Powiększenie penisa – sprawdzone sposoby

Jesteś niezadowolony z rozmiaru swojego członka i od dłuższego czasu zastanawiasz się, w jaki sposób i czy w ogóle można go powiększyć? Jak się okazuje, bardzo wielu mężczyzn ma obsesję na punkcie wielkości penisa, a zmiana jego rozmiaru wcale nie musi być niebezpieczna i bolesna. Istnieje wiele skutecznych sposobów na powiększenie prącia, które umożliwiają optyczne pogrubienie oraz wydłużenie członka nawet o kilka centymetrów. Być może to zaskakujące, ale to właśnie penis jest jedną z najbardziej podatnych na kształtowanie części ciała.

Metody na powiększanie penisa od lat wzbudzają zainteresowanie wśród mężczyzn na całym świecie. I chociaż seksuolodzy jednoznacznie twierdzą, że to nie wielkość jest najważniejsza, to panowie i tak wiedzą swoje. Prezentujemy najskuteczniejsze sposoby na zwiększenie rozmiaru członka, z których mogą korzystać praktycznie wszyscy pełnoletni mężczyźni.

Chirurgiczne metody powiększania penisa

Mały penis? Powiększ go!Mężczyźni, którzy od lat marzą o dłuższym i grubszym członku, mogą skorzystać z chirurgicznej metody powiększania penisa, czyli z tradycyjnej operacji. Tego typu zabiegi są obecnie wykonywane w niektórych klinikach chirurgii plastycznej, a ich idea opiera się na fakcie, że część męskiego członka znajduje się wewnątrz ciała (jest przymocowana do kości łonowej), przez co nie wysuwa się na zewnątrz. Operacja polega na przecięciu odpowiednich więzadeł, co pozwala wydobyć na powierzchnię ukrytą pod powłokami część prącia. Pacjent, który zdecyduje się tego rodzaju zabieg, zwykle opuszcza klinikę na drugi dzień, a po tygodniu zgłasza się na zdjęcie szwów.

Warto podkreślić, że sama operacja to jeszcze nie wszystko, gdyż ustabilizowanie efektu wydłużenia wiąże się z koniecznością rozciągania penisa poprzez zastosowanie odpowiedniego obciążenia. Zwykle w tym celu wykorzystuje się specjalnie zaprojektowane urządzenia, które pozwalają na osiągnięcie maksymalnego rezultatu w postaci dłuższego i grubszego członka.
Chirurgiczne powiększanie penisa ma w swojej ofercie niewiele placówek, a sama operacja wiąże się z ryzykiem pojawienia się różnorodnych komplikacji, spośród których należy wymienić, chociażby zaburzenia erekcji. Drugą istotną kwestią jest fakt, że operacyjne powiększanie prącia przynosi rezultat (ok. 2-5 cm) głównie w stanie spoczynku. Oznacza to, że członek we wzwodzie po takim zabiegu zyskuje na ogół nie więcej niż maksymalnie 1 cm.

Poza klasyczną operacją mężczyźni pragnący zwiększyć rozmiar penisa mogą zdecydować się na powiększanie silikonem lub laseroterapię. Pierwsza metoda polega na wstrzyknięciu do prącia silikonu (takiego samego, jaki jest wykorzystywany do operacji powiększania piersi). Wadą zabiegu jest możliwość zaniku czucia. Z kolei drugi sposób to minimalnie inwazyjna operacja przy użyciu wiązki światła laserowego, która jest przeprowadzana w warunkach ambulatoryjnych, w lekkiej narkozie.

Sprawdź nasze propozycje
Penilarge 60 tab - skuteczne tabletki na powiększanie penisa! Penis Complete 60 tab - rewolucja na rzecz prawdziwej męskości! Penilarge Gel 100ml - funkcyjny żel na powiększanie penisa!
Penilarge 60 tab
skuteczne tabletki na powiększanie penisa!
Penis Complete 60 tab
rewolucja na rzecz prawdziwej męskości!
Penilarge Gel 100ml
funkcyjny żel na powiększanie penisa!
149,90 zł 199.9 zł 84,90 zł

Powiększanie członka kwasem hialuronowym

Alternatywą dla zabiegu operacyjnego może być powiększanie penisa przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego, którego właściwości są od lat cenione w medycynie estetycznej. Tego rodzaju terapie cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród mężczyzn, a co więcej, powoli wypierają metody chirurgiczne. W porównaniu do operacji, zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego są o wiele bardziej bezpieczne i nie wywołują tak wielu komplikacji. Jest to związane przede wszystkim z faktem, że kwas hialuronowy stanowi integralną część każdego ludzkiego organizmu. Substancja ta występuje między innymi w skórze właściwej oraz mazi stawowej.

Preparat zawierający w składzie kwas hialuronowy jest wstrzykiwany w podstawę członka przy użyciu bardzo cienkiej igły, a sam zabieg przynosi właściwie od razu zauważalne efekty. W ten sposób można zwiększyć długość penisa średnio o 4-5 cm. Podawanie kwasu hialuronowego ma jeszcze jedną ważną zaletę – pozwala nie tylko wydłużyć członka, ale także powiększyć jego obwód (zwykle o ok. 2-3 cm), co dla wielu mężczyzn ma istotne znaczenie.

Ćwiczenia na powiększanie penisa

Wydłużenie penisa przy pomocy ćwiczeń jest dość czasochłonne, przez co wielu panów rezygnuje z tego typu metody jeszcze przed zauważeniem pierwszych efektów. O ile można zwiększyć penisa, korzystając z ćwiczeń? Pompka do powiększania penisa - skuteczna i niedrogaW ten sposób można wydłużyć prącie średnio o 1 cm po dwóch pierwszych miesiącach oraz o około 0,5 cm po kolejnych dwóch. Są to oczywiście wartości szacunkowe, a ostateczny rezultat jest uzależniony przede wszystkim od regularności i częstotliwości wykonywanych ćwiczeń.

Ćwiczenia na powiększenie męskiego prącia mają na celu głównie zwiększenie dopływu krwi do ciał jamistych znajdujących się w członku podczas erekcji. W celu zminimalizowania wystąpienia efektów ubocznych, takich jak bolesne otarcia i uszkodzenia naskórka, warto dobrze przygotować penisa do ćwiczeń, najlepiej mocząc go wcześniej w ciepłej (ale niegorącej) wodzie. W ten sposób przyczynimy się też do lepszego krążenia krwi.

Podstawowym ćwiczeniem na wydłużenie członka jest doprowadzenie go do wzwodu, a następnie poruszanie nim w różnych kierunkach. Dobre efekty przynosi także rozciąganie, które można przeprowadzić na przykład w następujący sposób:

  • Chwyć jedną ręką żołądź, trzymając go stanowczo i jednocześnie tak, aby nie czuć dyskomfortu.
  • Użyj drugiej ręki, umiejscawiając ją jak najbliżej podstawy penisa.
  • Zacznij delikatnie ciągnąć do momentu, aż poczujesz, że członek został naciągnięty.
  • Taką pozycję postaraj się utrzymać przez ok. 10-15 sekund.
  • Zrób krótką przerwę, po czym powtórz całą czynność jeszcze raz.

Poza ćwiczeniami polegającymi na rozciąganiu, w powiększaniu penisa pomóc może tzw. metoda Kegla, bazująca na zlokalizowaniu mięśnia łonowo-guzicznego (można go wyczuć poprzez wstrzymanie oddawania moczu). Expander skutecznie wydłuży Twojego penisa na zawszeMięsień ten należy napinać 20-30 razy dziennie, stopniowo zwiększając intensywność ćwiczeń. Systematyczne wzmacnianie mięśnia pozwoli osiągnąć wzrost długości i grubości prącia, co będzie spowodowane poprzez napływanie większej ilości krwi do członka.

Farmakologiczne preparaty na powiększanie penisa

Poza zabiegami z użyciem kwasu hialuronowego czy ćwiczeniami polegającymi na rozciąganiu, członka można powiększyć również, korzystając z farmakologicznych preparatów dostępnych na rynku. Są to przede wszystkim środki w formie tabletek, kremów, żeli oraz sprayów, których receptury bazują na naturalnych wyciągach roślinnych, dobranych w ten sposób, aby przywracać równowagę hormonalną organizmu oraz wspomagać proces produkcji męskich hormonów płciowych. Poza ekstraktami z ziół, w ich składzie można też znaleźć aminokwasy, witaminy i minerały, które poprawiają erekcję, wydłużają czas trwania stosunku, a także normalizują pracę ośrodkowego układu nerwowego.

Farmakologiczne środki na powiększanie penisa działają głównie na zasadzie kuracji – są przeznaczone do codziennego, regularnego stosowania. Szczególnie dobre efekty może przynieść kompleksowa terapia, polegająca na przyjmowaniu suplementu diety oraz równoczesnego używania preparatu pielęgnacyjnego w formie kremu czy żelu aplikowanego na członka. Maści i kremy na powiększanie penisaDzięki kombinacji ziół oraz substancji witaminowo-mineralnych tego typu środki są w pełni bezpieczne i nie wywołują niepożądanych skutków ubocznych.

Twój wiek nie ma znaczenia!

Podczas gdy zabiegi chirurgiczne są dedykowane panom w ściśle określonym przedziale wiekowym, to już z preparatów farmakologicznych oraz ćwiczeń na powiększenie penisa może skorzystać praktycznie każdy mężczyzna. Są ludzie, którzy rozpoczynają kuracje dopiero po pięćdziesiątce i osiągają świetne rezultaty. Jeśli więc wiek, nieprawidłowa dieta czy stresujący tryb życia w jakikolwiek sposób przyczyniły się do osłabienia Twojej erekcji, możesz wykorzystać wyżej wymienione sposoby, aby osiągnąć rozmiar męskości, o jakim marzysz. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na regularne rozciąganie penisa, metodę Kegla czy wybierzesz suplementy diety, możesz liczyć nie tylko na większego rozmiaru prącie, ale i na odzyskanie osłabionej sprawności seksualnej w łóżku. A w ten sposób odbudujesz swoją pewność siebie i staniesz się bardziej atrakcyjnym mężczyzną!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *