Jes-Extender - Titanium - urządzenie do powiększania penisa


Wysyłka za:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

ŚREDNIA OCEN:
(101)
(1)
(0)
(0)
(0)
WSZYSTKICH OPINII: 102 (zobacz wszystkie)
649,90 zł

Jes-Extender - Titanium

Titanium - najszybszy sposób na powiększenie penisa.

Jes-Extender wykorzystuje siłę trakcji, aby wspomóc naturalną zdolność ludzkiego ciała do zmian pod wpływem zewnętrznych czynników. Jeżeli wybrana część ludzkiego ciała poddawana jest ciągłemu i stałemu rozciąganiu, zawarte w niej komórki dzielą się i mnożą, co prowadzi do zwiększenia masy tkanki.
Dzięki wykorzystaniu siły trakcji, użytkownicy produktu Jes-Extender obserwują zwiększenie długości i grubości penisa.
 
Siła trakcji jest wykorzystywana przez ludzkość od wielu wieków w celu zwiększenia rozmiaru wybranych części ciała. Ta sama zasada stosowana jest także w medycynie w celu wydłużenia palców lub nóg pacjentów. Jes-Extender to nie tylko wydłużanie penisa, ale również redukcja jego krzywizny!

Jes-Extender Titanium

Jes-Extender Titanium to najwyższej jakości produkt, którego główne części zostały wykonane z tytanu o dużej wytrzymałości. Całość zapakowana jest w eleganckim i dyskretnym, metalowym opakowaniu.

Podwójny zwrot kosztów gwarantowany

Male Edge jest najlepszy produktem powiększającym członka w kategorii extenderów. Producent jest pewny działania produktu do tego stopnia, że daje gwarancję podwójnego zwrotu pieniędzy w razie niezadowolenia klienta.W rzeczywistości oferuje podwójny zwrot pieniędzy, jeśli nie uzyskasz żadnych wyników. Wystarczy, że wprowadzisz informacje i statystyki online raz w tygodniu na stronie, aby śledzić swoje postępy z produktem. Prosimy również o zrobienie zdjęcia przed i po leczeniu, aby sprawdzić czy produkt został użyty poprawne. Proszę dołączyć linijkę umieszczoną na kości skierowanej w stronę końcówki na penisie na obu zdjęciach.Możesz być spokojny o swój podwójny zwrot w dowolnym momencie w ciągu pierwszego roku użytkowania produktu (jeden podwójny zwrot na klienta). Jeśli nie masz dostępu do internetu, po prostu skontaktuj się z nami, aby poinformować nas, że nie będziesz w stanie pisać Twoich wyników w danym tygodniu.
Klient po prostu rejestruje się online na konto osobiste - tutaj wprowadza dane a my zajmiemy się wszelkimi problemami związanymi ze zwrotem pieniędzy bezpośrednio klientowi.

Bezoperacyjny sposób na zwiększenie rozmiaru penisa

Jes-Extender wykorzystuje siłę trakcji, aby w naturalny sposób zwiększyć długość i grubość penisa. Skuteczność zastosowania trakcji potwierdzają badania kliniczne, które dowodzą, że ludzkie ciało potrafi się zmieniać i dostosowywać do nowych warunkach pod wpływem zewnętrznego nacisku. Jeżeli jakakolwiek część ludzkiego ciała poddawana jest stałemu rozciąganiu, zawarte w niej komórki dzielą się zwiększając masę tkanki.
 

Więc co to jest trakcja penisa?

Trakcja penisa to bezpieczna i bezbolesna metoda, która powoduje trwały przyrost penisa. W wielu przypadkach, mężczyźni używający extendery zwiększają rozmiar swojego penisa. Trakcja działa na zasadzie powolnego rozciągania trzonu penisa. To powoduje podział i mnożenie się komórek – znany proces zwany cytokinezą. Z czasem następuje wzrost nowej tkanki na całej długości penisa. Twój penis jest dłuższy i grubszy - jest to kwestia miesięcy.

Łatwość użycia, bezbolesność i dyskrecja

Jes-Extender jest bardzo łatwy w użyciu. Jego stosowanie jest w pełni bezbolesne. Nikt nie zauważy, że korzystasz z produktu Jes-Extender – nie jest on nawet widoczny przez spodnie!
Na wynik kuracji wpływa ilość czasu przez jaką nosisz Jes-Extender i siła trakcji jaką zastosujesz. Każdy mężczyzna stosujący prawidłowo Jes-Extender odnotuje zwiększenie rozmiaru prącia.
Wystarczy, że zastosujesz się do naszych instrukcji, a Twój penis zwiększy się o kilka centymetrów w przeciągu paru miesięcy.

Bezpieczna i naturalna metoda

Bezpieczną i naturalną alternatywą dla operacji jest urządzenie do powiększania penisa Jes-extender. Z Jes-extender możesz zyskać dodatkowe centymetry, których pragniesz oraz pewność siebie, na którą zasługujesz. Mężczyźni używający Jes-extender powiększają rozmiar swojego penisa - w długości i szerokości. Każdy przyrost penisa, który zawdzięczasz Jes-extender będzie trwały, ponieważ urządzenie to powoduje mikroskopijne i makroskopijne zmiany w penisie. Kiedy powiększysz swojego penisa za pomocą Jes-extender, nowy rozmiar pozostanie już na zawsze.
 
Pamiętaj! Jeżeli chcesz osiągnąć maksymalne efekty, korzystaj z jes-extenderów zgodnie z poniższym harmonogramem.

Sprawdź dostępne modele:

Sprawdź, który z czterech różnych modeli odpowiada najbardziej Twoim potrzebom. Wg badań i klientów najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest JES-EXTENDER GOLD, który charakteryzuje się najwyższą oceną skuteczności i dożywotnią gwarancją.

Testy medyczne

Jes-extendery posiadają testy medyczne, które potwierdzają ich skuteczność. Sprawdź:

*Aby powiększyć kliknij w link powyżej.

Badania kliniczne

Niezależne badania kliniczne wykazały, że mężczyźni korzystający z Jes-Extender odnotowali średni wzrost rozmiaru penisa o 24%. W niektórych przypadkach odnotowano wzrost aż o 40%! Wyniki badań zostały zaprezentowane na Międzynarodowym Sympozjum Na Temat Operacji Rekonstrucyjnych Nardządzów Płciowych.

Szczegóły dotyczące badań:

Liczba pacjentów: 18 mężczyzn w wieku 23-47 lat. Osoby biorące udział w badaniu nie miały żadnych problemów z erekcją i nie przechodziły wcześniej operacji narządów płciowych.
 
Zastosowana siła pociągowa: 900-1000 g (1-2 tydzień), 1000-1200 g (2-24 tydzień).
 
Czas stosowania przyrządu Jes-Extender: 12 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu, 8 do 24 tygodni.
 
Pacjenci byli poddawani pomiarom w odstępach 2-tygodniowych.
 

Wyniki badań:

Producent

DanaMedic została założona w 1994 roku przez grupę chirurgów plastycznych, którą dowodził Dr. Finn W. Knudsen.
Powodem stworzenia przyrządu były częste komplikacje występujące po operacji powiększania penisa, polegające na cofnięciu rezultatów operacji i nadbudowie tkanki skórnej. Jes-Extender okazał się skuteczny w zwalczaniu tych efektów ubocznych, a dodatkowo samodzielnie wykazał właściwości zwiększające rozmiar penisa, które okazały się być lepsze od tych osiągniętych w trakcie operacji.
Produkcja przyrządu ma od tego czasu miejsce w Danii. W 1997 roku Jes Bach Muller nabył prawa do produkcji Jes-Extender i rozpoczął produkcję. 
 
Produkt objęty jest dwu letnią gwarancją!
 

Szybsze i większe efekty powiększania z Penilarge

Jeśli zależy Ci na optymalnej skuteczności tego urządzenia do powiększania penisa polecamy jednoczesne stosowanie 2 metod: ekstendera oraz zestawu tabletek i kremu Penilarge. Dzięki połączeniu tabletek naturalnie wpływających na wzrost penisa oraz kremu działającego bezpośrednio na skórę penisa pierwsze efekty mogą być widoczne niespodziewanie szybko. 

Ocena 

Bardzo cenię sobie naturalne środki, dla tego zdecydowałam się na libido therapy.

  • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Działa szybko, pierwsze efekty widać po kilku dniach, samo działanie też świetne.

  • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

W pełni bezpieczny, biorę go od dwóch miesięcy nie nie zauważam żadnych niepożądanych skutków,

  • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Fajny uderzający w samo sedno problemu środek polecam.

Ocena 

Jest świetny, kocham go ma zawsze przy sobie na wszelki wypadek.

Ocena 

To jest to czego szukałam, podnosi libido i zwielokrotnia doznania podczas seksu.

Ocena 

Cudny środek, niesamowicie mocno potęguje doznania seksualne, sprawiając, że wkroczyłam na wyższy poziom doznań

Ocena 

Działania tego preparatu nie da się opisać słowami, tego trzeba doświadczyć organoleptycznie.

Ocena 

Nareszcie koniec z uczuciem niepokoju przed każdym stosunkiem i zastanawiania się czy coś z tego będzie, nareszcie koniec.

Ocena 

Koniec z moimi problemami w łóżku, wszystko dzięki libido therpay.

Ocena 

Niby mała tableteczka, a ma taka moc, że mój mąż sam musiał sobie coś kupić mimo że nie ma specjalnych problemów, żeby dotrzymać mi kroku.

Ocena 

doznania niesamowite, nawet nie myślałam, że seks może dawać taką rozkosz.

Ocena 

Super produkt, pomógł mi bardzo mocno, już powoli traciłam nadzieję, że odzyskam dawną sprawność ale natknęłam się na te tabletki i jest nawet lepiej niż wcześniej.

Ocena 

Produkt, faktycznie świetny, na początku gdy moja koleżanka mi o nim mówiła średnio wierzyłam, że zadziała, ale doszłam do stanu desperacji i postanowiłam spróbować i trudno mi było uwierzyć ale działa, naprawdę działa.

Ocena 

Rewelacyjny środek, świetnie działa, jest naturalny i co chyba najważniejsze jest to terapia ani jednorazowa pomoc.

Ocena 

Cudowny środek, który moim zdaniem przywraca kobiecość, niezależnie od wieku.

Ocena 

Ja natomiast nigdy nie miałam problemów z ochotą na seks, gorzej było u mnie z doznaniami podczas seksu, od pewnego czasu były po prostu słabe, libido therapy to odmieniło, na szczęście.

Ocena 

Coś co każda kobieta w pewnym wieku powinna wypróbować, doznania po tym są nie do opisania.

Ocena 

Działa super, podnosi libido, przywraca ochotę na seks i potęguje doznania di niewyobrażalnego poziomu.

Ocena 

Świetna ta terapia, sprawiła, że do mojej sypialni powrócił ogień pożądania ; D

Ocena 

Świetne, jestem bardzo zadowolona z działa nie, wreszcie moje życie seksualne wróciło do zadowalającego mnie stanu rzeczy.

Ocena 

Wielką zaletą tego produktu jest to, że nie są to tabletki doraźne, a kuracja, która naprawdę działa.

Ocena 

Działa rewelacyjnie już dawno nie miałam tak dobrego seksu jak po tych tabletkach, super

Ocena 

Z wiekiem moja ochota na seks spadła, a że zawsze bardzo to lubiłam, nie mogłam się z tym pogodzić, na szczęście z pomocą przyszło mi libido therapy

Ocena 

Zaczynałam się bać, że już nic mi nie pomoże, i już nigdy nie będę odczuwała przyjemności z seksu, na szczęście natrafiłam na te tabletki i jest nawet lepiej niż przed tym zanim zaczęłam mieć jakiekolwiek problemy.

Ocena 

Jestem mega zadowolona z tego produktu, po prost działa cuda.

Ocena 

W końcu moje libido poszło w górę i znowu w sprawach łóżkowych jest normalnie jak przed ciąż.

Ocena 

W tym libido therapy przekonało mnie to, że nie zawiera żadnych hormonów itp. to świetnie działający naturalny środek.

Ocena 

źle się czułam z tym, że ni odczuwam pociągu do mojego męża, szybko postanowiłam coś z tym zrobić i natrafiłam na te tabletki, zadziałały, teraz mam ogromną ochotę na seks.

Ocena 

Cudowny produkt, pomógł mi się uporać z brakiem ochoty na seks po ciąży.

Ocena 

Moje problemy z seksem trwały jakiś czas, myślałem, że to szybko przejdzie, niestety tak się nie stało, więc postanowiłam wypróbować ten środek bom polecała mi go przyjaciółka, no i faktycznie pomogło, znowu wszystko jest normalnie.

Ocena 

Działa świetnie, a dodatkowym plusem jest to, że jest to produkt w pełni naturalny.

Ocena 

Rewelacyjny produkt, znowu mam ochotę na seks, a sam seks jest niesamowity.

Ocena 

Wydobywa na wierzch ukrytą przez czas kobiecość, świetny

Ocena 

Dzięki libido theraphy moje życie seksualne wróciło do normy, nareszcie!

Ocena 

Produkt rewelacja, polecam wszystkim laskom, znowu jestem stu procentową kobietą

Ocena 

Bardzo się cieszę, że się zdecydowałam na zakup tego środka, bo miałam już dość braku ochoty na seks.

Ocena 

Faktycznie skuteczny produkt, podkręca libido, znowu mam ochotę na seks.

Ocena 

Znowu mogę kochać się pełną parą i wiem, że zawsze to będzie niezapomniany czas.

Ocena 

Przyjmuję je od pewnego czasu i mogę z czystym sumieniem polecić każdej dziewczynie, efekty są ale nie potrafię ich opisać to trzeba przeżyć.

Ocena 

Działają tak jak w opisie, nie zauważyłam u siebie żadnych skutków ubocznych a stosuję je już kila miesięcy.

Ocena 

Każda kobiety powinna mieć te tabletki w apteczce czy gdziekolwiek indziej pod ręką.

Ocena 

Fajny bardzo dobrze działając produkt dla kobiet mających problemy z intensywnością doznań seksualnych, libido therapy bardzo je wyostrzy.

Ocena 

Prze nawał pracy straciłam ochotę na seks, ale te tabletki sprawiły, że znowu chce mi się kochać, mogę to robić dzień i noc.

Ocena 

Libido therapy to produkt dla kobiet, nie zależnie od wieku.

Ocena 

Rewelacyjna jest ta terapia, pozwoliła mi na nowo odkryć moje seksualne możliwości.

Ocena 

Powoli ale nieubłaganie zbliżam się do wieku w jakim potrzeba pewnych wspomagaczy podczas seksu a libido therapy nadaje się do tego idealnie.

Ocena 

Jestem mega zadowolona z działania tego produktu, chyba nigdy nie miałam tak dobrego seksu jak po tych tabletkach.

Ocena 

Libido therapy sprawia, że mogę uprawiać seks na maksymalnych obrotach.

Ocena 

Co tu dużo pisać te tabletki są po prostu skuteczne.

Ocena 

Mój mąż jest w szoku, za każdym razem dziwi się skąd biorę siłę na tyle razy w ciągu jednej nocy, to moja tajemnica to libido therapy.

Ocena 

Rewelacyjny produkt w rewelacyjnej cenie, w końcu coś stworzone specjalnie dla kobiet.

Ocena 

Dla mnie rewelacyjny produkt, sprawił, że znowu czuję się stuprocentową kobietą.

Ocena 

Ten środek naprawił moje życie seksualne bo od dłuższego czasu próbowałam z różnymi partnerami dojść do orgazmu ale nie udawało się, bardzo mnie to martwiło i przygnębiała, ale spróbowałam libido therapy i zaczęłam znowu czerpać radość z seksu.

Ocena 

Fajny środek polecam każdej dziewczynie, nie zależnie od wieku, mówię wam ,laski nie pożałujecie.

Ocena 

Nie myślałam, że jedna tabletka dziennie aż tak odmiennie moje życie, niby tylko poprawia seks ale po dobrym seksie życie jest lepsze.

Ocena 

Produkt kupuję już kolejny raz, pozwala mi doświadczać niesamowity doznań seksualnych.

Ocena 

Na początku uważałam, że ta cena jest bardzo wysoka, ale gdy się w końcu zdecydowałam stwierdziłam, że ta cena jest śmiesznie niska jak za coś co sprawia, że seks jest znowu rewelacyjny.

Ocena 

Produkt ten ocenia bardzo dobrze, działa dokładnie tak jak w opisie, zwiększa ochotę na seks a także zwiększa intensywność przeżyć.

Ocena 

Nigdy wcześniej przed zażywaniem libido therapy nie miałam tak intensywnego i pełnego wrażeń stosunku, polecam serdecznie wszystkim paniom, nie pożałujecie.

Ocena 

Bardzo fajny naturalny środek, który poprawia sprawność seksualna a jednocześnie jest bardzo bezpieczny, biorę go od pewnego czasu i wszystko jest ok.

Ocena 

W końcu coś co poprawia, że mój seks jest rewelacyjny a do tego jest naturalny i bezpieczny.

Ocena 

Mój partner sam musiał sobie kupić jakieś wspomagacze odkąd ja biorę libido therapy, bo już nie wyrabia.

Ocena 

Fenomenalne są te tabletki, kocham je, dzięki nim w łóżku czuję się jak nastolatka. Mój partner jest w szoku.

Ocena 

Dla mnie produkt rewelacyjny, odzyskałam ochotę na seks i satysfakcję z niego.

Ocena 

Dzięki temu specyfikowi moje życie seksualne wróciło do normy, nareszcie.

Ocena 

Zawsze myślałam, że tak po prostu jest, że z wiekiem popentd seksualny spada i nie da się nic z tym zrobić, ale koleżanka powiedziała mi, że miała podobny problem i zastosowała libido therapy, więc i ja się zdecydowała i to chyba najlepsze co w życiu zrobiłam, znowu czuje się jak nastolatka.

Ocena 

Zastosowałam całą terapie, dzięki której wyleczyłam się ze wstydliwego problemu, polecam serdecznie.

Ocena 

Produkt działa rewelacyjnie, a że nie jest to środek doraźny tylko kuracja to jak dla mnie jest ideałem.

Ocena 

Nie mam jakichś specjalnych problemów z seksem ale pomyślałam sobie, dla czego nie mogło by być lepiej, no i jest naprawdę doznania n-tego stopnia.

Ocena 

Tabletki, którym zawdzięczam bardzo wiele, nie tylko przywróciły mi przyjemność z seksu ale także wyleczyły z kompleksów, które mnie dręczyły od długiego czasu.

Ocena 

Coś niesamowitego, w końcu coś mi pomogło i znowu polubiłam seks bo w końcu sprawia mi ogromną przyjemność.

Ocena 

W pewnym wieku, każda kobieta potrzebuje czegoś takiego jak Libido therapy aby móc czuć się pewnie w łóżku.

Ocena 

Dzięki tym tabletkom moje sprawy seksualne wróciły do normalności.

Ocena 

Libido Therapy sprawiło, że odmłodniałam przynajmniej jeżeli chodzi o sprawy łóżkowe, daję 5/5

Ocena 

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na zakup tych tabletek, zwiększają doznania podczas seksu.

Ocena 

Uwielbiam te tabletki, sprawiają, że mam ogromną ochotę na seks a i same doznania są mega intensywne.

Ocena 

Fenomenalne te tabletki są, moja ochta na seks wzrosła kilukrotnie.

Ocena 

Zaczęłam go brać bo przestałam odczuwać przyjemność z seksu. Byłam zrozpaczona, ale przyjaciółka poleciła mi libido therapy, dzięki niemu wszystko się zmieniło, znowu seks sprawia mi przyjemność.

Ocena 

Na po czątku troche się bałam, bo wiadomo krążą różne opinie na temat środków tego typu, ale byłam już tak zdesperowana, że zaryzykowałam. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania, niedość, że działają tak jak w opisie, to na dodatek nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych.

Ocena 

Dzięki tym tabletkom mam większą ochotę na seks, a same doznania są dużo silniejsze, dłuższe i bardziej intensywne.

Ocena 

Wypróbowałam sama, teraz polecam wszystkim koleżankom,

Ocena 

Bardzo skuteczna kuracja, duży plus za to, że jest to naturalny środek, a nie jakieś hormony, które niszczą organizm.

Ocena 

Bardzo nie pokoiło mnie to, że nie odczuwam pociągu dk mojego męża, przecież bardzo go kocham. Pomyślałam, że poszukam jakiegoś wspomagacza, natrafiłam na te tabletki i po kilku dniach wszystko się zmieniło, a co najlepsze efekty utrzymują się nawet bez brania kolejnych tabletek.

Ocena 

Jakiś czas temu mój mąż zapytał czy ja aby nie udaję orgazmu, bo wygląda to jakoś dziwnie, oczywiście wszystkiego się wyparłam, ale doszłam do wniosku, że muszę coś z tym zrobić i postanowiłam wypróbować libido therapy, to był strzał w 10, od tam tej pory ani razu nie udawałam.

Ocena 

Libido therapy to środek, który pozwolił mi wrócić do młodzieńczej sprawności w łóżku

Ocena 

Środek stworzony dla mnie,od pewnego czasu mam problemy z odczuwaniem orgazmu, był on po porostu bardzo słaby i krótki, te tabletki sprawiły, że znowu przeżywam pełen doznań seks.

Ocena 

Ten środek odmienił moje życie, dość już miałam udawanych orgazmów tylko po to aby zadowolić mojego męża, ale teraz dzięki tej terapi oboje odczuwamy zniewalający orgazm.

Ocena 

Powoli traciłam nadzieję. że znowu mogę odczuwać taką przyjemność jak za młodzieńczych lat,ale to naszczęście się nie sprawdziło bo spróbowałam libido therapy

Ocena 

W końcu poczułam prawdziwy pociąg do mężczyzn dzięki tym tabletkom zaczęłam odczuwać przyjemniść z seksu.

Ocena 

Zaczęłam go brać ponieważ moja partnerka zwróciła uwagę, że nie odczuwam już takiej przyjemności ze wspólnych zabaw jak wcześniej- i rzeczywiście tak się stało. Dopiero po rozpoczęciu kuracji przypomniało mi się jak bliskość w łóżku może być przyjemna i jak bardzo zbliża. W tym momencie, bardzo się cieszę z zakupu tego preparatu. Ola

Ocena 

Wiecie czy można gdzieś kupić większe opakowania, tak jak te inne produkty shs? Bo kończy mi się małe opakowanie, a chciałabym kontynuować branie tego supla bo jestem zadowolona z jego działania

Ocena 

fajny suplement, mój seks z chłopakiem teraz kończy się orgazmem, kiedyś bardzo często nie mogłam go osiągnąć. jest super!

Ocena 

ten libido therapy doskonale mnie pobudza,od kiedy go stosuję mam większe potrzeby seksualne, sex jest bez prównania przyjemniejszy i wreszcie najważniejsze- przyjemne orgazmy!

Ocena 

mam wrażenie że dopiero po tym środku poznałam co to prawdziwy sex, a mam już 29 lat hehe Polecam wszystkim kobietom niezadowolonym i pragnącym więcej :p

Ocena 

Stosuję go od 2 tygodni i już widzę znaczną różnicę. Wiecie może czy jak zwiększę dawkę do 2 tabletek dziennie to będę mieć jeszcze większe orgazmy? Odp w komentarzu, pls ;)

Ocena 

efekt jak na etykiecie - 5 dni, efekty, wszystko super, nie mam się do czego przyczepić, oprócz ceny

Ocena 

trochę podchodziłam sceptycznie do tych tabletek, bo wiem z doświadczenia że cześć z nich powoduje wiecej skótków ubocznych niż to warte, ale te stosuję od jakiegoś czasu i jest super. Działanie na 5+ i brak tych ubocznych

Ocena 

Rewelacja!! Mam 47 lat i chyba zaczęły mi się przemiany związane z przekwitaniem, przez to też sex był znacznie słabszej jakości (mniejszy pociąg do męża to druga sprawa). Teraz czuję, że wszystko wraca do normy, z każdym dniem coraz lepiej!! Dzięki, że go polecacie.

Ocena 

Próbowałam już dwa preparaty wcześniej, dopiero ten mi pomógł dochodzić do orgazmów, ale na efekty u mnie trzeba było poczekać trochę więcej niż 5 dni

Ocena 

spoko produkt, działa bez zastrzeżeń. polecam, majka

Ocena 

Od dłuższego czasu nie odczuwałam przyjemności z seksu z mężem, trochę się nawet do niego zmuszając, dlatego postanowiłam też z tego czerpać przyjemność. Na szczęście libido thepary szybko mi pomógł i po jakimś czasie znowu mogę się cieszyć ze wspólnej zabawy :)

Napisz opinię!

Napisz opinię

Jes-Extender - Titanium - urządzenie do powiększania penisa

Jes-Extender - Titanium - urządzenie do powiększania penisa

Jes-Extender - Titanium

Titanium - najszybszy sposób na powiększenie penisa.

Jes-Extender wykorzystuje siłę trakcji, aby wspomóc naturalną zdolność ludzkiego ciała do zmian pod wpływem zewnętrznych czynników. Jeżeli wybrana część ludzkiego ciała poddawana jest ciągłemu i stałemu rozciąganiu, zawarte w niej komórki dzielą się i mnożą, co prowadzi do zwiększenia masy tkanki.
Dzięki wykorzystaniu siły trakcji, użytkownicy produktu Jes-Extender obserwują zwiększenie długości i grubości penisa.
 
Siła trakcji jest wykorzystywana przez ludzkość od wielu wieków w celu zwiększenia rozmiaru wybranych części ciała. Ta sama zasada stosowana jest także w medycynie w celu wydłużenia palców lub nóg pacjentów. Jes-Extender to nie tylko wydłużanie penisa, ale również redukcja jego krzywizny!

Jes-Extender Titanium

Jes-Extender Titanium to najwyższej jakości produkt, którego główne części zostały wykonane z tytanu o dużej wytrzymałości. Całość zapakowana jest w eleganckim i dyskretnym, metalowym opakowaniu.

Podwójny zwrot kosztów gwarantowany

Jes-extender jest najlepszy produktem powiększającym członka w kategorii extenderów. Producent jest pewny działania produktu do tego stopnia, że daje gwarancję podwójnego zwrotu pieniędzy w razie niezadowolenia klienta.W rzeczywistości oferuje podwójny zwrot pieniędzy, jeśli nie uzyskasz żadnych wyników. Wystarczy, że wprowadzisz informacje i statystyki online raz w tygodniu na stronie, aby śledzić swoje postępy z produktem. Prosimy również o zrobienie zdjęcia przed i po leczeniu, aby sprawdzić czy produkt został użyty poprawne. Proszę dołączyć linijkę umieszczoną na kości skierowanej w stronę końcówki na penisie na obu zdjęciach.Możesz być spokojny o swój podwójny zwrot w dowolnym momencie w ciągu pierwszego roku użytkowania produktu (jeden podwójny zwrot na klienta). Jeśli nie masz dostępu do internetu, po prostu skontaktuj się z nami, aby poinformować nas, że nie będziesz w stanie pisać Twoich wyników w danym tygodniu.
Klient po prostu rejestruje się online na konto osobiste - tutaj wprowadza dane a my zajmiemy się wszelkimi problemami związanymi ze zwrotem pieniędzy bezpośrednio klientowi.

Bezoperacyjny sposób na zwiększenie rozmiaru penisa

Jes-Extender wykorzystuje siłę trakcji, aby w naturalny sposób zwiększyć długość i grubość penisa. Skuteczność zastosowania trakcji potwierdzają badania kliniczne, które dowodzą, że ludzkie ciało potrafi się zmieniać i dostosowywać do nowych warunkach pod wpływem zewnętrznego nacisku. Jeżeli jakakolwiek część ludzkiego ciała poddawana jest stałemu rozciąganiu, zawarte w niej komórki dzielą się zwiększając masę tkanki.
 

Więc co to jest trakcja penisa?

Trakcja penisa to bezpieczna i bezbolesna metoda, która powoduje trwały przyrost penisa. W wielu przypadkach, mężczyźni używający extendery zwiększają rozmiar swojego penisa. Trakcja działa na zasadzie powolnego ro