Sexual Attraction 15ml męskie - feromony z formułą 5-alpha!


Wysyłka za:

ŚREDNIA OCEN:
(53)
(5)
(4)
(1)
(0)
WSZYSTKICH OPINII: 63 (zobacz wszystkie)
49,90 zł

Wyobraź sobie, że działasz na płeć przeciwną jak magnes. Co z tym zrobisz? Niezobowiązujący nowy flirt? A może wzmocnienie wrażeń w stałym związku?

Jeśli w rzeczywistości jest inaczej i wydaje Ci, że jesteś nieśmiały, nie dla Ciebie uwodzenie albo po prostu nie masz doświadczenia z kobietami, to koniecznie czytaj dalej. Bo na wszystkie te pytania najlepszą odpowiedzią są: feromony.

Czy wiesz, jak działają feromony?

Dowiedz się, jaką moc ma każdy z nas. Feromony to naturalna siła przyciągania, odpowiadająca za relacje między ludźmi. Dzięki wzajemnemu oddziaływaniu feromonów jedni ludzie się przyciągają, a inni zostają w stosunku do siebie neutralni. Coś, co jest dla jednej osoby atrakcyjne, dla drugiej może być nawet niezauważalne. Dlaczego? Otóż z powodu feromonów. Feromony to naturalnie występujące w organizmie substancje lotne, które przesyłają niewidzialną informację o nas samych: o naszej gotowości na poznanie kogoś, o otwartości, zaufaniu, a nawet płodności czy ochocie na seks.

Jak działają feromony i jakie jest ich naukowe tło? Czytaj dalej

Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm.. Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – zdaj się na feromony. Sprawdź jak wiele osób doceniło wpływ feromonów na ich kontakty z innymi ludźmi!

Feromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają praktycznie na każdego. Najbardziej podatne na działanie feromonów są kobiety między 18 a 40 rokiem życia. W tym przedziale 9 na 10 kobiet podczas Naszego anonimowego badania przyznało się, że uległo wpływom feromonów! Badanie przeprowadzono na grupie ponad 5 tysięcy kobiet.

Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Zdarza się, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei blokuje Nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Skończ ze stresem towarzyszącym podczas poznawania nowych osób, wykorzystaj moc feromonów!

Działanie feromonów zostało naukowo udowodnione. Chemicznie zestawiane ze sobą feromony zostały poddane wielu eksperymentom w laboratoriach na całym świecie. Efekty badań przerosły oczekiwania samych ekspertów. Od tego czasu feromony są produkowane na skalę światową i z powodzeniem służą milionom ludzi na całej kuli ziemskiej.

Teraz, kiedy już wiesz, czym są i jak działają feromony, pewnie bez trudu odpowiesz sobie na pytanie, dlaczego jeden mężczyzna budzi pożądanie kobiet i na każdej imprezie kręci się wokół niego mnóstwo pięknych adoratorek, a inny, wcale nie mniej przebojowy czy przystojny, wyjada z nudów miskę chipsów i znów wraca do domu sam, niepewny swoich sił?
Oczywiście – feromony!

Mężczyźni wydzielający feromony o mocnym natężeniu działają silniej na kobiety, budząc respekt, otwartość i pociąg seksualny.

Teraz, dzięki połączeniu syntetycznych feromonów z interesującym świeżym zapachem, możesz wypróbować oryginalne feromony w sprayu Sexual Attraction. Mieszanka silnie podkreśli Twoje zdolności przywódcze i odczuwanie pociągu seksualnego przez osoby przebywające w Twoim towarzystwie.

Nie wierzysz? Poeksperymentuj sam! Możesz też przeczytać opinie naszych klientów i dowiedzieć się, jak oni zmienili swoje życie dzięki feromonom.

Tło seksualne

Specjaliści pracujący nad mieszanką Sexual Attraction skupili się głównie na tym, aby specyfik powodował instynktowne działania seksualne wśród ludzi.

Jak pokazały badania, odnieśli zamierzony efekt i feromony wkroczyły na rynek.

Po krótkim czasie stały się przebojem i wielkim sukcesem ich twórców. Teraz te same feromony są w naszym sklepie i – w Twoim zasięgu.

Jakie feromony wchodzą w skład Sexual Attraction?

Sexual Attraction Pheromones Man to silne feromony, które uczynią z Ciebie mężczyznę pożądanego wśród kobiet i dominującego wśród mężczyzn.

Możliwe jest to dzięki feromonom zawartym w naszych perfumach: Alfa Androstenolowi (5α-androst-16-en-3α-ol), Beta-Androstenolowi, Alfa androstenonowi (5a-androstanu-3a-ol, 17-one) oraz Androstadienonowi (Androsta-4-16-dien-3-on). To właśnie za sprawą tych związków chemicznych możesz poprawić swoje życie w sposób, o jakim wcześniej nawet nie marzyłeś.

 • Alfa Androstenol (5α-androst-16-en-3α-ol)feromon popularności
  Jest odpowiedzialny za charyzmę i popularność. To właśnie on tworzy wokół Ciebie przyjazną aurę. Wysyła także sygnały chemiczne oznajmujące Twój dobry stan zdrowia, płodność i atrakcyjność seksualną. Dzięki niemu inni ludzie będą odbierać Cię jako bardziej atrakcyjnego i otwartego.
 • Beta-Androstenolferomon przyciągania
  Chemicznie jest to związek niemalże identyczny jak Alfa-Androstenol, ale ma nieco inne działanie: sprzyja komunikacji na głębszym poziomie. Ułatwia przyciąganie się osób płci przeciwnej, a niezależnie od płci wywołuje uczucie głębokiej życzliwości i sympatii. To właśnie on sprawia, że ma się wrażenie, że dopiero co poznaną osobę zna się od wielu lat. Dzięki niemu kobieta poczuje się przy Tobie bezpiecznie.
 • Androstenon (5a-androstanu-3a-ol-17-one) – feromon przywódcy
  To feromon występujący zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Mężczyźni, którzy w organizmie mają wysokie stężenie owego feromonu, zawsze znajdują się w centrum zainteresowania, odbierani są jako osoby przywódcze, budzące podziw, szacunek i uwagę otoczenia – tak zwani samce alfa. Feromon ten tworzy wibracje wpływające na wzrost napięcia seksualnego. Często powiązany jest z pożądaniem i brany pod uwagę przy wyborze partnera. Ten związek chemiczny tworzy także aurę bezpieczeństwa i niezawodności.
 • Androstadienon (Androsta-4-16-dien-3-on) – feromon miłości
  Androstadienon to feromon, który ma wpływ na aktywność mózgu kobiet. Może być stosowany przez mężczyzn, aby zachęcać kobiety do poznania lub nawiązać dobry kontakt z osobą tej samej płci. Jedną z jego bardziej niezwykłych właściwości jest poprawa nastroju osób przebywających w Twoim towarzystwie, a wśród kobiet zmniejszenie objawów napięcia przedmiesiączkowego (!). Jego działanie przejawia się we wzroście uczucia intymności i komfortu, a także zwiększa poczucie opiekuńczości. Nazwany jest „feromonem miłości” ze względu na uczucia i reakcje, jakie wywołuje wśród kobiet.

Idealne połączenie – mieszanka najwyższej jakości feromonów

Dynamiczne połączenie feromonów z unikalnym zapachem perfum zapewni Ci pełen sukces w życiu osobistym oraz zwiększy szanse na gorący romans. Sexual Attraction Pheromones zawierają feromony najwyższej jakości. Dzięki ich bardzo intensywnemu stężeniu i starannie dobranemu składowi silnie wabią seksualnie.

Zapach utrzymuje się na skórze prawie tak samo długo jak zawarte w nim feromony. Jest bardzo wydajny. Wystarczy, że użyjesz niewielkiej ilości Attraction, a poczujesz ogromną różnicę. Będziesz bardziej pewny siebie i zaczniesz przyciągać ludzi niczym magnes.

Jak pachnie Sexual Attraction Pheromones?

To intrygujący, świeży męski zapach z charakterystyczną sportową nutą. Przywodzi na myśl ruch, sprawność fizyczną i seksualną. Tworzy wokół Ciebie aurę męskiej siły, zaciekawia i intryguje, sprawiając, że osoby wyczuwające Twój zapach mają ochotę się do Ciebie zbliżyć. Feromony Sexual Attraction pomogą Ci stać się obiektem pożądania i pobudzić seksualnie interesujące Cię kobiety.

Idealne zestawienie feromonów zostało tak skomponowane, by zwiększyć Twoje szanse na oddziaływanie na ludzi. Jak już wiesz, jednych ludzi ten sam feromon może przyciągać, a na innych w ogóle nie zadziała. Dlatego naszą mieszankę skomponowaliśmy z 4 składników, które działają niezawodnie, na wszystkich i w każdej sytuacji. Używając feromonów Sexual Attraction, znacznie podnosisz swoje szanse na sukces zawodowy i intymny.

Wyróżnij się z tłumu

Sexual Attraction Pheromones doskonale sprawdza się w miejscach tłocznych, klubach, na imprezach, gdzie przebywa dużo osób. Z powodu ciepła jego działanie jest wtedy zintensyfikowane, a zapach utrzymuje się dłużej.

Dlatego polecany jest dla osób chcących zaistnieć w tłumie, np. na imprezie. Możesz w ten sposób szybko stać się tak zwanym samcem alfa – mężczyzną atrakcyjnym dla każdej kobiety.

Dzięki temu, że feromony zamknięte są w niewielkich, dyskretnych i poręcznych buteleczkach, możesz zawsze mieć je przy sobie i używać, kiedy tylko będziesz miał potrzebę!

Doskonała mieszanka feromonów pobudzających sferę seksualną i podkreślającą zdolności przywódcze sprawi, że już żadna impreza nie będzie taka jak kiedyś.

Największa popularność na rynku!

Pheromone Essence to najpopularniejsze feromony w Polsce, potwierdzają to liczne artykuły w uznanej prasie lifestylowej.

Gwarancja satysfakcji!

Jesteśmy tak pewni działania feromonów Sexual Attraction, że dajemy Ci gwarancję satysfakcji. Jeśli nie będziesz z nich zadowolony, możesz je zwrócić w ciągu 30 dni od dnia zakupu, a My zwrócimy Ci pieniądze.gwarancja_penilarge.jpg

Stosowanie

Feromonów Sexual Attraction używaj tak jak swoich ulubionych perfum. Po prostu rozpyl je w miejscach takich jak nadgarstki, zagłębienie szyi lub tam, gdzie lubisz.

Sexual Attraction to feromony do zadań specjalnych. Są najsilniej skoncentrowanymi feromonami, zaprojektowanymi i przygotowanymi w laboratoriach na terenie Unii Europejskiej.

Ostrzeżenie

Jest to produkt przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Przechowuj w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci.

Jak działają feromony i jakie jest ich naukowe tło? Czytaj dalej

Zobacz, co o działaniu feromonów mówi naukowiec, który poświęcił temu zagadnieniu 20 lat życia. Poniżej przedstawiamy fragmenty obszernego wywiadu, jakiego James V. Kohl udzielił dziennikarzowi Bobowi Hughesowi.

James V. Kohl to naukowiec i wykładowca. Od 1992 roku publikuje opracowania naukowe na temat feromonów i ich działania w świecie ludzi i zwierząt. Z jego badań i publikacji korzysta m.in. światowe stowarzyszenie Mensa. Kohl opracował słynną mieszankę feromonów, opartą na androstenolu i androsteronie. Zafascynowany wynikami swoich prac, zaczął prowadzić bloga pheromones.com, który z czasem stał się bardzo poczytnym miejscem w sieci.
 • Bob Hughes: Co wynika z Twoich badań?
 • James V. Kohl: Moje badania pokazują, że mieszanka dwóch wyselekcjonowanych feromonów ma wpływ na wzrost atrakcyjności kobiet w oczach mężczyzn. Przeprowadziliśmy takie doświadczenie: zaaplikowaliśmy kobietom wybrane przez nas feromony. W ciągu 15 minut okazało się, że kobiety te dużo silniej przyciągały wzrok mężczyzn i czuły się bardziej atrakcyjne. Doświadczenie pokazało, że działanie feromonów ma wpływ na zjawiska zachodzące w mózgu, w tym także na nastrój, po prostu na zachowanie danego człowieka. Potwierdziły się nasze przypuszczenia. Dzięki tym obserwacjom mogliśmy opracować idealną mieszankę feromonów.
 • Wobec tego nasuwa się pytanie: czy kompleks składników, prosta mieszanka chemiczna może zmieniać zachowania ludzi? 
 • W trakcie życia napotykamy różne feromony, zapachy, składniki, które mają wpływ na nasze zachowania. Wpływ ten zależy także od powtarzalności, w jakiej pojawiają się one w naszym życiu. Wywołują pewne skojarzenia.
  Zaobserwowanie zmian zachowań nie jest trudne do wychwycenia. Przykładem są choćby nasze nawyki żywieniowe. One też są oparte na pewnym doświadczeniu i powtarzalności. Pojawiają się jakieś preferencje, wyraźnie widzimy, co nam smakuje, a co nie.
 • Pierwszym przykładem działania feromonów w naszym życiu jest kontakt matki i dziecka podczas karmienia piersią. Feromony matki inaczej wpływają na synów, a inaczej na córki. Mógłbyś to rozwinąć? 
 • Zgadza się. Już podczas tego pierwszego fizjologicznego doświadczenia możemy wyraźnie stwierdzić, że dzięki feromonom matki chłopcy od razu wyczuwają różnicę płci. Dziewczynki nie wychwytują tej różnicy, co potwierdza, że feromony oddziałują na przeciwną płeć.
 • W takim razie jak dokładnie działają feromony? I które działają, a które nie? 
 • Co to znaczy działają? Jeśli chodzi Ci o to, że zmieniają zachowanie, to taka jest właśnie definicja feromonów – one zmieniają zachowanie i wpływają na fizjologię.
 • Chodzi mi o te najważniejsze, których działanie zostało udowodnione. 
 • Udowodniliśmy działanie adrostenolu i androsteronu. (…)
 • Co byś powiedział ludziom, którzy kupują atrakcyjność seksualną w butelce? Tym, którzy kupują feromony, by wydawać się bardziej atrakcyjnymi. 
 • Feromony działają tak jak makijaż w przypadku kobiet lub jak opalenizna u facetów. Kobiety malują się, żeby lepiej wyglądać, ale i żeby lepiej czuć się same ze sobą. Faceci z kolei czują się bardziej atrakcyjnie, gdy są opaleni, przez co stają się bardziej pewni siebie i rzeczywiście dzięki temu odbierani są jako bardziej atrakcyjni. Feromony dają to, co daje ładny wygląd. Gdy ładniej pachniesz, ładniej wyglądasz, lepiej się czujesz, a przez to wydajesz się bardziej atrakcyjny/-a dla innych.
 • Czyżbyśmy byli bardziej prostymi istotami niż sami o sobie sądzimy? Czy Twoje badania to potwierdzają?
 • Wiele jesteśmy w stanie powiedzieć o człowieku, ale nie wszystko jest zbadane, np. nie wiemy, co ma wpływ na nasze wzrokowe postrzeganie atrakcyjności drugiego człowieka. W tym sensie jesteśmy na wyższym poziomie niż zwierzęta, u których przyciąganie jest mniej złożone (…) Często ludzie myślą, że jak coś widzą, to mogą powiedzieć, że to im się podoba i tego właśnie chcą. A nie zdają sobie sprawy z tego, że działa na nich coś jeszcze – zapach, feromony. I dopiero połączenie tych wszystkich bodźców sprawia, że czujemy do kogoś pociąg. (…)

 • Z Jamesem V. Kohlem rozmawiał Bob Hughes.
Ocena 

Jestme nowy w swieie feromonow. Te sa moimi drugimi jakie sobie zamowilem. Pierwsze totalna porazka. Smierdzialy, nie dzialaly. Nie bede tutaj pisal ich nazwy bo sprawdzalem sobie w sieci i chyba zostaly wycofane z obiegu i nic dziwnego. Sexual attraction to moje drugie podejscie do feromonow. I na szczescie zupelnie inne. Mily zapach , nie ciagnie sie . MOzna uzyc zreszta innego i nic sie nie bedzie gryzlo bo sa raczej neutralne. Rezultat taki jka w obietnicach. Mysle ze na pewno kupie ponownie w przyszlosci.

Ocena 

Nie jestem pewien na 100% dzialania. Czasami dziala Czasami nie. Nie wime czym jest to spowodowane.

Ocena 

Dziala tak jak sie spodziewalem ze bedzie dzialal. Uzylem dopeiro kilka dni ale wiem ze na pewno zostanie przy mnie dluzej. Czytam mowe ciala kobiet i widze ze daja mi o wiele wiecej zainteresowania niz wczesniej. Nigdy nie miałem problemu z nawiazywaniem kontaktow ale po uzyciu feromonow jest to latwiejsze.Ogolnie jestem bardzo zadowolony.

Ocena 

Zajebisty. Nigdy mnie nie zawiodl. Ogolnie sklep jest ok. Dostawa szybka, pachnie rowniez niezle.

Ocena 

Bardzo lubie. Pachnie dlugo, dzialanie rowniez jest dlugie. Na oko 8-9 godzin. Podoba mi sie ze zapach nie jest nachalny i nie robi wokul was smierdzacej chmury. Jednoczesnie przykuwacie zainteresowanie wielu kobiet. Tak jakby uruchamial sie im jakis wlacznik w muzgu jak to poczuja.

Ocena 

Kupilem bo mial dobre recenzje. Czy dziala cuda? No nie bo nie ma produktu ktory dziala cuda. Ten jednak jest bardzo przyzwoity. Dzialanie jest mocne w porownaniudo innych feromonwo ( szczegolnie tych sprzedawanych na aukcjach allegro). Tak wiec praktycznie wszystkie dziewczyny wokol sie za wami obracaja. I to bylo widac juz od pierwszego uzycia. Mniej wiecej takie samo dzialanie jak pheromone essence ale wole sexual attraction bo przynajmniej maja jakis zapaszek.

Ocena 

Scent is light and pleasant. Interactions with women are more friendly and more fun. My own mood is more elevated. But the improvments in my work make this product worth to buy !

Ocena 

Bylem sceptyczny jak kupowalem bo nie wiedzialem na jakiej zasadzie to dziala. I im dluzej to uzywam to tym bardziej sie do tego przekonuje. Jasne ze dziewczyny ni beda na was skakaly jak szalone jak macie to na sobie. Nie da sie jednak ukryc ze ich nastawienie jest do was lepsze. Warto jest jak sie idzie na impreze psikac sobie nadgarstki. Potem podchodicie do dziuni jaka wam sie spodoba. Obejmujecie ja w tancu. I w 90% jest wasza. Sprawdzone nie tylko przeze mnie ale przez kilku kumpli.

Ocena 

Nie sa to wprawdzie najlepsze feromony jakie bralem ale jak na swoja cene to sa przyzwoite. W zasadzie jedne z lepszych jesli chcecie sobie kupic cos w nizszej kwocie. Jak mam je na sobie to czuje sie bardziej wyluzowany, niesmialosc odchodzi. Dziewczyny zdecydowaie bardziej friendly. Zapach w sumie ok. Nie moj typ ale ujdzie.

Ocena 

Kupilem bez 100% pewnosci ze bedzie dzialalo.Przeczytalem kilka pozytywnych opinii w sieci i pomyslalem sobie ze jednak co mi szkodzi sprubowac. Uzywam czasami samo, czasami dodatkowo z moja woda kolonska ( szczegolnie jak gdzies wychodze). Jestem zonaty od prawie 10 lat i zona w ostatnim czasie jest o wiele bardziej mila, ma wieksza ochote na seks. i nie zartuje.Raz przyssala sie do mojej szyi gdzie mialem feromony i mruczala pytajac sie czy kupilem sobie jakis nowy zapach czy nie. Potem zeszla nizej. Bylem wtedy totalnie sprzedany no i troche w szoku. Jak zwykla buteleczka niedrogich feromonow moze zadzialac na kobiete.

Ocena 

Great product. The first day i used i get random complement from co worker ( female) And suprisingly one from male co worker. Next days effects was even better. Its just amazing how this product works !

Ocena 

Zamowilem sobie i nie powiedzialem o tym zonie. Tego samego wieczoru kiedy uzylem zona o wiele chetniej sie do mnie kleila jakas taka byla milsza. Potem poszedlem do lazienki wziac szybki prysznic i ona jakby nigdy nic wslizgnela sie naga i zrobila mi loda. Co wczesniej sie nie zdarzalo. Nadal nie wie czego uzywam bo opakowanie jest niewielkie i mozna je dobrze ukryc ale nasze relacje znacznie sie poprawily. Feromony dzialaja rowniez na kolezanki z pracy.

Ocena 

DOstalem kiedys probke. Uzylem na jedna impreze i dzialanie bylo ogolnie super. Poznalem wtedy jedna swietna laske , ktora nawet zaprosila mnie do siebie po imprezie do domu ale nie skorzystalem bo akurat mialem inne plany tego wieczoru. Potem zamowilem cale opakowanie. Balem sie troche ze testter mogl byc mocniejszy jednak bylo to to asmo. W dodatku im dluzej uzywam tym dzialanie jest jeszcze lepsze.

Ocena 

Uzylem kilka razy zaledwie ale widze zdecydowanie roznice. Az mnie troche to przeraza ze mozna tak zmanipulowac ludzi zwyklym zapachem :P

Ocena 

Uzywalem wczesniej wielu innych produktow tego typu i musze tutaj przyznac ze ten ma super dzialanie w porownaniu do innych ! Jak sie popsikasz to nie musisz byc nawet kreatywny aby zagadac dziewczyne bo same podchodza i lepiej sie z nimi gada. Dla maksymalnej trwalosc i efektywnosci warto jest smarowac sie tam gdzie krew krazy pod skora czyli na nadgarstkach oraz za uchem . Jakis czas temu jak przyznalem sie kumplom co mam to blagali mnie na imprezie abym im troche odstapil.

Ocena 

Jak sie nimi obleje to laski same na mnie leca. Liczy sie gadanie ale nie trzeba sie tak produkowac aby zwabic do siebie lachona. Mam porownanie do chakry i btb. Wydaje mi sie ze sexual attraction krucej sie trzymaja ale sa za to mocniejsze. No i tansze a to rowniez sie liczy

Ocena 

kupilem po namowie znajomego. nie chcialo mi sie wierzyc ze kropelki moga cos zmienic. jestem bardzo niesmialy i jest to takie wredne ze wstydze sie zagadac sam z siebie do dziewczyny. nie wiem czy sexual attraction dziala konkretnie na dziewczyny ale podnosi pewnosc siebie. wiadomo ze same dziewczyny nie beda na was skakaly jak sie spsikacie ale ich nastawienie jest lepsze. Ogolnie SUPER.

Ocena 

Stosuje od 3 miesiecy. No wielkiego porownaniania niie mam poniewaz sa to moje drugie feromony ale te sa o wiele lepsze od poprzednich jakie stosowalem. I co ciekawe sa tansze. Opakowaie jest niewielkie , na poczatku myslalem ze nie beda takie wydajne ale wystarczy w zasdzie jedno albo dwa psikniecia z rana i trzymaja sie dlugo Zapaszek jest , nienachalny. Bardzo swiezy. Bylem sceptycznie nastawiony ale teraz okazuje sie ze spoko. Polecil mi je kumpel, który ma niesamowite wziecie u lasek pomimo tego,ze nie jest jakis tam przystojny. Ma gadane ale zawsze zastanawialem sie co jeszcze sprawia ze laski tak na niego leca. Teraz juz chyba wiem co .

Ocena 

Niektórzy kupuja sobie tylko po to aby wyrywac laski ale zastosowanie feromonow wcale nie musi byc takie. WYprubujcie sobie rowniez do firmy. Szczególnie jak pracujecie w babskim gronie. Od kiedy stosuje to o wiele latwiej jest mi o cos poprosic jakas kobiete bo wiem ze o wiele trudniej bedzie jej odmowic hehe .

Ocena 

Nie są złe. Wiadomo,że feromony jak feromony od razu nie uczynią z Was mistrzód podrywu jednak te są naprawdę zadowalające. Szczegolnie w porównaniu do ceny, która w zestawieniu z innymi feromonami nie jest taka wysoka. Jak się nimi spsikam z rana czy na imprezie to wszystko przychodzi jakoś tak łatwiej, łatwiej jest nawiązać kontakt wzrokowy i rozmowę. Wydaje mi sie równięz , ze czasami dziewczyny same wodzą za mną wzrokiem . Częściej zagadują. Dobre rozwiązanie dla nieśmiałych.

Ocena 

Zapach bardzo ładny i w pracy same dziewczyny siedzą przy mnie

Ocena 

Zapach taki sobie. Dziewczynie w ogóle się nie podobał i musiałem od razu iść się umyć. Rzecz gustu.

Ocena 

Daję pięć na pięć, w stu procentach godny polecenia produkt.

Ocena 

To działaaaaaa, polecam, to najlepszy zakup jakiego dokonałem w życiu.

Ocena 

Oczywiscie feromony nie zrobią całej roboty ale znacznie ją ułatwiają.

Ocena 

Obowiązkowa rzecz dla każdego faceta, który wybiera się na podryw.

Ocena 

Bardziej niż do podrywania używam ich do zjednywania sobie ludzi i to działa.

Ocena 

Moja praca polega na stałym kontakcie z ludźmi, dzięki feromonom stała się dużo łatwiejsza.

Ocena 

Mam podobnie dzięki tym feromonom awansowałem i dostałem podwyżkę.

Ocena 

Powiem tyle opłacało się moja szefowa dała mi podwyżkę .

Ocena 

Na każdą imprezę na jaka idę zabieram je ze sobą nigdy nie wiadomo kiedy się przydadzą.

Ocena 

Ej chłopaki to naprawdę działa, to nie żadna ściema tak jak na początku myślałem, te feromony naprawdę przyciągają kobiety.

Ocena 

Po spryskaniu się tym specyfikiem nie muszę się nawet specjalnie wysilać na imprezkach laki i tak do mnie lgną.

Ocena 

Od pewnego czasu jestem królem imprez wszystko dzięki Sexual Attraction

Ocena 

Odkąd ich używam nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez spryskania się nimi.

Ocena 

Cudowny wynalazek, w imieniu wszystkich mężczyzn dziękuję.

Ocena 

Pomagają mi zapanować nad podwładnymi, zwłaszcza kobietami.

Ocena 

Dzięki tym feromonom polepszyły się moje kontakty z kobietami zarówno towarzyskie jak i zawodowe.

Ocena 

Działanie fajne tylko mały flakonik i trzeba często dokupywać ale warto.

Ocena 

Myślałem, że to ściema ale dostałem je od kumpla i postanowiłem spróbować no i takim oto sposobem kupuję już trzeci flakonik.

Ocena 

Bardzo fajna rzecz działają i są stosunkowo tanie.

Ocena 

Idealne rozwiązanie dla żyjących intensywnie mężczyzn.

Ocena 

Może twierdzenie, że kobiety zbiegają się do ciebie hordami to przesada ale feromony naprawdę pomagają w kontaktach z kobietami.

Ocena 

Mały flakonik zmienił moje życie dzięki niemu mówiąc kolokwialnie mam branie.

Ocena 

Nie ma co się za bardzo rozwodzić te feromony naprawdę działają.

Ocena 

Działanie nie za mocne anie nie za słabe jednym słowem działa tak jak trzeba.

Ocena 

To sprawia, że kobiety szaleją na moim punkcie i to jest warte wszystkich pieniędzy.

Ocena 

Powiem tyle..nie wierzylem w te cale feromony.
Niestety musze przyznac sie do bledu...dzialaja i to jak!
JEDNAK z jednym wielkim zastrzezeniem. Musi byc dosc bliski kontakt plci przeciwnej z osoba wypskana. Nie zauwazylem nic jak przechodzilem blisko kobiet za to gdy moja dziewczyna przytulila sie do mojej szyi mimo zlego dnia zamienila sie w demona...masakra..wdychala jak narkoma,calowala,slinila sie..mowila ze ten zapach ja tak podnieca ze musi sie ze mna kocha..kilku minut nie pamieta nawet tak sie podniecila dzikuska:)
polecam jak jest sie z kims juz troche blizej

Ocena 

powiem tylko tyle... DZIAŁAJĄ!!! wierzcie lub nie?! jak sie popryskacie kobiety sie nie zbiegna i nie będą was lizały coś od siebie dać musicie... ten zapach budzi wydaje mi sie zaufanie u płci przeciwnej;) zapach pierwsza klasa...lubi go ze mnie zlizywać;)

Ocena 

odpowiedz dla kolegi, co pytal o skutecznosc na imprezach:

otóż w moim przekonaniu te feromony działają. Oczywiście nie jest to "stuprocentowa akcja" typu: popsikasz sie tym i od razu zaczną się do Ciebie lepić kobiety, a Ty będziesz je poniżał, a one w dalszym ciągu będą na Ciebie patrzyć jak zahipnotyzowane - nie. Tu chodzi bardziej o to, że jak idziesz z kimś na randkę, lub rozmawiasz z kimś na imprezie i jesteś blisko tej osoby, ona o wiele bardziej pozytywnie rozpatruje Twoją osobę, wydajesz się jej kimś bliższym. w tym tkwi przewaga osob korzystających z feromonów

Ocena 

jasne, ze można, do tego nawet nie są potrzebne feromony ;)

Ocena 

hej panowie jestem tutaj zeby zapytac czy ta zabawka jest skuteczna? czy faktycnzie mozna sie tym wypsikac i pojsc na impreze do klubu i wrocic do domu z jakas dziewczyna?

Ocena 

ojjj, nie wiem czy znajdziesz w tej cenie cos rownie skutecznego stary...

Ocena 

minus za cene.. jak taka mala buteleczka moze tyle kosztowac.... to jest troche chore, jak by nie bylo. producent sie chyba neizle bogaci.

Ocena 

nie wiem o co Ci chodzi zupelnie z tym zapachem... jeden z lepszych jakie w ogole sie pojawily na rynku feromonow... wiele juz probowalem a te wlasnie wg mnie sa najbardziej takie... hmmm... awangardowe i eleganckie zarazm..

Ocena 

generalnie preparat jest OK, ale moglby troche lepiej pachniec, wedlug mnie ten zapach jest troche kiczowaty....

Ocena 

kupilem od razu dwie w tym sklepie bo tak mi sie spodobaly, byly jeszcze jedne dobre zapachowo, nie wiem jak sie nazywaly, srebrne opakowanie, ale byly za drogie, tak czy siak duzy nawet tam wybór tych zapachów jest, tak trzymac i pozdrowienai dla pan wsprzedających:)

Ocena 

super pachną, fajna cena, bardzo podniecają dziewczyny, to taki zapach ze kazda samiczka sie polasi, bardzo mi przypomina jakis znany zapach ale nie wiem ,az tak sie nie znam, fajny fakup, szkoda ze nie ma wiekszych, ale i tak sie warto na nie pokusic

Ocena 

super cena i super zapach, ja kupowalem w sklepie na kabatach wwiec odpadl mi koszt przesylki, jestem barzo zadowolony

Ocena 

zapach świetny i bardzo męski i bardzo dobry na dzień i orginalny, do tego kosmetyk dosc tani wiec na każdą kieszeń, atomizer wygodny butelka mala wszedzie sie miesci, polecam Tom

Ocena 

tak, cena swietna szczegolnie jak dla licealisty jakim jestem, kolezanki sikaja po majtach jak mnie widza - proponuje procz tych feromonow zainwestowac w wyglaad :D!

Ocena 

wszsytki laski moje=] zapach jest rewelacyjny bardzo bardzo męski i wsszystkie laski na niego lecą i nei wiem czy na te foromony czy na sam zapach, ale w sumie co mnie to obchodzi wazne ze dziala :P

Ocena 

OMG!!! Zamawiam to lwasnie w tym momencie - przeczytalem opis i mam nadzieje, że to prawda, bardzo odpowiada mi cena :) ocenę działania wystawię w pozniejszym okreezie - Piotrek

Napisz opinię!

Napisz opinię

Sexual Attraction 15ml męskie - feromony z formułą 5-alpha!

Sexual Attraction 15ml męskie - feromony z formułą 5-alpha!

Wyobraź sobie, że działasz na płeć przeciwną jak magnes. Co z tym zrobisz? Niezobowiązujący nowy flirt? A może wzmocnienie wrażeń w stałym związku?

Jeśli w rzeczywistości jest inaczej i wydaje Ci, że jesteś nieśmiały, nie dla Ciebie uwodzenie albo po prostu nie masz doświadczenia z kobietami, to koniecznie czytaj dalej. Bo na wszystkie te pytania najlepszą odpowiedzią są: feromony.

Czy wiesz, jak działają feromony?

Dowiedz się, jaką moc ma każdy z nas. Feromony to naturalna siła przyciągania, odpowiadająca za relacje między ludźmi. Dzięki wzajemnemu oddziaływaniu feromonów jedni ludzie się przyciągają, a inni zostają w stosunku do siebie neutralni. Coś, co jest dla jednej osoby atrakcyjne, dla drugiej może być nawet niezauważalne. Dlaczego? Otóż z powodu feromonów. Feromony to naturalnie występujące w organizmie substancje lotne, które przesyłają niewidzialną informację o nas samych: o naszej gotowości na poznanie kogoś, o otwartości, zaufaniu, a nawet płodności czy ochocie na seks.

Jak działają feromony i jakie jest ich naukowe tło? Czytaj dalej

Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm.. Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – zdaj się na feromony. Sprawdź jak wiele osób doceniło wpływ feromonów na ich kontakty z innymi ludźmi!

Feromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają praktycznie na każdego. Najbardziej podatne na działanie feromonów są kobiety między 18 a 40 rokiem życia. W tym przedziale 9 na 10 kobiet podczas Naszego anonimowego badania przyznało się, że uległo wpływom feromonów! Badanie przeprowadzono na grupie ponad 5 tysięcy kobiet.

Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Zdarza się, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei blokuje Nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Skończ ze stresem towarzyszącym podczas poznawania nowych osób, wykorzystaj moc feromonów!

Działanie feromonów zostało naukowo udowodnione. Chemicznie zestawiane ze sobą feromony zostały poddane wielu eksperymentom w laboratoriach na całym świecie. Efekty badań przerosły oczekiwania samych ekspertów. Od tego czasu feromony są produkowane na skalę światową i z powodzeniem służą milionom ludzi na całej kuli ziemskiej.

Teraz, kiedy już wiesz, czym są i jak działają feromony, pewnie bez trudu odpowiesz sobie na pytanie, dlaczego jeden mężczyzna budzi pożądanie kobiet i na każdej imprezie kręci się wokół niego mnóstwo pięknych adoratorek, a inny, wcale nie mniej przebojowy czy przystojny, wyjada z nudów miskę chipsów i znów wraca do domu sam, niepewny swoich sił?
Oczywiście – feromony!

Mężczyźni wydzielający feromony o mocnym natężeniu działają silniej na kobiety, budząc respekt, otwartość i pociąg seksualny.

Teraz, dzięki połączeniu syntetycznych feromonów z interesującym świeżym zapachem, możesz wypróbować oryginalne feromony w sprayu Sexual Attraction. Mieszanka silnie podkreśli Twoje zdolności przywódcze i odczuwanie pociągu seksualnego przez osoby przebywające w Twoim towarzystwie.

Nie wierzysz? Poeksperymentuj sam! Możesz też przeczytać opinie naszych klientów i dowiedzieć się, jak oni zmienili swoje życie dzięki feromonom.

Tło seksualne

Specjaliści pracujący nad mieszanką Sexual Attraction skupili się głównie na tym, aby specyfik powodował instynktowne działania seksualne wśród ludzi.

Jak pokazały badania, odnieśli zamierzony efekt i feromony wkroczyły na rynek.

Po krótkim czasie stały się przebojem i wielkim sukcesem ich twórców. Teraz te same feromony są w nas