Co działa na facetów jak magnes? Poznaj techniki przyciągania ludzi

 

Co działa na facetów jak magnes? Poznaj techniki przyciągania ludzi

Wydaje Ci się, że trzeba mieć w sobie to „coś”, co zyskuje się wraz z urodzeniem? Że tylko takie cechy przyciągają facetów jak pszczoły do miodu? Bynajmniej! Możesz cieszyć się dużym powodzeniem wśród adoratorów. Musisz tylko wiedzieć, co działa na facetów jak magnes. Jeśli chcesz się o tym przekonać – przeczytaj ten artykuł. W tekście znajdziesz kilka wskazówek dotyczących tego, co sprzyja podrywowi i sprawia, że potencjalni partnerzy zwracają na Ciebie uwagę.

Samoakceptacja i pewność siebie

Tym, co przyciąga obie strony do siebie, jest poczucie własnej wartości. Wiele osób myśli, że jeśli ktoś celowo zwraca na siebie uwagę, musi mieć wysokie mniemanie o sobie. To błąd. Poczucie własnej wartości zaczyna się w głowie.

Kiedy zauważyłaś atrakcyjnego faceta, co pomyślałaś tuż po tym, kiedy oceniłaś jego wygląd? Sporo kobiet wówczas skupia się na tym, by ten przystojniak nie dostrzegł czegoś, co same uważają za mankament swojego wyglądu. Wiedz jednak, że często zdarza się, iż panowie chętnie spotykają się z dziewczynami odbiegającymi od kanonów piękna narzucanych przez kolorowe pisemka. Wszystko dlatego, że takie kobiety mają jedną zasadniczą przewagę nad pozostałymi – zaakceptowały siebie takimi, jakimi są.

Co to oznacza? Jeśli nawet są świadome tego, że mają o kilka kilogramów za dużo lub wyróżnia je duży nos, im to nie przeszkadza, by pozytywnie oceniać swoją osobę. Taka samoakceptacja jest dużo ważniejsza w kontaktach międzyludzkich niż wygląd. Osoby godzące się ze swoimi „mankamentami”, zachowują się swobodniej, częściej się śmieją i nie przywiązują uwagi do detali, jakie często nie mają większego znaczenia.

Uśmiechem w faceta – czyli strzał w dziesiątkę

Nie ma niczego tak zaraźliwego, jak ludzki śmiech. Podobnie jest z samym uśmiechem. Gdy ktoś się do nas uśmiecha, jeśli nawet nie uznajemy go za bardzo atrakcyjną osobę, najprawdopodobniej odpowiemy tym samym. A to już daje pretekst do zainicjowania rozmowy. Z drugiej strony ludzie cechujący się wyższą pewnością siebie dużo częściej się uśmiechają, a dodatkowo są rozluźnieni i otwarci na nowe kontakty. Jeśli zastanawiasz się, co działa na facetów, to uśmiech zdecydowanie warto dodać do tej listy.

Pamiętaj jednak, że ma on także swoje odmiany, a wprawny obserwator łatwo rozróżni wymuszony uśmiech od prawdziwego. Jeśli wraz z Twoimi ustami śmieją się Twoje oczy – wówczas będziesz bardziej wiarygodna.

Odpowiedni zapach

Wybierając swojego rozmówcę jako potencjalnego partnera na wieczór czy na życie, z pewnością zwróciłaś uwagę na to, jakie miał na sobie perfumy. Wbrew pozorom zapach stanowi bardzo silny bodziec, na którego podstawie dobieramy życiowych towarzyszy. Należy podkreślić, że chodzi tu zarówno o ten wyczuwany świadomie, jak i odbierany podświadomie. Właśnie dlatego kobiety i mężczyźni, wybierając się do miejsca, gdzie mogą potencjalnie spotkać kogoś ciekawego, przykładają dużą uwagę do zapachu, jaki „przywdzieją”. Nasza woń to nie tylko ozdoba, ale i element zdradzający pewne cechy. Intensywniejsze perfumy mówią np. to, że lubisz na siebie zwracać uwagę. Pieprzne nuty dodatkowo podkreślają Twój dominujący charakter. Jeśli natomiast wolisz łagodniejsze zapachy, np. kwiatowe, rodzi się naturalne skojarzenie z delikatnością.

O co chodzi z „podświadomymi” zapachami? Mowa o feromonach. Te lotne substancje chemiczne wykorzystywane są przez wszystkie żywe organizmy do komunikowania się między sobą. Używają ich zarówno owady, ssaki, jak i rośliny. Także ludzie mogą sobie w ten sposób przekazywać różne wiadomości, choć na poziomie podświadomości.

Obecnie możesz wykorzystać mieszankę takich produktów. Perfumy z feromonami to nie tylko woń zdradzająca Twoją gotowość do zawarcia nowej znajomości, ale i wyraźny sygnał, że jesteś kobietą, na jaką warto zwrócić uwagę. Feromony płciowe, mimo że ich nie wyczuwamy, skłaniają potencjalnych partnerów do tego, by zainteresować się daną osobą. Efekty też zależą od zastosowanej mieszanki. Do najlepszych produktów należy wyrób marki Love & Desire. Łączy on w sobie delikatny i zmysłowy zapach z silnymi feromonami, takimi jak:

  • androstenol,
  • androstenon,
  • copulins,
  • estratetraenol.

Co warto mieć na uwadze – mieszanka ta oddziałuje nie tylko na Twoje otoczenie, kobiety i mężczyzn, ale i na Ciebie. Poczujesz się znacznie pewniejsza siebie, zyskasz też przekonanie o swojej seksowności. Im bardziej zaś będzie to po Tobie widać, tym większe zainteresowanie będzie ze strony facetów.

Jeśli interesują Cię silne feromony damskie, zawsze możesz sięgnąć po flakonik Pheromax. W przeciwieństwie do Love & Desire to po prostu skoncentrowana dawka lotnych związków chemicznych bez perfum, dzięki czemu osobno nałożysz swój ulubiony zapach. Podobnie działa preparat Pheromone Essence, będący koncentratem feromonów, nakładanym za pomocą specjalnego aplikatora. Wystarczy kilka kropel wtartych np. na nadgarstek, dekolt i szyję, by faceci zaczęli zwracać na Ciebie większą uwagę.

Pheromone Essence damskie 7,5ml - czysta esencja uwodzenia! - Sex Shop

 

 

 

Pheromone Essence damskie 7,5ml – czysta esencja uwodzenia!

 

Odpowiednie proporcje

Kobiety często katują się różnymi dietami, popadają w kompleksy, a nawet groźne choroby, wyniszczające ich organizm. Tymczasem propagowana nienaturalnie chuda sylwetka nie stanowi efektu czyjejś pracy nad ciałem, a rezultat obróbki zdjęć w programach graficznych. Zdrowo jest być szczupłym, ale zwykle nie w taki sposób, w jaki prezentują to kolorowe pisma.

W takich sytuacjach, gdy kobiety gonią za idealną sylwetką, tym bardziej frustrujące okazują się obrazy pełniejszych dziewczyn, które przyciągają facetów jak magnes. Jak już wiesz, wynika to w dużej mierze z ich samoakceptacji, jednak należy zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz. To, czy jesteś szczupła, czy krągła, nie zawsze stanowi wyznacznik seksowności dla faceta.

Z pewnością pamiętasz schemat 90-60-90. Sporo w tym prawdy, choć tylko połowicznej. Te perfekcyjne wymiary zdradzają, że dużo istotniejsze są odczytywane podświadomie proporcje między poszczególnymi częściami ciała. To oznacza, że na facetów działa to, iż obwód talii jest o około 33% mniejszy niż obwód bioder i biustu. I choć zachęcamy do zdrowego trybu życia, to pamiętaj – nawet mając nieco więcej „ciała do kochania”, jesteś bardzo atrakcyjna dla potencjalnego kandydata. Czasem wystarczy odpowiednio podkreślić wcięcie w talii, biodra i biust.

Naturalność

Nie chodzi tylko o zachowanie – bo pozorowanie pewnych postaw, szczególnie na wyrost, działa raczej odstraszająco. Bardzo istotna jest naturalność wyglądu. Owszem, nie brakuje amatorów mocnego makijażu, którzy chcą, aby ich partnerka wyglądała jak lalka porcelanowa. Jednak większość mężczyzn woli mieć pewność, że pewnego ranka obudzą się obok tej samej dziewczyny, z jaką zdecydowali się pójść do łóżka. Jeśli więc nakładasz makijaż, pamiętaj, by tylko służył do maskowania ewentualnych niedoskonałości i podkreślał atuty Twojej twarzy. Możesz sobie oczywiście pozwolić na pewne ekstrawagancje – mocno napigmentowana szminka lub wyrazisty cień do powiek z pewnością przyciągną uwagę faceta.

Czego natomiast unikać? Przede wszystkim efektu maski. Jeśli nawet w ograniczonym świetle mężczyzna tego nie zauważy, to tam, gdzie ono będzie już mocniejsze, z pewnością dostrzeże granice między kolorem Twojej skóry a fluidem, jaki zastosowałaś. To z kolei oznacza, że druga rzecz, o jakiej warto pamiętać, to dobór koloru kosmetyków, by były zbliżone do odcienia cery. Niektóre panie, chcąc wyglądać np. na bardziej opalone, niż są, decydują się na nałożenie ciemniejszych „masek”. Efekt? Faceci może z nimi porozmawiają, ale niekoniecznie zdecydują się na coś więcej.

Pamiętaj, że Twoja naturalność przejawia się również w stroju. Nie wciskaj się w sukienkę XS, jeśli masz rozmiar S lub M. Dużo lepiej dobrać strój dopasowany do Twojej sylwetki – w końcu powstał on po to, by podkreślić Twoje atuty i maskować ewentualne niedociągnięcia. Nie musisz też wypychać piersi na wierzch. Owszem, na wielu facetów działa to jak magnes, ale wspomniane wcześniej proporcje w połączeniu z wyższą samooceną oddziałują dużo silniej i mają moc przykuwania mężczyzny na dłużej.

Co działa na facetów – podsumowanie

Wiesz już, jakie czynniki wpływają na to, że mężczyźni zwracają uwagę na kobiety. Oczywiście te elementy nie wyczerpują całego katalogu rzeczy, jakie działają na facetów. Panowie szukają przede wszystkim osób, przy których będą czuli się dobrze i swobodnie. Lubią też mniejsze lub większe przejawy ekscentryczności, gdyż to one wyróżniają nas z ogółu. Jeśli natomiast chcesz sobie nieco w tym zadaniu pomóc – zawsze możesz sięgnąć po feromony. Dzięki nim dodasz sobie odwagi, a także przyciągniesz uwagę facetów z otoczenia. Z nimi staniesz się dziewczyną, jakiej zawsze zazdrościłaś – pewną siebie, podziwianą i pożądaną.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *