Obniżka! OVO S4 - Masażer łechtaczki Zobacz większe

OVO S4 - Masażer łechtaczki


Wysyłka za:

Ostatnie egzemplarze!

WSZYSTKICH OPINII: 0 (Napisz opinię)
119,90 zł 199,90 zł

Stymulator łechtaczki z dwoma silniczkami - Ovo S4 Rechargeable Lay On

Wysokiej jakości produkt dla wymagających kobiet. Oferuje bardzo skuteczną i intensywną stymulację łechtaczki, a to za sprawą dwóch ramion masażera. Taka budowa umożliwia pobudzenie klitorisu z obu stron, niejako wzięcie go w objęcia, wibrujące w dodatku w siedmiu możliwych programach. Ponieważ każde z ramion napędzane jest osobnym silniczkiem efekt stymulacji jest mocny i wręcz widowiskowy.


Skuteczność wzmaga także zastosowanie do zasilania akumulatorka, co zaowocowało długą pracą i dużą siłą drgań

W czasie używania panie docenią też design masażera. Linie jego są bardzo płynne, zaokrąglone, zaś całość idealnie leży w dłoni i pozwala na długie pieszczoty w komfortowych warunkach.

Całościowo mamy do czynienia z bardzo przemyślanym produktem, który w pełni skupia się na potrzebach kobiet lubiących gdy łechtaczka jest pieszczona długo, namiętnie i na wiele różnych sposobów. Czuli można go polecić chyba każdej z pań.

Cechy produktu:

  • wodoodporność
  • pokrycie silikonowe
  • mocny, cichy
  • dwa silniczki
  • ładowanie USB
  • 7 programów

Najlepsze żele nawilżające:

Wibratory, a także erotyczne gadźety wymagają używania lubrykantów. Najlepszym możliwym lubrykantem, który udoskonali Ci chwile spędzone ze swoim wymarzonym gadżetem będzie Be lover Aqua.

Napisz opinię

OVO S4 - Masażer łechtaczki

OVO S4 - Masażer łechtaczki