Blog Erotyczny Klub Intymność

Feromony

 • Jak stosować feromony żeby wzbudzać pożądanie?

  Być może już wcześniej słyszałaś o feromonach. Niejednokrotnie ich temat podejmowany był na blogu Intymności. Wiele osób jednak wciąż nie wie, jak poprawnie stosować feromony, ani jak to działa. Jeśli chcesz wiedzieć, jak ich używać, to trafiłaś we właściwe miejsce. Z tego artykułu dowiesz się więcej na temat tego, jak te substancje wpływają na człowieka (w tym, jak działają na mężczyzn) i jak je prawidłowo stosować, by odnieść zamierzony efekt. Jeśli więc chcesz poznać feromony bliżej – zachęcamy do lektury!

  Więcej

Afrodyzjaki

 • Afrodyzjaki – czyli idealny sposób na rozbudzenie seksualne

  Ludzie od zarania dziejów szukali sposobów na to, by podkręcić swoje libido. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Próbowali kremów, wyciągów z ziół, a także wielu innych substancji mających sprawić, że będą bardziej witalni, a przede wszystkim – staną się wytrawniejszymi kochankami. Nic dziwnego – sprawność seksualna zawsze kojarzona była z młodzieńczą werwą, jak i zdrowiem. Dlatego też kochankowie prześmigiwali się w poszukiwaniu produktów, które pomagały im zyskać miano najlepszych partnerów do igraszek.

  Więcej

Przedwczesny wytrysk

 • Jak zwiększyć ilość spermy? Domowe sposoby na zwiększenie objętości wytrysku

  Męska hydraulika w dużej mierze uzależniona jest od sprawności innych układów, w tym krwionośnego i nerwowego, więc przy okazji stanowi swojego rodzaju barometr, mówiący o ogólnej kondycji zdrowotnej danego mężczyzny. Duży wytrysk wiąże się nie tylko z zasobnością organizmu w potrzebne mężczyźnie składniki, ale świadczy też potencjalnie o większej płodności. Jak zwiększyć ilość spermy w organizmie? Poznaj domowe sposoby, które sprawią, że objętość Twojego ejakulatu będzie znacznie większa niż do tej pory.

  Więcej
 • Problemy z erekcja

  problemy z erekcją w młodym wieku

  Problemy z erekcją w młodym wieku – przyczyny i sposoby radzenia sobie z nimi

  Bardzo często problemy z utrzymaniem erekcji kojarzą się z dojrzałymi mężczyznami. Prawda jest taka, że słaba erekcja nie zna bariery lat, a jej przyczyny mogą mieć najróżniejszą naturę. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, skąd się biorą problemy z potencją w młodym wieku, to w tym artykule poznasz najważniejsze informacje na ten temat. Dodatkowo – dowiesz się również, co możesz zrobić, aby temu zaradzić. Niezależnie od tego, czy sam zmagasz się z podobnymi dolegliwościami, czy nie – przeczytaj ten poradnik! Niewykluczone, że pomoże Ci on podjąć działania profilaktyczne.

  Więcej
 • Libido

  Wysokie libido – co zrobić z nadmierną ochotą na seks?

  Mogłoby się wydawać, że wysokie libido to cecha, jaką warto się szczycić, szczególnie w czasach, gdy tak wiele osób cierpi na problemy ze swoją seksualnością. Kłopot w tym, że zbyt wysoki popęd seksualny, zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet, bywa co najmniej kłopotliwy. Co zrobić, gdy ochota na figle nie przemija? Jak radzić sobie z popędem seksualnym, który wydaje się niezaspokojony? Przeczytaj artykuł, by się tego dowiedzieć!

  Więcej
 • Ćwiczenia

  Techniki i tricki, jakich musisz spróbować podczas masturbacji!

  Zazwyczaj, gdy myślimy o masturbacji, rzecz nie wydaje się jakoś skomplikowana. W rzeczywistości zarówno kobiety, jak i panowie mogą urozmaicać swoje chwile sam na sam w bardzo różny sposób. I nie chodzi tylko o używanie wibratorów czy masturbatorów, jakie oferuje nasza drogeria erotyczna, a o cały zestaw tricków, technik i metod, sprawiających, że samomiłość staje się jeszcze lepsza niż do tej pory. Jeśli chcesz je poznać – wystarczy, że przeczytasz poniższy artykuł. Dostępne tu wskazówki sprawią, że spojrzysz na masturbację z zupełnie nowej perspektywy. Zachęcamy do czytania!

  Więcej
 • Powiększanie piersi

  Rodzaje i kształty kobiecych piersi

  Rodzaje kobiecych piersi – sprawdź, jaki masz typ biustu!

  Jabłuszka, cycki, melony, poduszeczki, zderzaki – kobiece piersi doczekały się dziesiątek, jeśli nie setek określeń, funkcjonujących między mężczyznami. Zastanawiasz się, do której kategorii można by zaliczyć Twój biust? Jaki jest typ Twoich brodawek? Zachęcamy Cię zatem do lektury poniższego artykułu. Z niego dowiesz się więcej o tym, jakie są kształty kobiecych piersi, sutków, a także co na to wpływa.

  Więcej
 • Powiększanie penisa

  Ekspandery do powiększania penisa – czy działają?

  Od lat mężczyźni szukają sposobu na wydłużenie prącia. Stosują najróżniejsze techniki masażu, środki farmakologiczne, a niektórzy decydują się nawet na zabieg chirurgiczny. Wśród tych metod szczególnie jedna się wyróżnia – ekspander do penisa. Czym jest to urządzenie? Jak działa? I jakich efektów się spodziewać? O tym dowiesz się więcej z poniższego artykułu. Zachęcamy do lektury!

  Więcej

Nowości

 • 4 substancje mające decydujący wpływ na życie erotyczne

  Na naszym blogu nieraz poruszaliśmy tematy związane z różnymi preparatami i składnikami diety, jakie oddziałują na życie erotyczne. Mogłeś dowiedzieć się o produktach spożywczych wzmagających libido i zapewniających wyższą potencję, o środkach gwarantujących zwiększenie doznań i o wielu innych produktach. W tym artykule zebraliśmy kilka szczególnych substancji, mających ogromne znaczenie dla życia erotycznego. Są to zarówno związki działające pozytywnie, jak i negatywnie. Czym są i w jaki sposób wpływają na zdrowie seksualne? Czytaj dalej!

  Więcej

Rankingi

 • Masażer łechtaczki – jak wybrać i stosować? Poznaj TOP 5 propozycji

  Wibrujące zabawki do łóżka stanowią prawdopodobnie najszerszą kategorię gadżetów erotycznych. Do najciekawszych produktów należą wibratory łechtaczkowe. Masażer intymny o relatywnie niewielkich gabarytach przyjmuje najróżniejsze kształty, a jego wygląd może zupełnie odbiegać od skojarzeń z gadżetami erotycznymi, dzięki czemu gwarantuje najwyższą dyskrecję. Dowiedz się, jak wybrać i jak stosować masażer erotyczny do łechtaczki!

  Więcej