Obniżka! Blue Anal Beads - Koraliki Analne Zobacz większe

Blue Anal Beads - Koraliki Analne


Wysyłka za:

ŚREDNIA OCEN:
(0)
(2)
(0)
(0)
(0)
WSZYSTKICH OPINII: 2 (zobacz wszystkie)
29,90 zł 39,90 zł

BLUE ANAL BEADS - koraliki analne

Poszukujesz intensywnych wrażeń seksualnych? Niezależnie od tego, czy wolisz zajmować się sobą sama, czy jednak stawiasz na wspólne przyjemności, wypróbuj koraliki analne Blue Anal Beads. To jeden z bardziej zmysłowych akcesoriów erotycznych, dostępnych w ofercie. Przekonaj się, jak bardzo intensywne wrażenia, zapewniają!

Idealne dla miłośników analnego szaleństwa!

Wysokiej jakości plastik, z którego wyjonano koraliki analne, wpływa na gładkość ich powierzchni. Ponieważ nie mają ostrych krawędzi, aplikuje się je przyjemnie, bez uczucia dyskomfortu.

Kiedy wsunąć koraliki analne? Podczas masturbacji lub w trakcie stosunku, kiedy poczujesz, że za chwilę zaczniesz szczytować.
 
Koraliki analne Blue Anal Beads to w pełni bezpieczny, antyalergiczny produkt. Dla zachowania odpowiedniej higieny, warto czyścić je ciepłą wodą oraz delikatnym mydłem.
 
  • Długość: 20 cm
  • Średnica:  od 1 do 3,5 cm
 
 
Aby osiągnąć jeszcze intensywniejsze wrażenie, wykorzystaj żel intymny gwarantujący dodatkowy poślizg. Klienci, którzy wypróbowali koraliki analne, polecają produkt LIBIGEL, o rozgrzewających właściwościach. Alternatywą są także lubrykanty, np. BeLover Forte czy BeLover Aqua. Wypróbuj sama!
 

Wybierz interesujący Cię żel:

LibiGel

BeLover_f_1 opakowanie

BeLover 1 opakowanie

Ocena 

Właściwe poruszanie pośladkami oraz odpowiednia technika
wkładania i wyjmowania sprawiają,że korale stały się dla mnie
źródłem doznań,bez których,po prostu już nie mogę się obejść...
Naprawdę dobry gadżet! Polecam.

Ocena 

chciałem jakoś przekonać moją dziewczyne do zabaw analnych ale ona ciągle mówiła nie, bała się że będzie bolało albo coś w tym stylu. Zakupiłem więc na początek te kulki żeby poćwiczyła i nabrała w prawy. Bardzo jej się to spodowało i teraz będziemy próbować już bez zabawek. Towar naprawde dobrej jakosci bez ostrych źle wciętych zakończeń i elemntów a jak wiadomo w przypadku seksu analnego bezpieczeńswto do podstawa. Bardzo polecam.

Napisz opinię!

Napisz opinię

Blue Anal Beads - Koraliki Analne

Blue Anal Beads - Koraliki Analne

BLUE ANAL BEADS – w służbie Twoich analnych doznań!