Feromony – naturalne wabiki na drugą płeć

Czy wiesz, na ilu płaszczyznach komunikuje się człowiek? Zazwyczaj jako komunikację rozumie się rozmowę. Jednak to nie tylko słowa płynące z ust są nośnikiem informacji. To także intonacja głosu, jego odpowiednia modulacja, gesty, mimika, a w końcu i postawy. Być może nawet nie spodziewasz się, ale wiele też komunikujesz swoim zapachem. Nie chodzi tu tylko o to, czy masz na sobie perfumy Hugo Bossa, czy Caroliny Herrery. Owszem, mogą one działać stymulująco na innych. Masz jednak swój własny naturalny zapach.

Czy wiesz, czym są feromony? Być może spotkałeś się kiedyś z tą nazwą, ale nigdy nie zastanawiałeś się nad tym tematem. Tymczasem w tych organicznych związkach chemicznych kryje się moc, która, niewykluczone, że wyda Ci się nadprzyrodzona. Jak dowiesz się z tego artykułu, nie ma to nic wspólnego z magią – to czysta chemia. Organiczna, pochodząca wprost z Twojego ciała… lub niewielkiej fiolki.

Czym więc są feromony? Jak działają? Jakie rozróżniamy męskie i damskie związki chemiczne przyciągające uwagę? Które z nich są najlepsze? I w końcu – dlaczego warto z nich korzystać? Wszystkie odpowiedzi poznasz, czytając ten wpis.

Feromony – naturalne związki do komunikacji

Rośliny, owady, a także nawet Twój pies czy kot – wszystkie istoty żyjące, w tym też i Ty, posługują się feromonami jako nośnikiem informacji dla innych osobników. Głównie komunikacja ta odbywa się na poziomie własnego gatunku, jednak nie jest to regułą. Dlatego pies silniej reaguje agresją na ludzi, którzy się boją. Odczuwając strach bowiem, produkujemy nie tylko adrenalinę, ale i substancje wonne, właśnie feromony, informujące zwierzaka o czułym węchu o obecnym stanie emocjonalnym „przeciwnika”.

W tym artykule jednak zostanie poruszona przede wszystkim kwestia feromonów, które ludzie wykorzystują do komunikacji międzypłciowej. Jak sam się przekonasz, efekty mogą być spektakularne.

Jak działają feromony u ludzi?

Być może nie raz byłeś w sytuacji, gdy siedziałeś przy barze, a niedaleko Ciebie była dziewczyna, która Ci się wyjątkowo podobała. Wahałeś się, by do niej podejść, tym bardziej że spławiła już kilku innych zalotników. Nagle pojawia się zupełnie niepozorny gość, epatujący pewnością siebie. Gładką gadką zainteresował ją i to właśnie z nim wyszła z klubu. Brzmi znajomo? Wiedz, że to niekoniecznie był jego osobisty czar, choć i to się zdarza.

Wierz lub nie, mogłeś być też świadkiem działania feromonów. Czym się ono objawia? Po pierwsze – zazwyczaj po zastosowaniu taki niepozorny mężczyzna może poczuć się znacznie pewniej. Musisz bowiem pamiętać, że bezwonne związki chemiczne oddziałują także na niego. Oczywiście nie jest to tak, że pozbawiona śmiałości osoba nagle stanie się lwem salonowym. Będzie jednak bardziej skłonna do ryzykowania i poprawi swoją samoocenę. Najważniejsze jednak jest to, że feromony oddziałują na kobiety, jak i wszystkich w otoczeniu. Z jednej strony ich użytkownik zyskuje ich większe zainteresowanie, z drugiej – wzrasta też szacunek, jakim go obdarzają.

Najlepsze rezultaty daje połączenie zbudowanej w toku pracy pewności siebie, jak i dodatkowych feromonów. Wówczas inicjacja rozmowy przychodzi gładko. Dużo prościej można też utrzymać dyskusję, a w końcu doprowadzić do pożądanego finału.

Feromony naturalne

Ludzki organizm to laboratorium, w którym powstają różne związki chemiczne. Obejmuje to także feromony. Sęk w tym, że są one wydzielane w miejscach najcieplejszych na naszym ciele. Niestety, w tych samych miejscach najmocniej wydzielany jest również pot. Tym samym, kąpiąc się czy biorąc prysznic, ludzie zmywają z siebie także te substancje zapachowe.  To nieuniknione, jeśli chce się normalnie funkcjonować w społeczeństwie, w którym brak higieny postrzegany jest nagannie. Dodatkowo maskujemy jeszcze swoje naturalne zapachy dezodorantami i perfumami.

Patowa sytuacja? Niekoniecznie, gdyż już jakiś czas temu udało się wyekstrahować naturalne feromony, zarówno męskie, jak i damskie. Dzięki temu można je bez problemu zaaplikować na skórze. Są one albo w wygodnych atomizerach, albo fiolkach z zakraplaczem. Coraz częściej stosuje się je również w perfumach. To pozwala nie tylko użyć tych naturalnych związków wpływających na podświadomość, ale i efektownych zapachów, które dodatkowo potęgują pozytywne wrażenie.

Jakie związki zaliczają się do feromonów?

Zapachowe związki chemiczne, będące atraktorami (czyli przyciągającymi uwagę do nosiciela) mogą zależeć od płci, choć kilka z nich jest wspólnych. Dla kobiet, jak i mężczyzn, tworzy się mieszankę złożoną z:

  • androstenolu, który sprawia, że użytkownik wydaje się w oczach otoczenia młodszy, niż w rzeczywistości. To zaś oznacza lepsze zdrowie. Dodatkowo zachęca do złapania kontaktu wzrokowego;
  • androstadienon, zwiększający poziom pobudzenia (w tym seksualnego). Z drugiej strony działa też odprężająco na płeć przeciwną, a także skłania do zaufania rozmówcy. Jednak u osób tej samej płci może wzmagać albo nieśmiałość, albo chęć rywalizacji.

Panie natomiast w swoich feromonach znajdą taki związek jak estratetraenol. Naturalnie produkowany przez ich ciała, jak i w gotowej mieszance, dodaje użytkowniczce powabu i kobiecości, przez co znacznie lepiej przyciąga uwagę mężczyzn. Panowie zaś wytwarzają jeszcze androstenon. Im wyższy poziom tego związku, tym większa pewność siebie i wyższe prawdopodobieństwo wykreowania wizerunku samca alfa. Z drugiej strony przesada z poziomem tego feromonu może skutkować poczuciem zagrożenia u niektórych, a nawet agresją. W mieszankach zapachowych często znajduje się androsteron, skłaniający ludzi z otoczenia do traktowania mężczyzny jako osoby dominującej. W przeciwieństwie jednak do androstenonu nie wywołuje agresji, a wręcz przeciwnie – wzbudza poczucie bezpieczeństwa u kobiet.

Feromony naturalne czy syntetyczne?

Przeglądając ofertę wielu sklepów z feromonami, w tym też drogerii Intymność.pl, z pewnością zwrócisz uwagę na to, że wybrane produkty składają się z naturalnych substancji zapachowych, a inne – z syntetycznych. Nic dziwnego, że na myśl przychodzi pytanie, które z nich są lepsze. Jak donoszą sami klienci, nie obserwują żadnych znaczących różnic między jednymi i drugimi. Syntetyczne feromony bowiem mają skład zbliżony do tych naturalnych, tyle że zostały pozyskane w pełni w laboratorium. Możesz więc śmiało zdecydować się na każdy z dostępnych w naszej ofercie produktów.

Które feromony są najlepsze?

Pora przejść do tego, który z produktów cieszy się największą skutecznością. Musisz wiedzieć, że feromony, oprócz tego, że same wykazują duże działanie i pobudzają określone receptory u innych, mieszają się również z Twoim zapachem. Stąd działanie części preparatów może się różnić w zależności od tego, kto je stosuje. Mogą więc zdarzać się skrajnie różne opinie dotyczące konkretnego produktu. Tak jest na przykład w przypadku Chakry. Niektórzy mężczyźni twierdzą, że znaleźli receptę na sukces. Inni zaś wskazują, że preparat nie działa tak silnie, jak oczekiwali.

Chakra 10ml - feromony

Jest jednak jeden środek, cieszący się ogromną popularnością i wykazuje maksimum efektów u zdecydowanej większości użytkowników. Love and Desire to perfumy z feromonami, które wykazują ogromną skuteczność. Dostępne są zarówno feromony dla mężczyzn, jak i feromony dla kobiet. Dzięki temu każdy ma szansę spróbować, jak silnie działają. Oprócz tego, że Love and Desire dostępne są w standardowych wersjach, to na rynku jest również dostępny wariant Premium. W niewiele wyższej cenie można zakupić 100 ml feromonów w perfumach o podwójnej mocy. Zdecydowanie ta edycja cieszy się największym zainteresowaniem ze strony klientów, gdyż wykazuje najwyższą efektywność. Są po prostu najlepsze ze wszystkich!

Love&Desire 15ml damskie feromony - kobiece i uwodzicielskie!

Po co Ci właściwie feromony?

Jeśli jesteś osobą chcącą przełamać swoją nieśmiałość, to feromony męskie czy damskie będą świetnym wyborem. Jak już wyżej mogłeś się dowiedzieć, oddziałują one zarówno na Ciebie, jak i na wszystkich wokół. Niewielka dawka zaaplikowana np. na nadgarstku lub w okolicach szyi sprawi, że otoczysz się aurą dominacji i gotowości do podejmowania wyzwań. To pozwoli Ci śmielej działać w miejscu pracy, wśród znajomych oraz w czasie podrywu. Z drugiej strony feromony są też idealnym sposobem na rozpalenie ognia między małżonkami, którzy gdzieś pogubili się w swojej intymności. Może to być dla Ciebie i Twojego partnera doskonały eksperyment. Być może pomoże Wam na nowo rozbudzić pożądanie względem siebie.

Sprawdź więc jeden z wielu produktów, feromonów w perfumach dla mężczyzn czy kobiet. Wybierz najlepszy preparat dla siebie!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *