Wybór najlepszych feromonów dla niej i dla niego

Feromony dla niej i dla niego – najlepszy wybór

Wiesz, że jesteś przystojnym mężczyzną, ale czasem brakuje Ci odwagi, by odezwać się do dziewczyny, która Ci się podoba? Zastanawiasz się, czemu, mimo że jesteś atrakcyjna, to Twoja koleżanka zawsze cieszy się większym powodzeniem w podrywie, niż Ty? Często to nie wygląd czy nawet ubiór decydują o tym, że ktoś ma większe powodzenie u płci przeciwnej, a zapach. Konkretniej mówiąc zapach, którego nie jesteśmy w stanie nawet świadomie wyczuć – feromony bowiem dla nas są bezwonne, za to oddziałują na podświadomość.

Nasz organizm je produkuje normalnie, jednak sami je często blokujemy.  Dlatego też producenci artykułów erotycznych (i nie tylko) mają szeroką ofertę feromonów zarówno dla pań, jak i dla panów. Z każdą edycją ich skład jest ulepszany, by dawał jak najlepsze rezultaty.

Które feromony są obecnie na topie?

Feromony – czym są i jak działają?

Najprościej mówiąc, feromony są substancjami chemicznymi, które stanowią nośnik informacji o kondycji zdrowotnej, nastawieniu, emocjach i gotowości seksualnej danego organizmu. Naturalnie wytwarzają je więc rośliny (by zwabić owady, które będą przenosić pyłek między kwiatami, ale też, by na nie zapolować), zwierzęta, a także ludzie. W przypadku omawianych związków mówimy o feromonach płciowych, które są atraktantami.

Produkowane przez organizm w odpowiedniej ilości sprawiają, że dany mężczyzna czy kobieta w oczach przeciwnej płci jest atrakcyjniejszy. On wydaje się bardziej męski, ona – bardziej kobieca. Feromony są bowiem nośnikiem informacji o danym osobniku – o jego kondycji zdrowotnej, a poniekąd także psychicznej.

Zapewne niektórzy z czytających stawiają sobie teraz pytanie – skoro nasz organizm je produkuje, to po co sięgać po dodatkowe? Otóż we współczesnych czasach mamy wiele czynników, które zaburzają gospodarkę biochemiczną i hormonalną. Zanieczyszczone powietrze, niskiej jakości żywność, leki, a także wiele kosmetyków, w tym antyperspiranty, skutecznie blokują wydzielanie feromonów na zewnątrz. Bynajmniej nikt nie mówi o tym, że z tego tytułu należy zrezygnować z higieny! Na pewno pomocna będzie za to zmiana trybu życia i żywienia na bardziej zdrowe.

Niektórzy też naturalnie produkują więcej feromonów, na co też prawdopodobnie ma wpływ stan psychiczny – wszak im większa pewność siebie, tym bardziej ktoś się wydaje atrakcyjny, dominujący  i popularny.

Dla tych jednak, którzy chcieliby poczuć się bardziej pewni swoich możliwości, a także chcą zwiększyć atrakcyjność wobec potencjalnych partnerów, jest szeroki wybór feromonów o różnych mieszankach. Warto zaznaczyć, że są to związki semichemiczne naturalne lub syntetyczne, które według naukowców działają w taki sam sposób. Niektóre są proponowane jak krople, które miesza się z własnymi perfumami i stosuje się bezpośrednio na ciało, inne zaś proponowane są jako mieszanka atrakcyjnego zapachu z feromonami.

Najlepsze feromony dla niego

Feromony męskie złożone są przede wszystkim z takich związków jak androsteron, androstenol i androstenon. Okazuje się, że najlepszą mieszankę oferuje produkt Love&Desire Premium Edition. Ma podwójne stężenie składników, wśród których są trzy poprzednio wymienione, a także androstadienon. Feromony te stanowią dodatkowo połączenie z perfumami w aerozolu, dzięki czemu ich aplikacja jest łatwa.

Użytkownicy, którzy zdecydowali się na ten produkt, zazwyczaj zachwalają go za długotrwałość działania i utrzymywania się zapachu, który dodatkowo jest bardzo przyjemny i świeży. Zauważyli również większe zainteresowanie ze strony płci przeciwnej (także w sytuacji przypadkowego spotkania), a także zdecydowany wzrost pewności siebie. Choć niektórzy narzekają na cenę, to większość podkreśla, że są one warte uwagi.

Tuż pod nimi plasuje się koncentrat feromonów Pheromone Essence. Są bezwonne, przy czym posiadają wysokie stężenie androstenonu i androstenolu, bo aż 0,77 mg/ml. Aplikacja odbywa się za pomocą wygodnej pipety, a krople nakłada się na nadgarstki lub w miejsca, w których wytwarzane jest najwyższe ciepło. Buteleczka ma jedynie 7,5 ml, ale pojemność ta gwarantuje co najmniej 150 kropel. Biorąc pod uwagę, że stosuje się ich jednorazowo tylko kilka – to dość sporo.

Użytkownicy, którzy korzystali z tego preparatu, chwalą przede wszystkim sobie wydajność, która sięgała trzech miesięcy. Wielu mężczyzn twierdzi również, że po ich zastosowaniu doszło do diametralnych zmian – z nieśmiałych chłopców stali się lwami salonowymi, a kobiety, które dotychczas ich omijały, nie mogą się od nich odkleić. Inni z kolei relacjonują, że zmieniło się także życie w pracy – warto więc spróbować.

Na wyróżnienie w tym zestawieniu zasługuje również Pheromax, który w składzie posiada wysokiej jakości feromony męskie. Stężenie 0,38 mg/ml gwarantuje optymalne wyniki – potencjalna partnerka na pewno chętniej zwróci się do użytkownika tego specyfiku z uśmiechem, niż do kogoś, kto nie korzystał z takiej „pomocy”. Producent gwarantuje około 110 aplikacji, dzięki czemu buteleczka wystarcza na długi czas. Wygodny atomizer ułatwia aplikację.

Co jednak ważne – są bezwonne.

Użytkownicy, którzy korzystali z Pheromaxu, twierdzą, że zauważają wyraźnie przyjaźniejsze podejście płci przeciwnej do nich, a także wzrost pewności siebie. Niektórzy wspominają o tym, że po ich zastosowaniu kobiety same szukały kontaktu, jednak podkreślają też, że środek ten stanowi przede wszystkim skuteczną pomoc przy dobrym podrywie.

Warto jeszcze na końcu wspomnieć o takich produktach, jak BTB, podstawowej wersji Love&Desire i Chakrze, której skład oparty jest o chińskie receptrury.

Wybór feromonów dla pań

Większość producentów, którzy wytwarzają mieszanki feromonów dla mężczyzn, produkuje również edycje dla kobiet. Okazuje się, że bardzo często są to produkty zbliżone składem do nich, często różniące się na przykład zapachem (jeśli stanowią mieszankę z perfumami). Które z nich należą do najchętniej wybieranych przez panie?

Dużym zaufaniem cieszą się skoncentrowane feromony BTB – Be The Best. Są to bezwonne feromony dla pań, których głównym składnikiem jest estratetraenol. Jak w przypadku większości koncentratów, nanosi się je za pomocą wygodnej pipety na nadgarstki i inne miejsca na ciele, które wytwarzają najwięcej ciepła. Według producenta 10-mililitrowa buteleczka wystarczy na 340 kropel, co daje około 3-4 miesięcy użytkowania.

Panie, które zdecydowały się na ten środek, twierdzą, że już przy pierwszej aplikacji widać jego skuteczność, szczególnie jeśli chodzi o poczucie pewności siebie (także w miejscu pracy), jak i w kontaktach z mężczyznami. Wszak Lauru Konsumenta nie otrzymuje się za darmo.

Drugą pozycją, która należy do najczęściej kupowanych i wysoko ocenianych jest Sexual Attraction. Są to wyjątkowe feromony z formułą 5-Aplha, na którą składa się alfa-androstenol, beta-androstenol, androsteron i estratetraenol. Zastosowane substancje są pochodzenia syntetycznego, jednak nie ma to żadnego negatywnego przełożenia na ich działanie. Dodatkowo jeszcze w produkcji zastosowano atrakcyjny, kobiecy zapach, dzięki czemu efekt jest podwójny.
Wiele użytkowniczek podkreśla, że pierwsze, na co zwracają uwagę, to przyjemna woń.

Pojawiają się również stwierdzenia, że wystarczy przejść obok atrakcyjnego faceta, by zwrócić na siebie uwagę. Niektóre z pań podkreślają również, że doskonale ożywia ich stary związek, gdzie mężczyźni byli już oziębli – w momencie wyczucia ich delikatnej woni podobno wprost oszaleli na punkcie swoich towarzyszek życia.

Ostatnim w tym zestawieniu jest Pheromone Essence dla kobiet. Podobnie jak w męskiej wersji są bez zapachu, dzięki czemu producent nie narzuca paniom określonej woni. Feromony te uważa się za jedne z najlepszych, jakie w ogóle powstały. Wystarczy bowiem nałożyć tylko kilka kropelek, by zauważyć różnicę w zachowaniu ludzi z otoczenia – traktują panie z większym szacunkiem, jak i zainteresowaniem.

Produkt ten jest ceniony nie tylko przez użytkowniczki, ale też i był opisywany w modowej. Co zaś myślą o nim same kobiety? Zdecydowanie widzą o wiele większe zainteresowanie ze strony mężczyzn. Czują się dużo pewniejsze, a także atrakcyjniejsze dla panów, którzy podobno do nich lgną. Za minus niektóre podają tylko, że czują się dziwnie, kiedy tylu mężczyzn je otacza, a także fakt, że przyciągają każdego faceta.

Nie sposób nie wspomnieć również takich feromonach jak Love&Desire dla pań, zarówno w wersji standardowej, jak i Premium, Pheromax dla kobiet czy The Edge. Powyższe trzy jednak należą do najchętniej kupowanych.

Feromony w służbie podrywu, stałych związków i awansu społecznego

Jeśli któreś z Was czuje się niepewnie, chce zbudować sobie lepszą pozycję w firmie, być skuteczniejszym w podrywie (czy to pań, czy panów), albo rozpalić na nowo związek – zaprezentowane wyżej feromony będą doskonałym wyborem. Wystarczy zastosować je zgodnie z instrukcją i już wtedy można poczuć znaczną różnicę.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *