DROPSHIPPING

Rozwijając Eromed.pl dajemy Ci kolejny model współpracy biznesowej. Aby maksymalnie ułatwić Twoje zyski wprowadziliśmy model dropshipping ze specjalnie stworzonym panelem do jego obsługi.

Największą korzyścią tego modelu jest pełna obsługa Państwa zamówień od momentu jego otrzymania. Wystarczy, że przekażesz Nam swoje zamówienie poprzez panel obsługi a my zajmiemy się resztą: konfekcjonowaniem, przygotowaniem i wysyłką zamówienia do Twojego klienta.

Zapewnimy Ci dostęp do indywidualnego panelu, w którym sprawdzisz swoje zyski oraz statystyki sprzedaży.

Aby skorzystać z opcji dropshipping skontaktuj się z Nami pod adresem: mateusz@eromed.pl lub zadzwoń 500 021 586

Sposób rozliczania:

W panelu dropshipping w zakładce ''Twoje zarobki'' znajduje się rozliczenie zamówień. Sposób rozliczenia wg wybranej formy płatności:

1) paczka pobraniowa - wysyłka bezpośrednio po wprowadzeniu do systemu, środki wpływają do nas na konto
2) paczka przedpłata - wysyłka po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, (po otrzymaniu zapłaty od klienta należy przesłać pełną kwotę na nasze konto, umieszczając w tytule nr zamówienia)

 • Numer rachunku: 37 1020 5558 0000 8402 3341 2970
 • Tytuł przelewu: proszę wpisać numer zamówienia


Raz w miesiącu następuje rozliczenie. W indywidualnych przypadkach na prośbę partnera możemy wprowadzić częstszy system rozliczania.

W przypadku gdy partner posiada firmę, wystawia on fakturę VAT na usługę pośrednictwa sprzedaży (doliczając VAT 23%).

W przypadku gdy partner nie posiada firmy, prowizja zostaje wypłacana w formie nagrody pod odliczeniu 10% stawki podatku dochodowego. 

Hurtowy cennik eromedu:

Pod poniższym linkiem znajduje się hurtowy cennik eromedu, który obowiązuje podczas współpracy na zasadzie dropshipping. W cenniku znajdują się również sugerowane ceny detaliczne:

Cennik hurtowy eromed: Sprawdź!

Koszt i czas dostawy:

Poniższa tabela przedstawia koszt oraz czas dostawy w zależności od wybranego przewoźnika oraz formy płatności.

  Cena Czas dostawy
Poczta Polska przedpłata 10 zł 1-3 dni
pobranie 15 zł 1-3 dni
Kurier DPD przedpłata 15 zł 1-2 dni
pobranie 20 zł 1-2 dni

 

Czas dostawy w zależności od dnia złożenia zamówienia:

 • Zamówienia, których przelewy zostaną zaksięgowane od niedzieli do czwartku są realizowane najpóźniej następnego dnia roboczego.
 • Zamówienia, których przelewy zostaną zaksięgowane od piątku po godzinie 13:00 do soboty są realizowane w poniedziałek.

Czas dostawy w zależności od sposobu płatności:

 • Zamówienia z płatnością przy odbiorze realizowane są najpóźniej następnego dnia roboczego.
 • Zamówienia z płatnością z góry są realizowane po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności internetowych. Termin księgowania płatności jest zależny od funkcjonowania systemu bankowego płacącego.

 

Dyskretna przesyłka:

Przesyłka z naszego sklepu zapakowana jest w szary papier lub bąbelkową kopertę. Jako nadawca podany jest adres tak, aby żaden element przesyłki nie sugerował jej zawartości. Paczka jest ściśle i dokładnie zaklejona szeroką taśmą.

Dyskretny odbiór paczki:

Paczka może być dostarczona na 2 dyskretne sposoby:

 • Zwykła przesyłka: odbiór paczki bezpośrednio od listonosza czy kuriera na podany przez Ciebie adres. W tym wypadku paczkę może odebrać właściwie każdy domownik. 
 • Poste restante: to najdyskretniejsza forma odbioru paczki. Przesyłka wysyłana jest na adres Twojego urzędu pocztowego. Paczka nie jest awizowana w miejscu zamieszkania, po prostu czeka na Ciebie dyskretnie na poczcie. 
 • Ważne: opcja poste restante wymaga podania numeru i dokładnego adresu urzędu pocztowego. Przypominamy, że do odbioru potrzebny jest dowód osobisty adresata, by potwierdzić jego dane.

 

Zwroty i reklamacje:

Klient detaliczny chcąc dokonać zwrotu będzie kontaktował się ze sklepem, w którym złożył zamówienie, czyli z Twoim. Wystarczy, że przekażesz nam informacje o zwrocie klienta a my się z nim skontaktujemy. Oczywiście zwrot może nastąpić w przeciągu 14 dni od dnia dostarczenia.

Informacje o zwrotach należy przekazywać na adres: mateusz@eromed.pl

Zwroty od klientów będą uwzględnione w panelu klienta.

Zakładanie konta:

Aby uzyskać dostęp do panelu dropshipping należy posiadać konto na hurtowni Eromed i zgłosić na maila mateusz@eromed.pl chęć współpracy na zasadzie dropshipping, otrzymasz wtedy dostęp do panelu dropshipping.

Skorzystaj z poniższych linków, aby założyć konto na Eromed.pl i uzyskać dostęp do panelu dropshipping:

 

Tworzenie oferty:

Za pomocą strony eromed.pl udostępniamy materiały marketingowe:

 • Copywriterskie opisy: dostępne w różnych formatach, wersja SOFT
 • Integracja XML/CSV : automatyczna aktualizacja opisów na Twojej stronie - możliwa dzięki zamieszczeniu ich w formacie: .xml, dostępny pod linkiem:  http://eromed.pl/products.xml?ad=false
 • Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, w różnych formatach, m.in.: .png, .jpg, .psd
 • Banery również w formatach pozwalających na samodzielną edycję (na życzenie) m.in.: .psd, ai

 

Obsługa zamówień:

W momencie kiedy wprowadzisz swoje zamówienie do naszego systemu dropshipping, w pełni zajmiemy się obsługą zamówienia, jego konfekcjonowaniem oraz wysyłką do klienta. W momencie jego zrealizowania, zamówienie pojawi się w systemie i zostanie naliczony Twój zysk.

Jeśli chcesz abyśmy do Twoich zamówień dodawali do paczki Twoje materiały marketingowe, wystarczy, że nas o tym uprzedzisz i wyślesz gotowe materiały.