Leki na potencję bez recepty – ranking 2020

Leki na potencję bez recepty - ranking 2020Szybkie tempo, w jakim biegnie współczesne życie, często odbija się rykoszetem na naszym zdrowiu. Stałe dążenie do awansu w pracy, realizacja obowiązków domowych – zarówno porządkowych, jak i tych związanych z byciem rodzicem, a także dbanie o siebie zajmuje niemal całe dnie. Nic dziwnego, że w czasie, gdy pojawia się chwila na „małe co nieco” ze swoją partnerką w łóżku, znaczna ilość mężczyzn ma problem z osiągnięciem odpowiedniej erekcji. Prędkość, z jaką dzieją się poszczególne wydarzenia w życiu, męczy i wyzuwa z energii, w tym tej seksualnej.

Kluczem w takiej sytuacji jest zawsze uporządkowanie swoich priorytetów i życia. To proces, który wymaga czasu i wiele cierpliwości, a tymczasem strefa intymna związku może poważnie na tym cierpieć. Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepiej sięgnąć po leki na potencję bez recepty. Tabletki tej klasy, jeśli nie występują przeciwwskazania, są zupełnie bezpieczne i oferują wysoką skuteczność. Dzięki nim z pewnością na nowo zaczniesz cieszyć się zdrowiem seksualnym, ale i ewidentnym wzrostem energii na co dzień.

Jakie środki na erekcję jednak są najlepsze? Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, poniżej znajdziesz przydatny ranking. W nim zestawiono najpopularniejsze na początku 2020 roku specyfiki. Cieszą się one dużym zainteresowaniem i zaufaniem ze strony mężczyzn. Dołącz więc do nich – uprzednio upewniając się, jakie tabletki są najlepsze.

Dlaczego warto sięgnąć po tabletki na potencję bez recepty?

Mężczyźni są bardzo wrażliwi na punkcie swojej seksualności. Często niepowodzenia na tym polu, w tym też brak satysfakcjonującej erekcji, poczytują za swoją osobistą klęskę, która rzutuje na ich kondycję psychiczną. Tym samym problemy z potencją skutkują obniżeniem poczucia własnej wartości. To zaś przekłada się na codzienną efektywność, jak i radość z życia.

Sprawy nie ułatwia fakt, że często w wyniku niezrozumienia ze strony partnerek popadają oni w tym większe kłopoty, skutkujące nawet depresją. Nawet bez tego mogą stać się drażliwi, na czym cierpi także ich związek emocjonalny z drugą połówką. Wiele problemów w małżeństwach, jak i wśród par nieformalnych zaczyna się w łóżku. Narastające frustracje wywołują negatywne emocje, prowadzą do eskalacji konfliktów z byle przyczyny. Niekiedy rezultatem bywa rozpad związku.

Niestety, w chwili wystąpienia problemów z potencją wielu mężczyzn nie podejmuje też decyzji o odwiedzeniu lekarza. Fakt, to nie jest zawsze konieczne. W takich chwilach właśnie najlepiej sprawdzają się tabletki na erekcję. To skuteczny sposób na odbudowanie swojego poczucia męskości, jak i zaradzenie konfliktom na tle seksualno-emocjonalnym w związku.

Wiele z tych preparatów to środki w pełni naturalne. Pozyskiwane z ziół i innych roślin substancje działają nie tylko na potencję. Poza tym często wywołują silne wzwody i gwarantują satysfakcjonujące orgazmy, przedłużając do tego stosunek. Wyjątkowe właściwości poszczególnych składników korzystnie oddziałują także na ogólne zdrowie mężczyzn, czyniąc ich bardziej witalnymi i sprawiając, że czują się męsko.

Jesteś ciekaw, jakie preparaty są najlepsze? Przejrzyj zatem poniższy ranking na rok 2020!

