Obniżka! ManzzzToys - Cassini Blue  Wibrator Specjalnie dla Mężczyzn Zobacz większe

ManzzzToys - Cassini Blue Wibrator Specjalnie dla Mężczyzn


Wysyłka za:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

WSZYSTKICH OPINII: 0 (Napisz opinię)
69,90 zł 139,90 zł

ManzzzToys - Cassini Blue

Cassini jest potężnym i cichym, wodoodpornym wibratorem specjalnie zaprojektowanym dla mężczyzn. Posiada 7 szalonych trybów wibracji.

Specyfikacja:

  • Wykorzystuje 2x baterie AAA (nie dołączone).
  • Materiał: 100% Sylicon medyczny
  • Kolor: Czarny
  • Średnica: 3.5 cm, Długość: 16 cm.


Produkty z serii Manzzz Toys są wykonane w 100% z wysokiej jakości medycznego sylikonu. 
Jest to najlepszy i najbezpieczniejszy materiał jakiego możesz doświadczyć w zabawkach erotycznych. Materiał ten jest również stosowany przy wytworze wielu innych produktów, również w przemyśle jedzeniowym jaki i medycznym.

Silikon jest w dotyku tak samo miękki jak skóra, szybko się nagrzewa i zostaje ciepły dłużej niż inne materiały. Materiał jest bezsmakowy, bezzapachowy, gładki i wolny od zbędnej chemii. Dodatkowo produkty ManzzzToys są hipoalergiczne i łatwe w eksploatacji zwykłą wodą z mydłem.Produkty z serii Manzzz Toys są najbardziej innowacyjnymi i bezpiecznymi akcesoriami erotycznymi dostępnymi na rynku. Wszystkie produkty posiadają certyfikat CE i są zgodne z zasadami RoHS

Używając zabawek ManzzzToys korzystaj tylko z lubrykantów na bazie wody. Lubrykanty na bazie sylikonu mogą zniszczyć powierzchnię produktu.

Najlepsze stosowanie:

Wibratory, a także erotyczne gadźety wymagają używania lubrykantów. Najlepszym możliwym lubrykantem, który udoskonali Ci chwile spędzone ze swoim wymarzonym gadżetem będzie Be lover Aqua.

Napisz opinię

ManzzzToys - Cassini Blue  Wibrator Specjalnie dla Mężczyzn

ManzzzToys - Cassini Blue Wibrator Specjalnie dla Mężczyzn