intymnosc.pl
W Twoim Koszyku: 0 szt. Suma zakupów: 0,00zł
Jestes tutaj: » » » 1X20100115
Pheromone Essence Męskie - 7,5ml

PHEROMONE ESSENCE MĘSKIE - 7,5ML

NUMER KATALOGU 1x20100115
DOSTEPNOŚĆ WYSYLKA 24H
KOSZT DOSTAWY od 9,90zl
ŚREDNIA OCENA
   (117)
   (15)
   (3)
   (0)
   (1)
WSZYSTKICH OPINII 136 (zobacz wszystkie)
203,00zł
153,00zł


wysylka-24h

bezzapachowe, ale skuteczne... na początku głupio się czułem (jakbym psikał się zwykłą wodą) ale z czasem przyszły efekty - dlatego polecam Kamill
To działa ale nie na tę kobietę na której mi zależy. Mimo, że codziennie spędzamy razem kilka godzin nie odbiera moich sygnałow.


* Przedstawione opinie klientów Intymnosc.pl są subiektywne. Intymnosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

** Opisane rezultaty stosowania suplementów oraz kosmetyków intymnych mogą się różnia w zależności od indywidualnych uwarunkowań. Producent nie gwarantuje powtarzalności efektów.

opis

Pheromone Essence dla niego – oryginalne, bezwonne feromony

feromony

Pheromone Essence to profesjonalny, oryginalny produkt, który od lat zasługuje na miano prawdziwego lidera. Zawiera najsilniejszą dawkę feromonów, wzbudzającą pożądanie u kobiet. Jeśli chcesz się przekonać, jak to działa, po prostu spróbuj. I dołącz do wyjątkowego grona facetów, którzy na nowo odkrywają swoją męskość i w bardziej atrakcyjny niż do tej pory sposób cieszą się życiem.

 

Bez względu na to kim jesteś, co robisz i jak wyglądasz, możesz być o wiele bardziej męski niż możesz sobie to wyobrazić.

A gdybyś mógł przyciągać wzrok najpiękniejszych kobiet?

feromony

Pheromone Essence to produkt polecany przez klientów z całego świata. Przetestowały go miliony mężczyzn, z rewelacyjnym skutkiem. Pheromone Essence to najlepszy produkt do uwodzenia, jaki kiedykolwiek powstał.

PHEROMONE ESSENCE – lider na rynku wśród feromonów

Bezwonne feromony Essence zawierają silnie działającą, skondensowaną dawkę najlepszej jakości feromonów. Można je stosować razem ze swoimi ulubionymi perfumami. Wystarczy je wymieszać z perfumami lub w niewielkiej ilości zakraplać osobno w miejscach, które wydzielają ciepłotę, jak np. pachy, szyja, nadgarstki.

Pheromone Essence to produkt wysokiej jakości, który w 100% spełni Twoje oczekiwania! Zasługuje na miano lidera ze względu na wysoką skuteczność. Zawiera najsilniejszą dawkę feromonów, inicjującą pożądanie u kobiet. Jeśli chcesz się przekonać, jakie jest prawdziwe działanie feromonów, wypróbuj produkty sprawdzonej marki.

bezwonne feromony

CO JESZCZE PHEROMONE ESSENCE MOŻE DLA CIEBIE ZROBIĆ?

  seks  

Zasadniczą funkcją feromonów dla mężczyzn jest budzenie pożądania u kobiet. Ale to nie wszystko, co Pheromone Essence może dla Ciebie zrobić. Jego skład jest oparty na najwyższej jakości androsteronie, który wpływa dodatnio na Twoją atrakcyjność i pewność siebie w towarzystwie innych ludzi. Za tym właśnie składnikiem stoi sukces zawodowy i towarzyski.

Pheromone Essence doda Ci aury dominatora, która sprawi, że kobiety zauważą Twoją siłę i staną się bardziej uległe, a inni mężczyźni wyraźnie poczują respekt wobec Ciebie.

Efekt działania feromonów jest naturalny, subtelny, ale jednocześnie błyskawicznie zauważalny. Feromony mogą być bardzo przydatne w wyrobieniu sobie pozycji lidera i odniesieniu sukcesu zawodowego.

Dzięki Pheromone Essence z łatwością

  • przyciągniesz wzrok najpiękniejszych kobiet
  • poczujesz przypływ prawdziwie męskiej siły
  • będziesz budzić pożądanie u płci przeciwnej
  • poczujesz się bardziej atrakcyjnie w towarzystwie ludzi
  • zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
  • roztoczysz wokół siebie aurę pewności siebie
  • odniesiesz sukces zawodowy i towarzyski

Wysoka jakość, którą gwarantuje duże stężenie feromonów, to pewne działanie, które jest warte swej ceny. W skład Pheromone Essence wchodzi nie tylko jeden feromon, ale również inne składniki polepszające jego działanie.

 

  

 

Nie ryzykuj, kupując tanie feromony dostępne na polskim rynku. Kup pewność i sprawdzoną recepturę w oryginalnej butelce. Z Pheromone Essence masz gwarancję sukcesu, potwierdzoną przez naszych licznych zadowolonych Klientów.

ZAUFAJ NAUCE – FEROMONY DZIAŁAJĄ NATURALNIE

Najlepsze w stosowaniu feromonów jest to, że działają one w sposób całkowicie niewidzialny, bez Twojego udziału. Stwarzają wokół Ciebie naturalną aurę siły i uroku, którym ciężko się oprzeć. Działanie feromonów potwierdzają badania naukowe, prowadzone od lat przez naukowców z całego świata. Zapach to jeden z podstawowych zmysłów człowieka, który umożliwiał mu przez setki lat przetrwanie i przedłużenie gatunku. Dzięki węchowi możliwy jest naturalny dobór płci. Zapach może wabić lub odpychać daną jednostkę – jest to fakt istniejący zarówno w świecie ludzi, jak i zwierząt. Chcesz dowiedzieć się więcej o chemicznej stronie doboru i przyciągania między ludźmi, przeczytaj

artykuł poświęcony roli feromonów:

Nie da się zaprzeczyć temu, że ludzie nieustannie są niejako kierowani pierwotnymi odruchami, bodźcami zewnętrznymi i potrzebami. Natura oraz chemia bardzo często nami kierują, niezależnie od naszej chęci czy świadomości pod tym względem.

Dlatego też coraz atrakcyjniejsze stają się feromony. Są to substancje naturalnie obecne w organizmach zwierzęcych i roślinnych, odpowiedzialne za wiele aspektów rozwoju, przetrwanie oraz przedłużenie gatunku. U ludzi zawierają się między innymi w ślinie, pocie oraz moczu. Ich działanie często jest niedostrzegalne, gdyż nie wydzielają zapachu, lecz wciąż działają i wywołują instynktowne reakcje.

Feromony mogą wywołać dla przykładu zupełnie inny stosunek do różnych jednostek lub postępowanie, o które sami siebie byśmy nie podejrzewali. Wpływają także na pewność siebie, humor oraz zainteresowanie płci przeciwnej. Jak to możliwe, że niektórzy ludzie bez żadnych kłopotów zdobywają kolejne znajomości, dominują w grupach, są respektowani od pierwszego spotkania lub budzą niesamowite zaufanie? Wielokrotnie jest to właśnie działanie feromonów. Są one używane nawet w supermarketach do sprzedaży drogich produktów lub przez akwizytorów, którzy po zastosowaniu feromonów potrafią być bardzo przekonujący.

Odpowiednio połączone feromony syntetyczne z tymi otrzymanymi z roślin można kupić w postaci perfum o ciekawych zapachach lub jako bezwonne olejki, które można potem połączyć z własnymi kosmetykami. Feromony używa się najczęściej bezpośrednio na skórę w punktach, które produkują najwięcej własnych feromonów, takich jak szyja, nadgarstki czy okolice uszu.

Jeżeli chcesz odczuć zwiększoną pewność siebie, większe zainteresowanie wśród płci przeciwnej, dominować, wywoływać zaufanie lub ułatwić sobie kontakty w życiu codziennym, być może feromony są właśnie dla ciebie.

Artykuł pochodzi z serwisu darmowych artykułów do przedruku www.artykuly.com.pl.

STOSOWANIE PHEROMONE ESSENCE

Pheromone Essence oparty jest na najwyższej jakości Androstenonie. Flakonik 7,5 ml posiada specjalny dozownik, umożliwiający dolanie feromonu do ulubionych perfum (maksymalnie 100 ml) lub stosowanie go bezpośrednio na skórę lub ubrania. Pamiętaj, że feromony aplikowane bezpośrednio na skórę działają o wiele skuteczniej. I wystarczają na wiele tygodni. Możesz je zmieszać ze swoimi perfumami lub stosować punktowo i dodatkowo używać perfum.

Opakowanie: 7,5 ml flakonik z zakraplaczem
Wydajność: 150 kropel
Ilość feromonów w 1 kropli: 17 mcg
Średni czas użytkowania / stosowane co dzień: 3 miesiące
Skład: Pheromone parfum, dipropylene glycol

Pamiętaj! Produkt jest silnie stężony, dlatego stosuj nie więcej niż 1-2 krople!

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik. Jeśli szukasz naprawdę skutecznych feromonów, to zapomnij o tanich podróbkach. Różnicę między oryginalnymi feromonami a ich tańszymi odpowiednikami jest taka, jak w przypadku perfum. Tanie perfumy na początku pachną podobnie, ale bardzo szybko wietrzeją. Podobnie jest z feromonami, z tym że nie chodzi tu o zapach, a o ich skład i nasycenie.

Pheromone Essence Damskie

Pheromone Essence Meskie

opinie

Srednia ocena z opinii
(136 Opinii klientow)
Napisz Recenzję
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Produkt wręcz stworzony dla wszystkich doradców klienta, dostałem już dwie podwyżki.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Od kiedy używam ich dużo łatwiej mi się pracuje w biurze.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Polecam użyć ich przed rozmową o pracę, jeżeli rekruta torem jest kobieta, to na pewno pomoże w zdobyciu pracy, mi pomogło.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Pięć gwiazdek działa super, działa na 90% kobiet, które spotkałem.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Te feromony pomogły mi ew kontaktach z dziewczynkami, z nieśmiałego chłopczyka stałem się naprawdę kimś ;)
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
U mnie podobnie, używam feromonów w pracy i to naprawdę pomaga.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Jakis czas temu postanowiłem spróbować feromonów w swojej pracy. Byłem szczerze zdziwiony, że to pomaga mi zarządzać ludźmi (głównie kobitami).
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Rewelacyjny lek na problemy w kontaktach z kobietami.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Na pierwszy rzut oka cena delikatnie odstraszająca, ale biorąc pod uwagę, że dla uzyskania efektu wystarczy kilka kropel cena jest ok. A samo działanie niesamowite, nie da się tego opisać, trzeba spróbować.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Jak dla mnie 5/5. Najlepszy produkt z pośród naprawdę wielu jakich testowałem. Zostaje przy tym produkcie na dłużej bom działa świetnie.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Pheromone Essence w pełni zaspokaja moje oczekiwania. Używam ich przed wyjściem na jakąkolwiek imprezkę.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
W końcu coś co jest godne swojej ceny, działanie w pełni zadowalające.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Fajny produkt, działa naprawdę dobrze, efekt widoczny nawet w tłumie. Godne polecenia.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Nigdy przedtem nie wzbudzałem tak wielkiego zainteresowania u kobiet. DZIĘKUJĘ!!!!
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Długo się utrzymują, mają przystępną cenę i świetne działanie.m Jednym słowem feromony idealne.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Wystarczy kilka "kapnięć" a wszystkie imprezy, domówki itp. moje :D Wszyscy kumple mi zazdroszczą.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Feromony działają bardzo przyzwoicie, gdy mam je na sobie odczuwam większe zainteresowanie kobiet moją osobą ;D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Produkt na bardzo wysokim poziomie, feromony są mocno stężone więc wystarczy kilka kropel aby dostrzec rezultaty.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Super działanie, bardzo pomaga w kontaktach z kobietami.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Bardzo fajne i "odpowiednie" działanie, w pełni godne polecenia.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Jak już ktoś pisał kilka kropelek i twoje życie towarzyskie zmienia się nie do poznania.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Pheromone Essence to produkt, który każdego faceta zamieni w filmowego lovelasa.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Produkt BOMBO bardzo skuteczny, wygodny w przenoszeniu itp. ogólnie same zalety nic tylko brać.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Z typa siedzącego przez cały weekend przed kompem zmieniłem się w wariata, który nie przepuści żadnej imprezy a tym bardziej żadnej ... ; D Wszystko dzięki TYM feromonom.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Kilka kropelek i każda domówka moja, a raczej każda laska na domówce moja, fajne uczucie polecam.