Pompka do penisa – jak działa? Efekty i opinie

Pompka do penisa - jak działa? Efekty i opinie
Mężczyźni na całym świecie od lat poszukują odmiennych sposobów na powiększenie penisa. Nic dziwnego – bardziej okazałe przyrodzenie zazwyczaj wiąże się z wyższą męskością, zdolnością do zaspokojenia potrzeb partnerki, jak i płodnością. Skutki stosowanych zabiegów i metod bywają różne i nie zawsze satysfakcjonują. Wśród rozwiązań wylicza się zarówno specjalne ćwiczenia (takie jak arabski pierścień czy praca nad mięśniami dna miednicy) oraz tabletki typu Penilarge i podobne. Od lat też na rynku dostępne są mechaniczne sposoby na zwiększenie przyrodzenia. Wśród nich wylicza się extendery, jak i pompki do penisa.

Są oczywiście jeszcze specjalne zabiegi chirurgiczne. Jak jednak wykazuje praktyka – tego typu operacja często może przynieść dużo więcej negatywnych konsekwencji niż oczekiwane korzyści. Pompka do powiększania penisa zaś jest określana jako jedna z najbezpieczniejszych metod, a przy tym – przynosząca wymierne efekty.

Wciąż jednak dla wielu panów urządzenie to stanowi zagadkę. Nic dziwnego zatem, że pojawiają się takie pytania, jak:

  • Co daje pompka do penisa?
  • Czy i jak w ogóle działa?
  • Jak używać pompek do penisa?

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie są skutki stosowania takiego gadżetu i czy rzeczywiście pompka erekcyjna przynosi oczekiwane efekty – przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się z niego wszystkiego, co chciałbyś wiedzieć o tego rodzaju produktach, a także jakie są opinie innych mężczyzn. Zapraszamy!

Czym jest i jak działa pompka do penisa?

Najprościej mówiąc to urządzenie, które służy do stworzenia podciśnienia w głównej komorze  w celu uzyskania większego przekrwienia tkanek prącia. Jak natomiast działa? Pompka próżniowa zasysa powietrze z cylindra. Siłę reguluje się elementem pompującym. W ten sposób powstaje wewnątrz komory podciśnienie, mające wpływ na ukrwienie przyrodzenia. To m.in. właśnie od tego, ile krwi dostaje się do prącia, zależy wielkość penisa, a na pewno siła erekcji. Pompka, tworząc wewnątrz takie warunki, wpływa na rozszerzalność ciał jamistych, tworząc tym samym więcej miejsca dla krwi. W ten sposób daje się uzyskać większy rozmiar, jak i bardziej satysfakcjonujący wzwód.

Warto bowiem wiedzieć, że pompki do penisa służą nie tylko do jego powiększania, ale i umożliwiają walkę z problemami z osiągnięciem erekcji. Szczególnie polecane są u osób mających zaburzenia neurologiczne, jak i mężczyzn cierpiących na paraliż dolnych kończyn. Dzięki swojemu działaniu pompka pozwala utrzymać wzwód znacznie dłużej, a regularnie stosowana – daje rzeczywisty przyrost prącia, wspomagając naturalne procesy w organizmie mężczyzny.

Z czego składa się pompka do penisa?

Tradycyjnie pompka do powiększania penisa składa się tylko z dwóch elementów. Pierwszym jest cylinder, gdzie umieszcza się członek. Drugi stanowi mechanizm pompujący, najczęściej pod postacią pistoletu lub tradycyjnej gruszki. Są też urządzenia z elektrycznymi pompkami, jednak do najpowszechniej używanych należą te, które sterowane są ręcznie.

Cylindry renomowanych producentów tworzone są wyłącznie z bezpiecznych dla zdrowia części. Podstawę stanowi poliwęglan, czyli solidne tworzywo sztuczne. Dodatkowo w budowie można znaleźć elementy mające na celu zwiększenie komfortu korzystania (więc np. dedykowane uszczelnienia z silikonu medycznego itp.). Ponadto na końcu cylindra lub przy gruszce stosuje się specjalny zaworek, którym szybko przywraca się normalne ciśnienie wewnątrz komory.

Jakie wyróżniamy rodzaje pompek do penisa?

Pierwsze pompki do penisa pojawiły się już w 1911 roku. Jak sam więc widzisz, technologia ta miała ponad 100 lat na rozwój. Dzięki temu dzisiaj na rynku można znaleźć najróżniejsze pompki erekcyjne. Istnieją jednak dwa podstawowe rodzaje, jakie najczęściej dostępne są w sklepach, także w naszej drogerii erotycznej:

  • pompki próżniowe,
  • pompki wodne.

Czym się od siebie różnią? Otóż te pierwsze (w tym model XL Sucker) odsysają powietrze, znajdujące się wewnątrz cylindra. W ten sposób w komorze powstaje podciśnienie, oddziałujące stymulująco na rozrost tkanek jamistych członka. To prowadzi w końcu do zwiększenia jego rozmiarów.

Wodna pompka do penisa, taka jak Bathmate HYDROMAX 7, działa podobnie. Tyle że zamiast powietrza odpompowywana ze środka jest woda. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji produkty tej marki mogą być wykorzystywane pod prysznicem czy w wannie, co – wbrew pozorom – stanowi ważne ułatwienie.

Bathmate HYDRO 7 (dawniej Hercules) - Czerwony - Hydropump! | pompka powiększająca penisa - Sex shop

 

 

Bathmate HYDRO 7 (dawniej Hercules) – Czerwony – Hydropump! | pompka powiększająca penisa

 

 

 

 

Należy pamiętać, że w przypadku zwykłych pompek próżniowych konieczne jest stosowanie lubrykantów. W przeciwnym wypadku trzeba się liczyć z otarciami, jak i wysuszeniem przyrodzenia. Działające w wodzie urządzenia zaś eliminują to ryzyko, jak i konieczność używania dodatkowego nawilżenia.

Skuteczność pompek do penisa – czy faktycznie działają?

W Internecie można spotkać się z różnymi opiniami, jeśli chodzi o skuteczność tych urządzeń. Wielu panów wyraża niezadowolenie, dlatego, że oczekiwali natychmiastowych i trwałych rezultatów. Tymczasem praca z pompką do penisa wymaga nieco czasu, by efekty pozostawały na dłużej. Wielu specjalistów jednak jest zgodnych – to zdecydowanie najskuteczniejsza, jak i najbezpieczniejsza forma powiększania przyrodzenia. Ważne, by stosować się do zaleceń, jakie producent dostarczył wraz z urządzeniem. Wówczas można liczyć zarówno na znakomite rezultaty w przypadku zwiększania objętości członka, jak i przy walce z problemami z osiągnięciem erekcji.

Prawidłowe wykorzystanie tego gadżetu już przy pierwszych użyciach gwarantuje silniejszy i większy wzwód, utrzymujący się przez około godzinę po zastosowaniu. Regularne i systematyczne stosowanie zapewnia, że skutki będą utrzymywały się znacznie dłużej. Podstawą jednak jest cierpliwość, a także działanie według wytycznych producenta. To nie przelewki – mają one bowiem też zagwarantować bezpieczne korzystanie z tego rodzaju gadżetu.

Czy pompki do penisa mają jakieś skutki uboczne?

Większość lekarzy jest zgodna, że jeśli stosuje się je zgodnie z instrukcją – nie trzeba się niczego obawiać. Warto jednak pamiętać, że te opinie dotyczą przede wszystkim produktów renomowanych marek, w tym pompki Bathmate Hydro 7. Niektórzy też zalecają, aby przed samym wykorzystaniem urządzenia skonsultować się ze specjalistą. Ten będzie w stanie określić, czy rzeczywiście danemu mężczyźnie pompka erekcyjna będzie potrzebna, czy nie.

Natomiast skutki uboczne mogą pojawić się w przypadku urządzeń niskiej jakości, jak i przy nieprawidłowym wykorzystaniu. Przede wszystkim produkty marek no-name często zrobione są z tworzyw, które nie spełniają rygorystycznych norm, dotyczących m.in. zawartości BPA. Z drugiej strony nie umożliwiają płynnej kontroli ciśnienia, jak to jest w przypadku sprawdzonych wyrobów znanych i cenionych w branży producentów. Z kolei nieprawidłowe stosowanie nawet najlepszych pompek do powiększania penisa może również przynieść niepożądane efekty.

Jakie skutki uboczne się wyróżnia?

  • uszkodzenia mechaniczne (naderwanie lub rozerwanie naczyń krwionośnych),
  • opuchlizna i ból,
  • problemy z erekcją.

Dlatego ważne, by używać ich według wytycznych zawartych w instrukcji, a przede wszystkim – wybierać artykuły dobrych firm.

Jaka jest cena pompek do penisa?

Rozpiętość w koszcie zakupu tego gadżetu jest spora. Cena może wynosić zaledwie 20-30 złotych, jednak nie należy się w takiej sytuacji spodziewać powalającej jakości. Lepsze pompki zazwyczaj zaczynają się od ceny około 100-150 złotych. Od tej granicy wzwyż można znaleźć wytwory najlepszych marek, które od lat dostarczają swoje propozycje licznym odbiorcom na całym świecie. Wybierając nieco droższy wariant, stawia się nie tylko na lepsze skutki, ale przede wszystkim na dużo wyższe bezpieczeństwo użytkowania.

W ofercie Intymność.pl masz szansę znaleźć wiele pompek do powiększania penisa. Są tu zarówno modele próżniowe, jak i wodne. Jakie zaś są efekty użytkowania? Najlepiej sprawdź opinie klientów, którzy nam zaufali. Gwarantujemy, że skutki często przekraczają najśmielsze oczekiwania – wówczas nawet cena staje się bardziej niż konkurencyjna! Warto przy tym zauważyć, że jeśli stawiasz na pompkę próżniową – powinieneś też uzbroić się w odpowiedni lubrykant. I oczywiście – zestaw do czyszczenia gadżetu, aby zawsze zagwarantować sobie bezpieczne i higieniczne zabawy!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *