prezerwatywy

W ofercie naszego sklepu internetowego prezentujemy cieszące się ogromnym zaufaniem wśród mężczyzn na całym świecie prezerwatywy marki Pasante, które zostały wykonane z najwyższej jakości lateksu. Ich anatomiczny kształt oraz wysoka jakość wykonania z doskonałych materiałów, gwarantują wygodne i łatwe zakładanie. Z kolei szeroki wybór aromatów, jak też różny typ powierzchni (gładka, z wypustkami czy w prążki), pozwoli dobrać prezerwatywę najlepszą na daną okazję. Dzięki temu, że oferowane prezerwatywy zostały wykonane z najwyższej klasy materiałów i przy użyciu rygorystycznych technologii produkcji, są niezwykle bezpieczne zarówno przy zbliżeniach oralnych, jak i waginalnych oraz analnych. Dodatkowo są nawilżone lubrykantem na bazie wody. Zobacz ofertę specjalną, jaką przygotował sklep internetowy Intymnosc.pl.

Pokazuje 1 - 15 z 25 elementów

Pasante - solidna i sprawdzona marka

Produkty z logo firmy Pasante zostały wprowadzone na rynek europejski w 2000 r. Od tamtej pory oferta asortymentowa tej brytyjskiej marki jest ustawicznie rozwijana i poszerzana. Prezerwatywy z tym logo to artykuły innowacyjne, o najwyższych standardach jakości, o czym świadczy unijny certyfikat CE i angielski Kitemark. Różne rozmiary, długości, grubości i faktury to znak rozpoznawczy gumek Pasante.

Prezerwatywy Pasante - bajeczny mix produktowy

Na tej podstronie przygotowaliśmy szeroki wybór kondomów o różnych rozmiarach i fakturze. W naszym sex shopie można zamówić prezerwatywy Pasante z kolekcji Extra - o zwiększonej grubości i większej porcji lubrykantu, co zapewni superbezpieczeństwo. Parom oczekującym zwiększonych doznań polecamy serię Ribbed - cechą charakterystyczną są prążki - oraz Dotted - w której kondomy mają wypustki. Natomiast dla osób oczekujących od prezerwatywy jeszcze większych stymulacji proponujemy linię Ribs & Dots - wyróżnia się mixem prążkowo-wypustkowym. Sklep erotyczny online Intymnosc.pl to także miejsce, gdzie znajdują się klasyczne kondomy Naturelle - o anatomicznym kształcie typu easy-on, który zapewnia zwiększony komfort przy nakładaniu. Gdy liczą się rozmiary, Pasante oferuje kondomy o większej średnicy (Large) i długości (King Size). Dla miłośników romantycznej atmosfery, w której kluczową rolę odgrywa synergia zmysłów i zapachów najlepsza będzie seria Mixed Flavours - to prezerwatywy pokryte żelem nawilżającym w różnych smakach. Parom pragnącym przeżyć ekscytujące chwile w ciemnościach polecamy natomiast gumki z kolekcji Glow in the Dark, które mają dodatek wywołujący fluorescencyjny efekt. W katalogu są również kondomy z serii Delay - pokryte specjalnym lubrykantem opóźniającym wytrysk.