Wszystko o penisie

Wszystko co chciałbyś wiedzieć o penisie ? nie tylko dla panów 🙂

 

 

 

 

Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane przez was pytania :

1. Rzadko kiedy penis jest idealnie prosty, lekkie zakrzywienia są normalną cechą i nie są spowodowane żadnym zaburzeniem. Takie zakrzywienia mogą dać Ci dodatkową rozkosz! Jeśli penis jest nieco zagięty do góry, łatwiej pobudzić mu Twój punk ?G?

2. Przeciętny rozmiar penisa waha się od 14 do 18 cm. Rozmiar i kształt to cechy bardzo indywidualne.

3. Mężczyzna z obrzezanym członkiem może mieć organ bardziej czuły ze względu na brak napletka, który osłania główkę penisa. Jest także możliwe, że mężczyzna obrzezany przyzwyczaił się już do ocierania się żołędzia o bieliznę i jego wrażliwość mechanicznego pobudzenia będzie dużo niższa.

4. Wzrost długości penisa podczas wzwodu średnio waha się do 75% jego wielkości podczas spoczynku. Przykładowo penis o długości 8,5 cm w zwisie podczas erekcji osiąga rozmiar ok. 15cm.

5. Obwód penisa podczas wzwodu u 80% mężczyzn waha się od 11-14cm.

6. Średnie odchylenie penisa to 1,6 cm.

7. W wieku od 17 do 20 lat penis osiąga swój ?stały? rozmiar.

8. Prawie połowa mężczyzn posiada kompleks ?małego członka?, co wynika ze stereotypów ? ?kobiety wolą większego członka? lub ?wielkość świadczy o mojej męskości?.

9. Prawie 70% procent kobiet jest bardzo zadowolona z rozmiaru penisa swojego partnera.

10. Najaktywniejszym rejonem mózgu podczas orgazmu jest obszar brzuszny nakrywki (VTA). Obszar ten oddziałuje podczas uczuć takich jak nagradzanie czy euforia.

11. Wzwód podczas snu to normalna funkcja organizmu, którą przeżywają wszyscy chłopcy i mężczyźni od najwcześniejszych lat do późnej starości. Jest to odruch fizjologiczny mający na celu dotlenienie ciał jamistych.

12. U trzydziestoletniego mężczyzny penis w stanie erekcji nie unosi się tak wysoko, jak u dwudziestolatka, jest on jednak równie twardy.

13. Długość penisa mierzymy od góry ? od strony brzucha. Mierzymy tylko to co może wejść do pochwy. W ten sposób mierzony penis będzie 2-3 cm krótszy, niż mierzony od podstawy.

14. Notuje się również długości członków męskich które nie przekraczają 7 cm ? czyli tak zwane mikro penisy, jak i te które przekraczają 30 cm długości, są to bardzo rzadkie przypadki.

15. Przeciętny męski orgazm trwa sześć sekund.

16. Istnieją dwa rodzaje penisów. Jedne ? częściej występujące rozszerzają i wydłużają się w czasie erekcji . Drugie spotykane rzadziej wydają się duże również bez wzwodu i w czasie erekcji ich wymiary nie powiększają się znacząco. 80% mężczyzn ma penisa powiększającego się podczas erekcji.

17. Średni czas stosunku to 2 minuty 50 sekund.

18. Właścicielem najdłuższego członka jest Jonah Falcon mieszkający w Nowym Jorku ? wielkość jego penisa to 24 cm.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *