Pheromone Essence damskie 7,5ml - czysta esencja uwodzenia!


Wysyłka za:

ŚREDNIA OCEN:
(100)
(27)
(3)
(0)
(0)
WSZYSTKICH OPINII: 130 (zobacz wszystkie)
153,00 zł

Pheromone Essence to profesjonalne, oryginalne feromony, które od lat zasługują na miano najlepszych feromonów na rynku! Zawierają najsilniejszą dawkę feromonów, wzbudzającą pożądanie u mężczyzn. Jeśli chcesz się przekonać, jak to działa, po prostu spróbuj. I dołącz do wyjątkowego grona kobiet, które na nowo odkryły swój seksapil i w bardziej atrakcyjny niż do tej pory sposób cieszą się życiem.

Bez względu na to kim jesteś, co robisz i jak wyglądasz, możesz być o wiele bardziej kobieca niż możesz sobie to wyobrazić.

Czytaj więcej o skuteczności feromonów? Czytaj dalej

Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm.. Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – zdaj się na feromony. Sprawdź jak wiele osób doceniło wpływ feromonów na ich kontakty z innymi ludźmi!

Każdej z Nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Zdarza się, że czujemy się zbyt mało atrakcyjne, co z kolei blokuje Nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Skończ ze stresem towarzyszącym podczas poznawania nowych osób, wykorzystaj moc feromonów!

Oczywiście za sprawą feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz. Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający Twoją siłę i magnetyzm. Dzięki feromonom bez trudu poprosisz interesującego Cię mężczyznę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub do tańca na imprezie. I możesz być pewna, że żaden Ci nie odmówi!

Świat już zwariował na ich punkcie! Teraz może zwariować i na Twoim.

Dookoła faceci tracą głowy dla Twoich koleżanek, a Ty masz wrażenie, że ciągle coś Cię omija?Może to kwestia nieśmiałości w kontaktach z ludźmi?

A może masz poczucie, że jesteś gorsza, słabsza, mniej atrakcyjna?
No to przygotuj się na spory wstrząs, bo to, czego zaraz dowiesz się o feromonach, odmieni Twoje życie raz na zawsze.

Teraz dzięki najnowszym zdobyczom nauki możesz pomóc swojemu szczęściu. To skuteczne jak natura i proste jak stosowanie perfum. Esencja feromonów Pheromone Essence pomoże Ci wzmocnić poczucie własnej wartości i pewności siebie, podniesie Twoją atrakcyjność, a w konsekwencji sprawi, że mężczyźni nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku. Jest bezwonny, a więc stosując go, nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych perfum. Po prostu wymieszaj feromony z perfumami lub stosuj je punktowo, a perfum używaj tak jak zazwyczaj.

Bez względu na to kim jesteś, co robisz i jak wyglądasz, będziesz o wiele bardziej sexy niż możesz sobie to wyobrazić. Słyszysz czasem takie słowa: ona ma w sobie to coś? Tak naprawdę każda kobieta ma w sobie to „coś”, tylko nie każda potrafi to wyeksponować.
Feromony w naturalny sposób wydobędą Twój seksapil.

Jak działa Pheromone Essence dla kobiet?

Kobiety mają swoje sposoby na bycie atrakcyjnymi. Czasem bardzo wyczerpujące. Katują się dietami, wciskają w gorsety, wkładają niebotyczne szpilki, wydają fortunę na fryzjera i kosmetyki – a wszystko po to, by podobać się facetom. Czy nie prościej i przyjemniej byłoby nadal pozostać sobą, a do przyciągnięcia męskich oczu wykorzystać naturalne sposoby?

Wypróbuj Pheromone Essence i przekonaj się, że żadna impreza czy spotkanie towarzyskie nie będą już takie jak kiedyś!

Tak właśnie działają feromony dla kobiet – przyciągają mężczyzn w niewidzialny sposób. „Wysyłają sygnały” mające pomóc Wam odnaleźć się w tłumie.

Dzięki zastosowaniu feromonów może zdarzyć się i tak, że tych, którzy poczują Twoją kobiecą aurę będzie znacznie więcej niż ten jedyny. Ale wtedy już tylko od Ciebie zależy, co z tym zrobisz.

Pheromone Essence uczyni Cię atrakcyjną w oczach mężczyzn, natomiast dominującą w oczach kobiet. Jeśli np. masz w pracy szefową, która daje Ci w kość, ten zapach skutecznie osłabi jej siłę. Pheromone Essence doda Ci pewności siebie, która pomoże Ci pokazać, na co tak naprawdę Cię stać.

PHEROMONE ESSENCE – JEDYNY TAKI NA RYNKU

Pheromone Essence jest uwielbiany za to, że jest bezwonny i można go stosować razem ze swoimi ulubionymi perfumami. To produkt bardzo chwalony przez klientów z całego świata. Pheromone Essence to najlepszy produkt do uwodzenia, jaki kiedykolwiek powstał.

Pheromone Essence rzeczywiście działa i jest niepokonanym liderem wśród feromonów. Zawiera najsilniejsze substancje powodujące zmianę zachowania u mężczyzn. Działa „niewidzialnie” – nikt, nawet Ty sama, nie poczuje żadnego zapachu oprócz Twoich perfum. 

CO DAJE CI PHEROMONE ESSENCE:

 • wzmacnia pewność siebie i poczucie atrakcyjności
 • dodaje seksapilu
 • przyciąga męskie spojrzenia
 • budzi zaufanie
 • stwarza wokół Ciebie niewidzialną uwodzicielską aurę
 • możesz go stosować razem ze swoimi perfumami – ponieważ Pheromone Essence jest bezwonny

Największa popularność na rynku!

Pheromone Essence to najpopularniejsze feromony w Polsce, potwierdzają to liczne artykuły w uznanej prasie lifestylowej.

Lider w swojej kategorii

Pheromone Essence to produkt najwyższej jakości, który działa w pełni kompleksowo. W bardzo krótkim czasie stał się top produktem nie tylko na Intymnosc.pl. Wiemy, że warto mu zaufać! Pheromone Essence to naturalne feromony najwyższej jakości, które znacznie zwiększą Twoją atrakcyjność i ułatwią nawiązywanie kontaktów i zaciśnianie więzi z innymi.

Gwarancja satysfakcji!

Jesteśmy na tyle pewni działania feromonów Pheromone Essence, że jeśli nie będziesz zadowolona z rezultatów - zwrócimy Ci pieniądze. Masz na to aż 30 dni, bez podawania żadnych powodów.gwarancja_penilarge.jpg

Stosowanie Pheromone Essence? Czytaj dalej

Pheromone Essence oparty jest na najwyższej jakości Androstenonie. Flakonik 7,5 ml posiada specjalny dozownik, umożliwiający dolanie feromonu do ulubionych perfum (maksymalnie 100 ml) lub stosowanie go bezpośrednio na skórę lub ubrania. Pamiętaj, że feromony aplikowane bezpośrednio na skórę działają o wiele skuteczniej. Możesz je zmieszać ze swoimi perfumami lub stosować punktowo i dodatkowo używać perfum.

Specyfikacja Czytaj dalej

Opakowanie: 7,5 ml flakonik z zakraplaczem
Wydajność: 150 kropel
Ilość feromonów w 1 kropli: 17 mcg
Średni czas użytkowania / stosowane co dzień: 3 miesiące

Środki ostrożności Czytaj dalej

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik. Jeśli szukasz naprawdę skutecznych feromonów, to zapomnij o tanich podróbkach. Różnicę między oryginalnymi feromonami a ich tańszymi odpowiednikami jest taka, jak w przypadku perfum. Tanie perfumy na początku pachną podobnie, ale bardzo szybko wietrzeją. Podobnie jest z feromonami, z tym że nie chodzi tu o zapach, a o ich skład i nasycenie.

Artykuł poświęcony roli feromonów? Czytaj dalej

Nie da się zaprzeczyć temu, że ludzie nieustannie są niejako kierowani pierwotnymi odruchami, bodźcami zewnętrznymi i potrzebami. Natura oraz chemia bardzo często nami kierują, niezależnie od naszej chęci czy świadomości pod tym względem.

Dlatego też coraz atrakcyjniejsze stają się feromony. Są to substancje naturalnie obecne w organizmach zwierzęcych i roślinnych, odpowiedzialne za wiele aspektów rozwoju, przetrwanie oraz przedłużenie gatunku. U ludzi zawierają się między innymi w ślinie, pocie oraz moczu. Ich działanie często jest niedostrzegalne, gdyż nie wydzielają zapachu, lecz wciąż działają i wywołują instynktowne reakcje.

Feromony mogą wywołać dla przykładu zupełnie inny stosunek do różnych jednostek lub postępowanie, o które sami siebie byśmy nie podejrzewali. Wpływają także na pewność siebie, humor oraz zainteresowanie płci przeciwnej. Jak to możliwe, że niektórzy ludzie bez żadnych kłopotów zdobywają kolejne znajomości, dominują w grupach, są respektowani od pierwszego spotkania lub budzą niesamowite zaufanie? Wielokrotnie jest to właśnie działanie feromonów. Są one używane nawet w supermarketach do sprzedaży drogich produktów lub przez akwizytorów, którzy po zastosowaniu feromonów potrafią być bardzo przekonujący.

Odpowiednio połączone feromony syntetyczne z tymi otrzymanymi z roślin można kupić w postaci perfum o ciekawych zapachach lub jako bezwonne olejki, które można potem połączyć z własnymi kosmetykami. Feromony używa się najczęściej bezpośrednio na skórę w punktach, które produkują najwięcej własnych feromonów, takich jak szyja, nadgarstki czy okolice uszu.

Jeżeli chcesz odczuć zwiększoną pewność siebie, większe zainteresowanie wśród płci przeciwnej, dominować, wywoływać zaufanie lub ułatwić sobie kontakty w życiu codziennym, być może feromony są właśnie dla ciebie.

Jak działają feromony i jakie jest ich naukowe tło? Czytaj dalej

Zobacz, co o działaniu feromonów mówi naukowiec, który poświęcił temu zagadnieniu 20 lat życia. Poniżej przedstawiamy fragmenty obszernego wywiadu, jakiego James V. Kohl udzielił dziennikarzowi Bobowi Hughesowi.

James V. Kohl to naukowiec i wykładowca. Od 1992 roku publikuje opracowania naukowe na temat feromonów i ich działania w świecie ludzi i zwierząt. Z jego badań i publikacji korzysta m.in. światowe stowarzyszenie Mensa. Kohl opracował słynną mieszankę feromonów, opartą na androstenolu i androsteronie. Zafascynowany wynikami swoich prac, zaczął prowadzić bloga pheromones.com, który z czasem stał się bardzo poczytnym miejscem w sieci.
 • Bob Hughes: Co wynika z Twoich badań?
 • James V. Kohl: Moje badania pokazują, że mieszanka dwóch wyselekcjonowanych feromonów ma wpływ na wzrost atrakcyjności kobiet w oczach mężczyzn. Przeprowadziliśmy takie doświadczenie: zaaplikowaliśmy kobietom wybrane przez nas feromony. W ciągu 15 minut okazało się, że kobiety te dużo silniej przyciągały wzrok mężczyzn i czuły się bardziej atrakcyjne. Doświadczenie pokazało, że działanie feromonów ma wpływ na zjawiska zachodzące w mózgu, w tym także na nastrój, po prostu na zachowanie danego człowieka. Potwierdziły się nasze przypuszczenia. Dzięki tym obserwacjom mogliśmy opracować idealną mieszankę feromonów.
 • Wobec tego nasuwa się pytanie: czy kompleks składników, prosta mieszanka chemiczna może zmieniać zachowania ludzi? 
 • W trakcie życia napotykamy różne feromony, zapachy, składniki, które mają wpływ na nasze zachowania. Wpływ ten zależy także od powtarzalności, w jakiej pojawiają się one w naszym życiu. Wywołują pewne skojarzenia.
  Zaobserwowanie zmian zachowań nie jest trudne do wychwycenia. Przykładem są choćby nasze nawyki żywieniowe. One też są oparte na pewnym doświadczeniu i powtarzalności. Pojawiają się jakieś preferencje, wyraźnie widzimy, co nam smakuje, a co nie.
 • Pierwszym przykładem działania feromonów w naszym życiu jest kontakt matki i dziecka podczas karmienia piersią. Feromony matki inaczej wpływają na synów, a inaczej na córki. Mógłbyś to rozwinąć? 
 • Zgadza się. Już podczas tego pierwszego fizjologicznego doświadczenia możemy wyraźnie stwierdzić, że dzięki feromonom matki chłopcy od razu wyczuwają różnicę płci. Dziewczynki nie wychwytują tej różnicy, co potwierdza, że feromony oddziałują na przeciwną płeć.
 • W takim razie jak dokładnie działają feromony? I które działają, a które nie? 
 • Co to znaczy działają? Jeśli chodzi Ci o to, że zmieniają zachowanie, to taka jest właśnie definicja feromonów – one zmieniają zachowanie i wpływają na fizjologię.
 • Chodzi mi o te najważniejsze, których działanie zostało udowodnione. 
 • Udowodniliśmy działanie adrostenolu i androsteronu. (…)
 • Co byś powiedział ludziom, którzy kupują atrakcyjność seksualną w butelce? Tym, którzy kupują feromony, by wydawać się bardziej atrakcyjnymi. 
 • Feromony działają tak jak makijaż w przypadku kobiet lub jak opalenizna u facetów. Kobiety malują się, żeby lepiej wyglądać, ale i żeby lepiej czuć się same ze sobą. Faceci z kolei czują się bardziej atrakcyjnie, gdy są opaleni, przez co stają się bardziej pewni siebie i rzeczywiście dzięki temu odbierani są jako bardziej atrakcyjni. Feromony dają to, co daje ładny wygląd. Gdy ładniej pachniesz, ładniej wyglądasz, lepiej się czujesz, a przez to wydajesz się bardziej atrakcyjny/-a dla innych.
 • Czyżbyśmy byli bardziej prostymi istotami niż sami o sobie sądzimy? Czy Twoje badania to potwierdzają?
 • Wiele jesteśmy w stanie powiedzieć o człowieku, ale nie wszystko jest zbadane, np. nie wiemy, co ma wpływ na nasze wzrokowe postrzeganie atrakcyjności drugiego człowieka. W tym sensie jesteśmy na wyższym poziomie niż zwierzęta, u których przyciąganie jest mniej złożone (…) Często ludzie myślą, że jak coś widzą, to mogą powiedzieć, że to im się podoba i tego właśnie chcą. A nie zdają sobie sprawy z tego, że działa na nich coś jeszcze – zapach, feromony. I dopiero połączenie tych wszystkich bodźców sprawia, że czujemy do kogoś pociąg. (…)

 • Z Jamesem V. Kohlem rozmawiał Bob Hughes.
Ocena 

Po otwarciu trochę zdziwko, bo gęstość jest ewidentnie mniejsza od wody. Jakby olejkowata. Dobrze rozpuszcza się w innych wodach perfumowanych czy wodach toaletowych. Stosuję też z podróbkami perfumeryjnymi :D Efekt - rewelka!!

Ocena 

Dla mnie trochę nudny, prosty ale ładnie pachnie.

Ocena 

90% ludzi na ulicy niczym nie pachnie więc ktoś kto pachnie już się wyróżnia i zwiększa swoje szanse u płci przeciwnej. A co dopiero gdy pachnie takimi liniami jak Pheromone Essecen ;] To już w ogóle ma profit na starcie.

Ocena 

Testuję od kilku dni i już widzę, że chyba się z nim zaprzyjaźnię na dłużej. Oceniam na na mocne 4+ lub 5-. Przyjemny i będę go dalej testował.

Ocena 

Czytam uważnie opinie na forach na temat kupowanych kosmetyków. Wnioski po stosowaniu PHEROMONE ESSECE są takie, że: zapach mi się podoba, jest lekki, delikatny, ale też seksowny i długo utrzymuje się na skórze. Raczej uniwersalny więc większości będzie się podobał, nie razy w nos. Dodany do wody perfum wzmacnia ich zapach, dodaje tą intrygującą nutkę niebalnalności. Trochę zawijaniec jezykoway, ale mam nadzieję, żę wiecie o co mi chodzi. Chociażby ze względu na trwałość jet warty swojej ceny.

Ocena 

Gdzieś ostatnio wtarłem sobie go w rękę. Wydał się trochę nudny i przeciętny. Prawdziwą moc daje po zmieszaniu z jakąś dobrą wodą toaletową czy perfumami. Zarówno trwałość jak i projekcja jest po nim wzmocniona. I chyba tak trzeba je stosować.

Ocena 

Są super. Wzmacniają projekcję zapachu. Stosuję je z moimi ulubionymi Versace. Rozrabiam w stosunku 7,5 ml do 20 ml - wtedy efekt jest najlepszy. Chociaż można stosować bezpośrednio na skórę. Niby są mało wyczuwalne ale trwałość przez cały dzień..

Ocena 

w koncu trafiłem na jakieś merytoryczne opinie a nie - pachną lub śmierdzą.

Ocena 

Oby tylko się nie zepsuli i nie zaczeli kombinowac z tymi zapachami jak to było w przypadku innych marek perfum typu Versace Pour Homme. I jeszcze jedną ciekawostkę powiem, że po włożeniu do szafy spryskanej koszuli, na drugi lub trzeci dzień pachnie nim cała garderoba :). A zapach godny podziwu, bo jest świeży, trwały i tak jak koledzy pisali wpadający w nutę korzenną.

Ocena 

Mixuję je z playboyem lub pierre cardin. Pheromone essence jest z tego pakietu niestety najdroższy. Różnice jest. Różnica w zapachu jest wyczówalna - to fakt. Dodaje większą siłę "rażenia" i trwałość. Parametry zapachu bardziej wyostrzone.

Ocena 

Ostatnio usłyszałem od kobiety (a była naprawdę gorąca) gdzieś w galerii handlowej, że mój zapach jest rozbrajająco seksowny. Niech to będzie mój komentarz do pheromone essence

Ocena 

Powiem szczerze, że nie mogę tego zapachu ogarnąć. Czuję go za każdym razem trochę inaczej. Raz jest lekko korzenny podczas gdy innym razem bardziej słodko-pieprzowy. Ale mam pewność co do jednego, że ten zapach podoba się - i to nie tylko kobietom!

Ocena 

Dobry, ale boję się, aby nie stał się oklepany, mało charakterystyczny. Trwałość dobra, zapach wąchałem lepsze, ale jest okey.

Ocena 

W skali 1 do 10 mógłbym dać mocne 8. Zapach jak zapach każdy ma swój, pheromone essence akurat nie nalęzy do ekspresyjnych zapachów, ale wzmacnia pierwotny zapach. Na potańcówkach nie mam wiekszego problemu z wyrawniem kogos. Śmieszne bo, myślałem ze to pic na wodę. A może to tylko efekt placebo, a człowiek w kontaktach z płcią przeciwną jest bardziej odważny? Nie wiem, ale dobrze by było gdyby ktoś zbadatł ich fenomen.

Ocena 

Kupiłem, używalem w połączeniu z perfumami L'occitane (moje ulubione) jak i bez - bezpośrednio na skór i w zasadzie nic nie udało mi się skutecznie poderwać. Mimo że próbowałem. Nie wykluczam tego ze nie bylem w typie laski, ala laska w moim jak najbardziej.

Ocena 

Po pierwszej aplikacji odebrałem je jako hmm... lekko damskie lub co najmniej unisex. Zapach jest delikatniejszy, naturalniejszy, hmm. bardziej korzenny, ale korzenny w seksonwym wydaniu. Laski dosłownie kleją się do niego. Np na dyskotece czy podczas spotkań towarzyskich. Oczywiście nie mówię, że to perfumy z feromonami, bo i po co? :)

Ocena 

Na letanią pogodę nadaje się idealnie. Jest coś w nim co działa jak magnes na kobiety. Też nie wierzyłem przed zakupem więc muszę zwrócić honor.

Ocena 

sa geste, lekko korzenne, a ten dozownik to tez dobra opcja :D mozna dzieki niemu pobrac dowolna ilosc PE. stosuje bezposrednio na skore nigdy na ubrania.

Ocena 

sa geste, lekko korzenne, a ten dozownik to tez dobra opcja :D mozna dzieki niemu pobrac dowolna ilosc PE. stosuje bezposrednio na skore nigdy na ubrania.

Ocena 

One nie są takie całkiem bezzapachowe, a spotkałem się z takimi opiniami przed zakupem. Jest lekko korzenny i zmysłowy. Buteleczka mała, z dozownikiem. Pojemność 7,5 ml. Używam bezpośrednio na skórę - efekt, no cóż, podoba się płci przeciwnej dostrzegam to na każdym kroku.

Ocena 

Mam podobnie odkąd je stosuję nie siedzę samotnie w klubach czy nawet domówkach.

Ocena 

Odkąd je stosuje wszystkie imprezy są pełne wrażeń.

Ocena 

Wczoraj byłam w klubie i chyba nigdy nie tańczyłam z tyloma facetami w ciągu jednej nocy myślałam, że nogi mi odpadną ;D Monia

Ocena 

Nie pamiętam kiedy tak dobrze bawiłam się na imprezie jak po zastosowaniu tych feromonów.

Ocena 

Mi też koleżanki zazdroszczą powodzenia u mężczyzna na imprezach, cały czas pytają ja ja to robię ale to moja słodka tajemnica.

Ocena 

Użyłam ich i poszłam z przyjaciółkami na imprezę, nie mogły znieść, że faceci gadają tylko ze mną, a zawsze to ja byłam ta ostatnią.

Ocena 

Czytałam wiele opinii i komentarzy i postanowiłem spróbować i chyba dobrze zrobiłam, bo efekty są fenomenalne.

Ocena 

Dosyć dobre te feromony mogły by działać trochę dłużej ale za tę cenę nie jest źle.

Ocena 

Co tu się rozpisywać działają fenomenalnie w 100% fenomenalne.

Ocena 

Hym nie bardzo wiem co mam myśleć bo to naprawdę działa tylko to trochę dziwne, że faceci tak do mnie lgną.

Ocena 

Godny polecenia produkt, moim zdaniem najlepszy na rynku.

Ocena 

Fajna i bardzo pożyteczna rzecz dla wszystkich dziewczyn.

Ocena 

Ja dodaje do mgiełki i aplikuje na całe ciało efekt jest zniewalający.

Ocena 

Ja aplikuję to na dekolcie i działa na facetów jak lep na muchy.

Ocena 

Działa dokładnie jak w opisie co do literki. Polecam serdecznie.

Ocena 

Produkt godny polecenia wszystkim kobietom zarówno samotnym jak i tym w związku, to zmieni wasze życie.

Ocena 

Nie ma co się za bardzo rozpisywać to działa jak należy i tyle w temacie.

Ocena 

Jak to często bywa feromony poleciłam mi moja kumpela a ja byłam trochę sceptyczna ale w końcu spróbowałam i nie żałuje to jest coś niesamowitego.

Ocena 

Od kiedy ich używam mam dużo więcej znajomych w realu niż na FB to jest coś

Ocena 

Każda kobieta powinna mieć obowiązek używania Pheromone Essence, żyło by się nam łatwiej.

Ocena 

Jestem zadowolona z działania tego specyfiku a po za tym jest w promocji więc jeszcze bardziej mi się podoba.

Ocena 

Nie byłam przekonana do tego typu rzeczy, zawsze uważałam, że jak mam poznać fajnego faceta to i tak to zrobię no ale po wielu nieudanych próbach i usilnych namowach mojej przyjaciółki spróbowałam, i nie żałuję, na razie nie chcę zapeszać ale jest dobrze ;D

Ocena 

W brew pozorom wielkim plusem jest to, że są bezzapachowe, bo można zmieszać je z jakimi się chce perfumami.

Ocena 

Bardzo mocne są te feromony, bardzo długo się utrzymują i działają.

Ocena 

Tak jak już wiele dziewczyn tutaj pisało przydaje się nie tylko w kontaktach matrymonialnych ale po prostu ułatwia życie kobiety.

Ocena 

Bardzo przydatna rzecz kiedy musimy użyć swojego kobiecego daru przekonywania.

Ocena 

Czytam komentarze i w pełni się zgadzam to bardzo dobry i przydatny produkt.

Ocena 

Świetna sprawa dla kobiet mający problemy ze znalezieniem faceta, dzięki temu będziecie mogły przebierać do woli, w facetach.

Ocena 

Działanie tych feromonów jest niesamowite, wszyscy mężczyźni się za mną oglądają.

Ocena 

Wszystko fanie tylko ta buteleczka jakaś ni jaka ale zawartość świetna.

Ocena 

Długo szukałam odpowiednich feromonów i w końcu znalazłam są w prost idealne nic dodać nic ująć.

Ocena 

Sama to stosuję od długiego i postanowiłam kupić je swojej siostrze teraz i ona ma ogromne powodzenie u mężczyzn.

Ocena 

To pomaga każdej żyjącej pełnia życia kobiecie polecam.

Ocena 

Można je pomieszać z perfumami, łatwiej się aplikuje i na dłużej starcza.

Ocena 

Trochę tego mało ale działa FENOMENALNIE, FENOMENALNIE.

Ocena 

Pierwszy raz kupiłam je dla żartu ale teraz to już piąty raz i żarty się skończyły bo to działa i to jak.

Ocena 

Parę złotych i wszystko się zmienia i w pracy i na imprezie to jest to XD

Ocena 

Dziewczyny!!! przestańcie się wahać, to naprawdę działa na mężczyzn.

Ocena 

Warte polecenia każdej dziewczynie, naprawdę warto to sobie kupić.

Ocena 

Moim zdaniem działają świetnie ale trzeba ich używać ostrożnie bo przyciągają wszystkich facetów bez wyjątku.

Ocena 

To jest coś co każda kobieta bez wyjątku powinna mieć w swojej torebce.

Ocena 

A ja używam ich tylko gdy idę na jakaś imprezę bo nie za bardzo chcę przyciągać uwagę jakiś starczych dziadów na ulicy.

Ocena 

Nie wychodzę z domu bez aplikacji tego cudownego środka, polecam serdecznie wszystkim dziewczynom.

Ocena 

Mam tak samo, dla mnie powodzenie u mężczyzn to tylko wartość dodana, ważniejszy jest awans w pracy i podwyżka.

Ocena 

Ja też nie używam ich do podrywu tylko do ułatwienia sobie życia na przykład w pracy.

Ocena 

Moim szefem jest facet i od kiedy stosuję te feromony moja praca stała się łatwiejsza i dostałam podwyżkę, wszystkie koleżanki mi zazdroszczą ;D

Ocena 

Dzięki Wam poznałam wspaniałego faceta, oczywiście feromony tylko ułatwiły i przyspieszyły całą procedurę ;D bo flakonik za nas nie pogada z facetem, ale po co tracić czas jak można szybciej poznać kogoś fajnego.

Ocena 

Polecam wymieszanie ich z jakimiś ładnymi perfumami, ja tak robię i efekty są zniewalające.

Ocena 

Działają świetnie ale daje 4/5 za dość mały flakonik.

Ocena 

Polecam każdej dziewczynie, która ma problemy z nawiązywaniem znajomości z mężczyznami, kup sobie te feromony spryskaj się i idź do klubu albo pabu nic więcej nie musisz robić wszystko załatwi Pheromone Essence.

Ocena 

Buteleczka może faktycznie nie wyglądaj jakoś zniewalająco ale liczy się to co jest w środku a w środku jest płyn, który zmienia życie kobiet.

Ocena 

Dziewczyny mówię wam kupcie to sobie i używajcie regularnie a wasze życie się zmieni tak jak moje. Ola

Ocena 

Cos niesamowitego, gdy wchodzę do klubu od razu w okuł mnie aż roi się od mężczyzn ;D

Ocena 

Ta buteleczka sprawia, że życie kobiety jest łatwiejsze, przynajmniej jeżeli chodzi o kontakty między ludzkie.

Ocena 

Dla mnie te feromony po prostu ułatwiają życie, nawiązywanie kontaktów z ludźmi jest łatwiejszy i tyle.

Ocena 

czyste feromony cos wspanialego, teraz mam feromony wymieszane z moimi perfumami, wiec i zapach taki co mi sie podoba i uwodzi facetow

Ocena 

Gdybym mogła, to kupowałabym w prezencie Pheromonce Essence wszystkim moim kumpelom i przyjaciółką! Ale to moja słodka tajemnica i nie zamierzam jej zdradzać nikomu. Mogę tylko wszystkim powiedzieć, że działają rewelacyjnie! I jest tak, jak w opisie, faceci nie mogą oderwać ode mnie wzroku, a ja czuję się super sexy. Ale oprócz tego że podobam się facetom wiecie w jaki sposób, to jeszcze zauważyłam, że lubią po prostu ze mną gadać. Na żadnej imprezie nie ma już tak, żebym siedziała na kanapie i jadła chipsy jak to czasem niestety przyznaję bywało. Coś ich do mnie przyciąga i w ten sposób poznałam już naprawdę sporo fajnych ludzi. Jeden z nich jest szczególnie fajny, ale to już top secret  powodzenia! Spróbujcie same!
Red_Mary

Ocena 

Kupiłam Pheromene Essence, bo chciałam się przekonać sama an sobie. Sporo słyszałam, czytałam o tym, że to działa, ale nie za bardzo w to wierzyłam. No i teraz sama mogę napisać, że to jest niesamowity wynalazek! Działa jak marzenie  Ostatnio zaczęłam eksperymentować z innymi feromonami i też działają! Jestem pod wrażeniem! Mam wrażenie, że dopiero teraz bawię się życiem na całego  polecam Wam dziewczyny, spróbujcie!
Pati

Ocena 

Nie będę się rozpisywać, bo czytam wpisy innych dziewczyn i tylko kiwam głową, że napisałabym dosłownie to samo. Działa i jest super! Jak jeszcze się wahacie, to dajcie spokój i spróbujecie, bo warto to mało powiedziane.
Ola-Manola

Ocena 

Witam. Hm… od czego tu zacząć? TO DZIAŁA! Pheromonce Essence jest rewelacyjny!!! Nie wierzę, że to piszę, bo z natury jestem niedowiarkiem i muszę jak to się mówi zawsze włożyć palec w ranę żeby uwierzyć. Kupiłam te feromony dla zabawy. Stwierdziłam, że jak nie zadziała to trudn, przynajmniej będę widziałą, że spróbowałam. A tu nie dość, ze działa na innych, to jeszcze mi pooprawia humor. No bo czuję się lepiej sama ze sobą, bardziej stanowcza, bardziej pewna siebie. Ludzie dosłownie jedzą mi z ręki. Jest dokładnie tak jak piszecie na stronie : faceci lgną, gadki lepiej się kleją, a dziewczyny w pracy zaczęły ustępować mi pola. Pracuję w butiku z odzieżą i z zastępcy kierowniczki nagle się zorientowałam, ze wykonuję obowiązki kierowniczki, która była u na na próbę i chyba dłużej nie zostanie, bo wiem już, że mnie szykują na jej miejsce )) Cały czas czuję, ze jestem tą samą Mariolką, ale życie zmieniło się jakby samo, jakby pod wpływem jakiś czarów. Polecam! Polecam! Polecam!
Mariola J

Ocena 

Hejka wszystkim. Kupiłam Pheromone Essence, bo szukałam feromonów bez zapachowych, bo chciałam mieć takie które mogę stosować ze swoimi perfumami. Efekt mnie zaskoczył. Ja sama nic nie czuję, oprócz moich ulubionych perfumek Donny Karan. Za to faceci jakby dostali jakiejs korby !! Za każdym razem kiedy wychodzę do pubu czy clubu dosłownie chce mi się śmiać bo wiem co będzie. Kolejka facetów do stawiania mi drinków, fajne rozmowy i za każdym razem swietna zabawa. Dziewczyny! Spróbujcie, nie bójcie się! Ja jestem zachwcona!
Gosiaczek11

Ocena 

Powiem krótko: kupiłam Pheromone Essence na próbę. I to nie po to, by wyrywać facetów, tylko żeby pomóc sobie w pracy. Mam wyjątkowo upierdliwą szefową, na którą nikt nigdy nie mógł „znaleźć sposobu”. Aż kiedyś wyczytałam w jakiejś gazecie o feromonach. Zainteresowało mnie, że to ma naukowe podłoże. Szukałam w sieci i tak wyguglałam Wasz sklep. Przeczytałam opisy produktów i wybrałam jeden, właśnie Pheromonce Essence. I tu aż mi zaczyna brakować słów: GE NIA LNY! Nie dość, że szefowa spuściła z tonu w stosunku do mnie, to jeszcze się okazało, że mam wielu miłych kolegów w pracy. Czuję się o wiele pewniej i dzięki temu mam lepsze wyniki w pracy. Jestem pod wrażeniem działania tych feromonów. POLECAM!!!
Anonim

Ocena 

Witam ! Na zakup Pheromone Essence namówiła mnie siostra. Nie od razu się przyznala, ze uzywa feromonow. Zauważyłam po prostu zmiane w jej życiu, stała się weselsza, bardziej śmiała, telefony od róznych facetów zaczęly się do niej urywać. Zapytałam, co jest i w koncu po dlugiej rozmowie mi powiedziala, że stoi za tym Pheromone Essence kupiony u Was. Nie musiała mnie wcale dlugo namawiać. Przecież efekty widziałam „na żywo”, wiec bez oporów kupiłam swój flakonik Pheromone. I powiem Wam, że rewelacja!!! O wiele lepiej dogaduje się z klientami w pracy (jestem fryzjerką, wiec cały czas mam do czynienia z ludzmi), w życiu prywatnym aż iskrzy, ale to już zostawiam dla siebie ;) Polecam go wszystkim, bo gdyby nie siostra pewnie nawet bym nie spróbowała, dlatego polecam zwłaszcza tym niezdecydowanym.
Anula

Ocena 

bardzo dobre, dzialaja, w efekkcie widac ze sa mocne, latwo wymnieszac z perfumami i aplikowac na skore Ela

Ocena 

a do mnie klei sie nawet kot :) a byl troche zdziczaly, teraz sam pakuje sie na kolana ;)

Ocena 

jestem przekonana ze dzieki tym feromonom dostalam podwyzke ;)! jeeeah!!!! moja praca stala sie lepsza ;)!!!

Ocena 

jesli mowa o dzialaniu to dziwne ale moja corka odkad stosuje te feromony (ma 3 latka) chce spac tylko z mamusia, nie moge jej wygonic do lozeczka, i tata tez na drugi plan zszedl, ale przykleja sie przez to zrobila, chyba ;) no a na mojego meza dziala tak jak powinno na faceta;)

Ocena 

ja tak jak pare moich poprzedniczek kupilam mgielke i dolalam pol flaszeczki, teraz pryskam cale cialo ulubionym zapachem polaczonym z feromonami:)!!!

Ocena 

a ja rozcieram sobie na dekolcie :) a mgielka psikam wlosy ;) na serio super sie sprawdzaja, i wtedy jest efekt swiezosci :)!

Ocena 

moim zdaniem wygodne w uzyciu! super spisuja sie jesli chodzi o dzialanie, faceci zdecydowanie bardziej sie mna interesuja:) i sama pewniej sie czuje:)

Ocena 

to koncentrat feromonowy, nie sprawdziloby sie to w rozpylaczu bo jest malutki, z takim dozownikiem wystarcza na duzej bo zuzywanie przy aplikacji jest mniejsze, dla mnie wlasnie tak byc powinno :)

Ocena 

szkoda ze takich nie ma w rozpylaczu... byloby troche lepiej chyba , a tak to spoko:)

Ocena 

boszzz... nawet stare dziady sie za mna ogladaja odkad uzywam tych feromonow, to jedyny minus :/

Ocena 

rzeczywiscie male ale skoncentrowane, ja rozcieram sie na szyji nadgarstkiem jak perfumydzialanie relaksujace

Ocena 

bardzo malusie, ale wystarczy po kropelce z dwoch stron szyji albo na dekolt, potem perfumy i gotowe :)

Ocena 

czesc, w mojej opini produkt bardzo dobry, godny polecenia, doskonale wplywa na otoczenie i mnie

Ocena 

co za nieszczescie :___!!!!! ja tez zamawiam, bo wczoraj rozlalam je niechacy :(((( a jeszcze mialam 1/2 flakoniku :(((( uhhh ale musze je miec!

Ocena 

heh w sumie ja tez zamawialam w slepo, a teraz juz zamawiam 4 raz :)

Ocena 

hmmm, no dobra to zamówilam, a potem sie okaze, na zachete ocena w sumie w slepo....

Ocena 

moje koty zawsze spaly w nogach a odkad uzywam tych feromonow to spia nam przy glowach, co za kociuchu siersciuchy ;) uwazam ze feromowy powoduja jakies takie pozytywne wibracje :) fajowe!

Ocena 

no dokladnie to nie ma znaczenia wiekszego, przeciez to nie jest konkurs designu, ale tez nie dramatyzowalabym , mi osobicie wszystko sie podoba :) jest utrzymane w dobym smaku, feromony ulatwiaja mi zycie od paru miesiecy i moge z pewnosci polecic je kazdej kobiecie :) Irena

Ocena 

A tam, bez przesady, to nie o wygląd buteleczki chodzi tylko o dzialanie jej zawartosci, ja jestem przezadowolona z rezultatów, i tylko tyle napisze. Tolka

Ocena 

drogo malo i taka bezplciowa ta buteleczka, musze ja chowac przez facetem bo w sumie to sie wstydze ze uzywam feromow bo moze wtedy bedzie patrzyl na mnie krzywo, Marysia, ale ogolnie spoko, tylko zrobcie cos z tym opakowaniem!

Ocena 

ja nie łowie mezczyzna na te feromony, mi te feromony ulatwiaja codzinne zycie, ludzie sa zyczliwsi, usmiechaja sie do mnie czesciej, chetniej nawiazuja kontakty, jesli to sprawka tego malego niewinnego czego to dziala niebywale !

Ocena 

poczytalam was i postanowilam wymieszac feromony z mgielka zapachowa jakiej uzywam, swietnie sie to sprawdza :) poprostu super szczegolnie wieczorem po toalecie, seks z partnerem jest wytworniejszy, Mika :)

Ocena 

uzywam tych feromonow od jakiegos roku, ostatnio odkrylam ze najbardziej dzialają po jakis dwoch godzinach od naniesienia na skóre w okolicach biustu. Marzena

Ocena 

poprzednio kupilam feromony Love & Desire - teraz zamawiam te, zobaczymy czy beda dzialaly silniej-Jagoda

Ocena 

mnie zastanawia jak to dziala, ze to dziala. ale moglabym zachwycac wszystkich an ie tylko 'zajetych' ;)) Kizia

Ocena 

moj facet nie odczuwa roznicy, pociagam go tak jak zwykle a chcialam zeby szalal z "milosci"

Ocena 

wlasnie zamowilam drugą fiolke i postanowilam podzielic sie opinia z Paniami ktore sie wahaja czy feromony dzialaja. Ja czuje sie dzieki nim bardziej pewna siebie i czesciej sie usmiecham a to przeciez przyciaga mezczyzn, pozdrawiam Katarzyna1979

Ocena 

to jest idealne rozwiazanie - kupilam raz te różowe perfumy z feromonami ale jakos mnie nie powalily, nie tak, zeby kupic drugą buteleczke. TO natomiast jest super ekstra, kupuje w drogerii mgielke zapachową w odkrecanych butelkach i mieszam z nia feromony. Mgielka wygodna i w plastikowej butelce poreczna i lzejsza, no i oczywiscie efekty murowane drogie Panie! :) SANdra

Ocena 

Te feromony na jednych mężczyzn działają, na innych nie, ale psychicznie
znacznie lepiej się czuję. Takie działanie tez jest ważne

Ocena 

bezzapachowe feromony, zmieszane z jakimiś dobrymi markowymi perfumami sprawiają zabójczą mieszankę, polecam Ewelina

Ocena 

jako prezent na urodziny kupiłam sobie Pheromone essence i niby nic się nie zmieniło ale jakoś tak inaczej się czuję, zapachu nie czuć ale ich obecność już tak, dodają mi pewności siebie :) Beatka

Ocena 

super spraw takie bezzapachowe feromony, niby ich nie ma ale są i co najważniejsze skutecznie działają Ula

Ocena 

bardzo je uwielbiam i stosuję już od 3 miesięcy Jolanta

Ocena 

każdej dojrzałej kobiecie od czasu do czasu potrzebne jest poczuć się pożądaną, dlatego polecam Krystyna38

Ocena 

nareszcie znalazłam odpowiednie feromony dla siebie i mój wrażliwy nos, Malika

Ocena 

zastrzyk energii i witalności, coś w sam raz dla mnie Malwina

Ocena 

poleciła mi koleżanka i się niezawiodłam, bezzapachowe cudo i tyle :P Joanna

Ocena 

jak dla mnie bardzo drogie, ale skuteczne polecam znudzonym życiem :) Marta

Ocena 

feromony śiwetne, gorąco polecam zadowolona madlaine26

Ocena 

jak dla mnie są ok mimo żę nie widzę jakiś drastycznych efektów - może jeszcze się pojawią? Alina

Ocena 

stosowałam wiele feromonów, ale nareszcie znalazłam to czego szukałam, nareszcie wierze w skuteczność feromonów Nikola

Ocena 

używam od 2 miesięcy i pojawiają się pierwsze efekty :) hurra marysiulka

Ocena 

skuteczność pierwsza klasa polecam tylko dlaczego tak drogo? Ania

Ocena 

stosuję od tygodnia mam nadzieję że skuteczność pojawi się lada dzień :D polecam mirablellka

Ocena 

Zgadzam sięz poniższą opinią! poelcam swietny produkt

Ocena 

Kupiłam siostrze na urodziny! Teraz faceci za nią latają! Za taką kase to prawdziwa okazja! POLECAM!

Ocena 

to mieszanie z perfumami jest nieco kłopotliwe - szczególnie ze np moim perfum nie da sie odkrecic, dlatego za namowa sprzedawcy rozcienczylam je z woda - łatwo sie je w ten sposob aplikuje i nie zmieniaja zapachu perfum. poza tym sa naprawde dobre a ich dzialanie i skutecznosc rekompensuja niewygode uzywania.

Napisz opinię!

Napisz opinię

Pheromone Essence damskie 7,5ml - czysta esencja uwodzenia!

Pheromone Essence damskie 7,5ml - czysta esencja uwodzenia!

Pheromone Essence to profesjonalne, oryginalne feromony, które od lat zasługują na miano najlepszych feromonów na rynku! Zawierają najsilniejszą dawkę feromonów, wzbudzającą pożądanie u mężczyzn. Jeśli chcesz się przekonać, jak to działa, po prostu spróbuj. I dołącz do wyjątkowego grona kobiet, które na nowo odkryły swój seksapil i w bardziej atrakcyjny niż do tej pory sposób cieszą się życiem.

Bez względu na to kim jesteś, co robisz i jak wyglądasz, możesz być o wiele bardziej kobieca niż możesz sobie to wyobrazić.

Czytaj więcej o skuteczności feromonów? Czytaj dalej

Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm.. Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – zdaj się na feromony. Sprawdź jak wiele osób doceniło wpływ feromonów na ich kontakty z innymi ludźmi!

Każdej z Nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Zdarza się, że czujemy się zbyt mało atrakcyjne, co z kolei blokuje Nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Skończ ze stresem towarzyszącym podczas poznawania nowych osób, wykorzystaj moc feromonów!

Oczywiście za sprawą feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz. Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający Twoją siłę i magnetyzm. Dzięki feromonom bez trudu poprosisz interesującego Cię mężczyznę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub do tańca na imprezie. I możesz być pewna, że żaden Ci nie odmówi!

Świat już zwariował na ich punkcie! Teraz może zwariować i na Twoim.

Dookoła faceci tracą głowy dla Twoich koleżanek, a Ty masz wrażenie, że ciągle coś Cię omija?Może to kwestia nieśmiałości w kontaktach z ludźmi?

A może masz poczucie, że jesteś gorsza, słabsza, mniej atrakcyjna?
No to przygotuj się na spory wstrząs, bo to, czego zaraz dowiesz się o feromonach, odmieni Twoje życie raz na zawsze.

Teraz dzięki najnowszym zdobyczom nauki możesz pomóc swojemu szczęściu. To skuteczne jak natura i proste jak stosowanie perfum. Esencja feromonów Pheromone Essence pomoże Ci wzmocnić poczucie własnej wartości i pewności siebie, podniesie Twoją atrakcyjność, a w konsekwencji sprawi, że mężczyźni nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku. Jest bezwonny, a więc stosując go, nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych perfum. Po prostu wymieszaj feromony z perfumami lub stosuj je punktowo, a perfum używaj tak jak zazwyczaj.

Bez względu na to kim jesteś, co robisz i jak wyglądasz, będziesz o wiele bardziej sexy niż możesz sobie to wyobrazić. Słyszysz czasem takie słowa: ona ma w sobie to coś? Tak naprawdę każda kobieta ma w sobie to „coś”, tylko nie każda potrafi to wyeksponować.
Feromony w naturalny sposób wydobędą Twój seksapil.

Jak działa Pheromone Essence dla kobiet?

Kobiety mają swoje sposoby na bycie atrakcyjnymi. Czasem bardzo wyczerpujące. Katują się dietami, wciskają w gorsety, wkładają niebotyczne szpilki, wydają fortunę na fryzjera i kosmetyki – a wszystko po to, by podobać się facetom. Czy nie prościej i przyjemniej byłoby nadal pozostać sobą, a do przyciągnięcia męskich oczu wykorzystać naturalne sposoby?

Wypróbuj Pheromone Essence i przekonaj się, że żadna impreza czy