Male Edge EXTRA - Przydatne Dodatki - NOWOŚĆ Zobacz większe

Male Edge EXTRA - Przydatne Dodatki - NOWOŚĆ


Wysyłka za:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

ŚREDNIA OCEN:
(2)
(0)
(0)
(1)
(0)
WSZYSTKICH OPINII: 3 (zobacz wszystkie)
429,90 zł

Male Edge Extra

tekst do pozycjonowania

 • EXTRA Elegancki zielono-czarny zestaw Male Edge EXTRA zawiera wiele przydatnych dodatków i części zapasowych, dzięki którym zaoszczędzisz zarówno czas jak i pieniądze. Oprócz akcesoriów znajdujących się w Male Edge BASIC, nasz najlepiej sprzedający się zestaw z urządzeniem do powiększania penisa zawiera także torbę podróżną, dwa gumowe paski oraz opaskę ochronną. Mając Male Edge EXTRA, masz tak naprawdę wszystko czego potrzebujesz, aby zrealizować swój cel.
 • BASIC (kliknij, by przejść do oferty)
  W przypadku zestawu Male Edge BASIC, BASIC (PODSTAWOWY) nie oznacza gorszej jakości. Tak naprawdę, urządzenie do powiększania penisa jest dokładnie takie samo we wszystkich trzech zestawach: zestaw Male Edge BASIC nie zawiera tylko niektórych dodatkowych elementów. Podobnie jak wszystkie trzy zestawy z urządzeniem Male Edge, zestaw niebiesko-biały zawiera linijkę i gumowy pasek.
 • PRO (kliknij, by przejść do oferty)
  Jeżeli oczekujesz czegoś więcej od Male Edge, to właśnie zestaw PRO z urządzeniem do powiększania penisa jest najlepszy dla Ciebie. Zestaw PRO zawiera wszystkie akcesoria, które można znaleźć w zestawach BASIC i EXTRA, a ponadto cztery gumowe paski, dwie zapasowe opaski oraz gazę. Elegancki czerwono-czarny Male Edge PRO umieszczony w zgrabnym czerwonym pudełku, jest najlepszym zestawem z urządzeniem do powiększania penisa i zawiera absolutnie wszystko czego mógłbyś potrzebować.

Podwójny zwrot kosztów gwarantowany

Male Edge jest najlepszy produktem powiększającym członka w kategorii extenderów. Producent jest pewny działania produktu do tego stopnia, że daje gwarancję podwójnego zwrotu pieniędzy w razie niezadowolenia klienta.W rzeczywistości oferuje podwójny zwrot pieniędzy, jeśli nie uzyskasz żadnych wyników. Wystarczy, że wprowadzisz informacje i statystyki online raz w tygodniu na stronie, aby śledzić swoje postępy z produktem. Prosimy również o zrobienie zdjęcia przed i po leczeniu, aby sprawdzić czy produkt został użyty poprawne. Proszę dołączyć linijkę umieszczoną na kości skierowanej w stronę końcówki na penisie na obu zdjęciach.Możesz być spokojny o swój podwójny zwrot w dowolnym momencie w ciągu pierwszego roku użytkowania produktu (jeden podwójny zwrot na klienta). Jeśli nie masz dostępu do internetu, po prostu skontaktuj się z nami, aby poinformować nas, że nie będziesz w stanie pisać Twoich wyników w danym tygodniu.
Klient po prostu rejestruje się online na konto osobiste - tutaj wprowadza dane a my zajmiemy się wszelkimi problemami związanymi ze zwrotem pieniędzy bezpośrednio klientowi.

Trakcja penisa - wyjaśnienie

powiększanie członka

 

Używając Male Edge, masz gwarantowane, że Twój penis stanie się większy, a to dlatego, że działanie tego urządzenia opiera się na prostej, ale skutecznej metodzie powiększania znanej jako ”trakcja". Trakcja wpływa zarówno na szerokośc jak i długośc penisa.

Więc co to jest trakcja penisa?

powiększenie penisa Trakcja penisa to bezpieczna i bezbolesna metoda, która powoduje trwały przyrost penisa. W wielu przypadkach, mężczyźni używający Male Edge zwiększają rozmiar swojego penisa. Trakcja działa na zasadzie powolnego rozciągania trzonu penisa. To powoduje podział i mnożenie się komórek – znany proces zwany cytokinezą. Z czasem następuje wzrost nowej tkanki na całej długości penisa. Twój penis staje się dłuższy i grubszy - jest to kwestia miesięcy.

Panujesz nad sytuacją

W przypadku opartego na metodzie trakcji urządzenia Male Edge, to Ty decydujesz ile trakcji zastosować przy wydłużaniu penisa. Ty także decydujesz jak długo będziesz nosił to urządzenie. A gdy będziesz już zadowolony z nowego rozmiaru swojego penisa, możesz po prostu przestać używać Male Edge. W końcu to Ty stawiasz sobie za cel powiększenie penisa – a Male Edge pomoże Ci w jego realizacji.

  

Efekty powiększania

powiększenie penisa

Bezpieczną i naturalną alternatywą dla operacji jest urządzenie do powiększania penisa Male Edge. Z Male Edge możesz zyskać dodatkowe centymetry, których pragniesz oraz pewność siebie, na którą zasługujesz. Mężczyźni używający Male Edge powiększają rozmiar swojego penisa - w długości i szerokości. Każdy przyrost penisa, który zawdzięczasz Male Edge będzie trwały, ponieważ urządzenie to powoduje mikroskopijne i makroskopijne zmiany w penisie. Kiedy powiększysz swojego penisa za pomocą Male Edge, nowy rozmiar pozostanie już na zawsze

Badanie efektywności metody powiększania penisa Trakcja penisa

Stosowanie urządzenia opartego na metodzie trakcji, takiego jak Male Edge, wpływa na podział i mnożenie się komórek w penisie. Z czasem penis staje się dłuższy i grubszy.

Powiększanie penisa w domu

Instrukcja ta krok po kroku pokazuje jak proste jest powiększanie penisa za pomocą urządzenia Male Edge zatwierdzonego jako urządzenie medyczne – możesz go swobodnie używać we własnym domu. Jeżeli chcesz powiększyć swojego penisa, Male Edge jest bezpiecznym sposobem na zrealizowanie Twojego celu.

 

certyfikat_m.jpg 

Certyfikat przyznający MaleEdge status urządzenia medycznego


Aby wydrukować Instrukcję Obsługi Urządzenia do Powiększania Penisa, po prostu kliknij poniższy przycisk i pobierz Instrukcję Szybkiej Obsługi w formacie pdf

pdf.jpg

Należy pamiętać, że w przypadku Male Edge liczy się suma godzin, w czasie których nosisz to urządzenie. Innymi słowy, nieważne czy nosisz je 6 godzin dziennie przez 90 dni czy 3 godziny dziennie przez 180 dni – zobaczysz, że przyrost penisa będzie dokładnie taki sam.

Niezawodna metoda 

powiększenie członka

Trakcja nie jest niczym nowym. Lekarze i chirurdzy od lat stosują tę metodę do wydłużania kończyn i palców. Metody tej używają również niektóre plemiona do wydłużania m.in. warg, szyi, małżowin usznych i nosów.

W trakcji wspaniałe jest to, że wykorzystuje ona naturalny potencjał wzrostu Twojego ciała. Innymi słowy, trakcja nie wymaga od Twojego ciała robienia czegoś, czego nie robiło nigdy wcześniej. W przypadku Male Edge, zastosowaliśmy tę niezawodną metodę i opracowaliśmy naprawdę innowacyjne urządzenie; urządzenie, które możesz swobodnie używać w domu, aby powiększyć swojego penisa.

Większy w stanie spoczynku, większy w czasie erekcji 

ekstender Dzięki urządzeniu Male Edge opartemu na metodzie trakcji możesz być również pewny, że powiększony rozmiar Twojego penisa będzie widoczny zarówno wtedy, gdy penis jest w stanie spoczynku czy też w stanie erekcji.

Innowacja 

Male Edge jest wygodny, prosty w użyciu i można go nosić w ciągu całego dnia podczas wykonywania zwykłych czynności.

Historia 

ekstender

W 1995 roku, założyciele firmy DanaMedic opracowali legendarny już Jes-Extender. Działanie rewolucyjnego niechirurgicznego produktu Jes-Extender polegało na trakcji, aby wpływać na naturalną zdolność ludzkiego ciała do wzrostu – i tak oto Jes-Extender pozostaje najlepiej sprzedającym się urządzeniem do powiększania penisa w dziejach.

Ale nie spoczęliśmy na laurach. Zamiast tego, założyliśmy firmę spin-off (firmę odpryskową) DanaLife i poprosiliśmy nasz zespół badawczo-projektowy, aby zaprojektował jeszcze lepsze urządzanie do powiększania penisa skupiając się na komforcie i łatwości użytkowania. Stworzenie Male Edge przerosło nasze oczekiwania. To najbardziej innowacyjne urządzanie do powiększania penisa jakie istnieje na rynku jest eleganckie, dyskretne i może być swobodnie używane w domu. Udowodniono również naukowo, że Male Edge naprawdę działa – dając Ci coś czego pragniesz, czyli dodatkowe centymetry na długość i w obwodzie.

Filozofia 

W DanaLife uważamy, że urządzenie do powiększania penisa to kolejna forma samodoskonalenia się. Przecież nikt nie zastanawia się nad pójściem na siłownię, żeby poprawić muskulaturę albo nad użyciem kosmetyków, żeby zachować świeży, zdrowy i czysty wygląd skóry.

Bądź również ostrożny z innymi powiększaczami penisa. Nie zapominaj, że powiększenie penisa jest jedynie możliwe jeśli urządzenie jest noszone przez pewną minimalną liczbę godzin każdego dnia. To związane jest również z wygodą i niewidocznością urządzenia przy jego noszeniu pod ubraniami. Trakcja musi być regulowana w zależności od tego jak się czujesz, a nie w zależności od wytycznych ogólnych. Nie powinieneś odczuwać żadnego bólu przy noszeniu urządzenia ani odczuwać ciśnienia na jądrach. 

Szybsze i większe efekty powiększania z Penilarge

Jeśli zależy Ci na optymalnej skuteczności tego urządzenia do powiększania penisa polecamy jednoczesne stosowanie 2 metod: ekstendera oraz zestawu tabletek i kremu Penilarge. Dzięki połączeniu tabletek naturalnie wpływających na wzrost penisa oraz kremu działającego bezpośrednio na skórę penisa pierwsze efekty mogą być widoczne niespodziewanie szybko. Dlatego polecamy Ci oferty, gdzie możesz kupić zarówno zestawy jak i sam krem Penilarge 50ml.

Ocena 

nie polecam aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ocena 

ja równiez zamowiłem ten model z torbą i jestem zachwycony i podekscytowany jego uzywaniem, bardzo lubie to nosic! mam nadizej ze nie przesadzam z zakladaniem tego, ale sprawia mi to wielka frajde

Ocena 

witam, dostałem właśnie paczkę, sprzęt wygląda bardzo profesjonalnie i jest bez fuszerki, wiec jestem zadowolony, dziś zaczynam testowanie.

Napisz opinię!

Napisz opinię

Male Edge EXTRA - Przydatne Dodatki - NOWOŚĆ

Male Edge EXTRA - Przydatne Dodatki - NOWOŚĆ

Male Edge Extra

tekst do pozycjonowania

 • EXTRA Elegancki zielono-czarny zestaw Male Edge EXTRA zawiera wiele przydatnych dodatków i części zapasowych, dzięki którym zaoszczędzisz zarówno czas jak i pieniądze. Oprócz akcesoriów znajdujących się w Male Edge BASIC, nasz najlepiej sprzedający się zestaw z urządzeniem do powiększania penisa zawiera także torbę podróżną, dwa gumowe paski oraz opaskę ochronną. Mając Male Edge EXTRA, masz tak naprawdę wszystko czego potrzebujesz, aby zrealizować swój cel.
 • BASIC (kliknij, by przejść do oferty)
  W przypadku zestawu Male Edge BASIC, BASIC (PODSTAWOWY) nie oznacza gorszej jakości. Tak naprawdę, urządzenie do powiększania penisa jest dokładnie takie samo we wszystkich trzech zestawach: zestaw Male Edge BASIC nie zawiera tylko niektórych dodatkowych elementów. Podobnie jak wszystkie trzy zestawy z urządzeniem Male Edge, zestaw niebiesko-biały zawiera linijkę i gumowy pasek.
 • PRO (kliknij, by przejść do oferty)
  Jeżeli oczekujesz czegoś więcej od Male Edge, to właśnie zestaw PRO z urządzeniem do powiększania penisa jest najlepszy dla Ciebie. Zestaw PRO zawiera wszystkie akcesoria, które można znaleźć w zestawach BASIC i EXTRA, a ponadto cztery gumowe paski, dwie zapasowe opaski oraz gazę. Elegancki czerwono-czarny Male Edge PRO umieszczony w zgrabnym czerwonym pudełku, jest najlepszym zestawem z urządzeniem do powiększania penisa i zawiera absolutnie wszystko czego mógłbyś potrzebować.

Podwójny zwrot kosztów gwarantowany

Male Edge jest najlepszy produktem powiększającym członka w kategorii extenderów. Producent jest pewny działania produktu do tego stopnia, że daje gwarancję podwójnego zwrotu pieniędzy w razie niezadowolenia klienta.W rzeczywistości oferuje podwójny zwrot pieniędzy, jeśli nie uzyskasz żadnych wyników. Wystarczy, że wprowadzisz informacje i statystyki online raz w tygodniu na stronie, aby śledzić swoje postępy z produktem. Prosimy również o zrobienie zdjęcia przed i po leczeniu, aby sprawdzić czy produkt został użyty poprawne. Proszę dołączyć linijkę umieszczoną na kości skierowanej w stronę końcówki na penisie na obu zdjęciach.Możesz być spokojny o swój podwójny zwrot w dowolnym momencie w ciągu pierwszego roku użytkowania produktu (jeden podwójny zwrot na klienta). Jeśli nie masz dostępu do internetu, po prostu skontaktuj się z nami, aby poinformować nas, że nie będziesz w stanie pisać Twoich wyników w danym tygodniu.
Klient po prostu rejestruje się online na konto osobiste - tutaj wprowadza dane a my zajmiemy się wszelkimi problemami związanymi ze zwrotem pieniędzy bezpośrednio klientowi.

Trakcja penisa - wyjaśnienie

powiększanie członka

 

Używając Male Edge, masz gwarantowane, że Twój penis stanie się większy, a to dlatego, że działanie tego urządzenia opiera się na prostej, ale skutecznej metodzie powiększania znanej jako ”trakcja". Trakcja wpływa zarówno na szerokośc jak i długośc penisa.

Więc co to jest trakcja penisa?

powiększenie penisa Trakcja penisa to bezpieczna i bezbolesna metoda, która powoduje trwały przyrost penisa. W wi