Penilarge 60 tab - skuteczne tabletki na powiększanie penisa!


Wysyłka za:

ŚREDNIA OCEN:
(137)
(33)
(17)
(11)
(0)
WSZYSTKICH OPINII: 198 (zobacz wszystkie)
159,90 zł

PENILARGE - 60 tabletek na powiększenie penisa

Hit sprzedaży w Intymnosc.pl!

Czytaj więcej o powiększaniu penisa!Czytaj dalej

Naukowo udowodniono, że rozmiar penisa może ulec zmianie na stałe.Nie jest to żadną tajemnicą, od lat znane są metody powiększania penisa. Powiększając penisa pozytywnie wpływasz na jakość swojego życia. Jednego musisz być pewny. Rozmiar ma znaczenie. Duży zdrowy penis to nie tylko większa pewność siebie ale i szczęśliwe, udane związki. Jeśli myślisz, że kobieta przyzna się, że jej nie zadowalasz to jesteś w błędzie. Na szczęście żyjemy w pięknych czasach. Penisa możesz powiększyć na stałe przy pomocy farmaceutyków. Im wcześniej rozpoczniesz kurację tym szybsze i trwalsze efekty uzyskasz.

Teraz pomyśl, jak zareagowała by Twoja kobieta gdyby dowiedziała się, że za 3 msc-e w pełni ją zadowolisz? Że Twój członek będzie większy niż kiedykolwiek ? A to oznacza, że będziesz w stanie wznieść się na seksualne wyżyny. W końcu zyskasz pewność siebie na takim poziomie na jaki zasługujesz!

Penilarge - działanie potwierdzone w łóżku

Możesz przyzwyczaić się do nowego rozmiaru, ponieważ Penilarge zwiększając ciśnienie krwi zmieni Twój rozmiar już na stałe. Twój penis zyska na długości i obwodzie. Tak naprawdę nie potrzebujesz, żadnego wysiłku, mozolnych ćwiczeń ani kosztownych operacji. Jedyne co będzie należało do Twoich zadań, to codziennie wziąć 1-2 tabletki i popić wodą. Widzisz jakie to proste, jak niewiele potrzeba, aby zmienić swoje życie. Wystarczy regularnie stosować tabletki Penilarge przez około 2-3 miesiące. U większości mężczyzn po takim okresie, widać już pełne efekty. Pierwsze pojawiają się już po pierwszych dniach suplementacji. Objawiają się w postaci grubszego członka, a jak deklarują pacjenci u większości z Nich zwiększa się również długość. Warto jest wesprzeć działanie suplementu kremem, który zapobiega rozstępom. Kontynuuj kurację, a szybko zauważysz jak Twój penis rośnie. Regularnie zażywany Penilarge przyspiesza pompowanie krwi do ciał jamistych Twojego członka, które wraz z czasem rozszerzają się i powiększają swój rozmiar.

Unikalna formuła Penilarge

Penilarge to kombinacja naturalnych składników. Preparat ten jest suplementem diety, który wzbogaca Twoją codzienną dietę o składniki, które mają pozytywny wpływ na poprawe życia seksualnego. Wielotorowe działanie sprawia, że budujesz swoją męskość konsekwentnie i kompleksowo. Sprawdź Skład, żeby zapoznać się z pełna listą składników.

Aby poznać szczegółowe działanie składników Penilarge rozwiń ich opis, klikając w nazwę składnika:
 • L-arginina
   to roślina z rodziny parolistowatych. Zawiera m.in. saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Tribulus przez stymulację przysadki mózgowej do lepszej produkcji hormonu letenizującego (LH) zwiększa produkcję testosteonu u mężczyzn. Wysoki poziom hormonu sprawia, że mężczyzna odczuwa zwiększenie popędu seksualnego. Testosteron oznacza też zwiększenie wielkości i objętości ciał jamistych. Należy pamiętać o tym, że przedawkowanie tego składnika może powodować kłopoty ze snem.
 • Tribulus terrestris (Buzdyganek naziemny)
   jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Tribulus wspomaga zwiększać produkcję testosteonu u mężczyzn poprzez stymulację przysadki mózgowej do wydajniejszej produkcji hormonu letenizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu powoduje zwiększenie popędu seksualnego, zwiększenie wielkości i objętości ciał jamistych. Uwaga: przedawkowanie może powodować kłopoty ze snem.
 • Lepidium meyenii (Korzeń maca)
  Maca jest rośliną która pochodzi z peruwiańskich Andów i rośnie na wysokości od około 3500 m. To sprawia że jest najwyżej uprawianą rośliną przeznaczoną do spożycia na świecie. Maca rośnie w skalistych glebach niegościnnych dla większości innych roślin i rozwija się w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Maca wypuszcza liście i korzeń, o wielkości rzodkwi. Ten właśnie korzeń jest ceniony od tysięcy lat ze względu na swoje właściwości, zwiększające energie, wytrzymałość i płodność u ludzi i zwierząt. Nie ulega wątpliwości że korzeń Maca zapewniał produktywne życie na bardzo dużych wysokościach całym pokoleniom miejscowej ludności. Jego nadzwyczajny wpływ na ludzi organizm sprawia, że Maca stosowana regularnie zwiększa Twoją erekcję, powodując, że nie będziesz musiał przyjmować żadnych doraźnych środków.
 • Panax Ginseng (Żeń-szeń koreański)
  inaczej zwany żeńszeniem koreańskim. Jego cenne składniki aktywne, tzw. ginsenozydy w organizmie przetwarzane są w zależności od potrzeby, w sytuacjach stresowych wspomagają działanie uspokajające, a kiedy potrzeba zwiększyć wydajność organizmu wzmagają działanie stymulujące.
  Żeń-szeń wspiera układ odpornościowy, funkcje poznawcze, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz wzmacnia sprawność fizyczną i umysłową. Często stosuję się go na problemy z przedwczesnym wytryskiem.
  Regularne przyjmowanie żeń-szenia może być pożyteczne dla każdego, kto przechodzi trudny okres, pełen napięcia umysłowego lub wzmożonego wysiłku fizycznego. Żeń-szeń przyczynia się także do zachowania prawidłowego metabolizmu glukozy i insuliny,pomaga zachować zdrowe życie seksualne, a także wykazuje działanie antyoksydacyjne.
 • Serenoa rapens (Palma sabałowa)
   to składnik, który wykazuje działanie antyandrogenne oraz powoduje unieczynnienie 5-alfa reduktazy, która katalizuje przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu oraz hamuje aktywności biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu aromatazy. Preparat ten posiada również właściwości przeciwzapalne oraz przeciwwysiękowe. Cechuje się też tym, że obniża napięcie mięśni gładkich dróg moczowych – za pomocą zmniejszenia obrzęków, przekrwienia szyi pęcherza moczowego. Dzięki temu poprawione jest elastyczność tkanki gruczołu krokowego i drożność pęcherza. Ma właściwości odmładzające. Palma Sabalowa działa również wykrztuśnie i moczopędnie. Nie są znane skutki uboczne.
 • Eleutherococcus senticosus (Żeń-szeń syberyjski)
   jest znanym od wieków gatunkiem eleuterokoka, który stosowany był już w medycynie chińskiej. Zawiera eleuterozydy, które m.in. pobudzają ośrodkowy układ nerwowy, podnoszą wydolność fizyczną i psychiczną, powiększają też zdolności adaptacyjne organizmu. Eleuterozydy są również odpowiedzialne za poprawę ogólnego samopoczucia, wywierają wpływ immunostymulujący, a także zwiększają tolerancję na stres. Żeńszeń nasila i aktywuje procesy wydalania szkodliwych metabolitów oraz odtruwania (detoksykacji), a także reguluje zaburzenia hormonalne. Żeńszeń syberyjski jest także znany z tego, że działa pobudzająco, pomaga w stanach zwiększonego wysiłku umysłowego oraz fizycznego. Stosowany jest w pomocy w zaburzeniach krążenia oraz w czasie osłabieniu popędu płciowego. Nie powinny stosować go osoby: z nadciśnieniem tętniczym, kołataniem serca, osoby bardzo nerwowe, a także cierpiące na bezsenność oraz kobiety w ciąży lub osoby stosujące preparaty hormonalne.

Dodatkowy wpływ na cały organizm

Dzięki rozwojowi wiedzy o funkcjonowaniu naszego organizmu i wieloletnim badaniom naukowym rozwiązanie wielu męskich problemów jest na wyciągnięcie ręki. Penilarge dzięki niesamowicie dobranym składnikom ma wpływ nie tylko na powiększenie członka, ale jego kompleksowość sprawia, że poprawia funkcjonowanie całego organizmu.

Związki czynne zawarte w Penilarge:

 • pomagają regulować gospodarkę hormonalną
 • poprawiają erekcję
 • wpływa pozytywnie na długość stosunku
 • wspomagają układ krwionośny
 • zwiększają dopływ krwi do członka
 • działają normalizująco na ośrodkowy układ nerwowy 

Pełna kuracja

Polecamy jednoczesne stosowanie 2 metod: tabletek i kremu. Dzięki połączeniu tabletek naturalnie wpływających na wzrost penisa od wewnątrz oraz kremu działającego bezpośrednio na skórę penisa pierwsze efekty odczujesz niespodziewanie szybko.

Efekty pojawią już po pierwszych tygodniach od rozpoczęcia kuracji! A na co możesz liczyć później? Do lepiej ukrwionego penisa mocniej docierają wszelkie bodźce seksualne. Erekcja jest twardsza i większa, a wraz z nią zwiększy się powierzchnia z jaką twoj członek będzie nacierał na ściany pochwy partnerki.

zdjecie_penilarge.jpg

Mężczyźni niezadowoleni z wielkości swojego penisa

Efektem działania Penilarge będzie zwiększona stymulacja, większa satysfakcja i kosmiczne orgazmy.

Jeśli erekcja utrzymuje się, wydzielane są inne mediatory rozszerzające naczynia oraz następuje skurcz mięśni krocza. Ciśnienie w ciałach jamistych przekracza zazwyczaj 150 mm Hg , co umożliwia odbycie stosunku. Wraz ze wzrostem erekcji rośnie także jej sztywność i gotowość do działania. Sprawdź jak to jest! Zapewnij przyjemność o lepszą penetrację  swojej partnerce.

Polecany przez specjalistów!

Cała linia produktów Penilarge to bardzo uznane produkty i chociaż jej główny element to suplement diety to wszystkie zostały docenione. Według specjalistów Penilarge to jedyny i najlepszy sposób na powiększenie penisa, która daję również pełną satysfakcję z życia seksualnego.

Sprawdź jak Penilarge wypada na tle konkurencji

Teraz najbardziej efektywny suplement na rynku jest w zasięgu Twojej ręki (i portfela). Specjalnie dla naszych klientów sprawdziliśmy relację efektywność/cena najpopularniejszych suplementów do powiększania penisa.

 PENILARGEPENIS XLMagna RXProSolution Pills
cena 149,90 zł 149,90 zł 198 zł 257 zł
skuteczność powiekszenie_penisa jak_powiększyć_członka sposoby_na_powiekszenie_penisa powiększenie_penisa
koszt miesięcznej kuracji 149,90 zł 149,90 zł 198 zł 257 zł
liczba pigułek 60 szt 60 szt - 30 szt
szybkość działania 1 mc 2 mc 2 mc 5 mc
polecany przez lekarzy powiekszanie_penisa powiekszanie_członka powiekszenie_penisa nie
polski konsultant telefoniczny powiekszenie_penisa powiększenie_prącia nie nie
atesty unijne jak_powiększyć_penisa nie nie nie
działa pozytywnie na potencję tak tak tak tak

*wg raportu przeprowadzonego przez serwis www.penis.com.pl

Penilarge - doceniony przez klientów!

Penilarge dzięki swojej niesamowitej skuteczności został doceniony przez kleintów ogromnym wyróżnieniem, za swoją skutecznosć otrzymał nagrodę: LAUR KONSUMENTA za odkrycie roku!

laur_konsumenta_2016.jpg

Penilarge - niezwykła popularność!  

Penilarge to linia najpopularniejsze produktów na powiększanie penisa. Potwierdzają to liczne artykuły w uznanej prasie lifestylowej.

penilarge_pisali_o_nas.jpg

Każdy kto zakupi penilarge otrzymuje gwarancje zwrotu pieniędzy!

Penilarge jest jedynym w swoim rodzaju produktem którego stworzenie naszym naukowcom pochłonęło wiele lat badań i testów . Wszystko po to aby pomóc tysiącom mężczyzn na całym świecie poczuć się naprawdę męsko. 

gwarancja_penilarge.jpg

Czytaj więcej o Penilarge...

Czy rozmiar ma znaczenie?Czytaj dalej

Badania seksuologiczne prowadzone na całym świecie potwierdzają, że nieudane życie seksualne to główna przyczyna rozpadu związków.

Intensywna więź seksualna, pomaga budować trwałe i satysfakcjonujące relacje między partnerami. Jednym z fundamentalnych elementów zdrowych i udanych stosunków jest pozytywna relacja męskości i kobiecości.

Mówi się, że żyjemy w wieku kryzysu męskości. Kobiety coraz części narzekają na brak męskości u partnerów. Okazuje się, że rozmiar członka ma znaczenie nie tylko dla mężczyzn.

 • Większy i grubszy penis podczas stymulacji pochwy sprawia kobiecie większą przyjemność.
 • Satysfakcja seksualna, scala związki, pozwala na szczęśliwsze życie w ogóle
 • Duży członek zwiększa pewność siebie, pozwala się skupić na zmysłowym i uczuciowym aspekcie aktu seksualnego

Stereotypy kulturowe nie biorą się znikąd, tak po prostu jest. Nie dziwi zatem męska obsesja rozmiaru.

Dzięki Penilarge będziesz mógł ze swoją partnerką wykonywać więcej pozycji seksualnych, które wcześniej ze względów fizycznych nie były osiągalne.

Penilarge w trosce o Twoją seksualnośćCzytaj dalej

Z najnowszych badań naukowych wynika, że długość prącia nie jest wyłącznie dziedziczona, ale jest również modyfikowana przez czynniki środowiskowe. Czynniki, które mogą w znacznym stopniu zaburzać gospodarkę hormonalną:
 • dieta
 • uwarunkowania kulturowe
 • zanieczyszczenia środowiska
 • ekspozycja na związki chemiczne
 • stres
Niedobór testosteronu i towarzyszące temu zaburzenia potencji dotykają coraz większą grupę mężczyzn. Kliniczne objawy obserwowane w takich wypadkach skutkują deformacjami narządów płciowych, w tym problemów ze wzwodem i wielkością członka.
Do niedawna kosztowne terapie, czy zabiegi chirurgiczne były dostępne tylko dla najzamożniejszych. Mężczyźni, którzy nie byli zadowoleni z wielkości swoich narządów, musieli się borykać z kompleksami, brakiem satysfakcji seksualnej i depresją.Niepełna męskość była źródłem głębokiego nieszczęścia. A przecież rozwiązanie może okazać się proste, w pełni naturalne i przynoszące efekty w niedługim czasie.
Na funkcjonowanie członka ma wpływ wiele powiązanych elementów. Dlatego najlepsze skutki daje kompleksowa kuracja. 
Wzwód zaczyna się po aktywacji ośrodka erekcji w rdzeniu kręgowym, który wysyła impuls do narządów płciowych.  Penis jest zbudowany z pary równoległych ciał jamistych, ciała gąbczastego tworzącego żołądź prącia oraz opuszki. Impuls z rdzenia powoduje wydzielanie tlenku azotu przez komórki śródbłonka i przez zakończenia nerwowe w ciałach jamistych prącia. Tętnice rozszerzają się. Ciśnienie w ciałach jamistych rośnie pod wpływem pompowanej do nich krwi, w spoczynku jamki są puste.
Jednocześnie w miarę wzrostu ciśnienia krwi w ciałach jamistych następuje stopniowe zaciskanie naczyń żylnych, co skutkuje zmniejszeniem odpływu krwi. Rezultatem tych zmian jest powiększenie i sztywność prącia.

Większa satysfakcja i pewność siebie Czytaj dalej

Jeśli jesteś mężczyzną niezadowolonym z wielkości swojego członka, to uczucie podkopuje twoją samoocenę.
Pewność siebie to kluczowa cecha ludzi sukcesu, nie tylko w sypialni. Ile razy zastanawiałeś się, czy aby na pewno sprawiłeś jej przyjemność? Czy przypadkiem nie udaje?

Czy jesteś mężczyzną niezadowolonym z wielkości swojego członka a uczucie to podkopuje twoją samoocenę?
A przecież niewiele trzeba, by móc poczuć się pewnym swojej siły i naturalnej mocy!

Dlaczego Penilarge zyskał miano lidera na Intymnosc.pl?Czytaj dalej

Penilarge to produkt wysokiej jakości, który w przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na polskim rynku środków jest w pełni naturalny. Składniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych organicznie. Odpowiednia uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami ISO 22000, normami HACCP i Holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety NZVT daje Ci pewność, że to produkt najwyższej jakości. Zasłużył sobie na miano lidera Intymnosc.pl bo wiemy, że jest to produkt, któremu można ufać.
Penilarge jest bezpieczny, a w jego skład wchodzą wyłącznie składniki naturalnego pochodzenia. Sprawdź sam jak to jest być dumnym ze swej męskości razem z nową formułę Penilarge.

Specyfikacja PenilargeCzytaj dalej

Zawartość: 60 tabletek
Łączna masa netto: 36,3g.

Stosowanie PenilargeCzytaj dalej

Stosuj 1-2 tabletki dziennie popijając wodą. Nie przekraczaj zalecanej dawki dziennej.
Penilarge to produkt ziołowy, suplement diety i nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Penilarge nie jest zalecany dla osób chorych na wątrobę i cukrzyków (ze względu na zawartość L-Argininy) , przy wyraźnych zmianach miażdzycowych naczyń serca i mózgu oraz osób przejawiających stany lękowe (ze względu na zawartość żeń-szenia).
Osoby z nadciśnieniem, nieregularnym rytmem serca przed zastosowaniem Penilarge powinny skonsultować się z lekarzem, ze względu na ogólne właściwości tego suplementu.

Sposób przechowywania PenilargeCzytaj dalej

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Możliwe skutki uboczneCzytaj dalej

Penilarge to gwarancja naturalności i jakości działania. Jeśli cenisz bezpieczeństwo i skuteczność, wybierz Penilarge.
Nie należy stosować suplementu diety Penilarge w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, u osób poniżej 18 roku życia, a także kobiet w ciąży i karmiących piersią, w przypadku cukrzycy i chorób wątroby.
Jeśli cierpisz na nadciśnienie, masz nieregularny rytm serca lub jakiekolwiek zmiany miażdżycowe przed zażyciem Penilarge skonsultuj się z lekarzem.
Możliwe działania niepożądane przy przedawkowaniu:
 • występowanie dolegliwości ze strony układu pokarmowego (biegunka, nudności, wymioty)
 • bóle głow
 • możliwe podniesienie ciśnienia tętniczego krwi
 • bezsenność lub senność
Ocena 

Wymagane usługi

Witam, Państwa usługi bardzo mi pasują. Proszę do mnie zadzwonić, chciałbym prozmawiać o kilku dodatkowych kwestiach 801624565

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Wymagane usługi

Witam, poniektóre z Waszych usług bardzo mnie zainteresowały, ale chciałbym uzyskać więcej informacji. Czy ktoś mógłby do mnie proszę zadzwonić, mój numer to 801624565

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Spore roznice w wielkosci po 60 dniach brania. Zapomnialem zmierzyc przed powiekszeniem tak wiec nie moge napisac ile sie powiekszyl ale idzie tak chyba z 3 czy nawet 4 cm i to jeszcze nie koniec brania. Widac golym okiem.

 • 2 z 3 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Jesli porowna sie do innych tabletek jakie bralem to te sa najlepsze jesli chodzi o efekty uboczne. Po innych tabletkach bolala mnie glowa, zdarzaly sie mdlosci. W przypadku tych nie ma zadnych ubocznych efektow. Erekcje sa o wiele mocniejsze, czuje sie jak taki mlody byczek. Penis powieksza sie mocniej, jest wiekszy mniej wiecej o 2-3 cm. Oczywiscie nie widac bylo tego od razu ale po pewnym czasie od brania tabsow. Zdarzalo mi sie opuscic jedna czy dwie tabletki podczas kuracji bo zapominalem ale nie zauwazylem aby to wplynelo na dzialanie.

 • 2 z 2 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Efekt jest chociaz zaznaczam ze biore tabletki nie dluzej niz miesiac. Tak wiec ocena moze nie byc taka obiektywna. Zla strona to to ze tabletki sa dosc spore tak wiec jest problem z ich polknieciem. Przynajniej z woda. A za bardzo nie da sie ich rozgryzc. Lepiej idzie mi z sokiem pomaranczowym. Dobra strona to to ze nie ma zadnych negatywnych efektów. No zdarzaja sie niekontrolowane erekcje ale bralem to pod uwage i ie jest to raczej zla rzecz ale dowud na to ze srodek dziala. Czy polecam ten produkt? Ogolnie tak. Widac ze nie jest to jakies placebo chociaz postaram sie napisac jeszcze po kilku miesiacach jaki byl ostateczny efekt.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Prawie skonczone 2 butelki. Efekty sa chociaz przyznam ze spodziewalem sie lepszych. Niby cos tam widac ale nie wiem czy kupilbym ponownie.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

W pierwszym miesiacu nie zobaczylem jakichs duzych zmian w wielkosci oraz w sile erekcji. Troche sie zawiodlem ale w sumie kupilem cala serie penilarge tak wiec postanowilem brac do konca. Teraz wize ze zrezygnowanie w czasie kuracji byloby wielim bledem. Rezultaty na ktore czekalem byly widoczne dopiero przy koncudrugiego opakowania. I przy trzecim opakowaniu. Powikszenie jest . Nie takie jak w reklamie ale w przeciwienstwie do wielu reklam najwazniejsze ze jest. Bede dalej kontynuowal branie. Szkoda teraz zarzucac

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Zamowilam dla meza po tym jak narzekal ze ma zbyt malego penisa oraz co najgorsze zaczal zastanawiac sie nad operacja powiekszenia. Nie chcialam aby cos sobie zrobil tak wiec desperacko napisalam na forum dla mezczyzn . Doradizli mi kupno tych tabletek. No troche musialam przekonywac meza zeby wzial bo ten nie chcial ale opłacilo sie. Jeszcze nie skonczyl kuracji. Wzial jak na razie dwa opakowania z trzech a juz widzimy dzialanie. Moc jego erekcji jest wieksza,moze dluzej. Penis w trakcie spoczynku jest tej samej dlugosci. Za to w czasie erekcji jest o wiele wiekszy. To widac oraz czuc. A maz nie jeczy juz ze pojdzie pod noz bo niby mnie nie zaskopaja. Seks teraz jest faktycznie o wiele lepszy

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Whis stuff works. I have had doubts but now I dont have. I will order it again. Stamina is also better.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Jestem w trakcie brania.Nadal czekam na osateczny rezultat. Wlasnie skonczylem jedno opakowanie.Nie moge napisac ze penis sie powieksza bo z tego co czytalem to za wczesnie na rezultaty. Mam jednak porownanie do innych tego typu srodkow i jednak pewna roznica jest. Wczesniejsze nie dawaly zadnych efektow. Tutaj ma sie wieksza erekcje, penis jest znacznie bardziej pobudliwy. Ogolni wszystko idzie szybciej. Tak wiec mysle ze powiekszenie jakies tam powinno byc.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Everything is good. Like in advertising. And more fun, bigger penis. Better sex with my lady.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Działa, mam wrażenie,że poprawia cyrkulację krwi w penisie. Erekcja znacznie szybciej sie pojawia. Ogolnie jest troche tak jak mialo sie 18 lat kiedy penis sie podnosil na sama mysl o seksie albo na widok pociagu wjezdzajacego do tunelu heh. Nie oczekiwalem od razu rezultatow ale sa po wzieciu pelnej kuracji. Kilka cm wiecej jest.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Trochę nie wierzyłem, ale kupiłem za namową. Najlepiej kupić od razu na 3 miesiące (czyli około 90 tabsów). Po około 1 miesiącu miałem dodatkowe 2 cm na długości, po 2 miesiacach przybyło 1 cm długości i 1 grubości. Trzeci miesiąc to kolejny 1 cm długości około 0,5 grubości. Jestem zadowolony z rezultatu, bo utrzymuje się od 8 miesięcy więc obiektywnie rzecz ujmując, mogę polecić.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Uwaga Panowie!!! Ważna jest regularność zażywania!!! Po jednej tabletce dziennie!! Nie można robić przerw, bo nie będzie efektu!!! Oczywiści 1 dniowe wchodzą w grę, ale nie tygodniowe jak robią niekórzy a późneij marudzą że nie działa. U mnie przed było 12 cm, a po 3 miesięcznej kuracji zrobiło się 16,5 cm!!! Działa!!

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Zdecydowałem się na ten suplement ze względu na skład - praktycznie zero chemi, większość to składniki naturalne: żeń-szeń, wapń, l_arginina która odpowiada również za lepszą erekcję i jeszcze kilka innych ciekwych składników. Niby kilka dodatkowych centymetrów a jak bardzo poprawia humor i pomaga pozbyć się kompleksów.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

penilarge daje w sumie radę. TRochę kosztuje, ale takie preparaty swoje kosztują zanim zostaną dopuszczone do użytku. Efektywnie udało mi się uzyskać 4 cm. Penisa można wizualnie powiększyć po ogoleniu. Generalnie cudów nie ma, ale i tak jestem zadowolony.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Miałem straszne kompleksy na punkcie mojego członka. Gdyby nie penilarge to pewnie trafiłbym pod skorzystałbym z zabiegów inwazyjnych (bo są takie). Polecam! Teraz jest super, dzień do nocy

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

U mnie niestety efekt był bardzo słaby ;/ fakt że czasami zapominałem zażyć penilarge ale dodatkowe 2 centymetyr podczas erekcji aż takiej różnicy mi nie robią.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Stosowałem pompkę do penisa, jakieś śmieszne ćwiczenia i udało mi się jedynie powiękdzyć o 1 cm. Penilarge po 2 miesiącach zażywania miałem dodatkowe 3 cm. Na tym poprzestałem bo plan minimum został wykonany. I co najważniejsze nie wpływa negatywnie na erekcję.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

mogę polecić ze swojej strony ten produkt. wydajny jak na suplement. w dużym skrócie zawiera substancje wpływające na poszerzenie ciał jamistych w członku. dosyc dokładnie przerobiłem ten temat i jest bezpieczny

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Przed zakupem bałem się, że efekt nie będzie trwały, ale mija już 2 rok i nic się nie zmniejszyło. Najważniejsze że nie daje żadnych skutków ubocznych

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Ocena

Całkiem dobry, ale z tymi 6 czy 7 centymetrami to lekka przesada. U mnie 3 miesiące kuracji zgodnie ulotką. Z 11 cm w wzwodzie zrobiło się 14,5 cm. Czyli efektywnie powiększyło się 3,5 cm ale i tak jestem zadowolony

 • 3 z 5 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Penilarge polecam wszystkim, nie ważne ile centymetrów ma wasz penis, zawsze może mieć więcej.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Nie uważam, że mam zbyt małego czy coś, penilarge kupiłem trochę dla żartu, trochę z ciekawości i muszę przyznać, że naprawdę się zdziwiłem po zakończeniu kuracji, urósł mi o 7 cm, to naprawdę dużo.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Jestem bardzo zadowolony, że się jednak zdecydowałem na zakup tych tabletek bo nie byłem do końca przekonany, teraz jestem.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Produkt, naturalny, bezpieczny, dający znakomite rezultaty, czego chcieć więcej?

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami, penilarge to produkt na mega wysokim poziomie.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Dla mnie najlepszy produkt do powiększania penisa na świecie.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Idealny dla mężczyzn chcących żyć pełnią życia, również tego seksualnego.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Produkt rewelacja, nic dodać nic ująć, tylko brać i powiększać.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Produkt, którego szukałem, bardzo efektywne i bezpieczne powiększanie penisa za rozsądne pieniądze.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Penilarge pozwoliło mi odzyskać pewność siebie podczas stosunku, teraz wiem, że żadna kobieta nie będzie miła żadnych obiekcji co do długości mojego penisa.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Miom odstraszającej na pierwszy rzut oka ceny po przeliczeniu na centymetry to nie wygląda tak źle ;D

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Penilarge jest warte każdej wydanej złotówki, nie żałuje, że go kupiłem.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Na mnie działa rewelacyjnie, mój penis się powiększył a co najważniejsze nie odczuwam skutków ubocznych.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Moja żona, twierdzi, że dokonałem najlepszego zakupu w swoim życiu =D

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Produkt, któremu zawdzięczam pewność siebie i wiele upojnych nocy, dziękuję.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Wszystkim sceptykom pragnę powiedzieć, że nie mam co szukać dziury w całym tylko trzeba brać puki jest w promocji bo to DZIAŁA i to jak.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Polecam z czystym sumieniem, nie zawiedziecie się.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

W końcu mam sprzęt, któremu nie oprze się żadna laska.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Penilarge to produkt, który rozwiązał moje problemy ale także moich znajomych poleciłem go wszystkim, teraz mi dziękują.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Bardzo skuteczny, naturalny i bezpieczny produkt, godny polecania.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Ja urodzony sceptyk, rozmyślałem nad zakupem tego bardzo długo, ale moja frustracja sięgnęła zenitu i musiałem czegoś spróbować, teraz po kilku miesiącach nie żałuję to była dobra decyzja.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Produkt, o którym nie ma co za dużo pisać, trzeba go wypróbować.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Produkt świetny, z nieśmiałego chłopczyka stałem się istnym Alvaro, żadnej nie przepuszczę, wszystko dzięki penilarge.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Moje problemy z wielkością stały się tylko niemiłym wspomnieniem.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Środek niesamowity, naprawdę polecam wszystkim mającym problemy do moich

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Postanowiłem to wypróbować i muszę przyznać, że wbrew moim przypuszczeniom ani opis ani komentarze nie kłamały to na prawdę działa.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Moim zdaniem na naszym rynku nie ma nic lepszego od penilarge.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Dziala tak jak należy, po całej kuracji mój penis jest ogromny, polecam

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

W końcu coś dla mnie, koniec z kompleksami, teraz jestem w stanie zadowolić każdą kobietę.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Penilarge wydłużył mojego penisa o 6 centymetrów jak dla mnie to wystarczająca wartość, jestem mega zadowolony.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Wielki plus za to, że jest to produkt naturalny, to bardzo ważne.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Jak dla mnie najlepszy środek na powiększenie penisa na rynku działa, sprawdziłem na własnym przyrodzeniu : D

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Brałem różne środki, ale wszystkie działały tylko przez jakiś czas a penilarde nie biorę już pół roku a efekty wciąż się utrzymują.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Moja dziewczyna nie mogła się pozbierać gdy "mnie" zobaczyła.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Penilarge to produkt bardzo doby, wydłuża penisa w stosunkowo niedługim czasie.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Produkt rewelacyjny mój penis jest dłuższy i grubszy.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Dzięki penilarge nie ma kobiety, której nie byłbym w stanie zadowolić.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Preparat jest świetny mój penis wydłużył się o 8 centymetrów moja żona była w szoku.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Ktoś kto to wymyślił powinien dostać nobla, mam wielkiego małego xd

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

W życiu bym nie pomyślał, że tabletki odmienia moje życie seksualne, to jest rewelacyjne.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Wreszcie skończyły się moje problemy z wielkością członka, teraz jestem w stanie zadowolić każdą kobietę.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Jestem po całej kuracji, efekty są zniewalające, po prostu zniewalające.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Ten produkt odmienił moje życie intymne, mimo, że nigdy jakieś tragiczne nie było to teraz jest kosmos.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

4/5 ale tylko dla tego, że na pierwsze efekty trzeba czekać około miesiąca, no ale trzeba przyznać, że jak już się człowiek doczeka to klękajcie narody =D

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Mój penis stał się większy i grubszy a do tego nie zauważyłem skutków ubocznych, fajny produkt, naprawdę fajny

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Polecam, mój penis powiększył się o 2 cm w ciągu około półtora miesiąca, moja dziewczyna była w szoku ;D

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Produkt w stu procentach wart swojej ceny, do tego bardzo fajna jest ta promocja.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Super produkt, korzystałem już kilku kuracji ale ta jako jedyna zadziałała i to w rewelacyjnym stopniu.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Co prawda trzeba było wydać trochę pieniążków, ale za to moja żona jest w pełni usatysfakcjonowana, a wszystko dzięki PENILARGE.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Efekt jest zdumiewający, zaskakujący, zniewalający i mógłbym tak jeszcze pisać i pisać, ale po co to po postu działa.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Z natury jestem podejrzliwy, więc i tutaj wietrzyłem jakiś podstęp, no ale w końcu (pod wpływem usilnych prób przekonania mnie mojej partnerki) postanowiłem spróbować i aż trudno w to uwierzyć (jak mówiłem jestem podejrzliwy) ale to działa i to jak niesamowicie w ręcz, moja narzeczona jest w niebo wzięta, dzięki temu ja też.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Jestem w szoku wystarczył miesiąc, żeby efekty były zauważalne gołym okiem, aż nie mogę się doczekać co będzie po zakończeniu kuracji.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Po 3 miesiacach zażywania nie zauważyłem powiększenia penisa w długości, obwodzie. Jednak w moim przypadku polepszyła się erekcja i ogólne samopoczucie. Efektów ubocznych nie zauważyłem- pozdrawiam

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Witam. Bylem sceptyczny na maxa, po niespelna 3 miesiacach kuracji oceniam na plus. 1,5 cm w dlugosci i troche w grubosci , licze na wiekszy wzrost. Polecam systematycznosc.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Witam. Biore tapsy od 2,5 miesiaca. Przez pierwsze 2 miesiace po jednej dziennie, potem zwiekszylem dawke do dwoch - tak jak producent rekomenduje. Powiem tak, nieznacznie poszedl, jakies 1,5 cm, i w obwodzie tez troche, natomiast od dwoch tyg poczulem delikatny bol w okolicach watroby, pojawia sie czasami i jest on raczej slaby ale to mnie niepokoi !! Czy macie podobne reakcje?
Dodam ze alkoholu nie naduzywam, tak jak normalny facet, weekendowo.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Brałem wcześniej jakiś inny produkt i powiększał tylko jeśli przez cały czas brałem tabetki, a Penilarge skonczylem brac jakies 3 msce temu i efekt sie utrzymuje

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Byłem w szoku, bo zazwyczaj bardzo sceptycznie podchodzę do tego typu roduktów, ale te faktycznie dają efekt i to niezly ;)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Na mojego meza dziala ;) fakt, ze musielismy wydac sporo kasy, bo byly potrzebne az trzy kuracje, ale oplacalo sie, fekt niesamowity

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Wspaniały produkt, nie dość, że powiększa penisa tto jeszcze w dodatku poprawia samopoczucie

Ocena 

polecam, naprawde powiekszaja penisa, tylko z czasem stosowałem coraz wieksza dawke, bo chyba organizm sie trroche przywyczaja

Ocena 

Tak jak prosiłem przesyłka zapakowana bardzo dyskretnie, ale kurier się troche nie popisal tylko to już nie ważne

Ocena 

Produkt na miare swojej ceny, stosowałem inne srodki ale tendziala zdecydowanie najszybciej i najmocniej, aczkolwiek mam po nim czasami jakies bole brzucha

Ocena 

Wspaniały produkt, czuję się po nim bardzo dobrze, smaopoczucie mi się poprawiło, pewność siebie, no i oczywiście mały rośnie.

Ocena 

Bardzo dobry produkt, zmienił moje łóżkowe życie, co impreza zabieram inną kobietę do łóżka, bo już się nie wstydzę swojego penisa

Ocena 

Polecam, prawdzie zaczął działać dopiero po miesiącu, ale za to z jakim skutkiem

Ocena 

Wspaniały produkt, mąż się trochę zdenerwował jak mu to kupiłam, ale później mu przeszło i stosuje do dzisiaj.

Ocena 

Super, w końcu preparat, który na mnie działa, polecam!

Ocena 

Wcześniej wrzucałem sobie na luz z wielkością penisa, ale niestety nie byłem w stanie zadowalać swojej nowej partnerki, więc zastosowałem kurację penilarge, na szczeście już pomiesiący, pierwsze efekty.

Ocena 

Zamówienia i wysyłka na jak najwyższym poziomie. Tabletek jeszcze nie próbowałem, mimo to 5 za obsługę.

Ocena 

Super produkt polecam wszystkim z czystym sumieniem

Ocena 

Ja penilarge stosuję już od ponad roku, ale tak mniej więcej co miesiąc, robię sobie 2 miesięczną kurację dla podtrzymania efektów i efekt 5 cm utrzymuję się już ponad rok, polecam

Ocena 

Pierwsza seria opakowań, czyli zestaw 2+1 nie bardzo na mnie podziałał. Kupiłem po pół roku jeszcze raz i zastosowałem się do zaleceń Pana w sklepie, żeby zastosować przy tym dietę lub jakieś racjonalne żywienie - od razu były efekty.

Ocena 

Preparat jest za drogi ! aczkolwiek co do jego działania nie mam wątpliwości. Jak ktoś ma kasę to polecam.

Ocena 

Koledzy w klubie kiedyś się ze mnie śmieli, że mam jakiego mam, a teraz mi zazdroszczą, penilarge mi pomógł. W 2 miesiące o ponad 5 cm.

Ocena 

Bardzo dobrej jakości suplement, nie dość, że nie powoduję żadnych skutków ubocznych, to chyba dlatego, że ma ziołowy a nie chemiczny skład, to oprócz przyrostu penisa, poprawia samopoczucie

Ocena 

Działa polecam wszystkim niedowiarkom, najlepiej jest stosowac chyba od razu z kremem.

Ocena 

Penilarge odmienił moje życie, dzięki niemu nie nudzimy się już w sypialni, bo wreszcie nie mam się czego wstydzić

Ocena 

To moje największe osiągnięcie życiowe, większa pewność siebie i mam co tydzień inną kobietę. Dziękuje;)

Ocena 

Moja dziewczyna oszalała ze złości jak zobaczyła, że kupiłem sobie jakieś tabletki, ale po dwóch miesiącach zmieniła zdani. 3cm – 2 miesiące

Ocena 

Długo się zastanawiałem nad kuracją tabletkami. Poczytałem parę godzin opinii i zdecydowałem się. Po skończonej kuracji mniej więcej 7cm w zwodzie. Penilarge zrewolucjonizował moje życie.

Ocena 

Z początku nie byłem przekonany do tego typu produktu, ale po pewnym czasie zobaczyłem, że to naprawdę działa. Jestem naprawde zadowolony ze stosowania tego środka.

Ocena 

Poziom testosteronu w normie. Tabletki dobrze pobudzają i wspomagają potencje. Polecam rano zamiast kawy!

Ocena 

Tabletki Penilarge biorę od 2 miesięcy i jak na razie to efekt 4cm w wzwodzie. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów.

Ocena 

Po miesiącu kuracji stosowania tabletek + kremu penis urósł na długości i w obwodzie tylko 0,5 cm. Moje oczekiwania były inne ale ok. Myślałem, że po miesiącu będą lepsze efekty tego produktu. Zobaczymy co przyniosą kolejne miesiące. Pozdrawiam

Ocena 

W końcu mi się udało! Kupiłem penilarge tabletki i jestem w szoku, rzeczywiście działa i to szybko w miesiąc mój maly urosl o 4 cm, Az musialem kupic krem bo skóra zaczeła się rozchodzić.

Ocena 

Działa! Działa! Działa! Nie wierzyłem a jednak, dzieki penilarge mam większego;)!

Ocena 

smieszy mnie to, ale te tabletki powiekszyly mi penisa

Ocena 

Może nie tyle wydluza, co na pewno pogrubia i jest jakis taki twardy bardziej, wiec z efektow jestem zadowolony. Polecam!

Ocena 

Kupiłem opakowanie i nie działało, zadzwoniłem do konsultanta i tak mnie zakręcił, tłumaczył, że to suplement, że czasem trzeba trochę zaczekać, dieta itd. aż kupiłem promocyjne 3 opakowania, później sobie myślę jak się dałem naciągnąć, ale brałem, bo przecież nie wyrzucę. I gdzieś tak po 2 miesiącach poczułem, że jest jakiś większy, grubszy i faktycznie zaczęło na mnie działać, teraz łykam regularnie te tabletki i co drugi dzień smaruje sobie kremem.

Ocena 

Myślisz, ze jestes debilem? Bo wierzysz, że tabletki powiększą Ci penisa, to masz rację, też tak myślałem, że jestem idiotą a i tak kupiłem cały zestaw 3 opakowań bo było jakieś promo, i rzeczywiście mój penis zaczyna się powiększać!

Ocena 

Polecam, a sam nie wierzyłem, dłuższy jest niewiele jakies 2cm ale twardszy o wiele

dlatego tylko 4

Ocena 

Może to i smieszne, mam tylko 18 lat a penisa dużo większego niż moi starsi koledzy z klubu aż im głupio jak się kąpiemy po treningu;))) Bralem te tabletki przez jakies 5 miesiecy i az się zdziwilem

Ocena 

Penilarge uratował moje życie sexualne. Powiększyłem penisa o ponad 8cm !

Ocena 

WoW tabletki fenomenalne ! minęły 3 tygodnie a mój penis powiększył się o 1,5 cm !! Jestem w pozytywnym szoku , byłem raczej sceptycznie nastawiony, szczerze polecam . Rysiek

Ocena 

jestem w trakcie kuracji penilarge kończe właśnie to jedno opakowanie i chyba widać już pierwsze efekty .. Zdecyduje się i zaryzykuje zestaw 3 opakowań , zwłaszcza że jest teraz promocja dwa plus jedno gratis, mam nadzieje że się nie zawiodę. Patryk

Ocena 

Witam. Zgodnie z obietnicą chcialem się pochwalić moją kuracją tabletkami Penilarge. Otóż mial to zrobić 14.04 ale z braku czasu przegapilem termin i robię to dziś czyli 14.05. Jak wynika z mojego pierwszego postu stosuję ten specyfik już 2,5 miesiąca. Jak narazie żadnych efektów nie widzę poza tym że mam mocniejszą erekcję. Chcę nadmienić że jestem bardzo skrupulatny i systematyczny w braniu tych tabletek, nie opuścilem przez ten czas ani jednego dnia( 2 tabsy z rana po śniadaniu na dzień). Również nie piję i nie palę . Mój penis jak na początku kuracj mial 12,5cm dlugości i 11cm obwodu tak ma nadal taki rozmiar. Jak widać z mym przypadku , oganizm mój wymaga większej adaptacji to tego suplementu, poprostu potrzebuje więcej czasu. Zresztą jak zapewnia producent efekty można tak naprawdę zobaczyć od 2-4 miesięcy więc jestem spokojny bo dopiero 2,5 miesiąca zażywam. Teraz zamierzam dodatkowo wspomudz kurację ćwiczeniami metodą jelq i myślę że po czwartym miesiącu powinno coś wreszcie ruszyć. Nie spocznę dopuki nie urośnie choć dodatkowe 2cm i obwodzie 1,5cm, bo tyle mnie trzeba bym byl ukontentonowany i moja luba.

Pozdrawiam Maxo:))

Ocena 

Panowie, nie należę do tych facetów, co biora tabletki garściami i wierza w ich cudowne dziąłanie. Ale Penilarge mnie pozytywnie zaskoczył. Biorę już miesiąc i już mi troszkę jakby się powiększył. Mam siłę konia pociągowego i jestem twardy jak skała!
Biorę dalej! aaa co do skutków ubocznych. BRAK!

Ocena 

Nie wiem czy ktos moderuje te wpisy, ja juz napisałem 2 i ich nie widzę. To ostatnia próba. A więc do rzeczy. Tabletek Penilarge używam od około pół roku. Na początku pomyślałem, ze to bubel, bo zażywałem codziennie regularnie przez 2 tygodnie i nie widziałem żadnego efektu. ruszyło od 3 tygodnia. najpierw zauważyłem niesamowity przypływ energii i wydłużenie czasu stosunku. Przestałem mierzyć wacka codziennie, zacząłem raz w tygodniu, i częsciej uprawoiałem sex. powolutku powolutku zaczęło ruszać i na dzień dzisejszy mam 4 cm więcej. Pewnie ktoś powie, że to ściema albo coś. Ale jestem zywym przykładem na to, że konsekwencja i cierpliwośc popłacają!

Ocena 

Powiem szczerze że nie mam zielonego pojęcia które opinie są prawdziwe !!! Mam zamiar to przetestować i rzetelnie opisać efekty tak aby osoby zdezorientowane tak jak i ja miały jakakolwiek podpowiedz bo nie wiadomo komu wierzyć.

Jakąś godzinę temu: zażyłem pierwszą tabletkę i użyłem kremu.
Efekt: nie wiem co, ale coś się dzieje ;) Czuje mocne mrowienie w okolicach mojego "wacka" i co mu towarzyszy to przyjemne uczucie.

To na razie tyle. Będę dawał znać na bieżąco o moich nowych spostrzeżeniach.

Ocena 

DZIALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ocena 

To tak... po trzecim opakowaniu widac minimalnie, ze mojemu doszlo w obwodzie jak dlugosci. Ja jednak bylam zadowolona z 16-tu centymetrowego pendzla a szczegolnie jak nim maluje;) No ale juz chyba tak macie faceci;)szczegolnie jak razem pooglada sie filmy dla doroslych;) Plusem tych tabletek jest to ze jest bardziej napalony, czesto ma ochote, pragnie pieszczot i dluzej moze. A jestem temperametna kobieta i lubie piescic mojego mezczyzne. To dobry produkt dla dobrych kochankow. Daje mu 4+

Ocena 

Cześć. Używam tylko tabletek od miesiąca. Wspaniała erekcja i tak jakby stał się masywniejszy. Moja narzeczona cały czas powtarza jaki jest twardy. stosunek rewelacujny...koniec z przedwczesnym dochodzeniem....myśle że nawet zawyżam średnią w długości trwania stosunku. polecam. odezwę sie za kilka miesięcy i dam znać o dalszych efektach.

Ocena 

Zbliża się już koniec 2cm tabletki+krem..efekty, napewno urusł w obwodzie, więcej energi, i mocniejszy wytrysk,trzeba brac regularnie inaczej nie ma zadnego sensu widze różnice np po weekendzie gdzie nie brałem z racji wyjazdu za granice. Boję się trochę zaniku efektów bo zaprzestaniu..co do długości to cudów nie ma może urusł z 1cm nie więcej. Robie kuracje pełne 6 mc i wtedy napisze jeszcze raz

Ocena 

Nieraz widać trochę tak jak by naprawde działały ale po 1-2 jest tak jak przetem.Musze jeszcze znależdz dziewczyne.

Ocena 

Nieraz widać trochę tak jak by naprawde działały ale po 1-2 jest tak jak przetem.Musze jeszcze znależdz dziewczyne.

Ocena 

Biore już drugi miesiąc, nic mi nie urósł tylko że pała twardsza podczes erekcji.

Ocena 

Narzeczony mojej siostry miał małego członka (wiem wiem... dziwne, że siostra mówi bratu takie rzeczy) ale była tak zdesperowana, że nie wiedziała co zrobić -13 cm nie wystarcza. Doradziłem jej, żeby kupiła mu w prezencie Penilarge bo być może to coś da. Po miesiącu przemyśleń kupiła i narzeczony obraził się na nią strasznie, siostra miała do mnie pretensje, ale jak po 2 dniach złość mu przeszła i zaczął brać tabletki to efekt był taki: po jakiś kilku miesiącach jego penis zwiększył się podobno do 18 cm!!! Oboje są szczęśliwi :) teraz ja sam się zastanawiam nad taką kuracją. Mam więc pytanie, czy mając członka 17 cm warto kupować ten produkt? i czy na mnie też to tak zadziała? 22cm to moje marzenie :) chciałbym żeby dziewczyny na długo mnie pamiętały... :D

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Mam Pytanie krótko i na temat. Jeżeli ktoś stosował te tabletki i autentycznie zauważył różnice niech napisze na forum rzetelnego posta. I czy ewentualnie istnieją jakieś komplikacje po zaprzestaniu zażywania tabletek. Konkrety Panowie.

Ocena 

Mam Pytanie krótko i na temat. Jeżeli ktoś stosował te tabletki i autentycznie zauważył różnice niech napisze na forum rzetelnego posta. I czy ewentualnie istnieją jakieś komplikacje po zaprzestaniu zażywania tabletek. Konkrety Panowie.

Ocena 

TO NIE DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ocena 

Niedawno zamówiłem tabletki oraz krem. Jestem zadowolony z szybkiej dostawy. puki co chyba nie ma sensu mowic wiecej o dzialaniu poniewaz stosuje dopiero 3 dni. puki co nie widac zadnej zmiany. dam znac czy cos sie ruszy po 2-3 tygodniach

Ocena 

Coś w tym musi być na pewno...każde tabletki coś dają, nie oczekujmy zbyt wiele, ale na pewno coś Wam się poprawi, takżę warto sprobowac dla przyjemnosci ...

Ocena 

Rewelacyjne tabletki, własnie kończe zażywać 4 miesiąc i efekty naprawde są zaskakujące :)

Ocena 

totalne bzdury!!! wszystko to marketingowe kłamstwa. anonimowe wpisy dla podbicia pozytywnych opinii. brałem przez 2,5 miesiąca. ZERO. TOTALNE . ale biznes SUPER. szkoda że moim i innchy kosztem. WIĘC nie dajcie sie wydoić z kasy!!!!!

Ocena 

totalne bzdury!!! wszystko to marketingowe kłamstwa. anonimowe wpisy dla podbicia pozytywnych opinii. brałem przez 2,5 miesiąca. ZERO. TOTALNE . ale biznes SUPER. szkoda że moim i innchy kosztem. WIĘC nie dajcie sie wydoić z kasy!!!!!

Ocena 

totalne bzdury!!! wszystko to marketingowe kłamstwa. anonimowe wpisy dla podbicia pozytywnych opinii. brałem przez 2,5 miesiąca. ZERO. TOTALNE . ale biznes SUPER. szkoda że moim i innchy kosztem. WIĘC nie dajcie sie wydoić z kasy!!!!!

Ocena 

Mam pytanie czy akywność fizyczna, tj. siłownia,bieganie,seks może pomóc czy zaszkodzić w efektach podczas stosowania penilarge? I jeszcze ważniejsze pytanie czy suplementy diety, tj. creatyna, białko mogą zwiększyć czy zahamować efekty? najlepiej brać 2 tab. rano, a co z kremem? Proszę o odpowiedź :)

Ocena 

wszystko się zminiło od kiedy u żywam waszego sepcyfiku, moja żona porzuciwszy jezusa zaczęła się modlić do mnie, nagle nauczyła się wielu nowych
języków, słowa "O BOże", wymawia już w we wszystkich jezykach europejskich jak r ównież w klikunastu dialektach afrykańskich. Jej koleżanki zaczęły patrzeć na moje
krocze tak intensywnie że niektóre z nich musialy udac się po porady do okulistów, a ich męzowie popadli w ciężką depresję...dziękuję za wszystko i pozdrawiam
RUchacz_33

Ocena 

strasznie duże te tabletki..no ciekawe czy benda działać. Same ziółka. No zobaczymy.

Ocena 

używam od miesiąca, nie widzę jakos rzeby mi się powikszył. jedyne co to moge się dłuzej bzykac z moją panną.

Ocena 

kupiłam chłopakowi na urodziny zestawik 3 opakowania. Przesyłka doszła ekspresowo i szybko, na efekty pewnie trzeba będzi epoczekać...

Ocena 

Zamówilem własnie opakowanie 2+1 gratis,nie spodziewam sie cudów ale czas pokaże napisze po 2 miesiacach brania;)

Ocena 

mam zamiar to kupic tylko ciekawe ile trza tabletek i czasu zeby bylo widac efekty:)

Ocena 

Witam,
proszę o opinie na temat kremu i tabletek jak stosujecie i jakie efekty ..:)
freszku30@wp.pl

Ocena 

witam serdecznie ? zamówiłem drugi zestaw 2+1,bo po pierwszym niema żadnego efektu więc spróbuję jeszcze raz,,,trochę przereklamowane,,napiszę za 2-mc ...pozdarwiam oskar

Ocena 

zamówiłem krem i zobaczy sie jak to działa,penis fit okazal sie zbyt mocny na serce

Ocena 

Bomba ten pereparat. Pięć tygodni stosowania i są efekty, które zadowalalają. Jacko

Ocena 

Witam.
Kupiłem ten produkt z nadzieją, że efekty, które otrzymam po stosowaniu będą oszałamiające, bo tak reklamuje go producent. Faktycznie ruszyło się, ale w mojej sytuacji to troszkę za mało. Może na innych podziała trochę lepiej...

Ocena 

Mam pytanie mam 16 lat i czy to nie będzie szkodliwe dla mnie ? i czy oczywiście czy naprawdę działa ??

Ocena 

Mam pytanie mam 16 lat i chcialem wiedziec czy na moj wiek to bylo dobre, nie szkodliwe ? i czy oczywiscie dziala

Ocena 

zakupiłem... stosuje... i tak się zacząłem zastanawiać dlaczego podany na opakowaniu producent Cobeco Pharma nie ma tego produktu Penilarge w swojej ofercie i ani jednej wzmianki na swojej www?

Ocena 

Stosowalem rozne produkty, efekty byly mizerne i juz zaczalem watpic i myslec, ze takie rzeczy to sciema, akle musze powiedzic szczerze ez ten Penilarge to Rewelacja!!

Ocena 

Nie wierzylem poki nie sprawdzilem. Efekty nie sa moze piorunujace ale jest wiecej! Chyba kupie 3pak

Ocena 

Produkt działa to pewne ..producent troszkę to za bardzo koloryzuje no ale reklama dzwignią handlu :) mam radę jeżeli już kupujesz i żądsz widocznego efektu to trzeba zakupić min 4 opakowania + żel ja biorę już trzecie i dopiero teraz zauważyłem zmiany
mimo wsztstko polecm :)

Ocena 

Czy na pewno efekt zostaje po skończonej kuracji?Kto mi odpowie z doświadczenia.

Ocena 

ważne pytanie! Wszyscy co się tu wypowiadają właśnie używają tego preparatu, a ja mam pytanie czy ktoś już przestał jakiś dłuższy czas temu i może się wypowiedzieć: czy wszystko jest ok, czy jest trwałe, czy po jakimś czasie coś tam się dzieje...

Ocena 

4 miesiace minely moja opinia: bralem po 2 tabletki dziennie dzien w dzien, erekcja, stosunki dluzsze lecz nie oto mi chodzilo ,,na grubosci przybyloi długosci tez wiec tabletki dzialaja, nie tak jak w opisie producenta,, tylko ciekawi mnie czy za np rok czasu pozostanie to co zyskalem:)

Ocena 

cześć a ja mam pytanie czy członek jest większy też w stanie spoczynku?

Ocena 

Nie musisz się o to martwić. Penilarge to produkt zrobiony z naturalnych produktów. tosuj regularnie przez conajmniej pół roka a pyta urośnie... Polecam!!!!

Ocena 

Witam, chciałbym zakupić ten produkt. Mam 16 lat i małego penisa i chciałbym zapytać się was czy ten produkt mi nie zaszkodzi. Proszę o szybką odpowiedź.

Ocena 

Dzisiaj zakupiłem pierwszą buteleczke. Szczerze mówiąc mam wielkie oczekwania. Mam 200 cm. i waże 105 kg. 2 kapsułki dziennie wystarczą. Co uważacie?

Ocena 

biorę juz 6 miesiąc .Dokupiłem 4 opakowania żeby dokończyć kuracji i mieć pełny rok leczenia.Moja opinia jest taka. Jest lepiej niż było i to o wiele.... Stosunki sa dłuższe aż moja Pani zaczeła prosić o szybkie numerki bo ujężdzanie przez 1,5 godziny nie pozwala jej wstać do pracy na drugi dzień. Mój mały przyjaciel zrobił się grubszy i napewno dłuższy. Nie wiem o ile ale jest to różnica widoczna i odczuwalna.Częściej jest gotowy do walki i jak sie bierze do roboty to męczy bardzo długo.Ja czuję się lepiej psychicznie a moja ukochana jest dumna że tak na mnie działa.Polecam wszystkim cierpliwym i wytrwałym facetom. To nie jest wiagra wiec nie liczcie na cud po godzinie ale zapewniam was ,że efekty są i to duże ale trzeba być cierpliwym.

Ocena 

Witam. Osiągnąłem to na co liczyłem :) i mam do odsprzedania 2 opakowania penilarge po 60 tabletek. Kontakt e-mail aa-aaa28@wp.pl

Ocena 

Prawie miesiac biore po 2 tabletki rano ,,,zamierzam brac w ten sposob przez 4 miesiace zaryzykuje i po tym czasie wystawie odpowiednia opinie,,,jestem dobrej mysli:)

Ocena 

heja, ja biore to juz od 3 miesiecy, teraz dokupuje jeszcze jedno i zobacze tak na prawde. Co powiedziec mogę, jest grubszy jak mam wzwód, taka grubsza pyta, ale zrobilem blad bo nie wiem ile mi uroslo na dlugosc bo nie mierzylem, grubosc sie czuje a dlugosc to nie bardzo, nie wiem czy ta odpowiedz moja ci cos da, ale wiesz no kto nie ryzykuje to nie ma

Ocena 

Sluchajcie czy ktos z reka na sercu moze szczerze polecic ten produkt,czy to naprawde dziala przeciez to sa zwykle tabletki wiec czy one naprawde maja taki wplyw na powiekszanie naszych klejnotow???Cos mi sie za bardzo nie chce wierzyc w takie cuda!!!

Ocena 

hej, chcialem się z wami podzielić tym jak to robilem i ze zadziałało. Brałem 2 tabletki rano i jedną wieczórem (przy masie ciała 103kg). na początku zamówiłem jedno a potem domówiłem jeszcze zestaw w promocji 2 opakowania+1. Po skonczonym braniu moj członek jest większy oko 2,5 cm co jest bardzo widocznym przyrostem. Mam nadzieje, że efekt sie utrzyma jak najdłużej. polecam Radek

Ocena 

U mnie zadziałało. Po 4 miesiącach systematyczne brania mój \"zadowalacz\" jest większy. Sam w to nie wierzę, bo wiem że nie każdemu to pomoże. Ja polecam!

Ocena 

ja kupiłem na początku 2 opakowania i był efekt widoczny po pierwszej tabletce penic tak jak by napuchł, brałem 1 tabletke dziennie i widziałem że jest to bez celowe, teraz biorę po 2 dziennie rano po śniadaniu i jedną wieczorem około 18:00 i kończę 5 paczkę ii zamówię jeszcze. Penis jest grubszy i dłuższy nie wiem o ile bo nie mieżyłem ale widać znaczną różnicę stosunek seksualny jest o wiele dłuższy. ja polecam :)

Ocena 

zastosowalem ten produkt i nie wiem do konca co powiedziec... po pierwszym opakowaniu moj penis urosl, ale kolejne opakowania juz nie mialy dzialania... jak juz chcecie kupic... to kupcie jedno opakowanie i wyprobujcie... wg mnie nie oplaca sie kupowac wiecej jak jednego opakowania

Ocena 

Kończę trzecie opakowanie i narazi nie widzę żadnych efektów czy to naprawdę działa

Ocena 

zażywam to już 2 miesiące i nic po jakim czasie można coś zauważyć?

Ocena 

Jak długo trzeba zażywać ten suplement i czy są jakieś przeciw wskazania?,efekty uboczne czy coś?

Ocena 

ej, kupilem te tabsy i na poczontku nic widac nie bylo a teraz moj rycerz zrobil sie nadprzyrodzenie wielki! moze to kwestia tego ze jestem wysportowany i umiesniony ale mi to penilarge powiekszylo jego

Ocena 

No wiec tak to dziala ja zazywam dwie tabletki dziennie rano popijam woda biore juz je 1 tydz i juz widac efekty serio bez sciemy a to ze biore dwie to wydaje mi sie optymalne przy 195 i 100 kg potrzebna mi wieksza dawka :) po wzroscie widac ze w h.... mi nie poszlo tylko w wzrost ale na szczesie jest penilarge i to dziala NAPRAWDE

Ocena 

Witam, mam pytanie czy ktos z was moze naprawde z reka na sercu powiedziec- te tabletki i pomogly a moj penis stal sie wiekszy. Chce naprawde uslyszec szczera odpowiedz. Ja stosowalem inne tabletki na powiekszenie penisa stosowalem je teraz juz 8 miesiecy... moze na poczatku mi przybylo kilka po pierwszym miesiacu, ale to wszystko.
Pozdrawiam
Slawek

Ocena 

hey! Mam pytanie do Was użytkownicy. O o długość się nie martwię, lecz o grubość. Chcę powiększyć obwód. Ale czy efekt działania tabletek faktycznie jest widoczny już na zawsze? Nie chcę brać tez bez końca, ale żeby nie było tak, że biorę dużo, bo nie widzę efektów, a potem tak urośnie, że będę musiał rezygnować z jednej z największych przyjemności - wspaniałej laski od mej dziewczyny;) doradźcie proszę.

Ocena 

Hej powiedzie jak zażywaliście te tabletki ja biorę dziennie rano jedną tabletkę i nic mi to nie pomaga.....nic się nie zmienił i wydaje mi się że to kolejny środek z tych które niby robię cuda.... Macie może jakieś ciekawe uwagi na temat tego preparatu ???

Ocena 

stosuj dalej, ja zauwazylem efekty po jakis 6 tygodniach stosowania, a moze 7, w sumie z tego co wiem, to kazdy reaguje inaczej wiec sie nie przejmuj, mi tezz wolno idzie

Ocena 

ja to uzywam od miesiąca i narazie nie widze żadnej różnicy i co ja mam zrobić ???

Ocena 

mam pytanie czy ,,nadciśnienie tętnicze nie jest naturalną przeszkoda ??? pilne

Ocena 

Dostałem buteleczkę tego leku i porównałem skład umieszczony na buteleczce ze składem przedstawionym na stronie internetowej. Brakuje mi kilku składników, lista poniżej
1. Maca
2. Kora Johimbinowa
3. Paprotka zwyczajna
4. Lukrecja gładka
5. Buzdyganej ziemny
6. Kolcorośl lekarski
Gdzie one są?

Ocena 

Panowie mam pytanie a czy jak przerwe to juz po 4 miesiacach to bedzie stal daLEJ ?? i czy bede zmuszony to brac ciagle ... czy urosnie na tyle ile chce i moge to odstawic ?? doradzcie

Ocena 

człowieku, to ty nie wiedziałeś co zamawiasz? Radze przeczytac opis przed zakupem :) Jak dla mnie suplement mi pomogł, nie jestem w stanie powiedziec ile urósł ale na bank i to duuuuzo! Pawel

Ocena 

kupilem osobiście u milej Pani, dziękuje za doradzenie mi produktu i sympatyczna obsługę. Teraz juz domawiam przez internet. zaczynam 3 opakowanie. Penis jest sztywniejszy przy erekcji i oczywiscie powiększony. Solidny produkt. Staszek

Ocena 

Hej! Penilarge to mega wyczyn jesli chodzi o suplement diety, jestem barodz zaskoczony, bo moj czlonek zrobil sie wiekszy w miesiąc:) no moze troche wiecej. Regularnie to łykam i sądze, że to też pewnego rodzaju recepta. Daniel

Ocena 

Bardzo dobry produkt, suteczny i relatywnie niedrogi, kupilem zazylem zobaczylem ;)

Ocena 

jou, stary ja mam 19 lat i to stosuje, to sa same naturalne skladniki w tym, nic, zadnej chemii ktora moze wplynac niekorzystnie na twoj zloty interes, i dodam, ze jestem mega zadowolony.

Ocena 

a czy to mozna stosowac u 17sto letnich facetów ? bo zastanawiam sie czy sobie kupic, czy moze jak dla mnie to jest za wczesnie? Daniel17

Ocena 

no ja wlasnie domawiam kolejne dwa opakowania :)
juz nawet nie bede zachwalal, bo to ze zamawiam u was to 3 raz samo wystawia wam ocene :) zreszta bardzo dobra, dzieki Piotrek z Warszawy

Ocena 

nie, jesli o tym rozmawialiscie, tak jesli on uwaza, ze rozmiar penisa jest ok, taka mala rada, co do srodka penilarge to jestem zadowolony, dodatkowo procz tego co piszecie mam bardzo mocny wytrysk teraz, pozdr Tomata

Ocena 

wlasnie zastanawiam sie czy kupic to swojemu facetowi, bo on sie nigdy nie odwazy, moze to nie wypada, powiedzcie obazilibyscie sie za taki prezent ? niezdecydowana

Ocena 

wszystko byloby swietnie tylko wkurza mnie ze to trzeba pamietac i lykac, i to az 3 -4 miechy zeby cos dalo, faktycznie rosnie, znacznie zwiekszyl sie obwód i poprawila jakos seksu, ale niestety efektow nie widac po jednym dniu

Ocena 

hej, rzeczywiscie, tabletki czynia cuda, jestem w wielkim szoku, ale wieksza roznice czuje moja narzeczona, zreszta, ja tez. jest jakies 2 -3 cm wiekszy a ja jestem ZAwaliscie zadowolony, bo mam nadziej ze bedzie powiekszal sie dalej

Ocena 

czesc, moj penis znacznie zwiekszyl swoja wielkosc, nawet nie chodzi o to ze widac ze jat jakis dluzszy, tylko o to ze jest grubkszy i podczas erekcji znacznie wiekszy i twardszy. TPotrzeba tylko odrobina systematycznosci i cierpliwosci. Tomek

Ocena 

Penilarge jest wspaniały, po prostu zdziałał cuda. Zanim się na niego natknąłem brakowało mi pewności siebie tak potrzebnej by sprawdzić się seksualnie w łóżku. Zaledwie po trzech tygodniach stosowania moje erekcje są silniejsze a mój penis większy. Czas trwania erekcji jest wręcz fenomenalny. Na początku trochę się obawiałem czy Penilarge na pewno zadziała. Jednak teraz jestem nie tylko pewny siebie ale również jestem pewny Penilarge. Całkowicie pewny!

Napisz opinię!

Napisz opinię

Penilarge 60 tab - skuteczne tabletki na powiększanie penisa!

Penilarge 60 tab - skuteczne tabletki na powiększanie penisa!

PENILARGE - 60 tabletek na powiększenie penisa

Hit sprzedaży w Intymnosc.pl!

Czytaj więcej o powiększaniu penisa!Czytaj dalej

Naukowo udowodniono, że rozmiar penisa może ulec zmianie na stałe.Nie jest to żadną tajemnicą, od lat znane są metody powiększania penisa. Powiększając penisa pozytywnie wpływasz na jakość swojego życia. Jednego musisz być pewny. Rozmiar ma znaczenie. Duży zdrowy penis to nie tylko większa pewność siebie ale i szczęśliwe, udane związki. Jeśli myślisz, że kobieta przyzna się, że jej nie zadowalasz to jesteś w błędzie. Na szczęście żyjemy w pięknych czasach. Penisa możesz powiększyć na stałe przy pomocy farmaceutyków. Im wcześniej rozpoczniesz kurację tym szybsze i trwalsze efekty uzyskasz.

Teraz pomyśl, jak zareagowała by Twoja kobieta gdyby dowiedziała się, że za 3 msc-e w pełni ją zadowolisz? Że Twój członek będzie większy niż kiedykolwiek ? A to oznacza, że będziesz w stanie wznieść się na seksualne wyżyny. W końcu zyskasz pewność siebie na takim poziomie na jaki zasługujesz!

Penilarge - działanie potwierdzone w łóżku

Możesz przyzwyczaić się do nowego rozmiaru, ponieważ Penilarge zwiększając ciśnienie krwi zmieni Twój rozmiar już na stałe. Twój penis zyska na długości i obwodzie. Tak naprawdę nie potrzebujesz, żadnego wysiłku, mozolnych ćwiczeń ani kosztownych operacji. Jedyne co będzie należało do Twoich zadań, to codziennie wziąć 1-2 tabletki i popić wodą. Widzisz jakie to proste, jak niewiele potrzeba, aby zmienić swoje życie. Wystarczy regularnie stosować tabletki Penilarge przez około 2-3 miesiące. U większości mężczyzn po takim okresie, widać już pełne efekty. Pierwsze pojawiają się już po pierwszych dniach suplementacji. Objawiają się w postaci grubszego członka, a jak deklarują pacjenci u większości z Nich zwiększa się również długość. Warto jest wesprzeć działanie suplementu kremem, który zapobiega rozstępom. Kontynuuj kurację, a szybko zauważysz jak Twój penis rośnie. Regularnie zażywany Penilarge przyspiesza pompowanie krwi do ciał jamistych Twojego członka, które wraz z czasem rozszerzają się i powiększają swój rozmiar.

Unikalna formuła Penilarge

Penilarge to kombinacja naturalnych składników. Preparat ten jest suplementem diety, który wzbogaca Twoją codzienną dietę o składniki, które mają pozytywny wpływ na poprawe życia seksualnego. Wielotorowe działanie sprawia, że budujesz swoją męskość konsekwentnie i kompleksowo. Sprawdź Skład, żeby zapoznać się z pełna listą składników.

Aby poznać szczegółowe działanie składników Penilarge rozwiń ich opis, klikając w nazwę składnika:
 • L-arginina
   to roślina z rodziny parolistowatych. Zawiera m.in. saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Tribulus przez stymulację przysadki mózgowej do lepszej produkcji hormonu letenizującego (LH) zwiększa produkcję testosteonu u mężczyzn. Wysoki poziom hormonu sprawia, że mężczyzna odczuwa zwiększenie popędu seksualnego. Testosteron oznacza też zwiększenie wielkości i objętości ciał jamistych. Należy pamiętać o tym, że przedawkowanie tego składnika może powodować kłopoty ze snem.
 • Tribulus terrestris (Buzdyganek naziemny)
   jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Tribulus wspomaga zwiększać produkcję testosteonu u mężczyzn poprzez stymulację przy