Suplementy na poprawę sprawności seksualnej – TOP 5 propozycji

Suplementy na poprawę sprawności seksualnej - TOP 5 propozycji

Zdrowie seksualne stanowi jeden z najważniejszych aspektów związanych z funkcjonowaniem ludzkiego organizmu, jak i życiem w ogóle. Od tego, jak wygląda nasza sprawność w łóżku, zależą często kondycja psychiczna oraz relacje, łączące nas z partnerem. Gdy coś zaczyna szwankować, nierzadko pojawiają się różne domysły, niekiedy oskarżenia, a także głębokie frustracje. Mało satysfakcjonujący seks w końcu staje się nudną, męczącą rutyną, jaka nikomu nie przynosi żadnych korzyści.

Na szczęście jest to stan, z jakim można walczyć. Istnieją suplementy na libido, sprawiające, że sprawność seksualna znacznie wzrasta, a radość ze zbliżeń przekłada się na komfort całego życia. Chcesz wiedzieć, jak poprawić swoje możliwości łóżkowe? Jak zapewnić partnerowi niezapomniane wrażenia, a jednocześnie samemu czerpać maksimum rozkoszy ze wspólnej zabawy? Zapoznaj się z 5 najlepszymi propozycjami środków, które sprawią, że Wasze życie erotyczne zyska zupełnie nowy smak. Zapraszamy do lektury!

Suplementy dla niego

U mężczyzn kłopoty z funkcjami seksualnymi najczęściej dotyczą „hydrauliki”. Obniżenie potencji oraz przedwczesny wytrysk to tylko niektóre z dolegliwości. Objawem doskonałego zdrowia seksualnego są obfitsze wytryski, często „witane” przez partnerki z zaskoczeniem i dużą aprobatą. Nieprawidłowy styl życia, nieodpowiednia dieta oraz używki prowadzą do tego, że pojawiają się kłopoty z objętością ejakulatu. Jakie suplementy na libido pomogą z tym walczyć?

Man Power Strong – kapsułki na silny wzwód

Kłopoty z osiągnięciem satysfakcjonującej erekcji wbrew pozorom nie należą do rzadkości, choć najczęściej dotyczą mężczyzn po 40. roku życia. Niezależnie od wieku mogą być również wywoływane przez nadwagę, zaburzenia gospodarki hormonalnej oraz szereg innych problemów zdrowotnych, z jakimi trzeba walczyć w pierwszej kolejności.

Problem stanowi nie tyle brak wzwodu, co jego niedostateczna siła, pozwalająca cieszyć się w pełni seksem. Dlatego zadbaliśmy o to, aby nasza drogeria erotyczna online zapewniła najlepszy wybór suplementów, a wśród nich preparat Man Power Strong. Co otrzymujesz, kupując ten środek?

Gwarancję silniejszej i dłuższej erekcji. Już jedna kapsułka na pół godziny przed stosunkiem wystarczy, by zapewnić wyraźnie mocniejszy wzwód, nawet o 50%. Znacznie też wydłuża zbliżenie oraz korzystnie wpływa na Twoje doznania seksualne. W efekcie cieszysz się dłuższym seksem, lepszą erekcją i dużo silniejszymi wrażeniami.

Wszystko dzięki unikalnej formule, na którą składają się m.in. takie elementy jak:

 • nasiona kozieradki,
 • korzeń Maca,
 • guarana,
 • korzeń żeń-szenia panax,
 • L-arginina,
 • Cytrulina.

Każdy z nich wykazuje właściwości prozdrowotne, wspierające również funkcjonowanie organów płciowych, m.in. przez stymulację pracy układu krążenia. Jako środek na sprawność seksualną Man Power Strong cieszy się znakomitymi opiniami wielu mężczyzn.

Cum On – suplement na większą objętość spermy

Odpowiednia ilość nasienia przy wytrysku świadczy o co najmniej dwóch rzeczach:

 • zdrowiu (nie tylko seksualnym) partnera,
 • o wysokim stopniu podniecenia.

Zdarzają się jednak różne przypadłości lub nawet braki w diecie, przez które ilość wyrzucanej przy orgazmie spermy co najmniej nie zadowala. Istnieją naturalne sposoby, by to naprawić, a nawet znacznie zwiększyć objętość ejakulatu! Wystarczy sięgnąć po suplement, wykorzystujący m.in. roślinne wyciągi, jak i szereg ważnych dla organizmu minerałów – magnez, cynk czy selen. Tym preparatem jest Cum On. W jednym opakowaniu znajdziesz 30 tabletek, które:

 • gwarantują Ci efekty po 5 dniach kuracji,
 • zapewniają nawet 2x więcej nasienia niż dotychczas,
 • pozwalają osiągnąć silniejszą erekcję… i to kilkukrotnie w ciągu jednej nocy,
 • sprawiają, że Twój orgazm staje się dużo intensywniejszy.

Dodatkowy efekt to lepsza jakość nasienia, co czyni Cię bardziej płodnym. Ten suplement działa więc nie tylko na libido i objętość wytrysku, ale i sprzyja w staraniach o dziecko.

Tajemnica działania tego środka tkwi w jego złożonym składzie. Znajdziesz w nim nie tylko wspomniane minerały, ale i witaminę C, B6, B12, E, wyciąg z owsa, Macy, jak i wiele innych substancji, wspierających Twoje zdrowie i sprawność seksualną.

Suplementy dla kobiet

Kłopoty łóżkowe pań mają nieco inne podłoże. Suchość pochwy, wywoływana przez różne czynniki, może zostać zredukowana, jeśli tylko skorzysta się z odpowiednich lubrykantów. Dużo większy problem natomiast stanowi obniżone libido. Dlatego suplementy dla kobiet mają za zadanie zwiększyć u nich ochotę na seks, a także wrażliwość na bodźce. Tym samym określony dotyk i pieszczoty wywołują dużo silniejsze reakcje, zapewniając lepszą naturalną lubrykację narządów rodnych, jak i przyjemność z zabaw. Jakie środki proponujemy?

Female Intensity – nowe kapsułki orgazmu

Na poziom pożądania i zdolność osiągnięcia dostatecznego podniecenia wpływa wiele czynników – zarówno bezpośrednio poprzedzających seks (np. stosowna gra wstępna), jak i związanych z codziennym funkcjonowaniem. Stres, zmęczenie, niewłaściwy styl życia i dieta skutecznie obniżają libido, na czym nierzadko cierpi zdrowie psychiczne i fizyczne oraz kondycja związku.

W takim wypadku rozwiązanie przychodzi wraz z tabletkami Female Intensity. To nowoczesny suplement na libido, sprawiający, że Twoja sprawność seksualna, jak i ochota na seks znacznie wzrastają. Według producenta preparat ten powoduje, że Twoje libido zwiększa się nawet 4-krotnie oraz, co bardzo ważne, pomaga osiągnąć spektakularny orgazm. Nie mniej istotny pozostaje fakt, że w przeciwieństwie do wielu podobnych środków, Female Intensity nie zawiera hormonów. Zawarte w suplemencie składniki, takie jak:

 • wyciąg z nasion kozieradki,
 • ekstrakt z korzenia maca,
 • L-Arginina,
 • cytrulina,
 • wyciąg z świerzbca właściwego,
 • ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego,

działają relaksująco i rozluźniająco. Przyczyniają się również do dużo lepszego ukrwienia narządów płciowych, gwarantując silniejszą reakcję na bodźce i lepsze nawilżenie pochwy. Innymi słowy, pomaga on odprężyć się i uzyskać należytą lubrykację, dzięki której osiągniesz wymarzony orgazm.

ON – rozgrzewający olejek

Kapsułki i inne suplementy to nie jedyny sposób na to, by podnieść libido i zwiększyć wrażliwość ciała, w tym stref intymnych, na bodźce. Interesujące rozwiązanie stanowi olejek ON. Preparat ten stosuje się bezpośrednio na łechtaczkę, czyli de facto jedyny organ, jaki powstał, by gwarantować przyjemność swojej właścicielce. Jak natomiast działa sam produkt?

Zawarte w kroplach składniki, w tym:

 • olej ze słodkich migdałów,
 • wyciąg z cynamonu,
 • witamina E,
 • olejek z rozmarynu,

działają mocno pobudzająco na jedną z najważniejszych stref erogennych kobiet. Pojawia się efekt przyjemnego rozgrzania i mrowienia, co z kolei skutkuje lepszym ukrwieniem. Więcej krwi docierającej do narządów rozrodczych pań oznacza większe podniecenie i nawilżenie pochwy. Rezultat? Znaczny wzrost libido i utrzymanie wysokiej wrażliwości przez długi czas (nawet do 45 minut od momentu zastosowania).

Atutem tego olejku jest też fakt, że nie zawiera on żadnych sztucznych barwników ani innych substancji drażniących. Dodatkowo wyróżnia go przyjemny smak i zapach, więc będzie stanowił idealny dodatek do cunnilingusa.

Afrodyzjak – dla obojga

Ostatni, z naszej listy TOP 5 produktów, pomagających poprawić sprawność seksualną, to popularny afrodyzjak o wysokim skoncentrowaniu. Sex Elixir PREMIUM to nic innego jak znana i szeroko doceniana przez znawców tematu hiszpańska mucha, działająca silnie zarówno na mężczyzn, jak i na kobiety. Znacznie podnosi libido, wrażliwość narządów intymnych na wszelkie bodźce oraz zapewnia potężne orgazmy – jej oraz jemu.

Ten konkretny produkt jest tym silniejszy, że charakteryzuje się 3 razy większym stężeniem substancji aktywnej niż podstawowy wariant. Dzięki temu zauważa się znaczny wzrost apetytu na seks, poprawienie erekcji u mężczyzn i lubrykacji u pań, a także przyjemne odprężenie, pozwalające w pełni skupić się na przyjemności ze zbliżenia. Najlepszym świadectwem skuteczności tego preparatu są liczne pozytywne opinie osób, jakie zdecydowały się sięgnąć po ten afrodyzjak.

Najlepsze sposoby na sprawność seksualną

Odpowiednie libido i zdrowie intymne są bardzo ważne w życiu. Od nich zależy m.in. kondycja psychiczna oraz fizyczna. Jeśli też wszystko w łóżku „gra”, to i relacje partnerów są dużo lepsze. Zdarza się jednak, że nie jest tak kolorowo – czy to przez stres, czy z innych przyczyn. Podstawa to odkrycie tych powodów i ich eliminacja. Można również wspomóc się preparatami, suplementami diety, jak i specjalnymi olejkami, o jakich mogłeś przeczytać wyżej. Dzięki nim Twoja sprawność seksualna osiągnie zupełnie nowy poziom.

Naturalnie przyda się zadbać też o odpowiedni tryb życia, dietę i wypoczynek. Kompleksowe działania przynoszą najlepsze rezultaty!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *