Libido Therapy – recenzja, dawkowanie i opinie

Libido Therapy - recenzja, dawkowanie i opinie

Mechanizm podniecenia u pań wygląda nieco inaczej niż w przypadku mężczyzn. Ogromną rolę odgrywa strona emocjonalna. Partnerka, nim się otworzy na kochanka, musi mu każdorazowo zaufać, że jest on dla niej, a nie myśli tylko o swoich potrzebach. Pełne podniecenie sprzyja czerpaniu przyjemności z seksu – nie tylko ułatwia osiągnięcie orgazmu, ale po prostu – zapewnia lepsze doznania podczas wspólnych zabaw. Sprawa komplikuje się, gdy libido okazuje się zbyt niskie.

Zaniżony popęd seksualny u pań to dzisiaj jeden z wielu problemów, wynikających m.in. z trybu życia, jaki prowadzimy. Stres skutkuje nadprodukcją kortyzolu. Ten zaś wywołuje nadmierne zmęczenie i napięcie emocjonalne, co przekłada się na mniejszą ochotę na seks.

Na szczęście istnieją skuteczne metody walki z obniżonym popędem. Libido Therapy to jeden z wielu środków, pomagających w stanie zmniejszonej ochoty na seks. Dzięki niemu kobieta może na nowo rozbudzić swoją seksualną energię i cieszyć się z każdego zbliżenia. Jak działa ten środek? Czy Libido Therapy warty jest zakupu? Tego dowiesz się z poniższego artykułu. Przeczytaj go i poznaj jedną z najskuteczniejszych metod na radzenie sobie z obniżonym libido u kobiet!

Co to jest Libido Therapy?

Tabletki Libido Therapy to suplement diety dla kobiet, mający podnieść ich ochotę na seks. Unikalna kompozycja naturalnych składników nie tylko zwiększa popęd seksualny, ale też pomaga utrzymać dobrą kondycję i dodaje sił witalnych. Warto przyjrzeć się bliżej, jak Libido Therapy oddziałuje na ciało.

Jaki wpływ ma ten suplement na organizm kobiety?

Można wyróżnić 3 specyficzne działania, jakie gwarantują te tabletki. Ich główną funkcją jest zwiększenie ukrwienia w okolicach intymnych. To sprawia, że doznania odczuwane podczas pieszczot, jak i zbliżenia są silniejsze. Sprzyja to intensywniejszym orgazmom, a na dłuższą metę – poprawia krążenie w całym organizmie.

Inny skutek to wzbogacenie diety o mikro- i makroelementy. Rezultat? Przyspieszenie procesu przemiany materii, co przekłada się nie tylko na wzrost energii, ale i potencjalny spadek wagi.

Użyte do produkcji tego suplementu diety składniki naturalnego pochodzenia korzystnie oddziałują na układ hormonalny. Choć nie zawiera on żadnych hormonów, poszczególne substancje, znajdujące się w roślinnych wyciągach, stymulują organizm do m.in. zwiększenia produkcji hormonów żeńskich, a także testosteronu, odpowiedzialnego za ochotę na seks u obu płci. Dzięki temu, że w Libido Therapy nie ma jako takich hormonów, a ma on ekstrakty ze związkami stymulującymi ich produkcję i utrzymanie odpowiedniego poziomu, nie występują efekty uboczne, charakterystyczne w przypadku przyjmowania leków hormonalnych.

Skład Libido Therapy

Wyjątkowe właściwości Libido Therapy to wynik składu. Naukowcy projektujący ten specyfik dokonali starannej selekcji owoców, warzyw, ziół i innych roślin, by stworzyć preparat, który skutecznie poradzi sobie ze stanem obniżonego libido. Dzięki temu, że większość elementów jest pochodzenia naturalnego, przyjmując te kapsułki zgodnie z zaleceniami, nie trzeba obawiać się efektów ubocznych. Co znajdziemy w środku?

Burak czerwony

Wbrew pozorom stanowi źródło wielu potrzebnych do normalnego funkcjonowania substancji. Spożywanie buraków wskazane jest m.in. przy problemach z krążeniem, anemii oraz przy wielu innych dolegliwościach. To jednak nie wszystko – buraki czerwone wyśmienicie wpływają na potencję, co podobno dostrzegli już starożytni Rzymianie. Największe znaczenie w przypadku libido ma zawarty w tym warzywie bor, wpływający na przewodzenie bodźców przez system nerwowy oraz regulujący produkcję hormonów płciowych.

Buzdyganek ziemny

Nazywany także naziemnym – roślina ta od wieków stosowana jest w medycynie ludowej jako remedium na problemy z potencją. Dlatego znajdziemy ją w Libido Therapy. Korzystnie wpływa na poziom testosteronu we krwi (utrzymuje adekwatną ilość dla danej płci) oraz na ukrwienie okolic intymnych. To oznacza, że wszystkie bodźce odczuwane są mocniej.

Miłorząb dwuklapowy

Lepiej w Polsce znany jako japoński albo Ginkgo Biloba. Miłorząb dwuklapowy to roślina, z której środki podniecające dla kobiet i mężczyzn czerpią całymi garściami. Ma on duże znaczenie dla prawidłowego biegu krwi w naszym organizmie – poszerza światło naczyń krwionośnych, co sprawia, że w jednym momencie przez wybrany organ przepływa jej więcej. Oznacza to, że sporo składników odżywczych dociera również do pochwy. Większe ukrwienie to też dużo mocniejsze odczucia podczas seksu.

Szafran zwyczajny

Jedna z najdroższych przypraw na świecie zawiera substancje odgrywające dużą rolę w funkcjonowaniu systemu nerwowego człowieka. Związki znajdujące się w tej roślinie hamują tzw. wychwyt zwrotny neuroprzekaźników. Co to oznacza? Że będziesz cieszyć się lepszym samopoczuciem. Łatwiej się zrelaksujesz, a, jak wiadomo, podczas seksu to bardzo ważne!

Żeń-szeń koreański

Prawdopodobnie nie ma żadnej dalekowschodniej mieszanki ziół, która nie zawierałaby tego elementu w składzie. Żeń-szenie uznawane są za rośliny życia. Spożywanie ich gwarantuje zastrzyk energii, pobudzenie, zwiększoną koncentrację i wiele innych korzystnych efektów. Bardzo często mówi się również o żeń-szeniach (w tym koreańskim) w kontekście zdrowia seksualnego. Zawarty w Libido Therapy ekstrakt z korzenia tego zioła zwiększa światło naczyń krwionośnych, w tym tych na obszarze organów intymnych. Ponadto poprawia samopoczucie.

L-arginina

Choć nie ma pochodzenia roślinnego (w diecie najczęściej znajdziemy ją w mięsie czerwonym), to aminokwas ten stanowi bardzo ważny składnik diety, a przy tym – omawianego suplementu. Wpływa na wytwarzanie w organizmie tlenku azotu, odpowiedzialnego za poszerzanie światła żył, szczególnie w momencie ćwiczeń lub podniecenia. Usprawnia też procesy przemiany materii, więc przyczynia się m.in. do zrzucenia zbędnych kilogramów.

Witamina B3

Witaminy to ważny element naszej diety. Te z grupy B odgrywają ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Witamina B3 natomiast wpływa pozytywnie na przewodzenie bodźców przez system nerwów, zapewniając intensywniejsze doznania.

Przeciwwskazania do stosowania suplementu

Jak widać – skład Libido Therapy to w większości preparaty pochodzenia roślinnego. Niestety, nawet te mają pewne przeciwwskazania i nie każdy może cieszyć się możliwościami, jakie gwarantuje ten suplement. A przynajmniej nie bez konsultacji z lekarzem. Kiedy więc należy zachować ostrożność?

Przede wszystkim w momencie, gdy np. jeden ze składników wywołuje alergię. Skutki przyjmowania jakiegokolwiek suplementu, w którego składzie znajdują się substancje powodujące nieprawidłową reakcję układu immunologicznego, są nie do przewidzenia. Bezpieczniej więc najpierw skorzystać z porady lekarskiej. Podobnie jak w przypadku problemów z nadciśnieniem czy innych chorób, związanych z układem krwionośnym. Zawarty w składzie żeń-szeń, choć często uznawany za zbawienny, może wywoływać niekorzystne efekty u osób z kłopotami z sercem. Dlatego w przypadku, gdy masz problemy kardiologiczne, przed zażyciem Libido Therapy sięgnij po opinię lekarza specjalisty.

Suplement niewskazany jest także dla osób poniżej 18 roku życia, gdyż te są dopiero w fazie rozwoju organizmu. Burza hormonalna wieku dojrzewania w połączeniu z działaniem poszczególnych substancji zawartych w tym preparacie może wywołać różne, nieprzyjemne skutki. Co więcej – po Libido Therapy nie powinny sięgać kobiety w ciąży lub w okresie karmienia.

Przyjmowanie

Odpowiednia dawka została określona przez producenta w instrukcji dołączonej do suplementu. Zaleca się, by przyjmować 2 tabletki dziennie i popijać je szklanką wody – najlepiej podczas spożywania posiłku. Należy pamiętać, że Libido Therapy to suplement diety, a nie substytut zróżnicowanego jadłospisu.

Opinie o Libido Therapy

Co natomiast sądzą o Libido Therapy same kobiety? Jakie są opinie? Nasza drogeria erotyczna jest jednym z miejsc, gdzie kupisz ten preparat. Duże zainteresowanie, jak i pozytywny odzew w postaci ocen przyznawanych produktowi mówią same za siebie. Środek ten wykazuje dużą skuteczność i Klientki Intymnosc.pl chętnie go kupują.

Czy warto inwestować w te tabletki? Jeśli zmagasz się z obniżonym libido, nie czujesz satysfakcji z seksu – Libido Therapy będzie stanowił skuteczną odpowiedź na te problemy. Dzięki temu preparatowi nie tylko znów będziesz miała większy apetyt na niegrzeczne zabawy, ale przede wszystkim zyskasz więcej energii. Naturalne składniki tabletek sprawiają, że trudno mówić o efektach ubocznych. Jedynie osoby zmagające się z chorobami natury kardiologicznej powinny przynajmniej zasięgnąć opinii lekarza.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *