe, wyposażone w niezwykle mocną baterię i przeznaczone do rozsądnego użytkowania, stanie się ważnym i niezawodnym partnerem podczas tych intymnych wieczorów pełnych zmysłowych zabaw. Zawsze możesz pozostawić We-Vibe 4 podłączone do ładowarki. Jeżeli jednak zapomnisz je naładować, to nowa inteligentna bateria wie o tym i urządzenie zostaje automatycznie wyłączone dopóki znowu go nie naładujesz. Wydłuża to żywotność baterii i gwarantuje dłuższy okres przydatności urządzenia! (Przed pierwszym użyciem ładuj We-Vibe 4 przez pełne 24 godziny)

Jeżeli będziesz dbała o swoje urządzenie We-Vibe 4, wówczas ono będzie dbało o Ciebie; począwszy od seksualnego zadowolenia w łóżku aż do gorących randek, o których usłyszą tylko Twoje najbliższe przyjaciółki. 

100% Silikon Klasy Medycznej – Wodoodporny

Urządzenie We-Vibe, wykonane ze 100% silikonu klasy medycznej bez ftalanów, dba o Ciebie, ponieważ jest wyczulone na problemy środowiska naturalnego! Chcesz ”zabawić” się w wodzie? Silikonowe urządzenie We-Vibe jest wodoodporne; przystosowane do używania pod prysznicem oraz w wannie! (Plusk, plusk!)

Gładka i śliska powierzchnia urządzenia We-Vibe 4 sprawia, że jest ono bezpieczne i z łatwością daje się zakładać. Jest to również ważne dla Twojego partnera (i jego prezerwatywy!). ”Bawiąc się” silikonowymi zabawkami pamiętaj, aby zawsze używać żeli nawilżających wyprodukowanych na bazie wody. Nigdy nie stosuj silikonowych lubrykantów.

Urządzenie We-Vibe Używane podczas stosunku™

 we vibe 

Ten rewolucyjny produkt o wyjątkowym kształcie jest podwójnym wibratorem, który może być Używany Podczas Stosunku™. Innowacyjny model wibratora z dwoma mocnymi silniczkami umożliwia zarówno zewnętrzną stymulację łechtaczki jak i wewnętrzną stymulację kobiecego punktu G w trakcie igraszek z partnerem bądź solo.

Urządzenie We-Vibe 4 jest bezprzewodowe i nie posiada żadnych zamocować, a po jego założeniu nie trzeba już używać rąk. Wykonane z silikonu klasy medycznej, miękkie, wygodne i proste w użyciu. Ciesz się razem ze swoim partnerem Nowym Wymiarem Przyjemności.

Urządzenie We-Vibe 4 jest cudownie miękkie, elastyczne, dyskretne, małe i o anatomicznym kształcie. Delikatnie się nagrzewa i wygina, aby móc pracować razem z intymnymi częściami kobiety zapewniając przy tym przeżycia, których Ty i Twój partner nigdy nie zapomnicie!

Zdrowie i Środowisko

 wibrator we vibe 

Bardzo dbamy o nasze środowisko, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować wpływ przemysłu na naszą planetę. Produkując urządzenia We-Vibe trzymamy się ściśle wytycznych dotyczących profilaktyki zdrowotnej, bezpieczeństwa konsumentów oraz norm środowiskowych.

Nasz produkt jest tak zaprojektowany, aby mógł służyć przez długie lata. We-Vibe, wykonany w 100% z silikonu klasy medycznej, posiada baterię nadającą się do ponownego ładowania. Pomyśl o swojej planecie i oddaj zużytą baterię do specjalnego punktu zbiórki odpadów elektronicznych, aby pomóc chronić środowisko.

Dlaczego We-Vibe 4?  

 

- zupełnie wodoszczelny,
- wytworzony metodą nie naruszającą środowiska naturalnego, z ograniczoną emisją dwutlenku węgla,
- 24 miesiące gwarancji,
- darmowa możliwość korzystania z aplikacji mobilnej We-Connect PL,
- aplikacja mobilna działa z systemem: iOS 7 i nowszy, Android 4.3 i nowszy.

Materiał
- całkowicie bezpieczny dla zdrowia, silikon medyczny, który pokrywa wibrator (wyprodukowany bez użycia lateksu, tworzywa BPA oraz ftalanu), charakteryzuje się gładkością porównywalną do jedwabiu.

 Akumulator / czas pracy / ładowanie
- zarówno pilot, jak i wibrator zasila w bateria litowo-jonowa,
- długość pracy We-Vibe 4 Plus mieści się w przedziale się od 90 minut (wysoka częstotliwość wibracji) do 3 godzin (niska częstotliwość wibracji),
- ładowanie (pilota i urządzenia) odbywa się poprzez umieszczenie w stacji dokującej i podłączonej do do źródła zasilania za pomocą portu USB (cykl ładowania - 4 godz).

 Wymiary urządzenia oraz waga
- 74,8 mm x 41,7 mm x 31,4 mm
- 45 g

Co w opakowaniu?
- We-Vibe 4 Plus
- Stacja dokująca (używana jako ładowarka, oraz poręczny futerału),
- Pilot bezprzewodowy,
- Kabel USB,
- polska instrukcja obsługi, wyjaśniająca również, skąd pobrać aplikację mobilną

Napisz opinię

We-Vibe 4 Plus App Pink

We-Vibe 4 Plus App Pink

We-Vibe 4 Plus App Pink