Hiszpańska mucha – co to jest i czy działa? Skład, opinie i efekty

efekt działa hiszpańskiej muchy na kobietęSzparagi, truskawki z szampanem, pieprz czy owoce morza. Co łączy te wszystkie produkty? Na pewno nie tylko to, że każdy z nich może stać się składnikiem pysznych potraw. Ci, którzy bardziej zgłębiali tajniki sztuki miłosnej, wiedzą, że są to również afrodyzjaki, rozpalające zmysły i pobudzające organizm do igraszek. Choć działają z różną skutecznością, to żaden z nich nie równa się ze środkiem, znanym szerzej jako hiszpańska mucha.

Zastanawiasz się, co to właściwie jest i jak działa? W takim razie trafiłeś pod właściwy adres. W tym miejscu dowiesz się wszystkiego, co najważniejsze o tym afrodyzjaku. Przeczytaj, czemu hiszpańska mucha cieszy się tak dużym zainteresowaniem i sprawdź, jakie przeciwwskazania należy mieć na uwadze. Poznaj jeden z najlepszych preparatów, który rozbudza zmysły tak kobiet, jak i mężczyzn!

Czym właściwie jest afrodyzjak?

Najpierw warto wyjaśnić, czym są afrodyzjaki. Ogólnie mówiąc, są to substancje mające na celu pobudzenie i wzmocnienie naturalnych reakcji fizjologicznych związanych z podnieceniem seksualnym. Nie mają one działania psychoaktywnego, jednak wpływają na zakończenia nerwowe, szczególnie te znajdujące się w strefach erogennych, a najbardziej w obszarze organów płciowych. Odbywa się to m.in. przez zwiększenie ich ukrwienia.

Afrodyzjaki od wieków były przedmiotem pożądania tysięcy mężczyzn i kobiet. Największy dostęp, z racji posiadania zasobów, mieli do nich władcy i ci znajdujący się najbliżej nich. Z czasem zaczęto je rozpowszechniać pośród zwykłych ludzi, tym bardziej że wiele z nich, jak np. hiszpańska mucha, stały się tańsze w produkcji, a przez to bardziej popularne. Ona sama zaś pozostaje do dzisiaj jednym z najsilniejszych afrodyzjaków dostępnych na rynku.

Czym jest hiszpańska mucha?

Nazwa może być myląca, choć rzeczywiście odnosi się do owada. Nie chodzi jednak o muchę, a o chrząszcza… Jego nazwa nie napawa chęcią do miłosnych uniesień, gdyż zwierzątko to zwie się pryszczelem lekarskim (ewentualnie majką lekarską lub kantarydą), ale za to daje niesamowite rezultaty w zakresie pobudzenia seksualnego. Substancją, którą pozyskuje się z tego owada, jest kantarydyna. Podobnie, jak inne afrodyzjaki – nie działa w sposób psychoaktywny, ale znacznie pobudza zakończenia nerwowe znajdujące się w strefach intymnych. Ma to dwojakie działanie.

Po pierwsze – pomaga łatwiej osiągnąć stan podniecenia. Stąd też hiszpańska mucha wskazana jest m.in. dla osób mających problemy z potencją lub oziębłością seksualną. Wykazuje się jej skuteczne właściwości zarówno u mężczyzn, borykających się z kłopotem z osiągnięciem wzwodu, jak i u pań cierpiących na suchość pochwy.

Z drugiej strony kantarydyna podrażnia błony śluzowe. To skutkuje lepszym nawilżeniem miejsc intymnych, a także intensyfikację doznań, jakie odczuwa się w czasie seksu. Choć działa na libido, to najlepsze efekty osiąga się w przypadku potęgowania pobudzenia seksualnego. Warto wspomnieć, że jej właściwości są wzmacniane przez dodatkowo zawarte w preparacie aminokwasy i sole mineralne. Dzisiaj bowiem hiszpańska mucha to nie tylko kantarydyna, ale i szereg innych substancji, korzystnie wpływających na seksualność.

Czy kantarydyna bywa szkodliwa?

Przeciwnicy tego środka zarzucają mu, że jest niebezpieczny dla zdrowia. Czy faktycznie? Okazuje się, że kantarydyna może nie tylko negatywnie odbić się na kondycji zdrowotnej, ale i doprowadzić do zgonu. Aby jednak osiągnąć taki efekt, należałoby zażyć minimum 10 mg tej substancji. Natomiast w dostarczanych przez producentów preparatach nie ma szans na to, aby osiągnąć tak wysokie stężenie.

Tym samym hiszpańska mucha pozostaje całkowicie bezpieczna dla zdrowia, a przyjmowana prawidłowo – nie wywołuje żadnych efektów ubocznych. Jak w przypadku jednak każdego środka stosowanego doustnie należy stosować się przede wszystkim do wskazówek, jakie znajdują się na etykiecie czy opakowaniu.

Jeśli więc chcesz dzięki niej spotęgować swoje doznania seksualne, to nic nie stoi na przeszkodzie. Zarówno Ty, jak i Twoja partnerka, jesteście całkowicie bezpieczni.

Jakie są przeciwwskazania do sięgania po hiszpańską muchę?

Jak w przypadku wielu preparatów na potencję, wzrost piersi czy penisa, tak i w przypadku hiszpańskiej muchy są pewne ograniczenia. Niestety – nie każdy może cieszyć się jej wyjątkowymi właściwościami. Dotyczy to osób z wykazaną nietolerancją na kantarydynę, a także borykających się z chorobami sercowo-naczyniowymi. Nie powinny jej przyjmować kobiety w czasie ciąży i w okresie karmienia piersią. Odradza się stosowania jej w przypadku problemów z krzepliwością krwi i przy stanach zapalnych dróg moczowych.

Grunt to odpowiednie dawkowanie

Nie masz żadnych z powyższych dolegliwości? W takim razie sięgnij bez obaw po hiszpańską muchę! Musisz jednak pamiętać, że ważne jest odpowiednie dawkowanie. W końcu to preparat, który przyjmujesz doustnie. Dlatego zawsze kieruj się wskazówkami, jakie znajdziesz na etykiecie lub opakowaniu afrodyzjaku.

Co natomiast może zdarzyć się przy przedawkowaniu? Wówczas pojawiają się pewne efekty uboczne, na szczęście nietrwające długo. Wśród nich wyróżnia się:

  • wzrost ciśnienia krwi,
  • problemy z zaśnięciem,
  • kłopoty urologiczne lub ginekologiczne,
  • czasowy wzrost temperatury ciała,
  • pogorszenie się samopoczucia.

Objawy, choć nieprzyjemne, utrzymują się jedynie przez krótki czas. Mimo wszystko jednak warto pamiętać o tym, aby zawsze stosować zalecaną dawkę.

Dlaczego warto sięgnąć po hiszpańską muchę?

Czasem bywa tak, że w związku coś gaśnie. Życie z partnerem niekiedy powszednieje, a sam seks staje się bardziej obowiązkiem niż przyjemnością dzielenia się intymnymi chwilami. Stosunek pojawia się raczej z przyzwyczajenia niż z chęci do igraszek, a spontaniczność gdzieś ginie w rutynie. Hiszpańska mucha to znakomity sposób, by zapobiec temu stanowi lub z nim zawalczyć, kiedy już istnieje.

Obecnie jest znana jako prawdopodobnie najsilniejszy i najszybciej działający afrodyzjak. Należyte dawkowanie gwarantuje, że nie pojawią się żadne efekty uboczne, za to stan pobudzenia rozciąga się nawet do 8 godzin! Tym samym możecie oddać się z partnerką wielu igraszkom, jakie tylko przyjdą Wam do głowy. Nawet jeśli zmagasz się z kłopotami z erekcją lub przedwczesnym wytryskiem, to niezwykłe działanie tego środka sprawia, że lepiej będziesz kontrolować swój orgazm, a wzwód będzie dużo bardziej satysfakcjonujący.

U kobiet kantarydyna poprawia ukrwienie i nawilżenie pochwy. Tym samym maleje ryzyko powstania bolesnych otarć, a same bodźce stają się dużo silniejsze. Większa wrażliwość na nie to dużo lepszy seks i intensywniejszy orgazm. Dzięki temu, że dzisiaj hiszpańska mucha to także inne składniki odżywcze, zyskasz siły, jakie przydadzą Ci się w czasie zabaw we dwoje. Możecie spróbować oboje zażyć ten preparat i po prostu cieszyć się intensywniejszym seksem.

Hiszpańska mucha – polecane produkty:

 

Hiszpańska mucha - Sex Elixir 15ml

 

Sex Elixir PREMIUM 100ml - skuteczna hiszpańska mucha

 

3x hiszpańska mucha Sex Elixir PREMIUM (300ml)


Hiszpańska Mucha Sex Elixir 15ml
najskuteczniej rozpala ogień!

Sex Elixir PREMIUM 100ml
mocny i niezawodny afrodyzjak

Zestaw 3x Sex Elixir PREMIUM!
potrójna moc hiszpańskiej muchy!
49,90 zł 99,90 zł 199,90 zł

Hiszpańska mucha – sprawdź i podziel się wrażeniami

Najlepszym świadectwem skuteczności hiszpańskiej muchy są opinie osób korzystających z tego afrodyzjaku. Wiele z nich zauważyło znaczną poprawę libido i silniej odczuwają bodźce w czasie pieszczot i seksu. Nierzadko wyjątkowe właściwości kantarydyny ratowały też związki, które kończyły się z powodu niskiej jakości życia seksualnego. Hiszpańska mucha zaś, rozbudzając żądze i chęć do seksu, wzmagała naturalne odruchy do bardziej spontanicznych zachowań w czasie stosunku. Wystarczy przejrzeć strony i fora internetowe, gdzie ich członkowie wypowiadają się na temat tego afrodyzjaku. Zdecydowana większość opinii i komentarzy jest pozytywna.

Do niewątpliwych zalet hiszpańskiej muchy należy jej niewygórowana cena. Możesz ją sprawdzić także w naszej drogerii. Wydasz naprawdę niewiele, za to poczujesz na nowo żądze, o jakich niewykluczone, już zdążyliście oboje z towarzyszem życia zapomnieć. Obawiasz się, że to efekt placebo? Istnieje wiele dowodów, że jest inaczej. To, jak działa, najlepiej sprawdzić na własnej skórze i przekonać się, że to skuteczna metoda na rozpalenie namiętności w związku.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *