Sexual Attraction 15ml damskie - feromony z formułą 5-alpha!


Wysyłka za:

ŚREDNIA OCEN:
(50)
(2)
(2)
(1)
(0)
WSZYSTKICH OPINII: 55 (zobacz wszystkie)
49,90 zł

Jesteś nieśmiała? Nie masz doświadczenia z mężczyznami? A może w Twoim stałym związku potrzebujesz powiewu świeżości?

Na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości najlepszą odpowiedzią są – feromony. Po prostu. Działają prosto jak natura. Działają niezawodnie.

Są skuteczne w każdej sytuacji i nikogo nie pozostawiają obojętnym. Ich formuła została opracowana w taki sposób, by zmaksymalizować Twoje szanse i postawić na efekt.

Jak działają feromony?

Każdy człowiek posiada swój zapach i feromony, które przyciągają ludzi. Dzięki nim budzisz większe zainteresowanie otoczenia, jesteś postrzegana jako dusza towarzystwa i wzbudzasz respekt innych. Używanie środków czystości i antyperspirantów znacznie zmniejsza ilość feromonów.

Naukowcy z jednego z najnowocześniejszych laboratoriów na terenie Unii Europejskiej uzyskali mocno stężone syntetyczne feromony, które składem chemicznym i działaniem przypominają te wydzielane przez człowieka. Ich dynamiczne połączenie z interesującym zapachem okazało się wielkim sukcesem.

W Sexual Attraction Pheromones wyselekcjonowane zostały feromony, które odpowiedzialne są za pociąg seksualny i budzenie zaufania.

Jak działają feromony i jakie jest ich naukowe tło? Czytaj dalej

Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm.. Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – zdaj się na feromony. Sprawdź jak wiele osób doceniło wpływ feromonów na ich kontakty z innymi ludźmi!

[BANEREK Z WYKRESAMI KOŁOWYMI]

Oczywiście za sprawą feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz. Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający Twoją siłę i magnetyzm. Dzięki feromonom bez trudu poprosisz interesującego Cię mężczyznę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub do tańca na imprezie. I możesz być pewna, że żaden Ci nie odmówi!

Tło seksualne

Specjaliści skupili się głównie na tym, aby specyfik powodował instynktowne działania seksualne wśród ludzi. Jak się szybko okazało, feromony stały się przebojem na rynku. Jeśli więc chcesz poprawić jakość swojego życia seksualnego, zostać duszą towarzystwa i wyróżnić się z tłumu, spróbuj Sexual Attraction Pheromones. Wypróbowały ich tysiące kobiet. Tym samym świat wzbogacił się o tysiące szczęśliwych, zadowolonych ze swojego życia kobiet. Dołącz do nich! Magiczne przyciąganie po zastosowaniu oryginalnych feromonów działa od razu. Efekt jest bardzo widoczny i… bardzo przyjemny.

Najlepsze w feromonach jest to, że one Cię nie zmieniają, nadal pozostajesz sobą, ale wyraźnie zmienia się nastawienie ludzi w stosunku do Ciebie.

Dzięki feromonom Sexual Attraction osiągniesz każdy cel:

 • staniesz się bardziej pewna siebie
 • podkreślisz swoją kobiecość i seksapil
 • poprawisz swoje samopoczucie
 • z powodzeniem i lekkością przyjdzie Ci uwodzenie najprzystojniejszych mężczyzn
 • podkreślisz swoje zdolności przywódcze w pracy z ludźmi.

Ale to nie wszystko. Feromony to niezawodny patent nie tylko dla singielek, które chcą zmienić swój status. Stosuj feromony także do umocnienia więzi w Twoim stałym związku. Kiedy się poznaliście, Twój facet jadł Ci z ręki, był wyrozumiały i szarmancki, ale gdy pierwsze emocje opadły i skończył „miesiąc miodowy”, zaczęłaś tęsknić za pierwszymi tygodniami znajomości? Chcesz, aby Twój facet znów patrzył na Ciebie, jakby świata poza Tobą nie widział? – postaw na feromony!

Zapach Sexual Attraction jest niezwykle kobiecy i – co najważniejsze – naprawdę działa. Przekonaj się sama, wypróbuj oryginalne feromony i zobacz, jak zmienia się świat dookoła Ciebie. Przeczytaj też opinie naszych klientek. One już to wiedzą…

Sexual Attraction – jak to działa?

Sexual Attraction Pheromones Woman Formula 5-alpha to najsilniejsze feromony, które uczynią z Ciebie kobietę, której nie można się oprzeć. Stoi za tym nauka i specjalna formuła, składająca się z wyjątkowej mieszanki czterech feromonów: Alfa Androstenolu (5α-androst-16-en-3α-ol), Beta-Androstenolu, Alfa androstenonu (5a-androstanu-3a-ol ,17-one) i Estratetraenolu (estra-1, 3,5 (10), 16-tetraen-3-ol).

 • Alfa Androstenol (5α-androst-16-en-3α-ol) – feromon popularności
  Jest odpowiedzialny za charyzmę i popularność. To właśnie on tworzy wokół Twojej osoby przyjazną atmosferę. Wysyła także sygnały mówiące o dobrym stanie zdrowia, płodności i atrakcyjności seksualnej. Ten sam feromon odpowiedzialny jest za pozytywne emocje. Inni ludzie postrzegają Cię jako osobę bardzo atrakcyjną i są bardziej otwarte na kontakt z Tobą.
 • Beta-Androstenol – feromon przyciągania
  Chemicznie jest to związek niemalże identyczny z Alfa-Androstenolem, ale ma inne zadanie: sprzyja komunikacji na głębszym poziomie. Pomaga w przyciąganiu się osób płci przeciwnej, a niezależnie od płci wywołuje uczucie głębokiej życzliwości i komfortu przebywania ze sobą. Dzięki niemu można czasem odnieść wrażenie, że dopiero co poznaną osobę znamy od wielu lat.
 • Androstenon (5a-androstanu-3a-ol-17-one) – feromon przywódcy i seksu
  To feromon występujący zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Kobiety, u których występuje wysokie stężenie owego feromonu, zawsze znajdują się w centrum zainteresowania i odbierane są jako osoby budzące podziw i szacunek. Łatwo zjednują sobie uwagę i sympatię otoczenia. Feromon ten sprawia również, że wokół Twojej osoby rośnie napięcie seksualne. Często powiązany jest z pożądaniem i brany pod uwagę przy wyborze partnera.
 • Estratetraenol (estra-1, 3,5 (10) ,16-tetraen-3-ol) – feromon kobiecości i uwodzenia
  Całkowicie bezwonny feromon (związany z estrogenem – żeńskim hormonem płciowym) tworzy aurę wyjątkowo kobiecą i zmysłową. W niezwykły sposób aktywizuje mózg: ma działanie pobudzające żądze u mężczyzn. Dzięki niemu „zmiękczysz” otoczenie. Feromon ten wpływa na mężczyzn kojąco, a także wzbudza u nich chęć tulenia Cię i chronienia.

Jak pachnie Sexual Attraction Pheromones?

Dzięki bardzo intensywnemu stężeniu i starannie dobranemu składowi feromony silnie wabią seksualnie. Zapach utrzymuje się na skórze prawie tak długo, jak zawarte w nim feromony. Jest bardzo wydajny. Wystarczy użyć niewielkiej ilości, aby poczuć ogromną różnicę. Łatwo schować, łatwo wyjąć – dyskretna buteleczka jest zawsze pod ręką. Możesz ich użyć zawsze wtedy, kiedy tylko będziesz miała potrzebę!

Sexual Attraction Pheromones to intrygujący, świeży damski zapach z charakterystyczną owocową nutą pełną seksu. Subtelnie rozpala zmysły, stwarzając przyjemny klimat podniecenia erotycznego. Dzięki temu zapachowi poczujesz na własnej skórze, że świat może stać się taki, o jakim marzysz.

Idealne do uwodzenia

Feromony Sexual Attraction Pheromones to perfekcyjne rozwiązanie dla osób planujących randki i pierwsze spotkania.

Jak wiadomo, zawsze liczy się TO pierwsze wrażenie – tzw. „chemia”.

Jeśli chcesz, aby między Wami zaiskrzyło, użyj feromonów, a w naturalny sposób przyciągniesz wymarzonego mężczyznę.

Wyróżnij się z tłumu

Sexual Attraction Pheromones doskonale sprawdzą się w miejscach tłocznych, klubach, jednym słowem wszędzie tam, gdzie przebywa wiele osób. Jego działanie jest wtedy zintensyfikowane, a zapach utrzymuje się dłużej. Ciepło ludzkiego ciała przedłuża i podsyca ich działanie – pamiętaj o tym przed następną imprezą.

Największa popularność na rynku!

Sexual Attraction to najpopularniejsze feromony w Polsce, potwierdzają to liczne artykuły w uznanej prasie lifestylowej.

Gwarancja satysfakcji!

Jesteśmy tak pewni działania feromonów Sexual Attraction, że dajemy Ci gwarancję satysfakcji. Jeśli nie będziesz z nich zadowolona, możesz je zwrócić w ciągu 30 dni od dnia zakupu, a My zwrócimy Ci pieniądze.gwarancja_penilarge.jpg

Stosowanie

Feromonów Sexual Attraction używaj tak jak swoich ulubionych perfum. Po prostu rozpyl je w miejscach takich jak nadgarstki, zagłębienie szyi lub tam, gdzie lubisz.

Sexual Attraction to feromony do zadań specjalnych. Są najsilniej skoncentrowanymi feromonami, zaprojektowanymi i przygotowanymi w laboratoriach na terenie Unii Europejskiej.

Ostrzeżenie

Jest to produkt przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Przechowuj w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci.

Jak działają feromony i jakie jest ich naukowe tło? Czytaj dalej

Zobacz, co o działaniu feromonów mówi naukowiec, który poświęcił temu zagadnieniu 20 lat życia. Poniżej przedstawiamy fragmenty obszernego wywiadu, jakiego James V. Kohl udzielił dziennikarzowi Bobowi Hughesowi.

James V. Kohl to naukowiec i wykładowca. Od 1992 roku publikuje opracowania naukowe na temat feromonów i ich działania w świecie ludzi i zwierząt. Z jego badań i publikacji korzysta m.in. światowe stowarzyszenie Mensa. Kohl opracował słynną mieszankę feromonów, opartą na androstenolu i androsteronie. Zafascynowany wynikami swoich prac, zaczął prowadzić bloga pheromones.com, który z czasem stał się bardzo poczytnym miejscem w sieci.
 • Bob Hughes: Co wynika z Twoich badań?
 • James V. Kohl: Moje badania pokazują, że mieszanka dwóch wyselekcjonowanych feromonów ma wpływ na wzrost atrakcyjności kobiet w oczach mężczyzn. Przeprowadziliśmy takie doświadczenie: zaaplikowaliśmy kobietom wybrane przez nas feromony. W ciągu 15 minut okazało się, że kobiety te dużo silniej przyciągały wzrok mężczyzn i czuły się bardziej atrakcyjne. Doświadczenie pokazało, że działanie feromonów ma wpływ na zjawiska zachodzące w mózgu, w tym także na nastrój, po prostu na zachowanie danego człowieka. Potwierdziły się nasze przypuszczenia. Dzięki tym obserwacjom mogliśmy opracować idealną mieszankę feromonów.
 • Wobec tego nasuwa się pytanie: czy kompleks składników, prosta mieszanka chemiczna może zmieniać zachowania ludzi? 
 • W trakcie życia napotykamy różne feromony, zapachy, składniki, które mają wpływ na nasze zachowania. Wpływ ten zależy także od powtarzalności, w jakiej pojawiają się one w naszym życiu. Wywołują pewne skojarzenia.
  Zaobserwowanie zmian zachowań nie jest trudne do wychwycenia. Przykładem są choćby nasze nawyki żywieniowe. One też są oparte na pewnym doświadczeniu i powtarzalności. Pojawiają się jakieś preferencje, wyraźnie widzimy, co nam smakuje, a co nie.
 • Pierwszym przykładem działania feromonów w naszym życiu jest kontakt matki i dziecka podczas karmienia piersią. Feromony matki inaczej wpływają na synów, a inaczej na córki. Mógłbyś to rozwinąć? 
 • Zgadza się. Już podczas tego pierwszego fizjologicznego doświadczenia możemy wyraźnie stwierdzić, że dzięki feromonom matki chłopcy od razu wyczuwają różnicę płci. Dziewczynki nie wychwytują tej różnicy, co potwierdza, że feromony oddziałują na przeciwną płeć.
 • W takim razie jak dokładnie działają feromony? I które działają, a które nie? 
 • Co to znaczy działają? Jeśli chodzi Ci o to, że zmieniają zachowanie, to taka jest właśnie definicja feromonów – one zmieniają zachowanie i wpływają na fizjologię.
 • Chodzi mi o te najważniejsze, których działanie zostało udowodnione. 
 • Udowodniliśmy działanie adrostenolu i androsteronu. (…)
 • Co byś powiedział ludziom, którzy kupują atrakcyjność seksualną w butelce? Tym, którzy kupują feromony, by wydawać się bardziej atrakcyjnymi. 
 • Feromony działają tak jak makijaż w przypadku kobiet lub jak opalenizna u facetów. Kobiety malują się, żeby lepiej wyglądać, ale i żeby lepiej czuć się same ze sobą. Faceci z kolei czują się bardziej atrakcyjnie, gdy są opaleni, przez co stają się bardziej pewni siebie i rzeczywiście dzięki temu odbierani są jako bardziej atrakcyjni. Feromony dają to, co daje ładny wygląd. Gdy ładniej pachniesz, ładniej wyglądasz, lepiej się czujesz, a przez to wydajesz się bardziej atrakcyjny/-a dla innych.
 • Czyżbyśmy byli bardziej prostymi istotami niż sami o sobie sądzimy? Czy Twoje badania to potwierdzają?
 • Wiele jesteśmy w stanie powiedzieć o człowieku, ale nie wszystko jest zbadane, np. nie wiemy, co ma wpływ na nasze wzrokowe postrzeganie atrakcyjności drugiego człowieka. W tym sensie jesteśmy na wyższym poziomie niż zwierzęta, u których przyciąganie jest mniej złożone (…) Często ludzie myślą, że jak coś widzą, to mogą powiedzieć, że to im się podoba i tego właśnie chcą. A nie zdają sobie sprawy z tego, że działa na nich coś jeszcze – zapach, feromony. I dopiero połączenie tych wszystkich bodźców sprawia, że czujemy do kogoś pociąg. (…)

 • Z Jamesem V. Kohlem rozmawiał Bob Hughes.
Ocena 

Jestme nowy w swieie feromonow. Te sa moimi drugimi jakie sobie zamowilem. Pierwsze totalna porazka. Smierdzialy, nie dzialaly. Nie bede tutaj pisal ich nazwy bo sprawdzalem sobie w sieci i chyba zostaly wycofane z obiegu i nic dziwnego. Sexual attraction to moje drugie podejscie do feromonow. I na szczescie zupelnie inne. Mily zapach , nie ciagnie sie . MOzna uzyc zreszta innego i nic sie nie bedzie gryzlo bo sa raczej neutralne. Rezultat taki jka w obietnicach. Mysle ze na pewno kupie ponownie w przyszlosci.

Ocena 

Nie jestem pewien na 100% dzialania. Czasami dziala Czasami nie. Nie wime czym jest to spowodowane.

Ocena 

Dziala tak jak sie spodziewalem ze bedzie dzialal. Uzylem dopeiro kilka dni ale wiem ze na pewno zostanie przy mnie dluzej. Czytam mowe ciala kobiet i widze ze daja mi o wiele wiecej zainteresowania niz wczesniej. Nigdy nie miałem problemu z nawiazywaniem kontaktow ale po uzyciu feromonow jest to latwiejsze.Ogolnie jestem bardzo zadowolony.

 • 0 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Zajebisty. Nigdy mnie nie zawiodl. Ogolnie sklep jest ok. Dostawa szybka, pachnie rowniez niezle.

Ocena 

Bardzo lubie. Pachnie dlugo, dzialanie rowniez jest dlugie. Na oko 8-9 godzin. Podoba mi sie ze zapach nie jest nachalny i nie robi wokul was smierdzacej chmury. Jednoczesnie przykuwacie zainteresowanie wielu kobiet. Tak jakby uruchamial sie im jakis wlacznik w muzgu jak to poczuja.

Ocena 

Kupilem bo mial dobre recenzje. Czy dziala cuda? No nie bo nie ma produktu ktory dziala cuda. Ten jednak jest bardzo przyzwoity. Dzialanie jest mocne w porownaniudo innych feromonwo ( szczegolnie tych sprzedawanych na aukcjach allegro). Tak wiec praktycznie wszystkie dziewczyny wokol sie za wami obracaja. I to bylo widac juz od pierwszego uzycia. Mniej wiecej takie samo dzialanie jak pheromone essence ale wole sexual attraction bo przynajmniej maja jakis zapaszek.

Ocena 

Scent is light and pleasant. Interactions with women are more friendly and more fun. My own mood is more elevated. But the improvments in my work make this product worth to buy !

Ocena 

Bylem sceptyczny jak kupowalem bo nie wiedzialem na jakiej zasadzie to dziala. I im dluzej to uzywam to tym bardziej sie do tego przekonuje. Jasne ze dziewczyny ni beda na was skakaly jak szalone jak macie to na sobie. Nie da sie jednak ukryc ze ich nastawienie jest do was lepsze. Warto jest jak sie idzie na impreze psikac sobie nadgarstki. Potem podchodicie do dziuni jaka wam sie spodoba. Obejmujecie ja w tancu. I w 90% jest wasza. Sprawdzone nie tylko przeze mnie ale przez kilku kumpli.

Ocena 

Nie sa to wprawdzie najlepsze feromony jakie bralem ale jak na swoja cene to sa przyzwoite. W zasadzie jedne z lepszych jesli chcecie sobie kupic cos w nizszej kwocie. Jak mam je na sobie to czuje sie bardziej wyluzowany, niesmialosc odchodzi. Dziewczyny zdecydowaie bardziej friendly. Zapach w sumie ok. Nie moj typ ale ujdzie.

Ocena 

Kupilem bez 100% pewnosci ze bedzie dzialalo.Przeczytalem kilka pozytywnych opinii w sieci i pomyslalem sobie ze jednak co mi szkodzi sprubowac. Uzywam czasami samo, czasami dodatkowo z moja woda kolonska ( szczegolnie jak gdzies wychodze). Jestem zonaty od prawie 10 lat i zona w ostatnim czasie jest o wiele bardziej mila, ma wieksza ochote na seks. i nie zartuje.Raz przyssala sie do mojej szyi gdzie mialem feromony i mruczala pytajac sie czy kupilem sobie jakis nowy zapach czy nie. Potem zeszla nizej. Bylem wtedy totalnie sprzedany no i troche w szoku. Jak zwykla buteleczka niedrogich feromonow moze zadzialac na kobiete.

Ocena 

Great product. The first day i used i get random complement from co worker ( female) And suprisingly one from male co worker. Next days effects was even better. Its just amazing how this product works !

Ocena 

Zamowilem sobie i nie powiedzialem o tym zonie. Tego samego wieczoru kiedy uzylem zona o wiele chetniej sie do mnie kleila jakas taka byla milsza. Potem poszedlem do lazienki wziac szybki prysznic i ona jakby nigdy nic wslizgnela sie naga i zrobila mi loda. Co wczesniej sie nie zdarzalo. Nadal nie wie czego uzywam bo opakowanie jest niewielkie i mozna je dobrze ukryc ale nasze relacje znacznie sie poprawily. Feromony dzialaja rowniez na kolezanki z pracy.

 • 0 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

DOstalem kiedys probke. Uzylem na jedna impreze i dzialanie bylo ogolnie super. Poznalem wtedy jedna swietna laske , ktora nawet zaprosila mnie do siebie po imprezie do domu ale nie skorzystalem bo akurat mialem inne plany tego wieczoru. Potem zamowilem cale opakowanie. Balem sie troche ze testter mogl byc mocniejszy jednak bylo to to asmo. W dodatku im dluzej uzywam tym dzialanie jest jeszcze lepsze.

Ocena 

Uzylem kilka razy zaledwie ale widze zdecydowanie roznice. Az mnie troche to przeraza ze mozna tak zmanipulowac ludzi zwyklym zapachem :P

Ocena 

Uzywalem wczesniej wielu innych produktow tego typu i musze tutaj przyznac ze ten ma super dzialanie w porownaniu do innych ! Jak sie popsikasz to nie musisz byc nawet kreatywny aby zagadac dziewczyne bo same podchodza i lepiej sie z nimi gada. Dla maksymalnej trwalosc i efektywnosci warto jest smarowac sie tam gdzie krew krazy pod skora czyli na nadgarstkach oraz za uchem . Jakis czas temu jak przyznalem sie kumplom co mam to blagali mnie na imprezie abym im troche odstapil.

Ocena 

Jak sie nimi obleje to laski same na mnie leca. Liczy sie gadanie ale nie trzeba sie tak produkowac aby zwabic do siebie lachona. Mam porownanie do chakry i btb. Wydaje mi sie ze sexual attraction krucej sie trzymaja ale sa za to mocniejsze. No i tansze a to rowniez sie liczy

Ocena 

kupilem po namowie znajomego. nie chcialo mi sie wierzyc ze kropelki moga cos zmienic. jestem bardzo niesmialy i jest to takie wredne ze wstydze sie zagadac sam z siebie do dziewczyny. nie wiem czy sexual attraction dziala konkretnie na dziewczyny ale podnosi pewnosc siebie. wiadomo ze same dziewczyny nie beda na was skakaly jak sie spsikacie ale ich nastawienie jest lepsze. Ogolnie SUPER.

Ocena 

Stosuje od 3 miesiecy. No wielkiego porownaniania niie mam poniewaz sa to moje drugie feromony ale te sa o wiele lepsze od poprzednich jakie stosowalem. I co ciekawe sa tansze. Opakowaie jest niewielkie , na poczatku myslalem ze nie beda takie wydajne ale wystarczy w zasdzie jedno albo dwa psikniecia z rana i trzymaja sie dlugo Zapaszek jest , nienachalny. Bardzo swiezy. Bylem sceptycznie nastawiony ale teraz okazuje sie ze spoko. Polecil mi je kumpel, który ma niesamowite wziecie u lasek pomimo tego,ze nie jest jakis tam przystojny. Ma gadane ale zawsze zastanawialem sie co jeszcze sprawia ze laski tak na niego leca. Teraz juz chyba wiem co .

Ocena 

Niektórzy kupuja sobie tylko po to aby wyrywac laski ale zastosowanie feromonow wcale nie musi byc takie. WYprubujcie sobie rowniez do firmy. Szczególnie jak pracujecie w babskim gronie. Od kiedy stosuje to o wiele latwiej jest mi o cos poprosic jakas kobiete bo wiem ze o wiele trudniej bedzie jej odmowic hehe .

Ocena 

Nie są złe. Wiadomo,że feromony jak feromony od razu nie uczynią z Was mistrzód podrywu jednak te są naprawdę zadowalające. Szczegolnie w porównaniu do ceny, która w zestawieniu z innymi feromonami nie jest taka wysoka. Jak się nimi spsikam z rana czy na imprezie to wszystko przychodzi jakoś tak łatwiej, łatwiej jest nawiązać kontakt wzrokowy i rozmowę. Wydaje mi sie równięz , ze czasami dziewczyny same wodzą za mną wzrokiem . Częściej zagadują. Dobre rozwiązanie dla nieśmiałych.

Ocena 

Cudowna rzecz, już nie wyobrażam sobie wyjścia do klubu bez spryskania się nimi, po prostu cudowna.

Ocena 

Działają na facetów, że aż chce mi się śmiać gdy siadam przy barze, nie mam chwili spokoju XD

Ocena 

Co tu się rozpisywać one po prostu pomagają w życiu i tyle w temacie.

Ocena 

Serdecznie polecam, mi bardzo pomogły w kontaktach z facetami, jestem pewna, że tak samo będzie z wami.

Ocena 

Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez spryskania się tymi feromonami, tylko ta buteleczka trochę mała :D

Ocena 

Używam ich nawet idąc do sklepu, zawsze mi pomaga, to jakiś kabacik, to przepuści ktoś w drzwiach,

Ocena 

Używam go zarówno na imprezy jak i do pracy i jestem w 100% zadowolona z rezultatów to naprawdę działa, polecam

Ocena 

Fenomenalna sprawa, działa niesamowicie a dom tego ta śmiesznie niska cena, jest świetny.

Ocena 

Bardzo pomaga w pracy w biurze, moja praca jest teraz o wiele łatwiejsza.

Ocena 

To naprawdę działa, nie ma co się zastanawiać tylko trzeba brać do puki jest promocja.

Ocena 

Przyjaciółki nie chcą chodzić ze mną na imprezy bo faceci chcą tańczyć tylko ze mną hihi

Ocena 

Wszystkie moje koleżanki wciąż pytają jak to robię, że mam takie powodzenie, ale to moja słodka tajemnica.

Ocena 

Od czasu stosowania tych feromonów chodzenie do klubów stał się ogromną przyjemnością.

Ocena 

Sexual Attraction to coś co każda kobieta powinna mieć w zasięgu ręki, z nim żyje się łatwiej.

Ocena 

Nie służą mi one do podrywu tylko do opanowania mojego męskiego zespołu w pracy, i tu sprawdzają się świetnie.

Ocena 

Odkąd ich używam nie siedzę sama na imprezach czy domówkach, zawsze jakiś koleś podejdzie pogadać ;D

Ocena 

Przydają się gdy muszę użyć swojej kobiecej siły przekonywania, bardzo w tym pomagają.

Ocena 

Te feromony bardzo skutecznie ułatwiają życie kobiety. Polecam

Ocena 

Mam pracę, w której cały czas spotykam się z różnymi ludźmi i coś z nimi załatwiam, feromony sprawiają, negocjacje idą szybciej.

Ocena 

Te feromony pomogły mi zjednać i przekonać do siebie wielu klientów, to naprawdę pomaga.

Ocena 

Stosuję zawsze przed wyjściem na imprezę i zawsze świetnie się bawię, w towarzystwie mężczyzn oczywiście.

Ocena 

Byłam pełna obaw czy to przypadkiem nie jest wyrzucanie pieniędzy w błoto, ale w końcu się zdecydowałam i dobrze zrobiłam, bo to naprawdę pobudza facetów.

Ocena 

Awansowałam i dostałam podwyżkę, jestem pewna, że to dzięki tym feromonom, dziewczyny naprawdę warto.

Ocena 

Fajna sprawa dla singielek, które czasami chcą się zabawić ;D Ania

Ocena 

Feromony to jest to czego potrzebowałam, dzięki nim moje kontakty z mężczyznami bardzo się poprawiły.

Ocena 

Super zapach, i wysokie stezenie feromonow to czego szukalam

Ocena 

działanie spoko, ale może to autosugestia. zapach średni. cena dość wysoka jak na taka mala pojemnosc fiolki. nie wiem jak na tle innych feromonów, ale raczej średnio...

Ocena 

do tej pory zawsze w perfumach coś mi przeszkadzało,nie czułam się w żadnym zapachu-jestem mile zaskoczona,kupiłam w ciemno,mysląc że i tak bedzie zapach do bani.jakże się myliłam!!!!!!jest rewelacyjny,podejrzewam,że każda kobieta bedzie zadowolona!!!!mam nadzieję,że zadziała

Ocena 

Witam serdecznie, zapach przepiękny, kupowałąm w "ślepo" ale nie żałuję, polecam :) jesli chodzi o działanie to dziu się we mnie lwica :P zobaczymy co na to pleć przeciwna powie ;)

Ocena 

szczerze mowiąc nie spodziewałam się jakiegos super zapachu i jestem bardzo mile zaskoczona, zapach rzeski, lekki i idealny nawet na upał bo nie jest mdły działanie feromonów jest mi nieznane :)) nie mialam gdzie ich przetestowac, bo autobus to raczej kiepskie miejsce na letni podryw i wiadomo dlaczego =] Marzenka

Ocena 

to fakt ze zapcha nie urzymuje sie tak dlugo jak dzialanie tych feromonów, ale nei narzekam , zawsze mam je ze soba bo są malutkie i nawet do kieszenie wchodzą :) Patrycja

Ocena 

ładne ale bez przesady, to nie jest coco! zreszta cena za niska jak na super marke, ale jak ktos oszczedza to nie sa najgorsze

Ocena 

mała poręczna buteleczka wiec fajnie bo nie wazy duzo i można użyć zawsze, zapach utrzymuje sie dość długo ale chyba nie tak dlugo jak feromon bo nawet gdy ja nie czuje zapachu to mężczyźni i tak się wciąz kolo mnie kręcą i to zdecydowanie bardziej od kiedy tego używam - nawet w sklepie! szałowe są te feromony:)))!!!

Ocena 

bardzo ładny zapach, świeży i bardzo kobiecy, orginalny, używam od tygodnia i jeśli chodzi o działanie to - ja czuję się z nimi zdecydowamnie lepiej i pewniej wiec chyba wlasnie o to chodzi, dzięki

Ocena 

dopiero co dostałam, są śliczne XXX polecam na lato, pięknie pachną, jeśli chozi o działanie to dopiero zaczny łowy

Napisz opinię!

Napisz opinię

Sexual Attraction 15ml damskie - feromony z formułą 5-alpha!

Sexual Attraction 15ml damskie - feromony z formułą 5-alpha!

Jesteś nieśmiała? Nie masz doświadczenia z mężczyznami? A może w Twoim stałym związku potrzebujesz powiewu świeżości?

Na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości najlepszą odpowiedzią są – feromony. Po prostu. Działają prosto jak natura. Działają niezawodnie.

Są skuteczne w każdej sytuacji i nikogo nie pozostawiają obojętnym. Ich formuła została opracowana w taki sposób, by zmaksymalizować Twoje szanse i postawić na efekt.

Jak działają feromony?

Każdy człowiek posiada swój zapach i feromony, które przyciągają ludzi. Dzięki nim budzisz większe zainteresowanie otoczenia, jesteś postrzegana jako dusza towarzystwa i wzbudzasz respekt innych. Używanie środków czystości i antyperspirantów znacznie zmniejsza ilość feromonów.

Naukowcy z jednego z najnowocześniejszych laboratoriów na terenie Unii Europejskiej uzyskali mocno stężone syntetyczne feromony, które składem chemicznym i działaniem przypominają te wydzielane przez człowieka. Ich dynamiczne połączenie z interesującym zapachem okazało się wielkim sukcesem.

W Sexual Attraction Pheromones wyselekcjonowane zostały feromony, które odpowiedzialne są za pociąg seksualny i budzenie zaufania.

Jak działają feromony i jakie jest ich naukowe tło? Czytaj dalej

Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm.. Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – zdaj się na feromony. Sprawdź jak wiele osób doceniło wpływ feromonów na ich kontakty z innymi ludźmi!

[BANEREK Z WYKRESAMI KOŁOWYMI]

Oczywiście za sprawą feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz. Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający Twoją siłę i magnetyzm. Dzięki feromonom bez trudu poprosisz interesującego Cię mężczyznę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub do tańca na imprezie. I możesz być pewna, że żaden Ci nie odmówi!

Tło seksualne

Specjaliści skupili się głównie na tym, aby specyfik powodował instynktowne działania seksualne wśród ludzi. Jak się szybko okazało, feromony stały się przebojem na rynku. Jeśli więc chcesz poprawić jakość swojego życia seksualnego, zostać duszą towarzystwa i wyróżnić się z tłumu, spróbuj Sexual Attraction Pheromones. Wypróbowały ich tysiące kobiet. Tym samym świat wzbogacił się o tysiące szczęśliwych, zadowolonych ze swojego życia kobiet. Dołącz do nich! Magiczne przyciąganie po zastosowaniu oryginalnych feromonów działa od razu. Efekt jest bardzo widoczny i… bardzo przyjemny.

Najlepsze w feromonach jest to, że one Cię nie zmieniają, nadal pozostajesz sobą, ale wyraźnie zmienia się nastawienie ludzi w stosunku do Ciebie.

Dzięki feromonom Sexual Attraction osiągniesz każdy cel:

 • staniesz się bardziej pewna siebie
 • podkreślisz swoją kobiecość i seksapil
 • poprawisz swoje samopoczucie
 • z powodzeniem i lekkością przyjdzie Ci uwodzenie najprzystojniejszych mężczyzn
 • podkreślisz swoje zdolności przywódcze w pracy z ludźmi.

Ale to nie wszystko. Feromony to niezawodny patent nie tylko dla singielek, które chcą zmienić swój status. Stosuj feromony także do umocnienia więzi w Twoim stałym związku. Kiedy się poznaliście, Twój facet jadł Ci z ręki, był wyrozumiały i szarmancki, ale gdy pierwsze emocje opadły i skończył „miesiąc miodowy”, zaczęłaś tęsknić za pierwszymi tygodniami znajomości? Chcesz, aby Twój facet znów patrzył na Ciebie, jakby świata poza Tobą nie widział? – postaw na feromony!

Zapach Sexual Attraction jest niezwykle kobiecy i – co najważniejsze – naprawdę działa. Przekonaj się s