Czy istnieje idealny rozmiar penisa?

Męski członek jest dla jego posiadacza powodem do dumy. Z jakiegoś powodu jednak mężczyźni lubią przechwalać się długim przyrodzeniem oraz krępują wtedy, kiedy jest ono ich zdaniem za krótkie. Pojawia się to również w języku w formie kpiny: masz małego? Duże rozmiary mają podobno świadczyć o ilości testosteronu, jakości bycia mężczyzną, a także, co bardzo dziwne, o tym, czy taki partner będzie istnym Casanovą. Niejednokrotnie musimy też mierzyć się z irytującymi reklamami proponującymi nam szybkie, proste i łatwe powiększenie członka za pomocą jakiegoś urządzenia, oczywiście bardzo drogiego. Takie wchodzenie na męską dumę to prawdziwa zmora każdego, kto chciałby cieszyć się seksem jako takim. Tym razem poruszymy temat idealnego rozmiaru penisa. Czy występuje taki w ogóle w przyrodzie? I czy posiadanie go uczyni nas lepszymi kochankami?

Penis idealny – czy potrzebny?

Zanim przejdziemy do owego rozmiaru idealnego, musimy zdać sobie sprawę z jednej rzeczy. Mężczyzna może posiadać niedługie przyrodzenie i nie ma to prawie żadnego wpływu na doznania seksualne, ponieważ, jeśli obierze on właściwą technikę, może okazać się lepszy niż ten, którego natura obdarzyła hojnie, ale który niespecjalnie wie, jak sprawić przyjemność swojej kochance. To zabawy oraz różnego rodzaju techniki czynią nas idealnymi w łóżku. Musimy bowiem znaleźć miejsce, w którym nasza partnerka najmocniej będzie odczuwała rozkosz. Musimy zorientować się, jak jej ciało reaguje na jakie pieszczoty. Może lubi stymulację piersi? A może woli, żeby całować ją po szyi albo skubać jej uszy? Czy woli dłuższą grę wstępną? Kochanek, który do całej sprawy zabierze się topornie, nie tylko zostanie źle przez ukochaną zapamiętany w tamtym momencie, ale też może narobić nieco szkód albo urazów. Co więcej, posiadacz największego członka na świecie ma na przykład problemy z legitymowaniem się na lotnisku.

Badania nie kłamią!

Wśród kobiet w USA przeprowadzono swoisty test, pokazując im w rozmiarze 3D różne typy prącia. Pytano, które odpowiadają im najbardziej. Wszystko wskazuje na to, że zdecydowały się one na rozmiar szesnastu centymetrów długości i dwunastu w obwodzie. Ale takie badanie niekoniecznie musi mieć cokolwiek na rzeczy – bowiem średni rozmiar przyrodzenia oscyluje w okolicach 13-15 centymetrów. Oczywiście, trzeba brać pod uwagę pochodzenie – narody z południa cechują się nieco większymi penisami, zaś Azjaci – nieco mniejszymi. Można więc powiedzieć, że przeciętny Europejczyk znajduje się właśnie w tej wzmiankowanej średniej. To dobre wiadomości dla panów! Jednak jest wielu takich, którym nie wystarcza stan, jaki jest obecnie. Co się robi w takim przypadku? Kilka rzeczy!

Co, jeśli uważamy, że nie jest idealny

Mamy dwa wyjścia – albo się z tym faktem pogodzić, albo zacząć zażywać sprawdzone specyfiki, które zwiększają rozmiar naszego członka. Jednym z takich będzie Penis Complete, który jest niezwykle uniwersalny – ma tę zaletę, że nie tylko polepsza zdrowie członka i faktycznie zwiększa jego wielkość, ale jest też dobrym preparatem na przedwczesne wytryski oraz pomaga utrzymać narząd płciowy w zdrowiu. Możemy również użyć Penilarge – to także świetny preparat pozwalający nam na zwiększenie członka.

Możemy też, rzecz jasna, bardzo delikatnie próbować go rozciągać, kiedy jest w stanie spoczynku. Z czasem nieco się wydłuży, chociaż nie będzie to też jakaś imponująca wartość. Możesz wykonywać do tego również lekkie, koliste ruchy, pozwalające na lepszą pracę mięśnia.

Co, jeśli nie wiemy, co zrobić

Jeśli nie chcemy sięgać po specyfiki, pozostaje pogodzenie się. To będzie dużo prostsze – wystarczy zastanowić się, jak zadowalamy na co dzień naszą ukochaną. Czy faktycznie zależy jej na tym, żeby penis był większy? Jeśli tak, to czy na pewno mamy kogoś, kto akceptuje nas w stu procentach takim, jakim jesteśmy? Jeśli nie – w czym problem? Kobietę można zaspokoić przede wszystkim dobrą techniką, nie ogromną wielkością.

Kobiecym okiem

Czy kobiety naprawdę uważają, że duży penis to większa przyjemność? Otóż nie. Nie można wtedy wykonać wszystkich pozycji, bo stają się bolesne. Panie lubią technikę, która sprawia im niewątpliwą przyjemność. Mogą to być przecież pieszczoty oralne, po których penetracja tak czy inaczej będzie przyjemna. Kobiety chcą być przede wszystkim zadowolone ze stosunku. Dlatego właśnie musimy zrozumieć ich strefy erogenne, poznać rzeczy, za którymi przepadają. Duży penis nie jest wcale do tego potrzebny.

W takim razie – czy idealny penis istnieje?

Odpowiedź na powyższe pytanie może być tylko jedna: nie. Rozmiar penisa oraz jego grubość to sprawa indywidualna. Zachowanie mężczyzny w łóżku i jego sprawność seksualna dalece bardziej pomogą danej pani niż nawet najlepszy specyfik powiększający przyrodzenie. Niektóre panie wolą nawet, żeby był całkiem niedługi. Niektóre chcą być z kolei blisko ze swoim partnerem i wszystko im jedno. Kobiety kochają mężczyzn nie ze względu na ich wielkości, ale na całkiem wiele różnych rzeczy. Sprowadzenie tego tylko do rozmiaru przyrodzenia jest zwyczajnym nieporozumieniem.

Co zrobić w takim wypadku?

Nasze porady sprowadzają się do dwóch kategorii: powiększyć albo się pogodzić. Co, jeśli chcemy wybrać inną drogę? Zawsze możemy poprosić naszą kochankę, by pomogła nam go nieco porozciągać. Może ona ma jakąś inicjatywę, z którą się skrywa, a która jest o wiele ważniejsza niż rozmiar członka? Nigdy nic nie wiadomo. Ważnym natomiast jest to, że oboje musicie o tym porozmawiać. Rozważyć, kto ma jakie oczekiwania. Czasami może się okazać, że rozwiązanie leżało tuż obok, a my go nie widzieliśmy – albo nie chcieliśmy zobaczyć.

Prawdziwą dumą mężczyzny nie jest jego przyrodzenie, ale to, w jakich relacjach pozostaje ze swoją ukochaną. Jeśli jest to relacja partnerska, w której oboje dają sobie maksymalną przyjemność i czują do siebie zaufanie, to jest to o wiele ważniejsze niż nawet największy penis. Bo zresztą, co to da, jeśli ktoś się chwali dużym członkiem, a traktuje ukochaną źle? Czy tak powinien wyglądać związek? Z całą pewnością nie. I właśnie o to chodzi – kobiety chcą być pieszczone, a penis we wzwodzie znajdujący się w standardowej średniej absolutnie im wystarczy. To oznacza, że naprawdę nie ma się o co martwić i mieć kompleksów. Mężczyzna powinien być przede wszystkim partnerem – i kobieta również. Nikt chyba nie wymaga od pani przymusowego powiększania piersi, prawda? Podobnie jest właśnie z członkiem. Czasami wystarczy właśnie indywidualne, czułe podejście, by zapewnić sobie miłość drugiej osoby. I do tego właśnie trzeba dążyć!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *