bielizna erotyczna

Pokazuje 1 - 15 z 85 elementów

Erotyczne pończochy i rajstopy

Interesują Cię seksowne rajstopy? A może wolisz postawić na erotyczne pończochy? Załóż je na siebie i zobacz, jak Twój mężczyzna traci głowę na Twoim punkcie. Tym bardziej że elementy te często wchodzą w specjalne zestawy – kostiumy stewardessy, uczennicy, pokojówki czy seksownej pielęgniarki. Wybierz jeden lub kilka kompletów. Kiedy Twój partner zobaczy Cię w jednym z nich, z pewnością będzie chciał go z Ciebie zedrzeć.

Zmysłowe bodystocking

Możesz mu to zadanie nieco utrudnić – zainwestuj w seksowne bodystocking. Cieniutka siateczka przykrywająca niemal całe Twoje ciało z jednej strony zakryje przed nim to, co najciekawsze, z drugiej zaś, dzięki temu, że tak prześwituje, zachęci go do odkrywania Twoich wdzięków. Do wyboru masz też piękne i idealne na wieczór we dwoje sukienki. Ich ażurowy materiał sprawi, że skupisz na sobie całą jego uwagę.

Bielizna BDSM

Dla tych, którzy lubią ostrzejsze klimaty, nasz sex shop przygotował wybór kostiumów BDSM. To nie tylko maski i kajdanki – w prezentowanym asortymencie odkryjesz również gorsety, perfekcyjnie podkreślające kobiecą talię i dodające właścicielce charakteru. Sprawdź te i wiele innych propozycji, dostępnych w drogerii erotycznej Intymnosc.pl.