Pheromone Essence męskie 7,5ml - silnie stężone feromony!


Wysyłka za:

ŚREDNIA OCEN:
(132)
(20)
(5)
(2)
(0)
WSZYSTKICH OPINII: 159 (zobacz wszystkie)
153,00 zł

Pheromone Essence to profesjonalne, oryginalne feromony, które od lat zasługują na miano najlepszych feromonów na rynku! Zawiera najsilniejszą dawkę feromonów, wzbudzającą pożądanie u kobiet. Jeśli chcesz się przekonać, jak to działa, po prostu spróbuj. I dołącz do wyjątkowego grona facetów, którzy na nowo odkrywają swoją męskość i w bardziej atrakcyjny niż do tej pory sposób cieszą się życiem.

Bez względu na to kim jesteś, co robisz i jak wyglądasz, możesz być o wiele bardziej męski niż możesz sobie to wyobrazić.

Jak działają feromony i jakie jest ich naukowe tło? Czytaj dalej

Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm.. Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – zdaj się na feromony. Sprawdź jak wiele osób doceniło wpływ feromonów na ich kontakty z innymi ludźmi!

Feromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają praktycznie na każdego. Najbardziej podatne na działanie feromonów są kobiety między 18 a 40 rokiem życia. W tym przedziale 9 na 10 kobiet podczas Naszego anonimowego badania przyznało się, że uległo wpływom feromonów! Badanie przeprowadzono na grupie 

Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Zdarza się, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei blokuje Nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Skończ ze stresem towarzyszącym podczas poznawania nowych osób, wykorzystaj moc feromonów!

Pheromone Essence – lider na rynku wśród feromonów

Bezwonne feromony Essence zawierają silnie działającą, skondensowaną dawkę najlepszej jakości feromonów. Można je stosować razem ze swoimi ulubionymi perfumami. Wystarczy je wymieszać z perfumami lub w niewielkiej ilości zakraplać osobno w miejscach, które wydzielają ciepłotę, jak np. pachy, szyja, nadgarstki.

Pheromone Essence to produkt wysokiej jakości, który w 100% spełni Twoje oczekiwania! Zasługuje na miano lidera ze względu na wysoką skuteczność. Zawiera najsilniejszą dawkę feromonów, inicjującą pożądanie u kobiet. Jeśli chcesz się przekonać, jakie jest prawdziwe działanie feromonów, wypróbuj produkty sprawdzonej marki.

Wpływ feromonów na Twoje życie!

Zasadniczą funkcją feromonów dla mężczyzn jest budzenie pożądania u kobiet. Ale to nie wszystko, co Pheromone Essence może dla Ciebie zrobić. Jego skład jest oparty na najwyższej jakości androsteronie, który wpływa dodatnio na Twoją atrakcyjność i pewność siebie w towarzystwie innych ludzi. Za tym właśnie składnikiem stoi sukces zawodowy i towarzyski.

Pheromone Essence doda Ci aury dominatora, która sprawi, że kobiety zauważą Twoją siłę i staną się bardziej uległe, a inni mężczyźni wyraźnie poczują respekt wobec Ciebie.

Dzięki Pheromone Essence z łatwością

 • przyciągniesz wzrok najpiękniejszych kobiet
 • poczujesz przypływ prawdziwie męskiej siły
 • będziesz budzić pożądanie u płci przeciwnej
 • poczujesz się bardziej atrakcyjnie w towarzystwie ludzi
 • zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
 • roztoczysz wokół siebie aurę pewności siebie
 • odniesiesz sukces zawodowy i towarzyski

Efekt działania feromonów jest naturalny, subtelny, ale jednocześnie błyskawicznie zauważalny. Feromony mogą być bardzo przydatne w wyrobieniu sobie pozycji lidera i odniesieniu sukcesu zawodowego.

A gdybyś mógł przyciągać wzrok najpiękniejszych kobiet?

Pheromone Essence to produkt polecany przez klientów z całego świata. Przetestowały go miliony mężczyzn, z rewelacyjnym skutkiem. Pheromone Essence to najlepszy produkt do uwodzenia, jaki kiedykolwiek powstał.

Wysoka jakość, którą gwarantuje duże stężenie feromonów, to pewne działanie, które jest warte swej ceny. W skład Pheromone Essence wchodzi nie tylko jeden feromon, ale również inne składniki polepszające jego działanie.

Nie ryzykuj, kupując tanie feromony dostępne na polskim rynku. Kup pewność i sprawdzoną recepturę w oryginalnej butelce. Z Pheromone Essence masz gwarancję sukcesu, potwierdzoną przez naszych licznych zadowolonych Klientów.

Naukowe tło Pheromone Essence

Najlepsze w stosowaniu feromonów jest to, że działają one w sposób całkowicie niewidzialny, bez Twojego udziału. Stwarzają wokół Ciebie naturalną aurę siły i uroku, którym ciężko się oprzeć. Działanie feromonów potwierdzają badania naukowe, prowadzone od lat przez naukowców z całego świata. Zapach to jeden z podstawowych zmysłów człowieka, który umożliwiał mu przez setki lat przetrwanie i przedłużenie gatunku. Dzięki węchowi możliwy jest naturalny dobór płci. Zapach może wabić lub odpychać daną jednostkę – jest to fakt istniejący zarówno w świecie ludzi, jak i zwierząt. Chociaż Pheromone Essence nie wydzielają zapachu wyczuwalnego świadomie, to posiadają swój zapach, który jest bezwonny ale działa na podświadomość człowieka!

Największa popularność na rynku !

Pheromone Essence to najpopularniejsze feromony w Polsce, potwierdzają to liczne artykuły w uznanej prasie lifestylowej.

Lider w swojej kategorii

Pheromone Essence to produkt najwyższej jakości, który działa w pełni kompleksowo. W bardzo krótkim czasie stał się top produktem nie tylko na Intymnosc.pl. Wiemy, że warto mu zaufać! Pheromone Essence to naturalne feromony najwyższej jakości, które znacznie zwiększą Twoją atrakcyjność i ułatwią nawiązywanie kontaktów z innymi.

Gwarancja satysfakcji !

Jesteśmy na tyle pewni działania feromonów Pheromone Essence, że jeśli nie będziesz zadowolony z rezultatów - zwrócimy Ci pieniądze. Masz na to aż 30 dni, bez podawania żadnych powodów.gwarancja_penilarge.jpg

Stosowanie Pheromone Essence? Czytaj dalej

Pheromone Essence oparty jest na najwyższej jakości Androstenonie. Flakonik 7,5 ml posiada specjalny dozownik, umożliwiający dolanie feromonu do ulubionych perfum (maksymalnie 100 ml) lub stosowanie go bezpośrednio na skórę lub ubrania. Pamiętaj, że feromony aplikowane bezpośrednio na skórę działają o wiele skuteczniej. I wystarczają na wiele tygodni. Możesz je zmieszać ze swoimi perfumami lub stosować punktowo i dodatkowo używać perfum.

Specyfikacja Czytaj dalej

Opakowanie: 7,5 ml flakonik z zakraplaczem
Wydajność: 150 kropel
Ilość feromonów w 1 kropli: 17 mcg
Średni czas użytkowania / stosowane co dzień: 3 miesiące

Środki ostrożności Czytaj dalej

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik. Jeśli szukasz naprawdę skutecznych feromonów, to zapomnij o tanich podróbkach. Różnicę między oryginalnymi feromonami a ich tańszymi odpowiednikami jest taka, jak w przypadku perfum. Tanie perfumy na początku pachną podobnie, ale bardzo szybko wietrzeją. Podobnie jest z feromonami, z tym że nie chodzi tu o zapach, a o ich skład i nasycenie.

Artykuł poświęcony roli feromonów? Czytaj dalej

Nie da się zaprzeczyć temu, że ludzie nieustannie są niejako kierowani pierwotnymi odruchami, bodźcami zewnętrznymi i potrzebami. Natura oraz chemia bardzo często nami kierują, niezależnie od naszej chęci czy świadomości pod tym względem.

Dlatego też coraz atrakcyjniejsze stają się feromony. Są to substancje naturalnie obecne w organizmach zwierzęcych i roślinnych, odpowiedzialne za wiele aspektów rozwoju, przetrwanie oraz przedłużenie gatunku. U ludzi zawierają się między innymi w ślinie, pocie oraz moczu. Ich działanie często jest niedostrzegalne, gdyż nie wydzielają zapachu, lecz wciąż działają i wywołują instynktowne reakcje.

Feromony mogą wywołać dla przykładu zupełnie inny stosunek do różnych jednostek lub postępowanie, o które sami siebie byśmy nie podejrzewali. Wpływają także na pewność siebie, humor oraz zainteresowanie płci przeciwnej. Jak to możliwe, że niektórzy ludzie bez żadnych kłopotów zdobywają kolejne znajomości, dominują w grupach, są respektowani od pierwszego spotkania lub budzą niesamowite zaufanie? Wielokrotnie jest to właśnie działanie feromonów. Są one używane nawet w supermarketach do sprzedaży drogich produktów lub przez akwizytorów, którzy po zastosowaniu feromonów potrafią być bardzo przekonujący.

Odpowiednio połączone feromony syntetyczne z tymi otrzymanymi z roślin można kupić w postaci perfum o ciekawych zapachach lub jako bezwonne olejki, które można potem połączyć z własnymi kosmetykami. Feromony używa się najczęściej bezpośrednio na skórę w punktach, które produkują najwięcej własnych feromonów, takich jak szyja, nadgarstki czy okolice uszu.

Jeżeli chcesz odczuć zwiększoną pewność siebie, większe zainteresowanie wśród płci przeciwnej, dominować, wywoływać zaufanie lub ułatwić sobie kontakty w życiu codziennym, być może feromony są właśnie dla ciebie.

Ocena 

Wymagane usługi

Witam, poniektóre z Waszych usług bardzo mnie zainteresowały, ale chciałbym uzyskać więcej informacji. Czy ktoś mógłby do mnie proszę zadzwonić, mój numer to 801624565

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Wymagane usługi

Witam, poniektóre z Waszych usług bardzo mnie zainteresowały, ale chciałbym uzyskać więcej informacji. Czy ktoś mógłby do mnie proszę zadzwonić, mój numer to 801624565

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Po otwarciu trochę zdziwko, bo gęstość jest ewidentnie mniejsza od wody. Jakby olejkowata. Dobrze rozpuszcza się w innych wodach perfumowanych czy wodach toaletowych. Stosuję też z podróbkami perfumeryjnymi :D Efekt - rewelka!!

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Dla mnie trochę nudny, prosty ale ładnie pachnie.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

90% ludzi na ulicy niczym nie pachnie więc ktoś kto pachnie już się wyróżnia i zwiększa swoje szanse u płci przeciwnej. A co dopiero gdy pachnie takimi liniami jak Pheromone Essecen ;] To już w ogóle ma profit na starcie.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Testuję od kilku dni i już widzę, że chyba się z nim zaprzyjaźnię na dłużej. Oceniam na na mocne 4+ lub 5-. Przyjemny i będę go dalej testował.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Czytam uważnie opinie na forach na temat kupowanych kosmetyków. Wnioski po stosowaniu PHEROMONE ESSECE są takie, że: zapach mi się podoba, jest lekki, delikatny, ale też seksowny i długo utrzymuje się na skórze. Raczej uniwersalny więc większości będzie się podobał, nie razy w nos. Dodany do wody perfum wzmacnia ich zapach, dodaje tą intrygującą nutkę niebalnalności. Trochę zawijaniec jezykoway, ale mam nadzieję, żę wiecie o co mi chodzi. Chociażby ze względu na trwałość jet warty swojej ceny.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Gdzieś ostatnio wtarłem sobie go w rękę. Wydał się trochę nudny i przeciętny. Prawdziwą moc daje po zmieszaniu z jakąś dobrą wodą toaletową czy perfumami. Zarówno trwałość jak i projekcja jest po nim wzmocniona. I chyba tak trzeba je stosować.

 • 2 z 2 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Są super. Wzmacniają projekcję zapachu. Stosuję je z moimi ulubionymi Versace. Rozrabiam w stosunku 7,5 ml do 20 ml - wtedy efekt jest najlepszy. Chociaż można stosować bezpośrednio na skórę. Niby są mało wyczuwalne ale trwałość przez cały dzień..

 • 2 z 2 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Zapach dobry, ale trochę jest go za mało. Co to jest 7,5 ml? NO i druga kwestia aplikacji do stosowanych perfum. Czy to nie podchodzi pod drogeryjną

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

w koncu trafiłem na jakieś merytoryczne opinie a nie - pachną lub śmierdzą.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Oby tylko się nie zepsuli i nie zaczeli kombinowac z tymi zapachami jak to było w przypadku innych marek perfum typu Versace Pour Homme. I jeszcze jedną ciekawostkę powiem, że po włożeniu do szafy spryskanej koszuli, na drugi lub trzeci dzień pachnie nim cała garderoba :). A zapach godny podziwu, bo jest świeży, trwały i tak jak koledzy pisali wpadający w nutę korzenną.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Mixuję je z playboyem lub pierre cardin. Pheromone essence jest z tego pakietu niestety najdroższy. Różnice jest. Różnica w zapachu jest wyczówalna - to fakt. Dodaje większą siłę "rażenia" i trwałość. Parametry zapachu bardziej wyostrzone.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Ostatnio usłyszałem od kobiety (a była naprawdę gorąca) gdzieś w galerii handlowej, że mój zapach jest rozbrajająco seksowny. Niech to będzie mój komentarz do pheromone essence

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Powiem szczerze, że nie mogę tego zapachu ogarnąć. Czuję go za każdym razem trochę inaczej. Raz jest lekko korzenny podczas gdy innym razem bardziej słodko-pieprzowy. Ale mam pewność co do jednego, że ten zapach podoba się - i to nie tylko kobietom!

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Dobry, ale boję się, aby nie stał się oklepany, mało charakterystyczny. Trwałość dobra, zapach wąchałem lepsze, ale jest okey.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

W skali 1 do 10 mógłbym dać mocne 8. Zapach jak zapach każdy ma swój, pheromone essence akurat nie nalęzy do ekspresyjnych zapachów, ale wzmacnia pierwotny zapach. Na potańcówkach nie mam wiekszego problemu z wyrawniem kogos. Śmieszne bo, myślałem ze to pic na wodę. A może to tylko efekt placebo, a człowiek w kontaktach z płcią przeciwną jest bardziej odważny? Nie wiem, ale dobrze by było gdyby ktoś zbadatł ich fenomen.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Kupiłem, używalem w połączeniu z perfumami L'occitane (moje ulubione) jak i bez - bezpośrednio na skór i w zasadzie nic nie udało mi się skutecznie poderwać. Mimo że próbowałem. Nie wykluczam tego ze nie bylem w typie laski, ala laska w moim jak najbardziej.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Po pierwszej aplikacji odebrałem je jako hmm... lekko damskie lub co najmniej unisex. Zapach jest delikatniejszy, naturalniejszy, hmm. bardziej korzenny, ale korzenny w seksonwym wydaniu. Laski dosłownie kleją się do niego. Np na dyskotece czy podczas spotkań towarzyskich. Oczywiście nie mówię, że to perfumy z feromonami, bo i po co? :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Na letanią pogodę nadaje się idealnie. Jest coś w nim co działa jak magnes na kobiety. Też nie wierzyłem przed zakupem więc muszę zwrócić honor.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

sa geste, lekko korzenne, a ten dozownik to tez dobra opcja :D mozna dzieki niemu pobrac dowolna ilosc PE. stosuje bezposrednio na skore nigdy na ubrania.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

One nie są takie całkiem bezzapachowe, a spotkałem się z takimi opiniami przed zakupem. Jest lekko korzenny i zmysłowy. Buteleczka mała, z dozownikiem. Pojemność 7,5 ml. Używam bezpośrednio na skórę - efekt, no cóż, podoba się płci przeciwnej dostrzegam to na każdym kroku.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Produkt wręcz stworzony dla wszystkich doradców klienta, dostałem już dwie podwyżki.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Od kiedy używam ich dużo łatwiej mi się pracuje w biurze.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Polecam użyć ich przed rozmową o pracę, jeżeli rekruta torem jest kobieta, to na pewno pomoże w zdobyciu pracy, mi pomogło.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Pięć gwiazdek działa super, działa na 90% kobiet, które spotkałem.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Te feromony pomogły mi ew kontaktach z dziewczynkami, z nieśmiałego chłopczyka stałem się naprawdę kimś ;)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

U mnie podobnie, używam feromonów w pracy i to naprawdę pomaga.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Jakis czas temu postanowiłem spróbować feromonów w swojej pracy. Byłem szczerze zdziwiony, że to pomaga mi zarządzać ludźmi (głównie kobitami).

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Rewelacyjny lek na problemy w kontaktach z kobietami.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Na pierwszy rzut oka cena delikatnie odstraszająca, ale biorąc pod uwagę, że dla uzyskania efektu wystarczy kilka kropel cena jest ok. A samo działanie niesamowite, nie da się tego opisać, trzeba spróbować.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Jak dla mnie 5/5. Najlepszy produkt z pośród naprawdę wielu jakich testowałem. Zostaje przy tym produkcie na dłużej bom działa świetnie.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Pheromone Essence w pełni zaspokaja moje oczekiwania. Używam ich przed wyjściem na jakąkolwiek imprezkę.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

W końcu coś co jest godne swojej ceny, działanie w pełni zadowalające.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Fajny produkt, działa naprawdę dobrze, efekt widoczny nawet w tłumie. Godne polecenia.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Nigdy przedtem nie wzbudzałem tak wielkiego zainteresowania u kobiet. DZIĘKUJĘ!!!!

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Długo się utrzymują, mają przystępną cenę i świetne działanie.m Jednym słowem feromony idealne.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Wystarczy kilka "kapnięć" a wszystkie imprezy, domówki itp. moje :D Wszyscy kumple mi zazdroszczą.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Feromony działają bardzo przyzwoicie, gdy mam je na sobie odczuwam większe zainteresowanie kobiet moją osobą ;D

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Produkt na bardzo wysokim poziomie, feromony są mocno stężone więc wystarczy kilka kropel aby dostrzec rezultaty.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Super działanie, bardzo pomaga w kontaktach z kobietami.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Bardzo fajne i "odpowiednie" działanie, w pełni godne polecenia.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Jak już ktoś pisał kilka kropelek i twoje życie towarzyskie zmienia się nie do poznania.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Pheromone Essence to produkt, który każdego faceta zamieni w filmowego lovelasa.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Produkt BOMBO bardzo skuteczny, wygodny w przenoszeniu itp. ogólnie same zalety nic tylko brać.

 • 1 z 2 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Z typa siedzącego przez cały weekend przed kompem zmieniłem się w wariata, który nie przepuści żadnej imprezy a tym bardziej żadnej ... ; D Wszystko dzięki TYM feromonom.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Kilka kropelek i każda domówka moja, a raczej każda laska na domówce moja, fajne uczucie polecam.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Zawsze myślałem, że nie potrzebuję tego typu rzeczy bo z kobietami radzę sobie całkiem nieźle, ale że jestem typem naukowca więc kupiłem z czystej ciekawości. Po zastosowaniu okazało się, że wcale tak dobrze sobie nie radziłem, bo to co się działo po aplikacji feromonów przeszło moje najśmielsze oczekiwania. To produkt godny polecenia w 100% mówię to ja naukowiec ; D

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Kupując go chciałem ułatwić sobie życie w pracy (moim bezpośrednim szefem jest kobieta) gdy to mi się udało byłem w szoku, pomyślałem ej to naprawdę działa, czas wykorzystać je w celach matrymonialno -poznawczych. Efekty były a raczej wciąż są niesamowite.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Ogólnie produkt na wysokim poziomie. Dzięki temu, że jest skoncentrowany, wystarczy kilka kropel nie trzeba się tym zlewać. Fajne jest też to, że jest bezzapachowy dzięki temu w pełni kompatybilny z zwykłymi perfumami.

 • 2 z 2 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Fenomenalna sprawa. Polecam każdemu facetowi na pewno nie pożałujecie, to odmieni wasze imprezy.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Przez to, że używam tych feromonów żaden z moich kumpli nie chce chodzić ze mną po klubach bo laski gadają tylko ze mną.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Niby taka mała buteleczka a czyni cuda, dzięki niej mogę przebierać w kobietach chcących się ze mną umówić ;D

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Fenomenalny produkt, coś w sam raz na wypad do klubu lub domówkę, udana impreza gwarantowana.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Jak dla mnie to są bardzo dobrze wydane pieniądze, efekt jest niesamowity.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Odkąd używam FE jestem królem imprez wszelkiego rodzaju, to jest cudowna rzecz.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Jestem pod wrażeniem tego produktu, a raczej jego działania. Pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się tyle "ciekawych" sytuacji jednego dnia.

 • 2 z 2 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Produkt na bardzo wysokim poziomie, doskonale wykonuje pracę do której został stworzony.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Ej ludzie, jak chodzicie po imprezach to zamiast drogich ciuchów kupcie FE. To w zupełności wystarczy w osiągnięciu celu.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Byłem dość mocno zaskoczony, że ten produkt naprawdę działa. Niby kupując go miałem taką nadzieję no bo po co w innym razie wydawać pieniądze, ale wiadomo jak to jest z tego typu produktami.n Teraz kupuję je średnio co dwa miesiące i jestem bardzo ale to bardzo zadowolony.

 • 2 z 2 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Produkt MEGA, polecam każdemu samotnemu mężczyźnie, to pomoże wam zmienić wasz stan nie ważne na jak długo ; D

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Działanie świetne. Także duży plus za to że chwilę po spryskaniu się praktycznie nie czujesz, że posiadasz je na sobie. Działanie też przyzwoite, spełnia swoje zadanie jak należy. Tylko ta pojemnosć nie za duża, no ale są bardzo stężone, wystarczą dosłownie trzy kropelki więc i cena jest całkiem ok.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Super produkt na imprezach zwłaszcza domówkach. Po zaaplikowaniu PE nie jestem w stanie wyjść na papierosa na balkon, żeby jakaś laska zaraz nie chciała się przyłączyć. TO JEST GENIALNE.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Produkt w stu procentach godny polecenia. Znakomicie nadaje się zarówno do pracy jak i na imprezę, w każdym miejscu doskonale spełni swoje zadanie, czyli sprawi, że kobiety patrzą na ciebie "przychylniejszym" okiem. :D

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Jedne z najlepiej działających feromonów dostępnych na rynku, a wiem co mówię bo przetestowałem ich dziesiątki jak nie setki, ale ton właśnie PE działają według mnie najlepiej.

 • 2 z 2 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Bardzo mocno stężone te feromony. Dzięki temu działają po zaaplikowaniu zaledwie kilku kropelek. A jak już zaczną działać to cho cho jak mawia św. Mikołaj

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Te feromony są świetne, może nie zmieniły jakoś radykalnie mojego życia, ale bardzo je uprościły. Jestem dyrektorem jednego z działów w dużej firmie, mam sporo podwładnych, są to w większości kobiet. Postanowiłem użyć feromonów, bo najpierw gdzieś wyczytałem, że to pomaga w pracy, potem znajomi mi polecił więc się zdecydowałem, no i efekty faktycznie są widoczne, z TYMI feromonami łatwiej zarządza się ludźmi.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Brak zapachu to nie jak myślą niektórzy wada a bardzo wielka zaleta, można je pomieszać z jakimiś fajnymi perfumami, takie mieszanki bardzo często mają ładniejszy zapach niż te gotowe.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Działanie niesamowite, zwłaszcza gdy jest się w tłumie, na przykład w klubie, każda laska chce z tobą tańczyć, musiałem zacząć chodzić na siłownię i biegać, żeby kondycyjnie wytrzymać sobotnie wypady na miasto. Produkt cudowny, po prostu CUDOWNY!!!!

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

To były pierwsze feromony, które wypróbowałem w zasadzie do dostałem je jako prezent, na początku bardzo się dziwiłem jak coś bezzapachowego może działać, ale niedługo potem sam się przekonałem jak. Potem gdy już sam zacząłem kupować sobie takie specyfiki,m próbowałem różnych ale jak dla mnie te działają najlepiej i cały czas do nich wracam.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Jak to zwykle w tego typu sprawach bywa na początku była wielka nie pewność , no ale ciekawość i wizja możliwości podrywania kobiet w każdej sytuacji i o każdej porze była silniejsza. Gdy rzeczony produkt dotarł wreszcie do mojego domu, znowu nie pewność,a raz kozie śmierć i wiecie co? Ta wizja stała się rzeczywistością. ;D

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Nie ma co się za nadto rozpisywać, to porostu działa i tyle.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Feromony działające niesamowicie, aż trudno uwierzyć, że aż tak działają na kobiety.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Produkt działający zgodnie z oczekiwaniami, biorąc pod uwagę promocję, polecam wszystkim.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Tak mała buteleczka odmieniła moje życie towarzyskie ;D

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Powinni to refundować i przepisywać każdemu kawalerowi.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Pheromone Essence to produkt polepszający życie każdego mężczyzny.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Kobiety wariują pod wpływem tych feromonów, polecam.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Moim zdaniem nic dodać nic ująć. Daje pięć na pięć.

Ocena 

Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu mężczyźnie.

Ocena 

Fajne jest to, że efekt można uzyskać już po kilku kropelkach.

Ocena 

Jak dla mnie 5/5 nie mam zupełnie do czego się przyczepić.

Ocena 

Kobiety szaleją za mną od kiedy używam tego specyfiku.

Ocena 

Pomocne dla każdego kto jest trochę nieśmiały i ma problemy z powodzeniem u kobiet.

Ocena 

Fajnie, że są bezzapachowe, można je mieszać z perfumami.

Ocena 

W końcu znalazłem coś co sprawia, że nie mogę się opędzić od kobiet.

Ocena 

Świetny produkt, bardzo dobre działanie no i ta obniżka

Ocena 

Odkąd je kupiłem nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez użycia feromonów.

Ocena 

Te feromony to według mnie najlepsze feromony na rynku, polecam każdemu.

Ocena 

Kupiłem i wcale nie żałuję bo to zmieniło moje relacje w pracy i nie tylko.

Ocena 

Produkt wart swojej ceny, działa tak jak tego oczekiwałem.

Ocena 

Produkt godny polecenia, kobiety za mną szaleją xd

Ocena 

Nie wiem jak to dokładnie działa, ale działa odkąd tego używam kobiety lgną do mnie.

Ocena 

Właśnie kupuję trzecie opakowanie i już nie mogę się doczekać wyjścia na miasto oczywiście uprzednio spryskawszy się tymi feromonami.

Ocena 

Odkąd stosuje ten środek nie wyobrażam sobie wyjścia na miasto bez użycia go. To naprawdę działał.

Ocena 

Jestem bardzo zadowolony z działania tych feromonów, słyszałem różne zdania na ten temat ale postanowiłem sam się przekonać i było warto.

Ocena 

Po zaaplikowaniu tego cudeńka, w klubach nie mogę się opędzić od kobiet.

Ocena 

po wielu próbach i podejściach do różnych produktów uważam, że ten działa najlepiej.

Ocena 

Fenomenalna wręcz sprawa żałuje, że wcześniej na nie nie trafiłem.

Ocena 

Działa bardzo dobrze tylko ta buteleczka taka mała, za mała :D

Ocena 

Działają bardzo dobrze zwłaszcza na obce kobiety, n ie spodziewałem się takich efektów.

Ocena 

Przydatne zarówno w pracy jak i na imprezach nic tylko kupować i używać.

Ocena 

Bardzo przydatna rzecz gdy ma się za szefa kobietę, naprawdę pomaga ;D

Ocena 

Tak ja tez polecam użyć ich przed podróżą pociągiem, fajna sprawa

Ocena 

Ostatni użyłem ich przed podróżą pociągiem i przez całą drogę z Białegostoku do Krakowa w moim przedziale byłem tylko ja i same kobiety.

Ocena 

Pracuję w sklepie z damskimi ubraniami, i od kiedy używam tych feromonów obroty mojego sklepu wzrosły a nie które klientki poprosiły o mój grafik mówiąc, że chcą abym to ja im doradzał

Ocena 

Polecam dla ludzi, których praca tak jak moja polega na częstym kontakcie z ludźmi, zwłaszcza kobietami, wasza praca stanie się łatwiejsza.

Ocena 

Zdecydowanie świetna sprawa dla mało pewnych siebie, to pomoże każdemu wstydliwemu.

Ocena 

Jeżeli chodzi o nieperfumowane to te są zdecydowanie najlepsze, działają dość długo i skutecznie.

Ocena 

Stosuje je, żeby mieć lepsze kontakty z podwładnymi w pracy i to się faktycznie sprawdza, dzięki tym feromonom kierowanie ludźmi jest łatwiejsze.

Ocena 

Przetestowałem już wiele różnych produktów jednak to jedynie te okazały się rzeczywiście skuteczne. Sprawiają, że dziewczyny naprawdę zwracają na Ciebie większą uwagę. Zebrałem trochę tych komplementów. ;D

Ocena 

Fajna rzecz, pomagają w kontaktach w pracy, godne polecenia.

Ocena 

Jadąc busem z każdej strony jakaś kobieta świdruje mnie wzrokiem :)

Ocena 

To jest coś niesamowitego, myślałem, że to ściema i tylko stracę hajs ale to naprawdę dział,a aż trudno uwierzyć.

Ocena 

Polecam każdemu kto ma problemy w kontaktach z kobietami. To rozwiąże wszystkie problemy.

Ocena 

Jedne z najlepszych feromonów na rynku, działają doskonale.

Ocena 

Świetny produkt, działa dokładnie tak jak w opisie, jedyny mankament to cena ale z drugiej strony dla uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy kilka kropel więc cena nie jest najgorsza ;D

Ocena 

Zaraz po otrzymaniu przesyłki postanowiłem wypróbować i iść do klubu i efekty były zniewalające, chyba nigdy w życiu nie poznałem tylu lasek w jeden wieczór.

Ocena 

Dzięki kilku kroplom zmieniło się moje życie towarzyskie, naprawdę warto.

Ocena 

Działają świetnie, od razu zauważyłem zmianę zachowania ludzi względem mnie.

Ocena 

Kilka kropelek i ludzie a zwłaszcza kobiety od razu stają bardziej przychylne.

Ocena 

świetne feromony, działają dokładnie tak jak jest to opisane, coś wspaniałego )

Ocena 

Super dzialanie, i bardzo dlugo sie utrzymuje, nawet o kapieli sa jeszcze wyczuwalne

Ocena 

czy te feromony działają? nie bardzo, dlatego że eksperymentowałem je w wielu sytuacjach, na wielu kobietach, i nic, idąc bardziej do przodu, pytałem je nawet czy cos wyczuwają, czy mają jakieś aluzje itp, za każdym razem nic, nie była to jedna czy dwie kobiety lecz kilkanaście, więc test jest bardziej wiarygodny, no cóż cena nie mała, a efekty mizerne.

Ocena 

czy te feromony działają? nie bardzo, dlatego że eksperymentowałem je w wielu sytuacjach, na wielu kobietach, i nic, idąc bardziej do przodu, pytałem je nawet czy cos wyczuwają, czy mają jakieś aluzje itp, za każdym razem nic, nie była to jedna czy dwie kobiety lecz kilkanaście, więc test jest bardziej wiarygodny, no cóż cena nie mała, a efekty mizerne.

Ocena 

kupiłem i zakropiłem sobie ze 4 krople, chyba za dużo, bo faceci byli do mnie jacyś agresywni, za to kobitki jakoś tak spoglądały

Ocena 

To działa ale nie na tę kobietę na której mi zależy. Mimo, że codziennie spędzamy razem kilka godzin nie odbiera moich sygnałow.

Ocena 

heh, nie wierzylem ze to dziala, naczytalem sie roznych artykulow i mnie podkusilo, dobrze ze zamowilem bo jednak to jest prawda ze zjednuje sie szybbiej ludzi i szybciej rozpala kochankow :) hehehe

Ocena 

Dokladnie. Nie tylko kobiety sa bardziej otwarte lecz jakos nagle wszyscy sie zachowuja bardziej przyjaznie:)

Ocena 

to prawda, bardzo mocne, a dzieki nim moja praca stala sie mniej stresujaca i ludzie stali sie bardziej wyrozumiali dla mnie

Ocena 

prawdziwe, mocne feromony a nie jakas podroba na ktore juz pare razy sie nacialem, pozdrawiam Mariusz

Ocena 

tak, małe ale skondensowane wiec doslownie 2 krople wystarczaja na caly dzien i noc w sumie to az do kąpieli, zajebiste

Ocena 

male jak kropelki do nosa, ale bardzo wydajne, laska nawet nie wie ze uzywam feromonow bo zaraz bylaby zazdrosna ze mam inne ;)) Patryk

Ocena 

zamawiam juz ktorys tam raz, szybko mi wychodza te feromony bo nie wyobrazam sobie zycia bez nich, bardzo mi wszystko ulatwiaja Tomasz

Ocena 

tak te sa wyjatkowo silne i dzialaja zajebiscie, wiekszosc kobiet lgnie do mnie

Ocena 

swietne bo bezzapachowe, mozna uzywac nawet bez perfum idac na plaze

Ocena 

zrobilem eksperyment, przez 3 dni stosowalem krople z feromonami a przez 3 dni nie, zgadnijcie jaki byl efekt??w dniach gdy nie mialem na sobie feromonow nikt w autobusie nawet nie zernal w moja strone, natomiast gdy mialem to wiekszosc stojacych obok mnie kobiet celowala na mnie wzrokiem :))

Ocena 

Ale zważając, że są one intensywne i wystarczy kropelka, aby działały, to cena i wielkość sie jakos pokrywają :) Albin

Ocena 

strasznie drogie a takie male to jest ich wada, innych nie widze :/ tak czy siak niby po promocji

Ocena 

wygodne do stosowania, mieszcza sie do kieszeni marynarki, bardzo przydatne do pertraktacji i zalatwiania biznesów jak i oczarowywania kobiet :) Maciej

Ocena 

one sa bardzo mocne, nie koliduja z zapachem perfum, feromony nie maja zapachu jakos tako, ale substancje w nich zawarte oddzialuja silnie na ludzi w otoczenia, calkiem niezle;)

Ocena 

Swietny produkt, zupelnie sie nie spodziewalem, ale dziala nie tylko na kobiety.

Ocena 

jako facet aż wstyd się przyznać że wierze w feromony, ale taka jest prawda :D Gorąco polecam PHEROMONE ESSENCE Marek

Ocena 

dzięki tym feromonom czuję się pewniej w mojej nowej pracy, każdy z nas wie jak to jest w nowym środowisku, pierwsze dni są najgorsze Mateusz

Ocena 

skuteczne, nawet bardzo jestem wdzięczny koleżance że mi je poleciła Witek

Ocena 

każdy dzień zaczynam od kilku kropelek na kark to taki mój poranny rytuał Wojtek

Ocena 

nie sądziłem że feromony coś zmienią w moim życiu a jednak zakochałem się :)) Jan

Ocena 

po pierwszych 2 tygodniach byłem zawiedziony, ale dalej je stosowałem aż pod koniec miesiąca nareszcie coś zaskoczyło Przemek

Ocena 

dosyć drogo jak na 5 ml aczkolwiek płacimy za efekty nie za ilość ;) Piotr

Ocena 

odkąd ich używam czuję się o wiele pewniej zarówno w życiu prywatnym jak i pracy kasiarz007

Ocena 

bezzapachowe cudo, koleżanka poleciła i się nie zawiodłam wiec wam tez polecam Marta

Ocena 

bezzapachowe, ale skuteczne... na początku głupio się czułem (jakbym psikał się zwykłą wodą) ale z czasem przyszły efekty - dlatego polecam Kamill

Ocena 

Trochę smierdzą jak na bezzapachowe, ale przynajmniej mam pewnosć że to nie woda.... :) a tak serio produkt prima sort! bez nich czuje się nagi ;-)

Ocena 

Produkt jest naprawde swietny. Efekty widac od razu po uzyciu . Polecam te feromony wszystkim !

Ocena 

Super świetny produkt!!! Najlepszy jaki mają!!! POLECAM!

Ocena 

Feromony są po prostu cudowne! Jestem z nich bardziej zadowolony! POLECAM!

Ocena 

Kiedyś kupiłem dokładnie te same feromony w stanach za ponad 100 dolców. Fajnie że w polsce są tańsze. Pamiętam że byłem zadowolony - dużo nowych laseczek itp. ;-) Andy

Ocena 

Witam, Ja dolałem do swoich perfum i jest wszystko ok. Wakacje się zaczynaja więc zobaczymy jak to będzie. Jestem dobrej mysli bo mi siostra powiedziała że jakoś dziwnie i sexy pachnę :)

Ocena 

Super! Jak najbardziej polecam.Złapałam w swe sidła mojego męża który zawsze wracał z pracy i nie zauważał mnie, a teraz po użyciu tych feromonów jest naprawde super

Napisz opinię!

Napisz opinię

Pheromone Essence męskie 7,5ml - silnie stężone feromony!

Pheromone Essence męskie 7,5ml - silnie stężone feromony!

Pheromone Essence to profesjonalne, oryginalne feromony, które od lat zasługują na miano najlepszych feromonów na rynku! Zawiera najsilniejszą dawkę feromonów, wzbudzającą pożądanie u kobiet. Jeśli chcesz się przekonać, jak to działa, po prostu spróbuj. I dołącz do wyjątkowego grona facetów, którzy na nowo odkrywają swoją męskość i w bardziej atrakcyjny niż do tej pory sposób cieszą się życiem.

Bez względu na to kim jesteś, co robisz i jak wyglądasz, możesz być o wiele bardziej męski niż możesz sobie to wyobrazić.

Jak działają feromony i jakie jest ich naukowe tło? Czytaj dalej

Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm.. Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – zdaj się na feromony. Sprawdź jak wiele osób doceniło wpływ feromonów na ich kontakty z innymi ludźmi!

Feromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają praktycznie na każdego. Najbardziej podatne na działanie feromonów są kobiety między 18 a 40 rokiem życia. W tym przedziale 9 na 10 kobiet podczas Naszego anonimowego badania przyznało się, że uległo wpływom feromonów! Badanie przeprowadzono na grupie 

Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Zdarza się, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei blokuje Nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Skończ ze stresem towarzyszącym podczas poznawania nowych osób, wykorzystaj moc feromonów!

Pheromone Essence – lider na rynku wśród feromonów

Bezwonne feromony Essence zawierają silnie działającą, skondensowaną dawkę najlepszej jakości feromonów. Można je stosować razem ze swoimi ulubionymi perfumami. Wystarczy je wymieszać z perfumami lub w niewielkiej ilości zakraplać osobno w miejscach, które wydzielają ciepłotę, jak np. pachy, szyja, nadgarstki.

Pheromone Essence to produkt wysokiej jakości, który w 100% spełni Twoje oczekiwania! Zasługuje na miano lidera ze względu na wysoką skuteczność. Zawiera najsilniejszą dawkę feromonów, inicjującą pożądanie u kobiet. Jeśli chcesz się przekonać, jakie jest prawdziwe działanie feromonów, wypróbuj produkty sprawdzonej marki.

Wpływ feromonów na Twoje życie!

Zasadniczą funkcją feromonów dla mężczyzn jest budzenie pożądania u kobiet. Ale to nie wszystko, co Pheromone Essence może dla Ciebie zrobić. Jego skład jest oparty na najwyższej jakości androsteronie, który wpływa dodatnio na Twoją atrakcyjność i pewność siebie w towarzystwie innych ludzi. Za tym właśnie składnikiem stoi sukces zawodowy i towarzyski.

Pheromone Essence doda Ci aury dominatora, która sprawi, że kobiety zauważą Twoją siłę i staną się bardziej uległe, a inni mężczyźni wyraźnie poczują respekt wobec Ciebie.

Dzięki Pheromone Essence z łatwością

 • przyciągniesz wzrok najp