Tabletki czy kremy? Czego używać do powiększania penisa?

Tabletki czy kremy? Czego używać do powiększania penisa?

Temat powiększania penisa wśród mężczyzn wraca z uporem bumerangu. Nic dziwnego – o większe przyrodzenie starali się już nasi przodkowie, stosując różne wymyślne sposoby o różnej skuteczności. Obecnie wykorzystuje się masaże, specjalne urządzenia w tym np. extender Jes-Extender czy różnego rodzaju pompki, a także obciążniki mające pomóc zwiększyć nie tylko długość, ale i objętość męskiego członka.

Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się tabletki i kremy na powiększenie przyrodzenia. Na forach nierzadko spotyka się spory na temat skuteczności tych dwóch sposobów na uzyskanie wymarzonego penisa. Jeśli myślisz o tym, by zwiększyć rozmiary swojego prącia, z pewnością sam stoisz przed dylematem, która z tych metod będzie najlepsza.

W tym artykule odpowiadamy, czy lepiej wybrać tabletki, czy może dobry krem albo żel na powiększenie penisa. Kto wie? A może oba te rozwiązania nie stoją ze sobą w sprzeczności? Zachęcamy do lektury!

Tabletki na większego członka – czemu warto?

Przyjrzyjmy się najpierw suplementom diety, jakie dostępne są m.in. w ofercie Intymnosc.pl. Czemu warto sięgnąć po kapsułki? Przede wszystkim stanowią one efekt pracy wielu specjalistów, którzy reagują na męskie potrzeby. Jak wiadomo – przyrodzenie niespełniające oczekiwań swojego właściciela, negatywnie wpływa na jego samoocenę. Ta może źle oddziaływać na zdolności seksualne, a to z kolei prowadzi do kolejnych problemów, takich jak kompleksy związane z rozmiarem, osiągnięciem satysfakcji erotycznej, jak i zagwarantowaniem jej bliskiej osobie. Przez kompleks niewystarczająco dużego członka nierzadko rozpadają się małżeństwa!

Skrupulatnie opracowane formuły mają temu zapobiegać. W takich tabletkach najczęściej znajdują się najróżniejsze wyciągi roślinne z gatunków, znanych ze swoich właściwości od wielu lat. Zwykle są to zioła, jakie miały zastosowanie w medycynie ludowej czy np. dalekowschodniej. Choć ich korzystne oddziaływanie rozpoznano już jakiś czas temu, to dopiero od pewnego czasu producenci suplementów zaczęli je ze sobą łączyć i oferować swoim klientom ulepszone kompozycje, chcąc zapewnić im satysfakcjonujący wzrost penisa. Co więcej – są to najczęściej ekstrakty, które koncentrują w sobie najważniejsze składniki.

Co znajduje się w takich tabletkach?

Najłatwiej będzie o tym napisać na przykładzie konkretnego preparatu. Przyjrzyjmy się więc składowi Penilarge, będącego jednym z najpopularniejszych środków na powiększenie członka. Wśród składników znalazły się m.in.:

 • buzdyganek naziemny,
 • korzeń maca,
 • żeń-szeń koreański,
 • palma sabałowa,
 • żeń-szeń syberyjski,
 • L-arginina.

Pierwszą z wymienionych roślin od lat wykorzystuje się jako remedium na różne kłopoty z potencją i płodnością. Buzdyganek naziemny pełen jest sapionów steroidowych, alkaloidów oraz flawonoidów. Dzięki swoim właściwościom skutecznie zwiększa poziom testosteronu w organizmie. To skutkuje większym libido oraz sprzyja rozwojowi objętości ciał jamistych. Korzeń maca natomiast to panaceum na kłopoty ze sferą intymną znane jeszcze w państwie Inków – z jego pomocą nie tylko doprowadzano do pobudzenia seksualnego, ale i zwiększano płodność. Badania nad tą rośliną wskazują też, że znacznie polepsza ona jakość erekcji.

Żeń-szeń od lat wykorzystywany jest w medycynie dalekowschodniej jako sposób na najróżniejsze dolegliwości. Medycy chińscy stosują go także w przypadku problemów z potencją i witalnością. Korzenie żeń-szeni pozytywnie oddziałują na układ immunologiczny, nerwowy oraz poprawiają koncentrację. Eliminują również poczucie znużenia. Zarówno koreański, jak i syberyjski zapewniają szereg korzyści dla ciała i życia seksualnego człowieka, w tym m.in. pomagają uporać się z zaburzeniami wytrysku, regulują zaburzenia hormonalne, zwiększają libido i poprawiają kondycję psychiczną. Ponadto usprawniają krążenie, które jest kluczowe zarówno dla prawidłowych erekcji, jak i dla powiększania penisa.

Palma sabałowa natomiast ma silne działanie androgenne. Sprzyja zwiększeniu stężenia testosteronu we krwi i zapobiega jego konwersji do estrogenów. Działa też przeciwzapalnie i poprawia elastyczność tkanek w obrębie organów rozrodczych, w tym prostaty.

Jedyny składnik, który nie jest pochodzenia roślinnego, to L-arginina. To endemiczny aminokwas, odpowiadający za syntezę tlenku azotu w organizmie, rozszerzającego naczynia krwionośne. Dzięki temu gwarantuje lepsze ukrwienie poszczególnych partii ciała, w tym członka. Pomaga więc doprowadzić większą ilość krwi do przyrodzenia, tym samym zwiększając jego objętość.

Jak sam widzisz – tabletki z dobrego źródła opierają się głównie na ziołowych składnikach. To zapewnia ich większe bezpieczeństwo, ale i dużą skuteczność. Warto dodać, że suplementacja wspiera w ogóle męski organizm, zwiększając energię życiową i seksualną. Jak to natomiast jest z kremami?

Preparaty do smarowania na powiększenie członka – czy warto je wybrać?

Twórcom takich środków przyświeca dokładnie ten sam cel, ale postanowili wybrać nieco inną drogę. Zamiast oddziaływać na cały organizm, postawili na produkty wpływające bezpośrednio na dany organ. Krem na powiększenie członka również tworzy się zwykle na bazie ziół, zwiększających ukrwienie prącia, ale i nawilżających oraz odżywiających jego skórę, dzięki czemu przy przyroście dodatkowych centymetrów tkanka jest zabezpieczona przed wystąpieniem potencjalnych rozstępów.

Co zawiera dobry krem na powiększenie penisa?

Przyjrzyjmy się znów konkretnemu produktowi. Pochodzący od tego samego producenta – krem Penilarge to preparat zawierający m.in. takie składniki jak:

 • arnika górska,
 • miłorząb japoński,
 • kozieradka pospolita,
 • masłosz parka,
 • aloes zwyczajny.

Arnika działa bakteriostatycznie i bakteriobójczo oraz przyspiesza bieg krwi. Korzystnie oddziałuje też na system nerwowy oraz stymuluje rozrost tkanek, co ważne w przypadku rozwoju ciał jamistych. Miłorząb japoński zwiększa elastyczność skóry, poprawiając przy tym jej wygląd. Zmniejsza także lepkość krwi i wspomaga krążenie. Dzięki temu stymuluje jej napływ do prącia.

Kozieradka uaktywnia tkanki (w tym mięśniowe) do wzrostu. Ponadto ma duże znaczenie dla układu nerwowego, więc m.in. pomaga utrzymać satysfakcjonującą erekcję. Masłosz parka to surowiec, z którego powstaje masło Shea. Działa nawilżająco i natłuszczająco, gwarantując członkowi zdrowy wygląd. Aloes zaś ma właściwości silnie regenerujące i ochronne na tkanki. Oprócz tego pobudza wzrost skóry i jej regenerację.

Z tego wynika, że działanie bezpośrednio na penisa wpływa zarówno na jego odpowiednie ukrwienie, jak i zapewnia zdrowy wzrost. Powiększenie z użyciem kremu jest bezpieczne i zabezpiecza przed potencjalnymi rozstępami czy innymi urazami. Jednak – wciąż pozostaje to działanie miejscowe.

Najlepsze rozwiązanie? Synergia obu!

Pora udzielić odpowiedzi na pytanie, jakie padło w samym tytule. Co lepiej wybrać? Krem? Czy tabletki? Prawda wygląda tak, że niezależnie od tego, który z preparatów kupisz – możesz odnieść podobne korzyści. Najlepsze rezultaty jednak daje połączenie właściwości kapsułek, jak i maści czy żelu. Czemu?

Chodzi o synergię działania tych produktów. Dzięki tabletkom na powiększenie członka możesz skutecznie pobudzać swój organizm przez zwiększenie ilości testosteronu, wywołanie lepszego ukrwienia i usprawnienie doprowadzenia krwi do członka. Jednocześnie zyskujesz energię i cieszysz się dużo wyższym libido, co nie pozostaje obojętne dla Twojej sprawności seksualnej.

Z kolei krem to oddziaływanie bezpośrednio na organ. Poprawia kondycję naczyń krwionośnych, zwiększa pojemność ciał jamistych, usprawnia funkcjonowanie nerwów w obrębie penisa, jak i uelastycznia skórę i skłania komórki do namnażania się, a co za tym idzie – zwiększenia objętości przyrodzenia. Aby jednak działało to w pełni sprawnie – musi być również reakcja ze strony całego organizmu.

Teraz wyobraź sobie działanie obu tych środków naraz. Nie dość, że poprawiasz swoją kondycję zdrowotną i seksualną, czujesz się bardziej witalny i pełen sił, to jeszcze Twój penis wyraźnie rośnie, a erekcje stają się mocno satysfakcjonujące. Jednocześnie dzięki dobremu nawilżeniu i działaniu regeneracyjnemu kremu, przy przyjmowaniu tabletek ryzyko wystąpienia jakichkolwiek rozstępów czy urazów spada do absolutnego minimum!

Konkluzja? By cieszyć się najlepszymi efektami – zdrowym, dużym członkiem, jak i odpowiednią sprawnością seksualną, najlepiej sięgnąć po oba typy preparatów. Choć każdy z osobna z pewnością również da Ci satysfakcjonujące wyniki.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *