Powiększanie penisa – darmowe ćwiczenia

Jak powiększyć penisa

Nasz umysł posiada potężne możliwości wizualizacji, jednak najczęściej pozostawiamy je uśpione, świadomie ich nie wykorzystując. Musimy pamiętać, że trening penisa nie różni się niczym od ćwiczeń innych partii ciała. Jeśli chcesz widzieć rezultaty, musisz systematycznie ćwiczyć. W trakcie ćwiczeń wykorzystuj swoją wyobraźnię, a efekty twojej pracy będą szybciej widoczne. Kiedy rozpoczynasz ćwiczenia, poświęć chwilkę na przywołanie pozytywnych wizualizacji, patrz jak twój penis za każdym ruchem dłoni staje się coraz większy i mocniejszy. Wspieraj swoje ćwiczenia fizyczne siłą umysłu.

Rozgrzewka
Przed każdym wysiłkiem fizycznym potrzebna jest rozgrzewka, tak więc nasz trening nie odbiega od tej zasady. Każdorazowo przed przystąpieniem do ćwiczeń należy odpowiednio rozgrzać prącie. Bez odpowiedniego wstępu zwiększa się prawdopodobieństwo kontuzji, takich jak: drobne guzki wywołane lokalnym gromadzeniem się krwi, drobne pęknięcia skóry, brązowe plamki – skutek pęknięcia drobnych naczyń krwionośnych. Powstanie takich zmian może być powodem czasowego zaprzestania treningu jak i źródłem dolegliwości.

POGRUBIENIE I WYDŁUŻENIE PENISA

Metoda 1:
Należy maksymalnie rozszerzyć i rozluźnić ciała jamiste, tak aby były jak najbardziej elastyczne, rozciągnięte i mogły maksymalnie napełnić się krwią:

 • Wiotkie prącie ujmij wokół żołędzi, następnie wyciągaj je do przodu ze średnią siłą – powinno to być uczucie rozciągania lecz nie bólu. Rozciąganie powtarzamy 10 razy po 10 sekund
 • Po rozciągnięciu, wykonaj 10 obrotów po obwodzie koła w prawo, a następnie w lewo. Zwolnij uchwyt na 10 sekund powtórz ćwiczenie 10 razy
 • W pozycji stojącej w wannie lub pod prysznicem, owiń ręcznikiem zanurzonym w gorącej wodzie, penisa wraz z jądrami. Ręcznik powinien być na tyle gorący, żeby ciepło które na początku poczujesz było nie do wytrzymania. Po 2 minutach zdejmij ręcznik, zmocz go ponownie, całą operację powtórz 5 razy

Metoda 2:
Ćwiczenia wykonujemy w wannie z gorącą wodą. Zanurz się w wodzie, kiedy przywykniesz do temperatury, upuśc trochę uzupełniając jej brak wodą o najwyższej temperaturze, takiej w której potrafisz wytrzymać. Teraz rozpocznij rozciąganie, ćwicz 10-15 min. Pamiętaj jednak, że zbyt długie przebywanie w gorącej wodzie może doprowadzić do zasłabnięcia.

 • W pierwszej fazie intensywnych ćwiczeń musisz mieć na uwadze to, że twój penis jest jeszcze słaby i mało odporny, dlatego mogą wystąpić objawy opisane powyżej. Ćwicząc regularnie objawy znikną bardzo szybko.
 • Jeśli chcesz ułatwić sobie owo ćwiczenie proponujemy zakup przyrządu, który ułatwi Ci powiększenie penisa: Bathmate Hydropump.

Metoda 3:
Metoda ta znana jest również jako zsuwanie pierścienia stosowana była przez mężczyzn już setki lat temu. Jest to podstawowe ćwiczenie mające na celu poprawę cyrkulacji krwi w prąciu, wzmocnienie i utrzymanie w odpowiedniej formie tkanek penisa. Skutkiem stosowania pierścienia jest uzyskanie większych rozmiarów penisa. Powiększenie widoczne jest na długości jak i obwodzie.

 • Przeciętnie po 4-6 tygodniach codziennego 30-sto minutowego treningu i stosowaniu kuracji Penilarge przyrost wynosi 1,5-2 cm, przy czym widoczny jest najpierw w stanie wiotkim, a dopiero później przy wzwodzie.
 • Przed rozpoczęciem ćwiczenia zasadniczego należy wykonać przedstawioną rozgrzewkę.
 • Wsmaruj w skórę penisa wybrany przez siebie krem np. Penilarge Cream. Doprowadź masażem do częściowej erekcji, to sprawi, że krew która napłynie do prącia pozostanie tam. Z kciuka i palca wskazującego utwórz pierścień, następnie nałóż go (jeszcze zupełnie luźny) na trzon penisa i przesuń go do samej podstawy, teraz go zaciśnij. Powstały uchwyt musi być szczelny na całym obwodzie, tak aby uwięzić krew która znajduje się w trzonie i żołędzi penisa. Przesuń utworzony pierścień w kierunku żołędzi, uwięziona krew jest teraz przepychana do przodu, wewnątrz penisa wzrasta ciśnienie, jest on rozpierany przez tą właśnie krew. Kiedy jedna ręka zbliża się ku żołędzi, przygotuj drugi pierścień u podstawy, zamknij go szczelnie w chwili kiedy pierwszy pierścień zsunie się z penisa.
 • Poćwicz koordynację tego ćwiczenia tak, aby zmiana pierścieni następowała mniej więcej co 1 sekundę.
 • 30 minut to minimalny czas treningu, po takiej sesji twój penis powinien zwisać nabrzmiały jakby napuchnięty. Nie od razu dasz radę tak długo ćwiczyć.
 • W pierwszym tygodniu zacznij od gorącego 15-sto minutowego okładu, ok. 300 pierścieni, 100 naprężeń dziennie oraz ćwiczenia mięśnia zwieracza
 • W drugim tygodniu gorący 15 minut okład, 200 naprężeń dziennie, nieprzerwane 10-cio minutowe zsuwanie pierścienia, oraz 10 minut gorącego okładu na zakończenie.
 • Przez kolejnych 5 tygodniach powinieneś zaczynać od 10-cio minutowego okładu, 300 naprężeń i 10-cio minutowego rzetelnego zsuwania pierścienia.
 • Po przerobieniu zaproponowanego planu ćwiczeń twój penis będzie przygotowany do części zaawansowanej.

WYDŁUŻANIE

Jest to ćwiczenie mające na celu wydłużenie członka, nie ma jednak zbyt dużego wpływu na grubość. Dlatego należy to ćwiczenie łączyć z zsuwaniem pierścienia. Ćwiczenie to zostało opracowane z myślą o zastąpieniu obciążników, należy je wykonywać codziennie ok. 5-20 min. Przy regularnym wykonywaniu obu ćwiczeń, w przeciągu kilku miesięcy można zaobserwować przyrost ok. 5 cm i więcej!

Przed rozpoczęciem ćwiczeń, należy uświadomić sobie co właściwie będziemy robić z tą częścią ciała. Penis zbudowany jest z elastycznych komórek, które w specjalnych jamkach gromadzą napływającą krew – mocno się przy tym rozciągając. Dlatego mówi się że penis zbudowany jest z ciał jamistych. Kiedy więc poddajemy prącie ćwiczeniom wydłużającym i pogrubiającym, oddziałujemy właśnie na te jamki, które rozciągają się tak aby móc zgromadzić więcej krwi. Penis jest najbardziej podatną na rozciąganie częścią naszego ciała, którą niekiedy zaniedbujemy. A szkoda! Jest to bardzo proste, więc do roboty.

Ćwiczenie zasadnicze:

 • W pozycji siedzącej, dość mocno uchwyć kciukiem i palcem wskazującym wokół żołędzi. Penis musi być zupełnie wiotki. Ciągnij go do przodu, do momentu uczucia mocnego rozciągnięcia w trzonie i podstawie penisa – wytrzymaj 10 sekund Zrób 3 powtórzenia. Następnie uchwyć penisa jak poprzednio i ciągnij go w lewym kierunku, do momentu uczucia rozciągnięcia po prawej stronie – wytrzymaj 10 sekund Zrób 3 powtórzenia. Kolejną serię trzech powtórzeń wykonaj w stronę prawą tak jak wyżej.
 • Po tym ćwiczeniu powinieneś czuć jak twój penis się rozciągnął. Jeśli dopiero rozpoczynasz ćwiczyć wykonuj powyższy zestaw ćwiczeń przez miesiąc, dopiero po tym okresie możesz przejść na wyższy poziom.
 • Wszystkie ćwiczenia wykonujemy w tej samej kolejności jednak wytrzymujemy 30 sekund.
 • OBROTY. Chwyć penisa tak jak przy rozciąganiu, rozciągaj go w przód do uzyskania mocnego naprężenia. Następnie zrób członkiem 30 kolistych ruchów lewo, odpocznij chwilę, powtórz ćwiczenie 3 razy tak aby czuć naprężenia w członku i u jego nasady. Rozmasuj penisa w celu przywrócenia krążenia. To samo powtórz 3 razy w prawo. Po zakończeniu poćwicz przez 30 minut zsuwanie pierścienia, po czym zrób 5 minutowy gorący okład.

WZMACNIANIE EREKCJI

W otaczającym nas świecie coraz większa liczba mężczyzn cierpi na impotencję. I nie jest to, w większości przypadków, choroba z którą trzeba żyć. Wystarczy poćwiczyć osłabione tkanki penisa, wspomóc stymulację testosteronu, zdrowiej się odżywiać.

Żelazny pierścień:

 • Ćwiczenie to wykonujemy przede wszystkim aby zwiększyć rozmiary naszego penisa, nie zdajemy sobie jednak sprawy jak bardzo jest ono wszechstronne. Brak erekcji to zbyt małe krążenie krwi w prąciu, zbyt słabe ciała jamiste. Należy je wzmocnić.
 • Dzięki żelaznemu pierścieniowi i jego mocnym ruchom krew jest wtłaczana do przestrzeni naczyniowych w obrębie ciał jamistych.
 • Już po kilku miesiącach ćwiczeń penis będzie mocniejszy i zdrowszy

PRZEDWCZESNY WYTRYSK

Jest to przypadłość większości mężczyzn. Aby nad nią panować potrzebny jest trening zwieracza prążkowanego. Wyćwiczony zwieracz przyczynia się do osiągnięcia pełnej kontroli nad wytryskiem, wzwodów o twardości jak z kamienia, większej wrażliwości na bodźce, przeżywania wielokrotnych orgazmów bez konieczności odpoczynku.

Należy zlokalizować zwieracz. Wywołaj wzwód. Jeżeli potrafisz poruszać penisem za pomocą odpowiednich skurczów – to już wiesz gdzie jest twój zwieracz. Jeśli jednak tego nie potrafisz, spróbuj podczas oddawania moczu wstrzymać go na chwilę. Mięsień który ci w tym pomógł to właśnie zwieracz.

Oto ćwiczenia które pomocne są przy wzmacnianiu mięśnia zwieracza. Po kilku miesiącach będziesz w stanie powstrzymać wytrysk samym tylko jego zaciśnięciem, a twoje erekcje będą twarde jak skała.

1) Rozgrzewka

 • Napnij i rozluźnij swój zwieracz 30 razy, odpocznij chwilkę i powtórz ćwiczenie.
 • Po wykonaniu tego ćwiczenia zwiększy się przepływ krwi przez twój zwieracz.

2) Naprężanie

 • Powtarzaj powyższe ćwiczenie od 100 do 700 razy dziennie.
 • Jeśli przyzwyczaisz się do codziennego wykonywania tego ćwiczenia , w niedługim czasie przekonasz się, że jest to najlepsza rzecz jaką możesz zrobić aby do późnej starości zachować pełną sprawność seksualną.

3) Zacisk

 • Wykonaj rozgrzewkę, na koniec wykonaj jeden najsilniejszy skurcz i wytrzymaj w nim 20 sek., ćwiczenie powtórz 5 razy z 30-to sekundową przerwą
 • Trenuj tak długo aż będziesz mógł wytrzymać 10 serii, przy czym najsilniejszy skurcz będzie trwał 2 minuty
 • Po okresie rzetelnych ćwiczeń, powinieneś wytrzymać w skurczu nawet kilka minut, dzięki czemu twoje erekcje będą naprawdę stalowe, a wytryski zamienią się w eksplozje jakie można zaobserwować u wielu aktorów filmów porno.

4) Trening schodkowy

 • jest to ćwiczenie polegające na stopniowaniu skurczy zwieracza, rozpoczynamy od lekkiego skurczu trwającego 20 sekund, po rozluźnieniu ściskamy trochę bardziej również na 20 sekund stopniujemy skurcze aż do osiągnięcia najsilniejszego jaki możemy wykonać, następnie 20 sekundowymi etapami stopniujemy rozluźnienie zwieracza. Ćwiczenie powtarzamy 5 razy.

5) Drżenie

 • Ściskamy zwieracz bardzo powoli, tak aby pełny skurcz osiągnąć po 3-4 minutach, może się zdarzyć że nie będziesz miał siły dalej ściskać, pooddychaj głęboko i spróbuj dalej. Wytrzymaj w skurczu do momentu aż zacznie on drżeć, wytrzymaj w tym stanie nawet 30 sekund. Pod koniec napnij go jeszcze raz bardzo mocno, rozluźnij się. Wykonaj jeszcze 20 razy naprężanie. Po tym ćwiczeniu powinieneś być bardzo zmęczony.

CODZIENNIE WYKONUJEMY JEDNĄ SERIĘ ĆWICZEŃ. POWODZENIA!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *