Obniżka! Feelz Toys - Muvee Zobacz większe

Feelz Toys - Muvee


Wysyłka za:

WSZYSTKICH OPINII: 0 (Napisz opinię)
39,90 zł 59,90 zł

Feelz Toys - Muvee

Ergonomicznie zaprojektowany wysokiej jakości wibrujący pierścień na penisa. To, co jest wyjątkowe w tym produkcie, to ustawienie wibratora. Część wibrująca tego pierścienia jest ustawiona pod kątem prostym, aby zapewnić lepszą stymulację łechtaczki.

Wibrator można łatwo usunąć z produktu. Ponadto baterie wibratora są wymienne, co oznacza, że ​​będziesz cieszyć się latami z tego produktu.

Specyfikacja:

  • Baterie w zestawie
  • Rozmiar zewnętrzny: 4,5 cm
  • Rozmiar wewnętrzny: 3,2 cm
  • Kolor: niebieski

Produkty Feelz Toys wykonane są w 100% z wysokiej jakości silikonu klasy medycznej. Ten materiał jest najlepszym i najbezpieczniejszym materiałem, który można wykorzystać w produktach erotycznych. 

Silikon jest miękki jak naturalna skóra, szybko się nagrzewa i dłużej pozostaje ciepły niż inne materiały. Materiał jest bezwonny i bez smaku. Ponadto wszystkie nasze produkty są hipoalergiczne i łatwe do czyszczenia za pomocą zwykłej ciepłej wody i łagodnego mydła.

Produkty z serii Feelz Toys są najbardziej innowacyjnymi i bezpiecznymi akcesoriami erotycznymi dostępnymi na rynku. Wszystkie produkty posiadają certyfikat CE i są zgodne z zasadami RoHS

Używając zabawek Feelz Toys korzystaj tylko z lubrykantów na bazie wody. Lubrykanty na bazie sylikonu mogą zniszczyć powierzchnię produktu

Najlepsze stosowanie:

Wibratory, a także erotyczne gadźety wymagają używania lubrykantów. Najlepszym możliwym lubrykantem, który udoskonali Ci chwile spędzone ze swoim wymarzonym gadżetem będzie Be lover Aqua.

Napisz opinię

Feelz Toys - Muvee

Feelz Toys - Muvee