Orgasm Control 60tab + Spray 15ml - Komplet Pełnej Kontroli


Wysyłka za:

ŚREDNIA OCEN:
(110)
(6)
(7)
(3)
(0)
WSZYSTKICH OPINII: 126 (zobacz wszystkie)
159,90 zł 185,00 zł

Czy 5 minut to za mało? – Tak !

Dopiero zaczęliście się kochać, minęła minuta, dwie, pięć - a Ty już kończysz? Przedwczesny wytrysk bardzo skutecznie odbiera radość z seksu. Jest to najczęstsze zaburzenie seksualne występujące wśród młodych mężczyzn. Potrafi bardzo skutecznie zrujnować  życie intymne. Pamiętaj! Nie jesteś sam z tym problemem, na całym świecie mają go miliony mężczyzn. Dlatego wielu lekarzy ekspertów głowiło się nad możliwością rozwiązania. Mówią głośno i wyraźnie, tylko wczesna reakcja i odpowiednio dobrane zioła są w stanie wygrać z przedwczesnym wytryskiem!

Sprawdź – rozpoznaj – REAGUJ!

Jak w ogóle możesz rozpoznać czy ten problem dotyczy również Ciebie? Najprościej jest po prostu sprawdzić ile trwa główna część Twojego stosunku, jeśli odpowiedź brzmi: za krótko! To dobrze trafiłeś. Musisz wiedzieć, że bardzo ciężko jest określić jednoznaczną przyczynę tego problemu. Szukano jej w genetyce, w nawykach z czasów dojrzewania. Ciężko stwierdzić jednoznacznie, jednak największy związek ma to z ogólną kondycja Twojego organizmu. Problem ten jest w pełni do pokonania. Jest zatem duża szans, że Twój stosunek seksualny przestanie kojarzyć się z czymś nieprzyjemnym, wstydliwym, a zacznie jednoznacznie z przyjemnością.
Przedwczesny wytrysk potrafi skutecznie odebrać radość z seksu i zrujnować życie intymne.
Reaguj, wybierz skuteczne rozwiązanie: Orgasm Control!

Przedwczesny wytrysk a związek

Zdecydowana większość kobiet uznaję to za dużą przeszkodę w związku. Twierdzą, że One dopiero nabierają ochoty na seks gdy ich mężczyzna jest już po ejakulacji. Nie pozwól by Twoja kobieta czuła się zawiedziona. Uwierz, że gdyby natknęła się na sprawdzony sposób jak skutecznie przedłużyć stosunek, bez mrugnięcia okiem wydałaby na to każde pieniądze. Do Waszej sypialni zawita udane i długie życie seksualne.
Nie pozwól by Twoja kobieta czuła się rozczarowana.
Zaimponuj jej długością stosunku!

Ciebie to nie dotyczy? Nie udawaj!

Pewnie sobie teraz wmawiasz, że to wcale nie jest Twój problem, że nie masz problemu z przedwczesnym wytryskiem? Czyżby..? Musisz wiedzieć, że ignorowanie problemu nie sprawi, że przestanie on istnieć. Brak satysfakcji seksualnej podczas stosunku i zaburzenia erekcji mogą trwale wpłynąć na relacje z partnerką, co niekorzystnie odbija się na innych sferach życia.
Pamiętaj! Zachowanie sprawności seksualnej u mężczyzn jest konieczne w utrzymywaniu dobrego samopoczucia, motywacji do pracy i osiągania uczucia pełnej samorealizacji.
Dlatego istotna jest szybka reakcja na pierwsze objawy.

Podejmij SKUTECZNE działanie!

Powstało już kilka różnych metod na przedłużenie stosunku, zaczynając od tych, które zaczynają się od serii kilkunastu kosztownych zabiegów w specjalistycznych klinikach, kończąc na stosowaniu specjalistycznych prezerwatyw czy spożywani alkoholu przed samym zbliżeniem. Wszystkie wyżej wymienione sposoby są na ogół szkodliwe lub nie mają stałego wpływu na Twoje problemy z przedwczesnym wytryskiem. Nie działaj jak większość, to zazwyczaj prowadzi do kolejnej porażki. Odnajdź swój sposób na rozwiązanie problemu. Pomyśl, co zrobisz jeśli okaże się, że istnieje skuteczny sposób na przedłużenie stosunku? Zrobisz wszystko, żeby odkryć tą tajemnicę? Zapomnij o 2-3 minutowych stosunkach! O nieudanych randkach zakończonych fiaskiem! Zapomnij o przedwczesnym wytrysku! Zbuduj niesamowitą pewność siebie. Zadbaj o swoją męskość!

Rozwiązanie Twoich problemów jest tu:

Oto sposób na pełną satysfakcję z życia seksualnego – Orgasm Control. To linia sprawdzonych produktów przedłużających stosunek. Nie przejmuj się już niepowodzeniem w łóżku i wspinaj się na wyżyny seksualnych doznań. Tabletki Orgasm Control stanowią podstawę kuracji, dzięki której Twoja erekcją utrzyma się o wiele dłużej bez przedwczesnego wytrysku. Nie będziesz musiał się już obawiać o to, że Twój stosunek potrwa maksymalnie 5 minut. A jedyne co będziesz musiał zrobić to codziennie rano połknąć 1-2 tabletki. To naprawdę niewielki wysiłek, który doprowadzi Cię do miana ‘króla sypialni’. Orgasm Control to niesamowite połączenie aż 13 ziołowych składników z zestawem witamin i minerałów.
Odpowiednie proporcje dobranych składników regulują i wspomagają ośrodkowy układ nerwowy. Zwalczają nadwrażliwość na bodźce receptorów zwłaszcza w okolicach narządów płciowych. Co w przypadku przedwczesnego wytrysku ma kluczowe znaczenie.Orgasm Control reguluje w naturalny sposób również układ hormonalny, który bardzo znacznie działa na płodność i potencję. Wybierz Orgasm Control i ciesz się pełną satysfakcją z życia seksualnego. Bez lęku i obaw, że nie podołasz oczekiwaniom partnerki lub że skończy się zbyt wcześnie.

Pełna kuracja - tabletki i spray Orgasm Control

Aby osiągnąć najlepsze i trwałe efekty sugerujemy stosowanie suplementu diety Orgasm Control wraz ze sprayem opóźniającym wytrysk Orgasm Control Spray.
Nasi klienci potwierdzają optymalny efekt łączenia obu środków.
UWAGA!!! Jeśli czujesz, że te problemy dotyczą również Ciebie – koniecznie skontaktuj się z lekarzem, lub zapytaj naszych specjalistów jak przeciwdziałać zaburzeniom erekcji.
Nie czekaj! Twój organizm potrzebuje wsparcia. Dzięki Orgasm Control będziesz panem własnego ciała.

Rewolucyjny skład:

Cała siła Orgasm Control, oparta jest na dopracowanej w najmniejszych szczegółach recepturze. Preparat ten jest suplementem diety. Wspomaga funkcjonowanie całego organizmu, mając pozytywny wpływ na Twoje życie seksualne. Aby poznać działanie poszczególnych składników Orgasm Control, rozwiń opisy.

 • Bukwica lekarska (Betonica officinalis)- zdrowa skóra i układ moczowyczytaj dalej
  Ziele bukwicy stosowane jest przez ludzi już od starożytności. Zasobna w garbniki (0,15%), związki aminowe oraz irydoidy, ma działanie przeciwzapalnie, likwiduje stany zapalne błon śluzowych oraz wpływa regenerująco na naskórek. Bukwica stosowana jest także przy chorobach pęcherza moczowego i moczowodów. Ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwbólowe. Możliwe skutki uboczne: nie są znane
 • Burak (Beta) – dotlenienie i lepsze ukrwienie:czytaj dalej
  Burak to doskonałe dotlenienie serca: wyrównuje jego pracę, a poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych obniża ciśnienie tętnicze. Antocyjany zawarte w owym warzywie parokrotnie zwiększają przyswajalność tlenu przez komórki, dzięki czemu następuje lepsze ukrwienie Twoje penisa. Działa wzmacniająco na cały organizm oraz korzystnie wpływa na wygląd Twojej skóry.
  Możliwe skutki uboczne: zmienia kolor uryny (ale nie jest to szkodliwe), reakcje alergiczne takie jak wysypka, gorączka, trudności z oddychaniem, uczucie mrowienia. Jeżeli cierpisz z powodu kamicy nerkowej, innych chorób nerek lub pęcherzyka żółciowego, przed spożyciem skonsultuj się z lekarzem.
 • Cayenne (Capsicum minimum)- potęgowanie bodźców i popędu seksualnego:czytaj dalej
  Ekstrakt z suszonej papryki chili jest stosowany do wzmożonego odczuwania bodźców seksualnych oraz do zwiększenia popędu płciowego. Nieznacznie podnosi ciśnienie tętnicze stymulując przepływ krwi w penisie. Stosowana jest do niwelowania odczuwanego miejscowo bólu, działa także rozgrzewająco.
  Możliwe skutki uboczne: podrażnienie żołądka, pocenie się, uderzenia gorąca i katar. Zbyt długie stosowanie zbyt dużych dawek może spowodować uszkodzenie wątroby lub nerek.
 • Czeremcha późna (Prunus serotina)- dotlenienie i relaksacja:czytaj dalej
  Ważnymi składnikami czeremchy są hormony roślinne oraz fitosterole. Obniżają one napięcie cewki moczowej i pęcherza. Czeremcha jest stosowana przy łagodnym rozroście prostaty. Fitosterole ograniczają wchłanianie cholesterolu w przewodzie pokarmowym, ale także zmniejszają jego wytwarzanie przez wątrobę i stymulują jego wydalanie z organizmu. Pobudzają układ oddechowy doskonale dotleniając cały organizm. Ma działanie antydepresyjne i antystresowe.
  Możliwe skutki uboczne: w zalecanych dawkach jest bezpieczna. Ze względu na zawartość kwasu pruskiego stosowanie zbyt dużych dawek jest trujące.
 • Dzięgiel chiński (Angelica polymorphia)- energia i znieczulenie:czytaj dalej
  Wspomaga proces tworzenia się erytrocytów dzięki wysokiej zawartości żelaza. Wzrost czerwonych krwinek przyczynia się do wzrostu energii w organizmie. Dzięki dużej zawartości kumaryny rozszerza naczynia krwionośne, pobudza krążenia krwi i łagodzi zmęczenie. Ma to ogromny wpływ na kondycje Twojego członka. Dzięgiel chiński jest także naturalnym środkiem przeciwbólowym, dlatego możesz dłużej cieszyć się z przyjemności zbliżenia ze swoją partnerką.
  Możliwe skutki uboczne: dzięgiel chiński w dużych dawkach miewa łagodne działanie przeczyszczające, może powodować obfite miesiączkowanie, może także powodować fotodermatozę. Zalecamy stosowanie kremów z filtrem.
 • Gotu Kola (Centella asiatica) – jędrność i większa wydolność:czytaj dalej
  Wspomaga krążenie krwi. Przyczynia się do stymulacji tkanki łącznej w skórze, poprawiając jej jędrność. Doskonale utrzymuje optymalny stopień nawilżenia warstwy podskórnej. Znany jest także jako zioło poprawiające krążenie obwodowe. Jest polecany w stanach zwiększonego wysiłku.
  Możliwe skutki uboczne: w niektórych przypadkach może zwiększyć poziom cholesterolu i poziomu cukru we krwi, więc nie zaleca się stosowania wśród osób z wysokim cholesterolem i diabetyków. Może powodować wrażliwość na światło słoneczne, a także opalanie z użyciem sztucznych promieni, podrażnienia żołądka, nudności. Gotu Kola może wchodzić w reakcję z lekami uspokajającymi, leki przeciwpadaczkowe, barbiturany, benzodiazepiny, leki na bezsenność i trójpierścieniowe leki antydepresyjne
 • Jeżówka purpurowa (Echinacea purpurea) – większa wytrzymałość:

  Cudowna roślina, znana od wieków wśród Indian, obecnie przeżywa wielki rozkwit swego zastosowania. Z wielu znanych właściwości przypisywanych jeżówce purpurowej jedna jest najistotniejsza: uodparnia system immunologiczny, zwiększając aktywność oddechową i poprawiając ruchliwość leukocytów, co wpływa na Twoja wytrzymałość seksualną.

  Możliwe skutki uboczne: jest raczej bezpieczna, choć niekiedy mogą wystąpić nudności, gorączka, wymioty, nieprzyjemny smak w ustach, bóle brzucha, biegunka, ból gardła, suchość w ustach, bóle głowy, drętwienie języka, zawroty głowy, bezsenność, dezorientacja, bóle stawów i mięśni.
 • Kola błyszcząca (Cola nitida)- dobra kondycja:czytaj dalej
  Orzechy koli uznane są jako jeden z afrykańskich afrodyzjaków. Jednakże nie tylko to wyróżnia działanie tej rośliny. Dzięki wysokiej zawartości kofeiny stosowana jest do zmniejszenia objawów zmęczenia i senności, podnosi fizyczną jak i psychiczną sprawność organizmu. Zmniejsza apetyt.
  Możliwe skutki uboczne: : Kofeina zawarta w orzechach coli może powodować bezsenność, podrażnienie żołądka, nudności i wymioty, przyspieszony rytm serca. Duże ilości mogą wywołać rozdrażnienie, bóle głowy, dźwięczenie w uszach, nieregularny rytm serca.
 • Lucerna siewna (Medicago sativa)- regulacja hormonalna i zdrowa prostata:czytaj dalej
  Lucerna stosowana jest przy dolegliwościach związanych z zaburzeniami hormonalnymi. Reguluje ona równowagę hormonalną i dlatego jest zalecana przy terapii impotencji lub w okresie menopauzy. Prócz tego stosuje się go przy anemii jako środek odżywczy oraz w leczeniu podwyższonego cholesterolu. Lucerna wspomaga wchłanianie białek i innych składników mineralnych, dzięki czemu wzmocni Twoją spermę. Wspomaga leczenie zapalenia prostaty. Działa wzmacniająco na cały organizm.
  Możliwe skutki uboczne: największym ryzykiem przy stosowaniu lucerny jest spożywanie kiełków uprawianych w skażonej wodzie. Dla większości ludzi lucerna jest bezpieczna, choć może wchodzić w interakcję z niektórymi lekami. Nie należy stosować, jeśli pacjent przyjmuje leki zapobiegające odrzuceniu przeszczepu. Jeśli stosujesz leki przeciwzakrzepowe skonsultuj się z lekarzem przed spożyciem lucerny. Jedzenie lucerny jest związane z toczniem rumieniowatym, dlatego osoby u których zdiagnozowano toczeń nie powinny spożywać lucerny. Zbyt duże ilości mogą powodować zaburzenia krwi, w rzadkich przypadkach może nastąpić powiększenie śledziony, nieprawidłowy poziom czerwonych krwinek.
 • Lukrecja gładka (Glycyrrhiza glabra)- siła i sprawność seksualna:czytaj dalej
  Lukrecja odkryta w Mezopotamii stosowana była przez nich jako afrodyzjak, dopiero później odkryto inny zbawienny jej wpływ. Podnosi ona ciśnienie krwi, pobudzając krążenie. Od dawna lukrecja stosowana jest do podtrzymania odpowiedniego poziomu estrogenów w organizmie. Dzięki temu korzystnie wpływa na pracę układu nerwowego. Należy pamiętać, że niedobór estrogenów w jądrach mężczyzn może powodować bezpłodność. Ponadto zioło to nagromadzenie zapobiega utracie wody w głębokiej warstwie skóry, przez co uzyskuje się doskonałe, głębokie nawilżanie i odżywienie tkanek.
  Możliwe skutki uboczne: długotrwałe stosowanie może prowadzić do podniesienia ciśnienia krwi, niedoborów potasu we krwi. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli wystąpią bóle głowy, obrzęk rąk/stóp, nagły przyrost masy ciała, skurcze mięśni, ból, osłabienie, nieregularne bicie serca, zmiany w ilości moczu, ciemny mocz, trudności w oddychaniu i zmęczenie. Reakcje alergiczne: wysypka, swędzenie, obrzęk - szczególnie w obrębie twarzy, języka, gardła, zawroty głowy, kłopoty z oddychaniem.
 • Prawoślaz lekarski (Althaea officinalis)- zdrowie i dobre samopoczucie:czytaj dalej
  Prawoślaz jest leczniczą rośliną śluzowatą, tworzącą roztwory koloidalne w wodzie. Z pozyskanych z niej surowców powstają środki, które odnajdują swoje zastosowanie w farmaceutyce. Oprócz śluzów zawiera pektyny, skrobię, sacharozę, flawonoidy, sole miedzi, cynku, żelaza, magnezu, kwasy organiczne i garbniki. Posiada właściwości przeciwzapalne i łagodzące podrażnienia.
  Możliwe skutki uboczne: brak
 • Rdest wielkokwiatowy (Polygonum multiflorum) – młodość i płodność:czytaj dalej
  Jest to jedno z bardziej popularnych ziół medycyny chińskiej. Działa na organizm estrogennie i antyoksydacyjnie oraz tonizująco. Stwierdzono, że zapobiega przedwczesnemu starzeniu się. Najistotniejszym jednak faktem jest to, że rdest uważany jest za roślinę, która zwiększa ilość spermy oraz zwiększa płodność mężczyzn.
  Możliwe skutki uboczne: rzadko reakcje alergiczne - wysypka, zapalenie wątroby - niewskazane u osób z chorobami wątroby. Wysokie dawki mogą prowadzić do niedoboru potasu, osłabienie mięsni, drętwienie rąk i nóg, halucynacje. Należy stosować ostrożnie u osób z niskim poziomem żelaza. Może powodować biegunkę, bóle brzucha, nudności, wymioty. Nie stosować w przypadku zapalenia jelit, choroby Crohna, wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, owrzodzeń, bólów brzucha nieznanego pochodzenia. Stosować ostrożnie u pacjentów z zaparciami, gdyż antrachinon może powodować uzależnienie od środków przeczyszczających
 • Sarsaparilla (Smilax officinalis)- pobudzenie i potencja:czytaj dalej
  Roślina uznana jest w wielu krajach za afrodyzjak. W Chinach stosowana była do leczenia chorób układu moczowego, natomiast w Ameryce Południowej od setek lat używana jest jako zioło wspomagające potencję. Dzięki wysokiej zawartości fitosteroli, witamin oraz aminokwasów działa na organizm pobudzająco i stabilizująco na gospodarkę organizmu. Często stosowana jest przez sportowców do zwiększenia masy mięśniowej bez ingerencji substancji syntetycznych. 
  Możliwe skutki uboczne: brak
 • Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus)- siła i koncentracja:czytaj dalej
  Żeń-szeń syberyjski to prawdziwy męski afrodyzjak. Stosowany jest przy zaburzeniach krążenia oraz osłabieniu popędu płciowego przy problemach z potencją oraz wczesnym wytryskiem. Ma działanie wzmacniające. Podnosi poziom koncentracji i aktywizuje organizm do pracy zarówno fizycznej jak i umysłowej.
  Możliwe skutki uboczne: zażywanie żeń-szenia z innymi suplementami diety może wywołać skutki uboczne, dlatego należy go przyjmować z rozwagą. Na początku może wystąpić nerwowość i pobudliwość, które jednak ustępują po kilku dniach stosowania. Ginseng może zmniejszać zdolność koncentracji a także poziom cukru we krwi, nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, gdyż jego działanie może być podobne do estrogenu. Rzadko występują ataki astmy, podwyższone ciśnienie krwi, kołatanie serca, bezsenność, lęk, euforię, biegunkę, wymioty, bóle głowy, krwawienie z nosa, bóle piersi, silniejsze miesiączki a także krwawienie waginalne po menopauzie.

Tylko teraz – Orgasm Control Wipes(1szt.) w prezencie:

Wypróbuj skuteczność całej linii produktów, dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu: chusteczkom opóźniającym wytrysk. Dostajesz szansę, więc sprawdź jakimi efektami będziesz mógł się cieszyć korzystając z serii produktów Orgasm Control. Wypróbuj Orgasm Control Wipes i sprawdź skuteczność wszystkich produktów z tej wyjątkowej serii.Z opisami poszczególnych produktów możesz zapoznać się klikając w ich nazwę. Sprawdź opis ->

Zobacz co na temat kuracji Orgasm Control, myślą pacjenci i specjaliści:

Dołącz do milionów mężczyzn, którzy już zmienili swoje życie i wybrali Orgasm Control. Zobacz jak jedna kuracja uszczęśliwia mężczyzn. Przecież wystarczy wziąć 1-2 tabletki dziennie.

Nie tylko spełnieni mężczyźni, których Orgasm Control odmienił całe życie seksualne mogą potwierdzić działanie tych produktów, ale również kobiety, które mogą czerpać wspólne radości z seksu.

Zamów i otrzymaj gwarancję satysfakcji!

To jednak nie wszystko, jesteśmy na tyle pewni działania suplementu Orgasm Control, że dostajesz niepowtarzalną szansę. Zamów Go teraz, a otrzymasz możliwość zwrotu w ciągu 30 dni. Wystarczy, że nie będziesz zadowolony z rezultatów. Nie musisz podawać innych powodów. gwarancja_penilarge.jpg

Ocena 

Dla mnie ten preparat jest świetny, zwiększył moje możliwości i spotęgował doznania.

Ocena 

Działa bardzo skutecznie a efekty widać po kilku dniach

Ocena 

Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na ten środek jest rewelacyjny.

Ocena 

Wyleczyłem się z kompleksów nareszcie, wszystko dzięki orgasm contro

Ocena 

Świetna kuracja moje problemy z za szybkim dochodzeniem się skończyły

Ocena 

Teraz, dzięki temu specyfikowi jestem w stanie uprawiać seks jak długo chcę, dziękuję:D

Ocena 

Naprawde świetna rzecz, w moim wieku takie tabletki bardzo się przydają.

Ocena 

Wart wszystkich pieniędzy, seks jaki uprawiałem po tych tabletkach jest nie do opisania.

Ocena 

Super jest potęguje doznania i wydłuża orgazm, polecam

Ocena 

Te tabletki są świetne, od kiedy ich używam moje erotyczne życie zmieniło się nie do poznania.

Ocena 

To jest to czego potrzebowałem, miałem dość tego, że zawsze kończyłem pierwszy

Ocena 

Jestem mega zadowolony z zakupu tego produktu, byłem trochę sceptyczny ale niepotrzebnie, te tabletki działają cuda.

Ocena 

Nareszcie jestem w stanie zadowolić moją partnerkę, bezcenne

Ocena 

Świetny produkt polecam, dzięki niemu znowu lubię seks

Ocena 

Oc pomógł mi poradzić sobię z przedwczesnym wytryskiem, teraz mój stosunek jest dłuższy i obfitszy w doznania.

Ocena 

Mogę dłużej a do tego doznanie są dużo mocniejsze, polecam.

Ocena 

Dzięki tym tabletkom mój stosunek trwa dłużej o jakieś 20 minut, rewelacyjny wynik jak dla mnie.

Ocena 

Wszystko tak jak zapewnia producent, żadnych zastrzeżeń polecam.

Ocena 

Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek wcześniej tak długo kochał się ze swoją żoną

Ocena 

Dla mnie te tabletki są najlepsze, próbowałem wielu ale dopiero te mi pomogły.

Ocena 

Nie wiem jak mam dziękować temu kto to wymyślił, te tabletki odmieniły moje życie.

Ocena 

W końcu znalazłem coś co realnie i długotrwale mi pomogło, koniec ze wstydem i kompleksami.

Ocena 

Produkt wart polecenia, stosuję już od dłuższego czasu i widzę efekty, polecam.

Ocena 

Pomagają kontrolować wytrysk, dla mnie są bardzo pomocne bo miałem ogromny problem z długością stosunku.

Ocena 

OC przyniosło mi wybawienie, bo zaczynało robić się nieciekawie, ale znalazłem te tabletki i wszystko wróciło do normy.

Ocena 

Polecam, produkt jest bardzo skuteczny, nie wywołuje efektów ubocznych.

Ocena 

To jest to czego szukałem, nareszcie nie boję się seksu, bo wiem, że wszystko będzie tak ja trzeba.

Ocena 

Środek niesamowicie skuteczny, polecam serdecznie, wasze problemy skończą się tak jak i moje.

Ocena 

Jest świetny, mój problem w kończeniem za wcześnie się skończył, polecam.

Ocena 

No w końcu przestałem się wstydzić uprawiać seks, ten przedwczesny wytrysk był nie do zniesienia.

Ocena 

Polecam, polecam w tej cenie nie znajdziecie nic działającego tak kompleksowo.

Ocena 

Jest bardzo skuteczny, działa szybko i bez skutków ubocznych.

Ocena 

Mogę go polecić z czystym sumieniem, działa rewelacyjnie.

Ocena 

Orgasm Control sprawił, że skończyły się moje wstydliwe problemy.

Ocena 

Jestem bardzo zadowolony, w końcu moje życie intymne wróciło do normy.

Ocena 

Nie spotkałem się z niczym co by działało lepiej od OC.

Ocena 

Od dawna miałem problemy z długością seksu próbowałem wielu środków ale dopiero to mi pomogło.

Ocena 

Działanie jest w prost nie do uwierzenia, świetny sodek, polecam wszystkim.

Ocena 

Zdziwiłem się, że naturalny, ziołowy środek może działać tak mocno i szybko.

Ocena 

Nie znam lepszego środka, na wydłużenie seksu a wypróbowałem tego dość sporo.

Ocena 

Niepotrzebnie się bałem, że wyrzucam pieniądze w błoto, to mi na prawdę pomogło.

Ocena 

Ja to w ogóle byłem w szoku, że to działa bo mam średnie zaufanie do takich środków ale działa i to jak działa.

Ocena 

U mnie podobnie też ok 15. min, jak dla mnie to w zupełności wystarczy.

Ocena 

Super, bardzo efektywnie wydłuża stosunek, u mnie to ok. 15 min dłużej.

Ocena 

Cudowny ten produkt jest, już się bałem, że nic nie będzie w stanie mi pomóc a tu jednak.

Ocena 

Najlepszy produkt wydłużający seks z jakim miałem do czynienia.

Ocena 

Niesamowite przeżycia, warte każdych pieniędzy, to gwarantuje orgasm control.

Ocena 

Chyba nigdy nie miałem tak silnego wytrysku jak po tych tabletkach, polecam.

Ocena 

Dzięki OC każda kobitka moja, bez zrzędzenia i wyrzutów, że za szybko itp.

Ocena 

Problem wstydliwy ale bardzo poważny, moja radość gdy dzięki tym tabletkom problem sie rozwiązał była nie do opisania.

Ocena 

Jak dla mnie nie ma nic lepszego niż OC na nasze problemy.

Ocena 

Rewelacyjny środek w rewelacyjnej cenie, dla mnie ideał.

Ocena 

Co tu dużo mówić OC wyciągnął moje życie seksualne z dołka i to ostrego dołka.

Ocena 

próbowałem wielu sposobów, różnego rodzaju suplementów, witamin, ćwiczeń, ale pomógł mi dopiero orgasm control.

Ocena 

Nie spodziewałem się aż takich efektów. Środek jest godny polecenia.

Ocena 

Zdecydowanie najlepszy, pomaga utrzymać kontrolę nad sobą podczas seksu.

Ocena 

Natrafiłem na nie przypadkiem, i to był chyba palec losu bo od tamtej pory a było to kilka miesięcy temu zażywam regularnie i jestem bardzo zadowolony z efektów.

Ocena 

Aktualnie dzięki tym tabletkom jestem w stanie zadowolić każą kobietę, dosłownie każą, koniec z tłumaczeniem dla czego tak szybko itp.

Ocena 

Na reszcie nie murze się już wstydzić zbyt szybkiego dojścia, 5/5

Ocena 

Działa super, biorę go już od ponad miesiąca, wszystko z opisu się sprawdziło, a na dodatek nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych.

Ocena 

Działa jak w opisie, szybko, skutecznie a com najważniejsze bezpiecznie.

Ocena 

Daję pięć na pięć, produkt w pełni zaspokoił moje potrzeby, jestem z niego bardzo zadowolony.

Ocena 

Efekty widać bardzo szybko a są one rewelacyjne, po prostu rewelacyjne.

Ocena 

Świetnie działa, wydłuża stosunek, wzmacnia wytrysk i podróba penisa, rewelacja.

Ocena 

Najlepszy środek na tego typu problemy dostępny na rynku.

Ocena 

Działa rewelacyjnie, pomaga kontrolować się podczas seksu.

Ocena 

Jestem bardzo zadowolony z zakupu tego preparatu, bardzo mi pomógł.

Ocena 

Jakiś czas temu zauważyłem, że zaczynam mieć problemy z kontrolowaniem długości mojego stosunku, więc zacząłem szukać czegoś co by mi pomogło, natrafiłem na te tabletki i to był strzał w dziesiątkę, po problemach ani śladu.

Ocena 

Działa rewelacyjnie, zdecydowanie jest wart swojej ceny,

Ocena 

Zbyt krótki seks to już tylko złe wspomnienie, dzięki orgasm control.

Ocena 

Rewelacyjny środek, pozbawił mnie kompleksów i wstydu.

Ocena 

Biorę od kilku dni już widzę efekty, nie mogę się doczekać końca kuracji.

Ocena 

Tabletki o rewelacyjnym działaniu, polecam każdemu kto ma problemy z czasem.

Ocena 

W końcu jestem w stanie zadowolić każdą kobietę, wszystko dzięki tym tabletkom.

Ocena 

Przychodzi wiek, w którym takie specyfiki się przydają, trzeba zadbać jednak aby były one bezpieczne i skuteczne jak ten.

Ocena 

Działa jak trzeba, wydłuża stosunek i wzmacnia wytrysk.

Ocena 

Działanie rewelacyjne, produkt ratujący życie seksualne.

Ocena 

Moje problemy sie skończyły, już traciłem nadzieje, a tu proszę.

Ocena 

Wydłuża stosunek, wzmacnia wytryska i delikatnie powiększa członka, świetny produkt.

Ocena 

W końcu znalazłem coś, na przypadłość, która dręczy mnie całe życie, na szczęście przestała.

Ocena 

jifi jkwsod jdso js ofmsf isfnfr osfns jrj fos nwsros nfsofsj wrodfm sfsf

Ocena 

testtesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttesttest

Ocena 

Stosowałem przez trzy miesiące efekt był ,ale po pół roku od przerwania stosowania efekty poszły w siną dal , a więc trzeba stosować regularnie.

Ocena 

Przez pierwsze 2 mc czuć róźnicę, ale później jakby organizm sie do tego przyzwyczaij i bez zmian.

Może producent powinien dodawać do tego produktu jaką dietę etc?

Ocena 

Super cena, super działanie, polecam jak najbardziej!

Ocena 

Bardzo dobre są te zestawy, sporo trzeba na raz zapłacić, ale na dłuższą metę się opłaca;)

Ocena 

Produkt bardzo dobrej jakości, pilnuje przyjmowania wg zaleceń lekarza i zaczyna działać wyśmienicie.

Ocena 

mialem jedno opakowanie i wlasnie zastanawiam sie nad drugim ogulnie dzialaja ale bez rewelacji napewno ci troche opuznia o jakies 5 10 minut

Ocena 

witam.mam bardzo poważne pytanie_czytam te wsze opinie i jakies 90 proc to pozytywy,prawie wszyscy piszecie , ze zamawiecie nastepne paczki itd...interesuje mnie czy taki np. orgasm control bedziecie juz brac zawsze czy 2,3,4 tylko opakowania i jest luz na zawsze.tzn sprawa raz na zawsze naprawiona????czy pozniej juz zawsze trzeba to lub cos podobnego łykać??prosze o konkretne oparte na doswiadczeniach odpowiedzi.dzieki

Ocena 

Witam.Testuje to już ponad 2 miesiące, zaczynam 3 opakowanie i jestem pewien że to działa.Efekty jakieś były dopiero po miesiącu, ale z czasem coraz silniejsze doznania, większa sprawność i co za tym idzie....długi stosunek.Co do "jaj" to czuć ucisk na nie jakiś dziwny, ale według mnie to jest od tego że produkują 3 razy więcej nasienia :D po bzykaniu już nie bolą! heh...dziewczyny mają problem z taką ilościa w ustach :D hehe.Ale to już ich problem.Ja osobiście polecam.Pozdro ....na koniec kawał :D czemu facet puszcza kobietę pierwszą?? najpierw bydło, póżniej kowboje :D hehehheheh

Ocena 

Wiatam. Zarzywam juz orgazm control od jakiegos 4 dni i czuje ze jest poprawa. Tylko martwi mnie jedna rzecz bo odkad zaczałem zazywac to to jakos dziwnie mnie zaczeły bolec jadra tak jakby jakis usciski czy cos i nie wiem dla czego. Dla tego chciałem sie spytac którzy to juz biora czy takie cos jest normalne i czy u was tez cos takiego sie pojawiło. Jest to troszku dyskonwort dla mnie bo to jest dziwne uczucie. Bardzo prosze o odpwiedz tu kogos bo nie wiem czy mam to przestac zarzywac czy dalej to brat ehh

Ocena 

super produktdsfbhndyttttnbevdsbaaaaaaaaaaaaf4grbtrva

Ocena 

Hej, czy to nie jestściema? Czy to są autentyczne opinie?

Ocena 

Dlaczego nie można dać komentarza??? Nie można wystawić komentarza to podpucha!!!!

Ocena 

Miałem poważny problem-kończyłęm zaraz po wejściu w moją partnerskę, na szczęście znalazłem ten specyfik. Najpierw nieśmiało kupiłem spray. Przekonałem się, ze działa, ale na krótko. Zacząłem brać tabletki i już nie strasuję się seksem! mogę uprawiać sex pół godziny spokojnie i szybko zrobić "powtókęz rozrywki".
Pozdrawiam

Ocena 

Wow! Dobre to jest! mógłbym bzykać co chwilę! Można brać więcej?

Ocena 

Żel jest rewelacja, dizałąnia tabletek nie zauważyłem w łóżku, za to mam jakby więcej energii i lepiej śpię po seksie:)

Ocena 

Biorę już 2 miesiące i tylko 10 minut dłyżej mogę się kochać..myślałem, ze tak z pół godziny będzie. Ale i tak jest lepiej.
Krzysiek77

Ocena 

jeden z lepszych preparatow. nie rozumiem wypowiedzi moich poprzednikow, byc moze cos nie tak z uzytkowaniem. 5/5 dla tego preparatu

Ocena 

nie trzeba czekac, bo efekty sa bardzo slabe, a u niektorych w ogole niewidoczne

Ocena 

GJHJHG TR U URT UT U URU YRU RTUTURY RT UTURU U RTU

Ocena 

NIE KUPUJCIE TEGO TO TOTALNA LIPPA NIE DZIAŁA !!! ZAKUPIŁEM 3 OPAKOWANIE I NIC ŻADNYCH EFEKTÓW!!!!
NIE POLECAM!!!

Ocena 

WITAM!!!! TO TYLKO STRATA PIENIĘDZY NIE KUPUJCIE TEGO PRODUKTU!!!! ZAKUPIŁEM 3 OPAKOWANIA I NIE MA ŻADNYCH EFEKTÓW O KTÓRYCH PISZE PODKREŚLAM ŻADNYCH!!!! NIE NIE NIE POLECAM!!!!!

Ocena 

WITAM JAK DŁUGO TRZEBA UŻYWAĆ PRODUKT BY ODCZUĆ EFEKTY? CZY EFEKT JEST STAŁY ?

Ocena 

hej, zuzylem juz caly zestaw i wlasnie go domawiam, zdecydowanie jest lepszy niz ten drugi na waszej stronie. Te tabletki sa skuteczne na tyle ze nie koncze zanim zaczne =] dzialaja bo bralem je systematycznie.

Ocena 

ogolnie lykam te tabletki głownie, a sprej tak okazjonalnie, dobre leki

Ocena 

spoko, tylko walsnie chyba bede musial dokupic bo juz mi sie koncza tabletki i dzialanie zauwazylem pod koniec opakowania

Ocena 

a to na prawde dziala? bo ja sie tak zastanawiam i jakos mi sie nie chce wierzydc, ze mi to pomoze

Ocena 

kupilem go z lekkim zawahaniem, biore od tygodnia i jestem mile zaskoczony dzialaniem, polecam sprzedawce i produkt bo bardzo dobry jest

Ocena 

polecam, bardzo fajny zestaw, spray jest doskonaly, lekko schaladza, a tabletki dzialaja bez zarzutu

Ocena 

tabletki sa super, ktos sie zdecydowal na tego spreja z tej samej serii ? jestem ciekaw czy rownie dobry

Ocena 

super produkt, dziala wedle opisu, polecam. przesylka sprawna, dyskretna. P19

Ocena 

nie ma tam zadnej chemii, to nawet wali jakimis ziolami :D i ma taki kolor ;) nie mam zadnych skutkow ubocznych a lykam to ze dwa tygodnie, ja tam se domowie trzypak bo po tym smigam jak malo kto, polecam i bez stresu ze to chemia jakas

Ocena 

a czy to jest na pewno ziolowe? ja sie waham, nie chce kupowac czystej chemii, nigdy nie bralem ani zadnej viagry ani nic, jakie macie efekty?

Ocena 

jak dla mnie to jest najlepszy produkt, juz lykalem tabletki na opoznienie dwoch innych marek, no niby byl efekt, ale przy tych o wiele mniejszy. cenowo wszystko jedzie na tym samym wózku, wiec ani to drogie ani tanie, tyle to kosztuje, ale jesli chodzi o dzialanie to szczerze polecam walsnei to. Rafal

Ocena 

skonczylem pierwsze opakowanie, jestem calkiem zadowolony z efektu, zastanawiam sie nad dokupieniem trzypaku, ktos to stosowal na dluzsza mete?

Ocena 

Witam, tabletki działają nawet wg opisu :) chociaz nie bylem oprzekonany, ale sa swietne, kupilem na test, polecam niezdecydowanym szybciochom

Ocena 

Heja, ja stosowalem ten orgazm extra, byl calkiem okej ale przetestuje teraz ten preparat, mam nadzieje ze bedzie mocniejszy w dzialaniu. Zachecajacy jest tez ten spray

Ocena 

ten zestaw jest najlepszy cenowo, nie oplaca sie zakupowac tych rzeczy osobno. Polecam kupic razem, bo ja dokupywalem i to strata pieniedzy na produkcie i przesylce. poza tym sprej swietny, pigluki - czekam na jakies efekty. Ziom

Ocena 

hejka, dokladnie ja tez jestem zainteresowany i jeszcze pare słów o tym jak to razem z tym sprejem współgra

Ocena 

czy ktos stosował te tabletki i pil alkohol? chce zaczac brac i robnic to systematycznie ale wiecie jak to w weekendy jest, często gęsto sie pije. napiszcie prosze. Robi

Ocena 

ej zawaliscie działa w polaczeniu z tym sprejem orgasm control! mi przynajmniej pozwala to na niezly maraton. penis taki jakby bardziej odporny na dotyk sie robi, ale nie jest wcale mniej przyjemnie! mi sie podoba

Ocena 

moje spostrzezenia po niespełna miesiącu to:
1. sielniejsze erekcja
2. mocniejszy wytrzysk
3. dwa razy dluzszy czas stosunku
4. zadowolona kobitka
polecam - Paweł

Ocena 

hej, stosuje od 3 tygodni, dziala spoko, bo moge uprawiac sex znacznie dluzej i mam chyba szybsza regeneracje po szczytowaniu.

Ocena 

hejka, czy ktos uzywal tego przez jakis dluzszy czas? jestem ciekawe rezultatów

Ocena 

witam, zakupilem suplement i czekam na efekty, mam nadzieje, ze bedzie dobrze, po tygodniu stosowania jestem jedynie w stanie zauwazyc dluyzsze podtrzymanie erekcji, ale to i tak juz duzo jak dla mnie. Krzysiek

Napisz opinię!

Napisz opinię

Orgasm Control 60tab + Spray 15ml - Komplet Pełnej Kontroli

Orgasm Control 60tab + Spray 15ml - Komplet Pełnej Kontroli

Czy 5 minut to za mało? – Tak !

Dopiero zaczęliście się kochać, minęła minuta, dwie, pięć - a Ty już kończysz? Przedwczesny wytrysk bardzo skutecznie odbiera radość z seksu. Jest to najczęstsze zaburzenie seksualne występujące wśród młodych mężczyzn. Potrafi bardzo skutecznie zrujnować  życie intymne. Pamiętaj! Nie jesteś sam z tym problemem, na całym świecie mają go miliony mężczyzn. Dlatego wielu lekarzy ekspertów głowiło się nad możliwością rozwiązania. Mówią głośno i wyraźnie, tylko wczesna reakcja i odpowiednio dobrane zioła są w stanie wygrać z przedwczesnym wytryskiem!

Sprawdź – rozpoznaj – REAGUJ!

Jak w ogóle możesz rozpoznać czy ten problem dotyczy również Ciebie? Najprościej jest po prostu sprawdzić ile trwa główna część Twojego stosunku, jeśli odpowiedź brzmi: za krótko! To dobrze trafiłeś. Musisz wiedzieć, że bardzo ciężko jest określić jednoznaczną przyczynę tego problemu. Szukano jej w genetyce, w nawykach z czasów dojrzewania. Ciężko stwierdzić jednoznacznie, jednak największy związek ma to z ogólną kondycja Twojego organizmu. Problem ten jest w pełni do pokonania. Jest zatem duża szans, że Twój stosunek seksualny przestanie kojarzyć się z czymś nieprzyjemnym, wstydliwym, a zacznie jednoznacznie z przyjemnością.
Przedwczesny wytrysk potrafi skutecznie odebrać radość z seksu i zrujnować życie intymne.
Reaguj, wybierz skuteczne rozwiązanie: Orgasm Control!

Przedwczesny wytrysk a związek

Zdecydowana większość kobiet uznaję to za dużą przeszkodę w związku. Twierdzą, że One dopiero nabierają ochoty na seks gdy ich mężczyzna jest już po ejakulacji. Nie pozwól by Twoja kobieta czuła się zawiedziona. Uwierz, że gdyby natknęła się na sprawdzony sposób jak skutecznie przedłużyć stosunek, bez mrugnięcia okiem wydałaby na to każde pieniądze. Do Waszej sypialni zawita udane i długie życie seksualne.
Nie pozwól by Twoja kobieta czuła się rozczarowana.
Zaimponuj jej długością stosunku!

Ciebie to nie dotyczy? Nie udawaj!

Pewnie sobie teraz wmawiasz, że to wcale nie jest Twój problem, że nie masz problemu z przedwczesnym wytryskiem? Czyżby..? Musisz wiedzieć, że ignorowanie problemu nie sprawi, że przestanie on istnieć. Brak satysfakcji seksualnej podczas stosunku i zaburzenia erekcji mogą trwale wpłynąć na relacje z partnerką, co niekorzystnie odbija się na innych sferach życia.
Pamiętaj! Zachowanie sprawności seksualnej u mężczyzn jest konieczne w utrzymywaniu dobrego samopoczucia, motywacji do pracy i osiągania uczucia pełnej samorealizacji.
Dlatego istotna jest szybka reakcja na pierwsze objawy.

Podejmij SKUTECZNE działanie!

Powstało już kilka różnych metod na przedłużenie stosunku, zaczynając od tych, które zaczynają się od serii kilkunastu kosztownych zabiegów w specjalistycznych klinikach, kończąc na stosowaniu specjalistycznych prezerwatyw czy spożywani alkoholu przed samym zbliżeniem. Wszystkie wyżej wymienione sposoby są na ogół szkodliwe lub nie mają stałego wpływu na Twoje problemy z przedwczesnym wytryskiem. Nie działaj jak większość, to zazwyczaj prowadzi do kolejnej porażki. Odnajdź swój sposób na rozwiązanie problemu. Pomyśl, co zrobisz jeśli okaże się, że istnieje skuteczny sposób na przedłużenie stosunku? Zrobisz wszystko, żeby odkryć tą tajemnicę? Zapomnij o 2-3 minutowych stosunkach! O nieudanych randkach zakończonych fiaskiem! Zapomnij o przedwczesnym wytrysku! Zbuduj niesamowitą pewność siebie. Zadbaj o swoją męskość!

Rozwiązanie Twoich problemów jest tu:

Oto sposób na pełną satysfakcję z życia seksualnego – Orgasm Control. To linia spra