Love&Desire 50ml damskie feromony - kobiece i uwodzicielskie!


Wysyłka za:

ŚREDNIA OCEN:
(193)
(118)
(27)
(5)
(6)
WSZYSTKICH OPINII: 349 (zobacz wszystkie)
81,90 zł

Każdej z Nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Zdarza się, że czujemy się zbyt mało atrakcyjne, co z kolei blokuje Nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Skończ ze stresem towarzyszącym podczas poznawania nowych osób, wykorzystaj moc feromonów!

Jak działają feromony i jakie jest ich naukowe tło? Czytaj dalej

Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm.. Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – zdaj się na feromony. Sprawdź jak wiele osób doceniło wpływ feromonów na ich kontakty z innymi ludźmi!

Oczywiście za sprawą feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz. Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający Twoją siłę i magnetyzm. Dzięki feromonom bez trudu poprosisz interesującego Cię mężczyznę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub uwiedziesz. I możesz być pewna, że żaden Ci nie odmówi!

Love&Desire - najpopularniejsze na rynku!

Feromony Love&Desire cieszą się ogromną popularnością, zarówno wśród klientek jak i renomowanych trenerów podrywu! Swoją popularność zyskały dzięki niesamowitej skuteczności. Feromony zostały skonstruowane w ten sposób, żeby można ich było używać jak zwykłych perfum. Poza feromonami w składzie, mają one również nutę zapachową!

Jak działają feromony Love & Desire?

Feromony działają naturalnie, niewidzialnie. Sam zapach Love & Desire jest bardzo kobiecy, zdecydowany i hipnotyzujący a zarazem delikatny. Feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich. Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów. Feromony Love&Desire są dla Ciebie jeśli:

 • chcesz poflirtować
 • szukasz na stałe drugiej połówki
 • poszukujesz nowych znajomości
 • chcesz mieć lepszy kontakt z ludźmi, których już znasz, np. w miejscu pracy itp.

Feromony Love & Desire pomogą Ci:

 • wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji
 • zwrócić na siebie większą uwagę
 • zyskać szacunek i sympatię otoczenia
 • poczuć się bardziej kobieco w swojej skórze

Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz. Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający Twoją niezależność i kobiecość. Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire bez trudu staniesz się obiektem pożądania mężczyzn.

I możesz być pewien, że żaden Ci się nie oprze!

Dlaczego Love & Desire to najlepsze feromony dla kobiet?

Love & Desire to najskuteczniejsze feromony. Potwierdzają to opinie naszych klientek. Ponadto feromony te zostały uznane za najlepszy produkt w kategorii „najbardziej pociągający zapach".

Skuteczność Love & Desire opiera się na latach pracy i doświadczeń nad składem mieszanki feromonów. Ta rewelacyjna receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, tworząc atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Każda z Was, która chociaż raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się obiektem pożądania. Feromony działają natychmiast po zastosowaniu. Będziesz zaskoczona rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie.

Love & Desire – oryginalna, niezwykle skuteczna mieszanka 4 feromonów

Większość dostępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie. Feromony Love & Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne składniki: copulins i estratetraenol. Formuła ta została stworzona specjalnie po to, by zapewnić Ci maksymalne efekty. Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love & Desire mają czteroskładnikowe, unikalne połączenie składników.

 • Androstenol – pomoże Ci we flircie Jest produkowany przez kobiety w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u kobiet dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u mężczyzn, jak i u kobiet, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Mężczyźni w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczuleni na jego działanie.
 • Androstenon – wzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach wytwarzany głównie przez kobiety dominujące, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy kobietom do przyciągania uwagi mężczyzn i wzbudzenia ich zainteresowania. Kobiety przebywający w warunkach dużej rywalizacji, np. sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. w pracy, gdy chce się wzbudzić większy respekt.
 • Copulins – zbuduje Twój autorytet To najbardziej damski ze wszystkich składników. Powoduje uczucie dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u kobiet dominujących zarówno nad mężczyznami jak i kobietami.
 • Estratetraenol – sprawi, że przyciągniesz uwagę mężczyzn „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u mężczyzn. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co ciekawe, feromon ten może też łagodzić u kobiet skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, poprawiając ich nastawienie oraz wpływając relaksująco.

Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane.

Jak pachnie Love & Desire dla kobiet?

To niezwykle kobiecy i delikatny a zarazem energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się wyjątkowi i nieskrępowani. Mężczyźni określają ten zapach jako: intrygujący, pociągający, kobiecy. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.

Niezawodne feromony docenione przez miliony!

Love&Desire to najlepsze dostępne na polskim rynku feromony! Pokochały je już miliony kobiet na całym świecie, których życie towarzyskie zmieniło się diametralnie i to właśnie dzięki Love&Desire.
Moc feromonów okazała się tak skuteczna, że otrzymały one nominację do prestiżowej Nagrody EROtrendy 2014 w kategorii „Najlepszy Produkt”. 
 
Nominacja jest dostrzeżeniem i docenieniem produktu przez konsumentów. 
 
Love&Desire przez swoją niesamowitą skuteczność stały się tak popularne i rozpoznawalne, że zostały uznane za najlepsze feromony dostępne na polskim rynku.
Ukoronowaniem skuteczności i popularności Love&Desire jest LAUR KONSUMENTA za „ODKRYCIE ROKU 2014”, który jest docenieniem niesamowicie uwodzicielskich feromonów przez miliony kobiet, które już odmieniły swoje życie!

Największa popularność na rynku!

Love & Desire to najpopularniejsze feromony w Polsce, potwierdzają to liczne artykuły w uznanej prasie lifestylowej.

Stosowanie:

Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłeś to do tej pory ze swoimi ulubionymi zapachami.

Gwarancja!

Jesteśmy tak pewni działania feromonów Love&Desire, że dajemy Ci gwarancję satysfakcji. Jeśli nie będziesz z nich zadowolona, możesz je zwrócić w ciągu 30 dni od dnia zakupu, a My zwrócimy Ci pieniądze.gwarancja_penilarge.jpg

PAMIĘTAJ!

Nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną lub od lat w związku, lubisz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane. Feromony o dopasowanym stężeniu działają na wszystkich. Popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne.

Jak działają feromony i jakie jest ich naukowe tło? Czytaj dalej

Zobacz, co o działaniu feromonów mówi naukowiec, który poświęcił temu zagadnieniu 20 lat życia. Poniżej przedstawiamy fragmenty obszernego wywiadu, jakiego James V. Kohl udzielił dziennikarzowi Bobowi Hughesowi.

James V. Kohl to naukowiec i wykładowca. Od 1992 roku publikuje opracowania naukowe na temat feromonów i ich działania w świecie ludzi i zwierząt. Z jego badań i publikacji korzysta m.in. światowe stowarzyszenie Mensa. Kohl opracował słynną mieszankę feromonów, opartą na androstenolu i androsteronie. Zafascynowany wynikami swoich prac, zaczął prowadzić bloga pheromones.com, który z czasem stał się bardzo poczytnym miejscem w sieci.
 • Bob Hughes: Co wynika z Twoich badań?
 • James V. Kohl: Moje badania pokazują, że mieszanka dwóch wyselekcjonowanych feromonów ma wpływ na wzrost atrakcyjności kobiet w oczach mężczyzn. Przeprowadziliśmy takie doświadczenie: zaaplikowaliśmy kobietom wybrane przez nas feromony. W ciągu 15 minut okazało się, że kobiety te dużo silniej przyciągały wzrok mężczyzn i czuły się bardziej atrakcyjne. Doświadczenie pokazało, że działanie feromonów ma wpływ na zjawiska zachodzące w mózgu, w tym także na nastrój, po prostu na zachowanie danego człowieka. Potwierdziły się nasze przypuszczenia. Dzięki tym obserwacjom mogliśmy opracować idealną mieszankę feromonów.
 • Wobec tego nasuwa się pytanie: czy kompleks składników, prosta mieszanka chemiczna może zmieniać zachowania ludzi? 
 • W trakcie życia napotykamy różne feromony, zapachy, składniki, które mają wpływ na nasze zachowania. Wpływ ten zależy także od powtarzalności, w jakiej pojawiają się one w naszym życiu. Wywołują pewne skojarzenia.
  Zaobserwowanie zmian zachowań nie jest trudne do wychwycenia. Przykładem są choćby nasze nawyki żywieniowe. One też są oparte na pewnym doświadczeniu i powtarzalności. Pojawiają się jakieś preferencje, wyraźnie widzimy, co nam smakuje, a co nie.
 • Pierwszym przykładem działania feromonów w naszym życiu jest kontakt matki i dziecka podczas karmienia piersią. Feromony matki inaczej wpływają na synów, a inaczej na córki. Mógłbyś to rozwinąć? 
 • Zgadza się. Już podczas tego pierwszego fizjologicznego doświadczenia możemy wyraźnie stwierdzić, że dzięki feromonom matki chłopcy od razu wyczuwają różnicę płci. Dziewczynki nie wychwytują tej różnicy, co potwierdza, że feromony oddziałują na przeciwną płeć.
 • W takim razie jak dokładnie działają feromony? I które działają, a które nie? 
 • Co to znaczy działają? Jeśli chodzi Ci o to, że zmieniają zachowanie, to taka jest właśnie definicja feromonów – one zmieniają zachowanie i wpływają na fizjologię.
 • Chodzi mi o te najważniejsze, których działanie zostało udowodnione. 
 • Udowodniliśmy działanie adrostenolu i androsteronu. (…)
 • Co byś powiedział ludziom, którzy kupują atrakcyjność seksualną w butelce? Tym, którzy kupują feromony, by wydawać się bardziej atrakcyjnymi. 
 • Feromony działają tak jak makijaż w przypadku kobiet lub jak opalenizna u facetów. Kobiety malują się, żeby lepiej wyglądać, ale i żeby lepiej czuć się same ze sobą. Faceci z kolei czują się bardziej atrakcyjnie, gdy są opaleni, przez co stają się bardziej pewni siebie i rzeczywiście dzięki temu odbierani są jako bardziej atrakcyjni. Feromony dają to, co daje ładny wygląd. Gdy ładniej pachniesz, ładniej wyglądasz, lepiej się czujesz, a przez to wydajesz się bardziej atrakcyjny/-a dla innych.
 • Czyżbyśmy byli bardziej prostymi istotami niż sami o sobie sądzimy? Czy Twoje badania to potwierdzają?
 • Wiele jesteśmy w stanie powiedzieć o człowieku, ale nie wszystko jest zbadane, np. nie wiemy, co ma wpływ na nasze wzrokowe postrzeganie atrakcyjności drugiego człowieka. W tym sensie jesteśmy na wyższym poziomie niż zwierzęta, u których przyciąganie jest mniej złożone (…) Często ludzie myślą, że jak coś widzą, to mogą powiedzieć, że to im się podoba i tego właśnie chcą. A nie zdają sobie sprawy z tego, że działa na nich coś jeszcze – zapach, feromony. I dopiero połączenie tych wszystkich bodźców sprawia, że czujemy do kogoś pociąg. (…)

 • Z Jamesem V. Kohlem rozmawiał Bob Hughes.
Ocena 

Jak wcześniej nasze spotkania się udawały idealnie, wręcz o mnie zabiegał, tylko chciałam troszkę podkręcić atmosfere by był bardziej uległy, to po zastosowaniu wczoraj tego produktu nazajutrz odwołał ze mną spotkanie by spotkać się z nowo poznaną dziewczyną, a wczoraj niby mnie adorował ale i próbował mnie wkurzyć co chwile ;/

 • 2 z 2 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Zawsze sceptycznie podchodziłam do feromonów. Bo i niby dlaczego miałaby istnieć substancja, która ściąga do Ciebie prawie każdego faceta, którego chcesz... Przecież to takie niezgodne z naturą. Mimo wszystko w akcie desperacji zakupiłam 15ml tego cudu... W pierwszy dzień popsikałam i siebie, i przyjaciółkę. Dla niej noc zakończyła się w łóżku z zaprzyjaźnionym facetem, który nigdy wcześniej nie okazywał jej zainteresowania. Ja natomiast nie mogłam opędzić się od spojrzeń facetów, a wszyscy byli dla mnie niezwykle mili w rozmowie. Pomijam już mojego partnera od tańca, który od razu poczuł ten śliczny zapach i mu uległ... ;_ Jedyny minus to taki, że zapach krótko trzyma... Aczkolwiek POLECAM W 100% !!!!

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Gdy kupiłam i otworzyłam pudełko byłam ciekawa jaki ma zapach... gdy sie wypsikałam nie było w nim nic szczególnego. utrzymywał sie on przez ok 2h-3h . Raz w szkole kiedy sie psykałam koleżanka mnie poprosiła żeby ją też psiknąć.. bardzo interesujące przeżycie (ciepło skóry koleżanki zupełnie zmieniły ten zapach , na niezwykle przyjemny.) Produkt w porządku, jedyna wada szybkie wietrzenie. A butelka dość duża , ciężka i z napisem FEROMONY. Więc noszenie ją z sobą jest uciążliwe.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

To działa, niesamowite, zdaje się ze zapach jest mniej wytrzymaly od zawartych tam feromonów ale przeciez o feromony głównie chodzi, sam zapach też jest ładny rześki i orginalny - opisałąbym go jakos kwiatowy. działanie poprate na facecie ktorego chcialam zdoby od dluzszego czasu i teraz mi sie to udalo, sadze ze to dzieki nim bo to co sie dzialo bylo magnetyczne

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Szczerze mówiąc czego innego spodziewałam się po tych perfumach jeśli tak można je nazwać, w dodatku to nie są perfumy, tylko woda perfumowana, zapach jest bardzo krótkotrwały, a feromony nie działają to jest pic na wodę, zwykła ściema.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

ostatnio zaczarowaly mnie te perfumy na mojej kolezance, pokazala mi te mala czarodziejska flaszeczke i walsnie postanowilam dokonac zakupu :) pozdrawiam

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

istnieja takie zapachy ktore pobudzaja, ten jest jednym z nich - zapach, a dodatkowe dzialanie tych zwiazkow jest swietne, czlowiek jest mnie apatyczny, mniej obojetny, Renata

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

czesc, kupilam i moge je polecic zwolenniczkom slodkich zapachow, kwiatowo owocowych, ladne, subtelnie pachna i dlugo utrzymuja się na ciele, pozdrawiam Patrycja

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

pracuje w hotelu na recepcji i powiem wam tylko tyle ze odkad ich uzywam to goscie maja dla mnie troche wiecej cieplego odniesienia i czesciej sie usmiechaja, chca ze mna rozmawiac i zalatwiac rezerwacje a nie z kolezanka ze zmiany, mile :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

A ja to sie do niego tak przyzwyczailam, ze czuje je tylko przez 5 min a potem juz tylko czuja ten zapach pozostali :) czesto tez pytaja co mam na sobie, jaki to zapach , z duzym zainteresowaniem, glownie kobiety :) mrr

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

a mozecie mi powiedziec mniej wiecej ile wam sie utrzymuja te feromonki na ciele? znaczy chodzi mi o zapach perfum, bo jak mniemam feromony utrzymuja sie znacznie dluzej niz sam zapach

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

takie troche jak guma balonowa pomieszna z kwiatkami, slodka, dobra ba sloneczne dni bo nie jest ciezka, stosuje ja codzinnie, praktycznie wylewam tonami ;) bardzo ja lubie bez wzgledu na dzialanie :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Witam, perfumki barodz ładne, jesli chodzi o działąnie to sa specyficzne o tyle ze działaja nawet na moje samopoczucie. Kobiece, uwodzicielskie i seki. I wlasnie taka mnie one czynia :) pozdrawiam Paulina

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

hejka! dostałąm je w prezencie od przyjaciólki, i w koncu sie dokopalam stronki z tym, spodobaly m isie bardzo, zapach zarówno jak i działanie. lekki zapach do codzinnego stosowania. króluje w szkole ;)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

jesli chodzi o te komary to chyba rzeczywiscie bardziej sie zlatuja, ale to jest mala przeszkoda gdyz w dyskotece one nie lataja :) i do drinkow nie stawiaja w przeciwienstwie do zainteresowanych mezczyzn :P

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

ogolnie pochwalic musze caly ten portal bo przeslyki zawsze trafione szybko itd. jedyne zastrzezenie to to ze nie maja karty stalego klienta :/ pomyslcie nad tym drodzy sprzedawcy, wierna zakupoholiczka

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

hehehe, wiecie co, a mnie dopiero te komary w waszych opiniach przekonaly ze te feromony dzialaja :) bo zwierzeta sa najlepszymi testerami zapachow, zlego nie rusza ;) ogolnie zamowilam i mam nadzieje ze to co piszecie to prawda :) Malka83

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

wszytko super ale pamietajcie zeby nie uzywac ich przed imprezami typu ognisko czy poludniowy grill, komary po tym gryzą nieprzytomnie, szkoda bo je lubie ale w plener stosowac nie moge , Basia

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

a mi tam paryz nie potrzebny zeby flirtowac z mezczyznami, dzieki tym perfumom oczywiscie mam ulatwiona sprawe, ale nie myslcie sobie ze to tak samo przychodzi ;)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

wszystko dobra, tylko dlaczego te perfumy maja taki straszliwy rozowy kolor:_ przerazliwe to dla mnie nienawidze rozu, no ale co zrobic, musze na nie patrzec tylko chcwile ale za to ladnie pachna :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Jak wcześniej nasze spotkania się udawały idealnie, wręcz o mnie zabiegał, tylko chciałam troszkę podkręcić atmosfere by był bardziej uległy, to po zastosowaniu wczoraj tego produktu nazajutrz odwołał ze mną spotkanie by spotkać się z nowo poznaną dziewczyną, a wczoraj niby mnie adorował ale i próbował mnie wkurzyć co chwile ;/

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Jak wcześniej nasze spotkania się udawały idealnie, wręcz o mnie zabiegał, tylko chciałam troszkę podkręcić atmosfere by był bardziej uległy, to po zastosowaniu wczoraj tego produktu nazajutrz odwołał ze mną spotkanie by spotkać się z nowo poznaną dziewczyną, a wczoraj niby mnie adorował ale i próbował mnie wkurzyć co chwile ;/

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Jak wcześniej nasze spotkania się udawały idealnie, wręcz o mnie zabiegał, tylko chciałam troszkę podkręcić atmosfere by był bardziej uległy, to po zastosowaniu wczoraj tego produktu nazajutrz odwołał ze mną spotkanie by spotkać się z nowo poznaną dziewczyną, a wczoraj niby mnie adorował ale i próbował mnie wkurzyć co chwile ;/

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Zapach ładny, krótkotrwały i tyle. Zero reakcji otoczenia, nawet mąż w żaden sposób nie zareagował. Wielka ściema, a szkoda.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Wreszcie dzieki tym feromonom uwiodlam swojego kolege, polecam dziewczęta, kazdy facet na Was poleci ;)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Uwiodłam na nich szefa, ale mam teraz luzy w pracy ;)

 • 0 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Bardzo ładny zapach, czy działa na mężczyzn tego nie wiem, mojemu facetowi się podoba

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

działa, jestem bardziej odważna i pozytywniej postrzegana przez innych. Niestety nie działa na mojego faceta :(

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Edytka chciala bym odkupic je za polowe ceny, tak jak napisalas :) daj znac :) Juzzia

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

mojemu chłopakowi się bardzo podobają te perfumy, mówi, ze najbardziej, jak jestem tylko w nie ubrana...

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

wg mnie to jest bujda, ale skusialm sie i pierwsze podejscie okazalo sie fiaskiem

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Nie wiem co jest grane. może na innych tak, ale na mnie nie działa :(

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Gdy kupiłam i otworzyłam pudełko byłam ciekawa jaki ma zapach... gdy sie wypsikałam nie było w nim nic szczególnego. utrzymywał sie on przez ok 2h-3h . Raz w szkole kiedy sie psykałam koleżanka mnie poprosiła żeby ją też psiknąć.. bardzo interesujące przeżycie (ciepło skóry koleżanki zupełnie zmieniły ten zapach , na niezwykle przyjemny.) Produkt w porządku, jedyna wada szybkie wietrzenie. A butelka dość duża , ciężka i z napisem FEROMONY. Więc noszenie ją z sobą jest uciążliwe.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Gdy kupiłam i otworzyłam pudełko byłam ciekawa jaki ma zapach... gdy sie wypsikałam nie było w nim nic szczególnego. utrzymywał sie on przez ok 2h-3h . Raz w szkole kiedy sie psykałam koleżanka mnie poprosiła żeby ją też psiknąć.. bardzo interesujące przeżycie (ciepło skóry koleżanki zupełnie zmieniły ten zapach , na niezwykle przyjemny.) Produkt w porządku, jedyna wada szybkie wietrzenie. A butelka dość duża , ciężka i z napisem FEROMONY. Więc noszenie ją z sobą jest uciążliwe.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Polecam, sprzedawca godny polecenia jak i repfumy, sliczny zapch, bardzo kobiece, "letnia łąka" sympatyzcne na kazdą okazje wlasciwie, i cena przystepna, Paula

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

super, bardzo ładny zapach, może nie dior, ale i tak godny polecenia, zgadzam sie z poprzedniczkami ze lekki kwiatowy i uwodzący zmysly, polcam Jadwiga

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

śliczny =] pachnie swiezościa, nawet na upał dobry, odświeża pobudza, wabi piekne perfunki godne polecenia - elizka

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

cudownie pachną - uwielbiam je _3_3_3_3 polecam gorącym dziewczyno do rozpalenia zmysłów wszystkich samoców w kolo

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Witam,

W dniu 25.05.10.otrzymałam przesyłkę za,którą bardzo dziękuję.
Bardzo podoba mi się ten perfum ,jestem zadowolona.
Myślę ,że to nie jest ostatnie moje zamówienie w państwa sklepie.
Za szybką realizację ogromne dzięki .
Pozdrawiam.Józefa.
Zapach ten jest godny polecenia dla wszystkich kobiet...................................:)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

mam pytanko do użytkowniczek mniej więcej na ile starcza taka buteleczka??;)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

mam pytanko do użytkowniczek mniej więcej na ile starcza taka buteleczka??;)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

mam pytanko do użytkowniczek mniej więcej na ile starcza taka buteleczka??;)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Powiem szczerze, że długo się wahałam czy je kupić... Cieszę się jednak, że to zrobiłam, jestem teraz bardziej pewna siebie. A co do samego produktu to zapach po prostu boski a działanie świetne... Wszystkim niezdecydowanym paniom serdecznie polecam ;)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Powiem szczerze, że długo się wahałam czy je kupić... Cieszę się jednak, że to zrobiłam, jestem teraz bardziej pewna siebie. A co do samego produktu to zapach po prostu boski a działanie świetne... Wszystkim niezdecydowanym paniom serdecznie polecam ;)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Powiem szczerze, że długo się wahałam czy je kupić... Cieszę się jednak, że to zrobiłam, jestem teraz bardziej pewna siebie. A co do samego produktu to zapach po prostu boski a działanie świetne... Wszystkim niezdecydowanym paniom serdecznie polecam ;)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Powiem szczerze, że długo się wahałam czy je kupić... Cieszę się jednak, że to zrobiłam, jestem teraz bardziej pewna siebie. A co do samego produktu to zapach po prostu boski a działanie świetne... Wszystkim niezdecydowanym paniom serdecznie polecam ;)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

uniwersalny zapach, mozna i na noc i na dzien go stosowac, bardzo ladny, feromony dzialaja na facetów - nawet nie przepuszczalam ze tak bardzo.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

uniwersalny zapach, mozna i na noc i na dzien go stosowac, bardzo ladny, feromony dzialaja na facetów - nawet nie przepuszczalam ze tak bardzo.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

uniwersalny zapach, mozna i na noc i na dzien go stosowac, bardzo ladny, feromony dzialaja na facetów - nawet nie przepuszczalam ze tak bardzo.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

uniwersalny zapach, mozna i na noc i na dzien go stosowac, bardzo ladny, feromony dzialaja na facetów - nawet nie przepuszczalam ze tak bardzo.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

piekny, kobiecy zapach dzieki ktoremu uwodze mezczyzn bez wiekszych problemow i oporow ;) Elka

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

piekny, kobiecy zapach dzieki ktoremu uwodze mezczyzn bez wiekszych problemow i oporow ;) Elka

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

piekny, kobiecy zapach dzieki ktoremu uwodze mezczyzn bez wiekszych problemow i oporow ;) Elka

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

piekny, kobiecy zapach dzieki ktoremu uwodze mezczyzn bez wiekszych problemow i oporow ;) Elka

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

jestem zxadowolona , kupilam male jako krobke i musze przyznac ze sliczne :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

jestem zxadowolona , kupilam male jako krobke i musze przyznac ze sliczne :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

jestem zxadowolona , kupilam male jako krobke i musze przyznac ze sliczne :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

jestem zxadowolona , kupilam male jako krobke i musze przyznac ze sliczne :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

niezle niezle, moze troszke przyslodkie ale nawet mi sie podobaja, bardziej podobaja sie mojemu facetowi, warto kupic te mala zeby sprawdzic zapach

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

niezle niezle, moze troszke przyslodkie ale nawet mi sie podobaja, bardziej podobaja sie mojemu facetowi, warto kupic te mala zeby sprawdzic zapach

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

niezle niezle, moze troszke przyslodkie ale nawet mi sie podobaja, bardziej podobaja sie mojemu facetowi, warto kupic te mala zeby sprawdzic zapach

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

niezle niezle, moze troszke przyslodkie ale nawet mi sie podobaja, bardziej podobaja sie mojemu facetowi, warto kupic te mala zeby sprawdzic zapach

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

a ja ostatnio znalazlam je w metrze, wpisalam nazwe i juz wiem co to za cudo:) dlatego wlasnie domawiam bo bylo ich juz malo, supcio:)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

a ja ostatnio znalazlam je w metrze, wpisalam nazwe i juz wiem co to za cudo:) dlatego wlasnie domawiam bo bylo ich juz malo, supcio:)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

a ja ostatnio znalazlam je w metrze, wpisalam nazwe i juz wiem co to za cudo:) dlatego wlasnie domawiam bo bylo ich juz malo, supcio:)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

a ja ostatnio znalazlam je w metrze, wpisalam nazwe i juz wiem co to za cudo:) dlatego wlasnie domawiam bo bylo ich juz malo, supcio:)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

rzeczywiscie poreczne, dokupilam do tych duzych zeby te miec zawsze pod reka, idealne!

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

rzeczywiscie poreczne, dokupilam do tych duzych zeby te miec zawsze pod reka, idealne!

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

rzeczywiscie poreczne, dokupilam do tych duzych zeby te miec zawsze pod reka, idealne!

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

rzeczywiscie poreczne, dokupilam do tych duzych zeby te miec zawsze pod reka, idealne!

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

ostatnio zaczarowaly mnie te perfumy na mojej kolezance, pokazala mi te mala czarodziejska flaszeczke i walsnie postanowilam dokonac zakupu :) pozdrawiam

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

ostatnio zaczarowaly mnie te perfumy na mojej kolezance, pokazala mi te mala czarodziejska flaszeczke i walsnie postanowilam dokonac zakupu :) pozdrawiam

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

ostatnio zaczarowaly mnie te perfumy na mojej kolezance, pokazala mi te mala czarodziejska flaszeczke i walsnie postanowilam dokonac zakupu :) pozdrawiam

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

istnieja takie zapachy ktore pobudzaja, ten jest jednym z nich - zapach, a dodatkowe dzialanie tych zwiazkow jest swietne, czlowiek jest mnie apatyczny, mniej obojetny, Renata

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

istnieja takie zapachy ktore pobudzaja, ten jest jednym z nich - zapach, a dodatkowe dzialanie tych zwiazkow jest swietne, czlowiek jest mnie apatyczny, mniej obojetny, Renata

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

istnieja takie zapachy ktore pobudzaja, ten jest jednym z nich - zapach, a dodatkowe dzialanie tych zwiazkow jest swietne, czlowiek jest mnie apatyczny, mniej obojetny, Renata

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

takie idealne do damskiej torebki, różowiusie, slicznie pachna mrmrmrmr

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

takie idealne do damskiej torebki, różowiusie, slicznie pachna mrmrmrmr

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

takie idealne do damskiej torebki, różowiusie, slicznie pachna mrmrmrmr

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

takie idealne do damskiej torebki, różowiusie, slicznie pachna mrmrmrmr

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

dla mnie slodzizna, ladne ale nie w moim typie, oddalam przyjaciolce a teraz zaluje bo ona uwodzi a nie ja, ale ja zamowilam te bezzapachowe w zamian za to

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

dla mnie slodzizna, ladne ale nie w moim typie, oddalam przyjaciolce a teraz zaluje bo ona uwodzi a nie ja, ale ja zamowilam te bezzapachowe w zamian za to

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

dla mnie slodzizna, ladne ale nie w moim typie, oddalam przyjaciolce a teraz zaluje bo ona uwodzi a nie ja, ale ja zamowilam te bezzapachowe w zamian za to

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

dla mnie slodzizna, ladne ale nie w moim typie, oddalam przyjaciolce a teraz zaluje bo ona uwodzi a nie ja, ale ja zamowilam te bezzapachowe w zamian za to

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Bardzo namiętny zapach wiosny, lekko slodki ozywczy, bardzo kobiecy, feromonki takze w natarciu :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Bardzo namiętny zapach wiosny, lekko slodki ozywczy, bardzo kobiecy, feromonki takze w natarciu :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Bardzo namiętny zapach wiosny, lekko slodki ozywczy, bardzo kobiecy, feromonki takze w natarciu :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Bardzo namiętny zapach wiosny, lekko slodki ozywczy, bardzo kobiecy, feromonki takze w natarciu :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

kieszonkowe, fajne, poreczne, slicznie pachna i fajnie dzialja :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

kieszonkowe, fajne, poreczne, slicznie pachna i fajnie dzialja :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

kieszonkowe, fajne, poreczne, slicznie pachna i fajnie dzialja :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

kieszonkowe, fajne, poreczne, slicznie pachna i fajnie dzialja :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

to chyba przez te feromony zdazyl mi sie wczoraj seks w pracy, nie bylismy w stanie sie opanowac, to bylo silniejsze od nas, mmmmmr

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

dziwnie podniecowana po zastosowaniu ich chodze, dziwne ze nawet na mnie to dziala, bardzo dziwnie ... nie mowie ze to zle :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

nie wierzylam ze bede miala wieksze powodzenie u mezczyzna a jednak wzadzialaly:) feromony dzialaja na facetów i nie ma dwoch zdan!

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

uzylam ich pierwszy raz ideac na wyklad, i kolega siedzacy za mna praktycznie przykleil sie do moich plecow tak mnie niuchal :) widocznie cos w tym jest procz samego zapachu :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

mogliby jeszcze zrobic mgielke zapachowa z feromonami o tym samy zapachu i krem do ciala, mniam :) bardzo fajny zapach

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Hejka! zamawiam juz 3 raz, fajnie by bylo jakby byly rabaty dla staly klientow! kasiazet@o2.pl

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Tak, faktycznie latwiej jest sobie zjednaćobcą osobe z tymi feromonami, nie wiem na jakiej zasadzie ale to fakt :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

idealne dla eterycznych kobietek a z tym=ch mniej eterycznych sa pewnie z stanie zrobic wiele, te feromony zawarte dzialaja nie tylko na mezczyzn i otoczenie ale tez na wlasna osobe, jakos tak lagodza wszytko w kolo :)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

bardzo pociągający zapach, bardzo podoba mi sie na mnie i mojemu chlopakowi tez, jestesmy oboj zadowoleni, a ja jeszcze bardziej bo dodatkową role odgrywają tu te feromonki:)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

no mi tez sie zdaza ze sie mnie pytaja o to co to za zapach :) ale niechetnie im zdradzam _:] zastosuja bowiem moja wlasna bron, pozdrawiam !

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

mi sie zapach srednio utrzymuje tak ze 5 godzin, moze dluzej nie mam pojecia... ale jak juz pisalam gdzies wczesniej, w miare dlugo:)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

nienawidze rozowego koloru !!! ale juz trudno sie mowi, wazne ze ladnie pachna i te feromony dzialaja. Ewik

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

rzeczywiscie zapach taki ze ma sie chrapke je zjesc ;) a po zastosowaniu ich zjesc ma chrapke mnie chlopak... Joasia

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

szkoda ze nie ma takiego balsamu do ciala z feromonami, o tej samej nucie zapachowej, pomyslcie na tym ! Julka

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

sa super, ladnie pachna, dlugo sie trzymaja na ciele maja przystepna cene a feromony na wiosne idealnie dzialaja...

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

ale ze kobiety sie beda za mna ogladac to bym nie wpadla na taki pomysl :) mjooodzio ;) Sally

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

zamowilam mojej przyjaciolce na wieczór panienski, praktyczny prezent ale nie wiem jak tam z dzialaniem:) Ela

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

zamowilam mojej przyjaciolce na wieczór panienski, praktyczny prezent ale nie wiem jak tam z dzialaniem:) Ela

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

zamowilam mojej przyjaciolce na wieczór panienski, praktyczny prezent ale nie wiem jak tam z dzialaniem:) Ela

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

jesli chodzi o te komary to chyba rzeczywiscie bardziej sie zlatuja, ale to jest mala przeszkoda gdyz w dyskotece one nie lataja :) i do drinkow nie stawiaja w przeciwienstwie do zainteresowanych mezczyzn :P

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

jesli chodzi o te komary to chyba rzeczywiscie bardziej sie zlatuja, ale to jest mala przeszkoda gdyz w dyskotece one nie lataja :) i do drinkow nie stawiaja w przeciwienstwie do zainteresowanych mezczyzn :P

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

az tak bardzo mnie nie powala na kolana bo chanell no5 to nie jest, ale jak na takie nie oszukujmy sie niezbyt drogie perfumy sa przyjemne i mam nadziejeze efekt tych feromowow jest odczuwalny, poki co 3

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

az tak bardzo mnie nie powala na kolana bo chanell no5 to nie jest, ale jak na takie nie oszukujmy sie niezbyt drogie perfumy sa przyjemne i mam nadziejeze efekt tych feromowow jest odczuwalny, poki co 3

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

az tak bardzo mnie nie powala na kolana bo chanell no5 to nie jest, ale jak na takie nie oszukujmy sie niezbyt drogie perfumy sa przyjemne i mam nadziejeze efekt tych feromowow jest odczuwalny, poki co 3

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

no rzeczywiscie zapach slodki, ale ja lubie slodkie szczegolnie na wiosne nie wylewam na siebie tony tego wiec sa subtelne i zmyslowe, Asia

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

no rzeczywiscie zapach slodki, ale ja lubie slodkie szczegolnie na wiosne nie wylewam na siebie tony tego wiec sa subtelne i zmyslowe, Asia

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

no rzeczywiscie zapach slodki, ale ja lubie slodkie szczegolnie na wiosne nie wylewam na siebie tony tego wiec sa subtelne i zmyslowe, Asia

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

ogolnie pochwalic musze caly ten portal bo przeslyki zawsze trafione szybko itd. jedyne zastrzezenie to to ze nie maja karty stalego klienta :/ pomyslcie nad tym drodzy sprzedawcy, wierna zakupoholiczka

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

ogolnie pochwalic musze caly ten portal bo przeslyki zawsze trafione szybko itd. jedyne zastrzezenie to to ze nie maja karty stalego klienta :/ pomyslcie nad tym drodzy sprzedawcy, wierna zakupoholiczka

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

dobry prezent dla wybrednej dziewczyny, jak to dobrze ze wynaleziono zakupy przez internet ;) pozdro dla wszystkich lasek! Mario

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

dobry prezent dla wybrednej dziewczyny, jak to dobrze ze wynaleziono zakupy przez internet ;) pozdro dla wszystkich lasek! Mario

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

dobry prezent dla wybrednej dziewczyny, jak to dobrze ze wynaleziono zakupy przez internet ;) pozdro dla wszystkich lasek! Mario

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

hehehe, wiecie co, a mnie dopiero te komary w waszych opiniach przekonaly ze te feromony dzialaja :) bo zwierzeta sa najlepszymi testerami zapachow, zlego nie rusza ;) ogolnie zamowilam i mam nadzieje ze to co piszecie to prawda :) Malka83

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

hehehe, wiecie co, a mnie dopiero te komary w waszych opiniach przekonaly ze te feromony dzialaja :) bo zwierzeta sa najlepszymi testerami zapachow, zlego nie rusza ;) ogolnie zamowilam i mam nadzieje ze to co piszecie to prawda :) Malka83

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

z tymi komarami to musi byc cos na rzeczy bo rzeczywiscie bardziej lgna nie tylko faceci ale i one :_ ugh

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

z tymi komarami to musi byc cos na rzeczy bo rzeczywiscie bardziej lgna nie tylko faceci ale i one :_ ugh

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

z tymi komarami to musi byc cos na rzeczy bo rzeczywiscie bardziej lgna nie tylko faceci ale i one :_ ugh

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

nie tylko komary gryzą :P wlasciwie bardziej gryzący jest moj partner odkad ich uzywam :) jestem baaardzo zadowolona - Paula

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

nie tylko komary gryzą :P wlasciwie bardziej gryzący jest moj partner odkad ich uzywam :) jestem baaardzo zadowolona - Paula

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

nie tylko komary gryzą :P wlasciwie bardziej gryzący jest moj partner odkad ich uzywam :) jestem baaardzo zadowolona - Paula

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

wszytko super ale pamietajcie zeby nie uzywac ich przed imprezami typu ognisko czy poludniowy grill, komary po tym gryzą nieprzytomnie, szkoda bo je lubie ale w plener stosowac nie moge , Basia

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

wszytko super ale pamietajcie zeby nie uzywac ich przed imprezami typu ognisko czy poludniowy grill, komary po tym gryzą nieprzytomnie, szkoda bo je lubie ale w plener stosowac nie moge , Basia

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Może i dzialają ale ja nie znoszę takiego cukierkowego zapachu, natomiast moim koleżanka się podoba.Odsprzedam za połowę ceny:)
Edytka

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Może i dzialają ale ja nie znoszę takiego cukierkowego zapachu, natomiast moim koleżanka się podoba.Odsprzedam za połowę ceny:)
Edytka

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Może i dzialają ale ja nie znoszę takiego cukierkowego zapachu, natomiast moim koleżanka się podoba.Odsprzedam za połowę ceny:)
Edytka

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

ja mam ostre branie dzieki nim nabralam pewnosci siebie, zapach styl i usmiech i caly swiat dla nas kobitki :)! na przód!

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

ja mam ostre branie dzieki nim nabralam pewnosci siebie, zapach styl i usmiech i caly swiat dla nas kobitki :)! na przód!

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

ja mam ostre branie dzieki nim nabralam pewnosci siebie, zapach styl i usmiech i caly swiat dla nas kobitki :)! na przód!

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

lubie ich zapach pomimo, ze mam duzo perfum po nie siegam najczesciej bo sa urzekające, i nie duszą w cieple dni, mariolka

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

lubie ich zapach pomimo, ze mam duzo perfum po nie siegam najczesciej bo sa urzekające, i nie duszą w cieple dni, mariolka

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

lubie ich zapach pomimo, ze mam duzo perfum po nie siegam najczesciej bo sa urzekające, i nie duszą w cieple dni, mariolka

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

wydajne, ale ja wole te meskie, zjadlabym je aaaaaam

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

wydajne, ale ja wole te meskie, zjadlabym je aaaaaam

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

wydajne, ale ja wole te meskie, zjadlabym je aaaaaam

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

perfumy jak motylki, wiosenne delikatne kobiece, ogolnie pasuja na kazda okazje i wpadaja w pamiec - pamcia

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

perfumy jak motylki, wiosenne delikatne kobiece, ogolnie pasuja na kazda okazje i wpadaja w pamiec - pamcia

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

perfumy jak motylki, wiosenne delikatne kobiece, ogolnie pasuja na kazda okazje i wpadaja w pamiec - pamcia

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

ja podrywam facetó z Gdyni i tez mi nie przeszkadza ;) ladne, lekkie owocowe, pociagajace nie tylko facetów.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

ja podrywam facetó z Gdyni i tez mi nie przeszkadza ;) ladne, lekkie owocowe, pociagajace nie tylko facetów.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

ja podrywam facetó z Gdyni i tez mi nie przeszkadza ;) ladne, lekkie owocowe, pociagajace nie tylko facetów.

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

a mi tam paryz nie potrzebny zeby flirtowac z mezczyznami, dzieki tym perfumom oczywiscie mam ulatwiona sprawe, ale nie myslcie sobie ze to tak samo przychodzi ;)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

a mi tam paryz nie potrzebny zeby flirtowac z mezczyznami, dzieki tym perfumom oczywiscie mam ulatwiona sprawe, ale nie myslcie sobie ze to tak samo przychodzi ;)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

a ja wrocilam w paryza i podrywalam tam na nich mezczyzn, powiem wam, achhhhh, paris paris i te perfumy :) only ;)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

a ja wrocilam w paryza i podrywalam tam na nich mezczyzn, powiem wam, achhhhh, paris paris i te perfumy :) only ;)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

a ja wrocilam w paryza i podrywalam tam na nich mezczyzn, powiem wam, achhhhh, paris paris i te perfumy :) only ;)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

sa okej, bez przesady zeby od razu faceci padali na kolana, ale w sumie nie moge wiecej ponarzekac na nie bo mi sie podobaja :) Kinga

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

sa okej, bez przesady zeby od razu faceci padali na kolana, ale w sumie nie moge wiecej ponarzekac na nie bo mi sie podobaja :) Kinga

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

sa okej, bez przesady zeby od razu faceci padali na kolana, ale w sumie nie moge wiecej ponarzekac na nie bo mi sie podobaja :) Kinga

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Ładne są, wyróżniają mnie z tłumu i czuję sie wyjątkowo kiedy mężczyźni zwracają na mnie taką uwagę ...

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Ładne są, wyróżniają mnie z tłumu i czuję sie wyjątkowo kiedy mężczyźni zwracają na mnie taką uwagę ...

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

Ładne są, wyróżniają mnie z tłumu i czuję sie wyjątkowo kiedy mężczyźni zwracają na mnie taką uwagę ...

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

podciagalam siostrze, az dojrzalam do zakupu i mam je juz osobiscie, sliczne :) Lulcia

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

podciagalam siostrze, az dojrzalam do zakupu i mam je juz osobiscie, sliczne :) Lulcia

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

podciagalam siostrze, az dojrzalam do zakupu i mam je juz osobiscie, sliczne :) Lulcia

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

nie pachną co prawda jak dior, ale chyba nie o to chodzi, wazne zeby przyciagaly mezczyzn a chyba to czynia - mowie z autopsji, Marzena

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

nie pachną co prawda jak dior, ale chyba nie o to chodzi, wazne zeby przyciagaly mezczyzn a chyba to czynia - mowie z autopsji, Marzena

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

nie pachną co prawda jak dior, ale chyba nie o to chodzi, wazne zeby przyciagaly mezczyzn a chyba to czynia - mowie z autopsji, Marzena

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

super zapach na wiosne, taki leciusi :) sliczniusi dla zwiewnych kobietek :) bardzo sliczniusie:)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

super zapach na wiosne, taki leciusi :) sliczniusi dla zwiewnych kobietek :) bardzo sliczniusie:)

 • 1 z 1 osób uważa tę opinię za przydatną.
Ocena 

super zapach na wiosne, taki leciusi :) sliczniusi dla zwiewnych kobietek :) bardzo sliczniusie:)

Ocena 

wszystko dobra, tylko dlaczego te perfumy maja taki straszliwy rozowy kolor:_ przerazliwe to dla mnie nienawidze rozu, no ale co zrobic, musze na nie patrzec tylko chcwile ale za to ladnie pachna :)

Ocena 

wszystko dobra, tylko dlaczego te perfumy maja taki straszliwy rozowy kolor:_ przerazliwe to dla mnie nienawidze rozu, no ale co zrobic, musze na nie patrzec tylko chcwile ale za to ladnie pachna :)

Ocena 

zamowilam wlasnie trzeci flakonik, jestem ich fanką :) super super!

Ocena 

zamowilam wlasnie trzeci flakonik, jestem ich fanką :) super super!

Ocena 

zamowilam wlasnie trzeci flakonik, jestem ich fanką :) super super!

Ocena 

ja psikam sobie nimi wlosy i dlugo sie trzymaja, w tramwaju przyciagam wzrok;) w pracy przyciagam wzrok wiec chyba to dziala:)

Ocena 

ja psikam sobie nimi wlosy i dlugo sie trzymaja, w tramwaju przyciagam wzrok;) w pracy przyciagam wzrok wiec chyba to dziala:)

Ocena 

ja psikam sobie nimi wlosy i dlugo sie trzymaja, w tramwaju przyciagam wzrok;) w pracy przyciagam wzrok wiec chyba to dziala:)

Ocena 

dogodna cena, dobry produkta, ladny zapach dziala na facetow - lidka

Ocena 

dogodna cena, dobry produkta, ladny zapach dziala na facetow - lidka

Ocena 

dogodna cena, dobry produkta, ladny zapach dziala na facetow - lidka

Ocena 

stylowy zapach dla kazdej laski, perfumy na caly dzien, polecam Krysti

Ocena 

stylowy zapach dla kazdej laski, perfumy na caly dzien, polecam Krysti

Ocena 

stylowy zapach dla kazdej laski, perfumy na caly dzien, polecam Krysti

Ocena 

dla mnie bardzo kobiece, bardzo zmyslowe, moj chlopak je uwielbia :)

Ocena 

dla mnie bardzo kobiece, bardzo zmyslowe, moj chlopak je uwielbia :)

Ocena 

dla mnie bardzo kobiece, bardzo zmyslowe, moj chlopak je uwielbia :)

Ocena 

e przesada z ta butelka;) to chyba najmniej istotne w tym wszystkim skoro dzialaja, to przeciez obojetne ;P dla mnie sa spoko

Ocena 

e przesada z ta butelka;) to chyba najmniej istotne w tym wszystkim skoro dzialaja, to przeciez obojetne ;P dla mnie sa spoko

Ocena 

e przesada z ta butelka;) to chyba najmniej istotne w tym wszystkim skoro dzialaja, to przeciez obojetne ;P dla mnie sa spoko

Ocena 

jak dla mnie to mogliby zrobic co z designem tej butelki bo jakos niezbyt piekna jest, perfumy dzialaja ale wygladaja jak tania podroba diora;) takze za wyglad wam obnizam, Paula27

Ocena 

jak dla mnie to mogliby zrobic co z designem tej butelki bo jakos niezbyt piekna jest, perfumy dzialaja ale wygladaja jak tania podroba diora;) takze za wyglad wam obnizam, Paula27

Ocena 

jak dla mnie to mogliby zrobic co z designem tej butelki bo jakos niezbyt piekna jest, perfumy dzialaja ale wygladaja jak tania podroba diora;) takze za wyglad wam obnizam, Paula27

Ocena 

perfumy bardzo łądne, pachną jakby ogorkowo kwiatowe ;) takie na te pore delikatne zwiewne, mozna rzec, ze smaczne :) czy dzialaja? mam nadzieje :)

Ocena 

perfumy bardzo łądne, pachną jakby ogorkowo kwiatowe ;) takie na te pore delikatne zwiewne, mozna rzec, ze smaczne :) czy dzialaja? mam nadzieje :)

Ocena 

perfumy bardzo łądne, pachną jakby ogorkowo kwiatowe ;) takie na te pore delikatne zwiewne, mozna rzec, ze smaczne :) czy dzialaja? mam nadzieje :)

Ocena 

mi sie podobaja, perfumy jak perfumy - dzialają na meżczyzn, czy te bardziej? Hm, trudno powiedziec, jedynym mankamentem jest to ze zapach nie utrzymuje sie caly dzien tak jakbym tego chciala - Ania205

Ocena 

pierwszy raz zamowilam te mniejsze, a teraz zamawiam te duze bo sie bardziej oplaca. Lubie je i czuje sie "w nich" atrkcyjniejsza i pewniejsza siebie - Qqlka

Ocena 

wszystko bylo by cacy gdyby nie ten slodki zapach, ja lubie ostre, wiec chyba kupie te bezzapachowe feromony. te sprzedalam kolezance,bo jej akurat sie spodobaly :/ kwestia gustu - Marlena z Mińska

Ocena 

wszystko bylo by cacy gdyby nie ten slodki zapach, ja lubie ostre, wiec chyba kupie te bezzapachowe feromony. te sprzedalam kolezance,bo jej akurat sie spodobaly :/ kwestia gustu - Marlena z Mińska

Ocena 

wszystko bylo by cacy gdyby nie ten slodki zapach, ja lubie ostre, wiec chyba kupie te bezzapachowe feromony. te sprzedalam kolezance,bo jej akurat sie spodobaly :/ kwestia gustu - Marlena z Mińska

Ocena 

Te perfumy przywrócily wiare w moja kobiecosc..
Od roku jestem rozwiedziona, kupilam sobie te perfumy i teraz kokietuje mezczyzn z wieksza smialoscia. Sadze ze cos z nich jest skoro nagle moj byly mąż odwiedzajacy córke swierdza "kobieco dzis wygladasz", a wczesniej jedyne co umial powiedziec to "nie mialem zasiegu..." PS. Kobitki nie dajcie sie! Dobra inwestycja w siebie to podstawa, Klaudyna38

Ocena 

Te perfumy przywrócily wiare w moja kobiecosc..
Od roku jestem rozwiedziona, kupilam sobie te perfumy i teraz kokietuje mezczyzn z wieksza smialoscia. Sadze ze cos z nich jest skoro nagle moj byly mąż odwiedzajacy córke swierdza "kobieco dzis wygladasz", a wczesniej jedyne co umial powiedziec to "nie mialem zasiegu..." PS. Kobitki nie dajcie sie! Dobra inwestycja w siebie to podstawa, Klaudyna38

Ocena 

Te perfumy przywrócily wiare w moja kobiecosc..
Od roku jestem rozwiedziona, kupilam sobie te perfumy i teraz kokietuje mezczyzn z wieksza smialoscia. Sadze ze cos z nich jest skoro nagle moj byly mąż odwiedzajacy córke swierdza "kobieco dzis wygladasz", a wczesniej jedyne co umial powiedziec to "nie mialem zasiegu..." PS. Kobitki nie dajcie sie! Dobra inwestycja w siebie to podstawa, Klaudyna38

Ocena 

Ja dostałam te perfumki od siostry na 18 i chyba sie od nich uzaleznilam, a pare osob ode mnie :] jak dla mnie rewelka

Ocena 

Ja dostałam te perfumki od siostry na 18 i chyba sie od nich uzaleznilam, a pare osob ode mnie :] jak dla mnie rewelka

Ocena 

Ja dostałam te perfumki od siostry na 18 i chyba sie od nich uzaleznilam, a pare osob ode mnie :] jak dla mnie rewelka

Ocena 

E, nie wiem ja to chyba za brzydka jestem, albo zbyt niesmiala, zeby na mnie one dzialaly jakos na plłeć przeciwna :( - Beti

Ocena 

E, nie wiem ja to chyba za brzydka jestem, albo zbyt niesmiala, zeby na mnie one dzialaly jakos na plłeć przeciwna :( - Beti

Ocena 

E, nie wiem ja to chyba za brzydka jestem, albo zbyt niesmiala, zeby na mnie one dzialaly jakos na plłeć przeciwna :( - Beti

Ocena 

AAAAAAAAAAaaaaaa!!! we wtorek dostalam przeslylke, dzis uzylam ich z rana i az sie balam tak sie we mnie facet stojacy obok w metrze wpratrywal! hehehe, nie wiem czy to zbieg okolicznosci ,ale ubaw mialam wielki, poza tym perfumy pachną dosc lekko i slodko - Marta23 z Wawy

Ocena 

AAAAAAAAAAaaaaaa!!! we wtorek dostalam przeslylke, dzis uzylam ich z rana i az sie balam tak sie we mnie facet stojacy obok w metrze wpratrywal! hehehe, nie wiem czy to zbieg okolicznosci ,ale ubaw mialam wielki, poza tym perfumy pachną dosc lekko i slodko - Marta23 z Wawy

Ocena 

AAAAAAAAAAaaaaaa!!! we wtorek dostalam przeslylke, dzis uzylam ich z rana i az sie balam tak sie we mnie facet stojacy obok w metrze wpratrywal! hehehe, nie wiem czy to zbieg okolicznosci ,ale ubaw mialam wielki, poza tym perfumy pachną dosc lekko i slodko - Marta23 z Wawy

Ocena 

Witam. Używam perfum od poczatku marca, procz tego ze mnie orzezwiaja to chyba sama dla siebie stalam sie atrakcyjniejsza a i ilosc komplementow wzrosla... Ewa

Ocena 

Witam. Używam perfum od poczatku marca, procz tego ze mnie orzezwiaja to chyba sama dla siebie stalam sie atrakcyjniejsza a i ilosc komplementow wzrosla... Ewa

Ocena 

Witam. Używam perfum od poczatku marca, procz tego ze mnie orzezwiaja to chyba sama dla siebie stalam sie atrakcyjniejsza a i ilosc komplementow wzrosla... Ewa

Ocena 

Fajny zapach:) taki wiosenny, ostatnio uzylam idac na kawe z kolega ze studiow i po 3 latyach znajomosci gapil sie na mnie jakby mnie widzial drugi raz w zyciu ;) to moze tak to ma dzialac, a innych efektow jeszcze nie dostrzeglam. Anda

Ocena 

Fajny zapach:) taki wiosenny, ostatnio uzylam idac na kawe z kolega ze studiow i po 3 latyach znajomosci gapil sie na mnie jakby mnie widzial drugi raz w zyciu ;) to moze tak to ma dzialac, a innych efektow jeszcze nie dostrzeglam. Anda

Ocena 

Fajny zapach:) taki wiosenny, ostatnio uzylam idac na kawe z kolega ze studiow i po 3 latyach znajomosci gapil sie na mnie jakby mnie widzial drugi raz w zyciu ;) to moze tak to ma dzialac, a innych efektow jeszcze nie dostrzeglam. Anda

Ocena 

Jak dla mnie są odrobine za słodkie, no ale ważne żeby działały, poużywamy...zobaczymy. Patrycja

Ocena 

Jak dla mnie są odrobine za słodkie, no ale ważne żeby działały, poużywamy...zobaczymy. Patrycja

Ocena 

Jak dla mnie są odrobine za słodkie, no ale ważne żeby działały, poużywamy...zobaczymy. Patrycja

Ocena 

kupilam te perfumy, mam faceta, ale... stosuje je i nagle inni wykazuja zainteresowanie, a moj facet w koncu zrobil sie o mnie zazdrosny :P Róża

Ocena 

kupilam te perfumy, mam faceta, ale... stosuje je i nagle inni wykazuja zainteresowanie, a moj facet w koncu zrobil sie o mnie zazdrosny :P Róża

Ocena 

kupilam te perfumy, mam faceta, ale... stosuje je i nagle inni wykazuja zainteresowanie, a moj facet w koncu zrobil sie o mnie zazdrosny :P Róża

Ocena 

cudowny zapach, gdy mam zły humor i wszystko jest nie tak zapach tych feromonów działa na mnie kojąco i uspokajająco :) Świat jest cudowny! Krystyna....

Ocena 

cudowny zapach, gdy mam zły humor i wszystko jest nie tak zapach tych feromonów działa na mnie kojąco i uspokajająco :) Świat jest cudowny! Krystyna....

Ocena 

cudowny zapach, gdy mam zły humor i wszystko jest nie tak zapach tych feromonów działa na mnie kojąco i uspokajająco :) Świat jest cudowny! Krystyna....

Ocena 

cudowny zapach, gdy mam zły humor i wszystko jest nie tak zapach tych feromonów działa na mnie kojąco i uspokajająco :) Świat jest cudowny! Krystyna....

Ocena 

prześliczny zapach, mój misio mówi że pachnę jak boginia :) Aldonka

Ocena 

prześliczny zapach, mój misio mówi że pachnę jak boginia :) Aldonka

Ocena 

prześliczny zapach, mój misio mówi że pachnę jak boginia :) Aldonka

Ocena 

prześliczny zapach, mój misio mówi że pachnę jak boginia :) Aldonka

Ocena 

feromony cudowne! stosuję ich od 3 miesięcy i czuję się bez nich jak nie ja :) Dzięki nim wróciła mi pewność siebie i opanowanie w ciężkich chwilach, polecam wierna zapachowi Love&desire Matylda....

Ocena 

feromony cudowne! stosuję ich od 3 miesięcy i czuję się bez nich jak nie ja :) Dzięki nim wróciła mi pewność siebie i opanowanie w ciężkich chwilach, polecam wierna zapachowi Love&desire Matylda....

Ocena 

feromony cudowne! stosuję ich od 3 miesięcy i czuję się bez nich jak nie ja :) Dzięki nim wróciła mi pewność siebie i opanowanie w ciężkich chwilach, polecam wierna zapachowi Love&desire Matylda....

Ocena 

feromony cudowne! stosuję ich od 3 miesięcy i czuję się bez nich jak nie ja :) Dzięki nim wróciła mi pewność siebie i opanowanie w ciężkich chwilach, polecam wierna zapachowi Love&desire Matylda....

Ocena 

piękny zapach - wiosna w środku zimy, dodaje mi skrzydeł każdego dnia - Alinka

Ocena 

piękny zapach - wiosna w środku zimy, dodaje mi skrzydeł każdego dnia - Alinka

Ocena 

piękny zapach - wiosna w środku zimy, dodaje mi skrzydeł każdego dnia - Alinka

Ocena 

piękny zapach - wiosna w środku zimy, dodaje mi skrzydeł każdego dnia - Alinka

Ocena 

te feromony działają cuda - znalazłam pracę i zakochałam się a to wszystko w 2 tygodnie, niesamowite Lolka....

Ocena 

te feromony działają cuda - znalazłam pracę i zakochałam się a to wszystko w 2 tygodnie, niesamowite Lolka....

Ocena 

te feromony działają cuda - znalazłam pracę i zakochałam się a to wszystko w 2 tygodnie, niesamowite Lolka....

Ocena 

te feromony działają cuda - znalazłam pracę i zakochałam się a to wszystko w 2 tygodnie, niesamowite Lolka....

Ocena 

porady koleżanki jednak mogą się okazac słuszne, feromy stosuję od 2 miesięcy i są cudowne polecam ka żej niedowartościowanej i samotnej kobiecie patii....

Ocena 

porady koleżanki jednak mogą się okazac słuszne, feromy stosuję od 2 miesięcy i są cudowne polecam ka żej niedowartościowanej i samotnej kobiecie patii....

Ocena 

porady koleżanki jednak mogą się okazac słuszne, feromy stosuję od 2 miesięcy i są cudowne polecam ka żej niedowartościowanej i samotnej kobiecie patii....

Ocena 

porady koleżanki jednak mogą się okazac słuszne, feromy stosuję od 2 miesięcy i są cudowne polecam ka żej niedowartościowanej i samotnej kobiecie patii....

Ocena 

pięknie pachnie, chodź jeszcze nie przekonałam się o skuteczności - wciąż poluję na chłopaka anika24....

Ocena 

pięknie pachnie, chodź jeszcze nie przekonałam się o skuteczności - wciąż poluję na chłopaka anika24....

Ocena 

pięknie pachnie, chodź jeszcze nie przekonałam się o skuteczności - wciąż poluję na chłopaka anika24....

Ocena 

pięknie pachnie, chodź jeszcze nie przekonałam się o skuteczności - wciąż poluję na chłopaka anika24....

Ocena 

zapach świetny, a skuteczny to nie wiem choć mój mąż jest pod wrażeniem :) alina

Ocena 

zapach świetny, a skuteczny to nie wiem choć mój mąż jest pod wrażeniem :) alina

Ocena 

zapach świetny, a skuteczny to nie wiem choć mój mąż jest pod wrażeniem :) alina

Ocena 

zapach świetny, a skuteczny to nie wiem choć mój mąż jest pod wrażeniem :) alina

Ocena 

Słuchajcie!! Te perfumy to rewelacja działają bardzo podniecająco na mężczyzn.!! Po zakupie od razu skorzystałam z dozownika. Przyjechał mój chłopak samochodem, wsiadłam do samochodu powiedział, że apach jest "świeży", a pod wieczór powiedział, że ten zapach jest świetny, (co wzbudziło w nim ogromne pożądanie ) Dzięki :) Pozdrawiam....

Ocena 

Słuchajcie!! Te perfumy to rewelacja działają bardzo podniecająco na mężczyzn.!! Po zakupie od razu skorzystałam z dozownika. Przyjechał mój chłopak samochodem, wsiadłam do samochodu powiedział, że apach jest "świeży", a pod wieczór powiedział, że ten zapach jest świetny, (co wzbudziło w nim ogromne pożądanie ) Dzięki :) Pozdrawiam....

Ocena 

Słuchajcie!! Te perfumy to rewelacja działają bardzo podniecająco na mężczyzn.!! Po zakupie od razu skorzystałam z dozownika. Przyjechał mój chłopak samochodem, wsiadłam do samochodu powiedział, że apach jest "świeży", a pod wieczór powiedział, że ten zapach jest świetny, (co wzbudziło w nim ogromne pożądanie ) Dzięki :) Pozdrawiam....

Ocena 

Słuchajcie!! Te perfumy to rewelacja działają bardzo podniecająco na mężczyzn.!! Po zakupie od razu skorzystałam z dozownika. Przyjechał mój chłopak samochodem, wsiadłam do samochodu powiedział, że apach jest "świeży", a pod wieczór powiedział, że ten zapach jest świetny, (co wzbudziło w nim ogromne pożądanie ) Dzięki :) Pozdrawiam....

Ocena 

pachnie ładnie, kwiatki, owoce, może trochę jeszcze innego zapachu. Zależy z jakiej perspektywy i o jakim natężeniu powąchamy perfum ,to z każdą chwilą odczuć można nowy zapach. Popryskałam się kilka razy, zobaczymy jak zareaguje mój chłopak na te perfumiki :):)Mojej mamie się podoba zapach a bratu nie......

Ocena 

pachnie ładnie, kwiatki, owoce, może trochę jeszcze innego zapachu. Zależy z jakiej perspektywy i o jakim natężeniu powąchamy perfum ,to z każdą chwilą odczuć można nowy zapach. Popryskałam się kilka razy, zobaczymy jak zareaguje mój chłopak na te perfumiki :):)Mojej mamie się podoba zapach a bratu nie......

Ocena 

pachnie ładnie, kwiatki, owoce, może trochę jeszcze innego zapachu. Zależy z jakiej perspektywy i o jakim natężeniu powąchamy perfum ,to z każdą chwilą odczuć można nowy zapach. Popryskałam się kilka razy, zobaczymy jak zareaguje mój chłopak na te perfumiki :):)Mojej mamie się podoba zapach a bratu nie......

Ocena 

pachnie ładnie, kwiatki, owoce, może trochę jeszcze innego zapachu. Zależy z jakiej perspektywy i o jakim natężeniu powąchamy perfum ,to z każdą chwilą odczuć można nowy zapach. Popryskałam się kilka razy, zobaczymy jak zareaguje mój chłopak na te perfumiki :):)Mojej mamie się podoba zapach a bratu nie......

Ocena 

Zawsze myślałam że to ściema ale dostałam te Perfumki na wieczór panieński i powiem szczerze że zwracam honor. Świetnie pachną, długo trzymają a mój mąż twierdzi że mają bardzo sexowny i pociagający zapch. COs musi w tym być! Jola i Zbyszek....

Ocena 

Zawsze myślałam że to ściema ale dostałam te Perfumki na wieczór panieński i powiem szczerze że zwracam honor. Świetnie pachną, długo trzymają a mój mąż twierdzi że mają bardzo sexowny i pociagający zapch. COs musi w tym być! Jola i Zbyszek....

Ocena 

Zawsze myślałam że to ściema ale dostałam te Perfumki na wieczór panieński i powiem szczerze że zwracam honor. Świetnie pachną, długo trzymają a mój mąż twierdzi że mają bardzo sexowny i pociagający zapch. COs musi w tym być! Jola i Zbyszek....

Ocena 

Zawsze myślałam że to ściema ale dostałam te Perfumki na wieczór panieński i powiem szczerze że zwracam honor. Świetnie pachną, długo trzymają a mój mąż twierdzi że mają bardzo sexowny i pociagający zapch. COs musi w tym być! Jola i Zbyszek....

Ocena 

Miałam wiele perfum w życiu. Te trzymają dośc długo ok 4 godzin. Ale zapach jest przyjemny i czuję się atrakcyjniejsza. Może rzeczywiście chłpcy zwracają na mnie większą uwagę :) Monika z wawy....

Ocena 

Miałam wiele perfum w życiu. Te trzymają dośc długo ok 4 godzin. Ale zapach jest przyjemny i czuję się atrakcyjniejsza. Może rzeczywiście chłpcy zwracają na mnie większą uwagę :) Monika z wawy....

Ocena 

Miałam wiele perfum w życiu. Te trzymają dośc długo ok 4 godzin. Ale zapach jest przyjemny i czuję się atrakcyjniejsza. Może rzeczywiście chłpcy zwracają na mnie większą uwagę :) Monika z wawy....

Ocena 

Miałam wiele perfum w życiu. Te trzymają dośc długo ok 4 godzin. Ale zapach jest przyjemny i czuję się atrakcyjniejsza. Może rzeczywiście chłpcy zwracają na mnie większą uwagę :) Monika z wawy....

Ocena 

Bardzo ładny słodki zapach,długo utrzymuje się w powietrzu i na ciele i wyzwala w mej drugiej połówce ogromne porządanie;) bardzo bardzo bardzo polecam,naprawę warto!!!!!!....

Ocena 

Bardzo ładny słodki zapach,długo utrzymuje się w powietrzu i na ciele i wyzwala w mej drugiej połówce ogromne porządanie;) bardzo bardzo bardzo polecam,naprawę warto!!!!!!....

Ocena 

Bardzo ładny słodki zapach,długo utrzymuje się w powietrzu i na ciele i wyzwala w mej drugiej połówce ogromne porządanie;) bardzo bardzo bardzo polecam,naprawę warto!!!!!!....

Ocena 

Bardzo ładny słodki zapach,długo utrzymuje się w powietrzu i na ciele i wyzwala w mej drugiej połówce ogromne porządanie;) bardzo bardzo bardzo polecam,naprawę warto!!!!!!....

Ocena 

Bardzo fajny zapach,jestem mile zaskoczona. Teraz wyrywam dziewczęta w klubach na pstryknięcie palcem;) charakterystyczny zapach zostaje na długo w pamięci ;)....

Ocena 

Bardzo fajny zapach,jestem mile zaskoczona. Teraz wyrywam dziewczęta w klubach na pstryknięcie palcem;) charakterystyczny zapach zostaje na długo w pamięci ;)....

Ocena 

Bardzo fajny zapach,jestem mile zaskoczona. Teraz wyrywam dziewczęta w klubach na pstryknięcie palcem;) charakterystyczny zapach zostaje na długo w pamięci ;)....

Ocena 

Bardzo fajny zapach,jestem mile zaskoczona. Teraz wyrywam dziewczęta w klubach na pstryknięcie palcem;) charakterystyczny zapach zostaje na długo w pamięci ;)....

Ocena 

Poprostu ekstra zapach oraz idealna skuteczność.Te feromony naprawdę działają;) Szczerze gorąco polecam te feromony. Czuje się po nich pewniej,mam większe powodzenie u dziewczyn i jestem pozytywniej odbierany wśród znajomych.Stawiam 5 bo godny produkt!!!!....

Ocena 

Poprostu ekstra zapach oraz idealna skuteczność.Te feromony naprawdę działają;) Szczerze gorąco polecam te feromony. Czuje się po nich pewniej,mam większe powodzenie u dziewczyn i jestem pozytywniej odbierany wśród znajomych.Stawiam 5 bo godny produkt!!!!....

Ocena 

Poprostu ekstra zapach oraz idealna skuteczność.Te feromony naprawdę działają;) Szczerze gorąco polecam te feromony. Czuje się po nich pewniej,mam większe powodzenie u dziewczyn i jestem pozytywniej odbierany wśród znajomych.Stawiam 5 bo godny produkt!!!!....

Ocena 

Poprostu ekstra zapach oraz idealna skuteczność.Te feromony naprawdę działają;) Szczerze gorąco polecam te feromony. Czuje się po nich pewniej,mam większe powodzenie u dziewczyn i jestem pozytywniej odbierany wśród znajomych.Stawiam 5 bo godny produkt!!!!....

Ocena 

Poprostu ekstra zapach oraz idealna skuteczność.Te feromony naprawdę działają;) Szczerze gorąco polecam te feromony. Czuje się po nich pewniej,mam większe powodzenie u dziewczyn i jestem pozytywniej odbierany wśród znajomych.Stawiam 5 bo godny produkt!!!!..

Ocena 

Poprostu ekstra zapach oraz idealna skuteczność.Te feromony naprawdę działają;) Szczerze gorąco polecam te feromony. Czuje się po nich pewniej,mam większe powodzenie u dziewczyn i jestem pozytywniej odbierany wśród znajomych.Stawiam 5 bo godny produkt!!!!..

Ocena 

Poprostu ekstra zapach oraz idealna skuteczność.Te feromony naprawdę działają;) Szczerze gorąco polecam te feromony. Czuje się po nich pewniej,mam większe powodzenie u dziewczyn i jestem pozytywniej odbierany wśród znajomych.Stawiam 5 bo godny produkt!!!!..

Ocena 

Bardzo fajny zapach,jestem mile zaskoczona. Teraz wyrywam dziewczęta w klubach na pstryknięcie palcem;) charakterystyczny zapach zostaje na długo w pamięci ;)..

Ocena 

Bardzo fajny zapach,jestem mile zaskoczona. Teraz wyrywam dziewczęta w klubach na pstryknięcie palcem;) charakterystyczny zapach zostaje na długo w pamięci ;)..

Ocena 

Bardzo fajny zapach,jestem mile zaskoczona. Teraz wyrywam dziewczęta w klubach na pstryknięcie palcem;) charakterystyczny zapach zostaje na długo w pamięci ;)..

Ocena 

Bardzo ładny słodki zapach,długo utrzymuje się w powietrzu i na ciele i wyzwala w mej drugiej połówce ogromne porządanie;) bardzo bardzo bardzo polecam,naprawę warto!!!!!!..

Ocena 

Bardzo ładny słodki zapach,długo utrzymuje się w powietrzu i na ciele i wyzwala w mej drugiej połówce ogromne porządanie;) bardzo bardzo bardzo polecam,naprawę warto!!!!!!..

Ocena 

Bardzo ładny słodki zapach,długo utrzymuje się w powietrzu i na ciele i wyzwala w mej drugiej połówce ogromne porządanie;) bardzo bardzo bardzo polecam,naprawę warto!!!!!!..

Ocena 

Miałam wiele perfum w życiu. Te trzymają dośc długo ok 4 godzin. Ale zapach jest przyjemny i czuję się atrakcyjniejsza. Może rzeczywiście chłpcy zwracają na mnie większą uwagę :) Monika z wawy..

Ocena 

Miałam wiele perfum w życiu. Te trzymają dośc długo ok 4 godzin. Ale zapach jest przyjemny i czuję się atrakcyjniejsza. Może rzeczywiście chłpcy zwracają na mnie większą uwagę :) Monika z wawy..

Ocena 

Miałam wiele perfum w życiu. Te trzymają dośc długo ok 4 godzin. Ale zapach jest przyjemny i czuję się atrakcyjniejsza. Może rzeczywiście chłpcy zwracają na mnie większą uwagę :) Monika z wawy..

Ocena 

Zawsze myślałam że to ściema ale dostałam te Perfumki na wieczór panieński i powiem szczerze że zwracam honor. Świetnie pachną, długo trzymają a mój mąż twierdzi że mają bardzo sexowny i pociagający zapch. COs musi w tym być! Jola i Zbyszek..

Ocena 

Zawsze myślałam że to ściema ale dostałam te Perfumki na wieczór panieński i powiem szczerze że zwracam honor. Świetnie pachną, długo trzymają a mój mąż twierdzi że mają bardzo sexowny i pociagający zapch. COs musi w tym być! Jola i Zbyszek..

Ocena 

Zawsze myślałam że to ściema ale dostałam te Perfumki na wieczór panieński i powiem szczerze że zwracam honor. Świetnie pachną, długo trzymają a mój mąż twierdzi że mają bardzo sexowny i pociagający zapch. COs musi w tym być! Jola i Zbyszek..

Ocena 

pachnie ładnie, kwiatki, owoce, może trochę jeszcze innego zapachu. Zależy z jakiej perspektywy i o jakim natężeniu powąchamy perfum ,to z każdą chwilą odczuć można nowy zapach. Popryskałam się kilka razy, zobaczymy jak zareaguje mój chłopak na te perfumiki :):)Mojej mamie się podoba zapach a bratu nie....

Ocena 

pachnie ładnie, kwiatki, owoce, może trochę jeszcze innego zapachu. Zależy z jakiej perspektywy i o jakim natężeniu powąchamy perfum ,to z każdą chwilą odczuć można nowy zapach. Popryskałam się kilka razy, zobaczymy jak zareaguje mój chłopak na te perfumiki :):)Mojej mamie się podoba zapach a bratu nie....

Ocena 

pachnie ładnie, kwiatki, owoce, może trochę jeszcze innego zapachu. Zależy z jakiej perspektywy i o jakim natężeniu powąchamy perfum ,to z każdą chwilą odczuć można nowy zapach. Popryskałam się kilka razy, zobaczymy jak zareaguje mój chłopak na te perfumiki :):)Mojej mamie się podoba zapach a bratu nie....

Ocena 

Słuchajcie!! Te perfumy to rewelacja działają bardzo podniecająco na mężczyzn.!! Po zakupie od razu skorzystałam z dozownika. Przyjechał mój chłopak samochodem, wsiadłam do samochodu powiedział, że apach jest "świeży", a pod wieczór powiedział, że ten zapach jest świetny, (co wzbudziło w nim ogromne pożądanie ) Dzięki :) Pozdrawiam..

Ocena 

Słuchajcie!! Te perfumy to rewelacja działają bardzo podniecająco na mężczyzn.!! Po zakupie od razu skorzystałam z dozownika. Przyjechał mój chłopak samochodem, wsiadłam do samochodu powiedział, że apach jest "świeży", a pod wieczór powiedział, że ten zapach jest świetny, (co wzbudziło w nim ogromne pożądanie ) Dzięki :) Pozdrawiam..

Ocena 

Słuchajcie!! Te perfumy to rewelacja działają bardzo podniecająco na mężczyzn.!! Po zakupie od razu skorzystałam z dozownika. Przyjechał mój chłopak samochodem, wsiadłam do samochodu powiedział, że apach jest "świeży", a pod wieczór powiedział, że ten zapach jest świetny, (co wzbudziło w nim ogromne pożądanie ) Dzięki :) Pozdrawiam..

Ocena 

zapach świetny, a skuteczny to nie wiem choć mój mąż jest pod wrażeniem :) alina

Ocena 

zapach świetny, a skuteczny to nie wiem choć mój mąż jest pod wrażeniem :) alina

Ocena 

zapach świetny, a skuteczny to nie wiem choć mój mąż jest pod wrażeniem :) alina

Ocena 

pięknie pachnie, chodź jeszcze nie przekonałam się o skuteczności - wciąż poluję na chłopaka anika24..

Ocena 

pięknie pachnie, chodź jeszcze nie przekonałam się o skuteczności - wciąż poluję na chłopaka anika24..

Ocena 

pięknie pachnie, chodź jeszcze nie przekonałam się o skuteczności - wciąż poluję na chłopaka anika24..

Ocena 

porady koleżanki jednak mogą się okazac słuszne, feromy stosuję od 2 miesięcy i są cudowne polecam ka żej niedowartościowanej i samotnej kobiecie patii..

Ocena 

porady koleżanki jednak mogą się okazac słuszne, feromy stosuję od 2 miesięcy i są cudowne polecam ka żej niedowartościowanej i samotnej kobiecie patii..

Ocena 

porady koleżanki jednak mogą się okazac słuszne, feromy stosuję od 2 miesięcy i są cudowne polecam ka żej niedowartościowanej i samotnej kobiecie patii..

Ocena 

te feromony działają cuda - znalazłam pracę i zakochałam się a to wszystko w 2 tygodnie, niesamowite Lolka..

Ocena 

te feromony działają cuda - znalazłam pracę i zakochałam się a to wszystko w 2 tygodnie, niesamowite Lolka..

Ocena 

te feromony działają cuda - znalazłam pracę i zakochałam się a to wszystko w 2 tygodnie, niesamowite Lolka..

Ocena 

piękny zapach - wiosna w środku zimy, dodaje mi skrzydeł każdego dnia - Alinka

Ocena 

piękny zapach - wiosna w środku zimy, dodaje mi skrzydeł każdego dnia - Alinka

Ocena 

piękny zapach - wiosna w środku zimy, dodaje mi skrzydeł każdego dnia - Alinka

Ocena 

feromony cudowne! stosuję ich od 3 miesięcy i czuję się bez nich jak nie ja :) Dzięki nim wróciła mi pewność siebie i opanowanie w ciężkich chwilach, polecam wierna zapachowi Love&desire Matylda..

Ocena 

feromony cudowne! stosuję ich od 3 miesięcy i czuję się bez nich jak nie ja :) Dzięki nim wróciła mi pewność siebie i opanowanie w ciężkich chwilach, polecam wierna zapachowi Love&desire Matylda..

Ocena 

feromony cudowne! stosuję ich od 3 miesięcy i czuję się bez nich jak nie ja :) Dzięki nim wróciła mi pewność siebie i opanowanie w ciężkich chwilach, polecam wierna zapachowi Love&desire Matylda..

Ocena 

prześliczny zapach, mój misio mówi że pachnę jak boginia :) Aldonka

Ocena 

prześliczny zapach, mój misio mówi że pachnę jak boginia :) Aldonka

Ocena 

prześliczny zapach, mój misio mówi że pachnę jak boginia :) Aldonka

Ocena 

cudowny zapach, gdy mam zły humor i wszystko jest nie tak zapach tych feromonów działa na mnie kojąco i uspokajająco :) Świat jest cudowny! Krystyna..

Ocena 

cudowny zapach, gdy mam zły humor i wszystko jest nie tak zapach tych feromonów działa na mnie kojąco i uspokajająco :) Świat jest cudowny! Krystyna..

Ocena 

cudowny zapach, gdy mam zły humor i wszystko jest nie tak zapach tych feromonów działa na mnie kojąco i uspokajająco :) Świat jest cudowny! Krystyna..

Ocena 

cudowny zapach, gdy mam zły humor i wszystko jest nie tak zapach tych feromonów działa na mnie kojąco i uspokajająco :) Świat jest cudowny! Krystyna

Ocena 

prześliczny zapach, mój misio mówi że pachnę jak boginia :) Aldonka

Ocena 

feromony cudowne! stosuję ich od 3 miesięcy i czuję się bez nich jak nie ja :) Dzięki nim wróciła mi pewność siebie i opanowanie w ciężkich chwilach, polecam wierna zapachowi Love&desire Matylda

Ocena 

piękny zapach - wiosna w środku zimy, dodaje mi skrzydeł każdego dnia - Alinka

Ocena 

te feromony działają cuda - znalazłam pracę i zakochałam się a to wszystko w 2 tygodnie, niesamowite Lolka

Ocena 

zakochałam się w tym zapachu i to nic że efektów brak Malinka

Ocena 

niestety na efekty przyszło mi czekać bardzo długo... Joanna

Ocena 

porady koleżanki jednak mogą się okazac słuszne, feromy stosuję od 2 miesięcy i są cudowne polecam ka żej niedowartościowanej i samotnej kobiecie patii

Ocena 

pięknie pachnie, chodź jeszcze nie przekonałam się o skuteczności - wciąż poluję na chłopaka anika24

Ocena 

zapach świetny, a skuteczny to nie wiem choć mój mąż jest pod wrażeniem :) alina

Ocena 

Słuchajcie!! Te perfumy to rewelacja działają bardzo podniecająco na mężczyzn.!!
Po zakupie od razu skorzystałam z dozownika. Przyjechał mój chłopak samochodem, wsiadłam do samochodu powiedział, że apach jest "świeży", a pod wieczór powiedział, że ten zapach jest świetny, (co wzbudziło w nim ogromne pożądanie ) Dzięki :) Pozdrawiam

Ocena 

pachnie ładnie, kwiatki, owoce, może trochę jeszcze innego zapachu.
Zależy z jakiej perspektywy i o jakim natężeniu powąchamy perfum ,to z każdą chwilą odczuć można nowy zapach. Popryskałam się kilka razy, zobaczymy jak zareaguje mój chłopak na te perfumiki :):)Mojej mamie się podoba zapach a bratu nie..

Ocena 

Zawsze myślałam że to ściema ale dostałam te Perfumki na wieczór panieński i powiem szczerze że zwracam honor. Świetnie pachną, długo trzymają a mój mąż twierdzi że mają bardzo sexowny i pociagający zapch. COs musi w tym być! Jola i Zbyszek.

Ocena 

Miałam wiele perfum w życiu. Te trzymają dośc długo ok 4 godzin. Ale zapach jest przyjemny i czuję się atrakcyjniejsza. Może rzeczywiście chłpcy zwracają na mnie większą uwagę :) Monika z wawy

Ocena 

Bardzo ładny słodki zapach,długo utrzymuje się w powietrzu i na ciele i wyzwala w mej drugiej połówce ogromne porządanie;) bardzo bardzo bardzo polecam,naprawę warto!!!!!!

Ocena 

Bardzo fajny zapach,jestem mile zaskoczona. Teraz wyrywam dziewczęta w klubach na pstryknięcie palcem;) charakterystyczny zapach zostaje na długo w pamięci ;)

Ocena 

Poprostu ekstra zapach oraz idealna skuteczność.Te feromony naprawdę działają;) Szczerze gorąco polecam te feromony. Czuje się po nich pewniej,mam większe powodzenie u dziewczyn i jestem pozytywniej odbierany wśród znajomych.Stawiam 5 bo godny produkt!!!!

Napisz opinię!

Napisz opinię

Love&Desire 50ml damskie feromony - kobiece i uwodzicielskie!

Love&Desire 50ml damskie feromony - kobiece i uwodzicielskie!

Każdej z Nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Zdarza się, że czujemy się zbyt mało atrakcyjne, co z kolei blokuje Nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Skończ ze stresem towarzyszącym podczas poznawania nowych osób, wykorzystaj moc feromonów!

Jak działają feromony i jakie jest ich naukowe tło? Czytaj dalej

Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm.. Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – zdaj się na feromony. Sprawdź jak wiele osób doceniło wpływ feromonów na ich kontakty z innymi ludźmi!

Oczywiście za sprawą feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz. Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający Twoją siłę i magnetyzm. Dzięki feromonom bez trudu poprosisz interesującego Cię mężczyznę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub uwiedziesz. I możesz być pewna, że żaden Ci nie odmówi!

Love&Desire - najpopularniejsze na rynku!

Feromony Love&Desire cieszą się ogromną popularnością, zarówno wśród klientek jak i renomowanych trenerów podrywu! Swoją popularność zyskały dzięki niesamowitej skuteczności. Feromony zostały skonstruowane w ten sposób, żeby można ich było używać jak zwykłych perfum. Poza feromonami w składzie, mają one również nutę zapachową!

Jak działają feromony Love & Desire?

Feromony działają naturalnie, niewidzialnie. Sam zapach Love & Desire jest bardzo kobiecy, zdecydowany i hipnotyzujący a zarazem delikatny. Feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich. Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów. Feromony Love&Desire są dla Ciebie jeśli:

 • chcesz poflirtować
 • szukasz na stałe drugiej połówki
 • poszukujesz nowych znajomości
 • chcesz mieć lepszy kontakt z ludźmi, których już znasz, np. w miejscu pracy itp.

Feromony Love & Desire pomogą Ci:

 • wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji
 • zwrócić na siebie większą uwagę
 • zyskać szacunek i sympatię otoczenia
 • poczuć się bardziej kobieco w swojej skórze

Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz. Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający Twoją niezależność i kobiecość. Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire bez trudu staniesz się obiektem pożądania mężczyzn.

I możesz być pewien, że żaden Ci się nie oprze!

Dlaczego Love & Desire to najlepsze feromony dla kobiet?

Love & Desire to najskuteczniejsze feromony. Potwierdzają to opinie naszych klientek. Ponadto feromony te zostały uznane za najlepszy produkt w kategorii „najbardziej pociągający zapach".

Skuteczność Love & Desire opiera się na latach pracy i doświadczeń nad składem mieszanki feromonów. Ta rewelacyjna receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, tworząc atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Każda z Was, która chociaż raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się obie