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Zawsze myślałem, że nie potrzebuję tego typu rzeczy bo z kobietami radzę sobie całkiem nieźle, ale że jestem typem naukowca więc kupiłem z czystej ciekawości. Po zastosowaniu okazało się, że wcale tak dobrze sobie nie radziłem, bo to co się działo po aplikacji feromonów przeszło moje najśmielsze oczekiwania. To produkt godny polecenia w 100% mówię to ja naukowiec ; D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Kupując go chciałem ułatwić sobie życie w pracy (moim bezpośrednim szefem jest kobieta) gdy to mi się udało byłem w szoku, pomyślałem ej to naprawdę działa, czas wykorzystać je w celach matrymonialno -poznawczych. Efekty były a raczej wciąż są niesamowite.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Ogólnie produkt na wysokim poziomie. Dzięki temu, że jest skoncentrowany, wystarczy kilka kropel nie trzeba się tym zlewać. Fajne jest też to, że jest bezzapachowy dzięki temu w pełni kompatybilny z zwykłymi perfumami.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Fenomenalna sprawa. Polecam każdemu facetowi na pewno nie pożałujecie, to odmieni wasze imprezy.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Przez to, że używam tych feromonów żaden z moich kumpli nie chce chodzić ze mną po klubach bo laski gadają tylko ze mną.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Niby taka mała buteleczka a czyni cuda, dzięki niej mogę przebierać w kobietach chcących się ze mną umówić ;D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Fenomenalny produkt, coś w sam raz na wypad do klubu lub domówkę, udana impreza gwarantowana.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Jak dla mnie to są bardzo dobrze wydane pieniądze, efekt jest niesamowity.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Odkąd używam FE jestem królem imprez wszelkiego rodzaju, to jest cudowna rzecz.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Jestem pod wrażeniem tego produktu, a raczej jego działania. Pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się tyle "ciekawych" sytuacji jednego dnia.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Produkt na bardzo wysokim poziomie, doskonale wykonuje pracę do której został stworzony.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Ej ludzie, jak chodzicie po imprezach to zamiast drogich ciuchów kupcie FE. To w zupełności wystarczy w osiągnięciu celu.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Byłem dość mocno zaskoczony, że ten produkt naprawdę działa. Niby kupując go miałem taką nadzieję no bo po co w innym razie wydawać pieniądze, ale wiadomo jak to jest z tego typu produktami.n Teraz kupuję je średnio co dwa miesiące i jestem bardzo ale to bardzo zadowolony.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Produkt MEGA, polecam każdemu samotnemu mężczyźnie, to pomoże wam zmienić wasz stan nie ważne na jak długo ; D
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Działanie świetne. Także duży plus za to że chwilę po spryskaniu się praktycznie nie czujesz, że posiadasz je na sobie. Działanie też przyzwoite, spełnia swoje zadanie jak należy. Tylko ta pojemnosć nie za duża, no ale są bardzo stężone, wystarczą dosłownie trzy kropelki więc i cena jest całkiem ok.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Super produkt na imprezach zwłaszcza domówkach. Po zaaplikowaniu PE nie jestem w stanie wyjść na papierosa na balkon, żeby jakaś laska zaraz nie chciała się przyłączyć. TO JEST GENIALNE.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Produkt w stu procentach godny polecenia. Znakomicie nadaje się zarówno do pracy jak i na imprezę, w każdym miejscu doskonale spełni swoje zadanie, czyli sprawi, że kobiety patrzą na ciebie "przychylniejszym" okiem. :D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Jedne z najlepiej działających feromonów dostępnych na rynku, a wiem co mówię bo przetestowałem ich dziesiątki jak nie setki, ale ton właśnie PE działają według mnie najlepiej.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Bardzo mocno stężone te feromony. Dzięki temu działają po zaaplikowaniu zaledwie kilku kropelek. A jak już zaczną działać to cho cho jak mawia św. Mikołaj
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Te feromony są świetne, może nie zmieniły jakoś radykalnie mojego życia, ale bardzo je uprościły. Jestem dyrektorem jednego z działów w dużej firmie, mam sporo podwładnych, są to w większości kobiet. Postanowiłem użyć feromonów, bo najpierw gdzieś wyczytałem, że to pomaga w pracy, potem znajomi mi polecił więc się zdecydowałem, no i efekty faktycznie są widoczne, z TYMI feromonami łatwiej zarządza się ludźmi.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Brak zapachu to nie jak myślą niektórzy wada a bardzo wielka zaleta, można je pomieszać z jakimiś fajnymi perfumami, takie mieszanki bardzo często mają ładniejszy zapach niż te gotowe.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Działanie niesamowite, zwłaszcza gdy jest się w tłumie, na przykład w klubie, każda laska chce z tobą tańczyć, musiałem zacząć chodzić na siłownię i biegać, żeby kondycyjnie wytrzymać sobotnie wypady na miasto. Produkt cudowny, po prostu CUDOWNY!!!!
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
To były pierwsze feromony, które wypróbowałem w zasadzie do dostałem je jako prezent, na początku bardzo się dziwiłem jak coś bezzapachowego może działać, ale niedługo potem sam się przekonałem jak. Potem gdy już sam zacząłem kupować sobie takie specyfiki,m próbowałem różnych ale jak dla mnie te działają najlepiej i cały czas do nich wracam.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Jak to zwykle w tego typu sprawach bywa na początku była wielka nie pewność , no ale ciekawość i wizja możliwości podrywania kobiet w każdej sytuacji i o każdej porze była silniejsza. Gdy rzeczony produkt dotarł wreszcie do mojego domu, znowu nie pewność,a raz kozie śmierć i wiecie co? Ta wizja stała się rzeczywistością. ;D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Nie ma co się za nadto rozpisywać, to porostu działa i tyle.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Feromony działające niesamowicie, aż trudno uwierzyć, że aż tak działają na kobiety.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Produkt działający zgodnie z oczekiwaniami, biorąc pod uwagę promocję, polecam wszystkim.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Tak mała buteleczka odmieniła moje życie towarzyskie ;D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Powinni to refundować i przepisywać każdemu kawalerowi.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Pheromone Essence to produkt polepszający życie każdego mężczyzny.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Kobiety wariują pod wpływem tych feromonów, polecam.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Moim zdaniem nic dodać nic ująć. Daje pięć na pięć.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu mężczyźnie.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Fajne jest to, że efekt można uzyskać już po kilku kropelkach.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Jak dla mnie 5/5 nie mam zupełnie do czego się przyczepić.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Kobiety szaleją za mną od kiedy używam tego specyfiku.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Pomocne dla każdego kto jest trochę nieśmiały i ma problemy z powodzeniem u kobiet.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Fajnie, że są bezzapachowe, można je mieszać z perfumami.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
W końcu znalazłem coś co sprawia, że nie mogę się opędzić od kobiet.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Świetny produkt, bardzo dobre działanie no i ta obniżka
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Odkąd je kupiłem nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez użycia feromonów.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Te feromony to według mnie najlepsze feromony na rynku, polecam każdemu.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Kupiłem i wcale nie żałuję bo to zmieniło moje relacje w pracy i nie tylko.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Produkt wart swojej ceny, działa tak jak tego oczekiwałem.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Produkt godny polecenia, kobiety za mną szaleją xd
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Nie wiem jak to dokładnie działa, ale działa odkąd tego używam kobiety lgną do mnie.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Właśnie kupuję trzecie opakowanie i już nie mogę się doczekać wyjścia na miasto oczywiście uprzednio spryskawszy się tymi feromonami.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Odkąd stosuje ten środek nie wyobrażam sobie wyjścia na miasto bez użycia go. To naprawdę działał.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Jestem bardzo zadowolony z działania tych feromonów, słyszałem różne zdania na ten temat ale postanowiłem sam się przekonać i było warto.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Po zaaplikowaniu tego cudeńka, w klubach nie mogę się opędzić od kobiet.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
po wielu próbach i podejściach do różnych produktów uważam, że ten działa najlepiej.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Fenomenalna wręcz sprawa żałuje, że wcześniej na nie nie trafiłem.
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Działa bardzo dobrze tylko ta buteleczka taka mała, za mała :D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Działają bardzo dobrze zwłaszcza na obce kobiety, n ie spodziewałem się takich efektów.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Przydatne zarówno w pracy jak i na imprezach nic tylko kupować i używać.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Bardzo przydatna rzecz gdy ma się za szefa kobietę, naprawdę pomaga ;D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Tak ja tez polecam użyć ich przed podróżą pociągiem, fajna sprawa
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Ostatni użyłem ich przed podróżą pociągiem i przez całą drogę z Białegostoku do Krakowa w moim przedziale byłem tylko ja i same kobiety.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Pracuję w sklepie z damskimi ubraniami, i od kiedy używam tych feromonów obroty mojego sklepu wzrosły a nie które klientki poprosiły o mój grafik mówiąc, że chcą abym to ja im doradzał
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Polecam dla ludzi, których praca tak jak moja polega na częstym kontakcie z ludźmi, zwłaszcza kobietami, wasza praca stanie się łatwiejsza.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Zdecydowanie świetna sprawa dla mało pewnych siebie, to pomoże każdemu wstydliwemu.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Jeżeli chodzi o nieperfumowane to te są zdecydowanie najlepsze, działają dość długo i skutecznie.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Stosuje je, żeby mieć lepsze kontakty z podwładnymi w pracy i to się faktycznie sprawdza, dzięki tym feromonom kierowanie ludźmi jest łatwiejsze.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Przetestowałem już wiele różnych produktów jednak to jedynie te okazały się rzeczywiście skuteczne. Sprawiają, że dziewczyny naprawdę zwracają na Ciebie większą uwagę. Zebrałem trochę tych komplementów. ;D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Fajna rzecz, pomagają w kontaktach w pracy, godne polecenia.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Jadąc busem z każdej strony jakaś kobieta świdruje mnie wzrokiem :)
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
To jest coś niesamowitego, myślałem, że to ściema i tylko stracę hajs ale to naprawdę dział,a aż trudno uwierzyć.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Polecam każdemu kto ma problemy w kontaktach z kobietami. To rozwiąże wszystkie problemy.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Jedne z najlepszych feromonów na rynku, działają doskonale.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Świetny produkt, działa dokładnie tak jak w opisie, jedyny mankament to cena ale z drugiej strony dla uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy kilka kropel więc cena nie jest najgorsza ;D
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Zaraz po otrzymaniu przesyłki postanowiłem wypróbować i iść do klubu i efekty były zniewalające, chyba nigdy w życiu nie poznałem tylu lasek w jeden wieczór.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Dzięki kilku kroplom zmieniło się moje życie towarzyskie, naprawdę warto.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Działają świetnie, od razu zauważyłem zmianę zachowania ludzi względem mnie.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Kilka kropelek i ludzie a zwłaszcza kobiety od razu stają bardziej przychylne.
Ocena: 0 z 5 Gwiazdek!
Bardzo fajny jest ten sprej, muszę jeszcze zobaczyć jak żel, czy ktoś z Was stosował?
Ocena: 0 z 5 Gwiazdek!
Mój chłopak nigdy mnie nie doprowadził do takiego stanu jak z tym spray-em;)
Ocena: 0 z 5 Gwiazdek!
Bardzo dobry rozgrzewający produkt ; ) naprawdę fajnie grzeje.
Ocena: 0 z 5 Gwiazdek!
Taka viagra dla kobiet w sprayu :) Oczywiście polecam
Ocena: 0 z 5 Gwiazdek!
Kupiłem libigel i libispray dla partnerki aby trochę urozmaicić wieczory. Fajne działanie. Można kupić i przetestować.
Ocena: 0 z 5 Gwiazdek!
Kupiłem dziewczynie na urodziny libispray, ona dochodzi 3 razy a ja jestem zachwycony tym jaka jest ciasna! Serio. Polcema, świetny produkt krzysiek_in_love
Ocena: 0 z 5 Gwiazdek!
k, ale przesylka szła strasznie długo, już nigdy więcej nie zamówiee pocztą polską!
Ocena: 0 z 5 Gwiazdek!
faktycznie zwęża ale mnie jakoś nie podniecił. Sama nie wiem, może to kwestia stresu, zmęczenia itd. Jak sądzicie?
Ocena: 0 z 5 Gwiazdek!
Cześć dziewczyny! Spray Libi kupiłam w sklepie w Centrum. Trochę sie wstydziłam po sprzedaje tam taki młody przystojny koleś...Ale luz, opowiedziałam o co mi chodzi, że biorę pigulki i chciałabym coś co wspomoże libido. Ten spray jest idealny. W dodatku tak super nawilża..rozpływam się:) Madzia_natolin
Ocena: 0 z 5 Gwiazdek!
nie wierzę! w końcu ktoś pomyślał o kobietach, które nie maja już 20 lat! póki co zamówiłam i czekam na przesyłkę. A jak Wasze wrażenia? Bożena 39
Ocena: 0 z 5 Gwiazdek!
Kupiłam ten spray za namową koleżanki. Wahałam się czy wybrać ten żel czy sprej. Kupiłam jedno i drugie:) Na żelu tez dodam opinię! A do do tego spreju. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl! takie niby maleństwo, ale po pierwsze jest bardzo mocny i wydajny. Rzeczywiście trochę zwęża no i niesamowicie przyjemnie rozgrzewa, czuje się takie jakby szczypanie, przyjemny dreszczyk emocji:) kicia83
Ocena: 0 z 5 Gwiazdek!
Powiem Wam jedno dziewczyny! Nie wierzylam, że ten spray cokolwiek działa. Ok, rozumiem, że może jakoś tam podniecać...ale żeby zwężać? Pomyslałam "no bez jaj!" Ale zaczelam używać go do każdego stosunku i co? w sumei już od pierwszego razu jakby ten sex był lepszy. Ale po kilku "razach" zauwazyłąm, że faktycznie jest ciasniej. Może ot głupe, ale uważam, że to cud! Kaśka-35
Ocena: 0 z 5 Gwiazdek!
Dostałąm od faceta pod choinkę ten spray. Sąsiedzi, byli zszokowani, że krzycze, jak oni śpiewają kolędy. hahahah
Ocena: 0 z 5 Gwiazdek!
Podniecający? TAK ale jakoś specjalnie mi nei zwęził cipki, n może minimalnie. Ale czego się spodziewac po dwójce dzieci...
Ocena: 0 z 5 Gwiazdek!
Czy mogę coś takiego kupić żonei na urodziny? nie pogniewa się? Czekam na opinei kobitek czy to faktycznie działa.. Marek78
Ocena: 0 z 5 Gwiazdek!
wow! nie sądziłam, ze to mozliwe, żeby był żel obkurczajacy pochwę! Świetnie, zrobię mężowi niespodziankę!!! Lojalna Jola
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
świetne feromony, działają dokładnie tak jak jest to opisane, coś wspaniałego )
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Super dzialanie, i bardzo dlugo sie utrzymuje, nawet o kapieli sa jeszcze wyczuwalne
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
kupiłem i zakropiłem sobie ze 4 krople, chyba za dużo, bo faceci byli do mnie jacyś agresywni, za to kobitki jakoś tak spoglądały
Ocena: 1 z 5 Gwiazdek!
nei wiem czy to ja to zle uzytkuje, czy co, ale dziala to srednio. zapach tez mi sie nei podoba, zbuyt ostry
Ocena: 3 z 5 Gwiazdek!
To działa ale nie na tę kobietę na której mi zależy. Mimo, że codziennie spędzamy razem kilka godzin nie odbiera moich sygnałow.
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
heh, nie wierzylem ze to dziala, naczytalem sie roznych artykulow i mnie podkusilo, dobrze ze zamowilem bo jednak to jest prawda ze zjednuje sie szybbiej ludzi i szybciej rozpala kochankow :) hehehe
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Dokladnie. Nie tylko kobiety sa bardziej otwarte lecz jakos nagle wszyscy sie zachowuja bardziej przyjaznie:)
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
to prawda, bardzo mocne, a dzieki nim moja praca stala sie mniej stresujaca i ludzie stali sie bardziej wyrozumiali dla mnie
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
prawdziwe, mocne feromony a nie jakas podroba na ktore juz pare razy sie nacialem, pozdrawiam Mariusz
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
tak, małe ale skondensowane wiec doslownie 2 krople wystarczaja na caly dzien i noc w sumie to az do kąpieli, zajebiste
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
male jak kropelki do nosa, ale bardzo wydajne, laska nawet nie wie ze uzywam feromonow bo zaraz bylaby zazdrosna ze mam inne ;)) Patryk
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
zamawiam juz ktorys tam raz, szybko mi wychodza te feromony bo nie wyobrazam sobie zycia bez nich, bardzo mi wszystko ulatwiaja Tomasz
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
tak te sa wyjatkowo silne i dzialaja zajebiscie, wiekszosc kobiet lgnie do mnie
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
swietne bo bezzapachowe, mozna uzywac nawet bez perfum idac na plaze
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
zrobilem eksperyment, przez 3 dni stosowalem krople z feromonami a przez 3 dni nie, zgadnijcie jaki byl efekt??w dniach gdy nie mialem na sobie feromonow nikt w autobusie nawet nie zernal w moja strone, natomiast gdy mialem to wiekszosc stojacych obok mnie kobiet celowala na mnie wzrokiem :))
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
Ale zważając, że są one intensywne i wystarczy kropelka, aby działały, to cena i wielkość sie jakos pokrywają :) Albin
Ocena: 3 z 5 Gwiazdek!
strasznie drogie a takie male to jest ich wada, innych nie widze :/ tak czy siak niby po promocji
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
wygodne do stosowania, mieszcza sie do kieszeni marynarki, bardzo przydatne do pertraktacji i zalatwiania biznesów jak i oczarowywania kobiet :) Maciej
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
one sa bardzo mocne, nie koliduja z zapachem perfum, feromony nie maja zapachu jakos tako, ale substancje w nich zawarte oddzialuja silnie na ludzi w otoczenia, calkiem niezle;)
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Swietny produkt, zupelnie sie nie spodziewalem, ale dziala nie tylko na kobiety.
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
jako facet aż wstyd się przyznać że wierze w feromony, ale taka jest prawda :D Gorąco polecam PHEROMONE ESSENCE Marek
Ocena: 3 z 5 Gwiazdek!
dzięki tym feromonom czuję się pewniej w mojej nowej pracy, każdy z nas wie jak to jest w nowym środowisku, pierwsze dni są najgorsze Mateusz
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
skuteczne, nawet bardzo jestem wdzięczny koleżance że mi je poleciła Witek
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
każdy dzień zaczynam od kilku kropelek na kark to taki mój poranny rytuał Wojtek
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
nie sądziłem że feromony coś zmienią w moim życiu a jednak zakochałem się :)) Jan
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
po pierwszych 2 tygodniach byłem zawiedziony, ale dalej je stosowałem aż pod koniec miesiąca nareszcie coś zaskoczyło Przemek
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
dosyć drogo jak na 5 ml aczkolwiek płacimy za efekty nie za ilość ;) Piotr
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
odkąd ich używam czuję się o wiele pewniej zarówno w życiu prywatnym jak i pracy kasiarz007
Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!
bezzapachowe cudo, koleżanka poleciła i się nie zawiodłam wiec wam tez polecam Marta
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
bezzapachowe, ale skuteczne... na początku głupio się czułem (jakbym psikał się zwykłą wodą) ale z czasem przyszły efekty - dlatego polecam Kamill
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Trochę smierdzą jak na bezzapachowe, ale przynajmniej mam pewnosć że to nie woda.... :) a tak serio produkt prima sort! bez nich czuje się nagi ;-)
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Produkt jest naprawde swietny. Efekty widac od razu po uzyciu . Polecam te feromony wszystkim !
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Super świetny produkt!!! Najlepszy jaki mają!!! POLECAM!
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Feromony są po prostu cudowne! Jestem z nich bardziej zadowolony! POLECAM!
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Kiedyś kupiłem dokładnie te same feromony w stanach za ponad 100 dolców. Fajnie że w polsce są tańsze. Pamiętam że byłem zadowolony - dużo nowych laseczek itp. ;-) Andy
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Witam, Ja dolałem do swoich perfum i jest wszystko ok. Wakacje się zaczynaja więc zobaczymy jak to będzie. Jestem dobrej mysli bo mi siostra powiedziała że jakoś dziwnie i sexy pachnę :)
Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!
Super! Jak najbardziej polecam.Złapałam w swe sidła mojego męża który zawsze wracał z pracy i nie zauważał mnie, a teraz po użyciu tych feromonów jest naprawde super
Napisz Recenzję

PHEROMONE ESSENCE MĘSKIE - 7,5ML

203,00zł
153,00zł
   

Twój koszyk

Koszyk więcej
...jest pusty

Centrum zamówien

zamówienia SMS/mobile:
512 10 98 07

tel. stacjonarny:
(22) 304 71 13

email: zamowienia@intymnosc.pl
GG: 3280078

pon-pt: 09:00-22:00
sob-niedz: 10:00-18:00

Centrum zamówien

CENTRUM
Sexshop w Warszawie
Galeria Pólnocna Dworca Centralnego
Aleje Jerozolimskie 54, lokal 55
pon-sob: 12:00-20:00
 
KABATY
Sexshop na Kabatach
ul. Kabacki Dukt 2
pon-pt: 09:00-22:00
sob-niedz: 10:00-18:00

Newsletter

Wlasnie zapisales sie do Newslettera Intymnosc.pl.
Juz tylko kilka klikniec dzieli Cie od dolaczenia
do elitarnego grona naszych czytelników. Sprawdz email i potwierdz
aktywacje Newslettera.
Twój email istnieje juz w naszej bazie.