Love&Desire 100ml skuteczne męskie feromony - dominujący zapach!


Wysyłka za:

ŚREDNIA OCEN:
(226)
(63)
(13)
(4)
(1)
WSZYSTKICH OPINII: 307 (zobacz wszystkie)
129,90 zł

Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm. Feromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają na każdego.

Jak działają feromony i jakie jest ich naukowe tło? Czytaj dalej

Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – zdaj się na feromony. Sprawdź jak wiele osób doceniło wpływ feromonów na ich kontakty z innymi ludźmi!

Najbardziej podatne na działanie feromonów są kobiety między 18 a 40 rokiem życia. W tym przedziale 9 na 10 kobiet podczas Naszego anonimowego badania przyznało się, że uległo wpływom feromonów! Badanie przeprowadzono na grupie ponad 5 tysięcy kobiet.

Love&Desire - najpopularniejsze na rynku!

Feromony Love&Desire cieszą się ogromną popularnością, zarówno wśród klientów jak i renomowanych trenerów podrywu! Swoją popularność zyskały dzięki niesamowitej skuteczności. Feromony zostały skonstruowane w ten sposób, żeby można ich było używać jak zwykłych perfum. Poza feromonami w składzie, mają one również nutę zapachową!

Jak działają feromony Love & Desire?

Feromony i perfumy z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie. Sam zapach Love & Desire jest bardzo męski, zdecydowany i hipnotyzujący, feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich. Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów. Feromony Love&Desire są dla Ciebie jeśli:

 • chcesz poflirtować
 • szukasz na stałe drugiej połówki
 • poszukujesz nowych znajomości
 • chcesz mieć lepszy kontakt z ludźmi, których już znasz, np. w miejscu pracy itp.

Feromony Love & Desire pomogą Ci:

 • wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji
 • zwrócić na siebie większą uwagę
 • zyskać szacunek i sympatię otoczenia
 • poczuć się bardziej męsko w swojej skórze

Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz. Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający Twoją siłę i magnetyzm. Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire bez trudu poprosisz interesującą Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub do tańca na imprezie. I możesz być pewien, że żadna Ci nie odmówi!

Dlaczego Love & Desire to najlepsze feromony dla mężczyzn?

Love & Desire to najskuteczniejsze feromony. Potwierdzają to opinie naszych klientów. Ponadto feromony te zostały uznane za najlepszy produkt w kategorii „najbardziej pociągający zapach".

Skuteczność Love & Desire opiera się na latach pracy i doświadczeń nad składem mieszanki feromonów. Ta rewelacyjna receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, tworząc atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Każdy, kto raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania. Feromony działają natychmiast po zastosowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie.

Love & Desire – oryginalna, niezwykle skuteczna mieszanka 4 feromonów

Większość dostępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie. Feromony Love & Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. Formuła ta została stworzona specjalnie po to, by zapewnić Ci maksymalne efekty. Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love & Desire mają czteroskładnikowe, unikalne połączenie składników.

 • Androstenol – pomoże Ci we flircie Jest produkowany przez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u mężczyzn dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u kobiet, jak i u mężczyzn, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczulone na jego zapach.
 • Androstenon – wzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach wytwarzany głównie przez mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach dużej rywalizacji, np. sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. w pracy, gdy chce się wzbudzić większy respekt.
 • Androsteron – zbuduje Twój autorytet To najbardziej męski ze wszystkich składników. Powoduje uczucie dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu alpha.
 • Androstadienon – sprawi, że przyciągniesz uwagę kobiet „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co ciekawe, zapach ten może też łagodzić u kobiet skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, poprawiając ich nastawienie oraz wpływając relaksująco.

Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane.

Jak pachnie Love & Desire dla mężczyzn?

To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się wyjątkowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: intrygujący, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.

Niezawodne feromony docenione przez miliony!

Love&Desire to najlepsze dostępne na polskim rynku feromony! Pokochały je już miliony mężczyzn na całym świecie, których życie towarzyskie zmieniło się diametralnie i to właśnie dzięki Love&Desire.
Moc feromonów okazała się tak skuteczna, że otrzymały one nominację do prestiżowej Nagrody EROtrendy 2014 w kategorii „Najlepszy Produkt”. 

 
Nominacja jest dostrzeżeniem i docenieniem produktu przez konsumentów. 
 
Love&Desire przez swoją niesamowitą skuteczność stały się tak popularne i rozpoznawalne, że zostały uznane za najlepsze feromony dostępne na polskim rynku.
Ukoronowaniem skuteczności i popularności Love&Desire jest LAUR KONSUMENTA za „ODKRYCIE ROKU 2014”, który jest docenieniem niesamowicie uwodzicielskich feromonów przez miliony mężczyzn, którzy już odmienili swoje życie!

Największa popularność na rynku!

Love & Desire to najpopularniejsze feromony w Polsce, potwierdzają to liczne artykuły w uznanej prasie lifestylowej.

Stosowanie:

Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłeś to do tej pory ze swoimi ulubionymi zapachami.

Gwarancja!

Jesteśmy tak pewni działania feromonów Love&Desire, że dajemy Ci gwarancję satysfakcji. Jeśli nie będziesz z nich zadowolony, możesz je zwrócić w ciągu 30 dni od dnia zakupu, a My zwrócimy Ci pieniądze.gwarancja_penilarge.jpg

PAMIĘTAJ!

Nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną lub od lat w związku, lubisz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane. Feromony o dopasowanym stężeniu działają na wszystkich. Popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne.

Jak działają feromony i jakie jest ich naukowe tło? Czytaj dalej

Zobacz, co o działaniu feromonów mówi naukowiec, który poświęcił temu zagadnieniu 20 lat życia. Poniżej przedstawiamy fragmenty obszernego wywiadu, jakiego James V. Kohl udzielił dziennikarzowi Bobowi Hughesowi.

James V. Kohl to naukowiec i wykładowca. Od 1992 roku publikuje opracowania naukowe na temat feromonów i ich działania w świecie ludzi i zwierząt. Z jego badań i publikacji korzysta m.in. światowe stowarzyszenie Mensa. Kohl opracował słynną mieszankę feromonów, opartą na androstenolu i androsteronie. Zafascynowany wynikami swoich prac, zaczął prowadzić bloga pheromones.com, który z czasem stał się bardzo poczytnym miejscem w sieci.
 • Bob Hughes: Co wynika z Twoich badań?
 • James V. Kohl: Moje badania pokazują, że mieszanka dwóch wyselekcjonowanych feromonów ma wpływ na wzrost atrakcyjności kobiet w oczach mężczyzn. Przeprowadziliśmy takie doświadczenie: zaaplikowaliśmy kobietom wybrane przez nas feromony. W ciągu 15 minut okazało się, że kobiety te dużo silniej przyciągały wzrok mężczyzn i czuły się bardziej atrakcyjne. Doświadczenie pokazało, że działanie feromonów ma wpływ na zjawiska zachodzące w mózgu, w tym także na nastrój, po prostu na zachowanie danego człowieka. Potwierdziły się nasze przypuszczenia. Dzięki tym obserwacjom mogliśmy opracować idealną mieszankę feromonów.
 • Wobec tego nasuwa się pytanie: czy kompleks składników, prosta mieszanka chemiczna może zmieniać zachowania ludzi? 
 • W trakcie życia napotykamy różne feromony, zapachy, składniki, które mają wpływ na nasze zachowania. Wpływ ten zależy także od powtarzalności, w jakiej pojawiają się one w naszym życiu. Wywołują pewne skojarzenia.
  Zaobserwowanie zmian zachowań nie jest trudne do wychwycenia. Przykładem są choćby nasze nawyki żywieniowe. One też są oparte na pewnym doświadczeniu i powtarzalności. Pojawiają się jakieś preferencje, wyraźnie widzimy, co nam smakuje, a co nie.
 • Pierwszym przykładem działania feromonów w naszym życiu jest kontakt matki i dziecka podczas karmienia piersią. Feromony matki inaczej wpływają na synów, a inaczej na córki. Mógłbyś to rozwinąć? 
 • Zgadza się. Już podczas tego pierwszego fizjologicznego doświadczenia możemy wyraźnie stwierdzić, że dzięki feromonom matki chłopcy od razu wyczuwają różnicę płci. Dziewczynki nie wychwytują tej różnicy, co potwierdza, że feromony oddziałują na przeciwną płeć.
 • W takim razie jak dokładnie działają feromony? I które działają, a które nie? 
 • Co to znaczy działają? Jeśli chodzi Ci o to, że zmieniają zachowanie, to taka jest właśnie definicja feromonów – one zmieniają zachowanie i wpływają na fizjologię.
 • Chodzi mi o te najważniejsze, których działanie zostało udowodnione. 
 • Udowodniliśmy działanie adrostenolu i androsteronu. (…)
 • Co byś powiedział ludziom, którzy kupują atrakcyjność seksualną w butelce? Tym, którzy kupują feromony, by wydawać się bardziej atrakcyjnymi. 
 • Feromony działają tak jak makijaż w przypadku kobiet lub jak opalenizna u facetów. Kobiety malują się, żeby lepiej wyglądać, ale i żeby lepiej czuć się same ze sobą. Faceci z kolei czują się bardziej atrakcyjnie, gdy są opaleni, przez co stają się bardziej pewni siebie i rzeczywiście dzięki temu odbierani są jako bardziej atrakcyjni. Feromony dają to, co daje ładny wygląd. Gdy ładniej pachniesz, ładniej wyglądasz, lepiej się czujesz, a przez to wydajesz się bardziej atrakcyjny/-a dla innych.
 • Czyżbyśmy byli bardziej prostymi istotami niż sami o sobie sądzimy? Czy Twoje badania to potwierdzają?
 • Wiele jesteśmy w stanie powiedzieć o człowieku, ale nie wszystko jest zbadane, np. nie wiemy, co ma wpływ na nasze wzrokowe postrzeganie atrakcyjności drugiego człowieka. W tym sensie jesteśmy na wyższym poziomie niż zwierzęta, u których przyciąganie jest mniej złożone (…) Często ludzie myślą, że jak coś widzą, to mogą powiedzieć, że to im się podoba i tego właśnie chcą. A nie zdają sobie sprawy z tego, że działa na nich coś jeszcze – zapach, feromony. I dopiero połączenie tych wszystkich bodźców sprawia, że czujemy do kogoś pociąg. (…)

 • Z Jamesem V. Kohlem rozmawiał Bob Hughes.
Ocena 

oj powiem wam panowie że warty jest wydanych pieniędzy. kobitki zdecydowanie go lubią, zapadający w pamięć, cukierkowy, seksowny. oczywiscie nikomu nie mowie ze uzywam perfum z feromonami bo i po co to komu potrzebne do wiadomosci

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Zapach ładny ale nie dla mnie. Uwodzicielski ale nie zrozumcie mnie źle. Jestem w stałym związku i nie mogę sobie pozwolić, aby to rozwalić. Dla kawalerów lub szwagrów w nieformalnych związkach jest super opcją. Dla tatuśków raczej nie. Ale kto co lubi.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Kupiłem niedawno do swojej kolekcji, bo brakowało mi jakiegoś niesportowego zapachu. Mimo lekko słodkiego i delikatnego zapachu, jego projekcja jest efektowna. Zwykle stosuje nie więcej niż 8 psiknięc w ciągu dnia. Zapach niebanalny - miły. Generalnie super.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Taki posłodzony trochę ale działa na kobiety i to się liczy. Czuję go do około 6 godz. później traci swoją pierwotną świeżość. Dobrze jest mieć więc go przy sobie, aby odświeżyć w ciągu dnia. Bardzo miło się go nosi więc polecam!!!

Ocena 

Sam czuję go na sobie krótko ale dziewczyna wyczuwa go po dość długim czasie. Nie dostaję zbyt często komplementów za niego. Opinie są stonowane typu: przjemny, fajny

Ocena 

Podobają mi się takie świeże zapachy, lekko mydlane i lekko wyraziste. Nie męczę nim otoczenia. U mnie przez pierwszych 5-6 godzin dobrze projektuje później lekko traci na intensywności, ale nadal go czuć. przez kolejnych 4 do 5 godz.

Ocena 

Przed chwilą zamówiłem drugą flaszkę. Dostaję za ten zapach więcej komplementów od kobiet niż za wiele innych, droższych zpachów które stosowałem do tej pory. Tak, ma coś w sobie. Nie chcę za bardzo chwalić, aby nie ceny nie podnieśli :)

Ocena 

Nie przypadł mi do gustu. Po prostu nie mój zapach - ale trwałości nie można mu odmówić. Czuję go na sobie po około 7 godzinach. Chyba jednak wolę coś bardziej intensywnego, wyrazistego. Tyle mogę powiedzieć na temat love desire

Ocena 

LOVE DESIRE chyba zagości u mnie na dłużej. Zapach ciekawy, ładny, świeży, tak jakby z dodatkiem mydła. Czuję go na sobie przez cały dzień ale z różną intensywnością. Zaliczyłbym go do średnio intensywnych - na pewno nie razi swoją intensywnością co akurat mi się podoba. Kobiety też na niego pozytywnie reagują.

Ocena 

Butelka może nie jest super designerska, ale za to skrywa niezwykle przyjemny zapach. Jak dla mnie jest to typowy zapach na wiosnę i lato. Na randkę czy na imprezę ze znajomymi i na te okazje naczęściej go stosuę. Do pracy używam zwykle wody po goleniu a nie chcę profanować zapachów poprzez ich mieszanie.

Ocena 

Do love desire mam ambiwalentny stosunek. Jest przyjemny, może się podobać ale raczej nie wyróżnia się. Z pewnością ładniejszy niż inne z tej półki cenowej jak Hugo Boss, Puma czy Adidas, ale jak będę chciał go w przyszłości kupić, bo tylko po promocji, a nie w cenie regularnej.

Ocena 

miły, lekki, przyjemny ale z charakterem. Polecam nie nadużywać, bo w końcu się znudzi :) Używam go 3-4 razy w 7 dniowym tygodniu i wystarcza mi spokojnie na 3 miesiace (flakonik 100 ml). Poziom trwałości - górna półka. Niewiele zapachów z tego przedziału cenowego może się z nim równać.

Ocena 

No wiec kupiony w ciemno i nie żałuję. Tutaj niektórzy piszą, że używają do pracy. Wg mnie nie nadaje się na co dzień. To jeden z tych zapachów które stosuje się w nieformalnych okolicznościach. Zapach dobry na randkę a później łóżko :)

Ocena 

U mnie na skórze trzym się długo. Minimum 8 godzn (praca w biurze przed komputerem więc nie mam gdzie się spocić). Love desire na poczatku wydal sie troche niepozorny, słaby ale dobrze wyczówalny, niesmrodliwy, ujmujący - tak, to jest dobre słowo którym można określić love desire. Cena - uważam, że przystępna.

Ocena 

musze sie wylamac. zapach ładny ale troche przecietny, bez fajerwerkow, nie przypad mi do gustu - po prostu ja go tak czuję i nic na to nie poradzę

Ocena 

Zamówiłem próbkę, spodobał mi się, więc kupiłem i kupiłem cały flakonik. Fakt, nie jest najtańszy, ale jest moją tajną bronią podczas podrywu. Ale jak przebywam w jakimś miejscu publicznym to coraz częściej go czuję, mam nadzieję, że się nie zdewaluuje.

Ocena 

The price is pretty mid-range for the designer colognes and both my wife and I love it. I have tried many and I keep coming back to this one. I can recommend you Love Desire.

Ocena 

Trafiłem na niego jakoś niedawno, mimo że z tego co czytam na forach perfumiarskich dostępny jest na rynku od lat. Zapach lekko słodki - ale w ciekawym, niebanalnym wydaniu, przyjemne skojarzenia, trwały. Właściwie na każdą porę roku. Nie jest to duszący zapach! Za te pieniądze zdecydowanie warto.

Ocena 

super! zdecydowanie mój zapach. Typowo męski, a nie jakieś tam unisexy. Fajne jest też to, że dugo się utrzymuje na skórze. Spryskując się rano, czuć go jeszcze po popołudniowym powrocie do domu. Czy laski na niego lecą? Nigdy nie miałem problemu z podrywem, więc ciężko mi określić. Na pewno pomaga :)

Ocena 

Fajny zapach, nie duszący, delikatny, ale taki który zostaje w pamięci na długo. Jeżeli chodzi o feromony, to nie wiem - nie jestem chemikiem, ale z pewnością podoba się kobietom, bo wielokrotnie słyszałem "ale ładnie pachniesz", "super perfumy" itd itd. wiec coś jest na rzeczy, bo wcześniej tak często tego nie słyszałem.

Ocena 

To naprawdę działa jestem w 100 procentach zadowolony Andrzej

Ocena 

To naprawdę działa jestem w 100 procentach zadowolony Andrzej

Ocena 

Polecam z czystym sumieniem. Super zapach, mojej żonie też bardzo się podoba i co ważne to na prawde działa. Super wabik na kobiety.

Ocena 

Polecam z czystym sumieniem. Super zapach, mojej żonie też bardzo się podoba i co ważne to na prawde działa. Super wabik na kobiety.

Ocena 

Mi się zapach nie podoba. Dziewczyna stwierdziła, że ujdzie, ale dla kobiet, bo zapach w ogóle nie jest męski, a damski. Widocznie, rzecz gustu.

Ocena 

Mi się zapach nie podoba. Dziewczyna stwierdziła, że ujdzie, ale dla kobiet, bo zapach w ogóle nie jest męski, a damski. Widocznie, rzecz gustu.

Ocena 

W zasadzie to rzadko produkuję się na takich forach, ale teraz muszę to te feromony to CUD istny cud bo jak inaczej nazwać to, że z nieśmiałego chłopaczka stałem się alwaro?

Ocena 

W zasadzie to rzadko produkuję się na takich forach, ale teraz muszę to te feromony to CUD istny cud bo jak inaczej nazwać to, że z nieśmiałego chłopaczka stałem się alwaro?

Ocena 

Maja bardzo fajny zapach, działanie z reszta też jest fajne

Ocena 

Maja bardzo fajny zapach, działanie z reszta też jest fajne

Ocena 

Musicie tego spróbować a po kilku dniach będziecie się zastanawiać jak to było wcześniej.

Ocena 

Musicie tego spróbować a po kilku dniach będziecie się zastanawiać jak to było wcześniej.

Ocena 

Polecam z czystym sumieniem, bo to naprawdę działa

Ocena 

Polecam z czystym sumieniem, bo to naprawdę działa

Ocena 

Naprawdę bardzo pożyteczna rzecz na przykład w pracy.

Ocena 

Naprawdę bardzo pożyteczna rzecz na przykład w pracy.

Ocena 

Zaufałem opiniom i bardzo dobrze zrobiłem bo te feromony są fenomenalna.

Ocena 

Zaufałem opiniom i bardzo dobrze zrobiłem bo te feromony są fenomenalna.

Ocena 

Efekt jest nie do opisania, tego trzeba spróbować samemu.

Ocena 

Efekt jest nie do opisania, tego trzeba spróbować samemu.

Ocena 

Żaden z moich kumpli nie chce iść ze mną na imprezę bo mówi, że znowu laski tylko ze mną będą gadać

Ocena 

Żaden z moich kumpli nie chce iść ze mną na imprezę bo mówi, że znowu laski tylko ze mną będą gadać

Ocena 

Próbowałem różnych ale te są najlepsze, zdecydowanie najlepsze.

Ocena 

Próbowałem różnych ale te są najlepsze, zdecydowanie najlepsze.

Ocena 

Te feromono-perfumy to coś niesamowitego aż nie wiem jak to napisać ale to co się dzieje z kobietami jest nie do opisania

Ocena 

Te feromono-perfumy to coś niesamowitego aż nie wiem jak to napisać ale to co się dzieje z kobietami jest nie do opisania

Ocena 

A ja używam ich bez przerwy nawet idąc dom spożywczaka się nimi pryskam.

Ocena 

A ja używam ich bez przerwy nawet idąc dom spożywczaka się nimi pryskam.

Ocena 

Używam ich w zasadzie tylko w pracy i to prawda, że dzięki nim życie jest łatwiejsze.

Ocena 

Używam ich w zasadzie tylko w pracy i to prawda, że dzięki nim życie jest łatwiejsze.

Ocena 

Odkąd stosuję L&D man na sobie tyle kobiecych spojrzeń, że nawet połowy nie jestem w stanie wyłapać.

Ocena 

Odkąd stosuję L&D man na sobie tyle kobiecych spojrzeń, że nawet połowy nie jestem w stanie wyłapać.

Ocena 

Wszystkie się za mną oglądają w klubie, w pracy, nawet na ulicy i autobusie.

Ocena 

Wszystkie się za mną oglądają w klubie, w pracy, nawet na ulicy i autobusie.

Ocena 

Niesamowite to działanie jest nigdy wcześniej tak dobrze się nie bawiłem w klubie.

Ocena 

Niesamowite to działanie jest nigdy wcześniej tak dobrze się nie bawiłem w klubie.

Ocena 

Chyba nie nic lepszego dla faceta niż L&D, mówię wam

Ocena 

Chyba nie nic lepszego dla faceta niż L&D, mówię wam

Ocena 

Zawsze bałem się zagaić, zacząć pierwszy rozmowę, ale dzięki L&D nie muszę bo to Kobiety zaczynają pierwsze.

Ocena 

Zawsze bałem się zagaić, zacząć pierwszy rozmowę, ale dzięki L&D nie muszę bo to Kobiety zaczynają pierwsze.

Ocena 

Pierwszy raz przytrafiło mi się coś takiego jak wczoraj w klubie nie mogłem się opędzić od dziewczyn chyba wszystkie na sali chciały ze mną gadać

Ocena 

Pierwszy raz przytrafiło mi się coś takiego jak wczoraj w klubie nie mogłem się opędzić od dziewczyn chyba wszystkie na sali chciały ze mną gadać

Ocena 

Chłopaki to działa, to naprawdę działa dalej jestem w szoku, polecam

Ocena 

Chłopaki to działa, to naprawdę działa dalej jestem w szoku, polecam

Ocena 

Produkt godny polecenia, przystępna cena ładny zapach i bardzo dobre działanie na kobiety.

Ocena 

Produkt godny polecenia, przystępna cena ładny zapach i bardzo dobre działanie na kobiety.

Ocena 

Chyba jeden z najlepszych tego typu produktów dostępnych na rynku.

Ocena 

Chyba jeden z najlepszych tego typu produktów dostępnych na rynku.

Ocena 

CO tu dużo gadać L&D robi robotę i tyle na ten temat

Ocena 

CO tu dużo gadać L&D robi robotę i tyle na ten temat

Ocena 

Spróbowałem i polecam, to działa a do tego ten przyjemny zapach

Ocena 

Spróbowałem i polecam, to działa a do tego ten przyjemny zapach

Ocena 

To naprawdę ułatwia relacje z kobietami, to nie żadna ściema.

Ocena 

To naprawdę ułatwia relacje z kobietami, to nie żadna ściema.

Ocena 

Cos niesamowitego, w sam raz dla kogoś takiego jak ja, kto ma problemy z nawiązywaniem kontaktów z kobietami.

Ocena 

Cos niesamowitego, w sam raz dla kogoś takiego jak ja, kto ma problemy z nawiązywaniem kontaktów z kobietami.

Ocena 

L&D działa świetnie, każda impreza czy to w klubie czy domówka moja ;D

Ocena 

L&D działa świetnie, każda impreza czy to w klubie czy domówka moja ;D

Ocena 

Bardzo przyjemny zapach a i samo działanie feromonów też bardzo dobre

Ocena 

Bardzo przyjemny zapach a i samo działanie feromonów też bardzo dobre

Ocena 

Używam L&D żeby zapanować nad swoimi podwładnymi w pracy i sprawdza się świetnie.

Ocena 

Używam L&D żeby zapanować nad swoimi podwładnymi w pracy i sprawdza się świetnie.

Ocena 

Każdy facet powinien ich używać, dzięki nim życie z kobietami jest łatwiejsze.

Ocena 

Każdy facet powinien ich używać, dzięki nim życie z kobietami jest łatwiejsze.

Ocena 

Pierwszy raz w sumie zamówiłem kompletnie w ciemno ale było warto bo właśnie zamawiam swoją 5 partię i jestem mega zadowolony

Ocena 

Pierwszy raz w sumie zamówiłem kompletnie w ciemno ale było warto bo właśnie zamawiam swoją 5 partię i jestem mega zadowolony

Ocena 

Mogę z czystym sumieniem polecić je każdemu facetowi, spróbujcie a zobaczycie jak fajne może być wsze życie towarzyskie.

Ocena 

Mogę z czystym sumieniem polecić je każdemu facetowi, spróbujcie a zobaczycie jak fajne może być wsze życie towarzyskie.

Ocena 

Moim zdanie L&D to najlepsze feromony a do tego maja fajny orzeźwiający zapach.

Ocena 

Moim zdanie L&D to najlepsze feromony a do tego maja fajny orzeźwiający zapach.

Ocena 

Odkąd je stosuję laski lgną, a wszyscy znajomi nie wiedzą jak to robię i się nie dowiedzą.

Ocena 

Odkąd je stosuję laski lgną, a wszyscy znajomi nie wiedzą jak to robię i się nie dowiedzą.

Ocena 

Fajny zapach, feromony działają a do tego obniżona cena, nic tylko kupować

Ocena 

Fajny zapach, feromony działają a do tego obniżona cena, nic tylko kupować

Ocena 

Feromony działają niesamowicie a do tego ten świetny zapach, super produkt.

Ocena 

Feromony działają niesamowicie a do tego ten świetny zapach, super produkt.

Ocena 

Mam podobnie moja szefowa dała mi podwyżkę i asystenta, żebym się nie przemęczał

Ocena 

Mam podobnie moja szefowa dała mi podwyżkę i asystenta, żebym się nie przemęczał

Ocena 

Używam ich do pracy i muszę wam powiedzieć, że dużo łatwiej mi się teraz pracuje.

Ocena 

Używam ich do pracy i muszę wam powiedzieć, że dużo łatwiej mi się teraz pracuje.

Ocena 

Kupiłem je i postanowiłem wypróbować idąc do klubu efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania, nigdy nie tańczyłem z tyloma laskami w trakcie jednej nocy

Ocena 

Kupiłem je i postanowiłem wypróbować idąc do klubu efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania, nigdy nie tańczyłem z tyloma laskami w trakcie jednej nocy

Ocena 

Ja nie ruszam się bez nich z domu, nigdy nic nie wiadomo :P

Ocena 

Ja nie ruszam się bez nich z domu, nigdy nic nie wiadomo :P

Ocena 

Nie wyobrażam sobie wyjścia na miasto bez użycia L&D

Ocena 

Nie wyobrażam sobie wyjścia na miasto bez użycia L&D

Ocena 

Świetną sprawa, fajnie pachną a feromony robią robotę ;D

Ocena 

Świetną sprawa, fajnie pachną a feromony robią robotę ;D

Ocena 

Dzięki nim stałem się bardziej atrakcyjny dla kobiet, to bardzo miłe uczucie.

Ocena 

Dzięki nim stałem się bardziej atrakcyjny dla kobiet, to bardzo miłe uczucie.

Ocena 

Produkt godny polecenia, feromony działają, ma ładny zapach a do tego jest w przystępnej cenie.

Ocena 

Produkt godny polecenia, feromony działają, ma ładny zapach a do tego jest w przystępnej cenie.

Ocena 

To chyba najlepszy zakup jakiego dokonałem w życiu naprawdę warto.

Ocena 

To chyba najlepszy zakup jakiego dokonałem w życiu naprawdę warto.

Ocena 

Bardzo przydatne na imprezach, naprawdę spróbujcie sami a zobaczycie co się zacznie dziać

Ocena 

Bardzo przydatne na imprezach, naprawdę spróbujcie sami a zobaczycie co się zacznie dziać

Ocena 

Koledzy zazdroszczą mi, że kobiety tak do mnie lgną, a wszystko dzięki L&D

Ocena 

Koledzy zazdroszczą mi, że kobiety tak do mnie lgną, a wszystko dzięki L&D

Ocena 

Nie ma co się rozwodzić to działa a do tego świetnie pachnie, polecam

Ocena 

Nie ma co się rozwodzić to działa a do tego świetnie pachnie, polecam

Ocena 

L&D sprawiły, że kobiety w końcu zaczęły mnie zauważać i to jest super

Ocena 

L&D sprawiły, że kobiety w końcu zaczęły mnie zauważać i to jest super

Ocena 

Pachnie super, działa też przyzwoicie, nie biegają może za mną tłumy kobiet ale i tak jest lepiej niż było.

Ocena 

Pachnie super, działa też przyzwoicie, nie biegają może za mną tłumy kobiet ale i tak jest lepiej niż było.

Ocena 

Świetny zapach i jeszcze lepsze działanie, polecam

Ocena 

Świetny zapach i jeszcze lepsze działanie, polecam

Ocena 

Przyszła ta buteleczka czegoś śmierdzącego a koleżanki w pracy powiedziały : czego Ty tak śmierdzisz jakimiś Ruskimi perfumami ??? zwykłe oszustwo !!!! oddałem to do laboratorium a oni juz wiedzą gdzie to dalej zgłosić !

Ocena 

Właśnie otrzymałem przesyłkę i zapach jest super :) teraz czas na sprawdzenie jak działają :)

Ocena 

Właśnie otrzymałem przesyłkę i zapach jest super :) teraz czas na sprawdzenie jak działają :)

Ocena 

super zapach, podobno stezenie feromonow nie jest jakies duze, ale moje chyba juz zaczely dzialac

Ocena 

super zapach, podobno stezenie feromonow nie jest jakies duze, ale moje chyba juz zaczely dzialac

Ocena 

Jeżeli chodzi o zapach tych perfum to naprawde nieziemskie, długo się utrzymują, są intensywne, czuć je od razu, lecz napewno nie działają przyciągająco na płeć przeciwną, skład też pozostawia wiele do życzenia, bo w opisach jest co innego a na opakowaniu co innego, więc na pewno to nie tzw "łapacz kobiet" jedynym plusem jest jak wspomniałem naprawde super zapach, który przewyższa drogie markowe perfumy :)

Ocena 

Jeżeli chodzi o zapach tych perfum to naprawde nieziemskie, długo się utrzymują, są intensywne, czuć je od razu, lecz napewno nie działają przyciągająco na płeć przeciwną, skład też pozostawia wiele do życzenia, bo w opisach jest co innego a na opakowaniu co innego, więc na pewno to nie tzw "łapacz kobiet" jedynym plusem jest jak wspomniałem naprawde super zapach, który przewyższa drogie markowe perfumy :)

Ocena 

Produkt Super działa zapach fantastyczny ;) Godny zakupu polecam.

Ocena 

Produkt Super działa zapach fantastyczny ;) Godny zakupu polecam.

Ocena 

Produkt Super działa zapach fantastyczny ;) Godny zakupu polecam.

Ocena 

Produkt Super działa zapach fantastyczny ;) Godny zakupu polecam.

Ocena 

Lubię to ;) fajny świeży morski zapach. POLECAM !!!

Ocena 

Lubię to ;) fajny świeży morski zapach. POLECAM !!!

Ocena 

to tylko autosugestia bo w moim otoczeniu nic się nie zmieniło :(

Ocena 

to tylko autosugestia bo w moim otoczeniu nic się nie zmieniło :(

Ocena 

przesyłka doszła "cała i zdrowa" :D gorąco polecał już działa:D

Ocena 

przesyłka doszła "cała i zdrowa" :D gorąco polecał już działa:D

Ocena 

przesyłka doszła "cała i zdrowa" :D gorąco polecał już działa:D

Ocena 

przesyłka doszła "cała i zdrowa" :D gorąco polecał już działa:D

Ocena 

Mam te perfumy od 3 dni jak na razie nie czuje nic specjalnego muszę jeszcze je wypróbować ale zapach mają piękny nie żałuje że kupiłem wręcz przeciwnie zamierzam kupić jeszcze butelkę polecam wszystkim ten zapach ma coś w sobie :)

Ocena 

Mam te perfumy od 3 dni jak na razie nie czuje nic specjalnego muszę jeszcze je wypróbować ale zapach mają piękny nie żałuje że kupiłem wręcz przeciwnie zamierzam kupić jeszcze butelkę polecam wszystkim ten zapach ma coś w sobie :)

Ocena 

poki co czuje, ze zapach jest na prawde extra, co do skutecznosci, to okaze sie w weekend.. na zachete za zapach i profesjonalna obsluge i szybka dostawe

Ocena 

poki co czuje, ze zapach jest na prawde extra, co do skutecznosci, to okaze sie w weekend.. na zachete za zapach i profesjonalna obsluge i szybka dostawe

Ocena 

Początkowo myślałem że to kolejna ściema marketingowa.Ale ku mojemu Zdziwieniu NIE!
Gdy poczułem 1 raz ten zapach zwalił mnie z nóg jest po prostu boski.
Jestem osobą która nie ufa reklamie tylko własnym doświadczeniom i postanowiłem to sprawdzić.Dziś mija już rok jak jestem z swoją dziewczyną którą poznałem w 2 dzień jak popsikałem się tym produktem.
Jestem w pełni zadowolony i wczoraj kupiłem kolejną buteleczkę tego cuda.
SERDECZNIE POLECAM JEST TO 100% HIT NA RYNKU!

Ocena 

Początkowo myślałem że to kolejna ściema marketingowa.Ale ku mojemu Zdziwieniu NIE!
Gdy poczułem 1 raz ten zapach zwalił mnie z nóg jest po prostu boski.
Jestem osobą która nie ufa reklamie tylko własnym doświadczeniom i postanowiłem to sprawdzić.Dziś mija już rok jak jestem z swoją dziewczyną którą poznałem w 2 dzień jak popsikałem się tym produktem.
Jestem w pełni zadowolony i wczoraj kupiłem kolejną buteleczkę tego cuda.
SERDECZNIE POLECAM JEST TO 100% HIT NA RYNKU!

Ocena 

Powiem tak :) zawsze sie obracałem w gronie ładnych kobiet :) i kupiłem go na test i hmm... niby cos tam je interesuje ale jakies rewelacje to nie sądzę :) Pozdrawiam zarząd Intymność.pl :) Łukasz !!

Ocena 

Powiem tak :) zawsze sie obracałem w gronie ładnych kobiet :) i kupiłem go na test i hmm... niby cos tam je interesuje ale jakies rewelacje to nie sądzę :) Pozdrawiam zarząd Intymność.pl :) Łukasz !!

Ocena 

Kupiłem i sobie chwale... super zapach :D:P zachecam do kupna!!

Ocena 

Kupiłem i sobie chwale... super zapach :D:P zachecam do kupna!!

Ocena 

właśnie zakupiłem buteleczke i jestem godzien stwierdzic że po ich użyciu życie każdego mężczyzny obróci się o 180stopni. Zapach bardzo delikatny i jakby nieco damski ale na skórze ciekawie pachnie. POLECAM WSZYSTKIM, TO NIE JEST ZWYKŁY PIC, TO ŚWIETNY WYNALAZIEK!!

Ocena 

właśnie zakupiłem buteleczke i jestem godzien stwierdzic że po ich użyciu życie każdego mężczyzny obróci się o 180stopni. Zapach bardzo delikatny i jakby nieco damski ale na skórze ciekawie pachnie. POLECAM WSZYSTKIM, TO NIE JEST ZWYKŁY PIC, TO ŚWIETNY WYNALAZIEK!!

Ocena 

intyrgujace jest to ze w sumie dzialaja, nie wiem jakim sposobem ale wzbudzam hmmm, wieksze zaufanie i jestem obdarowywany usmiechem sasiadki;)) ogolnie zapach najss, pozdrawiam L.

Ocena 

intyrgujace jest to ze w sumie dzialaja, nie wiem jakim sposobem ale wzbudzam hmmm, wieksze zaufanie i jestem obdarowywany usmiechem sasiadki;)) ogolnie zapach najss, pozdrawiam L.

Ocena 

oj bo to takie gadanie, wiadomo ze sie na ciebie babki nie rzuca jak psy na kosci, bo sie popsiukasz perfumami, ja doszedlem do wniosku ze glownym ich sukcesem jest to ze nabierasz na pewnosci a to procentuje wiekszym powodzeniem i zainteresowaniem plci przeciwenj, Tomasz

Ocena 

oj bo to takie gadanie, wiadomo ze sie na ciebie babki nie rzuca jak psy na kosci, bo sie popsiukasz perfumami, ja doszedlem do wniosku ze glownym ich sukcesem jest to ze nabierasz na pewnosci a to procentuje wiekszym powodzeniem i zainteresowaniem plci przeciwenj, Tomasz

Ocena 

oplaca sie kupic, dwa razy wiecej w podonej cenie, a prefum bardzo orginal, Jakub

Ocena 

oplaca sie kupic, dwa razy wiecej w podonej cenie, a prefum bardzo orginal, Jakub

Ocena 

dostalem na "kawalerskim" od znajomych tak w ramach zartu, perfumy orginalnie pachna, jak zobacze efekty to moze sam kupie, poki co testuje dalej, przyszla zona nic nie wie :P

Ocena 

dostalem na "kawalerskim" od znajomych tak w ramach zartu, perfumy orginalnie pachna, jak zobacze efekty to moze sam kupie, poki co testuje dalej, przyszla zona nic nie wie :P

Ocena 

dostalem na "kawalerskim" od znajomych tak w ramach zartu, perfumy orginalnie pachna, jak zobacze efekty to moze sam kupie, poki co testuje dalej, przyszla zona nic nie wie :P

Ocena 

dostalem na "kawalerskim" od znajomych tak w ramach zartu, perfumy orginalnie pachna, jak zobacze efekty to moze sam kupie, poki co testuje dalej, przyszla zona nic nie wie :P

Ocena 

moja niunia i tak jest HOT a teraz to mi zyc nie daje, uwazajcie na kogo stosujecie te feromony :D

Ocena 

moja niunia i tak jest HOT a teraz to mi zyc nie daje, uwazajcie na kogo stosujecie te feromony :D

Ocena 

moja niunia i tak jest HOT a teraz to mi zyc nie daje, uwazajcie na kogo stosujecie te feromony :D

Ocena 

moja niunia i tak jest HOT a teraz to mi zyc nie daje, uwazajcie na kogo stosujecie te feromony :D

Ocena 

bardzo poreczne, wole te male bo nosze je w kieszeni marynarki i pryskam sie co jakis czas w ciagu dnia, kolezanki z dzialu chetnie ze mna zartuja na "kawie" ;)

Ocena 

bardzo poreczne, wole te male bo nosze je w kieszeni marynarki i pryskam sie co jakis czas w ciagu dnia, kolezanki z dzialu chetnie ze mna zartuja na "kawie" ;)

Ocena 

bardzo poreczne, wole te male bo nosze je w kieszeni marynarki i pryskam sie co jakis czas w ciagu dnia, kolezanki z dzialu chetnie ze mna zartuja na "kawie" ;)

Ocena 

bardzo poreczne, wole te male bo nosze je w kieszeni marynarki i pryskam sie co jakis czas w ciagu dnia, kolezanki z dzialu chetnie ze mna zartuja na "kawie" ;)

Ocena 

jestem przedstawicielem handlowym i lepiej idzie mi nawiazywanie kontaktu z klientem. zapach świeży. Ernest

Ocena 

jestem przedstawicielem handlowym i lepiej idzie mi nawiazywanie kontaktu z klientem. zapach świeży. Ernest

Ocena 

jestem przedstawicielem handlowym i lepiej idzie mi nawiazywanie kontaktu z klientem. zapach świeży. Ernest

Ocena 

jestem przedstawicielem handlowym i lepiej idzie mi nawiazywanie kontaktu z klientem. zapach świeży. Ernest

Ocena 

pięknie pachną i podziałały na moją żonę, znowu mnie pragnie czego chcieć więcej? andrzej

Ocena 

pięknie pachną i podziałały na moją żonę, znowu mnie pragnie czego chcieć więcej? andrzej

Ocena 

pięknie pachną i podziałały na moją żonę, znowu mnie pragnie czego chcieć więcej? andrzej

Ocena 

pięknie pachną i podziałały na moją żonę, znowu mnie pragnie czego chcieć więcej? andrzej

Ocena 

Love & desire to najlepsze perfumy jakie kiedykolwiek miałem, a dodatkowy atut to feromony które pomagają mi w stersowych sytuacja Joanna....

Ocena 

Love & desire to najlepsze perfumy jakie kiedykolwiek miałem, a dodatkowy atut to feromony które pomagają mi w stersowych sytuacja Joanna....

Ocena 

Love & desire to najlepsze perfumy jakie kiedykolwiek miałem, a dodatkowy atut to feromony które pomagają mi w stersowych sytuacja Joanna....

Ocena 

Love & desire to najlepsze perfumy jakie kiedykolwiek miałem, a dodatkowy atut to feromony które pomagają mi w stersowych sytuacja Joanna....

Ocena 

Love&desire potrafią tak rozbudzić moją dziewczynę, że ma chęć całą noc się ze mną kochać, ten zapach robi swoje Piotrek....

Ocena 

Love&desire potrafią tak rozbudzić moją dziewczynę, że ma chęć całą noc się ze mną kochać, ten zapach robi swoje Piotrek....

Ocena 

Love&desire potrafią tak rozbudzić moją dziewczynę, że ma chęć całą noc się ze mną kochać, ten zapach robi swoje Piotrek....

Ocena 

Love&desire potrafią tak rozbudzić moją dziewczynę, że ma chęć całą noc się ze mną kochać, ten zapach robi swoje Piotrek....

Ocena 

pięknie pachną, czuję się z nimi pewniej, dlatego polecam zapach Love%desire Piotr

Ocena 

pięknie pachną, czuję się z nimi pewniej, dlatego polecam zapach Love%desire Piotr

Ocena 

pięknie pachną, czuję się z nimi pewniej, dlatego polecam zapach Love%desire Piotr

Ocena 

pięknie pachną, czuję się z nimi pewniej, dlatego polecam zapach Love%desire Piotr

Ocena 

feromony feromonami, ale zapch robi swoje :D:D:D Jurek

Ocena 

feromony feromonami, ale zapch robi swoje :D:D:D Jurek

Ocena 

feromony feromonami, ale zapch robi swoje :D:D:D Jurek

Ocena 

feromony feromonami, ale zapch robi swoje :D:D:D Jurek

Ocena 

świetny wabik na panie, koleżanki z pracy nie mogą się "nawąchać" :P szef

Ocena 

świetny wabik na panie, koleżanki z pracy nie mogą się "nawąchać" :P szef

Ocena 

świetny wabik na panie, koleżanki z pracy nie mogą się "nawąchać" :P szef

Ocena 

świetny wabik na panie, koleżanki z pracy nie mogą się "nawąchać" :P szef

Ocena 

jak na faceta nie wierze w feromony ale te akurat zakupiłem i jestem zadowolony artur

Ocena 

jak na faceta nie wierze w feromony ale te akurat zakupiłem i jestem zadowolony artur

Ocena 

jak na faceta nie wierze w feromony ale te akurat zakupiłem i jestem zadowolony artur

Ocena 

jak na faceta nie wierze w feromony ale te akurat zakupiłem i jestem zadowolony artur

Ocena 

mm mój mężczyzna cudownie pachnie i jak na niego patrzę odrazu nabieram ochoty na seks :) mirabella

Ocena 

mm mój mężczyzna cudownie pachnie i jak na niego patrzę odrazu nabieram ochoty na seks :) mirabella

Ocena 

mm mój mężczyzna cudownie pachnie i jak na niego patrzę odrazu nabieram ochoty na seks :) mirabella

Ocena 

mm mój mężczyzna cudownie pachnie i jak na niego patrzę odrazu nabieram ochoty na seks :) mirabella

Ocena 

Zajebiscie pachną polecam każdemu! :) A po za tym spójzcie na inne komentarze Również pozytywne :) naprawde działają :)...

Ocena 

Zajebiscie pachną polecam każdemu! :) A po za tym spójzcie na inne komentarze Również pozytywne :) naprawde działają :)...

Ocena 

Zajebiscie pachną polecam każdemu! :) A po za tym spójzcie na inne komentarze Również pozytywne :) naprawde działają :)...

Ocena 

Zajebiscie pachną polecam każdemu! :) A po za tym spójzcie na inne komentarze Również pozytywne :) naprawde działają :)...

Ocena 

Naprawdę skuteczny perfum,z wyjątkowym delikatnym zapachem.Słyszałem opinie brata i siostry że feromony to ściema,ale przed otrzymaniem tego perfumu pomyślałem że aby zobaczyć aktywność tego feromonów pójdę do ulubionej fryzjerki spryskany,ale przed tym odwiedziłem kumpla,akurat mocno spryskany nie byłem a już spytał mnie jakiego perfumu używam i ile na siebie go wylałem że tak mocno pachnie że aż mu w nosie się kręci,oczywiście zachowałem tajemnice i powiedziałem że to ojca woda po goleniu,potem gdy dotarłem do fryzjera,obcinała mnie sympatyczna praktykantka w wieku 18 lat i co najlepsze kończąc prace spytała o mój numer!Wychodziłem zdziwiony i zadowolony bo słyszałem wiele negatywnych opini ale jednak skuteczne w 100%.Zadowolony z zakupu,wiele osób pisze na allegro że nie sprawdza się,a że też tam kupowałem mam inne zdanie,trzeba przede wszystkim przebywać w środowisku gdzie też są kobiety bo one same nie spadną z nieba.....

Ocena 

Naprawdę skuteczny perfum,z wyjątkowym delikatnym zapachem.Słyszałem opinie brata i siostry że feromony to ściema,ale przed otrzymaniem tego perfumu pomyślałem że aby zobaczyć aktywność tego feromonów pójdę do ulubionej fryzjerki spryskany,ale przed tym odwiedziłem kumpla,akurat mocno spryskany nie byłem a już spytał mnie jakiego perfumu używam i ile na siebie go wylałem że tak mocno pachnie że aż mu w nosie się kręci,oczywiście zachowałem tajemnice i powiedziałem że to ojca woda po goleniu,potem gdy dotarłem do fryzjera,obcinała mnie sympatyczna praktykantka w wieku 18 lat i co najlepsze kończąc prace spytała o mój numer!Wychodziłem zdziwiony i zadowolony bo słyszałem wiele negatywnych opini ale jednak skuteczne w 100%.Zadowolony z zakupu,wiele osób pisze na allegro że nie sprawdza się,a że też tam kupowałem mam inne zdanie,trzeba przede wszystkim przebywać w środowisku gdzie też są kobiety bo one same nie spadną z nieba.....

Ocena 

Naprawdę skuteczny perfum,z wyjątkowym delikatnym zapachem.Słyszałem opinie brata i siostry że feromony to ściema,ale przed otrzymaniem tego perfumu pomyślałem że aby zobaczyć aktywność tego feromonów pójdę do ulubionej fryzjerki spryskany,ale przed tym odwiedziłem kumpla,akurat mocno spryskany nie byłem a już spytał mnie jakiego perfumu używam i ile na siebie go wylałem że tak mocno pachnie że aż mu w nosie się kręci,oczywiście zachowałem tajemnice i powiedziałem że to ojca woda po goleniu,potem gdy dotarłem do fryzjera,obcinała mnie sympatyczna praktykantka w wieku 18 lat i co najlepsze kończąc prace spytała o mój numer!Wychodziłem zdziwiony i zadowolony bo słyszałem wiele negatywnych opini ale jednak skuteczne w 100%.Zadowolony z zakupu,wiele osób pisze na allegro że nie sprawdza się,a że też tam kupowałem mam inne zdanie,trzeba przede wszystkim przebywać w środowisku gdzie też są kobiety bo one same nie spadną z nieba.....

Ocena 

Naprawdę skuteczny perfum,z wyjątkowym delikatnym zapachem.Słyszałem opinie brata i siostry że feromony to ściema,ale przed otrzymaniem tego perfumu pomyślałem że aby zobaczyć aktywność tego feromonów pójdę do ulubionej fryzjerki spryskany,ale przed tym odwiedziłem kumpla,akurat mocno spryskany nie byłem a już spytał mnie jakiego perfumu używam i ile na siebie go wylałem że tak mocno pachnie że aż mu w nosie się kręci,oczywiście zachowałem tajemnice i powiedziałem że to ojca woda po goleniu,potem gdy dotarłem do fryzjera,obcinała mnie sympatyczna praktykantka w wieku 18 lat i co najlepsze kończąc prace spytała o mój numer!Wychodziłem zdziwiony i zadowolony bo słyszałem wiele negatywnych opini ale jednak skuteczne w 100%.Zadowolony z zakupu,wiele osób pisze na allegro że nie sprawdza się,a że też tam kupowałem mam inne zdanie,trzeba przede wszystkim przebywać w środowisku gdzie też są kobiety bo one same nie spadną z nieba.....

Ocena 

Ja używam od roku i badzo sobie je cenię. Niezła jazda !!!!!

Ocena 

Ja używam od roku i badzo sobie je cenię. Niezła jazda !!!!!

Ocena 

Ja używam od roku i badzo sobie je cenię. Niezła jazda !!!!!

Ocena 

Ja używam od roku i badzo sobie je cenię. Niezła jazda !!!!!

Ocena 

kupilam je mojemu chlopakowi na urodziny i najpierw powiedzial ze nie bedzie ich uzywal bo pachna jak damskie, faktycznie zapach maja bardzo delikatny i słodkawy, ale na skórze zaczynaja pachniec zupelnie inaczej i bynajmniej nie jak damskie. teraz uzywa ich prawie codziennie, pryska sie gdy mysli ze tego nie widze ale przeciez widze ze w butelce ubywa perfum no i czuje przeciez nie tylko zapach ;-) naprawde te prfumy zmieniaja ludzi!....

Ocena 

kupilam je mojemu chlopakowi na urodziny i najpierw powiedzial ze nie bedzie ich uzywal bo pachna jak damskie, faktycznie zapach maja bardzo delikatny i słodkawy, ale na skórze zaczynaja pachniec zupelnie inaczej i bynajmniej nie jak damskie. teraz uzywa ich prawie codziennie, pryska sie gdy mysli ze tego nie widze ale przeciez widze ze w butelce ubywa perfum no i czuje przeciez nie tylko zapach ;-) naprawde te prfumy zmieniaja ludzi!....

Ocena 

kupilam je mojemu chlopakowi na urodziny i najpierw powiedzial ze nie bedzie ich uzywal bo pachna jak damskie, faktycznie zapach maja bardzo delikatny i słodkawy, ale na skórze zaczynaja pachniec zupelnie inaczej i bynajmniej nie jak damskie. teraz uzywa ich prawie codziennie, pryska sie gdy mysli ze tego nie widze ale przeciez widze ze w butelce ubywa perfum no i czuje przeciez nie tylko zapach ;-) naprawde te prfumy zmieniaja ludzi!....

Ocena 

kupilam je mojemu chlopakowi na urodziny i najpierw powiedzial ze nie bedzie ich uzywal bo pachna jak damskie, faktycznie zapach maja bardzo delikatny i słodkawy, ale na skórze zaczynaja pachniec zupelnie inaczej i bynajmniej nie jak damskie. teraz uzywa ich prawie codziennie, pryska sie gdy mysli ze tego nie widze ale przeciez widze ze w butelce ubywa perfum no i czuje przeciez nie tylko zapach ;-) naprawde te prfumy zmieniaja ludzi!....

Ocena 

Mój chłopak używa tych perfum i naprawde za tą cenę polecam każdemu. Są rzeczywiście bardzo erotyczne i przyciagające :)....

Ocena 

Mój chłopak używa tych perfum i naprawde za tą cenę polecam każdemu. Są rzeczywiście bardzo erotyczne i przyciagające :)....

Ocena 

Mój chłopak używa tych perfum i naprawde za tą cenę polecam każdemu. Są rzeczywiście bardzo erotyczne i przyciagające :)....

Ocena 

Mój chłopak używa tych perfum i naprawde za tą cenę polecam każdemu. Są rzeczywiście bardzo erotyczne i przyciagające :)....

Ocena 

Ja czuję że na imprach dużo więcej lasek zwraca na mnie uwagę. Chyba muszę zaopatrzyć się w nową butelkę bo strasznie dużo używam. Mam nadzieję że nie będzie skutków ubocznych :)....

Ocena 

Ja czuję że na imprach dużo więcej lasek zwraca na mnie uwagę. Chyba muszę zaopatrzyć się w nową butelkę bo strasznie dużo używam. Mam nadzieję że nie będzie skutków ubocznych :)....

Ocena 

Ja czuję że na imprach dużo więcej lasek zwraca na mnie uwagę. Chyba muszę zaopatrzyć się w nową butelkę bo strasznie dużo używam. Mam nadzieję że nie będzie skutków ubocznych :)....

Ocena 

Ja czuję że na imprach dużo więcej lasek zwraca na mnie uwagę. Chyba muszę zaopatrzyć się w nową butelkę bo strasznie dużo używam. Mam nadzieję że nie będzie skutków ubocznych :)....

Ocena 

Bardzo ładnie pachną. Jestem bardzo zadowolony. Marcin 23

Ocena 

Bardzo ładnie pachną. Jestem bardzo zadowolony. Marcin 23

Ocena 

Bardzo ładnie pachną. Jestem bardzo zadowolony. Marcin 23

Ocena 

Bardzo ładnie pachną. Jestem bardzo zadowolony. Marcin 23

Ocena 

Bardzo ładnie pachną. Jestem bardzo zadowolony. Marcin 23

Ocena 

Bardzo ładnie pachną. Jestem bardzo zadowolony. Marcin 23

Ocena 

Ja czuję że na imprach dużo więcej lasek zwraca na mnie uwagę. Chyba muszę zaopatrzyć się w nową butelkę bo strasznie dużo używam. Mam nadzieję że nie będzie skutków ubocznych :)..

Ocena 

Ja czuję że na imprach dużo więcej lasek zwraca na mnie uwagę. Chyba muszę zaopatrzyć się w nową butelkę bo strasznie dużo używam. Mam nadzieję że nie będzie skutków ubocznych :)..

Ocena 

Mój chłopak używa tych perfum i naprawde za tą cenę polecam każdemu. Są rzeczywiście bardzo erotyczne i przyciagające :)..

Ocena 

Mój chłopak używa tych perfum i naprawde za tą cenę polecam każdemu. Są rzeczywiście bardzo erotyczne i przyciagające :)..

Ocena 

kupilam je mojemu chlopakowi na urodziny i najpierw powiedzial ze nie bedzie ich uzywal bo pachna jak damskie, faktycznie zapach maja bardzo delikatny i słodkawy, ale na skórze zaczynaja pachniec zupelnie inaczej i bynajmniej nie jak damskie. teraz uzywa ich prawie codziennie, pryska sie gdy mysli ze tego nie widze ale przeciez widze ze w butelce ubywa perfum no i czuje przeciez nie tylko zapach ;-) naprawde te prfumy zmieniaja ludzi!..

Ocena 

kupilam je mojemu chlopakowi na urodziny i najpierw powiedzial ze nie bedzie ich uzywal bo pachna jak damskie, faktycznie zapach maja bardzo delikatny i słodkawy, ale na skórze zaczynaja pachniec zupelnie inaczej i bynajmniej nie jak damskie. teraz uzywa ich prawie codziennie, pryska sie gdy mysli ze tego nie widze ale przeciez widze ze w butelce ubywa perfum no i czuje przeciez nie tylko zapach ;-) naprawde te prfumy zmieniaja ludzi!..

Ocena 

Ja używam od roku i badzo sobie je cenię. Niezła jazda !!!!!

Ocena 

Ja używam od roku i badzo sobie je cenię. Niezła jazda !!!!!

Ocena 

Czytając na forach ludzie wypowiadają się że Love&Desire to jedna wielka ściema na allegro, na allegro może i tak, ale widocznie ludzie nie znają się na rzeczy, każdy jednak wie że feromon to nie wszystko, liczy się również dobry bajer i żeby zwrócić na siebie uwagę trzeba jakoś wyglądać bo przecież każdy wie że z kozła barana nie zrobisz :) . Zatem gdy kumpel opowiedział mi całą swą historię L&D nie mogłem uwierzyć, no ale się skusiłem i mogę powiedzieć że Działają, wiem z własnego doświadczenia że kobiety uwielbiają ten zapach i nie świadomie zmienia się ich podejście do mnie :) a zatem objawy to "u nie których" czerwone słodkie oczka, zawstydzenie i miłe podejście do sytuacji :) To cała moja opinia na ten temat Pozdrawiam i każdemu polecam..

Ocena 

Czytając na forach ludzie wypowiadają się że Love&Desire to jedna wielka ściema na allegro, na allegro może i tak, ale widocznie ludzie nie znają się na rzeczy, każdy jednak wie że feromon to nie wszystko, liczy się również dobry bajer i żeby zwrócić na siebie uwagę trzeba jakoś wyglądać bo przecież każdy wie że z kozła barana nie zrobisz :) . Zatem gdy kumpel opowiedział mi całą swą historię L&D nie mogłem uwierzyć, no ale się skusiłem i mogę powiedzieć że Działają, wiem z własnego doświadczenia że kobiety uwielbiają ten zapach i nie świadomie zmienia się ich podejście do mnie :) a zatem objawy to "u nie których" czerwone słodkie oczka, zawstydzenie i miłe podejście do sytuacji :) To cała moja opinia na ten temat Pozdrawiam i każdemu polecam..

Ocena 

Naprawdę skuteczny perfum,z wyjątkowym delikatnym zapachem.Słyszałem opinie brata i siostry że feromony to ściema,ale przed otrzymaniem tego perfumu pomyślałem że aby zobaczyć aktywność tego feromonów pójdę do ulubionej fryzjerki spryskany,ale przed tym odwiedziłem kumpla,akurat mocno spryskany nie byłem a już spytał mnie jakiego perfumu używam i ile na siebie go wylałem że tak mocno pachnie że aż mu w nosie się kręci,oczywiście zachowałem tajemnice i powiedziałem że to ojca woda po goleniu,potem gdy dotarłem do fryzjera,obcinała mnie sympatyczna praktykantka w wieku 18 lat i co najlepsze kończąc prace spytała o mój numer!Wychodziłem zdziwiony i zadowolony bo słyszałem wiele negatywnych opini ale jednak skuteczne w 100%.Zadowolony z zakupu,wiele osób pisze na allegro że nie sprawdza się,a że też tam kupowałem mam inne zdanie,trzeba przede wszystkim przebywać w środowisku gdzie też są kobiety bo one same nie spadną z nieba...

Ocena 

Naprawdę skuteczny perfum,z wyjątkowym delikatnym zapachem.Słyszałem opinie brata i siostry że feromony to ściema,ale przed otrzymaniem tego perfumu pomyślałem że aby zobaczyć aktywność tego feromonów pójdę do ulubionej fryzjerki spryskany,ale przed tym odwiedziłem kumpla,akurat mocno spryskany nie byłem a już spytał mnie jakiego perfumu używam i ile na siebie go wylałem że tak mocno pachnie że aż mu w nosie się kręci,oczywiście zachowałem tajemnice i powiedziałem że to ojca woda po goleniu,potem gdy dotarłem do fryzjera,obcinała mnie sympatyczna praktykantka w wieku 18 lat i co najlepsze kończąc prace spytała o mój numer!Wychodziłem zdziwiony i zadowolony bo słyszałem wiele negatywnych opini ale jednak skuteczne w 100%.Zadowolony z zakupu,wiele osób pisze na allegro że nie sprawdza się,a że też tam kupowałem mam inne zdanie,trzeba przede wszystkim przebywać w środowisku gdzie też są kobiety bo one same nie spadną z nieba...

Ocena 

Zajebiscie pachną polecam każdemu! :) A po za tym spójzcie na inne komentarze Również pozytywne :) naprawde działają :).

Ocena 

Zajebiscie pachną polecam każdemu! :) A po za tym spójzcie na inne komentarze Również pozytywne :) naprawde działają :).

Ocena 

mm mój mężczyzna cudownie pachnie i jak na niego patrzę odrazu nabieram ochoty na seks :) mirabella

Ocena 

mm mój mężczyzna cudownie pachnie i jak na niego patrzę odrazu nabieram ochoty na seks :) mirabella

Ocena 

jak na faceta nie wierze w feromony ale te akurat zakupiłem i jestem zadowolony artur

Ocena 

jak na faceta nie wierze w feromony ale te akurat zakupiłem i jestem zadowolony artur

Ocena 

świetny wabik na panie, koleżanki z pracy nie mogą się "nawąchać" :P szef

Ocena 

świetny wabik na panie, koleżanki z pracy nie mogą się "nawąchać" :P szef

Ocena 

feromony feromonami, ale zapch robi swoje :D:D:D Jurek

Ocena 

feromony feromonami, ale zapch robi swoje :D:D:D Jurek

Ocena 

pięknie pachną, czuję się z nimi pewniej, dlatego polecam zapach Love%desire Piotr

Ocena 

pięknie pachną, czuję się z nimi pewniej, dlatego polecam zapach Love%desire Piotr

Ocena 

Love&desire potrafią tak rozbudzić moją dziewczynę, że ma chęć całą noc się ze mną kochać, ten zapach robi swoje Piotrek..

Ocena 

Love&desire potrafią tak rozbudzić moją dziewczynę, że ma chęć całą noc się ze mną kochać, ten zapach robi swoje Piotrek..

Ocena 

Love & desire to najlepsze perfumy jakie kiedykolwiek miałem, a dodatkowy atut to feromony które pomagają mi w stersowych sytuacja Joanna..

Ocena 

Love & desire to najlepsze perfumy jakie kiedykolwiek miałem, a dodatkowy atut to feromony które pomagają mi w stersowych sytuacja Joanna..

Ocena 

pięknie pachną i podziałały na moją żonę, znowu mnie pragnie czego chcieć więcej? andrzej

Ocena 

pięknie pachną i podziałały na moją żonę, znowu mnie pragnie czego chcieć więcej? andrzej

Ocena 

pięknie pachną i podziałały na moją żonę, znowu mnie pragnie czego chcieć więcej? andrzej

Ocena 

pięknie pachną i podziałały na moją żonę, znowu mnie pragnie czego chcieć więcej? andrzej

Ocena 

Love & desire to najlepsze perfumy jakie kiedykolwiek miałem, a dodatkowy atut to feromony które pomagają mi w stersowych sytuacja Joanna

Ocena 

Love & desire to najlepsze perfumy jakie kiedykolwiek miałem, a dodatkowy atut to feromony które pomagają mi w stersowych sytuacja Joanna

Ocena 

Love&desire potrafią tak rozbudzić moją dziewczynę, że ma chęć całą noc się ze mną kochać, ten zapach robi swoje Piotrek

Ocena 

Love&desire potrafią tak rozbudzić moją dziewczynę, że ma chęć całą noc się ze mną kochać, ten zapach robi swoje Piotrek

Ocena 

jesli chodzi o zapach zajebiscie pachnie ale kjesli chodzi o skutecznosc zerowa nic nie dziala pod wzgledem zapachu warte uwagi ale te feromony to jednak sciema....pozdrawiam

Ocena 

jesli chodzi o zapach zajebiscie pachnie ale kjesli chodzi o skutecznosc zerowa nic nie dziala pod wzgledem zapachu warte uwagi ale te feromony to jednak sciema....pozdrawiam

Ocena 

pięknie pachną, czuję się z nimi pewniej, dlatego polecam zapach Love%desire Piotr

Ocena 

pięknie pachną, czuję się z nimi pewniej, dlatego polecam zapach Love%desire Piotr

Ocena 

feromony feromonami, ale zapch robi swoje :D:D:D Jurek

Ocena 

feromony feromonami, ale zapch robi swoje :D:D:D Jurek

Ocena 

świetny wabik na panie, koleżanki z pracy nie mogą się "nawąchać" :P szef

Ocena 

świetny wabik na panie, koleżanki z pracy nie mogą się "nawąchać" :P szef

Ocena 

ładny zapach ale efektu nie ma nikt nie zwraca na to uwagi

Ocena 

ładny zapach ale efektu nie ma nikt nie zwraca na to uwagi

Ocena 

jak na faceta nie wierze w feromony ale te akurat zakupiłem i jestem zadowolony artur

Ocena 

jak na faceta nie wierze w feromony ale te akurat zakupiłem i jestem zadowolony artur

Ocena 

mm mój mężczyzna cudownie pachnie i jak na niego patrzę odrazu nabieram ochoty na seks :) mirabella

Ocena 

mm mój mężczyzna cudownie pachnie i jak na niego patrzę odrazu nabieram ochoty na seks :) mirabella

Ocena 

Zajebiscie pachną polecam każdemu! :) A po za tym spójzcie na inne komentarze Również pozytywne :) naprawde działają :)

Ocena 

Zajebiscie pachną polecam każdemu! :) A po za tym spójzcie na inne komentarze Również pozytywne :) naprawde działają :)

Ocena 

Naprawdę skuteczny perfum,z wyjątkowym delikatnym zapachem.Słyszałem opinie brata i siostry że feromony to ściema,ale przed otrzymaniem tego perfumu pomyślałem że aby zobaczyć aktywność tego feromonów pójdę do ulubionej fryzjerki spryskany,ale przed tym odwiedziłem kumpla,akurat mocno spryskany nie byłem a już spytał mnie jakiego perfumu używam i ile na siebie go wylałem że tak mocno pachnie że aż mu w nosie się kręci,oczywiście zachowałem tajemnice i powiedziałem że to ojca woda po goleniu,potem gdy dotarłem do fryzjera,obcinała mnie sympatyczna praktykantka w wieku 18 lat i co najlepsze kończąc prace spytała o mój numer!Wychodziłem zdziwiony i zadowolony bo słyszałem wiele negatywnych opini ale jednak skuteczne w 100%.Zadowolony z zakupu,wiele osób pisze na allegro że nie sprawdza się,a że też tam kupowałem mam inne zdanie,trzeba przede wszystkim przebywać w środowisku gdzie też są kobiety bo one same nie spadną z nieba.

Ocena 

Naprawdę skuteczny perfum,z wyjątkowym delikatnym zapachem.Słyszałem opinie brata i siostry że feromony to ściema,ale przed otrzymaniem tego perfumu pomyślałem że aby zobaczyć aktywność tego feromonów pójdę do ulubionej fryzjerki spryskany,ale przed tym odwiedziłem kumpla,akurat mocno spryskany nie byłem a już spytał mnie jakiego perfumu używam i ile na siebie go wylałem że tak mocno pachnie że aż mu w nosie się kręci,oczywiście zachowałem tajemnice i powiedziałem że to ojca woda po goleniu,potem gdy dotarłem do fryzjera,obcinała mnie sympatyczna praktykantka w wieku 18 lat i co najlepsze kończąc prace spytała o mój numer!Wychodziłem zdziwiony i zadowolony bo słyszałem wiele negatywnych opini ale jednak skuteczne w 100%.Zadowolony z zakupu,wiele osób pisze na allegro że nie sprawdza się,a że też tam kupowałem mam inne zdanie,trzeba przede wszystkim przebywać w środowisku gdzie też są kobiety bo one same nie spadną z nieba.

Ocena 

Czytając na forach ludzie wypowiadają się że Love&Desire to jedna wielka ściema na allegro, na allegro może i tak, ale widocznie ludzie nie znają się na rzeczy, każdy jednak wie że feromon to nie wszystko, liczy się również dobry bajer i żeby zwrócić na siebie uwagę trzeba jakoś wyglądać bo przecież każdy wie że z kozła barana nie zrobisz :) . Zatem gdy kumpel opowiedział mi całą swą historię L&D nie mogłem uwierzyć, no ale się skusiłem i mogę powiedzieć że Działają, wiem z własnego doświadczenia że kobiety uwielbiają ten zapach i nie świadomie zmienia się ich podejście do mnie :) a zatem objawy to "u nie których" czerwone słodkie oczka, zawstydzenie i miłe podejście do sytuacji :) To cała moja opinia na ten temat Pozdrawiam i każdemu polecam

Ocena 

Czytając na forach ludzie wypowiadają się że Love&Desire to jedna wielka ściema na allegro, na allegro może i tak, ale widocznie ludzie nie znają się na rzeczy, każdy jednak wie że feromon to nie wszystko, liczy się również dobry bajer i żeby zwrócić na siebie uwagę trzeba jakoś wyglądać bo przecież każdy wie że z kozła barana nie zrobisz :) . Zatem gdy kumpel opowiedział mi całą swą historię L&D nie mogłem uwierzyć, no ale się skusiłem i mogę powiedzieć że Działają, wiem z własnego doświadczenia że kobiety uwielbiają ten zapach i nie świadomie zmienia się ich podejście do mnie :) a zatem objawy to "u nie których" czerwone słodkie oczka, zawstydzenie i miłe podejście do sytuacji :) To cała moja opinia na ten temat Pozdrawiam i każdemu polecam

Ocena 

Ja używam od roku i badzo sobie je cenię. Niezła jazda !!!!!

Ocena 

Ja używam od roku i badzo sobie je cenię. Niezła jazda !!!!!

Ocena 

kupilam je mojemu chlopakowi na urodziny i najpierw powiedzial ze nie bedzie ich uzywal bo pachna jak damskie, faktycznie zapach maja bardzo delikatny i słodkawy, ale na skórze zaczynaja pachniec zupelnie inaczej i bynajmniej nie jak damskie. teraz uzywa ich prawie codziennie, pryska sie gdy mysli ze tego nie widze ale przeciez widze ze w butelce ubywa perfum no i czuje przeciez nie tylko zapach ;-) naprawde te prfumy zmieniaja ludzi!

Ocena 

kupilam je mojemu chlopakowi na urodziny i najpierw powiedzial ze nie bedzie ich uzywal bo pachna jak damskie, faktycznie zapach maja bardzo delikatny i słodkawy, ale na skórze zaczynaja pachniec zupelnie inaczej i bynajmniej nie jak damskie. teraz uzywa ich prawie codziennie, pryska sie gdy mysli ze tego nie widze ale przeciez widze ze w butelce ubywa perfum no i czuje przeciez nie tylko zapach ;-) naprawde te prfumy zmieniaja ludzi!

Ocena 

Mój chłopak używa tych perfum i naprawde za tą cenę polecam każdemu. Są rzeczywiście bardzo erotyczne i przyciagające :)

Ocena 

Mój chłopak używa tych perfum i naprawde za tą cenę polecam każdemu. Są rzeczywiście bardzo erotyczne i przyciagające :)

Ocena 

Ja czuję że na imprach dużo więcej lasek zwraca na mnie uwagę. Chyba muszę zaopatrzyć się w nową butelkę bo strasznie dużo używam. Mam nadzieję że nie będzie skutków ubocznych :)

Ocena 

Ja czuję że na imprach dużo więcej lasek zwraca na mnie uwagę. Chyba muszę zaopatrzyć się w nową butelkę bo strasznie dużo używam. Mam nadzieję że nie będzie skutków ubocznych :)

Ocena 

Bardzo ładnie pachną. Jestem bardzo zadowolony. Marcin 23

Ocena 

Bardzo ładnie pachną. Jestem bardzo zadowolony. Marcin 23

Napisz opinię!

Napisz opinię

Love&Desire 100ml skuteczne męskie feromony - dominujący zapach!

Love&Desire 100ml skuteczne męskie feromony - dominujący zapach!

Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm. Feromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają na każdego.

Jak działają feromony i jakie jest ich naukowe tło? Czytaj dalej

Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – zdaj się na feromony. Sprawdź jak wiele osób doceniło wpływ feromonów na ich kontakty z innymi ludźmi!

Najbardziej podatne na działanie feromonów są kobiety między 18 a 40 rokiem życia. W tym przedziale 9 na 10 kobiet podczas Naszego anonimowego badania przyznało się, że uległo wpływom feromonów! Badanie przeprowadzono na grupie ponad 5 tysięcy kobiet.

Love&Desire - najpopularniejsze na rynku!

Feromony Love&Desire cieszą się ogromną popularnością, zarówno wśród klientów jak i renomowanych trenerów podrywu! Swoją popularność zyskały dzięki niesamowitej skuteczności. Feromony zostały skonstruowane w ten sposób, żeby można ich było używać jak zwykłych perfum. Poza feromonami w składzie, mają one również nutę zapachową!

Jak działają feromony Love & Desire?

Feromony i perfumy z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie. Sam zapach Love & Desire jest bardzo męski, zdecydowany i hipnotyzujący, feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich. Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów. Feromony Love&Desire są dla Ciebie jeśli:

 • chcesz poflirtować
 • szukasz na stałe drugiej połówki
 • poszukujesz nowych znajomości
 • chcesz mieć lepszy kontakt z ludźmi, których już znasz, np. w miejscu pracy itp.

Feromony Love & Desire pomogą Ci:

 • wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji
 • zwrócić na siebie większą uwagę
 • zyskać szacunek i sympatię otoczenia
 • poczuć się bardziej męsko w swojej skórze

Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz. Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający Twoją siłę i magnetyzm. Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire bez trudu poprosisz interesującą Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub do tańca na imprezie. I możesz być pewien, że żadna Ci nie odmówi!

Dlaczego Love & Desire to najlepsze feromony dla mężczyzn?

Love & Desire to najskuteczniejsze feromony. Potwierdzają to opinie naszych klientów. Ponadto feromony te zostały uznane za najlepszy produkt w kategorii „najbardziej pociągający zapach".

Skuteczność Love & Desire opiera się na latach pr