FeelzToys - Mister Sweetspot Clitoral Vibrator


Wysyłka za:

Ostatnie egzemplarze!

WSZYSTKICH OPINII: 0 (Napisz opinię)
99,90 zł 129,90 zł

Mister Sweetspot Clitoral Vibrator

Masażer łechtaczki - Feelztoys Mister Sweetspot Clitoral Vibrator

Nieduży model o wielkich możliwościach.


Masażer wykorzystywany może być do stymulacji łechtaczki, sutek, również penisa. Końcówka jest elastyczna, dość krótka, sama budowa zaś specyficzna. W zasadzie w pewien sposób przypomina szczoteczkę elektryczną...


Drgania w tym masażerze nie są bowiem rozłożone na całą powierzchnię. To rękojeść, na której znajdziemy krótką, elastyczną końcówkę. Tylko ona drga, więc cała siła masażer jest skoncentrowana na naprawdę niewielkim obszarze. Daje to mocne pobudzenie, które doskonalej trafia w najbardziej wrażliwy punkt. W tym przypadku zapewne ulubione miejsce na łechtaczce...


Klasycznym masażerem nie da się osiągnąć takich rezultatów, są one bowiem większe, a wibracje obecne na szerszym obszarze. Tutaj zaś mamy pełną kontrolę nad dokładnym miejscem stymulacji, ale także sposobem. Masażer oferuje bowiem 10 programów o różnorodnej sile i sposobie pracy.

Technologia Tip Tense, czyli skupienia drgań na maleńkim czubku masażera, to świetny sposób na stymulację łechtaczki w ulubiony sposób i w ulubionym tempie.

Cechy produktu:

  • materiał: silikon
  • cichutka praca
  • wodoodporność IPX7
  • technologia Tip Tense
  • ładowanie USB
  • 2h pracy na jednym ładowaniu
  • 10 programów

Poprawa życia sexualnego:

Prezerwatywy Pasante doskonale komponują się z lubrykantem polecanym przez klientów Intymnosc.pl. Jeśli zależy Ci na poprawię życia erotycznego wypróbuj Be Lover Aqua. Produkt numer jeden wśród lubrykantów na Intymnosc.pl.

Napisz opinię

FeelzToys - Mister Sweetspot Clitoral Vibrator

FeelzToys - Mister Sweetspot Clitoral Vibrator