Chakra 10ml - feromony - poznaj chińskie tajniki receptury!


Wysyłka za:

ŚREDNIA OCEN:
(34)
(29)
(8)
(0)
(0)
WSZYSTKICH OPINII: 71 (zobacz wszystkie)
99,90 zł

CHAKRA to feromony najnowszej generacji, które biją na głowę wszystkie inne. Niezwykły skład CHAKRY zawiera aż 7 feromonów o wysokim stężeniu (0.727 mg/ml), które w połączeniu ze sobą dają oszałamiające efekty. Unikalna receptura będąca wynikiem wieloletniej pracy ekspertów zaowocowała czołową pod względem skuteczności pozycją Chakry na rynku feromonów.

Dzięki wysokiej zawartości feromonów (ponad 7 mg na 10 ml) Chakra została uznana za produkt najwyższej jakości w swojej klasie. To niezawodne feromony, które są niezastąpione zarówno w sztuce uwodzenia, jak również w codziennej komunikacji międzyludzkiej.

Skuteczność Chakry potwierdziły miliony ludzi na świecie, a wśród nich wielu naszych stałych klientów.

Przy pomocy Chakry osiągniesz wiele celów:

 • wzbudzisz zaufanie innych do Twojej osoby
 • zauważysz większą podatność innych na Twoje wpływy
 • poczujesz większą pewność siebie
 • poczujesz, że Twoja atrakcyjność w oczach innych ludzi znacznie rośnie
 • wzbudzisz szacunek oraz przyjaźń innych mężczyzn
 • zauważysz większe pobudzenie i łatwość w nawiązywaniu relacji z ludźmi
 • Chakra podkreśla osobowość i stwarza wokół Ciebie aurę zmysłowości

Jak stosować Chakrę?

Możesz stosować Chakrę zawsze, kiedy tylko chcesz – ponieważ Chakra sprawdza się zarówno w sytuacjach biznesowych, towarzyskich, jak i codziennych, a spektrum jej działania jest bardzo szerokie i skuteczne.

Chakra jest niezawodna w każdej sytuacji społecznej. Sprawdza się podczas załatwiania ważnych spraw urzędowych, biznesowych, bankowych, czyli w miejscach, gdzie liczy się dobre pierwsze wrażenie.
Znajduje zastosowanie również w takich miejscach, jak nocne kluby, puby, kina, czyli tam, gdzie masz okazję kogoś poznać i pojawia się tzw. „chemia” oraz wysyłanie pozytywnych sygnałów do obu płci.

Nawet przy codziennych czynnościach zauważysz, jak dzięki Chakrze łatwiej niż do tej pory wzbudzasz sympatię innych osób. Nazwa tego niezwykłego feromonu pochodzi z języka japońskiego – oznacza jedno z centrów energetycznych, mające wpływ na zdrowie fizyczne, mentalne, emocjonalne i duchowe człowieka.Jest to dokładne wytłumaczenie działania Chakry. Dzięki niej ludzie zaczną Cię postrzegać jako silnego i atrakcyjnego mężczyznę, który wie, czego w życiu chce.

Dodatkowo będziesz bardziej lubiany, ponieważ ludzie zaczną odbierać Cię jako osobę przyjaźnie nastawioną do otoczenia.

Jaki zapach ma Chakra?

To po prostu Sex & Power. Tego zapachu nie da się opisać, trzeba go poczuć! Kobiety, które zostały poproszone o opinie, opisywały go jako orientalny, zdecydowany, męski i podniecający. Ta uwodzicielska nuta działa od pierwszego zetknięcia.

Jak Chakra sprawdza się w związku?

Chakra to idealny produkt nie tylko do uwodzenia i nawiązywania nowych znajomości, ale także do pogłębiania więzi z wieloletnim partnerem. Jeśli pragniesz przywołać emocje z początków znajomości, użyj Chakry. Nawet po 20 latach wspólnego życia Wasza miłość może znów wznieść się na szczyty.

Największa popularność na rynku!

Chakra to jedne z najpopularniejszych feromonów w Polsce. Potwierdzają to liczne artykuły w uznanej prasie lifestylowej.

Gwarancja satysfakcji!

Jesteśmy tak pewni działania feromonów Chakra, że dajemy Ci gwarancję satysfakcji. Jeśli nie będziesz z nich zadowolony, możesz je zwrócić w ciągu 30 dni od dnia zakupu, a My zwrócimy Ci pieniądze.

gwarancja_penilarge.jpg

Skład

Androstenol, Androstenon, Androsteron + 4 nowe feromony, które do tej pory nie pojawiły się w żadnym innym produkcie.

Sposób przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Środki ostrożności

preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Zapoznaj się dokładnie z listą składników zamieszczoną poniżej. Jesteśmy jedynym dystrybutorem Chakry na polskim rynku. Uważaj na tanie podróbki i produkty nieoryginalne, jakich pełno w sieci.

Jak działają feromony i jakie jest ich naukowe tło? Czytaj dalej

Zobacz, co o działaniu feromonów mówi naukowiec, który poświęcił temu zagadnieniu 20 lat życia. Poniżej przedstawiamy fragmenty obszernego wywiadu, jakiego James V. Kohl udzielił dziennikarzowi Bobowi Hughesowi.

James V. Kohl to naukowiec i wykładowca. Od 1992 roku publikuje opracowania naukowe na temat feromonów i ich działania w świecie ludzi i zwierząt. Z jego badań i publikacji korzysta m.in. światowe stowarzyszenie Mensa. Kohl opracował słynną mieszankę feromonów, opartą na androstenolu i androsteronie. Zafascynowany wynikami swoich prac, zaczął prowadzić bloga pheromones.com, który z czasem stał się bardzo poczytnym miejscem w sieci.
 • Bob Hughes: Co wynika z Twoich badań?
 • James V. Kohl: Moje badania pokazują, że mieszanka dwóch wyselekcjonowanych feromonów ma wpływ na wzrost atrakcyjności kobiet w oczach mężczyzn. Przeprowadziliśmy takie doświadczenie: zaaplikowaliśmy kobietom wybrane przez nas feromony. W ciągu 15 minut okazało się, że kobiety te dużo silniej przyciągały wzrok mężczyzn i czuły się bardziej atrakcyjne. Doświadczenie pokazało, że działanie feromonów ma wpływ na zjawiska zachodzące w mózgu, w tym także na nastrój, po prostu na zachowanie danego człowieka. Potwierdziły się nasze przypuszczenia. Dzięki tym obserwacjom mogliśmy opracować idealną mieszankę feromonów.
 • Wobec tego nasuwa się pytanie: czy kompleks składników, prosta mieszanka chemiczna może zmieniać zachowania ludzi? 
 • W trakcie życia napotykamy różne feromony, zapachy, składniki, które mają wpływ na nasze zachowania. Wpływ ten zależy także od powtarzalności, w jakiej pojawiają się one w naszym życiu. Wywołują pewne skojarzenia.
  Zaobserwowanie zmian zachowań nie jest trudne do wychwycenia. Przykładem są choćby nasze nawyki żywieniowe. One też są oparte na pewnym doświadczeniu i powtarzalności. Pojawiają się jakieś preferencje, wyraźnie widzimy, co nam smakuje, a co nie.
 • Pierwszym przykładem działania feromonów w naszym życiu jest kontakt matki i dziecka podczas karmienia piersią. Feromony matki inaczej wpływają na synów, a inaczej na córki. Mógłbyś to rozwinąć? 
 • Zgadza się. Już podczas tego pierwszego fizjologicznego doświadczenia możemy wyraźnie stwierdzić, że dzięki feromonom matki chłopcy od razu wyczuwają różnicę płci. Dziewczynki nie wychwytują tej różnicy, co potwierdza, że feromony oddziałują na przeciwną płeć.
 • W takim razie jak dokładnie działają feromony? I które działają, a które nie? 
 • Co to znaczy działają? Jeśli chodzi Ci o to, że zmieniają zachowanie, to taka jest właśnie definicja feromonów – one zmieniają zachowanie i wpływają na fizjologię.
 • Chodzi mi o te najważniejsze, których działanie zostało udowodnione. 
 • Udowodniliśmy działanie adrostenolu i androsteronu. (…)
 • Co byś powiedział ludziom, którzy kupują atrakcyjność seksualną w butelce? Tym, którzy kupują feromony, by wydawać się bardziej atrakcyjnymi. 
 • Feromony działają tak jak makijaż w przypadku kobiet lub jak opalenizna u facetów. Kobiety malują się, żeby lepiej wyglądać, ale i żeby lepiej czuć się same ze sobą. Faceci z kolei czują się bardziej atrakcyjnie, gdy są opaleni, przez co stają się bardziej pewni siebie i rzeczywiście dzięki temu odbierani są jako bardziej atrakcyjni. Feromony dają to, co daje ładny wygląd. Gdy ładniej pachniesz, ładniej wyglądasz, lepiej się czujesz, a przez to wydajesz się bardziej atrakcyjny/-a dla innych.
 • Czyżbyśmy byli bardziej prostymi istotami niż sami o sobie sądzimy? Czy Twoje badania to potwierdzają?
 • Wiele jesteśmy w stanie powiedzieć o człowieku, ale nie wszystko jest zbadane, np. nie wiemy, co ma wpływ na nasze wzrokowe postrzeganie atrakcyjności drugiego człowieka. W tym sensie jesteśmy na wyższym poziomie niż zwierzęta, u których przyciąganie jest mniej złożone (…) Często ludzie myślą, że jak coś widzą, to mogą powiedzieć, że to im się podoba i tego właśnie chcą. A nie zdają sobie sprawy z tego, że działa na nich coś jeszcze – zapach, feromony. I dopiero połączenie tych wszystkich bodźców sprawia, że czujemy do kogoś pociąg. (…)

 • Z Jamesem V. Kohlem rozmawiał Bob Hughes.
Ocena 

Ja tam wole stosowac bezposrednio na skore niz mieszac z jakimis drogimi kompozycjami. Nadaje się jako casual. W każdym razie wytrzymuje na mnie cały dzień w pracy. Trafiają się od czasu do czasu komplementy od kobiet ;)

Ocena 

ciekawy zapach, ale czy warto aż tyle dopłacać? NIe lepiej kupić Love Desire lub Love Desire Premium? Cenowo podobnie a pojemnosciowo duuuuuza roznica.

Ocena 

Zapachy z feromonami jak dla mnie PHEROMONE ESSENCE później CHAKRA a na trzecim miejscu LOVE DESIRE. Mam nadzieję że się nie spieprzą bo w chwili obecnej daje mu mocne 8 na 10.

Ocena 

Chakra: trwalosc jest ok, otoczenie zapach wyczuwa dobrze, projekcja na dobrym poziomie. Solidny zapach z feromonami (nie wiem czy tam są, czy nie ale widząc po reakcji kobiet to podoba im sie to). Na początku wydał mi się przeciętny, ale z każdym kolejnym razem doceniam coraz mocniej.

Ocena 

Temat perfum z feromonami jest wałkowany od lat. Jak z religia jedni wierza a inni podchodza sceptycznie. Ja zaliczam się do tego pierwszego grona. Co tu dużo pisać jestem chakra mega zadowolony. Nosi się bardzo fajnie, jest wyczuwalny ale nie przytłącza intensywnoscia. I ta trwalosc od 8.00 do 16.00 wciaz go czuc.

Ocena 

KUPiłem zachęcony opiniami - część potwierdzam inne nie. Można powiedzieć jedno, że jest to bardzo dobry zapach, o dobrych parametrach, zapadajacy gdzies tam w pamiec. Do pracy troche mi szkoda, ale po pracy nie oszczedzam sie i nawet 10 kropel stosuje i niemal zawsze robi sensację wśród znajomych :D

Ocena 

Robiłem test i wyszło mi, że bez chakry moj hugo boss wytrzymuje na ciele do 6-7 godzin a z chakrą spokojnie 9-10. Dodaje mu przy tym tej zmysłowości której oczekuję od kosmetyków

Ocena 

Szczególnie dobry na upały i generalnie ciepłe wiosenne i letnie dni. Dlaczego? Bo długo się utrzymuje na skórze. Nie jest ani duszący ani meczocy - czyli na cieplejsze dni w sam raz. Jak kogoś mijam czy stoję za kims w kolejce to od razu wiem kto go stosuje - jest taki wyróżnaijacy sie

Ocena 

Dla przecietnego zjadacza chleba i tak nie ma znaczenia czym sie pachnie - aby sie pachniało. Dla konesera jest to obowiązkowa pozycja. Dobre parametry użytkowe, to też mimo niewielkiej pojemnosci jest niezwykle wydajny.

Ocena 

chakra - dla mnie zapach więcej niż dobry. Im dłużej go używam, tym bardziej go sobie cenie.

Ocena 

Po porannej kąpieli, goleniu i spryskaniu się po 6 chmur na szyję (nigdy na ubrania) czuje go po okolo 10 godz. po powrocie do domu. Słabiej niż z rana, ale czuje. Wniosek - wzmacnia i wydłuża. Korzystam na co dzien z Davidoffa silver shadow pure blend

Ocena 

Robi dobre pierwsze wrażenie. Stosowałem wczesniej pheromone essence i chakra jest zupełnie inna. Inna, ale nie gorsza. Stosuje bezposrednio na skorę lub mix z np Dior (5/5). Laski szaleją za nim! Same pozytywne reakcje. Zdecydowanie zapach na co dzień ale na wieczór lepiej się sprawują.

Ocena 

Mimo wrodzonego sceptycyzmu do tego typu kompozycji kupilem i sie nie zawiodlem. Stosuję z Playboyem (tańsza wersja) lub Giorgio Armani - Code Colonia. W tym drugim połączeniu z dobrego zapachu tworzy się genialny.

Ocena 

udany, chociaz kupie nastepny jak troche stanieje lub pojawi się jakas promocja

Ocena 

Niby można stosowac do perfum czy wód toaletowych, ale dodaję bezpośrednio na skórę zwykle szyi. Po jednej kropelce, rozsmarowuje. Zapach zmysłowy, seksowny, daje lekko ale przyjemnie po nosie. Raczej wzmacnia zapach, wydłuża jego działanie.

Ocena 

chakra to dobry zapach dla playboja - czyli dla mnie ;]

Ocena 

Obiektywnie rzecz ujmując Chakra może się podobać, ma to coś w sobie. Kupiłem, przetestowałem i wszystko tak jak powinno być. Raczej nie kupię więcej, bo zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę nie potrzebuję ich do szczęścia, bo od niedawna zmieniłem stan cywilny :)

Ocena 

Lubię old school w zapacha. Chakrę miksuję z moimi ulubionymi Geo. F. Trumper. Dają niezłego kopa. Nigdy nie byłem dobry w opisywaniu jak coś smakuje lub pachnie, ale ten zapach porównałbym do klasycznego, świeżego zapachu z wyższej półki.

Ocena 

W jednym słowem: zaje%$#@y! Po dodaniu do wody perfumowanej wzmacnia jej zapach, ale wzmacnia w taki sposób, że staje się ona jakby lżejsza. Dodaje jakby więcej gracji i zmysłowości. Dobra zarówno do pracy jak i po pracy. Dodaje pewności siebie w relacjach z kobietami. O profiach chyba nie muszę mówić :)

Ocena 

No nie wiem cholera...Ja tam zapachu prawie nie czuje...tzn, jakis taki ulotny jest. Kupilem Chakre oraz Love& Desire. Ten drugi zapach pachnie ladnie ale tez strasznie szybko ulatuje..Moja dziewczyna powiedziala ze nie czuje niz nadzwyczajnego , ze zamiast tego powinienem kupic sobie mojego standardowego "zniewalacza" Aqua Di Gio Armanni....nie wiem, czy dziala na inne kobiety:)

Ocena 

Ogólnie nigdy nie miałem problemu z pannami ale co foczki wyprawiają po tym jak użyje chakry to nawet mnie zaskoczyło... Prubowałem kiedyś feromax i moim zdaniem przy chakrze wymięka ale to może jest jak co komu leży;)

Ocena 

Wydaje się być bardzo skuteczny. Ostatnio będąc w łóżku z jedną dziewczyną, tak się spodobał jej mój zapach, że za tydzień robimy encore :)

Ocena 

Dopiero co je otrzymałem ale zapach jest oki tylko ciekawe jak bedą działać na kobiety;) mam pytanie to tych co już je wypróbowali jak długo utzymuje się ten zapach czy wystarczy raz rano sie posmarowac czy najlepiej rano i popoludniu pozdrawiam

Ocena 

Przed chwilą otworzyłem buteleczkę tego i powąchałem parę razy i teraz zapach tego ciągle mam w nosie! i to jaki! Ale nie ma się co podniecać zobaczymy jak działa, tylko nie wiem jak się tym pryskać bo nie ma tego "pryskacza" takiego...

Ocena 

zajebiscie dzialaja, nawet moge powiedziec, ze mam lepsze samopoczucie dzieki temu, moze to autosugestia ale jak dla mnie to wystarczy:)

Ocena 

ostatnio podpatrzylem u mojego prezesa to "cos" i wyszukalem wlasnie tu, czuje ze to tym tam jednoczy sobie ludzi .. bo przeciez niczym innym :_ no wiec zamawiam i ja.

Ocena 

bardzo sympatyczne perfumki, dzialaja na mezczyzn i dodaja mi odwagi, wtedy gdy zaczynam w siebie watpic, Karol

Ocena 

5/5 jak dlam nie wszystko pasi, no mzoe troche drogie, ale warto sie szarpnac

Ocena 

no najlepsze jest to ze jak sie poperfumuje nimi to moja kobieta twierdzi ze jej sie w glowie kreci ;) to nei od tego zapachu jak mowi, cos w tym jest

Ocena 

małe, wydajne, dobry zapach, a feromony dzialaja na kobitki starsze mlodsze, wszystkie, a nawet na mezczyzn w pozytywnym znaczeniu tego slowa, lepiej nawiazuje sie dobre relacje, pozdrawiam

Ocena 

wez kolego sie zastanow, te perfumy "cińskie chakra" maja tyle samo wspolnego z chinami co ruskie pierogi z ruskimi, czyli nic, uzywam ich a co do produkcji to radze sobie dokladnie poczytac. pozdrawiam Szymon

Ocena 

zapach jak zapach, i tak nie przywiazuje do nich zbytnej uwagi, dlam nie najwazniejsze w tym wszystkim jest to ze by dzialalo, no ale dopiero zamawiam wiec trudno mi to stwierdzic, wiec mam nadzieje ze to nie jest zaden szit

Ocena 

Mocny zapach, wieczorowy, feromony w działaniu odczuwalnym, ale tez bez przesadyzmu, dobry produkt. Michał

Ocena 

szkoda ze takie male sa, to jedyny ich minus!!! poza tym sa ok

Ocena 

bardzo dobry produkt, jakos nie moglem sie przekonac a teraz nie moge sie odzwyczaic od tego zapachu, nie nudzio sie wcale, pozdrawiam, stały klient.

Ocena 

moj facet sie przyznal ze tego uzywa i az sie boje ze wykorzystuje to na podrywy innych kobiet:_ no ale coz, o sobie powiedziec moge ze dziala na mnie cholernie :_

Ocena 

co do trwalosci, to bardzo trwale, ale ile godzin to nie wiem - hordy23

Ocena 

a ty zamiast sie myc to uzywasz tych perfum .. to sie lepia, to powodzenia, ale pamietaj ze myc sie trzeba koleżko

Ocena 

bo pewnie jestes straszliwie przystojny :DDD hahaha!

Ocena 

nie wiem, chyba przesadzasz z tym lepieniem , nie lepi sie do mnie zadna:_

Ocena 

tak nie pachnie pizmo;) ja nie wiem co tam jest i w sumie malo mnie obchodzi, grunt ze panny masakrycznie sie do mnie lepia ;P

Ocena 

czy moze mi ktos powiedziec ile dokladnie godzin trzyma sie zapach, bo mi chodzi o trwalosc

Ocena 

ciekawy zapach, z czym sie kojarzy, z pizmem, nie wiem ,ale jest specyficzny, Jasiek

Ocena 

Dzień dobry, Witam zainteresowanych produktem, uzywam tego obecnie, jestem bardziej zadowolony niz z niebieskich prerfum z tego portalu, odnosze wrazenei ze rzeczywiscie nabralem wiecej pewnosci siebie, pozdrawiam serdecznie Karol37

Ocena 

cze, bardzo podniecajace perfumki, powiem z kobiecego punktu widzenia :) julka

Ocena 

dobrane aromaty, pasują dla zdecydowanych mezczyzn, polecam

Ocena 

Tak, rzeczywiście, mocne, bardzo męskie, długo utrzymująsie na ciele i kuszą kobiety bardziej niz zwykle perfumy czy dezodoranty. Jestem zadowolony z zakupu, chociaz nie sa zbyt tanie, Maciek

Ocena 

bardzo mocne feromony, najsilniejsze jakie znam. Polecam Artur

Ocena 

Witam, osobiscie te feromony bardziej odpowiadaja mi zapachowo od tych niebieskich tylko jest ich mniej, ale sa mocniejsze wiec powiedzmy ze poziom wyrównany jesli chodzi o ocene produktu.

Ocena 

No dokladnie troche się za szybko konczy, ale ja tez uzywam ich bardzo czesto i do pracy i po pracy a nie tylko okazyjnie, taka butelka mi starczyla na jakies 3 tygodnie, działa, ale za malo ich!

Ocena 

a mi sie szybko skonczyly bo codzinnie sie nimi pryskalem i teraz juz trzeci raz je zamawiam. Stosowane od czasu do czasu nie daja takcih rezultatow, Czarek

Ocena 

ja kupilem przed swietami i do tej pory mam jeszcze 1/2 butelki, bardzo wydajny, męski zapach, godne polecenia ~33latek

Ocena 

Mocny zapach i laski na niego lecą. no i ta promocja tez spoks. MasteRR

Ocena 

ZA@#$%TE! mam nadzieje ze zapach mi sie nie przeje

Ocena 

chińskie feromony poprawiły jakość mojego życia strasznie się cieszę że je kupiłem, pewność siebie i chęć do życia znowu wróciły :) Witek

Ocena 

feromony chakra najlepszy prezent jaki mogła mi sprawić dziewczyna, dzięki nim czuję się innym facetem - bardziej pewnym siebie Antek

Ocena 

dodały mi dużo powera przed nocą poślubną :) niezapomniane przeżycie moja żona ja i chakra :D było warto wydać prawie dwie stówki Jarek

Ocena 

jeżeli mogę tak napisać to dodał mi skrzydeł :) odkąd go stosuję widzę w sobie zmiany na lepsze - jestem pewny siebie, odważny i samo zadowolony :D Jarosław

Ocena 

świetne feromony, już po pierwszym użyciu czułem się pewniej i bardziej atrakcyjnie Romek

Ocena 

chiński wabik, tak powinny się nazywać Mariusz z Białegostoku

Ocena 

świetny zapach, stosuje ich bardziej jako perfum niż feromonów Paweł

Ocena 

wybuchowa chińska mieszanka, nie przypuszczałem żę tak szybko zadziałają :) Patryk

Ocena 

pachną zabójcze i są takie męskie moja dziewczyna jest wniebowzięta... Dominik

Ocena 

używam od miesiąca i jest ok polecam gorąco toMeczek

Ocena 

ekstra sprawa takie feromony, obawiałem się tej chińskiej receptury by to aby nie była ściema ale jak dla mnie pozytywne zaskoczenie, polecam nowak28

Ocena 

Są wyśmienite i skuteczne. Bardzo ładnie pachną i długo utrzymują się na ciele.Więc gdy chcesz zabłysnąć w towarzystwie i przyświrować do ładnej dziewczyny zaopatrz się w te feromony=)

Ocena 

Myślałem ze te feromony to jedna wielka bzdura,ale jestem w szoku,nie mogę opędzić się teraz od panienek:) mistrzowski produkt,zrobiłem już mały zapasik CHAKRY. Wiec gdy chcesz wyrwać spoko laske zakup te feromony,na serio warto;D:D:D
mlody_87

Ocena 

BARDZO FAJNY MOCNY I MESKI ZAPACH.KOBIETY ZACZELY ZWRACAC NA MNIE WIEKSZA UWAGE;)
POLECAM,TO NAPRAWDE DZIAłA;)
KONRAD BYDGOSZCZ

Ocena 

ŚWIETNY ZAPACH I BARDZO MOCNE. LASKI NA TO LĘCĄ - A POZA TYM SAM SIĘ CZUJE PEWNIEJ :)

Ocena 

Podobnie jak z Pheromone Ecence jestem zadowolony, w towarzystwie czuję się dużo pewniej. Tylko trochę szybko się kończą. Darek

Ocena 

Podobnie jak z Pheromone Ecence jestem zadowolony, w towarzystwie czuję się dużo pewniej. Tylko trochę szybko się kończą. Darek

Napisz opinię!

Napisz opinię

Chakra 10ml - feromony - poznaj chińskie tajniki receptury!

Chakra 10ml - feromony - poznaj chińskie tajniki receptury!

CHAKRA to feromony najnowszej generacji, które biją na głowę wszystkie inne. Niezwykły skład CHAKRY zawiera aż 7 feromonów o wysokim stężeniu (0.727 mg/ml), które w połączeniu ze sobą dają oszałamiające efekty. Unikalna receptura będąca wynikiem wieloletniej pracy ekspertów zaowocowała czołową pod względem skuteczności pozycją Chakry na rynku feromonów.

Dzięki wysokiej zawartości feromonów (ponad 7 mg na 10 ml) Chakra została uznana za produkt najwyższej jakości w swojej klasie. To niezawodne feromony, które są niezastąpione zarówno w sztuce uwodzenia, jak również w codziennej komunikacji międzyludzkiej.

Skuteczność Chakry potwierdziły miliony ludzi na świecie, a wśród nich wielu naszych stałych klientów.

Przy pomocy Chakry osiągniesz wiele celów:

 • wzbudzisz zaufanie innych do Twojej osoby
 • zauważysz większą podatność innych na Twoje wpływy
 • poczujesz większą pewność siebie
 • poczujesz, że Twoja atrakcyjność w oczach innych ludzi znacznie rośnie
 • wzbudzisz szacunek oraz przyjaźń innych mężczyzn
 • zauważysz większe pobudzenie i łatwość w nawiązywaniu relacji z ludźmi
 • Chakra podkreśla osobowość i stwarza wokół Ciebie aurę zmysłowości

Jak stosować Chakrę?

Możesz stosować Chakrę zawsze, kiedy tylko chcesz – ponieważ Chakra sprawdza się zarówno w sytuacjach biznesowych, towarzyskich, jak i codziennych, a spektrum jej działania jest bardzo szerokie i skuteczne.

Chakra jest niezawodna w każdej sytuacji społecznej. Sprawdza się podczas załatwiania ważnych spraw urzędowych, biznesowych, bankowych, czyli w miejscach, gdzie liczy się dobre pierwsze wrażenie.
Znajduje zastosowanie również w takich miejscach, jak nocne kluby, puby, kina, czyli tam, gdzie masz okazję kogoś poznać i pojawia się tzw. „chemia” oraz wysyłanie pozytywnych sygnałów do obu płci.

Nawet przy codziennych czynnościach zauważysz, jak dzięki Chakrze łatwiej niż do tej pory wzbudzasz sympatię innych osób. Nazwa tego niezwykłego feromonu pochodzi z języka japońskiego – oznacza jedno z centrów energetycznych, mające wpływ na zdrowie fizyczne, mentalne, emocjonalne i duchowe człowieka.Jest to dokładne wytłumaczenie działania Chakry. Dzięki niej ludzie zaczną Cię postrzegać jako silnego i atrakcyjnego mężczyznę, który wie, czego w życiu chce.

Dodatkowo będziesz bardziej lubiany, ponieważ ludzie zaczną odbierać Cię jako osobę przyjaźnie nastawioną do otoczenia.

Jaki zapach ma Chakra?

To po prostu Sex & Power. Tego zapachu nie da się opisać, trzeba go poczuć! Kobiety, które zostały poproszone o opinie, opisywały go jako orientalny, zdecydowany, męski i podniecający. Ta uwodzicielska nuta działa od pierwszego zetknięcia.

Jak Chakra sprawdza się w związku?

Chakra to idealny produkt nie tylko do uwodzenia i nawiązywania nowych znajomości, ale także do pogłębiania więzi z wieloletnim partnerem. Jeśli pragniesz przywołać emocje z początków znajomości, użyj Chakry. Nawet po 20 latach wspólnego życia Wasza miłość może znów wznieść się na szczyty.

Największa popularność na rynku!

Chakra to jedne z najpopularniejszych feromonów w Polsce. Potwierdzają to liczne artykuły w uznanej prasie lifestylowej.

Gwarancja satysfakcji!