Wibratory analne

Tę specjalną ofertę przygotowaliśmy dla osób pragnących doznawać wyjątkowo mocnych doznań analnych. Proponujemy wysokiej jakości wibratory - zarówno dla pań, jak i dla panów. Stanowić one mogą znakomity element zabaw erotycznych w pojedynkę, jak też w parach. Dostępne w asortymencie sklepu internetowego Intymnosc.pl wibratory analne zostały wyprodukowane z materiałów bezpiecznych dla ciała i wyposażone w wymienne końcówki, dla jeszcze intensywniejszych doznań. Oferowane wibratory mogą być również używane do penetracji pochwy. Dołączone do nich pierścienie zapewniają całkowitą kontrolę nad sytuacją. Poza tym nabyć można u nas również rewelacyjne koraliki i kulki analne, masażery oraz prążkowane członki, których używanie jest niezwykle przyjemne i wygodne. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi propozycjami!

Pokazuje 1 - 15 z 24 elementów

Fantazyjne wibratory analne dla kobiet

Na tej podstronie znajdują się wibratory analne dla kobiet w wielu zmysłowych i fantazyjnych kształtach, fakturach, wielkościach i kolorach. Sex shop Intymnosć.pl to sklep erotyczny online, gdzie zamówisz klasyczne opływowe, gładkie, cienkie i ergonomiczne masażery. W ofercie mamy także większe modele z wypustkami, które zapewnią mocniejsze i ekscytujące doznania. Jeśli już próbowałaś seksu analnego i szukasz nowego gadżetu – w naszym sklepie masz z czego wybierać! Na szczególną uwagę zasługuje chociażby nowoczesny wibrator oferujący kilka trybów i ustawień szybkości pulsacji. W tym katalogu oferta jest również skierowana do mężczyzn, którzy chcą podarować ukochanej kobiecie dodatkowy stymulator rozkoszy.

Wibratory analne dla mężczyzn – idealne do masażu prostaty

Prostata stanowi jedno z bardziej wrażliwych miejsc w organizmie mężczyzny. Ten organ jest w seksuologii określany punktem P (męskim odpowiednikiem kobiecego G). Znaną metodą diagnostyczną, która wspomaga leczenie schorzeń gruczołu krokowego, jest masaż w wersji zewnętrznej, polegający na stymulacji okolicy krocza między moszną a odbytem, oraz wewnętrznej, przy zastosowaniu wibratora. Masowanie punktu P u mężczyzny może mieć bardzo relaksujący efekt i prowadzić do niespotykanych dotąd orgazmów. Ponadto wibratory analne dla mężczyzny poprawiają krążenie krwi przez gruczoł krokowy, obniżając napięcie mięśni. Regularny masaż prostaty zmniejsza ryzyko raka. Dzięki specjalistycznym analnym masażerom zapewnisz sobie nie tylko erotyczne doznania, ale również zadbasz o swoje zdrowie! Przejrzy całą ofertę erotycznych akcesoriów dostępnych w tym dziale internetowego sex shopu i wybierz gadżet dopasowany do Twoich preferencji.