Darmowe ćwiczenia wzmacniające kondycję seksualną mężczyzny

Ćwiczenia na potencję

Uklęknij i podeprzyj się rękami o podłogę – tak aby plecy były do niej równoległe. Wciągnąć brzuch i napnij jego mięśnie (ale nie przestawaj oddychać). Wytrzymaj tak 50-60 sekund i zrób kilka powtórzeń. Ćwiczenie to pozwoli później na głębszą penetrację. Wzmocni też mięśnie brzucha, a nic tak nie działa na kobiety, jak naprężony „kaloryfer”.
Przyjmij pozycję jak do pompek, tyle że z nogami opartymi na jakimś podwyższeniu (stołku, piłce do ćwiczeń itp). Utrzymując sylwetkę w linii prostej, zegnij ręce w łokciach i zbliż klatkę piersiową do podłogi. Wyciskanie tego rodzaju pompek wzmocni barki, ręce i klatkę piersiową. Dzięki temu nie będziesz przygniatał partnerki w pozycjach klasycznych i utrzymasz swój ciężar w konfiguracjach stojących.
Przyklęknij na jednym kolanie. Następnie maksymalnie odwiedź je do tyłu, nie odrywając ich od podłoża. Potem wypchnij do przodu miednicę, a tułów odchyl. Ćwiczenie pozwoli na rozciągnięci mięśni biodrowo-lędźwiowych. To ważne, bo jeśli są one zbyt przykurczone, wytryski mogą być przedwczesne. Lista problemów, jakie z powodu wątłego zwieracza mają mężczyźni: słaba erekcja, słaby wytrysk, mała objętość ejakulatu, wytrysk przedwczesny, zupełna niezdolność do osiągnięcia erekcji.

Jakie korzyści daje ćwiczenie zwieracza prążkowanego

Przyczynia się do zachowania gruczołu krokowego w zdrowiu i dobrej kondycji. Pozwala na zapanowanie nad przedwczesnym wytryskiem i osiągnięcie pełnej nad nim kontroli. Wzwody osiągają twardość nieomal kamienia. Poprawia się krążenie krwi, co jest niezbędne dla powiększenia rozmiarów penisa, rozwoju jego możliwości i zwiększenia wrażliwości na bodźce. Wybitnie wzrasta wydolność seksualna. Zwiększa się objętość i siła wytrysku. Na pewnym etapie pojawia się zdolność do przeżywania wielokrotnych orgazmów bez wyczerpania i konieczności odpoczynku. Poprawia się przepływ moczu.

Jak ćwiczyć zwieracz

Poniżej przedstawimy podstawowe ćwiczenia. Są one wstępem do bardziej zaawansowanego treningu.

Pierwszą rzeczą, jaką musimy zrobić, będzie zlokalizowanie zwieracza prążkowanego u siebie. Wbrew pozorom niektórym mężczyznom sprawia to kłopot. Zauważ, że kiedy kichasz lub kaszlesz, w twoim kroczu coś się na moment napina. Tego właśnie szukamy. Ale nam chodzi o świadomą kontrolę, przeprowadźmy zatem świadomy test:
Wywołaj wzwód. Jeżeli potrafisz spowodować (odpowiednimi skurczami w kroczu), by penis w stanie wzwodu poruszał się, to już wiesz, gdzie jest twój zwieracz. Bo to właśnie jego skurcze powodują poruszanie się prącia. Jeżeli natomiast nie potrafisz tego zrobić, to przy załatwianiu się zatrzymaj strumień moczu. Mięsień, który do tego wykorzystałeś to właśnie zwieracz, o który nam chodzi.

Jeżeli jakakolwiek świadoma kontrola nad zwieraczem przychodzi ci z trudem, nic się nie martw. Z opisanym w tym rozdziale ćwiczeniem zmienisz ten stan rzeczy.

Zaczynamy!

Skoncentruj się i spróbuj wykonać 10 – 20 skurczów zwieracza. Jeżeli po tej serii będzie zmęczony, to sygnał, że jest zupełnie bez kondycji i trzeba mocno nad nim popracować!

Spróbuj teraz napiąć zwieracz najmocniej jak potrafisz i wytrzymaj w ten sposób tak długo, jak to możliwe. Na początku ćwiczenia te mogą spowodować nawet osłabienie zwieracza. Ale wiedz, że po kilku miesiącach ćwiczeń będziesz mógł bez problemu powstrzymać zbliżający się wytrysk samym tylko jego zaciśnięciem!

Rozgrzewka:

30 razy równomiernie napnij i rozluźnij zwieracz. Następnie odpocznij przez 30 sekund
Powtórz serię 2 razy. W międzyczasie odpocznij 30 sek. Po wykonaniu tych ćwiczeń zwiększy się przepływ krwi przez twój zwieracz

Naprężanie:

Kontynuuj powyższe ćwiczenie. Zwiększaj ilość powtórzeń w serii aż do 100 i więcej.
Wytrenowani ?zawodnicy” potrafią wykonać 700 i więcej skurczów w serii. Twój zwieracz szybko przyzwyczai się do wysiłku. Powtarzaj Naprężanie co najmniej 300 razy dziennie już zawsze. Z biegiem czasu odkryjesz, że jest to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić dla zachowania seksualnej sprawności do późnej starości!

Zacisk:

Rozgrzej się wykonaniem 30 Naprężań
Zrób jeden skurcz tak mocny, jak tylko potrafisz
Wytrzymaj w nim 20 sek
Następnie odpocznij 30 sek
Powtórz wszystko 5 razy

Trenuj tak, aż będziesz mógł zrobić 10 serii, w czasie których wytrzymasz w skurczu dwie minuty. Po pewnym okresie solidnych ćwiczeń powinieneś umieć wytrzymać w skurczu co najmniej kilka minut. Z biegiem czasu będziesz mógł osiągać ?stalowe” erekcje i będą one trwać tak długo, jak będziesz chciał! Twoje wytryski zamienią się w prawdziwe eksplozje!
Efekty takiego treningu można obserwować u wielu aktorów w filmach porno.

Trening Schodkowy:

Ćwiczenie to rozpoczynamy od lekkiego skurczu, wytrzymujemy 20 sekund, po czym rozluźniamy zwieracz.
Następnie ściskamy trochę mocniej, wytrzymujemy znów 20 sekund, rozluźniamy.
Kontynuujemy stopniując po trochę siłę skurczu.
Kiedy dojdziemy do najmocniejszego możliwego skurczu wytrzymujemy oczywiście 20 sekund, ale potem zwalniamy naprężenie jedynie odrobinę. Wytrzymujemy kolejne 20 sekund. Znów zwalniamy troszeczkę, wytrzymujemy itd. Aż do zupełnego rozluźnienia.

Wykonaj to ćwiczenie 5 razy bez przerw na odpoczynek!

Drżenie:

Bardzo powoli napinaj zwieracz. Rób to tak powoli, by pełny skurcz osiągnąć po 5 minutach. W pewnym momencie poczujesz, że nie możesz już dłużej ściskać, ale mimo to próbuj dalej! Wytrzymaj w skurczu do momentu, gdy zwieracz zacznie drżeć.
Oddychaj powoli i głęboko. Utrzymaj bardzo mocno naprężony mięsień przez 30 sekund. Pod koniec spróbuj napiąć go jeszcze bardziej
Na koniec, pomimo zmęczenia wykonaj 20 razy naprężanie. Po tym ćwiczeniu powinieneś być bardzo wyczerpany.

Należy wykonywać codziennie jedną serię.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *