Masturbatory / pochwy Fleshlight

Innowacyjne masturbatory Fleshlight zostały docenione przez mnóstwo klientów na całym świecie! Nowatorski model, jakim jest sztuczna pochwa Fleshlight, to nie tylko klasyczny masturbator, gwarantujący osiągnięcie pełnej rozkoszy. Dodatkowo, gadżety te, wykorzystuje się w treningu kontroli wytrysku. Ponieważ materiały, na których bazuje się podczas produkcji masturbatorów, do złudzenia imitują ludzką skórę, gadżety Fleshlight przypominają prawdziwe narządy kobiece. Dzięki tego typu ćwiczeniom, możesz udoskonalić swoją technikę i zapewnić partnerce niezapomniane gorące przeżycia. Pochwa Fleshlight pomoże Ci osiągnąć perfekcyjny poziom. Przekonaj się już teraz nie zwlekaj i koniecznie wypróbuj gadżety popularnego producenta. Zapraszamy!

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Fleshlights - zrożnicowany asortyment masturbatorów

Artykuły erotyczne spod znaku tej amerykańskiej marki to cenione na całym świecie gadżety. Flagowym produktem do stymulacji penisa - swoistym best of the best - jest pochwa fleshlight, którą w naszym sklepie kupisz w bardzo atrakcyjnej cenie. Ten specyficzny masturbator jest dostępny w różnorodnych rozmiarach otworów i zróżnicowanych wewnętrznych strukturach. Sex shop Intymność.pl oferuje klasyczne modele w czarnej obudowie. Urządzenia z tej kolekcji zabawek zostały wyposażone w naboje wibrujące. Po włożeniu ich do specjalnych kieszeni z tyłu pochwy zapewniają maksimum przyjemności przy pełnym bezpieczeństwie użytkowania. Do każdego zestawu dołączone został wydajny akumulator, który pozwala na kilkanaście godzin rozkoszy. Mamy także masturbatory Ice Lady w perłowej przezroczystej tubie. W sklepie są wreszcie akcesoria z bestsellerowej serii Fleshligts Girls, które są wzorowane na częściach intymnych gwiazd kina erotycznego oraz ikon porno.

Pochwa fleshlight - jakie zalety?

Sekret niezwykle realistycznych doznań płynących z używania masturbatorów fleshlights to opatentowany wkład materiałowy typu Real Feel Super Skin. Jego niezwykła aksamitna wręcz miękkość doskonale odwzorowuje wnętrze prawdziwej kobiecej pochwy. Do niewątpliwych zalet tej grupy masażerów i stymulatorów penisa jest bogactwo modeli, serii i kolekcji. Każdy masturbator Fleshlight to zabawka wielorazowego użytku i łatwa w utrzymaniu czystości. Wystarczy ciepła woda i używanie naturalnych lubrykantów, które również można kupić w sex shopie. Przy odpowiedniej dbałości sztuczna pochwa będzie służyć przez wiele lat. Zapraszamy do zakupów! Nasz sklep erotyczny online to miejsce, gdzie możesz wybrać dowolny model po przystępnej cenie!