Numer 1 – EroTabs


EroTabs extra 10 kapsułek erekcyjnych (7+3 gratis)

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajęły tabletki EroTabs. Opinie wielu mężczyzn o nich są jednoznaczne – to rewelacyjny i skuteczny sposób na to, by poradzić sobie z brakiem wzwodu. Wynika to z unikalnego składu, w którym znajdują się między innymi wyciągi z takich roślin jak korzeń maca czy buzdyganek ziemny.

Pierwsza z tych roślin znana jest w Andach od tysięcy lat jako panaceum na płodność i sprawność seksualną – zarówno u ludzi, jak i u zwierząt. Wpływa na potencjał energetyczny mężczyzny, jak i stabilizuje jego gospodarkę hormonalną. Buzdyganek ziemny natomiast stosuje się od lat na Dalekim Wschodzie jako podstawowy sposób na radzenie sobie z brakiem erekcji i problemami z męskością w ogóle. Wyciągi z tej rośliny gwarantują utrzymanie testosteronu na odpowiednim poziomie. Hormon ten jest najważniejszy dla męskiej seksualności – odpowiada za zdolność do prokreacji, czyli m.in. potencję, jak i libido.

Wśród innych składników można wyróżnić guaranę. Jej owoce, również pochodzące z Ameryki Południowej, dostarczają mnóstwo energii, a działanie często porównuje się do tego, jakie ma kawa. Dzięki większej ilości sił będziesz bardziej skory do igraszek, a Twój organizm wyzbędzie się poczucia zmęczenia. Dla potencji bardzo ważna jest w tabletkach obecność L-argininy, będącej aminokwasem egzogennym, odpowiadającym za zwiększenie uwalnianego tlenku azotu w organizmie. Ten bowiem wpływa na to, jak mocno rozszerzają się ciała jamiste, a zatem – ile krwi do nich dopływa. Im zaś jej więcej – tym silniejsza erekcja i mocniejsze doznania podczas zbliżenia. Dla kondycji seksualnej mężczyzn, w tym dla procesu spermatogenezy duże znaczenie mają dwa minerały – cynk i selen. Oba wpływają zarówno na zachowanie odpowiednich poziomów hormonów, jak i na zdrowie gruczołu krokowego.

W opinii wielu użytkowników wybór tabletek EroTabs był zdecydowanie najlepszym ze wszystkich, gdyż gwarantują nie tylko lepszą potencję. Oprócz tego zapewniają dużo silniejsze doznania seksualne i dłuższy stosunek.

Numer 2 – Potency Therapy


Potency therapy 60 tab. - silna erekcja na stałe

Podobną efektywność do poprzedniego preparatu wykazuje suplement Potency Therapy. Dlatego zajął drugie miejsce w naszym rankingu. Podobnie, jak w przypadku EroTabs, tak i ten został stworzony na bazie naturalnych substancji, w dużej mierze wyciągów z roślin. Także i w tych tabletkach na potencję można znaleźć buzdyganka ziemnego, jak i L-argininę, cynk czy selen. Dodatkowy składnik stanowi wyciąg z miłorzębu japońskiego. Roślina ta w Kraju Kwitnącej Wiśni kojarzona jest od zawsze z lekiem na kłopoty z seksualnością. Nic dziwnego więc, że pojawił się on w składzie tego środka.

Jakie ma właściwości? Przede wszystkim zwiększa ilość tlenku azotu we krwi i działa rozluźniająco na mięśnie gładkie. W połączeniu z właściwościami L-argininy oferuje to wysoką skuteczność, gwarantującą pewną i silną erekcję. Zwiększenie ukrwienia penisa dodatkowo daje silniejsze doznania seksualne, skutkujące mocniejszym orgazmem. Produkt dzięki swojej wysokiej skuteczności cieszy się dobrymi opiniami wśród wielu mężczyzn.

Numer 3 – Viageon


Nowy Viageon tabs - 4tab - tabletki erekcyjne

Środek zamykający podium, Viageon, to przede wszystkim produkt dla mężczyzn zmagających się z brakiem energii, co skutkuje niemożnością osiągnięcia satysfakcjonującego wzwodu. Zaburzenia potencji bowiem bardzo często są właśnie skutkiem zmęczenia.

W tym przypadku skład dość mocno różni się od wymienionych wyżej tabletek. Wśród składników znalazł się między innymi imbir, korzystnie stymulujący układ krwionośny. Zdrowie seksualne bowiem jest mocno uzależnione właśnie od efektywności pracy serca i wszystkich naczyń krwionośnych. Natomiast wyciąg z Muira Puama silnie oddziałuje na centralny system nerwowy i libido. Dzięki niemu stajesz się bardziej podatny na bodźce seksualne. Dodatkowo działa na organizm wzmacniająco. Bardzo istotnym elementem suplementu Viageon jest witamina B3. To substancja przeciwdziałająca zmęczeniu i bezsenności. Dzięki niej więc nie tylko zyskujesz energię, ale też lepiej śpisz w nocy, budząc się rano w pełni wypoczęty.

Numer 4 – Liderin


Liderin - 6 tabletek

Tuż poza podium znalazł się środek bez recepty, który swojego czasu był szeroko reklamowany w mediach. Liderin wciąż cieszy się sporym zaufaniem i dobrymi opiniami wśród użytkowników.

Jednym z głównych składników jest ekstrakt z żeń-szenia właściwego. Rośliny z tej rodziny od setek lat cieszą się mianem remedium na wiele problemów zdrowotnych, w tym tych z potencją. W tym przypadku wyciąg korzystnie wpływa na możliwości seksualne, ale i wrażliwość na bodźce. Ułatwia również osiągnięcie i utrzymanie erekcji. Drugi istotny element Liderinu to ekstrakt z kory sosny nadmorskiej, dostarczającej bioflawonoidów o działaniach przeciwutleniających i wzmacniających układ krążenia. Nie zabrakło też L-argininy, będącej jednym z podstawowych składników tabletek na problemy z potencją.

Numer 5 – Permen King


Permen King - 30 tabletek

Dla królewskiego wzwodu w pierwszej piątce – Permen King to silne tabletki bez recepty, wzmacniające erekcję. Opierają się przede wszystkim na zwiększonej ilości L-argininy. Ponadto wykorzystują znany Ci już wyciąg z żeń-szenia właściwego i buzdyganka ziemnego. Choć jest ostatni w zestawieniu, to pamiętaj, że to wciąż najlepsze dostępne na rynku produkty. Tym samym znajduje się w chwalebnej piątce skutecznych tabletek na potencję!

Nim zażyjesz pierwszą dawkę

Powyżej miałeś okazję zapoznać się z różnymi suplementami diety, wspomagającymi naturalne funkcjonowanie męskiej seksualności. Tabletki te to w dużej mierze produkty wyprodukowane z naturalnych składników, wspieranych przez minerały, a także L-argininę, ważny aminokwas egzogenny. Opinie o nich są zazwyczaj bardzo pozytywne, jednak dobór odpowiedniego preparatu zawsze powinien być indywidualny, dostosowany do oczekiwań danego mężczyzny.

Pamiętaj jednak, że nim sięgniesz po pierwszą dawkę, powinieneś zapoznać się z przeciwwskazaniami. Na pewno ostrożność powinni zachować panowie, którzy borykają się z chorobami wątroby, cukrzycą czy nadciśnieniem. Z drugiej strony, jeśli kłopoty z potencją są przewlekłe, należy skonsultować się z lekarzem w celu wyznaczenia najskuteczniejszej terapii. Jeśli jednak zdrowie Ci dopisuje, a po prostu czasem doskwiera Ci zmęczenie, jakie nie pozwala cieszyć się satysfakcjonującą erekcją i seksem – wybierz najlepsze tabletki bez recepty!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *