Feelztoys - Remote Controlled Motion Love Balls Twisty


Wysyłka za:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

WSZYSTKICH OPINII: 0 (Napisz opinię)
99,90 zł 149,90 zł

Remote Controlled Motion Love Balls Twisty

Zdalnie sterowane jajeczko stymulujące - Feelztoys Remote Controlled Motion Love Balls Twisty.

Świetny sposób na rozkosz. Zarówno w domu, jak i poza nim. To jajeczko bowiem aż kusi, by zabrać je ze sobą – w zasadzie w sobie – w szeroki świat. Jest cichutkie, niemal niesłyszalne. Kontrola nad nim jest dyskretna, sprawowana za pomocą nierzucającego się w oczy pilota, z zasięgiem do 15 metrów.

A jak działa! Jajeczko wyposażone jest w mocny silnik, który dzięki zasilaniu z wewnętrznego akumulatorka może pracować ponad godzinę bez przerwy.

Model TWISTY jest równie skuteczny co model Jivy, acz trochę inaczej działa. Dwie części jajeczka skręcają się bowiem do siebie. Wprowadzone w ten sposób w lekką rotację również doskonale pieszczą ścianki waginy i punkt G, dostarczając kobiecie ogromu wrażeń.

Ma bardzo skupioną na kobiecej przyjemności konstrukcję. Jego ruchy są bowiem faktycznie energiczne. Siedem programów wibracji to nie wszystko co oferuje. Jajeczko dostępne jest bowiem w dwóch wersjach o specjalnych właściwościach.

Jajeczka mogą być używane w miejscach publicznych, w czasie gry wstępnej, do masturbacji. Ich działanie przynosi także dobroczynny efekt dla mięśni kegla, pobudzając je do pracy i zwiększając jędrność i elastyczność.

Cechy produktu:

  • pokrycie silikonowe
  • wodoodporność IPX7
  • 7 programów
  • funkcje specjalne
  • czas pracy na jednym ładowaniu ok. 1h
  • kontrola zdalna do 15m
  • waga 44g
  • wymiary 32x83mm

Poprawa życia sexualnego:

Prezerwatywy Pasante doskonale komponują się z lubrykantem polecanym przez klientów Intymnosc.pl. Jeśli zależy Ci na poprawię życia erotycznego wypróbuj Be Lover Aqua. Produkt numer jeden wśród lubrykantów na Intymnosc.pl.

Napisz opinię

Feelztoys - Remote Controlled Motion Love Balls Twisty

Feelztoys - Remote Controlled Motion Love Balls Twisty