kulki gejszy

Czy wiesz, że kulki gejszy to niezwykły gadżet, który łączy w sobie cechy przyjemne i pożyteczne? Otóż ich wykorzystanie zalecane jest przez ginekologów oraz seksuologów, kobietom po porodach lub w okresie menopauzy. Kuleczki gejszy wzmacniają bowiem wiotczejące mięśnie Kegla, gwarantując lepszą kondycję także seksualną. Ich ćwiczenie pozwala na wzmocnienie doznać nie tylko u kobiet, ale także u ich partnerów. Dostępne w sklepie internetowym, kulki gejszy, wykonano z wysokojakościowych materiałów, w pełni bezpiecznych dla organizmu i komfortowych w noszeniu. Składniki zawarte w kulkach, nie powodują reakcji uczuleniowych, dlatego polecane są także kobietom cierpiącym na rozmaite alergie. Sprawd, jakie modele możesz znaleć w ofercie.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Kulki gejszy - funkcje i aplikacja

Te gadżety, znane także jako kulki waginalne, pochwowe, miłości (Love Balls), gejszy, oferowane przez nasz sklep erotyczny online pozwalają utrzymać w dobrej kondycji mięśnie dna miednicy, które z wiekiem ulegają osłabieniu. Utrzymanie ich sprawności jest o tyle istotne, że są one, po pierwsze, współodpowiedzialne za podtrzymywanie macicy, po drugie, umożliwiają kontrolę pęcherza i pomagają przy nietrzymaniu moczu, a po trzecie, wpływają na doznania seksualne. To sprawia, że kulki gejszy dostępne w naszym sex shopie w róznych kolorach (różowych, niebieskich, fioletowych) pełnią funkcje stymulujące, relaksacyjne i prozdrowotne. Ich stosowanie czyni pochwę bardziej elastyczną, co bezpośrednio wpływa na czerpanie rozkoszy z seksu. Ich aplikacja jest bardzo prosta i analogiczna jak wkładanie tamponu. Należy rozluźnić mięśnie i zadbać optymalną dla siebie pozycję.

Niebieskie kulki gejszy - praktyczny i zmysłowy erotyczny gadżet

Jeżeli lubisz łączyć relaksacyjne przyjemności z pożytecznymi czynnościami, z pewnością pokochasz niebieskie kulki gejszy. Sex shop Intymnosc.pl oferuje Love Balls w wersji turkusowego nieba i lazurowego morskiego błękitu. Gadżety zostały wykonane z medycznego silikonu o najwyższych standardach jakości i bezpieczeństwa. Urządzenia są wolne od ftalanów, ołowiu i innych szkodliwych substancji. Dwie pary wibrujących gadżetów o delikatnej, miękkiej i gładkiej powierzchni, a także różnej gramaturze zapewnią zarówno perfekcyjną stymulację waginy, jak i będą idealne do efektywnego keglowania. Całkowita wodoszczelność niebieskich kulek gejszy gwarantuje łatwość utrzymania w czystości. Dla zwiększenia stopnia rozkoszy polecamy stosowanie nawilżających wodnych lubrykantów, których bogaty wybór znajduje się również w naszym sex shopie.