Blog Erotyczny Klub Intymność

Feromony

 • Feromony – najczęstsze pytania i odpowiedzi. Sprawdź, zanim kupisz!

  Zwierzęcy magnetyzm, seksapil, to „coś”… Atraktory, czyli, w tym rozumieniu, cechy sprawiające, że zwracamy na wybraną osobę uwagę, mają niejedno oblicze. Czasem to dobra gadka, innym razem – rewelacyjny styl i poczucie smaku. Jednak do najskuteczniejszych z nazwijmy to fizjologicznych atraktorów, jakie człowiek ma do swojej dyspozycji, należą feromony.

  Czym one są i dlaczego cieszą się rosnącą popularnością? Jak działają i jak pachną? To niektóre z wielu pytań, jakie osoby zainteresowane tematem często sobie zadają. Zachęcamy do lektury poniższego artykułu. W nim udzielamy odpowiedzi, które przybliżą Ci zadania feromonów.

  Więcej

Afrodyzjaki

 • Kuchenne afrodyzjaki – przepis na udaną grę wstępną

  Czy jedzenie warzyw, owoców i innych produktów spożywczych wspomaga grę wstępną? Od czego to zależy? I przede wszystkim – jakie składniki sprawią, że nabierzemy większej ochoty na seks, a doznania staną się silniejsze? Na te i inne pytania odpowiadamy w niniejszym artykule. Poznaj naturalne afrodyzjaki, które często masz na swoim talerzu!

  Więcej

Przedwczesny wytrysk

 • Żel, spray czy tabletki? Znajdź idealny dla siebie sposób na opóźnienie przedwczesnego wytrysku

  Przedwczesny wytrysk może być efektem wielu zmiennych czynników – tymczasowych, jak i trwalszych. Jeśli jednak cyklicznie się powtarza, wówczas należy podjąć działania, jakie pozwolą go wyeliminować. W niektórych sytuacjach pomagają specjalne środki na opóźnienie wytrysku. Wśród nich wyróżnia się tabletki, żele i spraye.

  Które z tych preparatów są najskuteczniejsze? Jak one działają? W tym artykule odpowiemy na te i wiele innych pytań. Jeśli doskwiera Ci przedwczesny wytrysk, chciałbyś znaleźć metodę na dłuższy stosunek – przeczytaj poniższy tekst. Gwarantujemy, że dzięki temu znajdziesz rozwiązanie dostosowane do Twoich oczekiwań.

  Więcej
 • Problemy z erekcja

  drogeria erotyczna online

  7 zasad zdrowia seksualnego mężczyzny

  Liczne badania wskazują, że mężczyźni – i to nie tylko mieszkańcy Zachodu w ujęciu cywilizacyjnym, słabiej dbają o zdrowie od kobiet. Nierzadko też prowadzą gorszy tryb życia, nie zwracając uwagi na żywienie, sięgając po używki czy zarzucając aktywność fizyczną. To i wiele innych czynników sprawia, że nie tylko pogarsza się ich samopoczucie, ale realnie cierpi na tym męskie życie erotyczne. A to prawdopodobnie dla panów jedna z najgorszych konsekwencji, jakie mogą się pojawić. I niestety – często bywa tak, że nawet kiedy przytrafią się problemy, np. z potencją, decydują się oni na samotną walkę lub zamiatanie kłopotu pod dywan, niekiedy nawet zrzucając odpowiedzialność na swoją partnerkę.

  Więcej
 • Libido

  sex shop online

  Nimfomania – czy to choroba?

  Jakie są normy, jeśli chodzi o nasze libido? Czy ktoś może uprawiać zbyt dużo lub mało seksu? Czy jest jakaś granica, poza którą uważa się, że ktoś ma „problem z seksem”? Filmy takie jak „Nimfomanka” czy „Dziennik nimfomanki” nakreślają na swój sposób (bo obraz Larsa von Triera, oprócz tego, że nawiązuje do samych nimfomanek, to zalewa widza różnorodną symboliką) problem, o jakim mówi się w kontekście kobiet – nimfomanii. A niewątpliwie – kłopot ten często mocno rzutuje na odbiór osoby zmagającej się z nim.

  Więcej
 • Ćwiczenia

  Techniki i tricki, jakich musisz spróbować podczas masturbacji!

  Zazwyczaj, gdy myślimy o masturbacji, rzecz nie wydaje się jakoś skomplikowana. W rzeczywistości zarówno kobiety, jak i panowie mogą urozmaicać swoje chwile sam na sam w bardzo różny sposób. I nie chodzi tylko o używanie wibratorów czy masturbatorów, jakie oferuje nasza drogeria erotyczna, a o cały zestaw tricków, technik i metod, sprawiających, że samomiłość staje się jeszcze lepsza niż do tej pory. Jeśli chcesz je poznać – wystarczy, że przeczytasz poniższy artykuł. Dostępne tu wskazówki sprawią, że spojrzysz na masturbację z zupełnie nowej perspektywy. Zachęcamy do czytania!

  Więcej
 • Felietony

  Co się dzieje z kobietą gdy nie uprawia seksu? O zespole Kehrera słów kilka

  Wiele pań nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że mogą cierpieć na tzw. zespół Kehrera. Choroba wdowia, jak się go potocznie nazywa, daje objawy, które nie są na tyle charakterystyczne, by już po jednym z nich stwierdzić, że ma się z tą dolegliwością do czynienia. W artykule przedstawiamy najczęstsze objawy napięcia seksualnego, które mogą przynieść realne szkody w kobiecym organizmie.

  Więcej
 • Powiększanie penisa

  Tabletki czy kremy? Czego używać do powiększania penisa?

  Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się tabletki i kremy na powiększenie przyrodzenia. Na forach nierzadko spotyka się spory na temat skuteczności tych dwóch sposobów na uzyskanie wymarzonego penisa. Jeśli myślisz o tym, by zwiększyć rozmiary swojego prącia, z pewnością sam stoisz przed dylematem, która z tych metod będzie najlepsza. W tym artykule odpowiadamy, czy lepiej wybrać tabletki, czy może dobry krem albo żel na powiększenie penisa.

  Więcej

Nowości

Rankingi

 • Masażer łechtaczki – jak wybrać i stosować? Poznaj TOP 5 propozycji

  Wibrujące zabawki do łóżka stanowią prawdopodobnie najszerszą kategorię gadżetów erotycznych. Do najciekawszych produktów należą wibratory łechtaczkowe. Masażer intymny o relatywnie niewielkich gabarytach przyjmuje najróżniejsze kształty, a jego wygląd może zupełnie odbiegać od skojarzeń z gadżetami erotycznymi, dzięki czemu gwarantuje najwyższą dyskrecję. Dowiedz się, jak wybrać i jak stosować masażer erotyczny do łechtaczki!

  Więcej