Feromony damskie – ranking maj 2020. Najlepsze zapachy dla kobiet

Feromony damskie - ranking maj 2020. Najlepsze zapachy dla kobiet
Dla wielu osób skuteczny podryw zazwyczaj wiąże się ze zdolnością „zagadania”, jak i utrzymania rozmowy. Płynna gadka jednak, i to taka, która miałaby ręce i nogi, jest umiejętnością, jaką nie każdy ma. Część osób blokuje bariera wstydu czy nieśmiałość. Co więcej, odbierają one im często zdolność jakiegokolwiek swobodnego porozmawiania z kimś, kogo postrzegają jako atrakcyjnego. Owszem, w końcu udaje się wyrobić pewne umiejętności, jednak to długa droga, a przede wszystkim – wymaga sporo pracy nad sobą.

Czy jest łatwiejsze rozwiązanie, pozwalające przebić się przez własne ograniczenia, wynikające najczęściej z braku śmiałości? Owszem – są nim feromony. Przeznaczone zarówno dla pań, jak i panów preparaty pomagają nie tylko wzbudzić zainteresowanie ze strony innych. Użytkownicy też zauważają to, że sami czują się ze sobą lepiej i widzą się bardziej seksownymi.

Czym są feromony?

Pod tym określeniem kryją się chemiczne substancje lotne, które dla ludzi są bezwonne. W świecie zwierząt i roślin są powszechnie stosowane najprawdopodobniej do świadomej komunikacji. W przypadku ludzi zaś feromony oddziałują głównie na podświadomość, stymulując nas do pewnych działań. Co najważniejsze – nie zmieniają osobowości, a raczej stanowią pewne podkręcenie pozytywnych cech. Niestety, przez szybkie życie, często brak dbałości o odpowiednią dietę, za to nadmierną troskę o higienę pozbywamy się ich ze skóry (są najmocniej uwalniane w obrębie najcieplejszych miejsc ciała). Oczywiście nie oznacza to, że ktokolwiek powinien przestać dbać o siebie – bynajmniej!

Dostępne rodzaje feromonów

Obecnie mamy dużo większe i atrakcyjniejsze możliwości, jeśli chodzi o korzystanie z feromonów. Przede wszystkim dlatego, że są dostępne w wygodnej formie kropel lub sprayów. Mimo że nie wyczuwamy ich świadomie, to wciąż reagujemy na ich działanie. Dlatego producenci starają się dostarczyć różne mieszanki, produkowane zarówno z naturalnych feromonów, jak i tych uzyskanych syntetycznie. Warto przy tym zauważyć, że te drugie wcale nie są gorsze – rezultaty stosowania obu rodzajów są bardzo podobne.

Ponadto często są to perfumy z feromonami. Dzięki temu kupując je, zyskuje się dodatkowo przyjemny zapach. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o nich, możesz sięgnąć do jednego z poprzednich artykułów, publikowanych na stronie Intymność.

Jakie są najlepsze feromony dla kobiet na rynku – ranking

Duże atuty stosowania feromonów obserwują szczególnie kobiety, które zdecydują się zastosować taki środek na sobie. Nie tylko wzbierze w nich odwaga i chęć do bardziej spontanicznych zachowań, ale sami mężczyźni będą gotowi służyć im jak królowym. W takiej sytuacji jednak pojawia się jedno zasadnicze pytanie – jakie feromony damskie są najlepsze? Jeśli i Ty się nad tym zastanawiasz – bez obaw! Właśnie dlatego stworzyliśmy ten ranking, porównujący 8 najlepszych preparatów, jakie znajdziesz także w naszej drogerii erotycznej. Gotowa na tę przygodę? W takim razie zapoznaj się z 8-śmioma najlepszymi kobiecymi feromonami – zaczynamy!

Miejsce 8. PheroStrong for Woman

Feromony damskie PheroStrong for WomanNa 8 miejscu znalazły się w pełni kobiece feromony. PheroStrong dla pań to przede wszystkim wysoka koncentracja estratetraenolu, czyli związku chemicznego produkowanego przez kobiety. W składzie oprócz niego znajdują się także kopuliny, będące krótkotrwałymi lotnymi kwasami tłuszczowymi. Znamienny jest fakt, że wytwarzane są one w momencie, gdy kobieta ma dni płodne. To zaś stanowi dla wielu „samców” jasny sygnał – jestem tu, gotowa na was, chętna, by pobawić się w naprawdę niegrzeczny sposób. Prawda, że brzmi świetnie? A to tylko jedno z wielu działań, jakie oferuje PheroStrong for Woman! Dodatkowo środek ten zamknięto w wygodnej fiolce z atomizerem, ułatwiającym aplikację na skórę.

Miejsce 7. The Edge (damskie)

Feromony damskie The Edge
W przypadku tego produktu nabywca otrzymuje nie tylko typowo damskie feromony, ale i androstenon. Ten środek pomaga podbudować własną pewność siebie, a także tworzy wokół użytkowniczki atmosferę szacunku. Jaki jest więc efekt stosowania The Edge? Przede wszystkim mężczyźni nie tylko chętniej na Ciebie zwrócą uwagę, ale sama poczujesz się dużo bardziej pewna siebie. Co prawda, nie staniesz się z szarej myszki lwicą salonową, ale na pewno będziesz kocicą, która wie, czego chce. A panowie z pewnością to dostrzegą! Nic dziwnego więc, że uważa się je za jedne z najlepszych perfum z feromonami. Warto przy tym wspomnieć, że w ich przypadku kuszą nie tylko te substancje lotne, ale i zapachy – egzotyczne nuty kwiatowe, rozbudzające zmysły i dodające kobiecego uroku. Podobnie jak PheroStrong, tak i The Edge jest dostępne z wygodną pompką ze spryskiwaczem.

Miejsce 6. Pheromax Damskie

Feromony damskie Pheromax
Przed pierwszą piątką naszego rankingu znalazły się feromony damskie Pheromax. W tym przypadku produkt stanowi wyjątkowo intensywna mieszanka kopulin, estratetraenolu i androstenolu. Wiesz już, że dwa pierwsze środki przede wszystkim wpływają na postrzeganie Ciebie jako partnerki seksualnej. Androstenol jest nieco inny – przede wszystkim pomaga uzyskać dobrą opinię o osobie, która ten zapach wydziela. I to jeszcze nim dojdzie do rozmowy. Zupełnie z góry. To trochę tak, jakbyś miała ułatwiony start, ale w końcu o to w tym chodzi, prawda? Dzięki tym feromonom łatwiej przełamiesz lody, a wysokie stężenie estratetraenolu sprawia, że z pewnością skupisz na sobie pełną uwagę wybranego faceta.

W rezultacie zauważysz również, że ludzie (bo nie tylko panowie) traktują Cię z większym szacunkiem i są bardziej przyjaźni wobec Ciebie. Flirt zaś stanie się dużo bardziej owocny, a Ty – łatwiej poddasz się spontanicznym sytuacjom. Co ważne – preparat jest bardzo wydajny i działa już od pierwszej aplikacji!

Miejsce 5. Sexual Attraction

Feromony damskie Sexual Attraction
Jeśli chcesz być atrakcyjna, skutecznie przyciągać i przykuwać na dłużej uwagę mężczyzn, a przy tym – zbudować silną pozycję wśród innych – Sexual Attraction to zdecydowanie wybór dla Ciebie. Co znajdziesz w składzie? 4 silne feromony:

  • estratetraenol,
  • androstenol,
  • androstenon,
  • alfa-androstenol.

Dzięki nim zauważysz, że mocniej wzbudzasz sobą zainteresowanie. Staniesz się też bardziej charyzmatyczna dla swoich rozmówców, a przede wszystkim – bez problemu nawiążesz dyskusję z każdym. Ten preparat rozpali Twoje zmysły i sprawi, że świat będzie u Twoich stóp. Jego efekty wzmacniają perfumy o świeżym, owocowym zapachu. Opinie o tym produkcie często są jednoznaczne – to znakomite kobiece feromony, doskonale spisujące się w momencie, kiedy idziesz do klubu, jak i gdy wychodzisz do pracy.

Miejsce 4. Love&Desire

Feromony damskie Love&Desire
Tuż przed podium pora na jedne z najbardziej znanych feromonów z perfumami. To mieszanka 4 silnych substancji – androstenolu, androstenonu, androsteronu i adnrostadienonu. Produkt ten charakteryzuje się naprawdę dużym stężeniem każdego składnika. Dzięki temu Love&Desire szybko stał się hitem sprzedażowym, a recenzenci z prasy live stylowej wychwalali go za wysoką skuteczność. Efektywnie rozbudza kobiecość i pewność siebie użytkownika. Nie może być inaczej! To starannie, dopracowywana przez lata formuła, stworzona przez zespół badaczy z doświadczeniem w pracy z feromonami damskimi. Dodatkowo cechuje je zmysłowy, kobiecy zapach.

Podium: TOP 3 feromonów damskich w 2020 roku

Miejsce 3. BTB damskie

Feromony damskie BTB
I oto wchodzimy na pudło! Na trzecim miejscu znalazł się kobiecy wariant BTB. W tym przypadku to nie aerozol z perfumami, a silny koncentrat beta-androstenolu, androstadienonu oraz kopulin. Tak połączone składniki sprawiają, że żaden facet nie oprze się kobiecie, stosującej te feromony. Można je aplikować bezpośrednio na skórę (na szyję czy nadgarstki) lub rozmieszać z perfumami. Silnie przyciągają mężczyzn i ułatwiają skupienie ich uwagi na sobie. Dzięki temu stanowią atrakcyjny wybór dla wielu kobiet. Dodatkowo cechuje je ogromna wydajność – jedno opakowanie wystarcza nawet na 4 miesiące! Pochlebne opinie o tym produkcie sprawiły, że to właśnie on otwiera podium w naszym rankingu.

Miejsce 2. Pheromone Essence

Feromony damskie Pheromone Essence
Pora, by przedstawić drugi najczęściej wybierany produkt. Pheromone Essence to wyjątkowo silny preparat. Składa się na niego 6 różnych substancji aktywnych, z których androstenon, ułatwiający nawiązanie i podtrzymanie kontaktu, ma największe stężenie. Czysta esencja, jaką stanowią te feromony, gwarantują maksimum efektów. Nanosząc je na skórę, szybko zyskasz na pewności siebie. Poczujesz się bardzo kobieca, a jednocześnie zauważysz, że mężczyźni będą wprost oczarowani Tobą i chętni do rozmowy. Łatwiej też dostrzegą, jak bardzo intrygującą kobietą jesteś, zaufają temu, co mówisz, a przede wszystkim odczytają wiadomość, którą im przesyłasz – że jesteś gotowa na naprawdę niegrzeczne zabawy.

Miejsce 1. Love&Desire Gold – Premium Edition

Feromony damskie Love&Desire Gold – Premium Edition
Pora, by przedstawić zwycięzcę naszego rankingu. To perfumy z feromonami, o jakich opinie, zarówno specjalistów, jak i zwykłych użytkowników, są jednoznaczne. Love&Desire Gold Premium Edition. To coś więcej niż tylko podwójna siła podstawowej wersji tych feromonów. To zdecydowanie najlepszy produkt tej kategorii na rynku, gdyż zawiera wysokie stężenie najsilniejszych substancji lotnych. Dodatkowo zapach perfum jest egzotyczny i luksusowy i już on sam mocno przyciąga uwagę. Dzięki nim staniesz się dla mężczyzn kobietą godną ubóstwiania i każdy będzie chciał, abyś to jego obdarowała łaskawym spojrzeniem. Ponadto sprawią, że łatwiej będziesz funkcjonować w swoim środowisku pracy, a dotychczas nieprzyjemny szef czy współpracownik będzie bardziej się z Tobą liczył.

Sprawdź też inne feromony!

W ten sposób prezentuje się nasz ranking feromonów. Oparliśmy go zarówno o składy dostępnych w sklepie preparatów, jak i opinie pań, które zdecydowały się je kupić. Oczywiście zachęcamy też do zapoznania się z innymi naszymi propozycjami feromonów dla niej i dla niego. Warto pamiętać, że to nie tylko idealne rozwiązanie dla osób chcących zyskać wyższą skuteczność w podrywie, czy cieszyć się większym szacunkiem wśród znajomych. To także świetna metoda na to, by rozbudzić na nowo namiętność w związku!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *